Sada je: čet mar 28, 2024 6:20 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: NESTO DUBLJE O ENERGETSKIM TOCKOVIMA U COVEKU
PostPostano: sub jun 21, 2014 6:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Ovaj moj post ima veze sa Vanzemuncima jer su ONI [color=#80FF40]deo mog rada sa sobom.


Nece biti nesto dugacak post jer ako nekog zanima nesto vise o meni moze slobodno da pusti poruku,zato u ovom postu moze da se nadju neke cake sto se tice Njih jer koliko primecujem kako ljudi pisu uglavnom gledaju na njih kao neprijatelje,a oni samo cine nasu Sustinu po meni,jedan moj prijatelje kaze: ONI postoje kao sto postoje i Drvo,heh.

[/color]"Energetski tockovi..pod tim mislim na Chakre u covekovom telu.Razlog zasto spajam njih sa cakrama jer u mom slucaju,primetio sam da oni moje energetsko/astralno telo izbacuju nekim putem? (vrv nekom tehnologijom) kroz Solarni pleksus,sto ima veze sa trecom cakrom.

Razlog zasto sam napisao nesto dublje o Energetskim tockovima u coveku je zbog toga sto po mom misljenju ima tu mnogo vise nego samo koje osobine predstavlja pojedina cakra,koje su njene karakteristike,neuravnotezena,uravnotezena itd.


Ja to tako vidim bas zbog toga sto kako sam napisao izbacuju drugo telo dok spava ovo izicko kroz S pleksus.


Jednu noc kad sam legao da spavam,ostao sam krajickom Budan jos,iako je telo upalo u san/ili bilo spremno da utone potpuno...Nesto kao da sam se ustvari krio u zbunju.

Nastavili su po obicaju,ali posto sam sada ostao budan jednim delom,osetio sam kako mi telo pomeraju u stranu i potom kao da mi lagano izbijaju vazduh,odreagovao sam i vratio se nazad,od tada bojim se da spavam jer mi se ne dopada ideja da cackaju po meni o cemu ja nemam pojma!

Ako ste gledali film,the fourth kind...pa one scene sa onim pomeranjem,lebdenjem u krevetu..Nije bilo tako bukvalno,strasno,ali opisao sam osecaj po cemu sam sada siguran da Eksperimentisu na meni od mog secanja ove 'licnosti'..Darko?

Nisam jos nasao nista,nisam doznao nista jos sto bih mogao reci kako oni to rade kroz en. centre vrv Jer sam tip vise koji uci na praksi,tako da sve pisem po osecaju.

To sam proverio danas,tako sto sam sakupljao,centrirao en. u stomaku dok sam lezao na krevetu,opustio misice,zaspao,vratio se ali telo se odma paralisalo i cuo sam neko Brujanje kao motor nekog broda ili nekog generatora...naravno uplasio sam se pa nisam se smeo upustiti.

ZA sad je to to,moram jesti kiflice sad.

Pozdrav.

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NESTO DUBLJE O ENERGETSKIM TOCKOVIMA U COVEKU
PostPostano: sub jun 21, 2014 7:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Kada Covek prekine toliko sa umovanjem posto svi znamo da je on samo alatka,pocne da se osvescuje,onda oni imaju sve manje uticaja na nas,ali kada si tek pocetnik oni peckaju sve jace-jer kad krenes,govore ti da si ne svestan.

To tako Ja vidim za sad,...Oni su nam za nauk da ronimo Dublje u Sebe,sto naravno nije lako ali ne postoji drugi put?

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Unutrasnji Oganj
PostPostano: pet jun 27, 2014 11:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Citajuci sedmu knjigu Karlosa,bio sam ljubomoran na njegova iskustva i svih tih Nagualinih segrta pa i na njih same,na Naguala Don Huana i ostalih domorodaca..indijanaca Shamana jer eto mislio sam.

[color=#FFFF80]Ovi ljudi 'Rade' sa sobom,postaju Ratnici...ratnici koji vide,postaju svesni,na svome su 'putu',a sta je samnom?? Sta sam Ja? KO sam Ja? DA li Ja? radim sa sobom? Kuda idem? Idem li nekuda?

[color=#FFFFBF]Hvatam 'zjale' ovde kuci,ne radim,nemam iskustva koja ja podrazumevam pod tim putem ka visoj Svesti,upravo kao sto je Kasteneda imao dozivljaje i pratio njegov put Ratnika koji vidi...

[color=#FFFFBF]Eto,ja sam neki jos 'umetnik'/trenutno vrsta slikara,tako sam jos vise klon fantaziranju i jos eto tako samo bedacim i dani mi prolaze monotono...obavezan sam da se skolujem,zanimam se svojom profesijom.Nije to nista lose,neki put dobijem pohvale kako sam talentovan...Ali NISTA meni to ne znaci,Ja tu tako postojim,ali bilo bi super da sam podlozan ovom modernom zivotu,pa da izlazim,pravim kontakte,glumim sa njima,provodim se,pijem,uzivam u culima ukusa,vida potpuno kao sto to oni rade,tako u grupi,ne svesno.Da...sigurno bi tu bui neki 'poznati' imao novca,drustvo,zene??

[color=#FFFF80]A opet mi ne odgovara 'sve' to,i tako stojim tu izmedju i nemam nit jedno nit drugo?!
[color=#FFFFBF][color=#FFBF80]POsmatrajuci [color=#FFFFBF] uvidjam da je i to samo jedan prolazan period odrastanja ka ovom 'putu'.Ronjenje u sebe kako Ja to volim da nazovem. Jer kod Karlosa,u njegovoj situaciji,znas zasto places,a ovde places,a ne znas zbog CEGA??!

[color=#FFFFBF]Tako da smo mi u jednoj jebenoj situaciji,jednoj Velikoj Iluziji,deluziji.
[/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color][/color]

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NESTO DUBLJE O ENERGETSKIM TOCKOVIMA U COVEKU
PostPostano: pet jun 27, 2014 11:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
I da se vratim sad na te Energetske centre u coveku.

Ne znam da li je to tacno kako sam napisao "nesto dublje o en tockovima u coveku",ali to je neko moje traganje,sve ovo ovde sto kucam je na neki nacin komentarisanje sa samim sobom.Kao Moj dnevnik samo sto pokusavam da ne budem toliko u mojoj licnosti u subjektivnom smislu jer cicnjenica da koristim ovaj sajt za ovo moje pisanje,sto je javno, Je,kako iznosim ovo 'svoje misljenje' ovde i pokuzavam da razmrsim stvari traganjem

ostavljam neku smernicu drugima koji su slicnog tipa ili cak mozda i naleti neko mog tipa ko je na visem nivou pa mi pomogne nekim njegovim komentarom ako se desi da vidi ovo.

Tako da ustvari lupamo vise od 2 muve Jednim udarcem :)

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NESTO DUBLJE O ENERGETSKIM TOCKOVIMA U COVEKU
PostPostano: pet jun 27, 2014 11:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
I sad sam hteo da se vratim na temu,prvi komentar gore nesto sto se jos zbilo,neki moj utisak,nesto sto mi se cini da je za sada ali nastavicu drugom prilikom jer sada moram jesti i zurim na Voz.

Pozdrav Ja

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NESTO DUBLJE O ENERGETSKIM TOCKOVIMA U COVEKU
PostPostano: pet jun 27, 2014 11:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Primetio sam da tokom meditiranja u sedecoj pozi ili tokom dana u nekoj obicnoj aktivnosti kojoj radim...kako uspem da podignem malo Nivo energije,osecajuci i zadovoljstvo u meni,jednostavno nesto kao da mi je drago sto sam tu,dobijam neke ideje,inspiracije,imam jednostavno pozitivnu 'volju' vala?

I kada se to desi,vec pocinjem da osecam kao da je to neko primetio,aktivirao se alarm i automatski raspravlja o tome mrzovoljno i radi na tome da mi spusti nos na zemlju?

Desava se da kada legnem,jednostavno osecam necije jos prisustvo u sobi.Cuje se pucketanje,neki put kada tonem u san,osecam izbijanje vazduha i to me probudi,trzanje delova tela,obicno noga,poslednji put kao da mi je neko pustio u glavu alarm ili kao da je vrisnuo neko i tako sam skocio i rukama i nogama.

Imam snove tipa kao neka igrica,ali mracna.Ja vidim ruke samo i imam neko oruzje i tako se borim sa nekim monstrumima,lesevima,nisu uvek bas bukvalno horor,posto i ne vdidim bas jasno uvek,ali jesu veoma napeti,kao da nikako da se probudim.I tako ih ubijam dok ne dodje neko glavni i dokrajci me i onda tako posmatram samo taj prostor gde je moje telo.Poslednji put sam razmisljao da li da uzmem 2 uzija ili 2 noza.

Uzeo sam 2 uzija naravno i nesto sam radio sjednom rukom.Kao da sam mogao rukom da ih przim,ali nisam bacao vatru.Samo ispruzim ruku kao da hocu da ih pomilujem ili kazem stop i onda ih sprzim...onda dodje neki veliki zajebani i sjebe me.

Naravno moje predpostavke su da more/manipulisu ti entiteti samnom,ali ne znam kako to rade i zasto navaljuju toliko.Jednom sam tokom dana prilegao,zaspao,sanjao da imam vanzemaljsko telo sa nekim pipcima i sa drugim takvim samo drugih boja koze,posvadjao sam se i borio sa njim...onda se probudim u paralisanom telu,ili se paralise odma cim sam se probudio,i to je bio taj put kada sam cuo taj neki motor/generator i kao da me je nesto isisavalo,ali pre nego sto sam cuo taj motor,prvo se culo kao da neko sipa gazirano pice u casu i kao da ga je to upalilo.



Istripovao sam se da ce da me izbace iz tela,onda necu biti svestan bas niceg ili mozda bih video,ali bi bio bespomocan i tako bi ceprkali po meni,radili sta im odgovara.

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NESTO DUBLJE O ENERGETSKIM TOCKOVIMA U COVEKU
PostPostano: pet jun 27, 2014 11:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Zasad meni se cini kako sam napisao vec.

Posto su nam jos ne uravnotezene cakre,ima svacega tu,pogotovo u seksualnoj i vidovitoj cakri.Pitaj boga sta sve ima? I kroz te en tockove ili centre oni na nas deluju,manipulisu.....Ja vise ni ne znam koje su 'moje' misli? Sem kad uzmem ovako kuckam o ovome,citam ili razmisljam,pokusavam da otkrijem,saznam...smatram kao nesto ja? radim..I solarni pleksus kroz koji izbacuju energetsko/astralno telo.

Verovatno zato osecam izbijanje vazduha ,imam te snove posle toga itd

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NESTO DUBLJE O ENERGETSKIM TOCKOVIMA U COVEKU
PostPostano: sub jun 28, 2014 12:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
A da li si ti prvo pokusao da nadjes neko realno rjesenje sto se tice tvojih snova?Kad kazem realno rjesenje pod tim mislim da se osvrnes malo na svoj zivot....da li igras neke ratne igrice na kopjuteru? Da li koristis neka opojna sredstva? Sta te najvise opterecava preko dana, koji su ti strahovi itd...Tema ti je "energetski tockovi u covjeku" ali nista nisi bas konkreto rekao o tim tockovima sto bi mene recimo zanimalo. Sve ti se bazira na vlastitim dozivljajima i dobro si rekao "vodis online dnevnik".Pozdrav :)

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NESTO DUBLJE O ENERGETSKIM TOCKOVIMA U COVEKU
PostPostano: sub jun 28, 2014 4:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Pozdrav Ptico :)

Pa ne,neigram....Znam da nisam nista napisao konkretno o energetskim centrima u coveku,ali opet kako sam ja sve napisao o svojim licnim dozivljajima samo tako i ti CITAS SUBJEKTIVNO kako ti mislis da je pogresno ili dobro iz tvoje perspektive ( ne pokusavam da vredjam inace,nego samo pisem kako meni izgleda onako neutralno)

Vidis,ja ovim mojim pisanjem,pokusavam da dodjem do toga i ne pisem autobiografiju (onda bih pisao o mome detinjstvu kao ovde ostali) nego pisem sta mi se desava kako uspem svremena na vreme da dignem energetski nivo. Jeste ovo Moj DNEVNIk pa tako i mora malo biti prirodeLICNIH DOZIVLJAJA I TUMACENJA.... Da recimo kopam samo po nekim tekstovima,nesto sto vec postoji,onda bih stavljao ove komentare recimo u postu pod naslovom NLO astralne p vanzemaljci Cakre itd.

Dakle....ne mozes ocekivati nesto profesionalno ako citas ovaj moj 'javni dnevnik',haha posto vidis da ja trazim put i pokusavam da nadjem neku 'vezu' jer trenutno tokom citanja knjiga,meditiranja svremena na vreme,izlazeci u prirodu,hranjenjem samo sirovom hranom,ja uspem da dignem Energiju i onda pocnu da se desavaju te stvari kako bih se opet spustio dole i onda je kao 'Opet sve Normalno'....ako hoces nesto profesionalno-onda citas npr Dejvida Ajka,ili takve neke tipove koji su vec dugo u radu i napredniji od mene.


Onda ovo dosad sto sam napisao,mogu biti moje preterane fantazije,ali i Jesu,a i nisu.


Desava mi se npr da meditiram sa Tigrovim okom u ruci i fokusiram se prvo na dodnje cakre,onda osecam vibraciju i kao neko otpustanje kao da se prosiruju ti centri pocevsi od seksualne cakre,onda dobijem erekciju,pa osetim strujanje kako ide ka gore i onda tako nadolaze razne misli,slike,fantazije,razne perverzije......samo posmatram....Onda to prodje.Pa onda ide jos ka gore.Stigne do Grlenog centra,pocne da me golica jako grlo,ali samo u jednoj tacki kod grkljana.Kada zavrsim,osecam se energicno.

Uzmem onda recimo da sviram gitaru,i toliko mi je dobro da i u fals notama uzivam i samo vidim sebe kao lutku sa nekom alatkom u ruci.Pisem o pravom uzivanju u svuku jer obicno covek uzima da svira u egu...tako se muzicar fantazira kako je cool i tako dalje.Znaci ne treba niko da me cuje,i sada kako sam svestan toga,Opet JA (Ego ja,malo Ja,laznjak) fantaziram...tu su sad slike kako sviram pred ljudima,nekim...recimo sbendom,pa onda kako sam romantican devojci i samo se smejem samom Sebi,haha.


A to traje veoma kratko...jer ubrzo pocne onda da se desava to sto sam napisao vec gore...lupkanje po sobi,golicanje po telu,pa neki zvukovi,paralisanje....Jednom sam video senke velikih insekata,drugi put u snu sam rekao sebi.Ja ovo sanjam,onda se ta devojka koja me je ljubila izdeformisala u neku senku (vrv jer jos ne vidim en. ocima dobro) i tako sam paralisan...samo sam svestan u telu,ali ne mogu da ga pomeram...Ta senka je i dalje tu i gleda sta radim,onda se iznerviram,pocnem da dizem ruke veoma tesko...Pokusavao sam da izdvojim en telo od fizickog,ali nekako je bilo jos uvek cvrsto povezano sa fizickim pa je zato bilo jako tesko pa se pomerala pomalo i fizicka ruka.Onda sam tako popizdeo da sam hteo da ga zadavim ko god da je jer me je gledalo u podsmevanju i tako sam se vratio nazad sa kontrolom fizickog tela.



Kako sam napisa,meni jos nisu insbalansirane tacke,en centri....Nesvestan sam i tako je moj zakljucak da manipulisu samnom kroz te en centre .Napisao sam da sam primetio da mi izbacuju astralno telo kroz solarni pleksus...trecu cakru.Kako sam to saznao,jednom kada sam legao,uspeo sam da opustim telo i da koncetrisem en u toj tacki solarnog pleksusa,onda sam uspeo voljno da paralisem telo,ostao samo svestan...Falilo je jos malo dublje da odem pa da uspem da se izdvojim,ali tu je sada problem kod STRAHA od nepoznatog,tako se onda uplasim,osetim pritisak na glavi i vratim se nazad.


Tako sam primetio da sto se tice mene lico..Tu je nesto mnogo vise u tim en centrima,tu se nalaze kljucevi,samo da pocnemo da radimo snjima kako treba i da se osvestimo,dok to ne budi,drugi (kod mene su to predpostavljam grejsi ili neki ti tipovi) ce da upravljaju nama kroz te centre i da nam govore da smo nesvesni i smejace nam se svisine.To je naravno kad pocnes da ronis u sebe.


To sam saznao po eksperimentisanju sa sobom tako da vidis,mora Biti moj dnevnik,a kako je javni na netu,da se ti nisi pojavio sa tvojim komentarom,ja se nebi potrudio da ovoliko napisem...


Eto kako pomazemo jedno drugom :) A opet,svi mi ovde smo isto sranje samo drugo pakovanje,haha.

Ovo sto se ovde desava je REAGOVANJE - RE EAGUJES __- EGO-REAGUJE...kapiras? HAha


I to pokusavam ja ovde.Da se nadjemo mi slicnog Reagovanja....ako ti ne odgovara moj nacin pisanja,mislis da ne dobijas to sto tebe licno npr zanima onda ides dalje.Ako znas,a vidis koliko gresim sto je moguce...onda napises,hej mali...To tako i tako i tako mi pomognes tvojim savetima,onda ja idem dalje i pomognemo nekima koji su na nizem nivou od nas dvoje itd.


Hvala ti,dobro sam se iskucao ;)

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: ENERGETSKI CENTRI
PostPostano: sub jun 28, 2014 8:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Posle danasnje Poze Mudraca dobio sam ideju sta da napisem,tako bi bilo drugim Ja lakse koji citaju ovo,a i meni je sad razumljivije sta radim.



Ovo ovde jeste o meni ali ne iz subjektivnog Darka Ja nego iz Posmatrackog ja koji radi na sebi...POSMATRAC je taj koji je neutralan,svestan trenutka i samo zna...nema lice,miris,boju,osobine,karakter,NISTA.


GENERALNO sto se tice energetskih centara u coveku zlatno pravilo za sve koji rade na balansiranju cakri je da pocne od temelja,znaci prve cakre. Prve 3 su zasnovane na individualnom Ja. Da bi se popeo na sedmom spratu,prvo spremas teme i cistis redom gore ka sve vecem. (a video sam postove koji se baziraju na takozvanom "trecem oku" sto je naravno ne moguce ako nemas temelj)



E sada..Ja nisam strucnjak,ja se bavim jos sa prve 3,ali sam makar neutralniji u posmatracu od tih koji fantaziraju o trecem oku i koji se bave vanzemaljcima kao o izdvojenim etitetima,kao nesto O ne,kako da se izborim,a vecina nas ovde je procitala knjige da smo svi jedno i da ne postoji dobro,lose.

Lose je samo ono sto nam stoji na putu ka nasoj evoluciji.

Ovo ovde je moj rad na balansiranju energetskim centrima,iznosenje misljenja...koje ce neko da vidi i mozda prokomentarise i pomogne mi da to vidim iz njegove perspektive ukoliko je napredniji od mene i razumemo se na nekom nivou,a ostalima koji ovo vide,razumemo se na nekom nivou,a na nizem su spratu...njima ostavljamo smernicu!


Prvo cu da napisem sad osnovu dobivsi inspiraciju od jedne lepe knjige od Dejvida Ponda.


CAKRE/energetski centri/tockovi u covekovom telu,bavimo se sa
njih sedam glavnih,a inace od tih glavnih ima jos iznad tela.

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NESTO DUBLJE O ENERGETSKIM TOCKOVIMA U COVEKU
PostPostano: sub jun 28, 2014 8:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
PRVI centar:

Pokrece ga Prezivljavanje,cilj mu je naci mesto sigurno na zemlji.
Perspektiva: Animalni instinkt,izdvojeno osecanje "Ja".
Nivo svesti: Sigurnost,povezanost sa telom i zemljom.
Neuravnotezena je nesigurnost,a zadatak je biti u potpunosti u telu!




[color=#FF8000]DRUGI centar:


Pokrece ga uzivanje u culima,cilj mu je senzualnost/seksualnost
Perspektiva: Emotivni "Ja"
Nivo svesti: Svest o magnetskoj energiji
Neuravnotezena je u hedonizmu/ugadjanju sebi,a zadatak joj je uzivati u zivotu!





[color=#FFFF00]TRECI centar:

Pokrece ga moc,cilj mu je moc volje,iniciranje aktivnosti i postavljanje granica.
Perspektiva: Principi,stavovi iza kojih stoji "Ja"
Nivo svesti: Trazenje mogucnosti za prikupljanje bolje.
Neuravnotezena je u konfliktu oko moci,a zadatak joj je nauciti da se mudro izabira!


(Inace malo mesam zenski i muski rod jer je to jedno te issto)

Sada cu da napravim malu pauzu,kako se ja bavim sa Prva 3 sprata i mozda napisem malo danasnji eksperiment sa sebi.


A KOLIKO SAM ZA SADA PRIMETIO I TO VIDIM U ISKUSTVU : Da bi radio sa ravnotezom,balansiranjem energetskim tockovima,potreban je Posmatrac,njegova svest kako bi onda doslo do pracenje unutrasnje intuicije,da bih imao putanju kako da ronis u sebe,a ja sam jos na pocetku da tek razvijem unutrasnju intuiciju...Kako ti se to desava,primetices da te Tvoje BICE vodi tacno onamo gde trebas ici na svome putu ka unutrasnjoj evoluciji!! :)
[/color][/color]

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NESTO DUBLJE O ENERGETSKIM TOCKOVIMA U COVEKU
PostPostano: sub jun 28, 2014 8:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Jebiga,malo se gubim sa bojama,htedoh da docaram po bojama cakri i napravio sam jednu malu greskicu gore kod Treceg centra.


Slucajno sam omasio i stisnuo b umesto v...Nivo svesti je trazenje mogucnosti za prikupljanje VOLJE.

Nastavicu kasnije sa komentarima pa kad se to zavrsi,idemo dalje ka visim spratovima.

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NESTO DUBLJE O ENERGETSKIM TOCKOVIMA U COVEKU
PostPostano: sub jun 28, 2014 8:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
I JOS DA NAPISem pre NEGO Sto ODeM.

Hvala ti ptico sto si me bocnuo da se inspirisem malo i da se potrudim da malo podignem energiju jer su me uspesno sjebali pa sam vec par dana kao u mocvari i osecam se kao stoka,govno i nemam volje da ista radim,uvidjam kako sam bespomocan,a inace u ovomo nasem stanju dok je Istinsko ja uspavano i jesmo nesvesni i bespomocni,trip je sto dok smo ove identifikacije,imamo kao teoriju da nismo svesni,ali dzaba kada to jos uvek nismo spoznali,znamo samo teoretski,jer kad jednom spoznas,onda ti dodje da se ubijes.

I sanjao sam sinoc pre nego sto sam video tvoj komentar,da si kao komentarisao: EPIC,tako da sam znao da danas kad sam usao na sajt,videcu neciji komentar sto inace i nisam bas ocekivao,ili negde i jesam,al' to nije vazno.

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NESTO DUBLJE O ENERGETSKIM TOCKOVIMA U COVEKU
PostPostano: sri jul 16, 2014 4:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jul 16, 2014 3:28 pm
Postovi: 1
Pozdrav Darko

Igrom slučaja naišao sam na ova tvoja piskaranja na ovom forumu, i budući da razumem tekst koji si ispisao, tj tačnije stanja kroz koja prolaziš, uzeo na sebe odgovornost da ti na ista, odgovorim.

Najpre, budući da si napisao da si umetnik, preciznije slikar, uzećemo u obzir da si osoba koju u životu prirodno privlače neka viša stanja, koja su neizostavni deo inspiracije, koju svaki umetnik, bez obzira na vrstu umetnosti u kojoj je, s"vremena na vreme doživljava. Univerzalnost ovih stanja je u svesti preko koje priroda, a pod tim podrazumevam viši oblik svesti, komunicira sa nama.

Da bi tu komunikaciju primio, potrebno je uskladiti, dovesti u ravnotežu sebe i svoj duh, sa "visinom" svesti koja kroz nas kanališe svoju energiju. TO uzvišeno osećanje doživljava se kao blagi protok energije kroz čitavo telo, počevši od temena glave, i potiljka, što rezultira u osećanju proširene, modifikovane svesti. Osećaj blaženosti može se posmatrati i kao svetlost, koja kao što protiče kroz uređaje i sijalice, tako to isto čini i kroz telo.

Ljudsko telo je kao kanal, organ koji ima funkciju primanja i slanja energije, koju može koristiti zarad ličnog rasta, modifikaciju sves-um instanci, te tako doprineti sveobuhvatnom duhovnom rastu, ili pak degradaciji, koja nastaje usled prevelikog kanalisanja destruktivnih i mračnih stanja.

Svaka energija koja protekne kroz čovečije telo, ostavlja trag na energetski sistem, koji tu ostaje da postoji poput pečata, energetske tetovaže, ili ožiljka, koji ostaje sa nama, u našoj duši kočeći naš budući razvoj, dok se tih povreda ne otarasimo. Princip je isti kao i sa fizičkim ranama, pažnja, svesnost o povredi, i primena određenog tretmana zarad iscelenja povrede. Ako se rana zapusti, ona postaje ožiljak, te tako, biva potisnuta u nesvesni deo svesti, da nam koči razvoj.

U čitavu tu igru na scenu stupaju čakre, ili ti "energetski točkovi". Njih, zavisno od tradicije, 7, ili 13 glavnih, zaduženi su da kao "prevodioci" komuniciraju između tela i duha. SVaka čakra, na astralnom nivou, ima poklapanje sa određenim žlezdama, na fizičkom nivou. Sav energatski otpad, upravo najviše zapušuje čakre, jer one se mogu posmatrati poput onih malih otvora na kadi, koji kada se zapuše, zadržavaju u kadi svu prljavštinu.

U toj stagnaciji, nastaju razna oštećenja, kako na fizičkom, tako i na mentalnom nivou. Njihova najveća uloga jeste pročišćavanje tih zapušenih energetskih kanala, jer one pumpaju novu energiju. Svaki put kada se skoncentrišeš na određenu čakru, intezitet njene vibracije počinje rasti, te se taj točak počne brže okretati. U tom procesu, poput vrtloga, one počinju uvlačiti novu energiju, koja počinje teči telom, preko energetskih kanala. A sa obzirom da čovek nije učen da obraća pažnju na sve svoje aspekte, već je sistematski zaglupljivan od trena kad prohoda, sve ovo biva jedan proces "pročišćavanja cevi" koje godinama nisu bile u upotrebi.

Taj priliv nove energije, koja je sada svesno usmeravana, pa time teče u jačem intezitetu, počinje izazivati određene efekte u tebi. Prvi znaci buđenja energije su baš ti koje si ti opisao, kao nagle trzaje ruku i nogu, i skakanja iz sna. Ta pucketanja i osećaji prisustva u sobi, su otvaranje čula, koja se produbljuju meditacijom, jer meditacijom učiš da slušaš tišinu. Pri čemu spoznaješ nove dubine svesti i mogućnosti koje u njoj leže. Intuicija, ili šesto čulo, verovatno ti je do sada mnogo izraženija, slušaj je, ona će te voditi ostatak puta.

čakre su često mač sa dve oštrice, i osim pod stručnim vođstvom nekog gurua, kojih retko gde ima, a i ne može im se verovati, gotovo uvek završava loše. Psiha je najčešće u procepu, a u najgorem scenariju, strada još mnogo toga za njom. Budjenje čakri, otvara nova vrata spoznaje i svesti, a sa svakim novim vratima koja otvoriš, moraš se susreti sa čuvarom koji ispred njih stoji. Ti čuvari su obično najgori strahovi, i kako vreme odmiče, život će ti donositi nove težine, i stavljati te u situacije u kojima ćeš biti primoran da se susretneš sa njima, i pobediš ih, ili izgubiš. Priroda će te uvek paziti, uvek voditi, ali moraš joj verovati, moraš je poštovati.

Košmari su samo jedan deo te borbe, i upadanje raznih entiteta i demona u stanjima hipnogogičke svesti, takođe jedan od pratilaca. Zavisno od brzine tvog progresa, razvoj ti je prilagođen. Svaki organizam ima tempo svog razvoja, nemoj ga požurivati, nemoj biti nestrpljiv. Ako želiš ubrzati svoj razvoj, uspećeš samo na jedan način, a to je gnjurenjem kroz pakao, čime se pred tebe postavlja jednostavan zahtev, uzdigni se, ili padni. Ako preživiš, sves će ti uznapredovati, ako izgubiš, smrt je najblaža naplata, a najčešća gubljenje podloge koju si uporno gradio, i resetovanje na stadijum ispod, te ponovni početak u kome sve počinje iznova.

Stoga, uvek je preporučljivo da se držiš laganog tempa, i pustiš da sve dođe prirodno. Meditacije sa čakrama, koje god radio, bolje iskuliraj. Radi jednostavnu meditaciju, samo sedi... i slušaj... U tišini su zapisane sve lekcije koje su ti potrebne, tišina govori najglasnijim rečima, samo je nauči slušati. Kanališi energiju, i budi svestan čakri i njihovih uloga, ali ne forsiraj ih, i ne pritiskaj, pusti ih da se "spinuju" svojim tempom, i sve će biti u redu. Priroda će ti otvoriti put za dalje, i voditi te tokom puta i života, samo joj se prepusti.

Istina je, da ponekad da bi otvorio krila, moraš skočiti, ali isto ćeš postići ako prvo naučih hodati.

U zdravlje!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: NESTO DUBLJE O ENERGETSKIM TOCKOVIMA U COVEKU
PostPostano: čet jul 31, 2014 7:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Pozdrav Neko i Hvala ti na tvom ulaganju e. da mi pises ovde tako detaljnije malo. Stvarno korisno je i uzimam u obzir sto si napisao.

Ali vise ne mogu da nastavljam da pisem ista ovde o tome kako sam poceo jer odkako sam napravio pauzu pa do sad,bili su tu neki 'dogadjaji' ili 'ne-dogadjaji',ne znam vise ni sta pisem,sta sam pisao,o cemu sam 'stvarno' pisao?! I ko je pisao??



Bilo jednom kada sam se dopisivao sa jednom zenom...Nisam joj znao ime,izgled niti informacije tipa koliko godina ima...Medjutim nekako sam se povezao sa njom i ispostavlja se da svaki put kada je ona seksualno uzbudjena,ja to osecam i obrnuto. Tu je bilo raznih nekih dogadjaja dok je to trajalo,npr prvi trenutak,sto po mom misljenju to je bilo prvo spajanje...Ona je imala neki 'strastven' san...Ja sam citao nesto ovde i odjednom me udari nesto i osecam se tako uzbdujeno,zapaljeno,ekstaza da cu eksplodirati,a ne mogu pa je zato ne podnosljivo. To je proslo.


Ne dopisujem se sa njom,ne mislim,ne razmisljam o njoj,i sto bih? I tako uobicajeno nastavljam da vodim dan...citam malo knjigu,malo gledam neke klipove,sedim u meditativnoj pozi.Dok sam sedeo,ponovo osetim tu e. kako se dize do grudi i kao blaga ekstaza,tera moje telo da igra...Prepustih se i tako je proslo to i osecao sam se veoma vitalno i energicno.Posle toga,evo npr sada dok pisem,odjednom nalet te e.,dok kucam sada ruke mi se tresu.Osecaj je opet kao da iz cista vedra neba odjednom osetim neku tu uzbudjenost,zar neki,strast...nagoni za seksom itd.,neki put nepodnosljivo,pa moram to obaviti,ali se to tu ne zaustavlja,pa se pitam sta sam to radio,uopste nisam zeleo,neki put mi je muka.Puno toga sto ne mogu sada tek tako opisati u tekstu.

Shvatam,moguce da nije budjenje e. nego moje 'licne' fantazije,um ovaj,umovanje,puka i zamrsena psihologija uma,upao u neku dimenziju svoju izfantaziranu.Ne znam sta radim,a ne radim nista zapravo? Napisao sam nesto,a sta sam napisao i ko je napisao?


Eto sad,mogao bih ovako da teglim koliko mi se hoce,u cemu je poenta?

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz