Sada je: čet mar 28, 2024 12:22 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: ned feb 15, 2015 1:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
arwen dor je napisao/la:

energija kao energija nema predznak, nije negativna ni pozitivna, nego je najmena i posljedica djeovanja te energije za nas pozitivna ili engativna
to je kao gorivo u motoru...gorivo je gorivo i ono pokreće, bez obiza na svrhu mašine, da li ruši zid ili niješa malter da sagradi novi il štagod, gorivu je svejedno. a i motoru je svejedno.



Lepo receno :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: ned feb 15, 2015 1:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Moonfish je napisao/la:
Da li sam ja usao u sve ovo ne pripremljen i ne spreman.
Citam matrx portal i sve sto nudi galaksija.
Ispada da je sve sranje na ovom svetu i da samo okruzen robotima?
Glava mi puca od informacija više.


Nije sve onako kako izgleda
Nije to tako strašno

Puno informacija odjednm i puno kontradiktornih informacija će te zbuniti i prestrašiti a to nikako nije dobro za tebe. Caka je baš u tome da se trebamo riješiti iracionalnih strahova i zabulda i osjećaja nemoći.

Kad budeš pronašao neku grupu koja se bavi vježbama, meditacijama, jogom, bilo čime, pridruži se. Trebaš pronaći vodiča, uččitelja, nekgo ozbiljnog.
Ako toga nema, nađi nekog psihologa, u svakom većem gradu ima i besplatnih službni za žrtve ovog-onog pa iskoristi bar to.
ako sam ideš ovo čitati, doslovno će te pobrkati

Nisu sve teorije koje na forumima možeš pronaći realne niti točne. Neke su namjerno smišljene da one koji su potencijalno sposbni za duhovno napredovanje, da ih pobrjaku i stave izvan upotrebe. Zato ti sugeriram da nađeš grupu!

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: ned feb 15, 2015 4:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
snoopy je napisao/la:
arwen dor je napisao/la:

energija kao energija nema predznak, nije negativna ni pozitivna, nego je najmena i posljedica djeovanja te energije za nas pozitivna ili engativna
to je kao gorivo u motoru...gorivo je gorivo i ono pokreće, bez obiza na svrhu mašine, da li ruši zid ili niješa malter da sagradi novi il štagod, gorivu je svejedno. a i motoru je svejedno.



Lepo receno :thumbup:

Naravno da nisam mislio da energija ima predznak, kada sam napisao prelazak negativne energije, mislio sam na zračenje tih osoba koje ti šalju zajedljive poglede i sam utjecaj tih osoba na pojedinca prema kojem su usmjerene. Kažeš da 25 godina učiš i vježbaš tehniku "manipuliranja" energijom. Zamolio bih te ako bi mogla predložiti određeno štivo koje ima veze sa time što spominješ, jer se većinom vrtim oko castanede, ickea ..... Nedavno sam celestinsko proročanstvo odlučio krenuti čitati, pa i vodič, iako uvijek sam sumnjičav prema vjerodostojnosti i ispravnosti štiva(većinom sam sam došao do nekih zaključaka i u dijalogu sa drugim osobama, bilo putem foruma ili u društvu). Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: ned feb 15, 2015 6:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
arwen dor je napisao/la:
Moonfish je napisao/la:
Da li sam ja usao u sve ovo ne pripremljen i ne spreman.
Citam matrx portal i sve sto nudi galaksija.
Ispada da je sve sranje na ovom svetu i da samo okruzen robotima?
Glava mi puca od informacija više.


Nije sve onako kako izgleda
Nije to tako strašno

Puno informacija odjednm i puno kontradiktornih informacija će te zbuniti i prestrašiti a to nikako nije dobro za tebe. Caka je baš u tome da se trebamo riješiti iracionalnih strahova i zabulda i osjećaja nemoći.

Kad budeš pronašao neku grupu koja se bavi vježbama, meditacijama, jogom, bilo čime, pridruži se. Trebaš pronaći vodiča, uččitelja, nekgo ozbiljnog.
Ako toga nema, nađi nekog psihologa, u svakom većem gradu ima i besplatnih službni za žrtve ovog-onog pa iskoristi bar to.
ako sam ideš ovo čitati, doslovno će te pobrkati

Nisu sve teorije koje na forumima možeš pronaći realne niti točne. Neke su namjerno smišljene da one koji su potencijalno sposbni za duhovno napredovanje, da ih pobrjaku i stave izvan upotrebe. Zato ti sugeriram da nađeš grupu!
Grupe ne traži na bilo kojem nivou: duhovnom, poslovnom, političkom, seksualnom, kreativnom...
Traži obične pojedince s kojima možeš: prijateljevati, voditi ljubav, podijeliti kreativnost, bolje se materijalno situirati...
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: pon feb 16, 2015 6:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
Znam da ne moze u dve reci.
Jasno mi je za energiju i mnogo ranije, problem je sto ima viska al lose je koristim, sa pojacanim mislima to se bas oseca i na daljinu, oseti se svaka vibracija, malo da sam i nervozan to se oseti,
Visoko raspolozen to se opet oseti jer me baca u neku kool elokvenciju sa ljudima ali to kratko traje jer cim pomislim na neke stvari krece konfuzija u raspolozenju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: pon feb 16, 2015 6:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
arwen dor je napisao/la:
Zato ti sugeriram da nađeš grupu!


Sve ja razumem, ali razumem i da ima raznih grupa sa raznim ciljevima i raznim tehnikama ;)

Da je toliko sve relativno te da u toj relativnosti nema granica.

Joga meditacije i ta cuda me slabo privlace...ima li boljeg nacina razviti neke sposobnosti.

Ambicija nista ne vredi ako se ne ume kanalisati.

Sa grupom je jos lakse. Opet govorim ima mnogo grupa treba znati koja je grupa za mene.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: sri feb 18, 2015 5:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
https://sites.google.com/site/sigmundfr ... a-licnosti


Evo nasao sam. I tek danas jos veci udar shvatanja sebe.
Ispada da mi zapravo od malena tezimo "galaksiji" o da mislim da forum a i na raszmišljanja vecine claova sa ovog foruma.
Cekaj?
A ostali gde su ostalih koiko milijardi ljudi?
Pa evo nisam ni deo svoje price rekao. Da bise neki od Bipolarnih ADHD i ko zna kakvih prirodnih i natprirodnih cuda javilo u nama pojednicima. Mi moramo procei neki pakao. Bez obrade nasih glava od establismenta koji nas klasira od malena.
Ne znam jos uvek dal trazim trece oko al moje stanje od pre mesec dana mogu nazvati ovako.
Totalan rat izmedju mojeg Id(elektricnog tela) ili sta vec, ne kontrolisanog ega i super ega plus nekog majmuna kog sam sam invokovao.

Ne znam da li Arwen je pomenula kako je moje stanje dovelo do ne pravilnog razvoja Super ega i ega. Kao razbacani izdanak ;)
N
Ja kazem da sam, sam uspeo savreno izbalansirati sve to i u zadnjih desetak godina napraviti svoj karakter uz namerna odbacivanja oceve doktrine i ostalih koji su mi nametali kako ja trebam ziveti.
E sad sta se nakupilo u meni to je druga prica.
Ali problem su bile moje raznorazne maske za skrivanje svega toga s kojima sam se srodio ;)
Nisam ih lepo korisio.
A i maske kad mnogo koristite crpe ogromnu energiju iz vas ;)
Ne znam proanalizirao sam sebe kao ni jedan psihijatar sto ne bi uradio,
i izasao iz tih kanala.
Ostaje mi jos podsvest da kodiram i onda idemo na vise sfere.

Opsesija od malena mi je da čitam misli ljudima.
I sada na neki nacin kroz oci mogu jasno videti ko je ko i kako se oseca u tom trenutku, koliko nosi nesto u sebi da li ima necega tamo ili je praznina....sve je to ok al ne dovoljno.

Mene konkretno zanima ima li nekog na forumu da je cuo za uspesnu tehniku?
Moze li se uspesno procitati tudja odluka ili kompletna misao na nekoj normalnoj udaljenosti?
Koliko je potrebno vezbe i da li sve cakre moraju biti otvorene?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: sri feb 18, 2015 9:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Moonfish je napisao/la:
Mene konkretno zanima ima li nekog na forumu da je cuo za uspesnu tehniku?
Moze li se uspesno procitati tudja odluka ili kompletna misao na nekoj normalnoj udaljenosti?
Koliko je potrebno vezbe i da li sve cakre moraju biti otvorene?


Ne znam za tehniku tacno ali o ``tehnici`` te vrste najvise govori Zoran Grujicic.
S obzirom da vecina ljudi ima svoj ``mindset``, znaci da su im odluke i misli slicnog kalibra.

Ja recimo mogu tacno da procenin nekoga na osnovu fizickog izgleda, ili 1-2 recenice, tacno znam sta misli o meni i sta misli o drugim ljudima i kako se prema njima ponasa.

Medjutim to je vrsta blage vidovitosti, to moze mnogo dublje da bude.
Desavalo mi se nekoliko puta da cujem misli drugih ljudi. E to je vec nesto.

Takodje, nedavno sam poceo da kapiram da vidovitost moze da postoji preko razuma.
Zvuci neverovatno? Nije. U pitanju su zakoni geometrije, tj odlika fraktala pod nazivom samoslicnost.

Vise puta sam pricao ljudima sta im se desavalo, ili znao kako ce da reaguju na osnovu zakona samoslicnosti.

Ovo svako moze da koristi, budem ispricao drugi put princip...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: čet feb 19, 2015 2:27 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
snoopy je napisao/la:
Moonfish je napisao/la:
Mene konkretno zanima ima li nekog na forumu da je cuo za uspesnu tehniku?
Moze li se uspesno procitati tudja odluka ili kompletna misao na nekoj normalnoj udaljenosti?
Koliko je potrebno vezbe i da li sve cakre moraju biti otvorene?


Ne znam za tehniku tacno ali o ``tehnici`` te vrste najvise govori Zoran Grujicic.
S obzirom da vecina ljudi ima svoj ``mindset``, znaci da su im odluke i misli slicnog kalibra.

Ja recimo mogu tacno da procenin nekoga na osnovu fizickog izgleda, ili 1-2 recenice, tacno znam sta misli o meni i sta misli o drugim ljudima i kako se prema njima ponasa.

Medjutim to je vrsta blage vidovitosti, to moze mnogo dublje da bude.
Desavalo mi se nekoliko puta da cujem misli drugih ljudi. E to je vec nesto.

Takodje, nedavno sam poceo da kapiram da vidovitost moze da postoji preko razuma.
Zvuci neverovatno? Nije. U pitanju su zakoni geometrije, tj odlika fraktala pod nazivom samoslicnost.

Vise puta sam pricao ljudima sta im se desavalo, ili znao kako ce da reaguju na osnovu zakona samoslicnosti.

Ovo svako moze da koristi, budem ispricao drugi put princip...

Sada se ja zapitam da li smo mi "blizanci". Isto se i meni dešavalo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: uto feb 24, 2015 3:00 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
ZA dva meseca nesto malo pre mog prvog posta sam shvatio ;)

Mnogooo i Daath kako raste tako sam i ja srećan pun pozitivnog naboja

Konkretno ako pomislim na nesto tako i bude. Ako pomislim na poznankika iz kafića kako sam danas jak i kako ću ga fizički napasti ako ne pozeli shvatiti, prosli ne sporazum meni i bude loše.

Amarius ko zna to vise ;)

Misticizam je za mene cudo, pre mog drugog budjenja ove 2015 nisam znam za neke reči i nick koji koristim na jednom forumu.

Etimologijom dodjoh do neverovatne podudarnosti.

Data, daath, dati(nesto, nekome) dot (tačka) Svaka tačka predstavlja kod

Dota 2 high mind skill igra (mislim da su je masoni napravili)
Piramidalni sistem 3D univerzuma sa tri klase i načina igre
Intelegence(misli)
Agility/alacrity (delovanje, akcija)
Strenght/power (reči)

Koja u preterivanju tera u neke mind kanale i stanja sjebanosti
Sve je povezano ;)

Ili je ovo iznad samo plod moje mašte ;)
Ako zlo gledamo objektivno najveće je kriti znanje.


Za ovih mesec dana baš se bacih u filozofiju, affiliate marketing, jake ideje, dugo cuvane abstraktne misli postaju polako skice...
Imam mali problem ASERTACIJE naglasavam ponarocito pred ljudima koji su mi bitni
Zbog odabira fakulteta
Licne afirmacije
Spajanje mojih stremljenja u jedan univerzitet ali ponude su mrsave gde cu objediniti filozofiju
art koncept, organizovanje posla, predstavljanje ideja, e- biznis
Aplikacije slobodnih ideja i mišljenja
Rad sa ljudima i prepoznavanje njihovih kavaliteta
Uspesno sam rečima podigao par ljudi na noge, nisu morali piti lekove niti psihijatar
Dobro priznajem to su bile blage verzije depresije ;)
Jer sada tek nailazim na mnoge i sa 30 i kusur u nekom stanju kao ja nekad.
Polako sam siguran čime ću se baviti...
Napominjem sve ovo sam sam provalio i po nekim forumima kao i ovde sa par instrukcija
Opet svako izgleda u sebi nalazi tehniku za balans i uspeh
Cudo ova ezoterija ;)
Ponosan sam na sebe i svoju intuiciju al sada je vode svest i razum.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: uto feb 24, 2015 7:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Prema ovome što pišeš ispada da si ti pomogao sam sebi i ne samo to nego ti pomažeš drugim ljudima, radiš terapije i od toga im bude bolje pa oni ne idu kod psihijatra ili drugog doktora?
Znanje za to dobio si sa foruma a nešto si i sam shvatio?

Jesam li te dobro razumjela?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: pet feb 27, 2015 1:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
Ne znam ni sam danas... u oklopu sam i izmedju dva sveta trudim se pozitivno sve al ostaje mi taj oklop pred drugima i gusi i dalje...ne znam vise sta da radim.

Imam tu teskobu i gde god se obratim da kazem unutrasnji problem koji ni sam ne shvatam odakle odlazi vise i sta mi fali...

Niko ne razume tvrdoglavo odbijaju da razumeju da nismo tako jednostvana bica... da li sam ja jedino jebeno zivo bice na ovoj kugli ???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: pet feb 27, 2015 11:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
svatko ima pravo na svoj izbor svjetonazora, nitko nikom ne može na silu naturiti nikakvo uvjerenje niti to smije. Čak i budale imaju pravo da budu budale. Ti im to pravo ne smiješ uskratiti. Pusti nek žive po svom
Ako želiš da drugi poštuju tvoju slobodu prvo moraš ti poštovati njihovu.
Pusti ljude na miru ako ne žele slušatii tvoju priču o dimenzijama i astralu.

Za tjeskobu idi kod doktora , ne čekaj da se razvije u težu bolest. Depresija je kemijska bolest, slično kao dijabetes - poremeti se kemija, neke žljezde s unutrašnjim lučenjem ne rade kako treba, ne izlučuju neku kemiju pa od te poremećene kemije se poremeti raspoloženje i razmišljanje. Tabletama se ta kemija nadoknadi, pa kad profunkcionira onda se više ne uzimaju. Ako je u pitanju prava tjeskoba ili depresija, ona neće proći sama od sebe kao ni upala pluća što ne može proći bez lijekova.

A zašto misliš da si ti jedino jebeno živo biće na zemlji? A što smo mi ovdje? Misliš da nismo živi= Ili da nismo hebeni? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

inače, znaš li vic koja je razlika između luđaka i mistika (maga, čarobnjaka) ?
Luđak svima priča i svih nagovara, a mistik pazi s kim i pred kim šta priča.
E..pa nemoj da ispadneš luđak. Biraj pažljivo s kim i što pričaš! :angel4:

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: ned mar 01, 2015 10:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 21, 2013 8:06 pm
Postovi: 33
Lokacija: Srbija
Svaka bolest ima svoj uzrok u umu najpre, pa se tek onda materijalizuje. Bolest nas tako uci da moramo postati svesni svojih misli u potpunosti, objektivno bez poistovecivanja sa njima. Traziti pomoc od drugoga je kao da samog sebe povredjujes, a trazis nekog da te u tome spreci.
Arwen dor, kad si vec na ovom forumu, zar ti nije jasno sta je zapadna "medicina" i "psihijatrija", pa mu tako srdacno dajes preporuke?

_________________
Istina treba da bude autoritet, a ne da autoritet bude istina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: ned mar 01, 2015 1:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Naravno da mi je jasno što je zapadna medicina i zapadna psihijatrija. Zato mu i preporučujem da ide kod doktora.
Jasno mi je otkud dolazi mržnja prema zapadnoj medicini i psihijatriji. Zato ne podliježem tome.

Duhova medicina je super, međutim ju je izuzetno teško prakticirati jer je tu svatko sebi liječnik a durgi mu mogu biti samo pomagači i pokazati mu smjer, put nađe sam. Međutim, dok on pogodi pravi put i dok time postigne poboljšanje, bolest ne čeka nego napreduje . To što će se zbog te bolesti uskoro desiti u ovom životu i ovom tijelu, veća šteta nego da je išao kod doktora i time skrenuo na privremeno odmaralište kraj puta. Ako pusti da bolest napreduje mogao bi izazvati veliku štetu i sebi i drugima oko sebe. To što netko našteti samo sebi, još bi se moglo i prihvatiti, međutim, kad se našteti i drugim ljudima oko sebe, onda nema opravdanja za odugovlačenje odlaska kod doktora. Kad izliječi to što "gori" , onda neka sređuje svoje misli, karmu i td, neka si uzme vremena koiko mu treba za duhovna istraživanja.
A njemu je hitno da ide kod doktora ili kod nekog tko će mu pomoći. Ti to ne vidiš? Zašto ga preusmjeravaš?

Druga stvar: nisu sve bolesti proizvod našeg uma, naših emocija, naših blokada, naših namjera...neke bolesti (možda i većina) su prizvod tuđih misli, tuđeg uma, emocija, blokada, namjera, napada . Neke su blokade takve da ih osoba sama ne može niti registrirati da postoje a kamo li da ima sposobnosti da ih riješi.
Zato ne možemo sve rješavati sami unutar svojeg. Zato nam treba netko drugi tko će objektivno kao promatrač vidjeti naše blokade, tko će nam dodati malo svoje energije da pokrenemo našu..a ta energija može biti i kemijska energija...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: ned mar 01, 2015 5:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 21, 2013 8:06 pm
Postovi: 33
Lokacija: Srbija
Ocigledno ne shvatas da govoris apsurdnosti.
Prvo, ne shvatas da su te tudje misli upravo 'uvezene' od istih onih koji su na celu farmatseutske mafije.
Drugo, cilj duhovnosti jeste totalno budjenje, tako da bi trebao pre svega tu objektivnost sam da postigne. Svako mora da se deindetifikuje od svog tela/uma i osvesti realnost u ovoj ogranicenoj oblasti percepcije.
Sto se tice mojih saveta, protiv depresije bih preporucio sungazing, prelazak na sirovu hranu i izbacivanje unosenja stetnih stvari npr. fluor itd.
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Z ... /fluor.htm

_________________
Istina treba da bude autoritet, a ne da autoritet bude istina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: ned mar 01, 2015 7:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
777 je napisao/la:
Ocigledno ne shvatas da govoris apsurdnosti.
Prvo, ne shvatas da su te tudje misli upravo 'uvezene' od istih onih koji su na celu farmatseutske mafije.
Drugo, cilj duhovnosti jeste totalno budjenje, tako da bi trebao pre svega tu objektivnost sam da postigne. Svako mora da se deindetifikuje od svog tela/uma i osvesti realnost u ovoj ogranicenoj oblasti percepcije.
Sto se tice mojih saveta, protiv depresije bih preporucio sungazing, prelazak na sirovu hranu i izbacivanje unosenja stetnih stvari npr. fluor itd.
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Z ... /fluor.htm



Arwn nemoj mi vise deliti savete o necemu sto ne znas.
Nikom ne pricam o stvarima koje ne mogu razumeti.
Saljes me vec treci put na mesto gde otimaju duse i jedva cekaju ovakve kao ja.
Ono sto je tebi bilo potrebno 20 godina ja sam savladao deo za 2 meseca.
Naucio sam odavno da progledam kroz razne obmane pa i Kastanedine cak i ovog i mnogo foruma.
Pre bih rekao da su i donosioci svetla vise u pravu nego vecinma ovde na forumu.
Kod mene nije ni depresija ni bilo kakva klasicna anksioza.
Ali ima slicnosti.
Kod mene je nesto od malena koje sam od skoro prepoznao. Vecna dosada i nemir koji me tera.
Svesnost koju ja imam ti pitanje da li ces ikada dosegnuti draga moja ;)
Daleko vise vidim nego sto mislis.
Jer i ova strana medalje gde ste vi je velika zabluda, iluzija.
Mistik?
Ja nisam mistik. Mistici su najgora sorta koja postoji jer oni ne deluju.
Ludak.
Ludaci pricaju ne povezano i njihove reci nemaju efekat i ostrinu pravog invokovanja.
Jer ja stvari koje vidim ti ne mozes videti nisi iz ovog doba i tvoja rasa umire.
Nisam ni povucen ni depresivan ni apatican a opet sam sve isto.
Ja umem nakalemiti ogromne doze energije za samo 2 sata sedenja.
Al ih i lako istrosim.
Meni je majka pokojna nesto govorila kada sam imao 12 godina jako bitno u vezi svega ovoga sada i to mi je jako bitno da se setim.
Jer ima neko malo dalje ko je sposoban na daljinu raditi razne stvari o cemu opet nemas pojma.
Ono sto meni treba je osoba iz Beograda koja se bavi regresivnom hipnozom da bih proverio neke stvari.
I za efekat vibracija ni kicmu koja su produkt mojih misli i slika ili bilo sta sto kontrolisem u mislima.
Ogromna doza energije koja se prozima kada jasno misllim na nesto ili kreiram dogadjaj, muzika, saznanje , ono sto mi daje
ono sto imam od malena a nisam bio svestan sta je to. Jer misleh da svi smo isti ali nismo.
To isto moram videti sta je.
Nije sve u depresiji jer depresija kod mene se tako ne moze nazvati.

Jer psihijatra cu ja bukvano sjebati i onda to nece valjati. Ni za mene ni za njega.
Pobrkacu ga shvatas. Prostim recima u sekvencama covek nece izdrzati niti mi moze pomoci.
Nudis mi hemije da sredjujem hemije u mozgu.
Boze pa i ti si malo odsetala sa svog puta. Zapitaj se na cijoj si strani.

Ok na ovom forumu sam video sve sto me interesuje.
Slabi ste.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: ned mar 01, 2015 9:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Sretan put i prouči si ovaj lijepi link na odlasku.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Bipolarni_ ... me%C4%87aj


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: ned mar 01, 2015 11:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
arwen dor je napisao/la:
Naravno da mi je jasno što je zapadna medicina i zapadna psihijatrija. Zato mu i preporučujem da ide kod doktora.
Jasno mi je otkud dolazi mržnja prema zapadnoj medicini i psihijatriji. Zato ne podliježem tome.

Duhova medicina je super, međutim ju je izuzetno teško prakticirati jer je tu svatko sebi liječnik a durgi mu mogu biti samo pomagači i pokazati mu smjer, put nađe sam. Međutim, dok on pogodi pravi put i dok time postigne poboljšanje, bolest ne čeka nego napreduje . To što će se zbog te bolesti uskoro desiti u ovom životu i ovom tijelu, veća šteta nego da je išao kod doktora i time skrenuo na privremeno odmaralište kraj puta. Ako pusti da bolest napreduje mogao bi izazvati veliku štetu i sebi i drugima oko sebe. To što netko našteti samo sebi, još bi se moglo i prihvatiti, međutim, kad se našteti i drugim ljudima oko sebe, onda nema opravdanja za odugovlačenje odlaska kod doktora. Kad izliječi to što "gori" , onda neka sređuje svoje misli, karmu i td, neka si uzme vremena koiko mu treba za duhovna istraživanja.
A njemu je hitno da ide kod doktora ili kod nekog tko će mu pomoći. Ti to ne vidiš? Zašto ga preusmjeravaš?

Druga stvar: nisu sve bolesti proizvod našeg uma, naših emocija, naših blokada, naših namjera...neke bolesti (možda i većina) su prizvod tuđih misli, tuđeg uma, emocija, blokada, namjera, napada . Neke su blokade takve da ih osoba sama ne može niti registrirati da postoje a kamo li da ima sposobnosti da ih riješi.
Zato ne možemo sve rješavati sami unutar svojeg. Zato nam treba netko drugi tko će objektivno kao promatrač vidjeti naše blokade, tko će nam dodati malo svoje energije da pokrenemo našu..a ta energija može biti i kemijska energija...
Mnogo je više neuropsihijatrijskih slučajeva u duhovnim grupama, od gurua do njegovih sljedbenika, nego u psihijatrijskim ustanovama.
Jer kako je gore tako jeste i dolje, a zna se ko je jedino svjetlo i put i istina, i preko koga se dolazi do savršenstva: samo preko sebe, što je jedino važnije spoznati od smrti — ne pripadati hijerarhiji ovčara i stada, ni na Zemlji, ni nakon smrti u svjetovima onostranosti.
A besposlene osobe višestrukih nickova, koje same sebi odgovaraju, nepotrebno je komentirati...
:ontopic:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kreacija čega
PostPostano: pon mar 02, 2015 4:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 08, 2015 12:59 pm
Postovi: 32
Prometeus je kaznjen zestoko zbog jedne stvari.
Svi znaju zasto.

Kreator se igra. Ovo sve je igra. Nema tu dobra i zla, pozitivnog ili negativnog.
Snaga energija i moc srecnog slucajnog providjenja kroz more medija povezanih znacenja.
Lingvistika etimologija. Rec... da rec. Lepo pise da je sve dato na korist.
Lepo sam napisao kreacija cega?
Beskonacna igra i test iz koje je trebalo izaci super prirodno.
Super organski za neciji visi cilj.
Al ne, izaci ce super tehnolosko.
Ponavljane moze biti vecno.
Stalno ce se otkrivati dok nekom ne pukne film.

Stotinama godina se vrte u krug i i dalje im nije jasno.
Nije im jasna poenta igre.
Nije im jasno da i dalje ima Prometeusovih drugara koji salju jasne poruke slepima da vide.
Ako pogledate Avatar naizgled jako glup film. Bez onog o indijancima i kaubojima.
Ako jako izostrite 6 shvaticete poentu.
Dok ostali sire more dezinformacija u nadi da ce se debeliti na planeti jer tako im je lakse.
Sto bi zamarali um napredkom.
Al dodju pojednici sa mocnim okom vizuelnog providjenja a i zvucnog.
Jer sve se poruke kriju u vibracijama i slikama i to se isfiltrira.
Um to isfiltrira neko bi rekao masta ili eh pa ovo mora da je slucajno ;)
Ne nije. Nista nije slucajno.
Neki reziseri i muzicari nisu slucajni.
I sta se dobije, pa jasan san... jasan i cist san.
Energija je samo za to i bitna.
Hrana umu za kreaciju.
A sta su drugo "organski portali" nego ljudi bez centra za filter poruka.
Pitao sam zar je moguce da nema nikog?

Ima ali vreme je bitno...svi oni koji su videli, slali i prenosili prave poruke tako skrivene da ce samo tih 1% videti ;) zapisati i protumaciti bez ikakvog racunara.
Neko ce doneti ovo neko ono umirati ali tih 1% ce se radjati uvek do odredjenog momenta.
Kreator je imao cilj apsolutnog priodnog napredka bez tehnike. Bez i jednog komada elektronike
Koji moze trajati eonima.

Njegovi drugari su hteli to malo brze.
Pa su se opet delili u misljenju.
Jer i drugari imaju svoji problema kao i sam kreator samo mnogo vecih.
Sta mislite da je samo jedan kokosinjac postavljen... daj
Zar niko ne shvata da je ovo napustena igra al ipak u razmatranju, mozda u razmatranju.
Prost cilj coveka u tehnici se opet deli na dva dela.
Jedni ce se oslanjati na metal drugi na um.
I tako u beskonacnost ;)

Al slika vredi hiljadu reci dzabe ja ovo pisem ;)
Zato vise slikam nego sto pisem.

O da SJENKO bipolarni "ADHD" itd je dar, dar koji niko ne razume... to je onaj dar drugog kruga deobe.
I taj krug mora pobediti jer taj krug je balas u nameri i volji. On se izostrava i evoluira
Dok je metal tezak i mrzovoljan.. on voli rat zdranje i sporo izlazi iz atmosfere.
Njega nije briga za vreme.
Sreca pa ima nekih koji cekaju u senci. Okom providjenja.
Vecina misli da oni vladaju.
Gresite oni ne vladaju.
Oni ne mogu spreciti sva sranja ovog sveta i teskih metala.
I oni sami tapkaju u mestu u pokusaju nekog ujedinjenja.
Niti mogu spreciti spontanu glupost dezinformacija o stanizmu u kojem ih opisuju.
Ne mogu spreciti spontanu ne znanje.
Oni prosto cekaju da se nazadna spontanost metala poubija jer ko ce teskom metalu objasniti da je glup i zastareo.
Strpace ga u ludnicu.
Sve u svoje vreme ;)
Sve se i zna uostalom i vec je isplanirano.
Samo opusteno sto bi rekli.
Smatrajte se srecnim i ponosnim sto ste na Balkanu kad dodje momenat.
A ako vam se i to ne svidi uvek ima mesta gde moze se moze zbrisati od sranja.
Barem se moze otici na more.

A moji napadi su pokusaj da se neko seti ponuditi hipnozu a ne lekove.
Lekovi mi nece dati slike koje trazim.
Niko se nije setio. Ili ga je bolelo uvo.
Kada sam sam naso lik nije imao pojma.
Takvih je pun grad, jos je mislio da ce dobiti neke pare.
Smesno je sve ovo.
Jedino sto mi deluje legitimno je ona prica sa orlom i kokosinjcem.
Samo greska je u prevodu... orlic je odmah video kokoske ;)
Pa nije on glup.
I orlic pronalazi ostale orlice.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 46 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz