Sada je: čet mar 28, 2024 10:30 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: O meni i mojoj nekoj spoznaji i iskustvima
PostPostano: sri maj 20, 2015 5:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri maj 13, 2015 3:01 pm
Postovi: 9
Pozdrav svima, dolazim iz Srbije i pratim dugo ovaj forum, nisam se registrovao iz razloga sto sam dosta mlad i mislio sam da će biti frka.. no od nedavno sam punoletan i odlucih se da dodjem jer ima dosta tema na koje bih mogao i ja koju da bacim.. malo o meni:
Oduvek sam se zanimao za alternativu, vec u osnovnoj skoli sam poceo da se zanimam za teorije zavere, pravu istoriju, vanzemaljce itd.. nisam kao drugi vrsnjaci, gledam svet onako kako ga vecina vrsnjaka nece u zivotu gledati, ali uteha mi je to sto smatram da ispravno gledam na ovaj lažni nametnuti sistem, kontrolisan od strane psihopata i njihovih instruktora.Mozda ce vam ovo biti smesno, ali sve moje spoznaje, razmisljanja i stavove sam dobio preko poruka u naduvanom stanju, mislim da je to dosta pomoglo i zato verujem da priroda na neki nacin komunicira sa ljudskom psihom.Nikad ni u sta ne ulazim duboko, jer smatram da treba prvo dobro proveriti o cemu se radi i pronjuskati pa onda se baviti necim.. vernik nisam iako verujem u kreatora, verujem u par religijskih priča jer sve one pričaju neku iskrivljenu istinu.Oduvek mi se desavaju cudna stanja svesti u snovima, i ako me nikad to nije povredilo ni na koji nacin, samo me je zapitalo o mnogo čemu.. drago mi je sto sam dosao ovde jer kontam da delim slicna iskustva i stavove sa mnogim ljudima, a i mnogo je zanimljiv sajt! Ovo 666 pored gestapo ne znači ništa, da ne bude nekih komentara i kritika, hahaha :D inače, smatram da dosta toga znam i ocekujem da se ovaj svet promeni, ne moze vise ovako da funkcionise ovo je uzas.. ponekad se zabrinem koliko stvari znam i koliko toga postoji sto tek treba da udje u svest ljudi, i krivo mi je sto sam okruzen neznalicama i maloumnicima koji te gledaju kao budalu dok pricas o istini, pa cak i ukucani.. mada, sokiralo me je to sto dosta njih i konta sve ovo, ljudi za koje nikad ne bih rekao..Imam utisak da ce nove generacije promeniti svet, svet se budi, mi mladi nismo zaokupljeni politikom i glupostima, verujte mi, ima dosta revolucinarnih misli u umovima mladih, i jako mi je drago zbog toga! Drago mi je ljudi sto sam se registrovao ovde, pozdravljam vas! :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: O meni i mojoj nekoj spoznaji i iskustvima
PostPostano: sri maj 20, 2015 10:20 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri maj 13, 2015 3:01 pm
Postovi: 9
Nekako sam oduvek znao da nesto ne stima sa svetom, kako sam stariji, kontam da ustvari nista ne stima.. zapitam se zasto zivim u ovom svetu gde te je*eno panduri iscimaju za jednu malu us*anu gresku, zasto su oni iznad nas i tako dalje.. pa ustvari, brate, svet tako i funkcioniše, sto si uspesniji to si vise oslepljeniji, okrutniji i ego preuzme stvar (cast izuzecima).. hm, dobro, ali gde je kraj tom laznom sistemu, ko je na kraju? Pa naravno, tajna drustva, bankari i vatikan.. pocinjem sve da spajam.. spiritualnost, svetu geomrtriju, religiju, boga, bogove,vanzemaljce, istoriju, satanizam, tajna drustva.. sa druge strane, paraliza sna me je svake noci drmala, nisam smeo da odlazim na spavanje dok nisam naucio da iskontrolisem vibracije i stanje.Kako sam ulazio dublje, mogao sam da vidim da je okultizam i simbolizam toliko ukorenjen u drustvu da je to skroz jezivo, a da se njima najvise sluze smradovi na vrhu.. pa da.. satanizam.. ali ko je taj "Satana"? Jel to stvarno neko bice, da li su to reptili ili ipak neki demoni.. svejedno, ocigledno je da su im instruktori bogovi zla interdimenzionalna bica, i da je nas svet ustvari neka vrsta raskrsnice i da ih ima posvuda.. svetleci orbovi, transformirajuci objekti.. prazna mi je baterija, nastavljam ili edit sutra.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz