Sada je: čet mar 28, 2024 9:20 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1917 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 96  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: ned dec 08, 2013 4:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Delfina je napisao/la:
Jos nisam predstavila svoj smisao za humor bez kog nigde ne idem, ne zamerite ako mi ponekad odbegne - nije bezobrazan :) .

pozdrav
jedva čekam taj smisao za humor :love12:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: pon dec 09, 2013 10:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 02, 2013 10:37 am
Postovi: 99
Lokacija: Beograd
Jadnicak se scucurio u cosku iz razumljivih razoga, ni kljun da pomoli... ;-) .
Veliki pozdrav :love3:

_________________
"Onaj koji ne iznosi nezni cvet svoje duse na vetrove iskusenja, pa ma ga i cela spasio i preneo do kraja, kao da ga nikad nije ni imao."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: pon dec 16, 2013 10:51 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet maj 31, 2012 1:28 am
Postovi: 29
Zdravo, ja sam Djordje, preferiram Djole :), iz Beograda sam, inace ovaj forum posecujem preko dinu dana, ali postajem polako sve aktivniji... imam 23 godine, i poceo sam sebe da upoznajem pre nekih godinu ipo, dve, i od tada ne gledam ovaj prelepi svet istim ocima... ;) pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: pet dec 20, 2013 1:32 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet dec 20, 2013 1:02 am
Postovi: 8
evo da se javim,da ne bi dobio kick,inace ovo je drugi put da se pokusavam registrirat i uspio :notworthy:
nez sta rec,volim sve ove teme sa ruba pameti :toothy2: i super ste mi i bilo bi dobro da ovdje ima neki chat da se druzimo :)

_________________
www.imgur.com/mvSLSGQ


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: ned jan 05, 2014 10:37 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 05, 2014 10:31 am
Postovi: 1
Zdravo,

svašta zanimljivog ima ovdje stoga se bacam na proučavanje.

Pozdrav! :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: čet jan 16, 2014 5:54 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri jan 15, 2014 6:08 pm
Postovi: 5
Pozdrav galaxijanci indijanci ! :)

Prije desetak godina slucajno u knjiznici vidjeh kako covjek uzima knjigu Karlos Kastaneda - Umjetnost Sanjanja. Naslov me stvarno zaintigrirao da sam krenuo prema policama traziti tog autora. Eto vec deset godina se ne odvajam od njega. Vidim da se ovdje skuplaj ekipica koja komentira dosta o tome pa eto odlucio sam se prikljuciti. Zahvaljujem gospodinu Googlu sto sam Vas pronasao. \:D/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: čet jan 16, 2014 6:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
Pozdravljam te u ime Velikog Manitua Haug! :love6: :notworthy:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: ned jan 19, 2014 5:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jan 18, 2014 8:57 pm
Postovi: 21
eyes only


Zadnja izmjena: Duhovni_Promatrac; ned jun 05, 2016 12:30 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: ned jan 19, 2014 6:01 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Srdačnodošlica svim dobropridošlicama!

:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Ja dos`o a vi kako ste
PostPostano: pon jan 20, 2014 12:16 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 20, 2014 9:46 am
Postovi: 10
Nisam bas metafizicar,ali zanimljiv forum. Manje za reci, a vise za pogledati,vidjeti i nauciti. Imam malo znanja,koje odlicno sluzi za masiranje sagovornika,davljenje citalaca,al ajd`

Inace volim sve sto vole srednjovjekovni,citam politicke novine,posebno alternativno-politicke,slusam Baha,kad neznam sta bi drugo,skupljam ono sto nadjem metaldetektorom,pobsebno ww2 i starije,skupljam i novac,ali mi nesto i neide,kako bih ja htjeo.

Volim fotografiju,metaldetektorizam,pomalo i neke alternative,pivo,ponekad rakiju,iskljucivo domacu,poneki obojeni sa rajom.

Od sporta nevolim nista na TV,pomalo se bavim nekim istocnjackim vjsetinama,od zapadnih volim biciklizam(ako je zapadni), volim i ribolov i ronjenje,ako su to sportovi,ako nije lijek za dusu.

Arheologija i istorija su fine nauke,koje bih volio da sam izucio,dok sam mogao.

Nadam se da cemo se super druziti :blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: pet jan 24, 2014 1:16 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jan 24, 2014 11:44 am
Postovi: 12
Lokacija: Jug
Pozdrav građanima galaksije. Voajerišem po ovom forumu ima već bogomi sedam godina. Isprva je za mene ovaj sajt bio otkrovenje, reptili, denziteti, ciklično vreme, sinovi adamovi... Bio sam baš zagrejan za celu priču. Danas baš i nisam, ali mislim da imate dosta sjajne literature, spisa, i finih članova. :love5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: sub jan 25, 2014 12:49 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jan 25, 2014 12:38 am
Postovi: 19
Haj, Pejn ovde, pozdrav svim članovima sajta sa ezoteriju, drago mi je što postoji ovakvo mesto gde se mogu razmenjivati ideje o interesantnim temama!

Već imam svoju prvu postavku u potražnji PDFsa.

Pozdrav svima još jednom i hvala osnivačima!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Dolazak spucanog
PostPostano: uto feb 04, 2014 3:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Pozdrav galaksiijo, ja sam Amarius, imam 23 godine i tražim se, studiram, bolje reći pokušavam zacementiran na zadnjoj godini, ne znam što bih sa sobom ](*,) , kaže društvo da sam čudan, malo "spucan", šalim se, imam drugačiji pogled na svijet, tj. nazovi to realnost taj svijet, a to ljudima čudno jer za svoje godine izgledam dosta mlađe, pa takvo razmišljanje teško je prožvakati pojedincima uz "sliku" koja na prvi pogled djeluje drugačije, vidio sam dosta preklapanja sa mojim shvaćanjem tijekom čitanja par tema na ovome forumu pa sam se odlučio registrirati, nadam se da ću imati vremena biti aktivan, tek sam sad shvatio da je prošlo 3 ujutro , laka noć :wink:

isprika postao sam u podsekciju, nećete mi zamjerati, jutarnji sati, ili izbrišite ili premjestite, da ne postam duplo pod članovi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: sri feb 12, 2014 4:01 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
evo pišem ovdje, da ne zagađujem prostor lična iskustva, kao klinac pa i poslije, eto kao što sam i prije rekao imam 23 godine iako to nije važno, čitao sam razna njesra samo zato jer sam imao iskustva svoja prije tih njesra pa da ih čitam, jer inače ne bih čitao svakojake tekstove, ali sada da kažem samo moje misli, uvijek samo znao da nešto ne štima u ovome svijetu, ovoj realnosti, kao da me nešto kopka, čupa mi energiju nazovi to duša, a netko to zove um iako to nema veze sa time, kao da me prate određeni entiteti , i vidim na primjeru galaksije relativno je kasno došao do toga, pa kud baš mene tako rano, da me opterete takvi "problemi", pa da kažem u par riječi, znam reći kultovi su zajebali svijet, zombij civilizacija, zombijsko društvo, samo po svojoj ideji i viđenju, pozivam se na pradavno znanje, nitko me nije nazovi tako učio tome, roboti "metalne" duše, svi se prave umjetni, potpuno bića otupila, kao da su prije ljudi mogli govoriti očima ili telepatijom, bljesak oka ja to zovem, a danas, kao da im treba nešto materijalno za dokazivanje nečega, nešto vidljivo, očima poptpuno nebitno, ja to zdravo seljački iako netko zna "kulturno" objasniti, u stvari to je moj izbor riječi ,iako znam ja to i finije, nadalje, ukucavajući na google svoja iskustva došao sam do ovoga foruma, tražeći našao sam i iskustva davida ickea, iako ne znam da li su stvarna ili izmišljena, ali meni su se desile banalne stvari, sada da i natuknem bolje da i nepričam :D. spavam a vidim sebe lebdim, trzam se ne mogu se probuditi,znojim se, (pa i preko dana se znalo dešavati), a poslije toga došlo je do toga da se mogu probuditi kada hoću, i prije i poslije usro sam se ko p...., inače ne volim komplicirati, ali ako tko vidi što pišem pa da me uputi na adekvatnu temu za moje neobične "inspiracije", inače profa u gimnaziji mi je znala reći, iako to nema nikakve veze sada da tako upadne usred teksta :), od kuda vadiš takve stvari, riječi, priče, razmišljanja je li te netko učio, jesi li vidio od nekoga, ne ,ja kažem ispalo iz ove lude glave, čudan sam uvijek bio, ne znam što bih sa sobom, i sam sam prije rekao "lupao bih glavom od zid" jer ne znam što ću sa sobom, pa ni prave trebe si ne mogu naći radi sebe sama i svojih ludila koja mi kroz glavu prolaze, jednostavno me ne skuže i ne doživljavaju, pa ne mogu ni sam sa sobom izaći na kraj, a kamoli nju jadnu da me trpi, zbilja došao sam do perioda u životu kada ne znam u kojem bi pravcu, jer većina ne kuži k.... a ja bih dizao nazovi revolucije


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: sri feb 12, 2014 11:28 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Prikoči malo. U tvojim godinama prioritet bi bio završiti školu i naći posao od kojeg ćeš biti u stanju da obezbjediš sebi egzistenciju. Dakle, pažnja bi trebala biti posvećena prvenstveno tome i u tom pravcu treba gurati.

U kontaktu s drugima, naravno, ne treba potezati ovu tematiku jer čovjek tako obično dovodi sebe u neprilike. Koncenzus-realnost ne trpi ovu tematiku. Trudi se malo više da ti razumiješ druge a ne da oni razumiju tebe.

Što se tiče revolucija, one uglavnom ne dovode do nečeg novog i boljeg, nego se stvar više svodi na „sjašio Kurto, uzjašio Murto“. S tim u vezi, pitanje je koliko ima smisla trošiti energiju na to.

U vezi s „trebama“, vazda je bilo da se s njima trebalo pričati o stvarima koje interesuju njih a ne tebe. Naći neku koju interesuje ova tematika a nije popila neki od nju-ejđ programa, podrazumijevalo bi dobitak na lotu a znamo da se to rijetko dešava.

..

P.S. Pozdrav novim članovima foruma!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: sri feb 12, 2014 12:30 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pridružujem se pozdravima za nove članove!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: sri feb 12, 2014 10:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Dobro ste to rekli, tako i razmišljam da mi je najbolje. Zbog svoje da tako kažem tvrdoglavosti shvaćanja, obitelj mi pokušala promijeniti stavove o realnosti, društvu, malo da se više socijaliziram, uklopim u društvo.. i tako dalje. Pa me pokušavali uputiti teraputu tipa da ti omekša taj karakter, da se promijenim malo, ali ja tvrdoglav nedam na se, ili protiv sebe, ma kako god rečeno. Znam da je sa mnom sve u redu, nisam puko, jednostavno drugačije gledam na stvari od ostalih, znam kako igra igru, drugačiji sam i to njima smeta. Tipa pa ne može tako, primjer od deset ljudi ako ti jedini po svome, jedini ćeš i ti ispasti budala, ostali će biti pametni nazovi mudri. Ajd svaka čast znam ušutiti kad treba, a i ne pričam otvoreno sa svima, jer relativno znam malo ljudi. Nadalje, nekad me zapitaju, pa kakva ti shvaćanja imaš sine, u kojem ti svijetu živiš. Znam da je život takav kakav je, i ova surova realnost, ali kada vidim utjecaj nazovi mase i naivnost ljudskih bića ja popizdim, pa i naivnost rodbine, ili se prave benasti, pa rokaju po lažnoj mudrosti ili su benasti. Ništa, prebacujem se na određenu temu, dovoljno sam rekao ovdje o sebi, a i vrijedilo bi pročitati par dobrih knjiga vezanih za samu narav tema, (jer većinom sam sam došao do nekih zaključaka) da ne uletim u teme neupućen, pozdrav članovima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: ned feb 16, 2014 5:04 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 08, 2014 8:29 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: pon feb 17, 2014 1:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
pozdrav, dobrodošli.

inače ne zalizim u ovu sekciju, al valjda sve s razlogom. i vidim amariusaovu priču.

da ti pravo kažem imo sam sličnu priču, mozda ne iskustva, ali upriliku gledajuć sličnu problematiku. od škole, okoline, svega.
počnem i ja tako sa zavjerama i ode ode ode dalje sad me za sve to boli uvo, da bi sad bila duhovnost u fokusu i dizanje svijesti.
ali sve to treba trazit pa nalazit. trazio, pa naiso prije 5-6 godina na val.hr pa galaksiju, tu sam generalno i osto; ali trazio i nesto realno, ne virtualno, pa sam tako i dobio nove prijatelje, ucitelje.
zanimljivo skroz da ljudi koji njeguju OPD princip a nemaju blage veze sa ovim temama ovde u ovom obliku, a pricaju tako prirodno o njima samo u drugačijoj formi.
meni su 22, e sad, trebalo je izac i prezivit Ickea i transkirpte u ovoj dobi a kamoli onda kad sam se susreo sa njima, sad pucam po fakultetu skupit sto vise alata pa laganini u opd akcije širenja znanja.

mislim nije mi cilj sad referirat svoj zivot, nego cisto da te podrzim, jer ako bi te itko trebo razumjet onda bi to trebo biti ja i podrzati te, rec da ni priblizno nisi sam, i ako trazis uvjek ces naci nekog i da uvjek ima ljudi sličnih puteva; ali svi su jednako vrijedni dokle god se ide naprijed.

samo nemoj tjerat ljude da razumiju tvoj nivo, ti trebas razumjet njihov, pricat njihovim jezikom, tek onda vidis kolko mozes naucit od drugih.

a sto se tice treba, prijatelju, imadoh jednu 4ipo godine, i kad smo izasli jedno drugom iz nivoa, samo se raziđosmo. otada žensku nisam pošteno prismrdio. jednostavno unutarnje kočnice te blokaju da radiš gluposti kakve se danas rade sve dok ne dodje neka mahnitura i to vaka :love8: al cinjenica da one biraju xP a u pm nevaljamo im haha :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Članovi
PostPostano: sub feb 22, 2014 7:57 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 22, 2014 7:13 pm
Postovi: 4
Naravno da se i ja predstavim,Petar Bor,Istočna Srb,ovde je centar okultnog i magije,nije za igranje :glasses7:
Imam 26 godina,bavim se okultnim 6 godina,ali profesionalno sam počeo pre godinu dana.
Forum galaksija ima isti izgled kao forum objave,i imaju neke sličnosti.
Na forumu ću pričati o realnoj ezoteriji i ljudima koji se time bave više od 5 decenija,pomažući unesrećenim ljudima,ali i ljudima koji rade zlo za novac.
Ako to administrator dozvoli.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1917 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 96  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz