Sada je: ned jun 16, 2024 5:42 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 161 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: čet okt 14, 2010 2:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 24, 2009 1:42 am
Postovi: 365
Lightcaster, smanji malo doživljaj. Nikog nisi impresionirao sa svojom arogancijom i konfliktnošću. Ja ti ne odgovaram ne zato što ne mogu, nego zato što me prođe volja čim vidim kako pišeš. To nije produktivno ni lijepo.

_________________
Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: čet okt 14, 2010 2:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Samo tako je napisao/la:
Lightcaster, smanji malo doživljaj. Nikog nisi impresionirao sa svojom arogancijom i konfliktnošću. Ja ti ne odgovaram ne zato što ne mogu, nego zato što me prođe volja čim vidim kako pišeš. To nije produktivno ni lijepo.


Ne vidim nešto da su dupedavci ovdje postali i jedan iole razuman post pa me to ne sprječava da polemišem sa njima. To što tebe prolazi volja da polemišeš je zato što nemaš čime da pariraš tvrdnjama koje iznosim, jer ih linkujem za vjerodostojne izvore, i uvjek obavim research prije nego postavim nešto. Da imaš iole razuman i činjenicama podkrepljen odgovor to bi i uradio.

Arogancija je to što ti radiš upravo ovim postom. Prolazi te, navodno, volja da odgovoriš nekome ko je toliko ispod tebe da ne zaslužuje odgovor. A tvoja konfliktnost se odražava u tome što ipak postaviš odgovor sa uputstvom da neko drugi smanji doživljaj. Sjajan si dokaz za tvrdnju da nam prvo zasmeta kod drugih ono što nosimo u sebi, a projektujemo na druge da su to.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: čet okt 14, 2010 1:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 24, 2009 1:42 am
Postovi: 365
Ajde ti dobijaj svoje internet-bitke. Za 5 godina ćeš se crveniti zbog njih.

_________________
Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: čet okt 14, 2010 1:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Nema još čvrstih dokaza da je homoseksualizam bolest,štoviše znanost tvrdi suprotno,da to nije bolest.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: čet okt 14, 2010 6:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
daco je napisao/la:
Nema još čvrstih dokaza da je homoseksualizam bolest,štoviše znanost tvrdi suprotno,da to nije bolest.

Homosexsualna nauka i naučnici možda.

Da vidimo neke malo manje manipulativne definicije.


Definicija bolesti prema učenju joge

Bolest je poremećaj toka energije

Joga definira svaku bolest kao poremećaj slobodnog protoka energije (na sanskritu prana, na kineskom qi ili chi) kroz nadije ili energetske kanale, poznatiji i kao meridijani u kineskoj medicini. Poremećaj se može očitovati kao blokada energije, višak ili manjak energije u raznim kanalima, čakrama (energetskim centrima koji su sjecišta glavnih kanala) i košama ili energetskim omotačima duše ili Atme.


http://www.joga.hr/definicija-bolesti-prema-ucenju-joge

LightCaster je napisao/la:
...Tome je doduše kriv debalans na duhovnom planu gdje je njihova Femina odnjelja pobjedu čak i nad njihovom prirodnom normalnom polnom pripadnošću. Čim dođe do debalansa energija na bilo kom planu u tijelu (astralnom, mentalnom, spiritualnom ili materijalnom) dolazi do oboljenja. Stoga je u pitanju ozbiljna devijacija i bolest...

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: čet okt 14, 2010 6:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Pa čisto logika ti govori u čemu je stvar...

Homoseksualci su uvijek postojali ali parade ne, posvajanje djece od istih isto ne.

Nije stvar u tome dali je netko homo nego u tome što se to promovira na sva zvona kao javno dobro, na tome su odgojene već generacije isto kao i generacije komunizma, televizije, interneta i sl. Stvoren je taki ustroj društva od strane onih koji žele da nas unište što smo se ovde svi složili....

Oni su napravili to društvo uz pomoć po tom pitanju najjačeg aduta a to su mediji..

Kakva može ispasti generacija djece koja je odgajana u homoseksualnoj obitelji, logika ti govori...
Normalno da će on svoje (zapravo tuđe) dijete učiti istim stvarima i vjerojatno ga i iskorištavati u određenoj dobi..
Znate već kako to ide kod odgoja djece, odgajaj ga od rođenja da ubije i on će u 90% slučajeva to i napraviti.

Tako se stvaraju generacije djece koja postaju pederi a oduzima se taj broj iz volumena gdje bi trebali biti kao normalni ljudi i to je dupla korist u depopulaciji. Pridodaš još lezbijke i to je četverostruka korist.

Homoseksualci kao homoseksualci nisu problem nego je problem u njihovoj propagandi i krivom vođenju tj ispranom mozgu.

Mi smo generacija televizije i mi smo djeca televizije ali hvala Bogu uspjeli smo se neki otrgnuti toj obmani a tako isto je i sa homoseksualcima...

Jer ovo vrijedi za sve: Sve što se javno propagira kao dobro u globalnom smislu ustvari znači loše za nas. :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: čet okt 14, 2010 9:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
daco je napisao/la:
Nema još čvrstih dokaza da je homoseksualizam bolest,štoviše znanost tvrdi suprotno,da to nije bolest.

ti baš ne čitaš postove na ovoj temi :evil3:

alzo dakle ponovo homoseksualnost je bolest prema Međunarodnoj Klasifikaciji Bolesti revizija 10; by WHO tj. Svjetske zdravstvene organizacije
MKB-10 poglavlje V: Mentalni poremećaji i poremećaji ponašanja

F64.8 Drugi poremećaji spolnog identiteta
F64.9 Poremećaj spolnog identiteta, nespecifičan
F65.6 Visestruki poremećaji spolne sklonosti
F65.8 Drugi poremećaji spolne sklonosti

E sad druga je stvar što su pederluk i ini lobiji uspjeli da izbace riječ homoseskualnost i zamjene je s opisnim terminima pa sad udri na sva zvona "homoseksualnos nije bolest", malo morgen..

Nije šija nego je vrat, nije RTV pretplata nego pristojba, nije pasoš nego putovnica, nije helikopter nego vrtolet ili zrakomlat, nisi peder neg osoba s poremećajem spolnog identiteta i spolne sklonosti... ](*,)

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: čet okt 14, 2010 9:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
rijec koju sam jos cuo za helikopter je i UVRTNIK.
To s homoseksualnostu je stvarno uvrnuto

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: čet okt 14, 2010 9:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
LightCaster je napisao/la:
LightCaster je napisao/la:
...Tome je doduše kriv debalans na duhovnom planu gdje je njihova Femina odnjelja pobjedu čak i nad njihovom prirodnom normalnom polnom pripadnošću. Čim dođe do debalansa energija na bilo kom planu u tijelu (astralnom, mentalnom, spiritualnom ili materijalnom) dolazi do oboljenja. Stoga je u pitanju ozbiljna devijacija i bolest...


Ne kaže se Femina nego Anima .....
No, vjerojatno je i sam Jung bio homoseksualac kad je ustanovio sljedeće:
"Homoseksualnost je po pravilu obilježena identitetom s Animom. Kod priznate učestalosti ove pojave veoma je sumnjivo shvatiti je kao patološku perverziju. Na osnovu psiholoških nalaza čini se da je u mnogo većoj mjeri riječ o nepotpunom odvajanju od hermafroditskog arhetipa, povezanog s izrazitim otporom identifikaciji s ulogom bića samo jednog spola. Takva jedna dispozicija ne može se pod svim uvjetima ocijeniti kao negativna ukoliko sačuva praljudski tip, koji se gubi, do izvjesnog stupnja, u biću jednog spola." ( iz "Arhetipova i kolektivnog nesvjesnog")
Možeš li razumjeti ovo? Ako ne, samo reci... biće mi zadovoljstvo da ti objasnim :wink:

A što se tiče energetskih disbalansa na koje se pozivaš kroz definiciju joge, svi mi imamo disbalanse i to nema veze s homoseksualnošću. Zbog toga je ova tvoja tvrdnja užasno ignornatna.
Sama činjenica da fizički i psihički jače reagiramo na vlastiti nego na suprotni spol nije odraz nikakvih energetskih disbalansa - da jest, svi homoseksualci bi patili od fizičkih i psihičkih poremećaja, bolova, nelagoda itd a koliko ja znam to nije slučaj.
Disbalans "normalno" nastaje u svakom ljudskom biću čim ga društvo i obitelj uzmu "odgajati" odnosno programirati... pa tako različiti energetski disbalansi daju različite tipične karaktere (američka iscjeliteljica Barbara Ann Brennan je npr u svom radu ustanovila shizofreni, oralni, analni i kruti tip).
Ti vjerojatno kod sebe i kod drugih koji su hetero - dakle a priori "normalni" - ne primjećuješ nikakve energetske disbalanse ni bilo što čudno .... mashala.

Što se tiče homoseksualizma unutar katoličke crkve, on je sličan homoseksualnosti u vojsci ili bilo kojoj drugoj organizaciji/sredini gdje seksualno zdravi muškarci borave konstantno zajedno i dijele vlastitu privatnost 24h dnevno.
Ljubav ti je takva: nastat će gdje god, pronaći će načina da se izrazi i u najcrnjem zakutku svemira :love10:
To ti je poput onih biljčica koje proklijaju na najnemogućijim mjestima i pod uvjetima za koje se drži da su neprijateljski svakom životu.

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: čet okt 14, 2010 9:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
@metuzalem

Loš ti je podatak WHO ne smatra homoseksualizam bolešću još od 1990.

Od 1973.g homoseksualizam se ne smatra poremećajem kad je izbačen iz DSM-a, a DSM je sustav klasifikacije psihijatrijskih poremećaja.Od te godine pa i danas službeni stav opće zdrastvene zajednice je da homoseksualnost nije bolest niti poremećaj.

Citat:
Is Homosexuality a Mental Illness or Emotional Problem?

No. Psychologists, psychiatrists and other mental health professionals agree that homosexuality is not an illness, mental disorder or an emotional problem. Over 35 years of objective, well-designed scientific research has shown that homosexuality, in and itself,is not associated with mental disorders or emotional or social problems. Homosexuality was once thought to be a mental illness because mental health professionals and society had biased information. In the past the studies of gay, lesbian and bisexual people involved only those in therapy, thus biasing the resulting conclusions. When researchers examined data about these people who were not in therapy, the idea that homosexuality was a mental illness was quickly found to be untrue.

In 1973 the American Psychiatric Association confirmed the importance of the new, better designed research and removed homosexuality from the official manual that lists mental and emotional disorders. Two years later, the American Psychological Association passed a resolution supporting the removal. For more than 25 years, both associations have urged all mental health professionals to help dispel the stigma of mental illness that some people still associate with homosexual orientation.


Homoseksualnost se smatra poremećajem samo u onom slučaju kada se homoseksualac ne osjeća dobro kao takav i zatraži stručnu pomoć.
Bolest je stanje organizma koje ometa funkcioniranje organizma. Bilo koje stanje koje uzrokuje neugodu, tjelesne disfunkcije, socijalne probleme, stres....Homoseksualizam sam po sebi ne zadovoljava te kriterije,ne šteti niti sebi niti okolini, dakle sam po sebi nije bolest.

Ovo sam našao

Citat:
Uzroci/dokazi/objasnjenja homoseksualnosti:
1. Ne-bioloska baza
2. Bioloska baza
3. Druge perspektive/Razno

1.Ne-bioloska baza; Psihoanaliticke teorije; Biheviourizam . Seksualno iskustvo, pozitivno ili negativno. Ne vide uzrok homoseksualnosti kao biolosku.

2. Bioloska baza:Homoseksualnost kao nasljedna osobina - rezultati iz studija brace i sestara potvrdjuju hipotezu, rezultati iz studija blizanaca i blizanki takodjer, DNA studije potvrdjuju prenosenje genskog materijala.
Hormonalni utjecaji:Prenatalna hormonska teorija - muski fetusi izlozeni visku testosterona, zenski fetusi izlozeni manjku prouzrokovat ce disbalans (undermasculinisation & overmasculinisation); Kogenitalna adrenalna hiperplazija - maskulinizacija kod zenske djece. Prenatalna teorija stresa - stres kod majki u doba diferencijacije mozga ploda, moze utjecati na sex.orijentaciju kod muske djece. Anatomija mozgaSuprakijazmicki nukleus - veci i izduzeni kod homosexualaca; INAH-3 u hipotalamusu- veci je kod homosexualaca. Funkcija mozga:Slusni sustav-Razlicitosti u unutarnjem uhu. Libido:jaca aktivacija u frontalnom korteksu nego kod hetero. Razlike u olfaktilnom sustavu - kod homoseksualaca se nazirao nacin dozivljavanja i procesuiranja mirisa tipicnog za zene.

3. Druge perspektive;
Kognitivne studije: Vizualnospacijalni zadaci - hetero muskarci postizu bolje rezultate nego homo koji postizu rezultate u rangu zena. Verbalna tecnost - homo nadmasuju hetero u govornoj tecnosti. Agresivnost - homo su manje agresivniji nego hetero. Odabir dominantne ruke - homoseksualci su cesce ljevaci. Redosljed rodjenja - homoseksualni muskarci imaju stariju bracu, korelacija od 33 - 47%; Majcin imunoloski utjecaj - uzrokuje lucenje antitijela na testosteron smanjujuci na taj nacin kolicinu testosterona kroz placentu (svakom daljnjom trudnocom gdje zena nosi muski plod, smanjuje se doza testosterona koji dolazi do ploda) i na taj nacin direktno utjecuci na sexualnu diferencijaciju mozga kod fetusa.

Homoseksualnost nije bolest ni poremecaj vec drugacija priroda koju moramo ravnopravno prihvatiti i nauciti dijeliti zivotni prostor sa pripadnicima "te drugacije" prirode.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: čet okt 14, 2010 9:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Ja sam osobno protiv svih vrsta parada,ali notorna je laž da je homoseksualizam bolest.Nije da ih branim,ali činjenice su činjenice i zdravom razumu može pobjeći samo onaj čovjek koji ga ne posjeduje.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: čet okt 14, 2010 10:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
@daco

DSM je klasifikacija po Američkoj udruzi psihijatara, kužiš "udruga" ko "udruga navijača dinama" ili "udruga katoličkih izviđača"...

Ako pažljivije pročitaš postove, niko ne spori nikome da između 4 zida svoje sobe punoljetni ljudi punoljetnim ljudima s pristankom rade što god hoće, zdravo ili bolesno svejedno, al kad se izađe u javni prostor na javnu površinu onda tu trebaju vrijediti ista pravila za sve;
evo primjera radio 101 dobio prijavu ; http://www.24sata.hr/news/zbog-plakata- ... 01/154426/ zbog plakata prirodnog starog ljudskog tijela što ga stvoritelj napravi
slika
a ove bolesne policija štiti i ne ljepi prijave iako oni to protuprirodno i nadasve javno...

Meni ide na živce ta licemjernost; velika briga za protuprirodne a napuštene dijece u Domu za nezbrinutu djecu u Nazorovoj oko 250 i nema protestiranja, Parada i sličnog... kao da su protuprirodni najugroženijia skupina u društvu..
Nameće nam se protuprirodno pod normalno, a normalna reakcija kao nenormalno i to je stvarno gola činjenica.

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA
PostPostano: pet okt 15, 2010 1:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
LightCaster je napisao/la:
...Tome je doduše kriv debalans na duhovnom planu gdje je njihova Femina odnjelja pobjedu čak i nad njihovom prirodnom normalnom polnom pripadnošću. Čim dođe do debalansa energija na bilo kom planu u tijelu (astralnom, mentalnom, spiritualnom ili materijalnom) dolazi do oboljenja. Stoga je u pitanju ozbiljna devijacija i bolest...


charleston je napisao/la:
Ne kaže se Femina nego Anima .....


Da, Anima u Jungovoj analitičkoj psihologiji, a Femina u latinskoj mističnoj interpretaciji ženskog dijela duha, nemaju kao sistemi ništa zajedničko. Jedan je psihološki a drugi mistični.Sedi jedan.

charleston je napisao/la:
No, vjerojatno je i sam Jung bio homoseksualac kad je ustanovio sljedeće:
"Homoseksualnost je po pravilu obilježena identitetom s Animom. Kod priznate učestalosti ove pojave veoma je sumnjivo shvatiti je kao patološku perverziju. Na osnovu psiholoških nalaza čini se da je u mnogo većoj mjeri riječ o nepotpunom odvajanju od hermafroditskog arhetipa, povezanog s izrazitim otporom identifikaciji s ulogom bića samo jednog spola. Takva jedna dispozicija ne može se pod svim uvjetima ocijeniti kao negativna ukoliko sačuva praljudski tip, koji se gubi, do izvjesnog stupnja, u biću jednog spola." ( iz "Arhetipova i kolektivnog nesvjesnog")
Možeš li razumjeti ovo? Ako ne, samo reci... biće mi zadovoljstvo da ti objasnim :wink:


Samo ti nemoj ništa da mi objašnjavaš molim te. Ne razlikuješ psihologiju od mistike za početak. Ako nisi znao Jung je pored Arhetipova i kolektivnog nesvjesnog i otac teorije sinhroniciteta, a pred kraj života je intezivno izučavao Tarot. Inače kao istaknuti Mason i Iluminat naravno da je podržavao njihovu agendu širenja homosexsualizma.

Inače hermafrodit je kao ideal i postavljen od strane većine magičkih i mističnih redova, bratstava, itd. Zašto? Zato dragi moj prijatelju jer se u hermafroditskom biću muški i ženski princip nalaze u ravnoteži, to jest jednako su zastupljeni. Kapiraš? Jednako znači u balansu su. Simbol tog ideala su Jin i Jang, Hijerofant u tarotu, itd.

Zašto su homosi bolesni gledano iz ugla mistike i duhovnosti. Pa zato brate što je njihova Femina (ženski deo) odnjela pobjedu čak i nad njihovom prirodnom polnom pripadnošću. Toliki je debalans u pitanju da tu nema ni h od hermafrodita koji je idealno izbalansiran, po pitanju svijesti, energija, itd. Balans između polariteta i njihova kontrola ti je inače osnov uspjeha u mistično-magičkim Tantričkim ritualima dalekog istoka. U njima opet nemaš homoseksualnih praksi, osim u devijantno bolesnim i perverznim crnim kultovima, ali oni nemaju nikakvu duhovnu vrijednost, opet zbog duhovnog debalansa koji je besplodan.

charleston je napisao/la:
A što se tiče energetskih disbalansa na koje se pozivaš kroz definiciju joge, svi mi imamo disbalanse i to nema veze s homoseksualnošću. Zbog toga je ova tvoja tvrdnja užasno ignornatna.


To možeš da tvrdiš samo za sebe, što je i očigledno. Normalan protok energije kroz čakre (hindu) i sefire (kabala) odraz je zdravog organizma, što je opet relativno jer energija cirkuliše konstantno i razmjenjuje se sa okolinom što pravi oscilacije u auri, astralnom, mentalnom i spiritualnom tijelu, ali nebitno jer dok god nema ozbiljnijih blokada, viška ili manjka energije u sistemu smatra se da je čovjek relativno zdrav. To ti sve lijepo piše i u definiciji;

Definicija bolesti prema učenju joge

Bolest je poremećaj toka energije

Joga definira svaku bolest kao poremećaj slobodnog protoka energije (na sanskritu prana, na kineskom qi ili chi) kroz nadije ili energetske kanale, poznatiji i kao meridijani u kineskoj medicini. Poremećaj se može očitovati kao blokada energije, višak ili manjak energije u raznim kanalima, čakrama (energetskim centrima koji su sjecišta glavnih kanala) i košama ili energetskim omotačima duše ili Atme.

http://www.joga.hr/definicija-bolesti-prema-ucenju-joge


Znam, znam...ne moraš. Vjerovatno spadaš u one kojima ukazivanje na hiljadama godina stara i potvrđena znanja ništa ne znače. Prihvataš samo ovu novu NWO homonauku.

charleston je napisao/la:
Sama činjenica da fizički i psihički jače reagiramo na vlastiti nego na suprotni spol nije odraz nikakvih energetskih disbalansa - da jest, svi homoseksualci bi patili od fizičkih i psihičkih poremećaja, bolova, nelagoda itd a koliko ja znam to nije slučaj.


I te kako je slučaj. Ogroman procenat homoseksualaca je bar jednom pokušao samoubistvo, upravo zbog tog debalansa, krize identiteta i pripadnosti, nemogućnosti da se takav kakav jeste uklopi u normalne tokove. Pitaj ih reći će ti sami. Moj školski drug je to nažalost uspješno uradio. Znači tu su izuzetno labilni, a pošto znamo da najveći broj i fizičkih oboljenja nastaje uslijed energetskog debalansa i sa nervne baze podložniji su i fizičkim bolestima jer im imuni sistem slabije funkcioniše.

charleston je napisao/la:
Disbalans "normalno" nastaje u svakom ljudskom biću čim ga društvo i obitelj uzmu "odgajati" odnosno programirati... pa tako različiti energetski disbalansi daju različite tipične karaktere (američka iscjeliteljica Barbara Ann Brennan je npr u svom radu ustanovila shizofreni, oralni, analni i kruti tip).
Ti vjerojatno kod sebe i kod drugih koji su hetero - dakle a priori "normalni" - ne primjećuješ nikakve energetske disbalanse ni bilo što čudno .... mashala.


I te kako primjećujem. Kad god se desi da se pojavi debalans, a što može biti usled svakodnevnog stresa, iscrpljenosti od obaveza, itd. odradim "Pet Tibetanaca" i vratim energiju u prirodan tok, ili se prosto dobro naspavam. Nemam konstantan problem i sukob unutar sebe kao oni koji su zbunjeni da li su ovog ili onog pola. Jer na jedan način vide sebe u svojoj glavi a na drugi ono što jesu ili bi prirodno trebali biti kad se pogledaju u ogledalo. Ne bio im u koži, pakao živi. Ozbiljno zbunjen i oboleo um iza te percepcije.

charleston je napisao/la:
Što se tiče homoseksualizma unutar katoličke crkve, on je sličan homoseksualnosti u vojsci ili bilo kojoj drugoj organizaciji/sredini gdje seksualno zdravi muškarci borave konstantno zajedno i dijele vlastitu privatnost 24h dnevno.


Ogromna je razlika u broju homosa u crkvi ili u vojsci, to se ne može porediti. Profesinalni vojnici su listom oženjeni i hetero, vidi statistike. Sveštenici u recimo katoliškoj crkvi imaju zabranu ženidbe. Zbog toga i jeste tolika razlika u procentima. Miješaš babe i žabe. Ako si već htio bolji primjer su ti dugogodišnji robijaši, tu je silom prilika procenat veći.

charleston je napisao/la:
Ljubav ti je takva: nastat će gdje god, pronaći će načina da se izrazi i u najcrnjem zakutku svemira :love10:
To ti je poput onih biljčica koje proklijaju na najnemogućijim mjestima i pod uvjetima za koje se drži da su neprijateljski svakom životu.


Ljubav i animalna devijantna strast nemaju opet ništa zajedničko. Život je ono što će uvijek naći načina da se ispolji i u najcrnjem zakutku svemira. Samo za nastanak života je potrebno prisutstvo oba pola, balans polariteta, a to je kod homosa nemoguće. Život bi prosto nestao iz cijelog univerzuma kad bi se zasnivao na istopolnosti. Homoseksualizam je i po univerzalnom pravilu nastanka i širenja života opozicija samom životu t.j. smrt.

:love3:

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: pet okt 15, 2010 2:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
daco je napisao/la:
@metuzalem

Loš ti je podatak WHO ne smatra homoseksualizam bolešću još od 1990.



A do 1990 se smatra. Znači od nastanka čovječanstva do prije 20 godina su bili bolesni i tek tada su ozdravili. Ne bih rekao, prije će biti da su progurali dovoljan broj dupedavaca u WHO da se to izglasa a u skladu sa patokratskom agendom. I ti im sa svojim slijepim prihvatanjem onoga što ti kažu baš lijepo ideš na ruku, kao i ostali ljubitelji Hrkljuša u dupe. Daće ti on nagradu čim izađeš iz grada. Samo kao papagaj ponavljaj riječi iz pisma i ništa ne brini, ne moraš koristiti mozak, što će ti, WHO-NWO Hrkljuš misli za tebe.

daco je napisao/la:
Ja sam osobno protiv svih vrsta parada,ali notorna je laž da je homoseksualizam bolest.Nije da ih branim,ali činjenice su činjenice i zdravom razumu može pobjeći samo onaj čovjek koji ga ne posjeduje.


Eeeeeeeee moj daco #-o

Pa jel tebi zdravorazumno fukanje u fekalni otvor? Koji zdravorazuman čovjek će to da radi, ma ni jedan brate?! Nije higijenski, samim time nije ni zdravo. Ako nije zdravo znači bolesno je. Zdrav razum treba da ti to kaže daco a ne WHO. Jel prirodno? Nije, jer se priroda tako ne razmnožava. Nemoguće je na taj način dobiti nov život, samo bolest (AIDS) i na kraju smrt. Homosexualizam je čista opozicija životu, neizlječivo besplodan, osim ako za plod ne smatraš smrt.

Žalosno je to što ti vidiš kao zdravo i razumno, žalosno daco.

:love3:

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: pet okt 15, 2010 8:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 26, 2010 8:08 am
Postovi: 68
Lightcaster, =D> =D> =D> =D>

slažem se s tobom, ne treba tu biti posebno pametan dosta je pogledati u prirodu i to je to.

Mislim ne mogu vjerovati da se uopće raspravlja o tom da li je homo prirodno odnosno normalno.

Ovo je zapravo MORBIDNO.

Među ostalim što imaš paradirati, što ja sad trebam ženu pod ruku i paradirati???????

Ma živite vi slobodno i jebite se u šupak ali brate ne tražite djecu jer ih ne možete prirodno dobiti.

Isto tako se "slučajno" događa ova parada kada i izljevanje otrova u rijeke.

Eto toliko od mene :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: pet okt 15, 2010 11:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
=D> pojedinci su se jako potrudili da prouče i nalijepe linkove kako bi dokazali svoje mišljenje da je homoseksualnost "bolest".
Pjedinci imaju najbolje mišljenje, najbolje linkove, najvalidnije činjenice, dijele kečeve "neznalicama" itd... Impresivno, zaista impresivno! :mrgreen:

Ali u čemu je stvar?

Recimo da se složimo da je to bolest!
I pojavu kada je heteroseksualac sterilan nazovimo bolest.
I jedni i drugi ne mogu imati djecu!
Hoće li se tada i jednim i drugim zabraniti usvajanje?

Dolazimo do zaključka da se ne radi uopšte o pitanju "bolesti" jer mnogi ljudi na ovoj planeti su bolesni što fizički što psihički! \:D/

Radi se o tome koliko je ko spreman biti "čovjek" prema takvim ljudima koji su drugačiji; prepoznati biće u njima, biće koje nije na istom putu razvoja kao vi; prihvatiti da postoje i oni koji nisu kao vi i ne zadovoljavaju vaše standarde!

E tu se može naučiti nešto o sebi možda malo za promjenu umjesto etiketiranja pojedinaca kao dobrih/loših, normalnih/nenormalnih, zdravih/bolesnih. :-"

Nema dileme da homoseksualizam spada u distorziju seksualnosti tj. da nije normalna seksualna orijentacija, i šta sad? Da potamanimo te ljude? Da potamanimo sve koji nisu "normalni"? Da ih zatvorimo u tor? Istjeramo sa ovih terena? Istrijebimo? Šta?! ](*,)

Ma dajte, pa zaboravili ste svoje lekcije gospodo, izvolite prođite taj ispit! :-s :love6:



_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: pet okt 15, 2010 1:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 11:27 am
Postovi: 50
Lokacija: zagreb
Vidim da su neki več uspjeli dobro argumentirat kako homoseksualnost nije bolest, ali ništa o paradama.
Dakle razmislite ovako

Kada bi u vaše mjesto bila održavana parada od strane alexa jonesa, nekog fancy jogina, david ickea, pape.. ugl parada koja donekle reprezentira vaše stavove i mišljenja, bilo da je o razotkrivanju tajnih društva ili povečanju svijesti nije bitno, dali bi se protivili takvoj paradi ?

ovo je retoričko pitanje, jer me ne zanimaju vaša nihilistička mišljenja.

@lajtkaster

Nema ničeg neprirodnog u silovanju, sve dok se djeca rađaju sve je 5 jel . Daco ti je lijepo napisao po čemu se gleda što je bolest, poremečaj a što nije. Ako stvarno misliš da si pametniji od večinje stručnjaka, onda... znaš i sam.

_________________
jhva elohim meth
Egoism is the very essence of a noble soul


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: pet okt 15, 2010 1:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
ok ajmo prvo o bolesti jer je mantra da pederluk nije bolest.

U čemu je uopće problem s bolešću pa biti bolestan nije nikakva sramota!?
Zar je sramotno slomiti nogu, imati upalu pluća ili možda biti kratkovidan ili niskog rasta?
Vjekovima su ljude s bolešću liječili ili ako se nije moglo liječiti ljudi bi normalno živjeli s svojom bolešću. Neke bolesti npr. gubu bi izolorali kao i zarazne bolesti dan danas.
Jel ikad iko čuo da je neko normalan nekog prebio zbog bolesti recimo; nekog boli zub pa ga prebili!?

Neosporno je da pederluk i lezbijstvo postoje stolječima ali isto je bilo skrivano od "pogleda" i nitko nije isto ponosito isticao kao vrlinu, jer svi su svjesni da se zapravo radi o mani.... mana koja nije od nekakve bitne važnosti da li je peder dobra soba ili ne, već mana u smislu smanjene sposobnosti za reprodukciju.

Činjenica da postoji nešto što se zove javni moral ili svjetonazor pa bi oni koji svjesno odstupaju od istog to radili van pogleda zato je npr. prostitucija i getoizirana i obavljana u skrivenosti po noći...

Ali sada imamo "izlazak" i javno nametanje manjinskog stila ponašanja večini...
Više niije politički prihvatiljivo reći peder već homoseksualac (homo + seksualac tj. seksualni čovijek) dok su za normalne izmislili heteroseksualac (hetero + seksualac a sobzirom da hetero prema Grčkom znači drugačiji dobivamo drugačiji seksualno ) ili umotvorina homofob za one koji se protive protuprirodnom (homo + fob tj.. bojati se čovjeka)...
Da zaključim s nazivljem normalni su za protupriodne drugačiji seksualno i boje se ljudi.... ma svašta... (još neki ponosno iznose ja sam hetero -LOL koja pederska podvala )

I naravno da onda ne žele prihvatiti svoju bolest, kad je u njihovom bolesnom realitetu bolestan zdrav a zdrav zapravo bolestan.
I u toj svojoj bolesti oni žele ponos?,prihvačanje?, prava? i to misle ostvariti suicidalnim Paradama?

A o kojim pravima zapravo pričaju?
Pravo na brak? Brak je definiran kao zajednica života žene i muškarca, oni mogu imati zajednicu života i nazvat ju kako žele (imenovanja im dobro idu) al to jednostavno po definiciji nije brak... i što sada što to nemaju .. zapravo ništa..
Pravo na nasljeđivanje- pa to se riješi jednim običnim ugovorom o darovanju.. dakle opet ništa.
Pravo na informiranje u Bolnici u svezi bolesnog partnera-pa to je u HR. riješeno zakonom o pravima pacijenata.. dakle opet ništa.
Pederluk nije kazneno dijelo.. opet ništa.
Nikog se ne progoni, otpušta s posla niti su mu opća građanska prava manja zato što je peder.. opet ništa.

Zapravo oko čega se oni bune i Paradiraju?
Pa oko ničega jedino što svršavaju na to da su u centru pažnje oni i njihova bolest.

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: pet okt 15, 2010 2:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 11:27 am
Postovi: 50
Lokacija: zagreb
prestani više, jadno je. Nisi uspio iznjet nijedan argument koji bi potvrdio po čemu je homoseksualnost bolest i ovo što sad radiš je več očajno.

a ono što ti želiš reči je
da je drukčija moralnost bolest ?

kao da je sama primitivnost progovorila, fascinantno

_________________
jhva elohim meth
Egoism is the very essence of a noble soul


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: pet okt 15, 2010 2:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 02, 2010 11:13 am
Postovi: 68
Gay parada je završila.

_________________
cijeli svijet je pozornica...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 161 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 7 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz