Sada je: čet maj 23, 2024 5:39 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 278 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: pet mar 12, 2010 4:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 11, 2010 8:41 pm
Postovi: 35
Dakle, nastavak kako sam najavio....


Zanima me, sta mislite, mada mi je zanimljivo da to nitko konkretno nije spomenuo jos, o Wandererima? Mislim da je prevod na nas jezik, Putnicima, jer Kas. i Ra materijal citam na engleskom(imam osjecaj da se gubi u prijevodu dosta toga) pa nisam siguran?

Imam jos nesto za podijelit, jednu zanimljivu razmjenu poruka za Laurom Jadzyk od pred neki dan, ali me prvo zanima sta mislite o ovome?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: pet mar 12, 2010 2:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
boristurk je napisao/la:
Zanima me, sta mislite, mada mi je zanimljivo da to nitko konkretno nije spomenuo jos, o Wandererima? Mislim da je prevod na nas jezik, Putnicima, jer Kas. i Ra materijal citam na engleskom(imam osjecaj da se gubi u prijevodu dosta toga) pa nisam siguran?


Na sta tacno mislis u vezi sa wandererima? Licno mislim da oni nemaju veze sa tzv. indigo decom.

Citat:
Imam jos nesto za podijelit, jednu zanimljivu razmjenu poruka za Laurom Jadzyk od pred neki dan, ali me prvo zanima sta mislite o ovome?


Mislim da ne bi trebao da postujes privatnu prepisku sa bilo kim bez saglasnosti tog nekog, ako si na to mislio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: pet mar 12, 2010 9:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 11, 2010 8:41 pm
Postovi: 35
Aragorn je napisao/la:

Mislim da ne bi trebao da postujes privatnu prepisku sa bilo kim bez saglasnosti tog nekog, ako si na to mislio.



Ne, mislio sam opcenito, sta mislite o wandererima.... A ovo da ne objavljujem prepisku...., pa nije sad nesto toliko strasno da se ne moze objavit, niti ce, mislim, bilo kome skodit....


Po meni su indigo djeca sa svojim navedenim "karakteristikama" isto sta i wandereri.
Dakle, ravnam se po karakteristikama sa stranice "indigo-kristalni most", voditeljice Katice Buljan-Herceg.


A po clanku o Psihopatiji sa stranica Quantum grupe Laurine, o njima se govori kao o cistim psihopatima. Bez iznimaka. Daje se argument kako su svi oni sta su ubijali po skolama u Americi, i razni drugi bili Indigo djeca.
Ali psihopati nemaju suosjecanje, empatiju, nemaju duse, moze se reci.
A na stranici dr. Herceg se jasno kaze kako su indigovci nesto skroz drugo. Oni su povezani sa svim, odnosno jednim. Oni su jedno. A to onda ukljucuje i lose i dobro, jer je sve jedno.
Ova zapazanja dijelom govorim i iz vlastitog iskustva, i jednostavno sam morao napisat poruku Lauri, jer sam i kroz Kas. transkripte dobio dojam da nema bas uvijek otvoren um. Onda sam procitao jos taj tekst i to mi je pospjesilo taj dojam.

Evo kako je to izgledalo:

Hi Laura
I read an "Psychopath" article on Quantum site. Conclusion on indigo children looked like a solid judgement to me. And what did you say in "wave" series about judgment?
How can you tell that an indigo isnt a Wanderer? When you take characteristics of a Wanderer you get an indigo. Isnt that right? How can you jugde than if that is so? Possibilities are limitless then as are desinformations or misunderstandings of an issue.... keep open mind
Boris


Laura:
How can you tell that a Wanderer even exists as defined? Who made this up? Why? Why do YOU think you are a "wanderer" or an "indigo"? How do you know that your symptoms aren't symptoms of heavy metal toxicity that is ubiquitous in our world? I have a very open mind, that's why I don't buy into the propaganda.

Ja:
dont bomb me so much with all that aggr. questions....
Ok: I have me, and primarily me in terms of looking for answers. Always had. Never told anyone about this before. I dont "think", i know. But the paradox is, i know i know, but cant open it completely just jet .... But i always had lets say "internal clock" in terms "one thing at a time". That "clock" is what set me in motion recently, now theres no turning back....I think i heard that somewhere before...:)
Interestingly enough, that thing what set me in motion more constructively was term "indigo children"....
That term is what indirectly led me to your wave material, ra material, and so on....I have NO real insight about what propaganda is doing with the term, but i have pretty good idea.... But to stop dwell on propaganda... they dont interest me....
Sometimes i feel EVERYTHING, sometimes i feel NOTHING, do you know how that feels?:) Guess not, because you are (pre)judging, or am i wrong?
"Indigo" term not important any more.....do you know how that feels....?
balance.... you heard that before, i read it on your pages....Is it Laura or not i am speaking now?
BALANCE....

So, are you, or you forgot?



Odgovor nisam dobio natrag, vjerojatno je mislila da ima posla sa psihopatom, (malo jesam bio mozda ostar) ako je uopce bila ona. Preko Facebooka sam poslao poruku, cinilo mi se najbrzi nacin da mi odgovori, i zbilja, odgovorila je odmah istu vecer.
Dakle, o kakvoj ona propagandi govori, i sta je cilj te propagande sa indigo djecom? Jer ona na osnovu te propagande zakljucuje da su to nista drugo nego psihopati, a iz tekstova dr. Herceg i njenog rada jasno proizlazi nesto sasvim drugo.

Dalje, ako pretpostavimo da je dr. Herceg u pravu, sta se dogadja onda u Americi sa takvom djecom? Sa jedne strane se vodi ta spomenuta propaganda i ohrabruju se roditelji da se obrate "strucnjacima" kada primijete takve simptome kod djece, a sa druge strane, oni koji bi trebali razumjeti i pomagati da takva djeca ne padnu u ruke "strucnjacima" misle da su to psihopati.... Malo mi je mucno u zelucu kad pomislim na tu mogucnost.... i to je bio razlog zasto sam bio ostar u drugoj poruci.
I jos mi pade na pamet sad, da sam i ja najeb.... ako je istina da se facebook intenzivno kontrolira.... :-k

A mozda sam i sve umislio zbog, kako rece, teskih metala.... :mrgreen:


Eto, nadam se vasim misljenjima.....?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: sub mar 13, 2010 2:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Pa, kako bih rekao, odgovorio bih ti isto tako kao sto ti je i Laura odgovorila, a na tvoj sledeci komentar najverovatnije ne bih trosio energiju, posto je prilicno jasno da si se ti emotivno vezao za taj pojam "indigo dece" a sada imas nameru samo da ga zamenis terminom wanderer. Nadam se da se neces ljutiti, ali cini mi se da je nekako normalno da vecina ljudi koji citaju ovakve stvari i istrazuje, u nekom trenutku pomisli da je indigo dete. Isto tako, ova OPS realnost u kojoj zivimo je takva da se skoro svaki covek po difoltu oseca "izabrano, posebno i zasticeno", to su u stvari osnovne OPS karakteristike pa tako i nije cudno zasto su te razne teorije tako popularne. Mislim da ti je Laura lepo rekla, a ti joj nisi odgovorio ni na jedno pitanje, a posle ti je cudno zasto ti ne odgovara. Iskreno govoreci ni ja ne bih gubio energiju na takvu privatnu prepisku, tim pre sto se cini da si ti celu pricu pokrenuo kako bi "odbranio" svoj emotivni angazman kroz "indigo teoriju" i da ne uzimas u obzir mogucnost da promenis misljenje, nego da druge ubedis u to.

Inace, cak i da jesi wanderer, ne vidim da to znaci bilo sta. Ono sto se "racuna" su samo dela i delovanje. To cak ne bi znacilo ni samom tebi, osim sto bi ti konstantno dizalo ego. Sto se tice "indigo dece", licno mislim da ta teorija nema veze sa onim wandererima koje spominje npr Ra materijal.
Secam se da sam negde procitao da oni ljudi koji su "wandereri" navodno to obicno shvate sami ali tome ne pridaju previse paznje, ne reklamiraju se i ne pricaju o tome, pa sad, mozda i to nema veze sa istinom.

Citat:
A na stranici dr. Herceg se jasno kaze kako su indigovci nesto skroz drugo. Oni su povezani sa svim, odnosno jednim. Oni su jedno. A to onda ukljucuje i lose i dobro, jer je sve jedno.


Da, sve je jedno, ali to ne znaci skoro pa nista na ovo nivou na kome se trenutno nalazimo, a takvi new age stavovi se mogu porediti sa "zabom" koja se lagano kuva u loncu. Mislim, sve jeste jedno, ali ipak nije sve-jedno gde se nalazis, ne na nasem 3. denzitetu. Inace, preporucujem malo istrazivanja u vezi sa OPD/OPS konceptom. OPS nije "zlo" nego je disbalans, a OPD nije "dobro" nego je balans. OPD u sebe ukljucuje i spoznaju OPS-a jer "tece, siri se iz centra ka spolja" i u sebe ukljucuje polaznu i sve ostale tacke, i samim tim predstavlja balans, dok OPS ima spoznaju samo jedne, centralne/usisne tacke pa je mozda zbog toga debalans. Ako nesto ukljucuje i dobro i lose onda je to balans odnosno OPD, ali u tom slucaju ne pokazuje manifestaciju debalansa odnosno OPS-a, iako ga ima u sebi. Moguce je da pogresno shvatam.

Citat:
A mozda sam i sve umislio zbog, kako rece, teskih metala....


Ako sam dobro shvatio, niko nije rekao da si ti to umislio zbog teskih metala, nego da to postoji kao mogucnost, koju si ti resio da u celosti ignorises, mislim da ti je zato postavljeno to pitanje. To samo govori koliko si emotivno vezan za tu celu pricu oko indigo dece i wanderera, sto samo po sebi sadrzi predrasudu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: sub mar 13, 2010 4:45 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Da se nadovežem.
boristurk baci pogled na ovo:

sconnection je napisao/la:
Da li su kvadrati A i B iste boje?


slika


Odgovor na pitanje da li su iste boje je da. Ono što uočavamo na slici je sijenka koja je bačena preko bijelog polja. Kad se to bijelo polje isječe sa slike i stavi pored sivog koje nije u sijenci dobije se isto - sivo. Razlog za to je što je svjetlost blokirana - nešto nas ometa. Mi se nalazimo u sijenci sada. Mi u ovom realitetu, mi danas. Rasuđivanje unutar sijenke nije baš čisto (nije bijelo). Bijelo ovdje nije baš bijelo ali nam se čini da jeste zbog (optičke) varke. U ovom slučaju ta varka je informacija ''indigo djeca''. Aragorn spominje emotivnu upletenost a ti si reagovao na onaj text koji sam pisao i koji govori upravo o mojoj emotivnoj upletenosti ka Donosiocima svitanja. I tako, potvrđuje se da nema slučajnosti i da slično privlači slično. Smatram da je to dobra prilika da se ogledamo jedan u drugome - očito prolazimo kroz slične lekcije :occasion5:

Vjetar je u toj temi govorio o osjećaju manipulacije a taj osjećaj je kod mene bio vrlo izražen. Manipulacija u mom slučaju proističe iz vlastitog neznanja (moje sijenke)i nepoznavanju kako Svijeta tako i sebe a vezana je za jedan vid osjećaja samovažnosti. Moje mišljenje je da informacije koje potenciraju neku nazovi posebnost i prednost, u ovom slučaju je to termin ''indigo djeca'' služe za ometaje i udaraju na jačanje ega. Ove informacije potenciraju osjećaj posebnosti i nisi jedini koji mora proći kroz tu zamku. One udaraju u našu Ahilovu tetivu, ono što Kasteneda zove samovažnost. Ta samovažnost je jedna od najvećih prepreka na putu ka sebi. Činjenica je da ti jesi poseban ali su i ostali takođe posebni. Svako biće na ovom Svijetu je posebno. Ta posebnost nije ono što nas ljude određuje. Ono što nas određuje jesu naša djela. A da bi mogli djelovati valja biti ''čista srca'' - nemati sjenke u svom srcu (ili emotivnom centru). A da bi se to ostvarilo potreban je rad na sebi.

Noxten ima dobar stav što se tiše indigo pitanja - svi su indigo djeca (pošto je jel' sve jedno). Samim tim nema razlike i nema ničeg za šta bi se hvatali da bi sebe (ego) istakli.

Što se tiče Laure i njenih filozofskih ''kobasica'' kad se naoštri (i dalje mi ''smetaju'') - pa ni ja nisam boji kad se raspištoljim 8) - slično privlači slično ( čisto da budem malo (samo)važan a pomalo da udovoljim balansu između paranoje i humora :mrgreen: )

Inače, da li si od Laure tražio neku potvrdu, neki putokaz, kroz pismo. Koliko vidim tragaš za balansom, kao i 99, 9999999999 % ostaka ekipe. Meni dijalog preko foruma pomaže na tom traganju....

Sve najbolje :love3:

p.s.- tilt, istroših se ovdje bilo mi je bitnije-nastavak sutra.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: sub mar 13, 2010 7:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 12:13 am
Postovi: 113
Nema veze!, samo ti udri!:D :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: sub mar 13, 2010 1:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 06, 2010 9:44 pm
Postovi: 38
tilt je napisao/la:
Nema veze!, samo ti udri!:D :love3:



moram malo i ja da se ukljucim.
Uzivam u vasoj diskusiji, posto meni neki tekstovi budu dosadni, pa ih ne procitam do kraja,
lakse dodjem do nekih stvari, slusajuci razlicita misljenja.Sad mi je jasna razlika OPS i OPD.
Do sada mi je falila neka informacija.To je to, balans, a ja bih da dodam, da je i umetnost
zivota, biti izbalansiran, i naravno kao sto ste i primetili samo cistim srcem. :love10:


Pozdrav svima koliko god vas ima :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: sub mar 13, 2010 2:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
deniza je napisao/la:
...lakse dodjem do nekih stvari, slusajuci razlicita misljenja.


zato i postoje forumi.

u svakom slučaju, dobrodošla! :wink:

p.s. jesi li i ti indigo dijete?

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: sub mar 13, 2010 6:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 11, 2010 8:41 pm
Postovi: 35
Ok, ne znam odkud da krenem.... pripremite se.....ajmo [-o<

Dakle..., uvazavam, potpuno sve sta ste napisali.
Ali....
Aragorn, u vezi ovoga sta kazes da sam emocionalno vezan za tu temu. Moje poznavanje teme o "indigo djeci" je iz nekoliko tekstova dr. Herceg. Ono zasto sam pridao vaznost toj temi su karakteristike te "navodne djece". Preokrenuo sam vec milijun puta svakakve opcije u glavi, i to da bih ja mozda samo htio biti ne znam sta vec, dakle da li je to ego na djelu, ili samoodvaznost, kako kaze Java, da li je ovo, da li je ono.....
I na kraju uvijek dodjem do samo jednog zakljucka, a to je slusaj sebe.
Kad kazem to onda naravno ne mislim da sad odustanes od svega i mislis da ce sve samo doci jer sam ja odabrani ili u tom stilu nesto. Naprotiv, svaki dan raditi, raditi, osluskivati i zakljucivati. Ali uvijek u tome dodjes do jedne granice kada ti nesto unutra kaze to je to... Ili nije to, ili to je to, ali to vec znam, idemo dalje, ili slicno.... Bar je tako sa mnom, ne znam da li je tako kod vas, ali ja sam uvijek imao tu unutarnju potvrdu ili negaciju necega o cemu bih razmisljao.
Tako mi je i u ovom slucaju oko te djece; TAKLO me, ali nesto mi je u toj prici falilo.... kako da objasnim.... to pisu ljudi koji NISU ta djeca, vec samo oni koji ih proucavaju i ne mogu pokrit sve aspekte tog fenomena svojim 3-denzitetnim razmisljanjem.
Pokusavam ukratko ali ne ide.... :mrgreen: Nadam se da sam bar razumljiv....
Onda sam u Kas. "wave" seriji, u 1. nastavku, u dijelu gdje Laura opisuje hipnoticku seansu sa jednom zenom, naisao na dio gdje toj zeni vanzemaljci govore kako "moraju okupiti svoju spiritualnu djecu" i kako ce ici sa njima....
Mada se u tekstu nije davala daljnja pozornost tome, na snagu stupa ono moje unutarnje, i to "pospremam za daljnju razradu" :D
Dalje sam, da ne duljim previse, na slican nacin, uocio kako se Plejadanci u jednom dijelu obracaju prilicno izravno da bi bilo opcenito "da smo MI (cini mi se da je naglasak bio na ovoj rijeci) izabrali upravo ovo vrijeme da dodjemo ovdje" i treba samo da se sjetimo....Treba napomenuti da jos tada nisam bio upoznat sa pojmom Wanderer....
U kasnijoj seriji sam prvi put naisao na pojam Wanderer (klik je odmah proradio), Laura je upitala za taj "koncept", kako ga je nazvala. Taman sam pomislio, da cujemo malo vise o tome, ali zanimljivo, (pre)brzo je odustala od daljnjih pitanja. Sta mi je bilo, iskreno, prilicno cudno, posto su joj Kasiopejci jasno rekli kako su to entiteti 6-tog denziteta postojanja. A ona se zadovoljila pitanjima tipa "osjecaju li se cudno u ovoj nasoj stvarnosti"......(Vidis li tu neku poveznicu mozda sa onim njenim pitanjem meni: How can you tell that a Wanderer even exists as defined? Who made this up? Why? )
Negdje jos, ne znam tocno u kojoj seriji se spomenulo kako ce duhovna djeca, ili tako nesto odigrati kljucnu ulogu u "skoku", ali ni tada se nije tema dovela do kraja. Jedva da je (Laura) po povrsini zagrebala. A posto kasiopejci daju odgovore kad ih pitas, to je ostalo na tome.
I na kraju, ostao je Ra materijal. Najkonkretnije moguce, direktno o ovoj temi dani odgovori, sta se moze zahvaliti ispitivacu na dobrim pitanjima.

Evo ljudi, to je moja poveznica indigo djece i wanderera. E sad, ono sta je jako bitno za reci, je da sam ja pojam "indigo djece" nakon sta sam dosao do ovih spoznaja nekako vec stavio sa strane, i smatrao sam ga, kao sta ga i sada smatram nebitnim, jer je skovan od strane koja je morala nekako nazvati taj fenomen. Cak je i prilicno dobar, nista mu ni ne fali :mrgreen:
I ni na kraj pameti mi nije padalo da pisem o toj temi. Ali tada sam procitao onaj clanak, gdje se takva djeca izjednacavaju sa psihopatima, i jednostavno sam morao reagirat. Da vidim sta ce mi odgovorit. Iskreno, nije mi se svidio odgovor.
Da, i jos nesto je bitno, jer jos to nisam spomenuo do sada, ja ne tvrdim da su sva djeca sa dijagnozom "indigo" wandereri. Zapravo je vrlo vjerojatno da su dobar dio njih i zaista, kao sta se tvrdi u clanku, psihopati. U prvoj poruci sam i napomenuo da su "options limitless". Ali ako postoji ta mogucnost, nije li osudjujuce dati generalni zakljucak "svi su oni psihopati..."? Ne bi li bilo prilicno lako za 3.denzitetnu matricu razmisljanja zamijeniti wanderera za psihopata? Jer kao sta sam rekao balans je spoznaja i jednog i drugog. A wanderer je entitet koji je taj put koji nama (ili njima, nisam siguran jos :mrgreen: ) tek predstoji, vec jednom prosao i onda samo ovisi o njegovom osobnom stupnju razvoja u ovom realitetu u kojem je okovan, ili mozda o njegovim osobinama kao wanderera (zasto je dosao, koja mu je svrha u pomaganju pri "skoku" (u Ra materijalu se to spominje) kako ce reagirati na odredjene situacije, zar ne? U tom slucaju i u toj spoznaji onda ne bi trebalo biti niti malo iznenadjujuce da reagira potpuno hladno na neke "negativnosti" ili "katastrofe".

Da dam zakljucak:
Prihvatili smo kako wanderer entitet postoji, dakle potvrdjeno iz Kas. i Ra channelinga.
I sad, ako uzmemo samo kao mogucnost, da su dijelom takozvana "indigo djeca" ustvari wandereri, kakvu situaciju imamo u svijetu danas? Sa jedne strane propagandu, koja "ohrabruje" roditelje sa takvom djecom, dakle "malim" wandererima jos kompletno okovanim ovim realitetom da ih prepusti brigi "strucnjaka". A sa druge strane oni koji bi trebali raditi sve sta je u njihovoj moci da to zaustave ih nazivaju psihopatima!

A sad osobni zakljucak:
Moje misljenje je da ce wandereri odigrat KLJUCNU ulogu u nasem skoku u 4. denzitet. Da su oni sredstvo uz pomoc kojeg ce stvari postat vidljive kakve zaista jesu, jer to je po meni uvjet prije skoka. Gdje onda dolazi do izbora u kojem cemo smjeru dalje....
I bez obzira bio ja wanderer ili ne, ili mi je uloga izmedju ostalog, razmisljat o tome i evo, pisat ovo sta sad pisem, ....... ostao sam bez inspiracije kako da upecatljivo zavrsim ovaj esej...... :lol:

Sta da kazem, hvala na paznji, mislim da mi je ovo najduzi ikad napisani tekst na nekom forumu, nadam se da je bio citljiv..

pozdrav, i do citanja :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: sub mar 13, 2010 7:45 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Gle, mislim da bi problem sa tom Laurom oko sporne prepiske trebao riješiti sa njom. Što se istraživanja tiče samo naprijed, prati sebe i želim tebi uspjeh.

a sad malo :offtopic:
Upravo sam pročitao što si pisao na abdukcijama. Imamo identično iskustvo. Dali si imao u tom trenutku ubrzanje misli do usijanja? Kakvo je bilo tvoje emocionalno stanje (koje si imao emocije i kakve) dok si bio, pa, nemiran ? Ja npr. nikako nisam mogao sjediti niti mirovati. Ovo se desilo više puta u toku prvih mjeseci na forumu( mislim da ima negdje dobra tema o tome ali se ne mogu sjetiti...) Pa i ova tvoja upletenost u Wonderere - ima tu sličnosti među nama, dovoljno je da pročitaš što sam pisao na prvim stranicama diskusije o Donosiocima prije skoro godinu dana i bad.ass-ovu primjedbu.

pa još malo :offtopic:
Taj ''klik'' - da li si analizirao što može biti iza njega, da li u tebi ima dugmića koje mogu biti pritisnuti da igraš drugačije kolce :mrgreen: . Ovo ti govorim iz vlastitog iskustva - ''klik'' je niti loš niti dobar - on je tu i fala bogu da je tu. Odlično !!! Ali ima tu i pozadinskih igara koje promaknu na prvi pogled. Ima tu i neiskustva. Ako jesi npr. indigo (šta god to značilo) ili Wonderer adekvatan će biti i pritisak 4D OPS ekipe a oni pritišću na ''slabe'' tačke a nekada se slaba tačka nalazi tamo gdje smo najjači.

Ako nisi čitao preporučujem.
http://www.galaksija.com/metafizika/eko ... ergije.htm

:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: sub mar 13, 2010 9:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 11, 2010 8:41 pm
Postovi: 35
Java je napisao/la:
Gle, mislim da bi problem sa tom Laurom oko sporne prepiske trebao riješiti sa njom. Što se istraživanja tiče samo naprijed, prati sebe i želim tebi uspjeh.


Ma dobro, to oko nje se razvilo usporedo kao neka nuspojava oko teme wanderera ili indiga, oko koje sam htio cuti vasa misljenja. Ta moja zapazanja oko nje, su moj unutarnji neki osjecaj, mada mislim da ovo sta sam naveo ima neke i objektivne podloge za raspravu.

Java je napisao/la:
a sad malo :offtopic:
Upravo sam pročitao što si pisao na abdukcijama. Imamo identično iskustvo. Dali si imao u tom trenutku ubrzanje misli do usijanja?

Malo je rec....

Java je napisao/la:

Kakvo je bilo tvoje emocionalno stanje (koje si imao emocije i kakve) dok si bio, pa, nemiran ? Ja npr. nikako nisam mogao sjediti niti mirovati. Ovo se desilo više puta u toku prvih mjeseci na forumu( mislim da ima negdje dobra tema o tome ali se ne mogu sjetiti...)

Letio iz jednog coska u drugi, pa dosao na ideju da odem povratit, ali kako sam legao na koljena, skuzio sam da ne mogu ni dvije sekunde na jednom mjestu stat, moram se kretat inace sam gotov....Pa probao sabrat misli u stilu kao 2 sekunde probat "stat na loptu", sta se dogadja.....isto kao i kod ideje da odem povratit.....mozak se vrti nemoguce brzo, ali ne da ideje skacu, vec kao da odbija napad crnine, kaosa nekakav, ako pustim na tren samo ode ja u crninu.....zatim sam izasao van, groznicavo, izvan sebe gledao okolo hocu li nesto ugledat....u stilu gdje ste mamu vam vasu....pa mi se to onda opet sljedeci tren nije ucinila kao dobra ideja, ne znam kako da objasnim, nakon toga sam opet usao u kucu, u wc, uspio popit malo vode, i lagano pocinje jenjavat......

Usput, probaj se sjetit te teme....

Java je napisao/la:

pa još malo :offtopic:
Taj ''klik'' - da li si analizirao što može biti iza njega, da li u tebi ima dugmića koje mogu biti pritisnuti da igraš drugačije kolce :mrgreen: . Ovo ti govorim iz vlastitog iskustva - ''klik'' je niti loš niti dobar - on je tu i fala bogu da je tu. Odlično !!! Ali ima tu i pozadinskih igara koje promaknu na prvi pogled. Ima tu i neiskustva. Ako jesi npr. indigo (šta god to značilo) ili Wonderer adekvatan će biti i pritisak 4D OPS ekipe a oni pritišću na ''slabe'' tačke a nekada se slaba tačka nalazi tamo gdje smo najjači.

Ako nisi čitao preporučujem.
http://www.galaksija.com/metafizika/eko ... ergije.htm

:hello2:


ma analizirao sam milijun puta, i taj "klik" koji spominjes. I ovo i ono. I odgovor je: ne znam! Ne znam kako znam, ili ne znam zasto smatram da znam, moguce je da netko nesto i "stisce" kako kazes, ma sve opcije drzim otvorene. Ne znam ni kakve su kod drugih ljudi inicijalne reakcije kad se prvi put upoznaju sa ovom alternativnom tematikom, imaju li oni taj klik, ili nemaju pa samo cisto povezuju tockice razlucivanjem. Da li su zateceni sa svim tim spoznajama, ili im je to sve nekako normalno...?
Da li se oni osjecaju kao da to sve vec znaju, ili se moraju navikavat na "stanje stvari".

Za mene stara kaze da sam bio "cudno" dijete, nedavno joj je pobjeglo kad sam je uhvatio u razgovor da ju je znalo bit strah sa mnom.... Pojasnjenje toga nisam dobio, najblize sta je posle rekla je da sam bio "nepredvidljiv", radio ono sta sam ja htio, kad sam htio...
3 g. otprilike sam imao kad mi je rekla da pusem u juhu, a ja da sam rekao da "necu ja trosit svoju energiju"..... :mrgreen:

Problem je sta se ja ne sjecam puno toga u smislu nekih dozivljaja, ja se tih nekih "dogodovstina", da tako kazem, sta bi neki vjerojatno prepricavali ne sjecam. Jednostavno me nisu nikad "kacile", nisam ih smatrao bitnim u skoro nikakvom smislu. Kao da sam ih vec prosao, ne znam kako da se drugacije izrazim.
A inace, nema na sta nisam bio alergican..... A od nekih mozda relevantnih stvari kojih se sjecam je da sam se bojao mraka, i to prilicno.... zatim, sjecam se jednom, kad mi je stari pokusavao usadit neke "norme" , oko 4 g. sam imao, kako sam si mislio da je to i tako svejedno, strpit se, i oni itako uskoro nece postojat vise.....
Ne znam da li je to normalno za dijete i inace da zamislja kad se ne slaze sa roditeljima?
Bilo je zanimljivo i, sjecam se toga lagano u magli, i tek mi je nedavno palo na pamet, kad smo bili kod neke bioenergeticarke za te moje alergije, kako me jednom nije htjela primit. Imali smo dogovoren termin, dosli ispred vrata, a ona zakljucana. Znam da je stari lupao po njima, i onda je nekako otvorila, i uzela me unutra, i na brzinu napravila ritual....
I tako, ima tih mojih "zapazanja" dosta od djecjih dana, ali neki generalni feeling, ili "lajtmotiv" koji me prozimao stalno je bio iscekivanje, kao da je to sve privremeno....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: sub mar 13, 2010 10:54 pm 
boristurk je napisao/la:
Ne bi li bilo prilicno lako za 3.denzitetnu matricu razmisljanja zamijeniti wanderera za psihopata?

Hm, ovo izjednačavanje mi zvuči čudno, ako sam dobro shvatio isto prejudicira slijedeće "indigo"=wanderer? Čiji je to uvid? Koliko sam uspio vidjeti do sada toga nema u C's, a Ra i bringerse nisam još detaljnije proučavao.
Nisam vidio taj članak u kojem su svi "indigo" proglašeni psihopatima, ima nekih natpisa da bi mogli biti na tragu ADHD ili bipolar disordera, ali neki. Moja prva reakcija na to da su ubojice koji su napravili pokolje u školama ili "mind controlled" ili psihopate prije nego netko tko će nam "pokazati put", ili "uhvatiti frekvenciju" novog doba, pomoći u "uzašću", osim ako to neće biti gestapovski režim, odnosno nešto ne baš "zdravo" ili humano.

boristurk je napisao/la:
Onda sam u Kas. "wave" seriji, u 1. nastavku, u dijelu gdje Laura opisuje hipnoticku seansu sa jednom zenom, naisao na dio gdje toj zeni vanzemaljci govore kako "moraju okupiti svoju spiritualnu djecu" i kako ce ici sa njima....

Hm, možda sam potpuno u krivu, ali nešto u meni govori da jao onima koje budu okupljali vanzemaljci.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: sub mar 13, 2010 11:52 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Hehehe, boristurk to su ti simptomi, jao, jao kad se samo sjetim....hehehe :mrgreen:

Srčan si i može biti da je tu tvoja snaga ali u isto vrijeme je tu slaba tačka...otuda toliko insistiranja o ''emotivnom uplivu''. To ne znači da ti nisi u pravu ili jesi u pravu, jok ! Kod tog fenomena vezanog za Cs' Exp' kojeg si primjetio i sada istražuješ je nešto drugo, vrlo si subjektivan. Ra bi rekao: malo ti je pojačana distorzija ili tako nekako. Emocije utiču na rasuđivanje, nisi u energetskom balansu ali sve je to ok. Evo i ja sam sad nešto zbunjen ( :-s ) ali nisam toliko van balansa nego mi nešto, ovaj, avaj, nije jasno...

Preko emocija su se pritiskali dugmići kod mene. Čeka te druže jedno nezaboravno putovanje u fantastična iskustva. Dobra ili loša, to je sad vrlo dikutabilno jer su to tako bitna iskustva da se nemogu meriti po tim crno-bijelo aršinima.

Preporučujem maximalno mnogo pisanja vamo i tamo (držeći se teme naravno ) a naj-preporuka...baci se na maximalno mnogo čitanja stiki tema pod Metafizika...za početak topla preporuka Gnostika ili cepaj po nahođenu ...

:read: :read: :read: :read: :read: :read: :read:


boristurk je napisao/la:
...uspio popit malo vode...


i kao što si iskusio, samo ne znam da li si toga svjestan, tvoje sjećanje radi kad treba i u pravi čas. Sad ti je potrebno više informacija da potakneš još ''klik''-ova i da naučiš da prepoznaješ koji je pravi a koji lažni. Koji ''klik'' dolazi iz tebe čist ko planinsko jezero a koji je mutan kao nabujali Dunav . Ovdje na forumu možeš naći dosta B uticaja a da bi znao što je to B uticaj pravac na čitanje :mrgreen:

Probaću naći ili se sjetiti te teme. Ako zatreba znaj da će ekipa na forumu uvijek pomoći, saslušati i dati savjet.

:read: :love5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: ned mar 14, 2010 7:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 11, 2010 8:41 pm
Postovi: 35
prasimix je napisao/la:
Hm, ovo izjednačavanje mi zvuči čudno, ako sam dobro shvatio isto prejudicira slijedeće "indigo"=wanderer? Čiji je to uvid?

moj
prasimix je napisao/la:
Koliko sam uspio vidjeti do sada toga nema u C's, a Ra i bringerse nisam još detaljnije proučavao.
Nisam vidio taj članak u kojem su svi "indigo" proglašeni psihopatima, ima nekih natpisa da bi mogli biti na tragu ADHD ili bipolar disordera, ali neki. Moja prva reakcija na to da su ubojice koji su napravili pokolje u školama ili "mind controlled" ili psihopate prije nego netko tko će nam "pokazati put", ili "uhvatiti frekvenciju" novog doba, pomoći u "uzašću", osim ako to neće biti gestapovski režim, odnosno nešto ne baš "zdravo" ili humano.


ne znam sta da ti odgovorim, osim, da si uzeo djelove teksta koje ti pasu stavovima koje imas izgradjene i odgovorio mi.

prasimix je napisao/la:
Hm, možda sam potpuno u krivu, ali nešto u meni govori da jao onima koje budu okupljali vanzemaljci.


e jebiga, sad, a sta da ti na ovo kazem? Mada mi je i ovo tvoje zapazanje dosta dobar odgovor na ono prvo pitanje sa cim sam zapoceo ovu diskusiju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: ned mar 14, 2010 8:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 11, 2010 8:41 pm
Postovi: 35
Java je napisao/la:
otuda toliko insistiranja o ''emotivnom uplivu''. To ne znači da ti nisi u pravu ili jesi u pravu, jok ! Kod tog fenomena vezanog za Cs' Exp' kojeg si primjetio i sada istražuješ je nešto drugo, vrlo si subjektivan.

Pa jesam, rekao sam vise puta da imam te unutarnje potvrde ili negacije. Ali se u isto vrijeme trudim sagledat stvar iz sta vise mogucih kuteva, probao sam ih i navest ovdje....
Java je napisao/la:
Ra bi rekao: malo ti je pojačana distorzija ili tako nekako. Emocije utiču na rasuđivanje, nisi u energetskom balansu ali sve je to ok.

Malo su me previse pojacali a? :rotfl:
A sad ozbiljnije: Pa to bi znacilo, ajmo svi bit psihopati, oni brate rasudjuju neemotivno, nema kod njih greske.... :mrgreen: Ali cekaj, nismo li jednim dijelom, jer smo jedno? :-k Sad bi mi aragorn ovdje odgovorio, da je to tocno, ali da smo jos na 3. katu, a to je bitno. Je, naravno da je bitno, jer da nije ja bi sada mozda skupa s vama "pio kavu" kod reptila i lagano ih podjebavao "sta je frajeri, dosta je bilo vase tiranije kak se osjecate sa tom spoznajom?" Ali posto smo jos ovdje, to ne mogu, ali zato mogu prihvatit spoznaje koje me vode tome.
Java je napisao/la:
Evo i ja sam sad nešto zbunjen ( :-s ) ali nisam toliko van balansa nego mi nešto, ovaj, avaj, nije jasno...

Pokusaj se izrazit, nemoj samo da ja blebecem.... :mrgreen:
Java je napisao/la:
i kao što si iskusio, samo ne znam da li si toga svjestan, tvoje sjećanje radi kad treba i u pravi čas.

Jesam, to je nesto sta nisam rekao dosad, da ne pomislite "ovaj je skroz skrenuo", ali po dosadasnjem iskustvu, ne mora to bit samo ova tematika, uvijek kad je "gusto", znam sta treba napravit...
Java je napisao/la:
Sad ti je potrebno više informacija da potakneš još ''klik''-ova i da naučiš da prepoznaješ koji je pravi a koji lažni.

E, to je ono gdje uvijek drzim vrata otvorena, i to je ono, kad kazem, milijun puta preokrenem je li to to, ili nije....Ja bih se mozda radije izrazio, treba pazit da ne udjes u "petlju" (tako je ja zovem) i zakacis se oko necega, a onda kad malo stanes, vidis da ti to samo crpi energiju i "jebe te u mozak", da budem malo i vulgaran. Fali mi malo, cijelo vrijeme sam pristojan.... :mrgreen:

do citanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: ned mar 14, 2010 2:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Hej! Prijatelji moji!

Ne mogu ne-reagirat na sve ovo napisano!
Osobito kad stavljate "u isti koš" indigo djecu i psihopate!

Pa, zaboga, zar ne vidite da psihopate vode ovu Planetu u smjeru bezdana... i zar ne vidite s druge strane sve one PORUKE koje nam šalju indigo djeca!?!?

Ne mogu vjerovati da ste čak i u "indigo djeci" pronašli ZAVJERU!?!?! ](*,)

Na neke od vaših tvrdnji ostajem bez teksta! :-#

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: ned mar 14, 2010 2:32 pm 
boristurk je napisao/la:
prasimix je napisao/la:
Koliko sam uspio vidjeti do sada toga nema u C's, a Ra i bringerse nisam još detaljnije proučavao.
Nisam vidio taj članak u kojem su svi "indigo" proglašeni psihopatima, ima nekih natpisa da bi mogli biti na tragu ADHD ili bipolar disordera, ali neki. Moja prva reakcija na to da su ubojice koji su napravili pokolje u školama ili "mind controlled" ili psihopate prije nego netko tko će nam "pokazati put", ili "uhvatiti frekvenciju" novog doba, pomoći u "uzašću", osim ako to neće biti gestapovski režim, odnosno nešto ne baš "zdravo" ili humano.

ne znam sta da ti odgovorim, osim, da si uzeo djelove teksta koje ti pasu stavovima koje imas izgradjene i odgovorio mi.

Oprosti, prosvjetli me ovdje, o kojim djelovima teksta pričaš i koje to izgrađene stavove prepoznaješ u mom odgovoru?

boristurk je napisao/la:
prasimix je napisao/la:
Hm, možda sam potpuno u krivu, ali nešto u meni govori da jao onima koje budu okupljali vanzemaljci.

e jebiga, sad, a sta da ti na ovo kazem? Mada mi je i ovo tvoje zapazanje dosta dobar odgovor na ono prvo pitanje sa cim sam zapoceo ovu diskusiju.

Baš ništa mi ne trebaš reći, to je samo moje mišljenje. Znam da neću biti na vrhu nebodera i mahati transparentom tipa "We love you, save us!" ako se budu pojavili.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: ned mar 14, 2010 3:12 pm 
aamon je napisao/la:
Hej! Prijatelji moji!

Ne mogu ne-reagirat na sve ovo napisano!
Osobito kad stavljate "u isti koš" indigo djecu i psihopate!

Hm, možda je meni nešto pobjeglo, ali nisam vidio tko je to ovdje rekao. boristurk je prezentirao svoju korespodeniciju s Laurom, ona ih izgleda stavlja u "isti koš", po kojim osnovama ne znam, to je njezino mišljenje. Isto tako ne znam tko je djecu počinioce masovnih ubistava proglasio za "indigo" i što stoji iza toga. Što ako ta djeca uopće nisu indigo?
Isto tako pitam se što žele svi oni koji dižu buku oko indigo fenomena? Napraviti dobar biznis s djecom? A da puste tu djecu da što je moguće prirodnije odrastu i dopuste im da se izraze na sebi svojstven način ili bi to trebao postati novi modni hit među mamicama po čemu će ONE dobiti na vrijednosti jer imaju dijete koje je posebno, još gore, dijete koje je pozvano da spasi svijet? Nadam se da će biti što manje narcisoidnih mamica kojima će ova "posebnost i misija spašavanja" postati još jedan od kriterija u "odgoju".
Isto tako svi kojima treba vanjska potvrda da su wandereri ili indigo, mislim da ne trebaju puno tražiti, već će se naći netko tko će izdavati i takve certifikate posebnosti. Ako će to nekome pomoći umjesto svakodnevnog dokazivanja u svim situacijama da oni to jesu, onda su ozbiljno promašili sve skupa, ali i to je škola, ili?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: ned mar 14, 2010 4:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
@ prasimix

OK! slažem se s tobom! :wink:

ajmo nastavit s temom!

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Indigo djeca i osobe
PostPostano: ned mar 14, 2010 5:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 11, 2010 8:41 pm
Postovi: 35
Prasimix, necu te "prosvijetljavat", mislim da smo iz ove rasprave izvukli trenutni maksimum, sve dalje bi bilo nepotrebno forsiranje i gubljenje energije.

Nesto smo i uspjeli izvuc cini mi se, ostanimo na tome.

pozdrav ljudi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 278 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz