Sada je: sri jun 05, 2024 6:15 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 541 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: pon maj 06, 2013 12:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
http://www.youtube.com/watch?v=zJSYWhYWiF4

Traje 3:23 minuta traje.Pogledajte pa bacite komentar.

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: pon maj 06, 2013 1:09 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
:shock:

A gledaj tek ovo slovkano unazad:

LIVE - EVIL
LIVED - DEVIL

Sad, fale mi zvukovi i scena da bude dramatično.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: pon maj 06, 2013 1:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
promatrač je napisao/la:
:shock:

A gledaj tek ovo slovkano unazad:

LIVE - EVIL
LIVED - DEVIL

Sad, fale mi zvukovi i scena da bude dramatično.


istina.
http://www.youtube.com/watch?v=KnGo6Qm0Wt8

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: pon maj 06, 2013 3:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Iako ne volim macke mislim da je macka cista zivotinja i da je ok macku drzati kao kucnog ljubimca. Kazu da one kad predu da djeluju poput orgonita, dakle "pretvaraju" negativnu energiju u pozitivnu i da cim ih pustite u kucu one idu ka tom negativnom mjestu da "odrade" tretman. Tako isto mogu da rade na covjeku, zato ih je fino drzati u krilu ili stanu.
Iako sam lav u horoskopu (dakle malo veća mačka :D ) ja ih bas ne podnosim, odvratne su mi zbog ociju koje djeluju vještičije, ali eto, da kazem i ja svoje misljenje

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: pon maj 06, 2013 4:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Valjda? je napisao/la:

Ovo sad ko da si rekla da je problem u nama to što bi nam direktni kontakt sa sonom kiselinom naškodio - a recimo da se ne može izbeći zaštitnim rukavicama i tako time, il da nekom greškom poteče vodovodom, usred srede tuširanja :) Da li bi malo pojasnila ovo?


To ti je u prenešenom značenju. Čitaj pozadinu napisanoga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: pon maj 06, 2013 8:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Valjda? je napisao/la:
Sjenko je napisao/la:
Čak ako mačke i jesu "njihovi agenti", u čemu ne vidim smisao jer što će im mačke kad mogu gledati kroz nas, u globalnoj slici totalno su nebitne.


Upravo tako, moguće je sve videti kao na dlanu, šta će im onda mačke! Opet ponavljam, prava pretnja je paradajz! :rotfl:

alf je napisao/la:
I bilo bi lijepo kada bi mačke bile naš jedini "problem"...u priči o mačkama s događanjem koje se naziva toksoplazma - problem opet nije u mački koja je "širi" nego u nama koji se od toga razbolijevamo


Ovo sad ko da si rekla da je problem u nama to što bi nam direktni kontakt sa sonom kiselinom naškodio - a recimo da se ne može izbeći zaštitnim rukavicama i tako time, il da nekom greškom poteče vodovodom, usred srede tuširanja :) Da li bi malo pojasnila ovo?


Bih - objasnila bih - ako znaš da postoji nešto što mačka prenosi onda poduzmeš sve mjere opreza u kontaktu s njima! Ne ljubiš se s njima jezikom :mrgreen: , pereš ruke, povrće iz vrta ako u njega ulazi susjedova mačka pereš pozorno itd itd itd...ako pak primjetiš bilo koji od simptoma reagiraš - zato informacije i služe da budu smjenica i nauče te ponašanju. A obzirom da je riječ o parazitu ima i drugih načina njihova rješavanja koji možda isto tako djeluju, pa ako znaš ući u sebe - odeš i središ ga na način koji smatraš najprihvatljivijim. I za kraj sve navedeno vrijedi za nepoznate mačke - a ako pak imaš mačku u svojem domu održavaš je čistom od parazita! :angel4: Eto, ne mogu biti jasnija!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: pon maj 06, 2013 9:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
alf je napisao/la:
Jer kakve veze ima tko je oko nas ili u nama - ako to znamo i ako naučimo živjeti da nas to ne ometa!

Jer - ako se uđe u "program" da smo samo ljuti na "krivce", pa bile to neposredno ili posredno i mačke - nismo napravili ništa - uvijek će biti osim njih i tih nekih ostalih koje ćemo biti spremni koristiti kao razlog da sami za sebe ne učinimo ništa! O strahu neću ni govoriti - a o paranoji još manje!

I bilo bi lijepo kada bi mačke bile naš jedini "problem"...u priči o mačkama s događanjem koje se naziva toksoplazma - problem opet nije u mački koja je "širi" nego u nama koji se od toga razbolijevamo - kao i o načinima zaraze itd...pa informacija da se od mački može to "dobiti" ne služi da bi se mi preplašili ili istraživali što mačke jesu ili nisu - već da znajući za to - kontroliramo sebe i naučimo kako se "zaštiti"...

Priču pak u kojoj su mačke špijuni ekipe, koja nas kontrolira, isto je naivno raspravljati - jer koliko li samo ljudi živi koji rade to isto i služe kao instrumenti za svakakve "napade" i akcije...a zjenice su im sasvim normalne - neki su čak i isjecjelitelji :mrgreen:

P.S. Inače iz provjerenih izvora ja kao Alf oduvijek imam svoje mišljenje o mačkama! :angel4:

Alf :blob:


Ne bi bilo lose i onako dobro prati ruke, voce i povrce, jer ne mora samo macka da ostavi nesto na svemu tome.
Nije potrebna tolika paranoja oko macaka, jer i pacovi, misevi, komarci i gomila drugih zivotinja prenosi razne bolesti.

Alf....a kako ih jedes? :mrgreen:

Mislim na macke.... :mrgreen:

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: pon maj 06, 2013 9:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Aaaaaa, ne jedem ih već dugo, a dok sam ih jeo Valjda? mi ih je pripremao solnom kiselinom (alergičan sam na dlake)... :mrgreen:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: pon maj 06, 2013 10:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Jede ih sa Paradajzom :angel4:

Sportista, ni slučajno samo mačka - a bolest o kojoj je ovde reč je specifična kategorija:

http://en.wikipedia.org/wiki/Category:S ... parasitism
https://en.wikipedia.org/wiki/Behavior- ... arasitoids

, samo što nisu svi jednako zanimljivi, toxoplasma je baš sočan primer.

Citat:
Bih - objasnila bih - ako znaš da postoji nešto što mačka prenosi onda poduzmeš sve mjere opreza u kontaktu s njima! Ne ljubiš se s njima jezikom :mrgreen: , pereš ruke, povrće iz vrta ako u njega ulazi susjedova mačka pereš pozorno itd itd itd...ako pak primjetiš bilo koji od simptoma reagiraš - zato informacije i služe da budu smjenica i nauče te ponašanju. A obzirom da je riječ o parazitu ima i drugih načina njihova rješavanja koji možda isto tako djeluju, pa ako znaš ući u sebe - odeš i središ ga na način koji smatraš najprihvatljivijim. I za kraj sve navedeno vrijedi za nepoznate mačke - a ako pak imaš mačku u svojem domu održavaš je čistom od parazita! :angel4: Eto, ne mogu biti jasnija!


Da, valja održavati higijenu i na mentalnom, duhovnom, duševnom itd nivou - al ipak, one dve drevne, izlizane i previše korištene izreke su, kada su konkretno ove stvari u pitanju sasvim na mestu: "Shit happens", i ona naša: "dešava se i najboljima" Čisto sumnjam da je 40% populacije žvalilo mačku :D A ti si ih jela dobro pečene, valjda? #-o :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto maj 07, 2013 7:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Valjda? je napisao/la:
Jede ih sa Paradajzom :angel4:

Sportista, ni slučajno samo mačka - a bolest o kojoj je ovde reč je specifična kategorija:

http://en.wikipedia.org/wiki/Category:S ... parasitism
https://en.wikipedia.org/wiki/Behavior- ... arasitoids

, samo što nisu svi jednako zanimljivi, toxoplasma je baš sočan primer.

Citat:
Bih - objasnila bih - ako znaš da postoji nešto što mačka prenosi onda poduzmeš sve mjere opreza u kontaktu s njima! Ne ljubiš se s njima jezikom :mrgreen: , pereš ruke, povrće iz vrta ako u njega ulazi susjedova mačka pereš pozorno itd itd itd...ako pak primjetiš bilo koji od simptoma reagiraš - zato informacije i služe da budu smjenica i nauče te ponašanju. A obzirom da je riječ o parazitu ima i drugih načina njihova rješavanja koji možda isto tako djeluju, pa ako znaš ući u sebe - odeš i središ ga na način koji smatraš najprihvatljivijim. I za kraj sve navedeno vrijedi za nepoznate mačke - a ako pak imaš mačku u svojem domu održavaš je čistom od parazita! :angel4: Eto, ne mogu biti jasnija!


Da, valja održavati higijenu i na mentalnom, duhovnom, duševnom itd nivou - al ipak, one dve drevne, izlizane i previše korištene izreke su, kada su konkretno ove stvari u pitanju sasvim na mestu: "Shit happens", i ona naša: "dešava se i najboljima" Čisto sumnjam da je 40% populacije žvalilo mačku :D A ti si ih jela dobro pečene, valjda? #-o :occasion5:


Naravno, u umaku od paradajza... :mrgreen:

A što se higijene tiče - preporučljiva je u svim oblicima koje možeš zamisliti....ako ni zbog čega drugoga radi mogućnosti da smo ovdje gdje živimo u biti stalno u "zaraženoj" karanteni...a što se onih koji žvale mačku ili psa tiče - joj iznenadio bi se... :angel4:

Koliko sam shvatila mame mogu prenijeti na djecu to sranje - pa tko zna šta su mame radile ko djeca....jer izgleda da znanstvenicima nije do kraja jasno baš sve u vezi toga - čudno da nisu još izmislili cjepivo -a pitanje je i šta sve mućkaju u cjepivo, pa možemo priču i proširiti, te ući u sve moguće oblike kontrole iz 4 D i načine na koji je provode....jer mi ovdje pričamo samo o mačkama - ali prenosnici mogu biti i druge živinice koje jedemo...uključujući i ljude koji se nisu razboljeli - ali ovaj parazit u njima živi....

http://www.dnk.rs/Toksoplazma

Pa kako vidimo Toxoplasma gondii je jedan zgodan parazit koji s pravom zaslužuje biti na listi svih ostalih koji nas teroriziraju.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto maj 07, 2013 6:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
Čarobnjak kada postane mačka on vidi da mačka ne posmatra svet kao što to čovek čini. Ona posmatra energetske zone kada vidi čoveka. Energetske zone kod čoveka ne zrače slobodom od uplitanja, već zrače važnosti da se meša u pojave.
Mačke ne treba pišoriti upravo zbog tog njenog šestog čula kojim očekuje smrt na biću koje lovi. Dakle, mačke vide energiju i uskladu su sa duhom.
Mačka je lovac i to je sve. Ali kako se mačka kupuje te ima pasoš onda postaje ukras doma.

Zeleni obad bi takođe trebao biti element tuđe sile.
Pa onda ose.
Noćni leptiri takođe.
Za komarca se kaže da je čuvar drugog sveta.

Šta bi moglo biti čuvar 4D???

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto maj 07, 2013 7:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Čovjek

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto maj 07, 2013 8:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
kolos je napisao/la:
Čovjek

Tačno.



E sad me zanima zašto se ljudi boje sićušnog komarca a čuvari su 4D.
Onog momenta kada se počinje javljati efekat straha, na tom mestu su vrata drugog sveta. Onaj koji se stvarno ne boji tog momenta ućiće u drugi svet. Taj čovek onda nije više običan čovek, već čovek koji je u skladu sa duhom. Takav čovek mora da je prihvatio smrt.
Takav čovek je slobodan i komarac ga neće ozlediti.

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto maj 07, 2013 9:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Zato jer su glupi

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto maj 07, 2013 9:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
Znaci, oni koje komarci ne diraju su......???

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto maj 07, 2013 9:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Nejestivi

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto maj 07, 2013 9:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
kolos je napisao/la:
Nejestivi


Za komarce.

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: uto maj 07, 2013 10:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
kolos je napisao/la:
Zato jer su glupi

Upravu si.

Koreni te gluposti su duboki.

Karmički se prenose sa kolena na koleno. Niska svest.
Dok u povišenoj svesti nisu isti odnosi čovek i sveta oko njega.
Povišena svest nije zdrav razum već položaj sanjanja.

4D OPS ne može živeti bez nas.
Potrebna nam je strategija.
Strategija se najbolje gradi, tako da, dok te biju ti prikupiš podatke o njihovim navikama, i nikako pri tom nesmeš da ih mrziš jer će osetiti to preko eventualnog implanta za koji možda neznaš.
Dakle, šta nam valja činiti da budemo u skladu sa duhom?
Program se programom izbija. Nama je potreban koncept ponašanja. Koncept koji će očuvati našu svest.

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: sri maj 08, 2013 1:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 18, 2011 12:08 am
Postovi: 415
Lokacija: Heaven
dorokusai je napisao/la:
kolos je napisao/la:
Čovjek

Tačno.



E sad me zanima zašto se ljudi boje sićušnog komarca a čuvari su 4D.
Onog momenta kada se počinje javljati efekat straha, na tom mestu su vrata drugog sveta. Onaj koji se stvarno ne boji tog momenta ućiće u drugi svet. Taj čovek onda nije više običan čovek, već čovek koji je u skladu sa duhom. Takav čovek mora da je prihvatio smrt.
Takav čovek je slobodan i komarac ga neće ozlediti.


Komarci su paraziti, a ovi danasnji su verovatno i genetski modifikovani.A muve? One su isto tu da nam dizu pritisak blago receno.Nema koga nije muva nekad probudila ili iznervirala.Em sto prenose razne bolesti.Od insekata nema nikakve koristi sem pcela....Kakve ja koristi imam od npr. leptira il skakavca? Nikakvu.....

_________________
WE ARE ALL ONE!!! The separate limited existence of living matter is just an illusion, a passing dream...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Kontrola iz 4D
PostPostano: sri maj 08, 2013 1:33 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Saty je napisao/la:
Komarci su paraziti, a ovi danasnji su verovatno i genetski modifikovani.A muve? One su isto tu da nam dizu pritisak blago receno.Nema koga nije muva nekad probudila ili iznervirala.Em sto prenose razne bolesti.Od insekata nema nikakve koristi sem pcela....Kakve ja koristi imam od npr. leptira il skakavca? Nikakvu.....

Prerušeni OPS stav..., zašto bi mjerilo postojanja nečeg trebala biti korist prema nečem drugom na željen način? Upravo takav stav je i doveo do GMO, jer GMO je navodno (željno) korisniji po kvadratnom metru od nemodificiranog.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 541 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz