Sada je: sub apr 27, 2024 5:47 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 278 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Indigo djeca i osobe
PostPostano: pet maj 27, 2005 6:50 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 03, 2005 11:31 am
Postovi: 69
Lokacija: Bez zemlje
Zanima me kako se u vašu teoriju postanka čovjeka i manipulacije istim od strane vanzemaljskih sila uklapaju indigo djeca? Da li su ona po vama normalan slijed evolucije čovjeka, prevazilaženje materijalnih okvira i težnja ka cjelovitom čovjeku sa naglaskom na duhovno ili smatrate da su indigo djeca dio "vanzemaljske zavjere"?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 27, 2005 7:19 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Hehe, gledao si emesiju jucer, jel tako :?:

Reci cu ti svoje misljenje.
Njihovi umovi su programirani, imaju promjene i neke prednosti radi lakseg uvodenja novog svjetskog poretka.
Ne radi se tu o nikakvoj EVOLUCIJI COVJECANSTVA, uhh koja glupost. Sto je najbitnije, takova djeca, ljudi se ne bi trebali prijavljivati i da se njihovi podaci zapisuju tj. registriraju jer ce ih tako lakse naci, ali oni njih i tako prate jer imaju u sebi čipove.


Zadnja izmjena: Grunfer; pet maj 27, 2005 7:25 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 27, 2005 7:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Po meni, indigo djeca su velika glupost.

Točnije, općenito govoreći to su samo hiperaktivna i razmažena djeca.

A smiješno je kada izvuku par primjera (ruskinja sa rendgenskim vidom i sl.) kao dokaz. Pa uvijek je bilo posebnih ljudi samo što nisu mediji bili toliko razvijeni pa nismo znali za njih.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 27, 2005 7:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Baphomet , djelomicno se slazem s tobom, sve to treba dobro mlatit i na Sibir poslat pa nece vise biti "DRUGACIJI" od drugih, medutim ima tu nesto.

Naime, imam jednog prijatelja koji je prije par godina trebao na hitnu operaciju krajnika. Tip dode na one preglede prije same operaije (vadenje krvi i slicno) i lijecnici otkriju neke anomalije u krvi.
Odmah je poslan na neko nadgledanje sto ja znam. Kaze da su ga zatvorili u neku prostoriju i tamo je ko luđak sjedio sam.
Dobio je indigo knjizicu zbog promjena u nekim hormonima.
Tip je cist ok, nije razmazen i full je realan. Svjestan je da je i on izmanipuliran. Ova danasnja djeca... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 27, 2005 7:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Mislim da imate pogrešan uvid u neke stvari i ne slažem se s vama.
Indigo djeca su po meni ona djeca koja su prije inakrirala na drugim svijetovima i zbog toga im se manifestiraju ovakve stvari.
Objasnite mi kako su izmanipulirana??, jeste li upoznali koje indigo dijete a da je fanatični kršćanin...ili slično?
Ste primjetili da su vezani za prirodu i da bolje kuže takve stvari??
Po meni, u takvu vrstu spadaju i oni koji su skužili manipulaciju od strane reptila, grunf, i ti si na neki način indigo dijete.....kao i ja, jer da nisam, nebi ja sa 5 god bio otiman, niti posjedovao neka znanja o svemiru....itd.....kao mali klinac.
think about it,,,,,, nije sve u rengenskom vidu

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 27, 2005 1:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Grunfer je napisao/la:
Baphomet , djelomicno se slazem s tobom, sve to treba dobro mlatit i na Sibir poslat pa nece vise biti "DRUGACIJI" od drugih, medutim ima tu nesto.

Tako je, i Sibir je dobra stvar. Svaki fizički rad je odličan purgativ za takve "uzvišene" misli.

Ljudi izdvoje par primjera kao dokaz postojanja indigo djece a prije toga tvrde da ih ima npr. par milijuna u njemačkoj. Pa tu bi trebalo biti par tisuća primjera a ne da citira ono što i sam mogu vidjeti u novinama.

Oduvijek je bilo čudnih ljudi sa čudnim moćima. I danas i prije sto godina. Jedina je razlika što je danas sve povezano pa čovjek ima osjećaj da toga ima više jer lakše dolazi do vijesti. To je najobičnija medijska manipulacija i nova metoda za zaradu na naivcima. A pošto se to malo istrošilo evo priče i o kristalnoj djeci.

Ljudi žele biti posebni i pripadati nekakvoj uzvišenoj posebnoj eliti koja zna nešto što drugi neznaju i tako pumpati svoj ego.

Istina je da je svaki čovjek poseban i jedinstven sa bezbroj mogućnosti. No za to ostvarenje je potreban rad, rad i rad a ne pripadnost nekoj indigo skupini i samozadovoljstvo kako smo posebni samo zato jer smo tada rođeni i netko nas je zbog naše posebnosti oteo.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 27, 2005 1:39 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Svatko je na svoj način poseban i drugačiji od drugih. Ta djeca možda imaju malo manje ograničenja nego druga, pa ih smatraju posebnima. Ima i posebnih odraslih ljudi. Da li su genetski modificirani ili nisu, vjerojatno postoje mnoge mogućnosti. Ionako svakog mogu "oteti" u nultom vremenu, napraviti što hoće, i vratiti ga u "isto vrijeme" promjenjenog, a da on to uopće nije svjesan.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 16, 2005 3:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 29, 2005 8:43 pm
Postovi: 45
indigo djeca su se rodila u prijelaznom razdoblju trečeg i četvrtog denziteta...tj..oni che da povežu svjest starog u novi..to vech sve imaju u sebi....novu knjigu istine...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 01, 2005 12:08 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri sep 14, 2005 7:47 pm
Postovi: 21
superiorna bića.
malo sjebani, ali
meni su totalno hot.
8) 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 13, 2005 6:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Grunfer je napisao/la:
Naime, imam jednog prijatelja koji je prije par godina trebao na hitnu operaciju krajnika. Tip dode na one preglede prije same operaije (vadenje krvi i slicno) i lijecnici otkriju neke anomalije u krvi.
Odmah je poslan na neko nadgledanje sto ja znam. Kaze da su ga zatvorili u neku prostoriju i tamo je ko luđak sjedio sam.
Dobio je indigo knjizicu zbog promjena u nekim hormonima.
Tip je cist ok, nije razmazen i full je realan. Svjestan je da je i on izmanipuliran. Ova danasnja djeca... :roll:


Možeš li mi pojasniti kakvu indigo knjižicu? :shock:
I gdje je to dobio?

Ili je tajno? :roll:

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 13, 2005 6:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
GameDeveloper je napisao/la:
Mislim da imate pogrešan uvid u neke stvari i ne slažem se s vama.
Indigo djeca su po meni ona djeca koja su prije inakrirala na drugim svijetovima i zbog toga im se manifestiraju ovakve stvari.
Objasnite mi kako su izmanipulirana??, jeste li upoznali koje indigo dijete a da je fanatični kršćanin...ili slično?
Ste primjetili da su vezani za prirodu i da bolje kuže takve stvari??
Po meni, u takvu vrstu spadaju i oni koji su skužili manipulaciju od strane reptila, grunf, i ti si na neki način indigo dijete.....kao i ja, jer da nisam, nebi ja sa 5 god bio otiman, niti posjedovao neka znanja o svemiru....itd.....kao mali klinac.
think about it,,,,,, nije sve u rengenskom vidu


Jesi li si kada slikao auru ili vidio na neki način, možda razgovarao sa ljudima/nešarlatanima koji mogu vidjeti? I jel indigo? Ako je, evo ti odgovora :P.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 13, 2005 7:51 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri sep 14, 2005 7:47 pm
Postovi: 21
I jel indigo?

vjerujem da njegova aura nije indigo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 18, 2006 11:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jan 20, 2006 3:45 pm
Postovi: 42
Evo nesto o tome i na T-portalu

http://www.tportal.hr/funbox/funtime/pa ... 64006.html

:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 20, 2006 1:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 23, 2005 7:55 pm
Postovi: 48
A što kažete na ovo indigo djete?

http://www.artakiane.com/home.htm[/url]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 20, 2006 2:25 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa mislim da će ju sad IsusBog tražiti za kojih 5 godina... hehe!

Arijevci bi je uzeli sa sobom na Južni pol da je živjela u doba završetka 2. svj. rata... tko zna?!? I onda nebi crtala ovako lijepe slike, već bi radila nacrte za novo naoružanje i vremenske strojeve... uh, mala, dobro da si se inkarnirala u ovo doba... ali tko zna?!? Možda je i tamo bila... i cratala naoružanje! Sad odrađuje svoju karmu, crtajući cvijeće i lijepe druge slike.

Uglavnom, =D>

Njena slobodna volja.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 20, 2006 3:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Uglavnom, da su joj roditelji razmišljali glavom nebi je davali u javnost, ovako je sada u rukama iluminata i siguran sam 99 % da je i otimaju i programiraju.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 20, 2006 4:00 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
siguran sam 99 %
= nisam 100% siguran

Nema veze... nikad nismo 100% sigurni... u mnogim stvarima u životu.

Pa može biti... ali - tko ili što NIJE ovdje pod kontrolom Iluminata?!?

Već sve ionako imaju pod svojom kontrolom... :cry:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 02, 2006 7:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:03 pm
Postovi: 27
Lokacija: Nowhere
po mom misljenju vecina nas je na ovom forumu indigo djete


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 01, 2006 7:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 06, 2004 7:34 pm
Postovi: 91
Lokacija: Matrica
FIRST WAVE INDIGO CHILDREN

~ Were born en masse between 1969 and 1987 (With stragglers before and after).
~ Highly intelligent in their "Own Way."
~ Are literally "wired differently" than other people.
~ Many have strong or unusual Psychic and Telekinetic abilities.
~ Have extraordinary levels of compassion.
~ Can relate well to children and or the elderly.
~ Many times get along better with animals and nature than people.
~ Have a bond/connection to the trees, and nature in general.
~ Creative, inventive, and very intuitive.
~ Involve themselves in human/animal rights efforts.
~ Have an innate sense of "oneness" and connectedness to all of creation. Get confused and disturbed when others don't share their reality of "at-one-ment."...

ima toga još na:
http://www.mistychouse.com/Knight's-code/Indigos.htm

_________________
http://illuminati.blog.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 17, 2006 11:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
What is an indigo Child?

As a summary, here are the ten attributes that best describe this new kind of child, the Indigo Child

* They come into the world with a feeling of royalty (and often act like it)
* They have a feeling of "deserving to be here," and are surprised when others don't share that.
* Self-worth is not a big issue. They often tell the parents "who they are."
* They have difficulty with absolute authority (authority without explanation or choice).
* They simply will not do certain things; for example, waiting in line is difficult for them.
* They get frustrated with systems that are ritually oriented and don't require creative thought.
* They often see better ways of doing things, both at home and in school, which makes them seem like "system busters" (nonconforming to any system).
* They seem antisocial unless they are with their own kind. If there are no others of like consciousness around them, they often turn inward, feeling like no other human understands them. School is often extremely difficult for them socially.
* They will not respond to "guilt" discipline ("Wait till your father gets home and finds out what you did").
* They are not shy in letting you know what they need.

and... just in case you heard otherwise from other "indigo" sources, the designated word "Indigo" has nothing to do with the color of an aura! It is the result of scientific observations by a woman who has the brain disorder called synesthesia.


You can read more fully the description of these children in a summary
published on the Internet at [click here].


http://indigochild.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 278 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 104 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz