Sada je: sub apr 27, 2024 10:13 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Politika
PostPostano: pon jun 20, 2005 7:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Zanima me koliko je Vas spremno zrtvovati svoj EGO, te sa svojim duhovnim iskustvima da mjenjaju sadasnje politicke situacije na Balkanu?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 20, 2005 10:15 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo mog mišljenja općenito o politici:

Normalni ljudi se mane toga - tipični primjer manipuliranja ljudima, stavljanje kontrolnog sistema u funkciju, uzimanje energije ljudima ( u obliku novca ili bilo kojeg drugog načina ), te usput, širenje svoje moći ( i/ili popularnosti ).

Duboko u meni se gade ti ljudi. Materijalisti, negativci, manipulatori - kratko: GAMAD.
I to SVI do JEDNOG. Tko nije bio pokvaren - tamo se pokvari jer je to shema po kojoj se to sve radi. Ljudi puna srca i dobre volje bježe od političkih stvari i gledaju svoja posla. Svejedno tko sjedi u fotelji negdje u vladi, zvao se ovako ili onako, bio on ove ili one vjere, nacionalnosti i slično.
Ti ljudi mislim da većinom nemaju duše, već su organski portali koji baš pašu za takve pozicije.

Eto, to je moje mišljenje.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 20, 2005 11:04 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jun 20, 2005 10:48 pm
Postovi: 2
Lokacija: Koprivnica
Ne bih se u potpunosti slozio. Cinjenica jest da politika tj. moc i ovisnost o njoj koju ona izaziva u vecini slucajeva iskrivljuje covjekovu percepciju i izvija njegova mozebitna "cvrsta" idealisticko-altruisticka uvjerenja. Ali politika jest stvar kojom bi se svaki svjestan gradjanin trebao baviti jer (kako ide poznata uzrecica) ce se u protivnom ona baviti njime. Svatko ima pravo razviti svoje misljenje o uredjenju ljudskog drustva jer tako pridonosi razvitku boljeg drustva, bio on zadrti nacist ili ultraliberalni anarhist. Svaki od njih usmjerava drustvo u trazenju idealnog sustava koji bi olaksao, uljepsao, i rasteretio obicne ljude; bilo da to cini svojim "dobrim" ili "losim" idejama. Politika je stvorena da olaksa i organizira ljudsku egzistenciju; i tocno je da je ona cisto materijalisticki nastrojena, ali smatram da je odredjena doza materijalisticke svjesnosti potrebna da ju covjek prevlada. Koliko god neki pojedinac tezio nekom metafizicko-transcendentalnom uzvisenju, uvijek ce mu trebati hrana, struja, odrzavanje higijene i slicne stvari. Politika se nalazi na najnizem stupnju tzv. Maslowljeve piramide jer je njena primarna funkcija da ostvaruje covjekove najnize potrebe. Zato je politicko djelovanje nuzno radi daljnjeg napretka civilizacije i covjekove evolucije uopce.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 21, 2005 7:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Politika je puna negativnih vibracija ali je jako lijepa prilika za dobru zaradu i osobnu promociju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 21, 2005 8:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Citat:
Tko nije bio pokvaren - tamo se pokvari jer je to shema po kojoj se to sve radi.


A tko nije bio pokvaren??? Svi smo mi pokvareni. U politici se to samo više očituje. To ako nam se gade političari gade nam se te osobine koje sami nosimo u sebi. I najsavršenije biće ovdje, u ovom našem svijetu je pokvareno jer ovdje sve što postoji živi na račun drugih. Da bi nekom ovdje bilo dobro, drugi mora patiti. To je ovdje Zakon.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 21, 2005 12:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Jack987 je napisao/la:
Evo mog mišljenja općenito o politici:

Normalni ljudi se mane toga - tipični primjer manipuliranja ljudima, stavljanje kontrolnog sistema u funkciju, uzimanje energije ljudima ( u obliku novca ili bilo kojeg drugog načina ), te usput, širenje svoje moći ( i/ili popularnosti ).

Duboko u meni se gade ti ljudi. Materijalisti, negativci, manipulatori - kratko: GAMAD.
I to SVI do JEDNOG. Tko nije bio pokvaren - tamo se pokvari jer je to shema po kojoj se to sve radi. Ljudi puna srca i dobre volje bježe od političkih stvari i gledaju svoja posla. Svejedno tko sjedi u fotelji negdje u vladi, zvao se ovako ili onako, bio on ove ili one vjere, nacionalnosti i slično.
Ti ljudi mislim da većinom nemaju duše, već su organski portali koji baš pašu za takve pozicije.

Eto, to je moje mišljenje.

:wink:


Pa dobro Jack sada si rekao ono sto i ptice pjevaju na granama, alo koje je rjesenje, situacija se nece promjeniti ako cemo bjezati od problema, razmisli


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 21, 2005 12:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Incanus je napisao/la:
Ne bih se u potpunosti slozio. Cinjenica jest da politika tj. moc i ovisnost o njoj koju ona izaziva u vecini slucajeva iskrivljuje covjekovu percepciju i izvija njegova mozebitna "cvrsta" idealisticko-altruisticka uvjerenja. Ali politika jest stvar kojom bi se svaki svjestan gradjanin trebao baviti jer (kako ide poznata uzrecica) ce se u protivnom ona baviti njime. Svatko ima pravo razviti svoje misljenje o uredjenju ljudskog drustva jer tako pridonosi razvitku boljeg drustva, bio on zadrti nacist ili ultraliberalni anarhist. Svaki od njih usmjerava drustvo u trazenju idealnog sustava koji bi olaksao, uljepsao, i rasteretio obicne ljude; bilo da to cini svojim "dobrim" ili "losim" idejama. Politika je stvorena da olaksa i organizira ljudsku egzistenciju; i tocno je da je ona cisto materijalisticki nastrojena, ali smatram da je odredjena doza materijalisticke svjesnosti potrebna da ju covjek prevlada. Koliko god neki pojedinac tezio nekom metafizicko-transcendentalnom uzvisenju, uvijek ce mu trebati hrana, struja, odrzavanje higijene i slicne stvari. Politika se nalazi na najnizem stupnju tzv. Maslowljeve piramide jer je njena primarna funkcija da ostvaruje covjekove najnize potrebe. Zato je politicko djelovanje nuzno radi daljnjeg napretka civilizacije i covjekove evolucije uopce.


dobro receno, no ja sam otvorila ovu temu iz razloga sto mislim da jedino duhovne osobe mogu promijeniti situaciju, kako u Koprivnici, Zagrebu ili bilo gdje drugdje. Sadasnja politika je nametnuta od politicara koji kako kaze Jack(sto je u pravu), od politicara koji nemaju duse...E, sada ja sam za to da dodu ljudi koji iamju dusu i snagu da se izbore za svoju buducnost.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 21, 2005 12:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Grunfer je napisao/la:
Politika je puna negativnih vibracija ali je jako lijepa prilika za dobru zaradu i osobnu promociju.


to je istina ako je covjek GAD, koji tezi matrerijalnim stvarima, novac maloljetne curice, auti, da ne nabrajam sve ostalo, a na kraju opet frustracija...nego kako bi Grunfer djelovao da se to promijeni?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 21, 2005 12:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Mimi je napisao/la:
Citat:
Tko nije bio pokvaren - tamo se pokvari jer je to shema po kojoj se to sve radi.


A tko nije bio pokvaren??? Svi smo mi pokvareni. U politici se to samo više očituje. To ako nam se gade političari gade nam se te osobine koje sami nosimo u sebi. I najsavršenije biće ovdje, u ovom našem svijetu je pokvareno jer ovdje sve što postoji živi na račun drugih. Da bi nekom ovdje bilo dobro, drugi mora patiti. To je ovdje Zakon.


Hm, Mimi pa ne znam bas, smatram da postoje i ljudi koji zele dobro jedni drugima, jest da u malom broju ih ima, ali ih ima...Patnja dolazi od sebicnosti, dusa ili duhovno tijelo nema tendenciju da pati, jer je uvijek sretno, ego pati. EGO je taj koji je zao, pokvaren i zivi na racun drugih. Narvno ovaj planet nije hotel sa 5 zvjezdica, nego kazneno popravni dom, gdje se duse okrecu prema dobrome ili losemu. Ja nisam pokvarena i nemam to u sebi sto imaju politicari i ostali ljudi koji zele zlo drugima. Ja ne zivim na racun drugih, sve sto radim, radim za druge, a zivim od ljubavi koja mi plese u srcu svaki dan. Bas zbog takve emocije i takvih osjecanja znam sto treba uciniti da se neke stvari promijene...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 21, 2005 2:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Mara je napisao/la:
Ja nisam pokvarena i nemam to u sebi sto imaju politicari i ostali ljudi koji zele zlo drugima. Ja ne zivim na racun drugih, sve sto radim, radim za druge, a zivim od ljubavi koja mi plese u srcu svaki dan. Bas zbog takve emocije i takvih osjecanja znam sto treba uciniti da se neke stvari promijene...


JA ovo...JA ono...tko to govori iz tebe nego Ego, lažno jastvo?

SVE ovdje živi na račun drugih. Ama baš sve. Svaki naš izdisaj sije smrt.

Mi svi živimo na račun životinjskog i biljnog svijeta, bez njih bi se ugušili u vlastitim izlučevinama. To je činjenica i ne možeš je pobiti.

Jedino ako ti ne jedeš ni ne dišeš? Živiš samo od ljubavi koja ti pleše u srcu? Zanimljivo :shock:


Ne moraš ti Maro željeti zlo drugima. Samo naše postojanje je zlo. Druga stvar je što mi to ne želimo ili ne možemo prihvatiti.

Ovo je svijet gdje dobro i zlo idu rame uz rame, svijet suprotnosti.





Osim ako ti ne govriš iz nekog drugog svijeta Maro, ha? :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 21, 2005 3:06 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Vidim da će ovdje biti vatrometa...

Citat:
Samo naše postojanje je zlo.


Ma nije. To baš naši neprijatelji i žele da mislimo o sebi.

A inače, što je dobro, a što zlo?!? To je vrlo subjektivno. Što je za jednog dobro, za drugog može biti zlo. I više muhe znaju ovdje da je to stvar osobne percepcije.

Izađimo ljudi već iz ovog... manimo se politike, idemo rješavat ljude... dajmo im moguće poglede, informacije, slobodu njihovog razmišljanja... nek sami odluče što će i kako će!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 21, 2005 3:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Jack987 je napisao/la:
Vidim da će ovdje biti vatrometa...

Citat:
Samo naše postojanje je zlo.


Ma nije. To baš naši neprijatelji i žele da mislimo o sebi.

A inače, što je dobro, a što zlo?!? To je vrlo subjektivno. Što je za jednog dobro, za drugog može biti zlo. I više muhe znaju ovdje da je to stvar osobne percepcije.

Izađimo ljudi već iz ovog... manimo se politike, idemo rješavat ljude... dajmo im moguće poglede, informacije, slobodu njihovog razmišljanja... nek sami odluče što će i kako će!

:wink:


Dobro mačiću onda, načini eksperiment. Zatvori se u prostoriju sam ili sa Marom koja drugima želi samo dobro. Pa ćeš vidjet kakvo će ti dobro donijeti. Dobro u kojem ćete se i ti i ona ugušiti. jedan drugoga zamolit ćete da diše što je moguće manje.

Ja znam da možda vama zvučim kao neki pesimist ili nehilist, ali ja sam samo realna. Ovo su činjenice.

Ja ne pričam o politici, nego samo o 'normalnim' biološkim stvarima ove naše ljudske prirode.

I tek kad osjetimo i spoznamo gdje se nalazimo, u kojem 'paklu' tada se otvara izlaz. Izlaz postoji.
Ali ako mislimo da smo već izašli, samo smo stavili ružičaste naočale. Ali ako se netko zadovoljava time, nek se zadovoljava, nitko mu tu ne može pomoći.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 21, 2005 3:27 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Dobro mačiću onda, načini eksperiment. Zatvori se u prostoriju sam ili sa Marom koja drugima želi samo dobro. Pa ćeš vidjet kakvo će ti dobro donijeti. Dobro u kojem ćete se i ti i ona ugušiti. jedan drugoga zamolit ćete da diše što je moguće manje.


Opa!!! Zvuči dobro... hehe! ( oprosti Maro, ovo je samo primjer koji je dobro legao na post... ništa osobno ).

Tko zna?!? Nebi se ziher ugušili... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 21, 2005 3:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Opa!!! Zvuči dobro... hehe! ( oprosti Maro, ovo je samo primjer koji je dobro legao na post... ništa osobno ).

Tko zna?!? Nebi se ziher ugušili... hehe!

:wink:[/quote]

Eto, ni mačke nisu više što su nekad bile. Nekad bi se parile samo u drugom mjesecu... :lol:

Dobro, nakon što biste obavili ono na što vas tjera nagon za rasplođavanjem, što onda :?: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 21, 2005 4:16 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 16, 2005 8:57 am
Postovi: 15
Lokacija: Mesec
Na ovu temu sam već dao odgovor u topiku KAKO NAPRAVITI ORGONSKI RAZARAČ,pa shodno rečenom neću ponavljati činjenice,samo ću zainteresovane uputiti na pomenuti topik koji inače daje odgovore na mnoga pitanja sa ovog foruma,ujedno isključujući mnoge nedoumice. Pod uslovom da se prihvati srcem,razum prihvata ovo saznanje i otvara se za mnogo šire.
Baveći se sporednim pitanjima upravo upadamo u zamku i udaljavamo se od univerzalne istine Boga Stvoritelja i Svedržitelja,koji u svojim delima i nebrojenim primerima daje uputstva kako se izboriti sa silama tame,
a politika je područje obavijeno tamom u koje se ulazi svesno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 21, 2005 8:23 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jun 20, 2005 10:48 pm
Postovi: 2
Lokacija: Koprivnica
Mara je napisao/la:
dobro receno, no ja sam otvorila ovu temu iz razloga sto mislim da jedino duhovne osobe mogu promijeniti situaciju, kako u Koprivnici, Zagrebu ili bilo gdje drugdje. Sadasnja politika je nametnuta od politicara koji kako kaze Jack(sto je u pravu), od politicara koji nemaju duse...E, sada ja sam za to da dodu ljudi koji iamju dusu i snagu da se izbore za svoju buducnost.


Gledaj, ja sam isto za to, ali jos vise za nesto drugo; ja sam prije za to da VECINA ili bar sve vise ljudi postanu ljudi s "dusom i snagom", kako ti kazes. I pocetno pitanje je po meni malo nerealisticno postavljeno, jer se na to pitanje ne moze odgovoriti sve dok se ne dodje u tu situaciju... mislim da je u politici bilo i dobronamjernih, altruisticki nastrojenih ljudi koji su se jednostavno zapetljali u nesavrsenom sistemu poluga moci. Ne zelim nikome solit pamet, ali cinjenica je da je kvalitetno vladat TESKO, i bas je zato potrebna svijest CIJELOG drustva, ne pojedinca, ne male skupine, nego svih njezinih clanova. Jedan, ajmo rec prosvijeceni pojedinac jos uvijek ne moze poboljsati politicki sistem jer je u tome sam. Poboljsanje ne dolazi od manjine, nego od vecine; ono se ne namece, nego se usvaja. To je dugotrajan proces, ali je po meni najispravniji. Recept za napredak nije ponovno izdvajanje novih osoba i stvaranje novih oligarhija (kakve su danas na snazi).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 22, 2005 6:17 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jun 16, 2005 8:57 am
Postovi: 15
Lokacija: Mesec
Ljudi streme da se uspinjanjem domognu vrha i dodju u poziciju da učestvuju u raspodeli moći i materijalnih dobara.
Sobzirom da je količina moći uvek ista,kao i količina matrijalnih dobara,
(i duhovnih),oni moraju iz tog kruga istiskivati ostale ,kako bi njima samima ostalo više,naravno baveći se time srozavaju svoje duhovne vrednosti a samim tim i početnu blagodet sa kojom su krenuli ka vrhu.

Što se više gorde,sve manje imaju blagodeti,dok se ne pretvore u sluge gospodara tame.

Isto je sa verom.

Što je više neverujućih,snaga vere verujućih je veća i obrnuto,tako da se ne trebamo žalostiti i dovoditi sebe u sumnju da li je ispravno ne učestvovati u utakmici.

Kao posmatrači i savetnici možemo mnogo više,jer tako čuvamo čak i uvećavamo intenzitet iskre Božije koja je u nama.

Uostalom,vlast je samo odraz onoga kakvi smo u suštini.
Budemo li bolji,imaćemo bolju vlast,postanemo li loši,pašćemo pod vlast tirana.
Nebrojeni su primeri tog Božijeg promisla kroz istoriju čovečanstva,samo što nam razum to ne prihvata na taj način,jer oni koji pišu i tumače istoriju manipulišu njome u cilju stvaranja mraka,upravo da bi lakše pokorili i podčinili sebi većinu i tako se svrstali u kategoriju onih koji vrše raspodelu moći i dobara.
Ko hoće ovo da vidi,može,potraži li stvarne uzroke dešavanja u raznim epohama civilizacije,pod uslovom da koristi jedini ne pomračeni svetionik,a to su Sveto pismo i Dela Apostolska.
Kad god je neka civilizacija odstupila od pravila,morala je biti stropoštana u pepeo,iz koga je,od iste građe stvarana nova...........


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 22, 2005 5:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Incanus je napisao/la:
Mara je napisao/la:
dobro receno, no ja sam otvorila ovu temu iz razloga sto mislim da jedino duhovne osobe mogu promijeniti situaciju, kako u Koprivnici, Zagrebu ili bilo gdje drugdje. Sadasnja politika je nametnuta od politicara koji kako kaze Jack(sto je u pravu), od politicara koji nemaju duse...E, sada ja sam za to da dodu ljudi koji iamju dusu i snagu da se izbore za svoju buducnost.


Gledaj, ja sam isto za to, ali jos vise za nesto drugo; ja sam prije za to da VECINA ili bar sve vise ljudi postanu ljudi s "dusom i snagom", kako ti kazes. I pocetno pitanje je po meni malo nerealisticno postavljeno, jer se na to pitanje ne moze odgovoriti sve dok se ne dodje u tu situaciju... mislim da je u politici bilo i dobronamjernih, altruisticki nastrojenih ljudi koji su se jednostavno zapetljali u nesavrsenom sistemu poluga moci. Ne zelim nikome solit pamet, ali cinjenica je da je kvalitetno vladat TESKO, i bas je zato potrebna svijest CIJELOG drustva, ne pojedinca, ne male skupine, nego svih njezinih clanova. Jedan, ajmo rec prosvijeceni pojedinac jos uvijek ne moze poboljsati politicki sistem jer je u tome sam. Poboljsanje ne dolazi od manjine, nego od vecine; ono se ne namece, nego se usvaja. To je dugotrajan proces, ali je po meni najispravniji. Recept za napredak nije ponovno izdvajanje novih osoba i stvaranje novih oligarhija (kakve su danas na snazi).


Da, slazem se s tobom, u tome i jest cijela stvar nama treba sinergija kolektiva, ali i sam znas da uvijek netko zapocne sa cijelom pricom...Moja idej aje ta u krajnjoj liniji da se okupe pojedinci koji su spremni djelovati...Tada cinimo kolektiv i prica pocinje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 22, 2005 5:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 05, 2005 5:21 pm
Postovi: 34
Jan Bibijan je napisao/la:
Ljudi streme da se uspinjanjem domognu vrha i dodju u poziciju da učestvuju u raspodeli moći i materijalnih dobara.
Sobzirom da je količina moći uvek ista,kao i količina matrijalnih dobara,
(i duhovnih),oni moraju iz tog kruga istiskivati ostale ,kako bi njima samima ostalo više,naravno baveći se time srozavaju svoje duhovne vrednosti a samim tim i početnu blagodet sa kojom su krenuli ka vrhu.

Što se više gorde,sve manje imaju blagodeti,dok se ne pretvore u sluge gospodara tame.

Isto je sa verom.

Što je više neverujućih,snaga vere verujućih je veća i obrnuto,tako da se ne trebamo žalostiti i dovoditi sebe u sumnju da li je ispravno ne učestvovati u utakmici.

Kao posmatrači i savetnici možemo mnogo više,jer tako čuvamo čak i uvećavamo intenzitet iskre Božije koja je u nama.

Uostalom,vlast je samo odraz onoga kakvi smo u suštini.
Budemo li bolji,imaćemo bolju vlast,postanemo li loši,pašćemo pod vlast tirana.
Nebrojeni su primeri tog Božijeg promisla kroz istoriju čovečanstva,samo što nam razum to ne prihvata na taj način,jer oni koji pišu i tumače istoriju manipulišu njome u cilju stvaranja mraka,upravo da bi lakše pokorili i podčinili sebi većinu i tako se svrstali u kategoriju onih koji vrše raspodelu moći i dobara.
Ko hoće ovo da vidi,može,potraži li stvarne uzroke dešavanja u raznim epohama civilizacije,pod uslovom da koristi jedini ne pomračeni svetionik,a to su Sveto pismo i Dela Apostolska.
Kad god je neka civilizacija odstupila od pravila,morala je biti stropoštana u pepeo,iz koga je,od iste građe stvarana nova...........


Isto se blizi i sa ovom civilizacijom koja je aktuelna...Na zemlji je vec duze vremena prisutna duhovna snaga koja ovih dana kuluminira, jos malo ce vremena proci da se uspostavi pravo vladanje, koje ce biti olicenje morala, pravde i svaki pojedinac ce moci napredovati(duhovno). Osobe Bozanskog karaktera mogu doprinjeti razvijanju takvog drustva, e sada treba uci sto prije duboko u sebe i vidjeti dal smo mi ta osoba ili je rijec o nekome drugome?! Ako je rijec o nekome drugome treba ga testirati i ako je on pravi slijediti ga i siriti ideal dobra, kako postati dobar, kako promijeniti ono lose u sebi, kako nadici EGO i biti utemeljen u Blazenstvu, koje ocito nekome na ovom forumu smeta :wink: .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 22, 2005 5:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ako je on pravi slijediti ga i siriti ideal dobra,


Ne,ne,neeee... ne nikoga sljediti...

Razmisliti svojom glavom da li PO SVOM UČINITI nešto u TOM pravcu !!!
TAJ pravac je balansiranje snaga...pozitivnost. Ne dobro i zlo, već POZITIVNOST=BALANSIRANJE svih suprotnosti na svim nivoima.

:wink:

Ali sam za SVAKU sinergiju, odnosno udruživanje umnih snaga u smislu zajedničkog napretka. Tako jače pritišćemo rub - granicu realiteta i činimo da ona pukne, da si omogućimo izlaz u viši denzitet ( zasad ). Kolektivna svijest vrši pritisak na taj realm border, tj. granicu ( grid ) koja nas dijeli od ostatka univerzuma.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 111 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz