Sada je: sub apr 27, 2024 10:47 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 265 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: sri okt 02, 2013 7:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
promatrač je napisao/la:
Znaš li čemu točno služe ti implanti koje spominješ?


Ne znam, ali pretpostavljam za skupljanje podataka o nama, za snižavanje naše ukupne vibracije a time i razine postojanja. Za analizu i slanje izvještaja o našoj DNK, kako bi oni bolje mogli odabirati one među nama koji će imati "povlasticu" preživjeti dogodi li se scenarij (lažnog) Sudnjeg Dana.

(Kao čovjek koji vjeruje u reinkarnaciju, ne vjerujem u Sudnji Dan).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: pon dec 09, 2013 11:52 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Zanimljiv video o implantima i fenomenima koji se pojavljuju kad vas netko ili nešto gleda na daljinu: http://youtu.be/hVr4qYgaoVE


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: ned apr 06, 2014 2:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Nakon otvaranja srcane cakre krenuh u setnju.Jedna zena(verovatno reptil) je znala da mi je otvorena cakra pocela je da strahovito kaslje.Nakon svega par sekundi od toga u blizini desnog uva sam cuo kao u filmu They Live "imamo jednog koji vidi" al nije to receno ves nesto slicno iako sam zaboravio sta....trebo sam zapisati...Sve u svemu to je bio momenat kad sam zbacio njihov implant al za kolko? Srcana cakra mi je bila otvorena svega jos mozda 20tak minuta i onda se zatvorila..dodjoh da zakljucka da su implanti etericni i zato ih je nemoguce detektovati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: pon apr 07, 2014 9:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Što mislite, je li u redu nekom tko zabrijava, reći da zabrijava, ili je bolje da ga se pusti da priča stvari koje ne drže vodu i da sam povjeruje u to što priča, pa ga pustiti da se saplete a ti vidiš da će se saplesti?

Što je više fer?

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: čet apr 10, 2014 2:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
arwen dor je napisao/la:
Što mislite, je li u redu nekom tko zabrijava, reći da zabrijava, ili je bolje da ga se pusti da priča stvari koje ne drže vodu i da sam povjeruje u to što priča, pa ga pustiti da se saplete a ti vidiš da će se saplesti?

Što je više fer?


Istina je više fer, ma kolikogod ona možda boljela.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 265 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 97 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz