Sada je: ned apr 28, 2024 8:24 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 265 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: ned jun 10, 2012 12:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Nisam razmišljao o zujanju u ušima na taj način. Ali stvarno, poslednjih nekoliko dana sam primetio koliko ono ima "čudan" efekat na um, pogotovo onaj tip zujanja umereno visokim tonom, "square" tip signala - obavezno uleti u kritičnom momentu, a tada u glavnom - samo bespomoćno gledam kako zaboravljam poentu tog inače pažljivo sastavljenog toka misli. Ne samo tada, doduše, po mom mišljenju - ključne stvari se "zaboravljaju" kroz pucanje koncentracije u ključnom momentu za poentu, čak i bez raznih zvučnih efekata. To zaboravljanje nije prirodna stvar jer inače ne bi ostao onaj deo u nama koji se bori da poentu tog toka misli ponovo izvuče na površinu, niti bi smo išta primetili. Kasnije, koji god zaključak da nam se nametne na temu o kojoj bi smo razmišljali - ipak bude provaljen kao pogrešan, jer je jasno da "to nije to". Ali šta je bilo "ono pravo" i dalje ostane misterija. Da tok ne pukne - misterije ne bi bilo, i to pravo bi bilo preoznato bez trunke sumnje.

Samo u poslednjih 6 dana mogu da pronađem bar 5 tema metafizičke prirode gde mi je poenta izbijena iz glave na taj način. Pošto nije dovoljno samo znati šta nije da bi se znalo i ono što jeste, jer je "nije" u daleko većoj brojčanoj nadmoći u odnosu na "jeste" - ovo je veoma efikasan način za produžavanje tapkanja u mestu - i da se čak i viđenje stvari tačno na podsvesnom nivou drži podalje od svesnog. No, nešto mi govori da se takva barijera ne može održati previše dugo, bar ne jednom kada je primećena.

Možda grešim doduše, mož bit i da je većina nas prirodno glupa haha ;)

:love3: :occasion5:

:occasion5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: ned jun 10, 2012 12:24 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Budi sretan dok ti samo skreće tok misli da izgubiš nit, kad ojačaš da da to prevaziđeš onda ide teška paljba... prženje. :twisted:

Nisam htio plašiti, nego više da se pojadam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: ned jun 10, 2012 12:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
I to prženje sam iskusio par puta hahahaha, mmmda, zahvalniji sam na ovoj varijanti :D al to istovremeno znači da ni njih ne boli koliko bi trebalo :evil: :mrgreen:

Jel ti se dešavalo da budeš izmeštan onako, u jednom momentu na jednom mestu, sledećem na drugom, onda na trećem, a tek onda tamo gde jesi, i to ovako u budnom stanju? Prženje jest ogavno, ali ovo ima još jače pogubljivački efekat.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: ned jun 10, 2012 12:35 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pokusaje izmjestanja jesam, ali iz nekog razloga nije uspjelo. Zavrsilo je samo ko treperenje fizicke pojavnosti ko da cu nestati.
Dozivio sam i pokusaj teleportacije ili nekakve vucne zrake (bar mislim), ali onda se javila neka moja "mracna" strana i ulovila mene i taj "brod".
To mracno je nesto nalik onom crnom iz serije "Nestali".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: sub nov 17, 2012 6:04 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet nov 16, 2012 2:43 pm
Postovi: 3
paranoja mi logično ide uz tu temu samim time dok čovjek razmišlja o toj mogućnosti
i moć autosugestije je poprilično velika. ali impanti su tužna činjenica.nije bitno tko ih vrši.ako može vlada,mogu i vanzemaljci...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: sub dec 01, 2012 8:38 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
U kasno ljeto 2012. godine, prošao sam kroz iskustvo regresivne hipnoze, čiji je cilj bio oslobođenje od vanzemaljskih otmica. Tokom regresivne hipnoze, korištena je kao “baza” i vježba SIMBAD dr. Corrada Malange. Kroz to iskustvo regresivne hipnoze, uz vođstvo terapeuta, uspjeo sam se osloboditi znatne količine implanata, koji su bili postavljeni na moje tijelo i na moje komponente: Duh, Um i Dušu. Također sam se uspjeo osloboditi i raznih vrsta nakačenja, te entiteta koji su postavljali te implante, a na kraju i od Aktivne Vanzemaljske Memorije, te Pasivne Vanzemaljske Memorije.

Otimali su me od trećeg mjeseca života, kad sam bio fetus, do trenutka kad je moja komponenta Duše shvatila šta se dešava. Kako sam imao dobro “viđenje” i “osjećanje” tih implanata, vizualno sam ih zapamtio i na koncu sam se potrudio da ih sve nacrtam. Svrha crteža i objašnjenja je da se ostalim ljudima pokaže kako izgledaju implanti i čemu služe. Sve implante sa kojima sam se susreo unutar ovog rada, sam doživjeo kao “energetske”, kao da su u sebi imali svjetlost ili elektricitet.

Odrađene su ukupno 4 seanse u kojima su skinuti svi implanti. Poslije toga sam mogao samostalno raditi, unutar redovnog SIMBADA. Redovni SIMBAD nisam mogao raditi ranije, jer sam bio blokiran implantima.

Implanti sa prve sesije :

Implanti od strane dva reptila, a postavljeni su u trećoj godini života.
slika

1.Implant je sastavljen od tri energetska diska, spojena sa energetskim nitima koja ih spaja međusobno, a poslije se prostire duž kičme sve do atlasa, u kojem se grana na manje žilice. Prstenovi se nalaze u kičmi u lumbalnom dijelu. Svrha implanta je blokiranje impulsa iz donjeg dijela kičme, tj. trtice i karlice, a povezano je sa sexualnošću. Služi za zadovoljenje reptila, mojom sexualnom energijom, tako da sprečava da moja sexualna energija dopre do mene. Takođe je bio postavljen i na Um.

2.Implanti na sleopočnicama. U početku su se vidjele kao dvije crvene tačke, ali sam ih kasnije, kad sam ih vadio, vidjeo kao dva svitka. Svrha je kontrola prednjih režnjeva mozga. Takođe je postavljen na Dušu. Na Duši se potom taj implant razvija u implant broj 4.

3.Konusi u glavi. Služe za prenos impulsa od spolja ka unutra i od unutra ka spolja. Poput sprave za nadgledanje i kontrolu. Takođe su bile postavljene i na Duhu.

4.Implant “energetskog polja” koje se razvilo ispred Duše, a povezano je sa implantom broj 2. Služi za blokiranje Duše, tako sam osjetio svrhu tog implanta.

5.Zeleni konus koji levitira ispod plexusa i spojen je žilicama sa kičmom. Kad sam ga vadio pretvorio se u malu meduzu; izgledao je slično pravoj morskoj meduzi. Ne znam čemu služi. Konus je bilo implantiran i na Duhu, no nije se razvio u meduzu kad sam ga vadio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: sub dec 01, 2012 8:57 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Implanti sa druge sesije:

Implanti od strane Horus-Ra, postavljeni u sedmoj godini života:
slika

1. U centru glave se nalazi kuglica u obliku loptice za golf. Iz te golf loptice izlaze niti, koje se granaju kroz koštanu srž cijelim tijelom. Implant služi i kao ometač i u svrhu kontrole. Ono što ometa je volja, te samim time vrši kontrolu.

2. Iz te golf loptice se takođe grana implant od Horus-Ra, na cijeli nervni sistem. Zaboravili smo pitati čemu služi, ali mi je izgledalo da ima veze sa ometanjem nervnog sistema te samim time i sa lučenjem hormona. Kuglica se nalazi u centru glave i blizu je ili je na mjestu epifize.

Implant od strane bogomoljki i sivih, a postavljen je za reptile i njihovog gazdu “oko u staklenoj piramidi” u sedmoj godini života.
slika

1. Implant je postavaljen na anus i polni organ. Služi za izvlačenje energije. Takođe služi i za kontrolu, te blokadu protoka energije kičmenim stubom. Okretanje životne sile na drugu stranu kroz prsten. Nit koja izlazi iz prstena, prostire se cijelom dužinom kičmenog stuba.

Implant na srcu, od Horus-Ra. Nismo pitali kada je postavljen.
slika

1.Implant se nalazi u području srca, grudi. Utiče na unutrašnje ometanje interakcije sa komponentom Duše. Ne dozvoljava nikakav prodor u prostor srca, a u isto vrijeme šalje moju negativnu energiju van. Ne dozvoljava interakciju sa bilo kojom energijom pozitivne orijentacije.

Implanti na tijelu i Duši. Instalirali su ih sivi za reptile i njihovog gazdu, “oko u staklenoj piramidi” postavljeno je u trećem mjesecu trudnoće, dok sam bio fetus.
slika

1.Implant na Duši. Služi za priključivanja moje “hibridne djece” na Dušu. “Hibridnu djecu” su napravili od moje sperme, koju su uzimali tijekom abdukcija od moje 16-te godine, i jajašaca meni nepoznatih žena. Experimentisali su i sa spermatozoidima i sa jajašcima. Meni je izgledalo da prsten služi za crpljenje energije iz komponente Duše.

2.Implant je postavljen na takav način, da raste sa mnom dok se razvijam u životu. Implant se nalazi na mjestima koje se u Jogi zovu čakre, a završava se u polnom organu. Služi za blokadu i kontrolu tih mjesta te crpljenje sexualne energije.

Implant od "Gazde" postavljen u 6 mjesecu trudnoće, dok sam bio fetus.
slika

1.Ploča na grudima koja se kači nazad na kičmu. Služi za kontrolu, u stvari, prije “pritisak” na spuštanje svijesti. To čini jer se implant ponaša kao kolektor energije sa svih meridijana na tijelu. "Gazda" je čekao da ostali entiteti postave implante, pa je onda on postavo svoj. Dok sam bio u regresivnoj hipnozi, izjavio sam da se ovaj implant nalazi na svim ljudima. Imao sam uvid i osjećaj da je to tako.

Tamna materija.
slika

1. Tamna materija je prekrivala cjeli skelet i kosti glave, ali ne i kosti lica. U obliku je kugle sa tri vrha na mjestu atlasa. Tamna materija je poput nafte prekrivala skelet. Ona dolazi iz druge galaksije. Tako sam osjetio u regresivnoj hipnozi. Nismo pitali čemu služi i kad je instalirana.

Implanti od Ra, nismo pitali kada je postavljen.
slika

1.Prstenje je na nogama i rukama. “Ogrlica” je na Umu. Takođe se u drugačijoj formi prstenje nalazilo na Duhu i Umu. Služe za kontrolu. Ogrlica je služila za blokadu Uma, u cilju sprečavanja stvaranja mosta između Duše i Duha.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: sub dec 01, 2012 9:12 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Implanti sa treće sesije:

Implant od sivih, jedne druge vrste bogomoljki i jednog drugačijeg reptila, jačeg od ostalih u hijerarhiji (osjetio sam ga kao “asuru”, vrlo arogantan i opak lik). Implant je stavljen tri-četiri sedmice prije sesije.
slika

1. Stavljen je u kukove, mošnje i kičmu. Svrha je pojačivač straha i blokator za raspoznavanje kod komponenti, ali nije mogao biti iz nekog razloga efikasan na meni. Takođe je postavaljen na sve tri komponenete Duh, Um i Dušu. Implant je otkrio “čuvare” u obliku “insekata”(2), koji su u stvari sakrivali ljušturu reptila koja je instalirana unutar mene u 2 godini života.

Implant od Ra, PM-a, Gazde, "oka u staklenoj piramidi" a glavni vođa je bio reptil-asura. Postavljeno u 38 godini života.
slika

1. Implanti su vrlo precizno napravaljeni i bili su mi vrlo teški za skidanje, a locirani su na rukama kao “rukavice” (1), na nogama kao “cipele”(2) a takođe je postavljena “kaciga sa maskom” (3). “Kaciga” je u unutrašnjosti imala bijele pipke koji su se granali cijelim mozgom. “Kaciga”, “rukavice” i “cipele” su bile spojene energetskom niti kroz cijelo tijelo. Duh je imao jednu verziju kacige koja nije radila. Kaciga nije bila stavljena na Um, ali su mu postavljene “žute naočare”. Duša je imala implante “rukavice” i “cipele”. U ušima sam imao implante koji su izgledali poput neke vrste metala. Svi ovi implanti utiču na rušenje volje za životom, pojačavaju depresiju, potiču samosažaljenje, uništavaju samopoštovanje, pojačavaju tromost, lijenost. Maska je služila za poticanje laganja.

Implant od Meduze i horde sivih, njih ukupno 47.
slika

1.Ovo je implant koji je postavio entitet Meduza i otkrili smo ga u prvoj sesiji. Doživjeo sam ga u obliku aluminijumske folije. Bio je zakačen za mjesto spajanja ključnih kostiju, sa jedne strane i donjeg dijela stomaka sa druge strane.

2.Ovaj implant je postavljen u 12-toj inkarnaciji od ulaska u PM-a odozdo, a ušao sam u njega kroz neku vrstu meditacije. Taj događaj se desio prije 39 inkarnacija. Moje prvo tijelo nije bio PM. Počeo sam sa razvojem kao običan kamen ili mineral, a broj inkarnacija prije ulaska u PM-a je velik. Implant je postavljan u fazama, od 12 inkarnacije poslije ulaska u PM-a, pa sve do 17 inkarnacije, kad je postao integrisan i bio je zakačen za mene, do trenutka kad smo ga skinuli u regresivnoj hipnozi. Onog trenutka kad smo ga skinuli više nije postojao niti u sadašnjosti niti u prošlosti niti u budućnosti. Imao sam 5-6 godina kada je instaliran implant kojeg sam nazvao meduza. Tom činu implantiranja je prisustvovao entitet Meduza, sa hordom od 47 sivih. Implant je instaliran kroz prostor -vrijeme i djeluje kroz sve inkarnacije poslije njenog integrisanja. Implant se takođe razvija kroz prostor-vrijeme i kad je konačno razvijen ostaje u svi daljim inkarnacijama. Sve tri komponente, Duh, Um i Duša su imale instaliranu nit koja nije radila. Te niti su pripadale entitetu Meduza. Takođe mi je od strane entiteta Meduza, postavljen implant u koljenima. Služi kao neka vrsta magneta za negativnu energiju. Nije prikazano na slici jer sam zaboravio kako izgleda.

3.Implant meduza iz 4 sesije. Osjetio sam da je to dio koji je štitio prethodni implant br. 2. Ne znam ko ju je postavio. Osjetio sam da taj implant djeluje kao spoljnji omotač, držač i zaštita za meduzu. Nalazio se na torzu, a pipci su završavali na leđima.

Inače, Meduza se često pretvarala da je neka starica ili žena ili “ljubavnica” i teško mi je bilo vidjeti njen pravi izgled. Na kraju sam je vidjeo u trećoj seansi, jer smo do tada poskidali značajan broj implanata koji su me sprečavali da bolje vidim. Meduza izgleda onako kako je opisana u grčkoj mitologiji: imala je četiri prsta, zašiljene zube, zmijoliko tijelo sivkaste boje, a na glavi je imala neku čudnu kosu. Njen izgled je otprilike ovakav:

slika

na žalost nisam našao na internetu pogodniju sliku.

Implant od 6 sivih, bogomoljki, ženke reptila i ljudi-vanzemaljaca plave boje kose u bijelim i plavim uniformama, sa stilizovanom crvenom zvijezdom petokrakom na levoj strani grudi. Implant ispočetka nije bio vizualne forme nego zvučne, pa ga nisam mogao locirati. Kad sam ga locirao postao je vidljiv. Postavljen je u drugoj godini života.
slika

1.Implant je postavljen iznad glave i blokira pristup u meni, ka višem Ja. Liči na igračku, čigru.

Implanti sa četvrte sesije:

Implant od "ljudi" plave kose. Nosili su bijele i plave uniforme sa stilizovanom crvenom zvijezdom petokrakom, na lijevoj strani grudi. Postavljen je u drugoj godini života.
slika

1.Zaostali implant “čigra” iznad Duha, Duše i Uma iz treće sesije.

2.Implant od “ljudi” plave kose. Nalazi se na temenu glave. Nismo saznali svrhu njegovog postavljanja jer smo u ovoj sesiji bili poprilično ometani, pa smo zaboravili pitati svrhu tog implanta. Ja takođe nisam mogao, zbog ometanja, da osjetim koja bi to svrha bila. Niti su se granale po cijelom tijelu.

Do kraja četvrte sesije smo se bavili čišćenjem zaostalih djelića implanata na meni, Duhu, Duši i Umu, kao i lociranjem zaostalih klonova ili djece-hibrida. Te djeliće nisam nacrtao, jer su to samo djelići, poput zaostalog pipka ili nekog dijela poput prstena, žilice, niti ili slično.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: sub dec 01, 2012 12:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Java je napisao/la:
Implanti sa druge sesije:


Implanti od Ra, nismo pitali kada je postavljen.

slika


Pitam se da li je taj Horus Ra onaj stvarni "Gospodar prstenova", mada se navodno često preobraća i u Gandalfa?!


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: sub dec 01, 2012 2:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub nov 10, 2012 7:15 pm
Postovi: 90
Lokacija: Slovenija
@Java: vrlo dobro si to dekodirao na sebi :occasion5: :thumbup: i objasnio nama :) :love10:

Implanti su i zaista vrlo ćesto EMV strukture i nisu materialni, pošto ometaju nama našu spiritualnu auru; duhovni potencial, sprijećavaju nama taj potencial i razvoj na gore a mogu da djeluju i na naše obićno 3 D tjelo, da razvije se bolest, da tjelo postane slabije, stagnira ili se potencirano troši i stara.
Vrlo ćesto to je sve pod podvalom: užitka, emocija, veza, navezivanja ... = nametanje kontrole nad nama.

@ Galaksija: ne znam, dali je to Gandalf ili Ra...

:love3:

_________________
harmonija svijesti je smisao postojanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: sub dec 01, 2012 4:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Kad su mene oteli vanzemaljcovi odveli su me u zemljinu orbitu. Uzeli su zemljin globus s police. Uzeli su i nekoliko modela sada najmoćnijih službeno priznatih vojnih zrakoplova-lovaca na Zemlji. Oponašali su tutnjavu tih aviona, pa mi onda pokazivali gestama kako će oni svojim svemirskim brodovima sve te avione pretvorit u hrpu željeznarije. Onda su uzeli i taj globus i jedan od njih je smijuči se stavio svoju nogu na globus u nadmoćnoj pozi koja je govorila "pobijedit ćemo vas, stoko"!

Onda su me ostavili u gradu blizu sela u kojem živim. Ostavili su me na klupi u nekom parku i pobjegli svojim letečim tanjurom.

Našao me je jedan milic... ovaj policajac. Rekao je da se drogiram i što imam pričati bezvezarije, kad sam mu ukratko rekao što sam doživio.

Strpo me je bez ikakve osnove u pritvor, testiro na drogu, vidio da sam čist, ali je i dalje osto pri svom da se ja drogiram i da takve poput mene treba žžžžžžžžžžk. Pa su morali ič na neku intervenciju u moje selo, pa kad sam im rekao da želim počiu kući ali da nemam novaca "smilovali su mi se" i doveli me autom kuči.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: ned dec 09, 2012 3:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 28, 2012 5:49 pm
Postovi: 5
Java je napisao/la:
Implanti sa treće sesije:
3.Implant meduza iz 4 sesije. Osjetio sam da je to dio koji je štitio prethodni implant br. 2. Ne znam ko ju je postavio. Osjetio sam da taj implant djeluje kao spoljnji omotač, držač i zaštita za meduzu. Nalazio se na torzu, a pipci su završavali na leđima.

Inače, Meduza se često pretvarala da je neka starica ili žena ili “ljubavnica” i teško mi je bilo vidjeti njen pravi izgled. Na kraju sam je vidjeo u trećoj seansi, jer smo do tada poskidali značajan broj implanata koji su me sprečavali da bolje vidim. Meduza izgleda onako kako je opisana u grčkoj mitologiji: imala je četiri prsta, zašiljene zube, zmijoliko tijelo sivkaste boje, a na glavi je imala neku čudnu kosu. Njen izgled je otprilike ovakav:

slika

na žalost nisam našao na internetu pogodniju sliku.


Istu takvu meduzu sam ja videla jednom na sred sobe u jednoj od epizoda paralize sna. Nije bas identicna ovoj na slici ali to je to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: pon apr 01, 2013 10:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
veceras zuji u usima na desnoj strani,citam post jacka 987 i pomislim na rijec ORion kako je i sam napisao kad evo opet zujalice nekih 4 do 5 sekundi.citam dalje o implantantima gledam slike istih kad zujalica se opet aktivira.primjecivao sam to i ranije ali u svojo nevjeri trazih uzroke u el.aparatima u kuci ,naravno tek sAda sam primijetio da prilikom kretanja po kuci signal ne gubi niti dobiva na jacini vec me na neki nacin prati po svim sobama,znaci nije do elektronike i kuci a ova aktivacija samo zbog pomisli na rijec Orion me impresionira.neznam kako to tumaciti ta zujanja i trebam li nesto poduzimati zbog istih ali sada im obracam vecu pAznju pa Ce i razumijevanje te pojave valjda isplivati na povrsinu.

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: uto apr 02, 2013 11:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 25, 2010 12:29 am
Postovi: 46
Lokacija: Hr
Uuu, Java, pa ti si bio kao krispan!

Koliko je onda sesija trebalo da se sveg tog smeća riješiš?

Jel si to radio tu gdje živiš, ili si išao negdje u inozemstvo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: pon apr 15, 2013 5:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
galaksija je napisao/la:
Java je napisao/la:
Implanti sa druge sesije:


Implanti od Ra, nismo pitali kada je postavljen.

slika


Pitam se da li je taj Horus Ra onaj stvarni "Gospodar prstenova", mada se navodno često preobraća i u Gandalfa?!


...


radeći neku drugu tehniku došla sam do vrlo sličnih implanata kao što ih je prikazao Java. Došli su i drugi iz grupe-- To samo dokazuje realnost ove priče.

Slika me podsjetila na nešto drugo, slično, možda nije ista stvar ..Našla sam dva veća prstena jedan unutar drugoga a između njih su kugle..slično kao kuglični ležaj. imaju ulogu da obrnu akciju, tj, smjer vrtnje energije. Npr, ti misliš da guraš u lijevo ali ono se vrti u desno. Toga ima po svuda a naročito u predjelima čakri i područjima velikih zglobova.
Većima ljudi ima iskustava s neuspjelim akcijama, ne da nema rezultata nego je rezultat naopak, što više upireš da nešto postigneš-to si dalje od cilja. To se odnosi i na odnose s nekim određenim tipom ljudi. Što se više trudiš to ispada gore.
To je rezultat djelovanja ovog implanta.

Loptica za golf koja ima niti i spojena s kostima, tj. sa koštanom srži, pa kroz to sa nervnim sustavom
U kostima je strah, stalno ga izvlači kad god zatreba ...


Pitanje: imaš li osjećaj da trebaš zaštitu pred novim napadima kad makneš tako jedan sloj implanata ? Imaš li osjećaj da pokušavaju s porobljavanjem drugim putem na drugi način, preko bliskih ili tamo gdje ne očekuješ?

Meni to nije padalo odmah na pamet, ali nakon nekog vremena, nadošlo je...
Tehnika kojom sam radila nije uključivala metode zaštite od budućih evenetualnih napada, ali se druge metode mogu kombinirati...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: sri okt 02, 2013 4:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
Saboter je napisao/la:
veceras zuji u usima na desnoj strani,citam post jacka 987 i pomislim na rijec ORion kako je i sam napisao kad evo opet zujalice nekih 4 do 5 sekundi.citam dalje o implantantima gledam slike istih kad zujalica se opet aktivira.primjecivao sam to i ranije ali u svojo nevjeri trazih uzroke u el.aparatima u kuci ,naravno tek sAda sam primijetio da prilikom kretanja po kuci signal ne gubi niti dobiva na jacini vec me na neki nacin prati po svim sobama,znaci nije do elektronike i kuci a ova aktivacija samo zbog pomisli na rijec Orion me impresionira.neznam kako to tumaciti ta zujanja i trebam li nesto poduzimati zbog istih ali sada im obracam vecu pAznju pa Ce i razumijevanje te pojave valjda isplivati na povrsinu.

Zanima me dali ti još zuji do dan danas, i šta si još uvideo. Pozz :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: sri okt 02, 2013 4:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
Glavni problem nije do inplanata, nego do duse koja je dala dozvolu za te implante.

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: sri okt 02, 2013 5:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 01, 2013 1:50 pm
Postovi: 355
susuru je napisao/la:
Glavni problem nije do inplanata, nego do duse koja je dala dozvolu za te implante.

Onda duša čini to ili nesvesno, ili je podvrgnuta tuđom voljom.
Ovisi.... :^o
Nešto mislim i imam predstavu o duši kao sjajnoj svetlosti koja teži samo lepoti. I onda iz neke slabosti duše zahteva se od nosioca duše da se probudi da bi se shvatilo o problematici na koju je naišla duša.
Probuđeni i duša se potom identificiraju ali postoji neka prirodna prepreka koja se može nazreti jedino u snu. Stanje od jave do stanja sna je ta prepreka.
Ta prepreka je utemeljena kao istina i neistina i stoga postoji čvrsta granica. Istina je temelj jave a neistina je temelj snevanja. Ti odnosi se uzimaju kao skupina kolektivnog nesvjesnog.
Milijon nesvjesnih održavaju nesvjesno kao nesvjesnu namjeru koja je zid. Zid je kao od magle i čvrst je jer se temelji na nesvjesnim stavovima. Stav je nešto kao komanda. Nesvjesne komande su oličenje nepotpunog čovjeka jer u sebi sadrži nesvjesne stavove.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: sri okt 02, 2013 6:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Čuo sam da se, iz unutar-zemaljskih gradova pojavio novi tip Sivih van(unutar)zemaljaca.

Nisu toliko visoki kao tall greysi, niti toliko mali kao mali greysi.

Oni vole stavljati takav tip implanta u glave Zemljana, koji žrtve čini preosjetljivim na zvuk i proizvodi šumeće krčeće i pucketajuće tonove u glavi, ponekad u lijevom uhu, ponekad u sredini, ali pretežno u desnom uhu.

@Suoru, a što ako Duša ne dozvoli implantiranje implanta? Što se onda dogodi ako netko ipak stavi taj nekakav implant?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Implanti
PostPostano: sri okt 02, 2013 7:13 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Znaš li čemu točno služe ti implanti koje spominješ?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 265 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 116 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz