Sada je: sub apr 27, 2024 7:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 596 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 26, 27, 28, 29, 30
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: uto jan 24, 2012 10:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(66056)

metuzalem,
Razočarao si me.
Toliko čitaš metafizičke imformacije i još nisi postigao ni mali pomak kod logičkog zaključivanja.
Pa jesi li ikad čuo da neki profesor povijesti predaje fiziku?
Ili da neki astronom predaje predmete koji ulaze u oblasti koje su vezane bogoslovlje.
Dakle svaki predavač radi u svom resoru - koji mu je Određen po završetku školovanja.
Prema tome kako se moj zadatak razlikuje od objavljivanja o NLO, malim zelenim... to ću ja i dalje pisati ono koje je vezano za Postanak svijeta, jer jedan čovjek vremenski nije u stanju da napiše istinu o svim nepoznanicama koje nas okružuju.

Što se tiče vanzemaljaca oni postoje i nalaze se u okružju Solarnog sistema - jer i oni su znatiželjni da vide "predstavu" koja će biti veliki događaj za sve one koji mogu da tu predstavu vide.
Isto ko i mi ljudi - putujemo od jedne strane planete Zemlje na drugu da bi vidjeli npr. pomrčinu Sunca.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri jan 25, 2012 4:57 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 07, 2011 7:20 pm
Postovi: 4
Nema niti jedne filozofske doktrine koja izmedu ostaloga i ovdje na forumu nije obrađena da ne nudi bar neki sustav samozaštite.

Dakle ako prigovorite nešto nekome o Castanedi tada ste pod utjecajem letača ili predatorovog uma i sl..
Ako se slučajno ne složite sa necim sta je rekla Turnerica onda su u pitanju zlonamjerni vanzemaljci koje eto treba pozdraviti, ako je pak u pitanju Gurđijev ili Uspenski tada ste pod utjecajem generalnog zakona itd.. Po mogućnosti treba šutjeti, skrvčiti se u kutu i šutjeti da netko ne bi prepoznao našu manipuliranost.

Tombola samo naprijed ima nas dosta koji čitamo. Više vrijedi 1 list napisan iznutra nego knjiga naučena i pročitana izvana. Mene zanima da li si radio i sa drugim kristalima osim gorskog. Pročitao sam da nisi, ali ni oni vjerojatno ne postoje bezveze. Mene posebno zanima šta misliš o ametistu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri jan 25, 2012 9:28 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Upućivanje da se pročita nešto što moguće objašnjava situaciju u kojoj se netko zatekao iz drugačijeg rakursa, nikakovom logikom se ne može nazvati uskraćivanjem prava i sloboda.

Osim toga, ako nekom ne odgovara kako funkcionira forum, uopće mi nije jasno što onda na tom forumu radi.

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri jan 25, 2012 11:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(66227)

Administrator; galaksija:
Pa, naravno, da ti nije dozvoljeno, samo bi razlozi za to mogli biti malo drugačiji!? Da nekim slučajem nisi poslušao te njihove naredbe, možda bi imao priliku vidjeti da se radi o jednoj standarnoj operativnoj proceduri tih sila, te bi odatle mogao uzeti u obzir i mogućnost da su te pretvorili u njihovog „proxy-servera“ ili ‘ventil’ za upumpavanje dezinformacija u ovu realnost.

Na primjer, u knjizi Karle Turner, Anđeoska Maskarada, predstavljen je slučaj gdje su čovjeku organizovali u životu slične “sinhronicitete” kao i tebi, međutim, za razliku od tebe, on nije progutao mamac. I on je bio i ‘vidovnjak’ i ‘iscjelitelj’, ali je jednostavno je odbio da sarađuje s njima, nakon čega su oni pokazali svoje pravo lice.

Slična dinamika manipulacije ‘kontaktiranih’/žrtava otmica, opisana je i u knjigama Salvadora Freixeda, Visionaries, Mystics and Contactees; J. Keel-a,Our Haunted Planet, Operation Trojan Horse, Eighth tower itd. Dakle, sve se uglavnom svodi na rasturanje dezinformacija i formiranje novih ‘kontejnera’, zajedno sa navlačenjem naivnih ljudskih bića u njih.

Naravno, nakon toliko uloženog truda i godina provedenih u njihovoj službi, (dok si ti sigurno bio uvjeren da radiš za dobrobit čovječanstva), percepcija/ego ti vjerovatno neće dozvoliti da uzmeš u obzir mogućnost da sile koje te manipulišu nisu toliko dobroćudne kako ih ti predstavljaš a da ovu njihovu ‘kosmologiju,’ možeš slobodno baciti u kantu za smeće.

U svakom slučaju, sa srećom; i pozdravi “prijatelje“!

***********************************************************

Kako je, “DOBRONAMJERNO”, ovo napisao ADMINISTRATOR galaksije – nakon čega mi je poslan e-mailom ispred foruma galaksije želja da se povučem sa foruma - to je taj “potez” kod mene stvorio Pobudu od “MOJIH” da “otvorim karte” koje dosad nikad nisam, S RAZLOGOM, “otvarao” ni na kom forumu ili u mojim knjigama.

Još u samom stomaku moje majke počeli su problemi koji su pratili moj Spirit tokom dosadašnjeg života u materijano tijelu.
Pred porod su liječnici ustanovili (pazite, to je bilo prije 76 godina) da sam okrenut u stomaku tako da su mi noge bile postavljene prema “izlazu” iz stomaka.
Taj “izlazak” je rezultirao da je kod moje majke izvršen Carski rez.

Nakon mjesec dana se je desilo da je neko pozvonio na vratima našeg stana u momentu kada je moja majka mijenjala pelene.
Ostavivši me na stolu, načas je pogledala tko je na vratima, no nije bilo nikog.
Vrativši se u kuhinju vidjele ma je na podu ispod stola – kao da me je neko tamo bacio.
Što je interesantno, tako mi je kasnije majka pričala, nisam zaplakao i nikakve povrede nije bilo kod mene.
Sa dvije godine života sam obolio od teškog procesa na plućima.
Jedan od najboljih liječnika za plućne bolesti je rekao mojoj majci da dosad nije mogao pomoći djeci kod tog oboljenja, jer tada nije bilo lijekova da se djeci pomogne.
Nakon 6 mjeseci je doktor ustanovio da sam ozdravio – nakon čega je rekao da od 10-tak hiljada djece preživi jedan - uz Božju pomoć.
Dokaz da je tako još uvijek stoji kao velika fleka na plućima, što me je pratilo tako, da sam uvijek morao ići po dva puta na kontrolu (ako sam morao ići na snimanje pluća).
U toku mog djetinjstva sam tri puta bio (kao da sam bio gurnut) pod stepenice tramvaja u Zagrebu.
I bilo je još mnogo slučajeva kad sam Spašen od MOJIH da nisam poginuo.
Konačno sam NAVEDEN da počnem 1988. Godine da se družim s kristalima.
I te sam godine prvi putao ostvario ugođaj da sam spiritualno doživio susret s Bogom – kojeg sam kasnije Obznanio na ovaj način.

(izvod iz knjige TESTAMENT ZA NOVO DOBA):
...Svakako trebam navesti da je Otac Stvoritelj dokaziv (automatski i prihvatljiv), ali samo u tom slučaju ako čitalac studiozno prouči iznešene koherentne (povezane) interpretacije koje su vezane za Stvoritelja.
Naveo sam Oca Stvoritelja iz tog razloga, jer ja ne vjerujem u onog boga Stvoritelja kojeg nam nude religije, već u onog Boga kojeg tvore vječna Majka priroda i Otac Stvoritelj - čija su postojanje dokaziva a to znači i prihvatljivo.
A navedeni Otac Stvoritelj ne stvara, već djeluje na Materiju da od nje bude Nešto stvoreno.
Svakako znamo da jedino svi vidovi energija mogu da djeluju na to da bude nešto stvoreno od Materije.
No tko može da djeluje na energiju da stvori nešto od Materije?
Pa samo ona Duhovna supstancija koja može da misli.
I mislim da će se mnogi složiti s tim saznanjem da vječna Majka priroda misli.
Ne priroda – već VJEČNA Majka priroda (o kojoj dosad nije niko pisao na način na koji ja pišem).
(Nadam se da znadete da je misao potencijalna).
Upravo iz tog razloga ja u svojim tekstovima navodim, i dokazujem, da postoje Majka priroda (koja nije Bog već je Kreator) i Stvoritelj (koji nije Bog već je Stvoritelj).
No upravo su ta dva Entiteta neodvojivo i neizostavno prisutni kod stvaranja svega koje treba da se stvori.
No teško da ćete momentano povjerovati u to da ova dva Entiteta tvore Četiri veličine).
A još teže; da njih Četiri tvore ISTINSKOG Boga.
No o tome mnogo u posebnim poglavljima.
Uostalom, nisam ja jedini koji ovo iznosi kao ispravnu tezu; da Bog nije Stvoritelj.
Tako na primjer Ellen van Wolde, redoviti profesor na Radboud University Nijmegen, član Wolde Royal nizozemske akademije znanosti i vijećnik za humanističke znanosti tvrdi da Bog nije Stvoritelj. Ona kaže: Uzimanje Boga za Stvoritelja je pogrešno, tvrdi Ellen koja vjeruje da je Biblija pogrešno prevedena već tisućama godina…

Nastavak slijedi
(ako se ne nađe neki “dobronamjerni” da isti ne pobriše).
No ne sekirajte se, taj “dobronamjerni” ne može da briše tekstove u mom kompjuteru, jer svi documenti se nalaze u mom PC koji nije prijavljen na internetu.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri jan 25, 2012 12:40 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Citat:
Kako je, “DOBRONAMJERNO”, ovo napisao ADMINISTRATOR galaksije – nakon čega mi je poslan e-mailom ispred foruma galaksije želja da se povučem sa foruma...


Ovdje bih te samo upozorio da sada već zalaziš na područje otvorenog manipulisanja. Ovo iznad si formulisao tako da se stekne utisak da sam ti ja poslao neki e-mail sa željom da se povučeš sa foruma. Do sada se još nije dogodilo, koliko je to meni poznato, da je nekome poslan email ispred foruma galaksije da se povuče s njega. Prije svega, niko nema ni pravo da šalje korisnicima foruma e-maile u ime ovog foruma. Tako da bih te zamolio da ovo malo preciziraš.

Citat:
Još u samom stomaku moje majke počeli su problemi...
I bilo je još mnogo slučajeva kad sam Spašen od MOJIH da nisam poginuo...


Patetiku na stranu ali pitaj te "tvoje" za dozvolu da pogledaš bar ova dva videa ispod gdje Dr Malanga objašnjava ZAŠTO stvarno vanzemaljci spašavaju "kontaktirane"/žrtve otmica. Tu ćeš vidjeti da te to nimalo ne čini "posebnim slučajem", nego da se radi o najobičnijoj standardnoj operativnoj proceduri spašavanja "kontejnera". Ako to pogledaš, možda napokon shvatiš da oni ne spašavaju tebe, nego spašavaju ono što su uskladištili u tebe (a ujedno i izvor energije i proxy-servera koji treba da obavi misiju za njih.) Prošli su oni dani kad su takve stvari izazivale strahopoštovanje kod ljudi.










I na kraju, svojim prijateljima možeš slobodno poručiti i to da im vrijeme ističe.

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri jan 25, 2012 1:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
tombola33
Razočarao si me.
Dožviljavao sam te ko živu "svesku", homo universalis poput Leonarda da Vinci, Michelangela, Galileo Galileia, Kopernika, Newtona ukratko čovjeka širokih horizonata i promišljanja, znalca u mnogim područjima a ti navodiš da si samo Pinokio, lutka na koncu...

Evo oprosti mi na mojoj evidentno dječačkoj radoznalosti, intelektu i predhodnom pitanju; nikako nisam mogao shvatiti što se dešava s duhom/zapisom vanzemaljca ako postoje pa umru na ovoj planeti s obzirom da nema predviđenu "monadu" na astralu ovog sustava i dal mu "monada" ostaje prazna na njegovoj planeti... al dobro nema veze, ak ti Đepeto javi & odobri s "onostranog" ti napiši ak ne nikom niš...

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri jan 25, 2012 6:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 04, 2010 10:12 am
Postovi: 192
tombola33 je napisao/la:
Tako na primjer Ellen van Wolde, redoviti profesor na Radboud University Nijmegen, član Wolde Royal nizozemske akademije znanosti i vijećnik za humanističke znanosti tvrdi da Bog nije Stvoritelj. Ona kaže: Uzimanje Boga za Stvoritelja je pogrešno, tvrdi Ellen koja vjeruje da je Biblija pogrešno prevedena već tisućama godina...

sad sam kontaktirao holandski wiki i tamo piše da je dotična profesorka sa teološkog katoličkog fakulteta na univerzitetu tilburg prilikom prijevoda biblije ustanovila pogrešan prijevod, jer bog, po njoj, nije stvorio nebo i zemlju nego ih je odvojio jedno od drugog, pošto hebrejska reč "bara" znači prostorno razdvajanje, a ne stvaranje kako je u bibliji naznačeno...
oko te interpretacije se razvila diskusija u kojoj je izvjesni stručnjak iz lajdena za hebrejski jezik, martin baasten, ustvrdio kako riječ "odvojiti" jednostavno ne paše kao prijevod riječi "bara" u hebrejskoj bibliji.
ko je u pravu, vrag bi ga znao, ali jedno je sigurno: bibliju svako interpretira onako kako mu u tom trenutku odgovara. ne bih se ja previše uzdao u istinitost riječi biblijskih stručnjaka. ti, tombola, radi kako ti volja...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri jan 25, 2012 7:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
galaksija je napisao/la:
Citat:
Kako je, “DOBRONAMJERNO”, ovo napisao ADMINISTRATOR galaksije – nakon čega mi je poslan e-mailom ispred foruma galaksije želja da se povučem sa foruma...


Ovdje bih te samo upozorio da sada već zalaziš na područje otvorenog manipulisanja. Ovo iznad si formulisao tako da se stekne utisak da sam ti ja poslao neki e-mail sa željom da se povučeš sa foruma. Do sada se još nije dogodilo, koliko je to meni poznato, da je nekome poslan email ispred foruma galaksije da se povuče s njega. Prije svega, niko nema ni pravo da šalje korisnicima foruma e-maile u ime ovog foruma. Tako da bih te zamolio da ovo malo preciziraš.

Citat:
Još u samom stomaku moje majke počeli su problemi...
I bilo je još mnogo slučajeva kad sam Spašen od MOJIH da nisam poginuo...


Patetiku na stranu ali pitaj te "tvoje" za dozvolu da pogledaš bar ova dva videa ispod gdje Dr Malanga objašnjava ZAŠTO stvarno vanzemaljci spašavaju "kontaktirane"/žrtve otmica. Tu ćeš vidjeti da te to nimalo ne čini "posebnim slučajem", nego da se radi o najobičnijoj standardnoj operativnoj proceduri spašavanja "kontejnera". Ako to pogledaš, možda napokon shvatiš da oni ne spašavaju tebe, nego spašavaju ono što su uskladištili u tebe (a ujedno i izvor energije i proxy-servera koji treba da obavi misiju za njih.) Prošli su oni dani kad su takve stvari izazivale strahopoštovanje kod ljudi.










I na kraju, svojim prijateljima možeš slobodno poručiti i to da im vrijeme ističe.

...


-----------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------
Interesantno da sam po postanju mog posta, kao odgovor od "dobronamjernog" našao tri obavijesti od istog pošiljaoca.
to je izgledalo ovako kako sa kopirao:

Hotmail
• Postvak IN

Mappen

• Junk ( 7 )
• Concepten ( 11 )
• Verzonden
• Verwijderde
• foto europe
• Map Norton AntiSpam
• Nieuwe kaart
Snel bekeken

• Gemarkeerd
• Office-documenten ( 1 )
• Foto's
• Nieuwe categorie
Boodschapper

• 2 uitnodigingen

o Afmelden bij Messenger
• Naar huis
• Contacten
• Kalender
o Nieuw
o Verwijderen
o Rommel
o Markeren als ▼
o Categorieën ▼
o Opties ▼
Verwijderde
• Schik ▼

• Alle|Ongelezen|Contact|Social updates|Groepen|Nieuwsbrieven|Everything else«

galaksijski@gmail.com Prijava izbrisana - "Re: Igra brojkama, slovima i slikama"
1/23/2012

galaksijski@gmail.com Obavijest o odgovoru na Temu - "Igra brojkama, slovima i slikama"
1/23/2012

galaksijski@gmail.com Obavijest o odgovoru na Temu - "Igra brojkama, slovima i slikama"
1/23/2012

Te tri obavijesti su poslate u isto vrijeme od istog admina (bez potpisa).

No da završim s ovom farsom, začetu od "dobronamjernog" koji, mi predlaže da TESTAMENT ZA NOVO DOBA bacim u SMEĆE.
Možda bih to uradio da se knjiga ne nalazi kod prevodilaca koji će te knjige VREDNIH SMEĆA prevesti na tri jezika.

Sad, kako sam već najavljivao da sam veoma zauzet da pišem na forumima, to zaboravite mene i "moje prijatelje", s kojim imam namjeru da se i dalje družim.

Inače da vas obavijestim da sam zdrav - prema pregledu od prije tri dana od strane "mog prijatelja doktora", koji se živo čudi kako još živim nakon njegove operacije - koju je uradio bez mog odobrenja da je uradi kao što ju je uradio.

I još da kaćem da ću onim osobama koji su mi poslali pitanja, odgovoriti na ista.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri jan 25, 2012 9:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
tombola, pretjerujes pomalo sa ova tri maila...galaksijski@gmail.com je automatsko postavljen mail foruma kod instaliranja foruma i sve bilo da imas privatnu poruku, bilo da imas obavijest na odgovor u nekoj temi itakdalje, dolaze sa tog maila svakom, a ne samo tebi, tako da :evil3:

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri jan 25, 2012 10:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
galaksijski@gmail.com
Obavijest o odgovoru na Temu - "Igra brojkama, slovima i slikama" 21:58
galaksijski@gmail.com
Nova privatna poruka 20:04
galaksijski@gmail.com
Obavijest o odgovoru na Temu - "Igra brojkama, slovima i slikama" 12:42
galaksijski@gmail.com
Obavijest o odgovoru na Temu - "Igra brojkama, slovima i slikama" 1/24/2012
---------------------------------------------------------------------

Misliš na ove obvijesti koje nisam objavio uz onih tri.

Ili misliš na ovu rečenicu
a da ovu njihovu ‘kosmologiju,’ možeš slobodno baciti u kantu za smeće.
koja je išla na račun mojih studija na koje sam potrošio 23 godina rada.
Naime svi znaju da do mene dolaze impulsi KOJE JA MORAM ZNATI PREVESTI I DATI FORMU PISANIH INFORMACIJA.

Žalosno, ili sramota - od autora ove rečenice.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: sri jan 25, 2012 11:07 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Jao tombola, to su totalne banalnosti... ove obavjesti o novim postovima na svojoj temi dobivaš na PM i dalje na mail zato jer si obilježio da želiš pratiti temu.
To svatko sam sebi može uključiti i isključiti za bilo koju temu tako da odmah zna kad netko stavi novi post i nema veze sa nikim na forumu nego čisto načinom kako svi forumi ovog tipa rade.
Ima veze samo sa tobom koji si to uključio, slučajno ili namjerno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: čet jan 26, 2012 9:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(66549)

Da, u pravu ste Goran i ti.
Naime kako se ja ne razumijem u PC tehniku to nisam ni znao da se mogu uključiti i isključiti. =D>
Šta ćete kad me MOJI to nisu naučili. :oops:

Što se tiče MOJIH, sad vam mogu priznati da sam ja jedan od NJIHOVIH.
Naime noćas sam stupio u kontakt s glavnim Gušterom, koji mi je dao na znanje da ne diram u admina, jer ja sam običan regrut a on je jedan od glavnih šefova koji su zaduženi da pronađu što više novih regruta da u njih ugrade aparaturu za "sinhronicitete".
I glavni Gušter mi je skrenuo pažnju na to da moram biti pokoran toj visokointelektualiziranoj Veličini - jer u protivnom će slijedeći puta da pošalje doktora koji će mi glavu skroz skinuti.
Jesta da sam zaboravio da pitam koju glavu - ali ništa, jer ja ću odsad biti jako poslušni regrut, tako da mi neće trebati ništa skidati.
Ni gače.
I od sad vam neću pisati smeče - već ću vas naučiti kako su plin, zemaljska prašina i voda, mješani s velikom vatrenom kašikom vodili ljubav - da bi se našla Zemlja u središtu kosmosa oko koje se okreću Sunce, planete i sve galaksije koje vidimo i ne vidimo.

Toliko, uz pozdrav svim novim regrutima - od glavnog Guštera i mene.

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: čet jan 26, 2012 10:18 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
:mrgreen: Mnogo pametan gušter.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: pet jan 27, 2012 8:05 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
tombola33 je napisao/la:
(66549)

Da, u pravu ste Goran i ti.
Naime kako se ja ne razumijem u PC tehniku to nisam ni znao da se mogu uključiti i isključiti. =D>
Šta ćete kad me MOJI to nisu naučili. :oops:

Što se tiče MOJIH, sad vam mogu priznati da sam ja jedan od NJIHOVIH.
Naime noćas sam stupio u kontakt s glavnim Gušterom, koji mi je dao na znanje da ne diram u admina, jer ja sam običan regrut a on je jedan od glavnih šefova koji su zaduženi da pronađu što više novih regruta da u njih ugrade aparaturu za "sinhronicitete".
I glavni Gušter mi je skrenuo pažnju na to da moram biti pokoran toj visokointelektualiziranoj Veličini - jer u protivnom će slijedeći puta da pošalje doktora koji će mi glavu skroz skinuti.
Jesta da sam zaboravio da pitam koju glavu - ali ništa, jer ja ću odsad biti jako poslušni regrut, tako da mi neće trebati ništa skidati.
Ni gače.
I od sad vam neću pisati smeče - već ću vas naučiti kako su plin, zemaljska prašina i voda, mješani s velikom vatrenom kašikom vodili ljubav - da bi se našla Zemlja u središtu kosmosa oko koje se okreću Sunce, planete i sve galaksije koje vidimo i ne vidimo.

Toliko, uz pozdrav svim novim regrutima - od glavnog Guštera i mene.




He, he, podmuklost je već odavno poznata "vrlina" tvojih prijatelja a kako se može vidjeti, tvoja ličnost je u prilično dobroj rezonanciji s njima.

Uzimajući to u obzir, kao i broj otvaranja ove tvoje teme kojeg ističeš (ponosno?!) na vrhu svog posta, možda ti sve to donese neke poene kod prijatelja, pa se tako možeš nadati da te oni idući put inkarniraju na neku višu poziciju, naravno, kad ONI to budu htjeli i gdje ONI to budu htjeli?! (Tebe se kao njihovog pijuna ionako malo šta pita.)

Pored toga, s obzirom da sve ima 3 aspekta, stvar možemo uzeti i u edukativne svrhe, tako da mnogi od onih koje se bude, mogu na osnovu ovog “tvog” materijala, vidjeti jedan od aspekata mehanizma manipulacije čovječanstva "odozgo", koji se obavlja preko "proxy-servera" ili – trojanskih konja. Sve to valjda spada u naše obavezno gradivo ili lekcije koje se moraju naučiti?!

Nadalje, na osnovu ovog primjera “upućivanja tebi upozorenja administratora sa željom da napustiš ovaj forum”, demonstrirao si kako ‘kontaktirani’ pokušavaju ono što vide ispred sebe, na silu da prilagođavaju svojim predubjeđenjima koja su opet rezultat jednog dugotrajnog kondicioniranja njihove svijesti od strane “prijatelja”.

(Čovjek bi očekivao od nekoga kome su poznati principi mehanizma stvaranja i funkcionisanja ovog univerzuma, da ima toliko kalibriranu percepciju da razumije bar neke osnovne principe funkcionisanja internet-foruma koji se takođe nalaze u istom univerzumu!?)

Doduše, ovaj akutni nedostatak percepcije i razboritosti ‘kontaktiranih’, ide zajedno sa njihovom misionarskom funkcijom jer kad bi ovi bili u stanju da razmišljaju nezavisno, svojom glavom, možda se ne bi ni stavljali u službu tih sila. “Začarani krug”, što bi se reklo, iz kojeg se teško izlazi napolje.

Što se tiče "guštera" i njihovih "informacija" koje nam ovdje prenosiš, prva asocijacija koja mi pada na pamet je ono što drug Crni reče onom Švabi u filmu Podzemlje: “Pišaj, pišaj, nećeš dugo.” Postoji dosta indikacija da je proces ‘dekontaminacije’,/‘dezinsekcije’/‘deratizacije’ ove realnosti od te gamadi već počeo, mada se to možda još uvijek ne može vidjeti.

Ljudske Duše su u stanju osmotriti “budućnost” mnogo jasnije nego što su to tvoji prijatelji u stanju (jer oni, naravno, nemaju tako nešto kao što je Duša) a na osnovu onoga što je sve više i više ljudskih Duša u stanju da vidi, čini se da tvoje prijatelje uskoro čeka pometnja i rasulo, prije nego što definitivno završe u kosmičkoj kanalizaciji. Kako će završiti i oni od nas koji su stavili svoje Duše i Umove njima na raspolaganje, to ostaje da se vidi?!

S obzirom da ne vjerujem da ćeš biti u stanju razumjeti suštinu ovoga što ti kažem, možeš to uzeti kao čisto informativno. Istinska ljudska bića imaju mogućnost da se za savjete i informacije obrate svojoj Duši i Duhu, za razliku od trojanskih konja koji idu po (svoje) mišljenje i informacije - negdje drugdje (ovisno od toga za koga rade).

I na kraju, ovo što ti kažem, ne ide “na povjerenje” (kao što ti očekuješ od drugih da prihvate sadržaj ovih “tvojih” kosmologija i “testamenata”). Postoje metode uz pomoć kojih možeš i sam to provjeriti, ukoliko ti je na raspolaganju ostalo bar toliko slobodne volje. Pa, onda, nakon što uporediš sliku koja ti stigne od tvoje Duše i Duha, s onom slikom koju su servirali tvojoj ličnosti njeni “prijatelji”, imaćeš priliku da odlučiš i to – da li ćeš i dalje da ostaneš na strani - neljudskih bića; ili ćeš možda da pređeš na stranu – ljudskih bića!?

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: pet jan 27, 2012 9:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 17, 2006 9:41 am
Postovi: 380
Lokacija: --- / nl
(66691)

Zasad: =D> i odgovor: :love11: i komentar: si shefe (regruta) :king: - dakle i moj šef :kiss: !

No da te pitam: kakvo je vrijeme u Kanadi?

_________________
ZNATE LI da je Priroda CAUSA EFFICIENS (STVARNI UZROK) pojave Jednog od Vida Stvoritelja – od kojeg Vida je nastao Stvoritelj koji Stvara/Ponistava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Igra brojkama, slovima i slikama
PostPostano: pet jan 27, 2012 9:23 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Pa, dobro, i ovdje si "malo" promašio jer živim u Australiji. Vrijeme je inače odlično.

Nego, vidim da te prijatelji nisu upoznali ni sa - Pravilima ovog foruma, tako da si isključen s njega a tvoja tema se zaključava.


...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 596 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 26, 27, 28, 29, 30

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 108 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz