Sada je: sub apr 27, 2024 4:47 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 1:53 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
sigma je napisao/la:
Predpostavljam da nisam jedina kojoj sa desavaju takve i sl. stvari, da se "zaglavi" u dozivljaju.
Kako resiti to na duge staze?


Nisi jedina, meni je nedavno 4x tijekom noći došlo do zaustavljanja vremena, zaključavanja razuma, što smatram da je blizu tvojeg doživljaja.

Ostao sam smiren jer mi je to ne znam koji put, ionako ne mogu ništa, vikati, ovo-ono. Možeš samo ostati mirna i očekivati pomoć sa viših denziteta, jer mislim da ti trebaš pristati makar u prijevari prije nego te netko otme na taj način.
Treba samo biti što svjesniji, sa što manje straha kad se čovjek nađe u takvoj situaciji, pomoć stiže... pa čak i poduka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 2:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Citat:
jer mislim da ti trebaš pristati makar u prijevari prije nego te netko otme na taj način.


Ne razumem, sta si mislio pod tim:"u prevari".

Inace, strah zaista nisam osecala. Samo sam bila svesna da se desava neka intervencija "sa strane", i pokusavala sam je razumeti i reagovati pozitivnim afirmacijama, ali bezuspesno. Naime, afirmacije su bile tu, al mi je bilo potpuno JASNO DA NISU DOVOLJNE da bih se odatle izvukla. Jednostavno, nisam mogla da uticem uopste na tok desavanja.
Mozda zaista i ne trebamo nista intervenisati, pomoc ce svakako doci, bitno je samo zadrzati punu svesnost i nemati osecaj straha, vec POVERENJA u ispravnost evolutivnih desavanja. Tako?

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 2:19 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
OPS entiteti vole na prijevaru dobiti našu dozvolu da nešto naprave, to im je najbolja i najjednostavnija opcija. Ne bi se usudio reći jedina opcija, no možda čak i to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 2:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Mislis ako "pristanem" na to sto rade, onda nece moci nista ni da urade, jer nam je jasno da smo ih prozreli, ali ih zavaravamo svojim "pristankom", tj. ne opiremo se i nemamo straha, sto je najvaznije, tako da nam onda i ne mogu nista.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 2:30 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
sigma je napisao/la:
Mislis ako "pristanem" na to sto rade, onda nece moci nista ni da urade, jer nam je jasno da smo ih prozreli, ali ih zavaravamo svojim "pristankom", tj. ne opiremo se i nemamo straha, sto je najvaznije, tako da nam onda i ne mogu nista.


Ciljam na to što kažeš i sklon sam to tako vidjeti.
No ne mogu tvrditi jer i ja to sve doživljavam ko vanjsku silu na koju ne mogu baš nikako utjecati, nego eto vjerovati da mi ima tko pomoći i od srca zatražiti pomoć.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 2:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 9:41 am
Postovi: 89
Lokacija: Skopje
Pozdrav tebi A.Liberum,

Re: Prema nekim izvorima takodje i znak nasilne otmice vaseg etericnog tela/svesti. Treba biti oprezan…

Tacno prijatelju…prvo ti podignu kundalini energiju…zatim ti izvade svest u astralnom tjelu napolje…Odrzavaju svest zaspanu, nedozvoljavaju da se pojavi budnost u njoj…nedozvoljavaju da se svest vrati u fizicko tjelo…

Dok je to u teku…

…Oni vrse genetske provere…ekstrakt odredjenog niza gena koji njima treba…ponekad hirurske zahvate…implantiranje microcipa…i jos puno toga…

Ja sam mnogo puta bio podvrgnut tome ali ne zelim da pricam o tome…ljudi nisu spremni da znaju istinu o tim scenarijama…lakse se spava kad neznas sta se dogadja…pricati o ovome u pravom smislu, je kao otvoriti pandorinu kutiju, a ono sto ce se zatim osloboditi od nje moze nekoga puno povrediti…inako nece moci to dugo jos da rade…kraj je veoma blizu…a ono sto oni radi je mimo nase volje, apsolutno nemoralno i po zakonu kosmicke darme…ce da snose soodvetne posledice…

Ipak nisu sve otmice negativne…

Budi pozdravljen
Astralwalker

PS. Ono sa rakijom…neznam kako da to komentisem…mislim da je pogresni podatak. Ako te “poseku” na odredjeno mesto pa te posle sastavljaju a pri tom radi jakog bola i pokraj njihove nervne stimulacije, svest se ipak vrati nazad i fizicki se probudi prije vremena…kad te sastavljaju ako pogrese za par nano milimetara…taj bol ostaje mnogo vremena duze pa rakijom ga nemozes skinuti…ne funkcionise tako…ako mene pitas neznam koliko su tocni ti >kasiopejci< podatci…


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 2:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
Ipak nisu sve otmice negativne…


Da li ti to hoces da kazes da ti smatras da je ponekad pozitivno nesto sto ti se radi protiv tvoje zelje i slobodne volje?

Citat:
Mislis ako "pristanem" na to sto rade, onda nece moci nista ni da urade, jer nam je jasno da smo ih prozreli, ali ih zavaravamo svojim "pristankom", tj. ne opiremo se i nemamo straha, sto je najvaznije, tako da nam onda i ne mogu nista.


Pristala ne pristala, ne pitaju, ne zanima ih tvoje misljenje uospte. Sta je to "pozitivna afirmacija"?

Citat:
OPS entiteti vole na prijevaru dobiti našu dozvolu da nešto naprave, to im je najbolja i najjednostavnija opcija. Ne bi se usudio reći jedina opcija, no možda čak i to.


Mislim da im nasa dozvola stvarno nije vazna i da pomoc moze da stigne samo od samog sebe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 4:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 9:41 am
Postovi: 89
Lokacija: Skopje
Prijatelju razumem tvoje osecaje…Ali mislim da tu fali puno inputa o kome ljudi ne znaju…ne znam kolko puta si ti bio dizan i dali si uopste bio…ali ja sam puno puta imao direktno iskustvo sa fenomenima te vrste…

…Iako je protiv nase volje…iako je tesko poverovati…neki nam istinski ne zele zlo…pa postavljaju implante za zastitu od otmice drugih…i monitoriranja DNA promene…neki od ljudi ce izvrsiti veoma vazne zadatke unatoc 2012…Pricati o tom sada, moze nekog povrediti…a to je nesto sto najmanje zelim…


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 4:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Citat:
Sta je to "pozitivna afirmacija"?


:) Mislila sam na pozitivnu energiju. Pozitivna afirmacija u smislu SVESNOG prisecanja na energiju koju dozivljavam npr. u meditaciji iliti tihovanju. To je ono stanje koje pokusavamo ustaliti u svakom trenutku svoga zivota.Potpuna svesnost i povezanost sa prirodom, u najsirem smislu, i sa procesima u njoj.
:love3:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 5:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 7:40 pm
Postovi: 78
Lokacija: Bijeljina
Posto vidim da niko nije spomenuo,ajde da ja spomenem...

Danas je 21.12.2007,sto znaci da polako brojimo dane do zeljno ocekivanog datuma.

Evo jedan teks prenesen sa drugog sajta:

Asteroid 2007 WD5 možda će u januaru 2008. godine udariti u Mars, kažu stručnjaci iz NASA-e.

Asteroid 2007 WD5 otkriven je krajem novembra, kreće se brzinom od 8 milja u sekundi, a veličine je onoga koji je 1908. godine pao u Sibiru, pri čemu je došlo do eksplozije snage 15 megatona i uništenja oko 60 miliona stabala.

Stručnjaci koji prate kretanje asteroida kažu da je omjer vjerojatnoće udara u Mars pri otkrivanju asteroida bio 1:350 a da sada iznosi 1:75 - to jeste, što je asteorid bliže Marsu veće su šanse da dođe do udara. Međutim, smatraju oni, do toga najvjerovatnije da neće doći.

Ako i dođe do udara, asteroid će pogoditi područje ekvatora na Marsu i to relativno blizu područja na kojemu od 2004. godine djeluje istraživački robot Opportunity.

"Za razliku od mogućeg udara u Zemlju, sada nismo uplašeni nego smo uzbuđeni", kazao je jedan od stručnjaka NASA-e.

http://www.lol.ba/clanak.aspx?docid=18756

pozz

_________________
Dokle vise da trpimo sve ovo...da li da ostanemo normalni po nasim nacelima ili da i dalje budemo ludi po njihovim nacelima....
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 6:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Citat:
...neki od ljudi ce izvrsiti veoma vazne zadatke unatoc 2012...


Astrlwolker, reci. Informacije nam svakako mogu puno pomoci. Posebno od tebe....imam prepoznatljiv osecaj, koji me nikada nije prevario...
Ti ces vec znati kako da prezentiras takve informacije, u to nimalo ne sumnjam. Jer jedno su reci, a drugo, sasvim drugo, oni osecaji i spoznaje koji te reci u nama bude. Pri tome mislim na one spoznaje koje ne dolaze iz intelektualnog zakljucivanja, vec iz povezanosti sa visim sferama.
Istina cesto boli, ali ne vredi od nje bezati,jer u njoj smo mi sami, i jedino kroz nju se mozemo u potpunosti ostvariti.
Uostalom, ako vec TREBA nesto da uradimo, uradimo to sto bolje. Jedino tako mozemo biti od pomoci.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 21, 2007 11:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 9:41 am
Postovi: 89
Lokacija: Skopje
Postovana Sigma,


Izvinjavam se sto nisam mogao da odgovorim ranije…

Tvoje iskustvo je interesantno ali ne mora znaciti da je u pitanju vanjska intervencija.

Prvo i osnovno…sto se tice “onih”…oni su svuda oko nas…mogu biti snjimljeni u infracrvenom spektru…skoro svakog dana mi pokazuju slike i video materjale na koje se jasno vide…ali ne mari previse o tome…sve okolo je puno zivota…tako je vec mnogo vekova…ali sad se pocelo otvoreno pricati o tome a I tehnologija nam omogucuje da snimamo infracrveni i ultravioletovi spektar gde oni obicno cirkulisu…

…Sada napolju mozda je prepuno “objekata” koje se krecu u razlicnim formacijama, pravcima i sprovode svakakve aktivnosti…samo ih covecanstvo ne moze videti radi svoje opticke limitiranosti…

Znaci…ne dolaze pa idu, pa se vracaju…oni su prisutni sve vreme…

Ono sto je obicno poznato kako “abduction scenario” obicno se desava negde od 1 ujutru pa do 5 ujutru.

Mnogo, mnogo ljudi se dizu…neki cesce...neki redje…

Kako spreciti…nikako u normalnim uslovima…imamo posla sa necim sto je uzasno mocno…osim u jednom slucaju…covek postane veoma, veoma mocan…pocne da koristi svoju psihicku snagu…ne gubi svest kako svi ostali kad legnu da spavaju…fizicki je aktivan a kad legne da spava i kada tama se pojavi pred ocima…astralni zivot dolazi na scenu…

Pre par godina sam bio u psihicku formu u kojoj uopste nisam gubio svest…onda te nemogu manipulirati tako lako…prestajes da se bojis…gledas ih u oci i vidis da velike crne oci osecaju strah od tebe…jer u tebi postoji moc koja van svih granica…moc koja njima treba…osecanja…prava snaga je u osecanjima…u ljubavi, prijateljstva i mirom sa svime sto postoji…nema granice u tebi…a na to ti zavide i znaju da su slabiji od tebe I pored njihove tehnologije…

Prvo mora nestati strah…sta i da rade…rade tvom biokompjuteru…najcesce ne ostavljaju nikakva secanja o tome…ali ponekad ostaju oziljci…cudni znaci po tjelu…kako emocionalno to podnosis…to zavisi od tebe.

Zatim oslobadjas ljubav u tebi…to nemogu da podnesu…ako su negativci…

Odgovor…ne gubiti svest…staviti psihicku snagu pod svojom kontrolom…evoluirati…odupreti se…

Kako to ide…

Pocinje zener treningom…ono sto obicno je crnilo pred zatvorenim ocima…pocinje da se osvetljava za da na kraju pocnu da se pojavljaju slike…slike su prvo crno bjele, maglovite nejasne…zener trening i ostale pripreme se nastavljaju…mentalni ekran pocinje da se razbistruje, slike postaju zivlje i u koloru…svest uci kako da ih prati jer su veoma senzitivne…

...ako pocne misliti rjecima…mozak prebacuje na nominalne centre i slike koje svest hvata sa astrala…nestaju i opet je mrak pred zatvorenim ocima…svest prestaje misliti opet…koncetrise se…slike se vracaju…sad su podvizne slike…I jasno se vide…okeani…sume…gradovi…mesta bliska i daleka… zvezde…ljudi…sve se cini neverovatno…

...isto ko da gledas neki vid astralne televizije…kao da si u bioskopu sa tom razlikom sto ovaj put filmsko platno ti je u glavi…treninzi se nastavljaju…svest guta novu frekfenciju…prizori su fantasticni…sa vremena na vreme primetcuje da ako pojaca pritisak moze proci kroz sliku i naci se zdruge strane…kada to nauci pocinju prave astralne avanture…svest se uci da egzistira van svog fizickog tjela…

Ne trudi se da me razumjes…moj svet je dalek svetlosnim godinama i tesko je pratiti me…ali taj isti potencijal spava duboko u svakom od vas…

Zato ako zelis pomoci sebi i drugima…I onom sto sledi…probudi se…

... Jednom kad se probudis, videces da tamo u daljini su planine u kojima prebivaju moc i lepota, gde se grom igra nad glecerima, a vazduh je jasan i cist…Kad tamo dospes…zemlja ce poceti da peva svoju pesmu…a ti ces za prvi put biti sposobna da je cujes…ta pjesma ce ti otkriti ko si ti…i zasto si ovde…

Neka je mir stobom
Astralwalker


Zadnja izmjena: astralwalker; sub dec 22, 2007 2:15 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 22, 2007 2:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Astralwolker, BESKRAJNO HVALA...

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 22, 2007 2:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 8:53 pm
Postovi: 75
Astralwalkeru, da li postoji opasnost da sa tih
astralnih putovanja ne možeš više da se vratiš
u svoje fizičko telo ?
Pozdrav, Semjase .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 22, 2007 3:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Astralwalker, pod zener treningom podrazumevas zener karte ili nesto drugo?

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 22, 2007 1:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 9:41 am
Postovi: 89
Lokacija: Skopje
Pozdrav tebi Ans i Eva Jargi

Citat:
Astralwalker,

Svestan sam da ulažeš mnogo napora i energije u vezi 2012-te, a pošto vidim da smo bliski (braća) po idejama, namerama, ciljevima ...sa svoje strane (u okviru moje raspoložive energije), obećavam pažnju, podršku, pomoć...


- Hvala brate...na razumevanju i podrsci...samo smireno i koncentrisano dalje...treba pratiti sta se desava...shvatiti kolko je to u nasoj moci...fali jos puno inputa...taj input necemo dobiti na televiziji ili radiju...treba doci u direktan dodir sa onim sto se dogadja...pa zatim uraditi ono sto je najpametnije i sto je u skladu sa kosmickim ritmom stvaranja...

Citat:
Koliko se meni čini ovde se pretežno raspravlja na bazi ustaljenog, klasičnog poimanja budućnosti, kao linearnog sleda događaja u prostor-vremenu, prema kojem se budućnost odvija, odnosno nadolazi objektivno i neovisno od volje i uticaja subjekta opažanja događaja.


Astrofiziku vezanu sa ono sto se desava i kulminacija u 2012 smo vec vise-manje dotakli...Jos puno istrazivanja fali a radimo na tome...U svakom slucaju Sunce ce biti pod najjacim gravitacionim pritiskom na 21 Dec 2012 i to mi nemozemo zaustaviti...Nemozemo zaustaviti novu veliku pegu na Jupiteru...dupliranje magnetnog polja...drasticne promene u cjelom solarnom sistemu...Sa druge strane u zadnje vreme je veoma frekfentno u nasem solarnom sistemu i sigurno su tu neki koji imaju i znanje i tehnologiju...da ucine vise od nas...

Medjutim...mozemo zaustaviti procese u sebi...koji nisu u skladu sa kosmickim ritmom...maksimalno se probuditi...ko koliko moze...sto vise ljudi pocnu da hvataju vise frekfencije...to imamo vise sansi...

Ako nesto znaci...u zadnje vrijeme vidim da mnogo mnogo ljudi u cjelom svetu vec dobivaju pravi input...input koji ce doneti istinu...zadnju godinu je izaslo vise podataka nego zadnjih 20 godina...a taj softver se nastavlja i jos puno novog inputa nadolazi...veruju da ce sve biti u redu na kraju...zraci pozitivno...ne dozvoli da te strah obuzme...zadrzi unutarnji balans...i odigraj sto mislis da je najbolje u datom trenutku i u skladu sa prirodnim tokovima...


Citat:
Zato te i pitah da li si eventualno član neke takve organizovane grupe ili kolektiviteta na fizičkom ili astralnom planu, koja se već bavi 2012.-tom


Odgovor na tvoje pitanje sa Da ili Ne bi bio pogresan...recimo da sam outsajder koji plovi svojim sopstvenim tokovima...tokovima na kojim se osecam slobodan da budem ono sta uistinu sam...deo kosmosa.

Ono sto je relativno bitno za tvoje pitanje je da kao i ti zelim da pomognem u procesu...jer ovo je fizicka voznja...nista vise...jednom kad zavrsi idemo dalje...svojoj istinskoj kuci...cosmosu...
Mnogo toga znam...mnogo toga neznam...ali trudim se i skadnevno ucim...asimiliram znanje koje me moze uciniti jos kvalitetnije kosmicke bice a sa samim time...uciniti me vise koristan u kosmickom ritmu zivota...Znaj samo jedno...sto vise znas to shvatas koliko si malen i koliko ustvari neznas...Truditi se shvatiti kako vaseljena funkcionise van okvira konvecionalnih lazi i zabluda...shvatiti zivot u njoj...i kuda sve ovo plovi...je za mene izazov nad izazovima...pokretacki impuls koji me gura dalje da ne zastanem na stazi...jer ta staza ko da nema kraja...Taman si popeo na vrhu planine koja je bila na horizontu...pred tebe se otvori nov horizont - jos lepsi, veci i zagonetniji...


Citat:
Prvo, ukoliko smo osvešteni u dovoljnoj meri da se naša individualna volja „centrira“ ili „podudari“ sa Univerzalnom Voljom, da li bismo tada svojom individualnom voljom mogli uticati ne samo na događaje koji će uslediti te 2012.-te, nego i na sve druge događaje koji će uslediti bilo koje druge godine, i usmeravati ih u pravcu koji nama odgovara?

Drugo, ukoliko nismo sposobni da lično, odnosno sami, tj. pojedinačno, utičemo na tok događaja, postoji li mogućnost da to činimo masovno, grupno, kolektivno, organizovano ili neorganizovano, usmeravanjem dešavanja našom „kolektivnom“ voljom, odnosno centriranjem i podudarnošću naših individualnih volja i namera na jasan, konkretan i unapred određen cilj, u ovom svetu "makro-materijalnih" tela, i ako postoji takva mogućnost kako i na koji način to izvesti?


Prijatelju...opet nesto sa prethodnih postova...

Sada je vrijeme da dokazemo da smo dostojni za ono sto smo hodali ovim planetom i da smo dostojni da se nazovemo ljudska bica.
Boja koze, mesto rodjenja, verska ubedjenja, status edukacije - sve su to iluzije.

Mi smo svi JEDNA SVEST koja se manifestira na razlicite nacine. Dobra sila moze pobediti samo ako se veze u jedan mocni tok i samo ako nestane podeljenosti.

Velike Grupne meditacije treba praktikovati ljudi. U ovom momentu je neki vid softver aktivan na celom planetu. Razliciti ljudi sa razlicitih zemalja dolaze do istih zakljucaka i istih nacina traganja za ona sta nam se desava?

Mi smo svi povezani sa Matrix-om preko antena DNA u nasem biokompjuteru.

Ovo ima jednu dimenziju vise.

U ovom momentu zemja prenosi poruke na eterickoj frekfenciji koja moze biti dotaknuta samo od svesti koja se osposobila za takav prijem.
Neki prije mnogo godina su otisli u pogresni smer sa istrazivanjem Remote Viewing mogucnostima. Upravo taj metod moze da posluzi kao metod da primite poruke direktno u vasoj svesti.

U svakoj zemji ljudi treba da se povezu i da organizuju grupne meditacije. To je veoma bitno. Prenesite informacije i do drugih ljudi i pomognite onima koji nisu toliko svesni promena.

Pictogrami u ZITU poznati kako Krugovi u Zito su veoma veoma vazan deo mozaika. Najveci deo ovih dizajna u zitama sirom sveta a osobito u Engleskoj, su napravljeni od prevaranta ali postoji odredeni posto koji su poruke od nase kosmicke brace.

Preko 100tinu svedostva je dosad skupljeno o tome da nepoznati crni helikopteri nadlecu polja kade na radaru se opaze male letelice sfericnog oblika i skoro uvek posle toga pronadjemo po neki novi krug i zitu.

To su poruke koje matematicari trebaju da skontaju. Poneki su pokusali da komuniciraju binarnim kodom ali ipak ja mislim da je to povezano sa kosmickim jezikom matematicke geometrije. Na severnom polu Saturna je otkrijen ogromni Heksagon, da ne govorimo o Licu na Marsu - Cydonia, piramide koje su veoma slicnog karaktera kao one u Gizu u Egiptu.

Ovaj sajt treba se dobro prouciti:

Taj web sajt ima toliko puno linkova koji su korisni i mogli bi imati vaznost da bolje razumemo sta se desava na polju solarnog sistema. Tu ima i ljudi koji su od NASA ali nisu deo masonskog pokreta i zalazu se za svetlu stranu i da istina dodje do svih ljudi.

Svako istrazivanje i smernice su dobrodosli!!!

Nasa planeta je suplja kao i sam Mesec uostalom.

Poteklo Lave koju vidite da izlazi preko vulkana, je mnogo blize povrsini zemje nego unutrasnjosti. U sredini nase planete je bila i jos uvek je jedna od najmocnijih civilizacija nase planete sa znanjem koje se cuva najmanje million godina. Barem tretinu UFOa sto se mogu videti su njihovi. Stanovnici Shambale su potpuno svesni sta dolazi i da vreme Kali Yuge se blizi kraju.

Mislim da je red da pokazemo da i mi na povrsini dokazemo da smo svesna bica i da smo dostojni da hodamo na ovom planetu.

2012 nije mit, nije izmisljotinja. Ona je realnost. Rotacija usporava a presmetano je da ce skroz naskroz stati na 21 Dec 2012.

Prije toga imamo mozda najbitnije planetarno poramnjivanje Earth venus alignment 6 june 2012. Traje oko 6 casova...i ovo je odlucujuci momenat...OVO JE TO ZA STO SE MORAMO PRIPREMITI...Tamna strana zna za vaznost ovog iventa ali i Svetla strana pocinje da shvata...Znanje koje je toliko dugo bilo prikrivano...sada izlazi...deluje kao revolucija i fanstasticno je biti deo tog ritma...Svetla sila spaja ljude...kontakte...stvari...preuredjuje se i spaja na svoj nacin...vodi u jedno veliko jedinstvo...Sve se poklapa sa drevenim zapisima...Ceka nas nesto zaista fascinantno...pa makar izgubili ova nasa materijalna tela...njih gubimo u svakom slucaju...mozda bolje izgubiti materijalno telo ali dobiti nazad cjelo uzgubljeno pamcenje i sve ono sto nam prirodno pripada...

Znaci...Ljudi se moraju obuciti da se zadrze u doboko meditativno stanje barem punih 6 sati dok ne prestane delovanje Venere...ispit na koji ne smemo pasti...jer po meni ovo je presudno...21 Dec 2012 je vec prekasno a nasa uloga je sada i do tada a osobito Earth venus alignment 6 june 2012.

Ovaj datum je veoma bitan i tad trebamo se svi sakupiti u svim zemjama, na mestima moci (svaka drzava ima skrivene tacke gde je podzemna magnetna sila najjaca) i koje mogu posluziti kao akupunkturne tacke planete. Na primer, nove pronadjene piramide u Bosni su jedno takvo mesto.

Svako treba biti u miru u periodu dok traje ovo poramnjivanje. Traje oko sest sati. Meditacija mora prerasti u jedan kanalizovani ritam sklada. Ako ljudi nisu obuceni u tim vestinama, dovoljno ce biti da svi pevaju neku pjesmu u jednom glasu. Pjesma mora da bude veoma plemenita i koja budi snazne emocije u nama.

Nesto slicno kao kad pevamo na koncertima. Na hiljade glasova se stapaju u jedan i svi osecjaju snagu te energije koja se materijalizuje.
Jedina razlika je u tome sto na koncertu pevate za zabavu, a ovog puta pevate za svoj opstanak i opstanak Zemje.

Jos uvek trebamo da razumemo mnogo stvari pa tako svako dopunsko istrazivanje je dobrodoslo. Zato upotrebite svoje vestine, svoju inteligenciju i pomozite da skontamo ovu stvar. Posaljite ove informacije do sto je moguce vise ljudi. Sto vise ljudi znaju, tolike su vece sanse da razumemo pravu prirodu ovoga dok jos nije prekasno.



Budite svi pozdravljeni i neka je Svetla Sila sa vama…Uvek


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 22, 2007 1:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 9:41 am
Postovi: 89
Lokacija: Skopje
Postovana Sigma,

Da - zener treningom podrazumevam...zenerove karte...

Daleko od toga da je jedini nacin da probudi mentalni ekran...ali barem znam da je potpuno funkcionalan...

Pozdrav
Astralwalker


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 22, 2007 2:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 9:41 am
Postovi: 89
Lokacija: Skopje
Postovana Semjase,

Citat:
Astralwalkeru, da li postoji opasnost da sa tih astralnih putovanja ne možeš više da se vratiš u svoje fizičko telo ?


Da postoji...ali u preko 98% slucajeva kad steknes sposobnost da ides veoma daleko...ali dotad ako te neko pravilno unese u nauku...postaces potpuno sposobna da se staras sama o sebi...i da izbegavas mjesta i stvari koje su opasne...

Inace ti si van tjela svake noci...prisutna si u astralu...pa ipak se ujutru probudis...
...Za te stvari treba da si spremna...iznutra...ali jednom se mora poceti...nadam se da kad se malo oslobodim opisacu kako stvari funkcionisu na soodvetnom topicu...
Puno pozrava
Astralwalker


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 22, 2007 2:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
astralwalker je napisao/la:
Meditacija mora prerasti u jedan kanalizovani ritam sklada. Ako ljudi nisu obuceni u tim vestinama, dovoljno ce biti da svi pevaju neku pjesmu u jednom glasu. Pjesma mora da bude veoma plemenita i koja budi snazne emocije u nama.

Nesto slicno kao kad pevamo na koncertima. Na hiljade glasova se stapaju u jedan i svi osecjaju snagu te energije koja se materijalizuje.
Jedina razlika je u tome sto na koncertu pevate za zabavu, a ovog puta pevate za svoj opstanak i opstanak Zemje.



To , to , to je to , hajde svi da pevamo. :mrgreen: :D :wink:

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 22, 2007 2:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
promatrač je napisao/la:
OPS entiteti vole na prijevaru dobiti našu dozvolu da nešto naprave, to im je najbolja i najjednostavnija opcija. Ne bi se usudio reći jedina opcija, no možda čak i to.

/
sigma je napisao/la:
Mislis ako "pristanem" na to sto rade, onda nece moci nista ni da urade, jer nam je jasno da smo ih prozreli, ali ih zavaravamo svojim "pristankom", tj. ne opiremo se i nemamo straha, sto je najvaznije, tako da nam onda i ne mogu nista.


chini mi se da ovo u vezi "pristanka" nisi bash najjasnije razumela,pa da probam da taj detalj josh malo osvetlim :)
o abdukcijama i o tome zashto pristajanje(iako se slazem sa AL-om da nije neophodno) igra vaznu ulogu u scenariju otimanja je vec pisano tu negde na foruma pa cu pokushati da budem kratak :D

fizichke abdukcije(kada se otima 3D fizichko telo) su veoma retke,nekoliko procenata od ukupnog zbira otmica
jer se otmice uglavnom deshavaju na eterichko/astralnom nivou
zashto?
pa nema potrebe
fizichke otmice su komplikovanije,vishe energije,rizika otkrivanja,neupotrebljivost subjekta pri komplikacijama itditd.... tako da se koriste samo kada je zaista neophodno,jer ionako sve shto nameravaju da urade sa subjektom,urade na njegovom eterichnom/astralnom otisku koji zatim vrate u telo i zavrshen posao
isto vazi i za implantiranje
najveci deo implanata je eterichke prirode,fizichki implanti su retki,opet,samo kada su neophodni
ovo a otimanjem nije od juche vec postoji hiljadama godina,vreme ionako ne postoji :D ,
tako da su neki subjekti, koji su deo dugorochnijih scenarija,otimani i u proshlim zivotima,kozna koliko unazad...
takodje,neki subjekti su preko svojih predaka nosioci nekih genetskih propozicija neophodnih za neke projekte i eksperimente,imaju dnk kod odgovarajuceg frekvencijskog opsega koji je neophodan za date projekte
kod ovakvih subjekata ako se dublje istrazuje dodje se do saznanja da su iskustva otmice imali i jedan ili oba roditelja,baba,deda,dete itd...
postoje josh slozeniji scenariji gde se zbog potrebe ukrshtanja gena odredjene frekvencije sa genom neke druge frekvencije koja je vec pretrpela nekoliko hibridizacija,(jer to ide postepeno,ne mogu se tako lako i tako naglo ukrstiti dve sasvim suprotne frekvencije,ali ti projekti su im izuzetno vazni i veoma su uporni da postignu zeljeni rezultat,)
vrshe otimanja,implantiranja,programiranja da bi doshlo do ukrshtanja i zeljenog genetskog mixa adekvatne frekvencije

vaznost pristanka
jedan od faktora je ovo shto je promatrach naveo
promatrač je napisao/la:
OPS entiteti vole na prijevaru dobiti našu dozvolu da nešto naprave, to im je najbolja i najjednostavnija opcija. Ne bi se usudio reći jedina opcija, no možda čak i to.

manipulacija subjektom kroz eksperiment je laksha i bolja kad postoji njegova saglasnost i on se ne opire jer misli da je sve to za njegovo dobro i da mu pomaze u njegovom duhovnom razvoju i seberealizaciji
ta saglasnost je pogotovo bitna u slozenijim scenarijima koje sam prethodno opisao
na netu ima mnogo sluchajeva(chini mi se da je i ovde u nekoj od tema Galaksija pomenuo par njih) gde su ljudi koji su bili otimani napishu jednu knjigu o tim groznim iskustvima,pa onda kasnije "evoluiraju" i napishu sledecu knjigu koja je potpuno suprotna od one prve,gde napishu da im je od strane otimacha objashnjeno da to shto im rade je za njihovo dobro,da je to shto nam svima na ovoj planeti rade je za nashe opshte dobro,da su oni eto tu da nam pomognu u evoluciji,chak im projektuju apokaliptichne filmove u kojima oni kao spasonosna konjica ulecu u prichu i spashavaju i nas,i zagadjenu vodu,i otrovni vazduh,i sve ostalo,ali eto,mogu oni to i sada,ali nije vreme,mogu i da nas spasu od milion fatalnih bolesti ,ali i za to izgleda nije josh trenutak :twisted:
za bolji efekat priche,u finalu se ubaci i pricha o nekim "zlim" vanzemaljcima koji ce doci odnekud da nas porobe,ali ce nas ovi "dobri" koji nas vekovima drze u ropstvu i eksperimentishu sa nama da nas spasu od tog ropstva :mrgreen:

sledeci faktor vaznosti pristanka je karmichke prirode
i o tome je vec pisano u drugim temama,pa da ne duzim
jednostavno,da bi izbegli karmichke posledice,otimachi koriste neznanje i naivnost subjekta da ga navedu na pristanak,i tako breme karme za sve shto subjektu chine prebace na njegova pleca jer se on saglasio da mu chine to shto mu chine,za njegovo dobro,ofkors :twisted:
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 115 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz