Sada je: sub apr 27, 2024 11:44 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 646 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pet aug 21, 2009 4:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 02, 2008 10:00 am
Postovi: 54
Neke si citate krivo izvukao, nisam nigdje napisala nista o tome da su masoni kontaktirali izdavace davida ickea.

To sto sam izrazila svoj dojam i misljenje o predavanju davida ickea tebi je dovoljno da zakljucis kako nemam svoj stav niti znanje o nicemu??


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pet aug 21, 2009 4:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 02, 2008 10:00 am
Postovi: 54
Kako ti mozes znati da je moj zivot posao, kuca, Tv, internet. Na temelju toga sto sam izjavila da je fascinantno da netko moze pricati tecno 9 sati i toliko dugo zadrzati paznju ljudi. svatko tko je drzao predavanja ili imao javne nastupe zna koliko energije i koncentracije treba a tako nesto.

Uletiti na temu i samo prozivati ljude da su glupi i nesposobni - što se iz toga da iščitati?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pet aug 21, 2009 7:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 18, 2009 1:03 am
Postovi: 196
Lokacija: Beograd
Vidim ovde da sam uglavno citirao tebe "winnetou". Ispadne kao da te prozivam a nije mi bila namera. Uzeo sam skoro nasumice neke ideje o Davidu i ispalo je tako.
Moji odgovori se ne odnose na tebe bukvalno nego na absolutne podanike Davida Icke-a.
On ima odredjenu pozitivnu moc s jedne strane sto moze da prodrma osobu da pocne gledati na stvari iz drugih uglova. To je jedno, i u mnogome sto prica ima istine.. problem je sto je to sve vesto preusmereno zavaljenom logikom u cilju stvaranja nove "religije". Zovimo je religijom ili novim vidom stvari namenjen coveku novog Globalnog Sveta.
Zvuci kontradiktorno znam.
Napisao sam :"Posao, kuca, Tv internet i neka folozofija u okviru vaseg malog zatvora" jer uglavnom Icke je namenjen i vecinom ga slusaju Urbani ljudi, sa smanjenim kontaktom sa prirodom. Ljudi koji su dovoljno zavisni od sistema da ne mogu bez njega, ili koji ne bi mogli nikako psihicki se odvojiti od njega i bar koliko toliko tog stila "sitema" zivota. U to spadaju uglavnom Urbani ljudi, mada moze i sa sela ako im je stil zivota cvrsto vezan za sistem.
Morate priznati da vi ne mozete bez.
On izostavlja iz konteksta ono sto bih ja zvao "Magijom ili Poezijom Zivota" pretvarajuci osobu koja stvara realnost preko njegovih prica u vestackog intelektualca.
Izvinjavam se ako se ovde moje misljenje o Ickeu ne uklapa u generalno ali nepostoji sila na ovome svetu koja bi me ubedila u neke od njegovih pogleda na stvari.

_________________
Valjda sam nešto zaboravio da dodam. Il sam se setio previše kasno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pet aug 21, 2009 10:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 02, 2008 10:00 am
Postovi: 54
Citat:
Izvinjavam se ako se ovde moje misljenje o Ickeu ne uklapa u generalno ali nepostoji sila na ovome svetu koja bi me ubedila u neke od njegovih pogleda na stvari.


Ma ne treba te nitko ubjedivati, david Icke je samo jedan od izvora informacija, meni se svida njegov način prezentacije informacija, jasno, pregledno začinjeno dozom humora.

Istina o našem svijetu i realnosti brižljivo se skriva od ns stoljećima i nerealno je očekivati da će samo jedan čovjek sastaviti cijelu sliku, premda je Icke sabrao mnoge od djelića.

Nisam u ovoj temi primjetila da je ovo neki fun club, nit da se svi apsolutno slažu sa svime što icke kaže.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pon sep 07, 2009 10:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Seminar u Melburnu od 11.04.2009. Ako niste gledali pogledajte, jer po meni je odličan. Icke, po prvi put, barem što se mene tiće, pored svoje standardne "rutine" uvodi neke nove teorije, o kojima se i ovdje raspravlja.

Ja sam jučer uspio pogledat prva 2 dijela u komadu koja traju oko 3 sata svaki. 3. dio ću pogledat danas, taj je nešto kraći, oko 90 min.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: čet sep 10, 2009 2:44 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon mar 30, 2009 3:04 pm
Postovi: 28
Lokacija: beograd
David Icke o svinjskom gripu prevedeno
Kod:
http://rapidshare.com/files/278097669/zavera_svinjski_grip.avi.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: ned sep 13, 2009 5:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo ,samo da ovdje postavim link na temu na forumu koja sadrži materijale od Davida Ickea:

viewtopic.php?f=9&t=1988

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pon sep 21, 2009 7:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 06, 2009 2:54 pm
Postovi: 72
"Na rubu znanosti" emisija u kojoj gostuje večeras David Icke koji će govorit o EU vodi Krešimir Mišak ide svakog ponedjeljka na HTV 1 oko ponoći,a ako netko ima HTV 2 može ju pogledati u popodnevnom terminu oko 17.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Na_rubu_znanosti

http://www.rapidshare.com/users/DQGNJ4


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pon nov 16, 2009 7:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 27, 2009 9:03 am
Postovi: 240
pa lik me zaintrigira
ovo je moje prvo konkretno slušanje Ickea
dakle: slijed nam globalna diktatura
i šta sad?
ne vidim načina kako bi to mogli spriječiti.

_________________
so long, and thanks for the fish!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pon nov 16, 2009 9:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Minime je napisao/la:
....ne vidim načina kako bi to mogli spriječiti.


Ahtung, ahtung, ajne partizanen in kukuruzen.

pa pružit ćemo otpor, to je ziher, a prvi korak je prepoznati situaciju i zbivanja za razliku od ostalih ovčica koje će u tor milom a ne silom ...

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: uto nov 17, 2009 10:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
metuzalem je napisao/la:
Minime je napisao/la:
....ne vidim načina kako bi to mogli spriječiti.


Ahtung, ahtung, ajne partizanen in kukuruzen.

pa pružit ćemo otpor, to je ziher, a prvi korak je prepoznati situaciju i zbivanja za razliku od ostalih ovčica koje će u tor milom a ne silom ...
zadrzat hladnu glavu kod pruzanja otpora, da nebi ostao bez nje... 8)

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pet nov 20, 2009 1:33 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 19, 2009 4:45 pm
Postovi: 15
Lokacija: Area 51
pozdrav svima

evo da i ja nadodam svoje mišljenje o david ickeu
prije par dana sam pročito njegovu knjigu "priče iz vremenske omče" i mogu reć da nešto gluplje u životu nisam pročitao :?
konkretno ono što me je smetalo tolko da sam u par navrata skoro prekinuo s čitanjem jeste njegova teorija kako je ovaj svijet samo iluzija odnosno nekakva holografska projekcija matrixa i da zemljom vladaju reptili. ova teorija s reptilima mi je odbojna iz jednog jednostavnog razloga, zato što se dosta bazira na proučavanjima zecharia sitchina koji krivo prevodi sumerske pločice tako da mu ta teorija samim time pada u vodu.
a ova teorija da je svijet kao nekakav hologram, da naša tijela nisu stvarna itd. je tolko blesava da nezaslužuje ni uvredu a kamoli ozbiljan komentar. naime, on uzme jednu znanstvenu činjenicu i onda iz nje napravi neku svoju teoriju koja nema veze sa zdravim razumom.
imam osjećaj da on zna da je to s reptilima i matrixom sranje al namjerno to radi da bude drukčiji od ostalih teoretičara kako bi bio prepoznatljiviji i poznatiji i naravno bogatiji, nešto ala deniken (s tim da je on priznao da sere).

dakle, sve ovo o illuminatima, masonima i NWO stoji al kad počne o matrixu i reptilima....... ](*,)

PS prodajem tu njegovu knjigu, ak neko oće :mrgreen:

_________________
Nemojte se brinuti o tome što ljudi misle, jer oni to ionako nikad ne rade


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pet nov 20, 2009 8:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
@truth seeker

dobrodošao na početak svoje potrage preporučam knjigu; Holografski svemir od Michael Talbot...
i mali savjet, a tvoja slobodna volja hoćeš li prihvati ili odbacit; odbaci predrasude i dosad naštrebano u školi.... jer bez toga nisi tragaoc za istinom već "potvrditelj dogmi"

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pet nov 20, 2009 9:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Truth seeker krenuo si sa ozbiljnom literaturom a da per toga nisi uradio domaći, sram da te bude!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pet nov 20, 2009 11:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
truth seeker je napisao/la:
njegova teorija kako je ovaj svijet samo iluzija odnosno nekakva holografska projekcija matrixa

pa i nije njegowa teorija. za pocetak ewo jedan dio:


HAL 9000 je napisao/la:
Truth seeker krenuo si sa ozbiljnom literaturom a da per toga nisi uradio domaći, sram da te bude!

:thumbup:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pet nov 20, 2009 2:37 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 19, 2009 4:45 pm
Postovi: 15
Lokacija: Area 51
znam ja jako dobro za teoriju holografskog svemira i uopće je ne odbacujem kao nemoguću, ali kako sam i rekao, icke uzme jednu stvar iz te teorije i onda iz nje napravi neku svoju teoriju koja samo naizgled ima veze s ovim što priča ovaj gospodin na videu ili neki drugi znanstvenik koji se time bavi.
i inače imao sam predrasudu o knjizi koje je bilo da je sve u toj knjizi TOČNO a ne blesavo iako mi je brat (koji je fizičar) malo virnuo u knjigu još prije nego sam je uopće i počeo čitati reko da tip piše gluposti i da malo pripazim dok to čitam al ja sam i dalje bio uvjeren da je sve točno, tako da tek kad sam pročitao knjigu sam zaključio da je blesavo. dakle, nisam imao nikakve negativne predrasude, samo pozitivne.
i usput, kad se već pozivate na znanost, u jednom dokumentarcu kojeg sam gledo još davno (stvarno se ne sjećam kako se zove) su pitali stephena hawkinga što misli o takvom matrixu o kojem priča david icke, tip je samo šutio jer je tolko blesavo da nije znao šta bi reko na to.
i sad ako mene pitate ja bi prije poslušao hawkinga nego david ickea, a vi kak oćete :wink:

_________________
Nemojte se brinuti o tome što ljudi misle, jer oni to ionako nikad ne rade


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pet nov 20, 2009 3:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Citat:
dakle, sve ovo o illuminatima, masonima i NWO stoji al kad počne o matrixu i reptilima....... ](*,)


Evo vidiš i ja sam "blesav",pa jedino što uzimam kao ozbiljno kod Icke-a je sama kontrola iz druge stvarnosti ilitiga reptili iako on neide u dubinu kao neki drugi autori.Naravno Icke izgleda smiješan nekome tko je skeptičan i tko vjeruje znanosti,a to mi je potpuno jasno,znanost će postati religija i u budućnosti će napraviti čak i gore stvari nego što su religije radile,primjer za to je izum atomske bombe na kojoj su radili znanstvenici koji su iako ih svi smatraju genijima stvarno glupi da nisu vidjeli gdje će to na kraju ići,oni su sudjelovali u genocidu bez da su toga bili svjesni (naivni i tvrdoglavi do bola).
Pa tako kad netko govori da je kontrola ili matrix blesav do bola je tvrdoglav do bola,pa bio to i Hawking (iako sam mišljenja da on nepriča sve što misli,to je mudar način da netko krije što stvarno vjeruje).



Citat:
i sad ako mene pitate ja bi prije poslušao hawkinga nego david ickea, a vi kak oćete :wink:


Većina ljudi ovdje koji su aktivni nesluša nikoga već sami dolaze do zaključaka iz vlastitog istraživanja,promatranja,iskustva...
Npr. ja sam čitao neke knjige od Icke-a da vidim šta je on istražio i to u samom početku "putovanja",pročitao sam ih i jedino što mi je bilo novo je kontrola i činilo mi se to naravno totalno glupim (smijao sam se prije sve dok sam nisam počeo masovno čitati i istraživati).

Ograničeno razmišljanje nevodi nigdje.


Citat:
iako mi je brat (koji je fizičar) malo virnuo u knjigu još prije nego sam je uopće i počeo čitati reko da tip piše gluposti i da malo pripazim dok to čitam


Upravo ovo je ono što sam i ja prije govorio i radio,ali ipak sam skužio da makar se nešto činilo ludo,besmisleno ne znači da se netreba istražiti to "besmisleno",pa i život je prema intelektualcima i ljudima koji razmišljaju besmislen,pa to ne znači da oni neće o njemu razmišljati.Po toj logici znanstvenik ima svoju dogmu i drži se te dogme dok sve drugo što ne spada u njegovu dogmu neće priznati.
Matematika je primjer onoga čega se znanost pribojava jel je sama matematika odnosno neki ljudi iz tog područija su rekli da logika ograničava.a cijela znanost se bazira na njoj.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pet nov 20, 2009 4:36 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 19, 2009 4:45 pm
Postovi: 15
Lokacija: Area 51
u redu, to je tvoje mišljenje i pravo da ga shvaćaš ozbiljno. ja ga ne shvaćam ozbiljno iz razloga što on uzme jednu stvar koja je samo teorija i onda iz te jedne stvari napravi neku svoju novu teoriju i onda je vi uzimate ko apsolutnu istinu. al dobro, kažem, vaše pravo, nemam ništa protiv.
nije tu nitko ograničenog razmišljanja nego te njegove teorije prosto rečeno NISU TOČNE. mješa znanstvene činjenice s fikcijom.
i legendarni bill cooper je reko da je icke idiot i bezveznjak.

http://www.youtube.com/watch?v=9oNmoVRUaNo

_________________
Nemojte se brinuti o tome što ljudi misle, jer oni to ionako nikad ne rade


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pet nov 20, 2009 4:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
truth seeker je napisao/la:
usput, kad se već pozivate na znanost, u jednom dokumentarcu kojeg sam gledo još davno (stvarno se ne sjećam kako se zove) su pitali stephena hawkinga što misli o takvom matrixu o kojem priča david icke, tip je samo šutio jer je tolko blesavo da nije znao šta bi reko na to.

truth seeker je napisao/la:
njegove teorije prosto rečeno NISU TOČNE. mješa znanstvene činjenice s fikcijom.

kakaw hawking pobogu? teorije crnih rupa, big bang-a i ostalih "nama dalekih ali nepoznatih pojawa" koje on (a i ostali njegowi kolege) "sponzorira" jesu swe utemeljene na teorijama einsteina za koje je i on sam prije smrti jawno rekao da se ne slaze sa tim sto je pronasao, da nije zadowoljan. ukratko, nije stimalo to swe, ali da se na tim temeljima rodila astrofizika, jeste. pa sad ti wjeruj, a ne razmisljaj o znanstwenim TEORIJAMA koje su "dokazane"...

LP

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: David Icke
PostPostano: pet nov 20, 2009 5:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
truth seeker je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=9oNmoVRUaNo


Ok, po Cooperu cela ta stvar oko reptila i gomile ljudi koji su ih videli je bullshit ? Da li uopšte ima neko na forumu sem Ivantića koji se ne oglašava više, da iskomentariše nešto u vezi ovoga.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 646 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 81 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz