Sada je: sub apr 27, 2024 2:09 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 646 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet aug 04, 2005 9:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Ziggy je napisao/la:
Organski
Te ideje koje iznosi Ajk su stari koliko i sam covek. Pogledaj samo mit o Prometeju ili zbrka u Babilonu. Manipulacija coveka od strane "bogova" je nasa stara boljka.


Apsolutno se slzem sa tobom. To je za mene veliki argument za to sta prica Icke. To sam i rekao sa onom parabolom da mi je smijesno to navoditi kao argument protiv. To moze biti samo argument za.

Citat:
A ja sam taj koji je seljak ovdje. HAHA. Jako visok nivo komunikacije, nema šta, o "argumentima" da ne govorim .

Znači moramo se i vrijeđati sada, ovo ipak nisam očekivao baš tako nisko...
Stvarno otužno.
Al' svako ima svoje veselje pa onda neka ti bude .


Ajde opusti se, ohladi, udahni i citaj ponovo. Ovaj put promisli.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 04, 2005 11:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Ja recimo ovdje uopće nisam niti "za" niti "protiv". Ne volim dok se mora na tom nivou raspravljati, il' je crno il' je bijelo.

Nema veze, ostajem "tuned" i bacam se u "lurk mode", barem na ovom topicu dok netko malo ne zapapri sa zanimljivim stvarima :).

A Icke se čita i dalje, samo što mi je printer nešto malo pomahnitao ovih dana pa će se sad to sve u kompletu kroz koju minutu srediti :P.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 04, 2005 11:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Organski portal osobno je napisao/la:
Ajde opusti se, ohladi, udahni i citaj ponovo. Ovaj put promisli.


A, tek sad pročitah dio koji si kvotao cijeli svoj.
Sad ima smisla hehe. Ma jednom si nešto slično mi rekao iz zajebancije pa me to podsjetilo pa sam jurnuo odmah sa zaključkom ubrzanim. Priznajem pogrešku.

Moja mladenačka impulzivnost je došla do izražaja, sve je to za ljude hehe. :P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 04, 2005 1:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 24, 2005 11:35 pm
Postovi: 122
Lokacija: Makedonija
Organski
Pa to nije argument protiv vec za(mitologiju)

Pantelija
Sad si sve preokrenuo naglavacke. Svet je itekako apstraktan, posebno kad ga posmatras na kvantnom nivou. Sami atomi i subatomski castice nisu neki cvrsti konkretni objekti. Zastupas neki starogrcki stav ili njutnovu mehaniku mada su fakat oni vec odavno prevazidzeni. Uzmi recimo boje. Ono sto ti percepiras kao plavo ili zuto je u stvarnosti valna duzina svetlosti. Tvoj je um zatim oblikuje u nesto subjektivno transformirajuci je u ono sto filozofi nazivaju QALIA. Ti onda gradis svoj stav: "Ne volim zuto, vise volim plavo" Probaj objasniti boje coveku koji je rodjen slep ili koji pati od ahromatizma. On nikad nije percepirao boje i kod njega ne postoji pretstava o njima. To je tebi jako cudno. Mozes mu govoriti o bojama do mile volje ali on ce ih zamisliti kao forma zvuka ili dodira.
Ako nas um apstrahira konkretan svet, onda bi ti sve percepirao matematicki, a ne kao QALIA. U casu vode bi video splet kvantnih fenomena i vrednosti u brojevima. Slicno kao sto je Neo percepirao Matriksa, dabome, nakon budjenja. To ti nesto govori zar ne.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 04, 2005 2:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Kada se govori o apstrakciji moze se reci i da je to nesto drugacije ili nesto covjeku novo (vecini). Covjek ne samo da raspolaze samo onim stvarima koje "vidi", nego ne zeli prihvatiti one koje ne vidi. Pod "vidi" mislim opcenito na um. Kada netko zeli da na slici budu figurice, pejsazi itd. to znaci da percipira JEDINO figurice. Da percipira nesto drugo, ne bi to htio. Zapravo, mozda i percipira, ali u vrlo, vrlo maloj mjeri, mutno i nesvjesno. Tako mu i realnost nista ne znaci osim mutnoce koju ne zeli razbistriti, pa su mu potrebne pricice. Naravno, problem je u ljudima.

Pantelija
Realnost nije jednostavna. Zapravo, ovo je diskutabilno i covjek nije na nivou da prica o ovome. Takodjer, budjenje je rijec koja meni ne znaci nista. Ako pocnemo pricati o apstrakcijama, to mozda znaci vec nesto vise. O budjenju je lako pricati - ali pokusaj pojednostaviti taj pojam i svesti ga na realnost. A Ziggy po mom misljenju upravo pokusava dokuciti realnost. Na budjenju je lako ostati i nazivati sve ostalo netocnim, mozda zato sto je rijec i pojam budjenje dovoljn nedefiniran da ostane tocan. Kada covjek nesto shvati, ulovi i sl. onda se to cini vrlo jednostavnim i postane dijelom njega. Tu se dosta radi o umu. I onda i nije realnost ta koja je kompleksna, nego je kompleksan put do nje. Isto tako, nije govor kompleksan, nego je kompleksan put do njegovog ucenja. Zivotinji takvo nesto izlgeda nedokucivo kao sto covjeku izgleda 4. denzitet. I onda je uvijek najlakse ostat na pojmu budjenje i govorit da je sve zapravo vrlo jednostavno. A zapravo se radi upravo o tome da covjek treba radit na 'jednostavnosti' a ne smatrat nesto jednostavnim. A put do jednostavnosti je kompleksan.

Eto, to je moje misljenje... Ne volim se inace mijesat u diskusije slabo nacitan, ali sam sam imao potrebu. Moje isprike inace radi nekih cudnih ubacivanja. U nacitanosti sam ogranicen bas svojom dobi, a u ne sudjelovanju ne vidim nesto korisno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 04, 2005 2:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ziggy
Mnogo apstrahuješ stvari.
Kada si žedan piješ vode a ne splet atoma koji zavise od kvantne fluktuacije.
Za realnost u kojoj se nalazimo voda je voda. Nema smisla da filozofiramo o drugim nivoima stvarnosti, tj. o drugim razmerama, u kojima se ne nalazimo.
Kako radi naša percepcija je stvar dimenzije ili razmere sredine u kojoj se nalazimo. Svaka ima svoju logiku i način. Greška je što ih brkaš pa misliš da u svima vladaju ista pravila.
Možemo na svet da gledamo kao na prazninu, kao Nagarđuna, ali to je iskustvo svesti na najvišem nivou. Kada si žedan moraćeš da piješ vodu a ne prazninu. Tada su oblik i praznina isto.
Negde si rekao da smo mi sami izabrali ovu stvarnost. Da li se sećaš tog trenutka kada si pre svog rođenja to izabrao, ili si ipak negde pročitao tu elegantnu filozofsku frazu? Otkud znaš da te neko nije bacio u to rođenje i protiv tvoje volje?

dreamback
objektivni svet je realan (ili sama realnost) a naše svesne aktivnosti, ovakve kave su sada, nisu usklađene s njim. Kada se uskladimo tada smo budni ili objektivni.
Tačno kažeš da je put do toga kompleksan. Ali ipak postoje informacije o tom putu. Imaš ih u delu Gurđijeva i na sajtu o budizmu koji sam gore postavio. To je po mom iskustvu dovoljno da se počne. Ostalo je individualno napredovanje. Radi se o jakoj disciplini koja transformiše našu energiju na određeni način. Angažovanje naše energije je od suštinske važnosti za stanje naše svesti. Nema drugog načina nego da se tu nešto promeni. To je glavna teškoća. Lako je čitati, slikati i filozofirati kao Ziggy.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 04, 2005 4:05 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Uh... nema me par sati i već ovdje desetak postova koji su noviji... evo na ono s prethodne stranice:

Citat:
Ali problem treba početi uvijek tražiti od sebe, ne okrivljavati nikoga drugoga, pogotove ne neke Lizzije.


Tako je. Mi smo DOZVOLILI njima da rade to sa nama, odnosno svoju slobodnu volju smo dali u njihove ruke i to - DOBROVOLJNO !!! Pad je bio, naučili smo lekcije, sad je prilika da idemo dalje...

Btw. vidim da se ova tema "zahuktava", postaje vruće... napalili ste se... hehehe... neka, toooo... lijepo je za vidjeti ovakve debate, brže se uči.... iz svakog posta naučim nešto, hehe. Samo tako!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 04, 2005 4:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 24, 2005 11:35 pm
Postovi: 122
Lokacija: Makedonija
Pantelija
Voda je obicna voda, a zvezde su samo svetle tackice na nebu. Ali to je percepcija imbecila ili majmuna. Ne radi se o visim nivoima stvarnosti. Stvarnost je jedna, a postoje visi nivoi percepcije. Kvantni svet nije visi nivo postojanja ili druga stavrnost. Za nekoga je voda samo pice, za drugoga je poetska inspiracija, za trecega je kvantni fenomen i tako dalje. Kakva je voda ustvari? Sta je sustina vode?

Mi recimo percepiramo vreme linearno, ali kvantna fizika se sa time ne slaze. Znaci vreme nije linearno. Samo ga mi tako percepiramo. Mi smo do tog zaklucka dosli ne pomocu percepcije vec pomocu matematike.

Ako je nesto tebi previse apstraktno, to je tvoj nacin i nivo percepcije. Ne postoji jaka definicija realnosti, sto znaci da je realnost varijabla.

Nije bas lako uloziti velik mentalni napor da bi se nesto uvidelo. Lako je uhvatiti se za Ajka i njegove slikovnice.

Ako su Liziji toliko konkretni, zasto su tako ranjivi na mentalne i asptraktne stvari kao znanje, svesnost i sl.?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 04, 2005 4:52 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ako su Liziji toliko konkretni, zasto su tako ranjivi na mentalne i asptraktne stvari kao znanje, svesnost i sl.?


Ako nekim želiš manipulirati, bitno ti je da nije pametan i napredean kao ti, jer ako je, neće se dati tlačiti. Drugo, znaju za pravilo slobodne volje i direktno porobljavanje ti navlači uvijek grdu karmu i vrati ti se na bilo koji načim. Zato im je bolje raditi okolnosti pod kojima se mi samo porobljavamo i oni imaju koristi od toga. A time nisu kršili našu slobodnu volju, već smo se mi sami odlučili na pothvate koji dovode do toga.

Zato se i boje da se ne osvjestimo i da naučimo znanje koje nas oslobađa od toga svega.
Analogija: mi ljudi znamo kako se uzgaja stoka. Iz naših interesa. Stoka zasigurno to ne želi što im radimo. Ali ona nezna i nije još toliko svjesna da se može oduprijeti. I mi ih direktno tlačimo protiv njihove volje i snosimo jako oštru i grdu karmu. I plaćamo na neke načine taj pokolj. Da su krave pametne kao ljudi, mogle bi se obraniti, ako ne i okrenuti situaciju... pa zamisli da je krava pametna kao ti... nebi ti bilo svejedno.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 05, 2005 5:24 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Jack987 je napisao/la:
Da su krave pametne kao ljudi, mogle bi se obraniti, ako ne i okrenuti situaciju... pa zamisli da je krava pametna kao ti... nebi ti bilo svejedno.

:wink:


Uf to ne bi izašlo na dobro hehe, počele bi osnivati svoje vlastite stranke, etničke manjine, cijela hrpa novih zakona bi se trebala uvoditi, osnivali bi svoje "proud to be krava" parade i slično hehehe...

Ko da nemamo dovoljno krava pod krinkama ljudi (u saboru npr. :shock: ) hehe...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 05, 2005 1:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 24, 2005 11:35 pm
Postovi: 122
Lokacija: Makedonija
Bas kao Orvelova "Zivotinjska farma" :lol:

Zar nisu otmice i mutilacije navlacenje lose karme? Posebno ono kada su Kasopejci pricali o kasapljenju djece zbog rezervnih delova. To i nije neko postovanje slobodne volje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 05, 2005 2:30 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Uf to ne bi izašlo na dobro hehe, počele bi osnivati svoje vlastite stranke, etničke manjine, cijela hrpa novih zakona bi se trebala uvoditi, osnivali bi svoje "proud to be krava" parade i slično hehehe...

Ko da nemamo dovoljno krava pod krinkama ljudi (u saboru npr


Da... eto vidiš. Ali u saboru su druga vrsta... hehe. Nisu krave, već lisice...



:wink:

Citat:
Zar nisu otmice i mutilacije navlacenje lose karme? Posebno ono kada su Kasopejci pricali o kasapljenju djece zbog rezervnih delova. To i nije neko postovanje slobodne volje.


Tako je! Navukli su si karmu. Znali to oni ili ne. Ali kod OPS bića je to dio lekcije. OPS se tako ili slično hrane, neprestano se ponavljaju lekcije. OPD su to već odavno prošli.

:wink: :wink: [/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 05, 2005 2:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Jack987 je napisao/la:

Tako je! Navukli su si karmu. Znali to oni ili ne. Ali kod OPS bića je to dio lekcije. OPS se tako ili slično hrane, neprestano se ponavljaju lekcije. OPD su to već odavno prošli.

:wink: :wink:


A šta oni nemaju u svojoj kulturi/filozofiji nešto što se zove moral? Ili barem neka solidarnost. Ali dobro, vjerujem da u globalu ne, a da se javi tu i tamo pokoja svjesnija i solidarnija jedinka, ali ta je u manjini, isto kao i kod nas (iako se to jako mjenja, iz dana u dan sve brže kako mi se čini).

Recimo nešto kao u nekom ratu između dvije nacije, većina je zaslijepljena mržnjom i požudom za nekim profitom, dok manjina kuži stvari i nastoji ostati zdravog razuma.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 05, 2005 3:01 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
A šta oni nemaju u svojoj kulturi/filozofiji nešto što se zove moral? Ili barem neka solidarnost. Ali dobro, vjerujem da u globalu ne, a da se javi tu i tamo pokoja svjesnija i solidarnija jedinka, ali ta je u manjini, isto kao i kod nas (iako se to jako mjenja, iz dana u dan sve brže kako mi se čini).

Recimo nešto kao u nekom ratu između dvije nacije, većina je zaslijepljena mržnjom i požudom za nekim profitom, dok manjina kuži stvari i nastoji ostati zdravog razuma.


Pa vidiš, dobro si uočio. Pa imaju li i ljudi moral u globalu??? Što je moralno, a što nije? TKO ODREĐUJE moral? Pa mi jedemo i stanovnike nižih denziteta zato što tako funkcioniramo... tako i oni sa nama... ciklus... a još k tome treba nadodati da se oni slabo razvijaju u duhovnom smislu. Materijalno su postigli i na maksimumu su, dalje ne mogu samo s time, pa crpe sve više i više energije iz nižih denziteta.

:wink: [/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 05, 2005 3:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Jack987 je napisao/la:

Pa vidiš, dobro si uočio. Pa imaju li i ljudi moral u globalu??? Što je moralno, a što nije? TKO ODREĐUJE moral? Pa mi jedemo i stanovnike nižih denziteta zato što tako funkcioniramo... tako i oni sa nama... ciklus... a još k tome treba nadodati da se oni slabo razvijaju u duhovnom smislu. Materijalno su postigli i na maksimumu su, dalje ne mogu samo s time, pa crpe sve više i više energije iz nižih denziteta.


Uočio sam ja još koješta, ali nemojmo sada previše u širinu, jer ćemo se na to još vratiti, to je samo pitanje vremena kada.

Pa moral je filozofski pojam i o tome bi mogli sada, ali tema nije o tome, pa ću pojednostaviti: tvoji upitnici iza druge rečenice kao da odmah daju i odgovor na tvoje retoričko pitanje, u globalu ljudi i nisu najsjajnija bića (namjerno ne upotrebljavam riječ "moral"). Ali kod nas postoji određeni senzibilitet i čovjek kao čovjek se ne rađa kao čista životinja, bar sam ja takvog mišljenja. Malo dijete kada vidi da netko muči psa, bit će mu žao, s druge strane, istina, postoje djeca koja guraju petarde psima i mačkama na neka mjesta koja nisu za to. To je vjerojatno i stvar neke genetike s jedne strane, možda odgoja s druge. Jako teško je znati točno.

Ali ljudi sve više pokazuju senzibiliteta prema stanovncima nižih denziteta (rimuje se hehe), pa i ova cijela afera sa biglovima na vet. faksu u Zagrebu je to sada pokazala. Naravno tu ima milijun nijansa, ali statistike isto govore dovoljno za sebe. Svake dvije minute u svijetu je novi vegetarijanac, svaki tjedan i do 1000 (nisam sada množio, po sjećanju pričam šta sam davno čitao). Uglavnom bitna je suština. Mogu li ti famozni lizardi napredovati na tom nekom moralnom nivou ili su oni stvarno jadna bića osuđena da budu uvijek "zla", kako sami sebi ne dosade ako imaju takav intelekt, i ozbirom da jesu toliko inteligentni, kakav je to apsurd da nemaju neke svoje više sustave? Već naslućujem odgovor :).

Ako su stvarno takvi, mi smo ti koji trebamo njih duboko žaliti, ali pasivno
naravno, jer koga uopće briga za rospije, neću im dati svoje meso iz sažaljenja :D. Toliko OPD nisam LOL hehe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 05, 2005 3:29 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ako su stvarno takvi, mi smo ti koji trebamo njih duboko žaliti, ali pasivno
naravno, jer koga uopće briga za rospije, neću im dati svoje meso iz sažaljenja


Da, u biti oni izumiru jer se više ne mogu razvijati na njihov način.

Pogledaj David Icke - The Biggest Secret, str. 469

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 05, 2005 4:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Jack987 je napisao/la:

Da, u biti oni izumiru jer se više ne mogu razvijati na njihov način.


Pa neka onda riknu. Ili nek se prilagode. :D


Jack987 je napisao/la:
Pogledaj David Icke - The Biggest Secret, str. 469


Nisam još tako daleko došao hehe, polaaaako. ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 05, 2005 6:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 24, 2005 11:35 pm
Postovi: 122
Lokacija: Makedonija
Pa nek onda preminu na makrobiotiku hehe. Hrana koja nije genetski modifikovana i umjetno uzgajana je zdravija :lol:

A jel smo mi jedina raspoloziva hrana u univerzumu? Zar ne postoje neka druga bica na nasem nivou? Cini mi se da se ceo svemir i svi galakticki savezi bave covecanstvom cjelom snagom. Opet teracentricnost. Sve se okrece oko nas. Postali smo ponovo centar paznje, bas kao sto nas je ubedjivala crkva u srendjem veku.

Liziji ce nestati kad se osvestimo. Bas kao i svaka nasa iluzija i mentalna konstrukcija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 05, 2005 6:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 01, 2005 4:59 pm
Postovi: 80
A jel smo mi jedina raspoloziva hrana u univerzumu? Zar ne postoje neka druga bica na nasem nivou? Cini mi se da se ceo svemir i svi galakticki savezi bave covecanstvom cjelom snagom. Opet teracentricnost. Sve se okrece oko nas. Postali smo ponovo centar paznje, bas kao sto nas je ubedjivala crkva u srendjem veku.

Liziji ce nestati kad se osvestimo. Bas kao i svaka nasa iluzija i mentalna konstrukcija.[/quote]
pa to je isto ono što i meni u cijeloj toj simplificiranoj teoriji smeta-antropo i geocentričnost. . Ustvari ako se bolje pročitaju i kasiopejske transkripte, meni se čini da oni i govore o toj zamci ( good and bad guys are illusion, ustvari su i jedni i drugi aspekti nas samih)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 05, 2005 7:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
A jel smo mi jedina raspoloziva hrana u univerzumu? Zar ne postoje neka druga bica na nasem nivou?


Pa naravno da nismo. Ima još bića u drugim dijelovima svemira koja su na 3. denzitetu. Hrane ima posvuda. Isto baš kao i ribe ima u skoro svim morima... imaš svoje područje gdje loviš.
Ovi Reptili su vjerojatno tu, ili jako "blizu", samo u 4. denzitetu, neprimjetni za naše oči i radare, ali pošto je u 4. denzitetu vjerojatno jako "lako" otići na neku drugu točku vremena/prostora, možda "love" i na drugim mjestima.

Trenutno smo mi samo jako zanimljiva točka, jer se transformacija dešava u ovom dijelu naše Galaksije, i koja je ključna radi daljnjeg smjera jedne čitave rase, kao što su ljudi. Ako ne postignemo dovoljnu kolektivnu svijest, mogli bi "zaglaviti" još jednu "sezonu" u 3. ligi...

A i vjerojatno ima jako puno duša koje bi željele iskusiti takvu promjenu u tijelima, pa mislim da je jako velika gužva što igrača, što gledatelja. Bit će zanimljiva utakmica. Igramo sami protiv sebe, ili bole reći igramo sami za sebe...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 646 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 89 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz