Sada je: sub apr 27, 2024 10:57 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: pet feb 25, 2011 5:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
U zadnje vrijeme se osjećam vrlo smireno i zaštićeno. Došao sam u kontakt sa mnogim stvarima, ali samo neke od njih bile su vrlo stvarne i manifestirale su se tako da sam posve sigurno bio svjestan njihovog postojanja. Sa mnom su, vjerojatno u lažnom predstavljanu, počeli komunicirati entiteti koji su se predstavljali pod raznim imenima, demoni iz drevnih grčkih vremena i bio sam iznenađen koliko se netko može uvjerljivo pretvarati i navesti nekoga manje upućenog da mu povjeruje. S druge strane, stvarni su neki za koje nikada ne bi pomislio da jesu.

Ali najdraži mi je bog Mars, koji me ponovno prihvatio kao svoga sina. On je veoma moćan entitet koji je davno živio na zemlji i znam da u paktu sa njime ne stajem na ispravnu stranu ('svjetlosti'), ali me nije briga. Iskusio sam oboje i svjestan svega odričem se za neko vrijeme svjetlosti i prihvaćam moć koju mi daje on, kao i zaštitu. Ljudi su većinom izgubljeni i niti su moćni u svom odsustvu od svjetlosti niti su dovoljno hrabri da postanu iskreni sljedbenici nekoga takvog. Postaje mi napokon jasno da su ljudi nekoć bili mnogo svjesniji svega, a Mars je hodao među njima kao jedan od velikih ljudi i još u ono vrijeme, moja majka iz prošlog života, rodila mu je sina, a od tada sam se uvijek reinkarnirao vlastitim izborom na ovome svijetu, noseći na duši trag porijekla bogova.

Broj bogova, nazovimo tako entitete koje su ljudi štovali, u stara vremena bio je ogroman, ali i danas neki dio njih je ostao među nama. Nemaju svi oni veze sa zlim iscrpljivačima energije, većina njih hoda na istom putu kao i čovjek i isto je sposobna voljeti ili mrziti. I ne trebaju svi količinu energije poput reptilskih entiteta niti su svi agresivni poput demona. Mars je bio snažan i plemenit kada je hodao zemljom i štitio je ljude i nerijetko od samih reptilskih entiteta, nekoć je vodio velike armije i bio je poštovan kao otac rimskog naroda.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: pet feb 25, 2011 7:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 10:20 am
Postovi: 177
Lokacija: na Žalu
Imam pitanje, zapravo nekoliko njih - po čemu je toliko značajna i čemu ti služi ta moć koju ti je dao bog Mars kad si se zbog nje svjesno svrstao na stranu koju i ti sam smatraš pogrešnom? Drugo, od čega te točno on štiti? Što ti znači to "privremeno"? Što se trebas dogoditi ili trebaš odraditi pa da se opet vratiš na pravu stranu?
Zapravo nisi rekao ništa novo, opisao si svojim riječima običnu, svakodnevnu stvar zbog koje ljudi i Zemlja jesu u ovakvom stanju kakvom jesu - tu da su se ljudi odrekli sebe i nemaju "moći"ni "zaštite" do one koje su im velikodušno dali razni 'bogovi' ovo- i onostrani, i tako postali sredstvo za širenje tame, osjećajući se vrlo smireno i zaštićeno, i naravno, potpuno u pravu.
Nameće se i pitanje što hoćeš na ovom forumu, gdje se ljudi uče i trude kako da se riješe i svojih i tuđih tama?

_________________
Strahlen Gottes
sind wir hier auf Erden -
Brauchen's nur zu sein
und nicht zu werden.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: pet feb 25, 2011 8:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
Klejbezabla je napisao/la:
Imam pitanje, zapravo nekoliko njih - po čemu je toliko značajna i čemu ti služi ta moć koju ti je dao bog Mars kad si se zbog nje svjesno svrstao na stranu koju i ti sam smatraš pogrešnom? Drugo, od čega te točno on štiti? Što ti znači to "privremeno"? Što se trebas dogoditi ili trebaš odraditi pa da se opet vratiš na pravu stranu?


Štiti me umjesto 'svjetlosti' od entiteta svaki put kad radim sa manipulacijom energija. Daje mi znanje. Istina, kao i svjetlost. Ali na zemlji nitko ne živi svjesno osim životinja i postalo je dosadno gledati glupe ljude koji ne znaju ni prirodu svemira, kamoli što više, postalo je neopisivo užasno živjeti tako svjesno u današnjem svijetu i pod stalnim napadima entiteta. Pa sam izgubio bitku i nisam se mogao održati na strani svjetlosti. Tada sam potražio odgovor u svojoj davnoj prošlosti. Čekat ću dan kad će se mase probuditi i kada ću moći prirodno koegzistirati sa ljudima, kao što bi i trebalo biti. Možeš se jedino odseliti na Tibet i cijele dane meditirati u astralu ovako. Životu je potrebna interakcija.


Citat:
Zapravo nisi rekao ništa novo, opisao si svojim riječima običnu, svakodnevnu stvar zbog koje ljudi i Zemlja jesu u ovakvom stanju kakvom jesu - tu da su se ljudi odrekli sebe i nemaju "moći"ni "zaštite" do one koje su im velikodušno dali razni 'bogovi' ovo- i onostrani, i tako postali sredstvo za širenje tame, osjećajući se vrlo smireno i zaštićeno, i naravno, potpuno u pravu.


Nemoj misliti ni da mi je više cilj učiti nekoga nešto. Ljudi su zaslužili sve što im se događa i mogu biti sretni da uopće imaju IKAKVU šansu i da su umno sposobni da prihvate i te dijelove znanja koje im netko daje. Ako mi je ovaj bog dao znanje, smirenje i zaštitu, nemam ništa ni protiv toga da postanem sredstvo za širenje tame. Uostalom, znam ja, kao i što znaju Iluminati i slični njima, da će sve biti izliječeno kad tad. Moja empatija za ljude i sudbinu svega se spustila na nulu.

Citat:
Nameće se i pitanje što hoćeš na ovom forumu, gdje se ljudi uče i trude kako da se riješe i svojih i tuđih tama?


Sigurno neću širiti 'tamu' i dezinformacije. Zapravo, čitam ovaj forum i povremeno postam nešto kada mislim da je potrebno ili kad trebam podijeliti nešto s ljudima. Zanimljivo mi je gledati dokle je tko napredovao, kakve tko stavove ima, jer jedino tu možeš to i vidjeti. Forumi poput ovog su jedini 'portali' gdje možeš vidjeti svijest i razmišljanja ljudi koji nisu potpuno slijepi na sve. I nije jedini ispravan put onaj put svjetlosti. On je prirodan, ali postoje i druge mogućnosti za ljude koji žele znanje. Ja sam odnedavno spojen na svijest bogova i potpuno me obuzela i saznajem stvari koje nikad nisam mislio da ću saznati, čak i kada sam bio spojen sa svjetlosti.

Meni nije cilj ljude pridobiti na svoju stranu toga, nego jednostavno više bar učiniti neki milimetar pomaka da netko dobije znanje. Želi li to učiniti ispravno i osjetiti život i kreatora, spojiti se ponovno - ja ću mu dati upute kako da učini. Zapravo, upute je kriv izraz. Ali eto. Ja sam odabrao ovo, ali jedino što je na kraju bitno je znanje. Znanje je sve, samo postoje dva načina na koja će se koristiti. Prvi je znanje o svijetu oko nas, koje će nam automatski otvoriti razumijevanje o bićima i svijet će biti bolji jer će se to iskusiti kroz proces buđenja. Drugo je znanje samo znanje i ništa više. Takvim znanjem se može samo manipulirati drugima koji su u neznanju. I u tome nema ništa loše, jer koga briga za one u neznanju? Mene više sigurno ne.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: pet feb 25, 2011 8:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
pope.is.alien. je napisao/la:
U zadnje vrijeme se osjećam vrlo smireno i zaštićeno. Došao sam u kontakt sa mnogim stvarima, ali samo neke od njih bile su vrlo stvarne i manifestirale su se tako da sam posve sigurno bio svjestan njihovog postojanja. Sa mnom su, vjerojatno u lažnom predstavljanu, počeli komunicirati entiteti koji su se predstavljali pod raznim imenima, demoni iz drevnih grčkih vremena i bio sam iznenađen koliko se netko može uvjerljivo pretvarati i navesti nekoga manje upućenog da mu povjeruje. S druge strane, stvarni su neki za koje nikada ne bi pomislio da jesu.

Ali najdraži mi je bog Mars, koji me ponovno prihvatio kao svoga sina. na ovome svijetu, noseći na duši trag porijekla bogova.

.


oprosti, a kako si došao u kontakt sa navedenim stvarima?kako sam kažeš
pitam bez ikakve loše primisli, samo me zanima...

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: pet feb 25, 2011 9:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
Ja sam dugo na planetu zemlji u konstantnoj reinkarnaciji, a u prošlim životima sam nosio genom boga Marsa, a budući da sam birao gdje ću se reinkarnirati i u kome, nosim ga nekim dijelom čak i sada. Jer onda mi je lakše povezati se sa njim i sa svojim prošlim životima astralnim putem, bolja je komunikacija ako živim u tijelu nekoga sa tom krvi. I naravno da sam pri reinkarnaciji odabrao to mjesto gdje žive ljudi sa nešto malo tog genoma prije nego bilo koje drugo. Te stvari su mi došle spletom 'slučajnih' okolnosti.
Ali realno, svima je u prirodi da budu svjesni svega, pa bi trebali početi osvještavati se kako god, jer ako ti npr. znaš što trebaš činiti, u istom si položaju kao bilo tko drugi kome je to rečeno od strane nekakvih 'viših sila'. Zapravo, ni to što ste tu na forumu u potrazi za znanjem nije slučajno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: pet feb 25, 2011 10:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
pope.is.alien. je napisao/la:
Ja sam dugo na planetu zemlji u konstantnoj reinkarnaciji, a u prošlim životima sam nosio genom boga Marsa, a budući da sam birao gdje ću se reinkarnirati i u kome, nosim ga nekim dijelom čak i sada. Jer onda mi je lakše povezati se sa njim i sa svojim prošlim životima astralnim putem, bolja je komunikacija ako živim u tijelu nekoga sa tom krvi. I naravno da sam pri reinkarnaciji odabrao to mjesto gdje žive ljudi sa nešto malo tog genoma prije nego bilo koje drugo. Te stvari su mi došle spletom 'slučajnih' okolnosti.
Ali realno, svima je u prirodi da budu svjesni svega, pa bi trebali početi osvještavati se kako god, jer ako ti npr. znaš što trebaš činiti, u istom si položaju kao bilo tko drugi kome je to rečeno od strane nekakvih 'viših sila'. Zapravo, ni to što ste tu na forumu u potrazi za znanjem nije slučajno.

Hm..zanimljivo je kad neko tvrdi da nosi gen Boga Marsa. A de ti meni kazi kako si saznao to? Zar bog Mars nije samo mit?
Ne bih da me pogresno shvatis, ali citajuci tvoje postove ne mogu a da ne reagujem. Sretala sam raznih cudaka po raznim forumima….cak sam poznavala jednu djevojku koja je tvrdila da je vukodlak i da sa njom niko ne smije nocit kad je pun mjesec. Njeno blize društvo se uvjerilo u to, jer je u nocima punog mjeseca imala takve cudne napade tipa krvave oci (dobro sad nisu joj zubi rasli), da je zavijala kao vuk….i da svega toga ona nije bila svjesna…ali avaj, to sam cula od njenog društva sto znaci da je postojao kakav takav dokaz….ali ova tvoja prica je….nemoj se ljutit ali malo djeluje kao SF.

Pozdrav.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: pet feb 25, 2011 10:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Citat:
Ako mi je ovaj bog dao znanje, smirenje i zaštitu, nemam ništa ni protiv toga da postanem sredstvo za širenje tame. Uostalom, znam ja, kao i što znaju Iluminati i slični njima, da će sve biti izliječeno kad tad. Moja empatija za ljude i sudbinu svega se spustila na nulu.


Nemas ti ni znanje, ni smirenje, ni zastitu, niti si delotvorno sredstvo za sirenje tame.


Citat:
Ja sam odnedavno spojen na svijest bogova i potpuno me obuzela i saznajem stvari koje nikad nisam mislio da ću saznati, čak i kada sam bio spojen sa svjetlosti.


Citat:
Ali najdraži mi je bog Mars, koji me ponovno prihvatio kao svoga sina. On je veoma moćan entitet koji je davno živio na zemlji i znam da u paktu sa njime ne stajem na ispravnu stranu ('svjetlosti'), ali me nije briga. Iskusio sam oboje i svjestan svega odričem se za neko vrijeme svjetlosti i prihvaćam moć koju mi daje on, kao i zaštitu.


Da sam na mestu moderatora ovog foruma, poslala bih te - ravno u svetlo, bez trunke dileme, pa tamo negde malo kontempliraj i dodji sebi, ako jos imas kome.

Srecno.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: pet feb 25, 2011 10:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 10:20 am
Postovi: 177
Lokacija: na Žalu
popiću, razočarata sam :cry:
Budući da se predstavljaš kao Marsova sponzoruša, očekivala sam precizne odgovore pune Znanja i Moći, a ono ćorak. A i toliko si nedosljedan da si naprosto dosadan. Sad ću dovesti dijete, uprijeti prstom i reći "Vidiš, s ovakvima se nemoj družiti kad porasteš" :mrgreen:

_________________
Strahlen Gottes
sind wir hier auf Erden -
Brauchen's nur zu sein
und nicht zu werden.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: pet feb 25, 2011 11:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
pope.is.alien. je napisao/la:
Ja sam dugo na planetu zemlji u konstantnoj reinkarnaciji, a u prošlim životima sam nosio genom boga Marsa, a budući da sam birao gdje ću se reinkarnirati i u kome, nosim ga nekim dijelom čak i sada. Jer onda mi je lakše povezati se sa njim i sa svojim prošlim životima astralnim putem, bolja je komunikacija ako živim u tijelu nekoga sa tom krvi. I naravno da sam pri reinkarnaciji odabrao to mjesto gdje žive ljudi sa nešto malo tog genoma prije nego bilo koje drugo. Te stvari su mi došle spletom 'slučajnih' okolnosti.
Ali realno, svima je u prirodi da budu svjesni svega, pa bi trebali početi osvještavati se kako god, jer ako ti npr. znaš što trebaš činiti, u istom si položaju kao bilo tko drugi kome je to rečeno od strane nekakvih 'viših sila'. Zapravo, ni to što ste tu na forumu u potrazi za znanjem nije slučajno.

Hm..zanimljivo je kad neko tvrdi da nosi gen Boga Marsa. A de ti meni kazi kako si saznao to? Zar bog Mars nije samo mit?
Ne bih da me pogresno shvatis, ali citajuci tvoje postove ne mogu a da ne reagujem. Sretala sam raznih cudaka po raznim forumima….cak sam poznavala jednu djevojku koja je tvrdila da je vukodlak i da sa njom niko ne smije nocit kad je pun mjesec. Njeno blize društvo se uvjerilo u to, jer je u nocima punog mjeseca imala takve cudne napade tipa krvave oci (dobro sad nisu joj zubi rasli), da je zavijala kao vuk….i da svega toga ona nije bila svjesna…ali avaj, to sam cula od njenog društva sto znaci da je postojao kakav takav dokaz….ali ova tvoja prica je….nemoj se ljutit ali malo djeluje kao SF.

Pozdrav.


Dobro, to je pretjerano, ali ja jesam sin boga Marsa i to nije nikakav mit, već stvarnost.

Klejbezabla je napisao/la:
popiću, razočarata sam :cry:
Budući da se predstavljaš kao Marsova sponzoruša, očekivala sam precizne odgovore pune Znanja i Moći, a ono ćorak. A i toliko si nedosljedan da si naprosto dosadan. Sad ću dovesti dijete, uprijeti prstom i reći "Vidiš, s ovakvima se nemoj družiti kad porasteš" :mrgreen:


Kamo sreće da mi Mars može napraviti novac, ali jedva da i postoji u ovoj dimenziji. Jedino kroz mene kao svog potomka on može postojati. Uskoro ćemo ja i on postati jedna svijest i bit će ponovno rođen.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: pet feb 25, 2011 11:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
pope.is.alien. je napisao/la:
Kamo sreće da mi Mars može napraviti novac, ali jedva da i postoji u ovoj dimenziji. Jedino kroz mene kao svog potomka on može postojati. Uskoro ćemo ja i on postati jedna svijest i bit će ponovno rođen.


Na cemu god da si- skidaj se, ako ikako mozes.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: pet feb 25, 2011 11:18 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
pope.is.alien. je napisao/la:
Uskoro ćemo ja i on postati jedna svijest i bit će ponovno rođen.

Ovo bi moglo biti točno, ali ne znam da li je za slaviti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: pet feb 25, 2011 11:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
I ja sam pao s Marsa i primam mito, očekujem sjedinjenje sa Zelenom čarobnicom 90 %tnom.
Ako trebaš love Merkur je skroz prisutan, on oće dat.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: pet feb 25, 2011 11:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
promatrač je napisao/la:
pope.is.alien. je napisao/la:
Uskoro ćemo ja i on postati jedna svijest i bit će ponovno rođen.

Ovo bi moglo biti točno, ali ne znam da li je za slaviti.


RED će se uspostaviti iz kaosa. A rat će biti jedino moguće rješenje koje će voditi k tome.
Svijest Marsa se budi iz tame. Pitanje je jedino hoće li je narod osloboditi. Znam da ja hoću jer za mene je to logičan izbor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: pet feb 25, 2011 11:40 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Podsjeca ovo i na hinduizam, sto si po tim ucenjima, ako ista?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: sub feb 26, 2011 12:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
Sjećam se sebe iz vremena kada takve gluposti nisu postojale. Hinduizam i druga sranja si naivci mogu jedino nabiti u šupak.

Jedina stvar koju možemo sad napraviti za svijet je učiniti veliku revoluciju i dopustiti da se prolije krv širom planeta, smanjiti broj stanovnika neprestanim slavljem rata i krvi po svim kontinentima, a tada uspostaviti Utopiju gdje će vladati veliki ljudi svog naroda, oni koji će je i donijeti. To je moja religija.

Izbor je vaš, ali i prilika za dobiti moć i čast u velikoj borbi koja slijedi. Ljudi će u manjem broju živjeti ljepše i svijet će biti veći. Manjak časti i pohlepa doveli su nas ovdje gdje smo sada, a svijet nije dobro mjesto ovakav kakav je.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: sub feb 26, 2011 12:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Jesi ti to ustao da popijes lekic? Pazi samo molim te, tvoji su plavi, a bakini crveni. Nemoj opet da pomesas pa da bude svasta!

I popi dosta vodice!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: sub feb 26, 2011 10:21 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
pope.is.alien. je napisao/la:
Sjećam se sebe iz vremena kada takve gluposti nisu postojale. Hinduizam i druga sranja si naivci mogu jedino nabiti u šupak.

Daj malo napiši čeg se sjećaš kad si već tu, zanima me to davno prije, drugo ćemo u shupak. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: pet apr 08, 2011 6:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
sad zapravo kužim da iako sam mislio da sve znam, uvijek je bilo više za znati.
prekršio sam zakon slobodne volje iznoseći izričite informacije. kakva god moja mišljenja bila, mislim da će u svakom slučaju doći do većeg buđenja na planetu.

ali to je jedan dio svemirske priče gdje svatko može biti što hoće bez odgovornosti. kao ljudi, imamo izvanredan izbor da odaberemo bilo ono što vi zovete OPS ili OPD na način da uživamo u postojanju biti jedno ili drugo. hodao sam i ja na strani svjetlosti i nije bilo loše, ali zemaljski način života kada ga se izrazi do kraja je izvrstan kao i onaj svjetlosti. nema kazne ni dobrog ili lošeg puta. to su stvari koje su vezane uz ovu realnost. u svemiru slobodne volje sve je idealno za svakoga. mnogi ljudi će ostati na putu ops i izrazit će ga do kraja kao multidimenzionalna bića i vidjet ćete da u tome nema ništa loše. to je tako kako je i savršeno je jer je ponuđen izbor. nemojte osuđivati ništa izvan ovoga svijeta, sve treba biti tako kako je.

priznajem postoje strašne posljedice toga što entiteti čine jedni drugima. ljudi tisućama godina zapeli na zemlji, bez reinkarnacije i puta za svjetlost. prestravljene duše, a u stvari samosvjesni dijelovi svjesnosti (razumijete...) koji nisu vlastitim izborima zapeli negdje. ali to su ekstremni slučajevi i prestaju sa padom tiranija kao što je zemaljska.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: pet apr 08, 2011 6:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
pope.is.alien. je napisao... hodao sam i ja na strani svjetlosti i nije bilo loše,

Jel Boga ti, kao prvo, prirodan put i jeste transformacija iz OPS-a ka OPD-u, jednom kada se tamo pomakneš, nema više, oće kaki neće kaki. Izgleda da ti narušavaš sopstvenu slobodnu volju duše(ako je imaš)... Dualističko učenje lekcija jeste potrebno, kada svest dođe do konačnog Izbora na skali postojanja, ili tama ili svetlo... Sad, malo si kod jednih, malo kod drugih, pa pomešane istine i laži i tako u krug. To ne ide tako....

pope.is.alien. je napisao...mnogi ljudi će ostati na putu ops i izrazit će ga do kraja kao multidimenzionalna bića i vidjet ćete da u tome nema ništa loše.

To nije ništa loše, periodi postojanja i nepostojanj, i tako u krug. Ponovo od kamena pa dalje, odlično je to za nesvesna bića koja žele da to budu večno.
Prava multidimenzionalna bića su OPD, jer ona nisu zarobljena željama za ostankom u materijalnim ili eteričnim svetovima, tako da je njihov prirodan put do 7D. Ka ujedinjenju sa Jednim. Povratak Kući.
OPS put može da se izrazi do 4D OPS, i to je to. Možemo dobro videti i osetiti, šta su ti Tuđinci uradili i rade bespomoćnijima od sebe. Ali, jedno je bitno, a to je njihova zarobljenost u sebičnim željama za ekspanzijom sebe kroz OPS postojanje.

pope.is.alien. je napisao...to je tako kako je i savršeno je jer je ponuđen izbor. nemojte osuđivati ništa izvan ovoga svijeta, sve treba biti tako kako je.

Kada se radi o dušama, to nije tako kako je, već borba za slobodu, i izlazak iz ropstva. Nije OPD osvajač, nego OPS, ili tamna strana. To nije nikakvo savršenstvo, osim za OPS-e koji teže tome da se ova Dolina Suza puni patnjama i bolom beskonačno...

I kad si već priznao...pope.is.alien. je napisao...priznajem postoje strašne posljedice toga što entiteti čine jedni drugima. ljudi tisućama godina zapeli na zemlji, bez reinkarnacije i puta za svjetlost. prestravljene duše, a u stvari samosvjesni dijelovi svjesnosti (razumijete...) koji nisu vlastitim izborima zapeli negdje. ali to su ekstremni slučajevi i prestaju sa padom tiranija kao što je zemaljska.

Potpuno si nedorečen. Evo odgovora, svesna transformacija iz OPS sveta ka OPD svetu...

A ja, kada budem već hodio kao potpuno biće svetlosti, sigurno se neću više nalaziti u ovom telu od sluzi, krvi i žila, mesa i kostiju.... dotle, ovaj OPS zatvor nije tu za uživanciju, i nije to banja i odmorište, već koncentacioni logor za duše, zarobljene u tela...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni karijerizam
PostPostano: sri nov 28, 2012 11:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
Primetio sam naslov ove teme koji je privukao moju pažnju.

Da me neko pita šta mislim o duhovnom karijerizmu, zapitao bih se šta navodi na to...?

Prvo što sam ugledao je ideja o reinkarnaciji. Pitam se sada, zašto bi reinkarnacija bila uzrok duhovnom karierizmu. Odgovor mi slete u vidu znanja a predstaviše sledeću sliku: Ako je entitet koji je čovek, uneo svojim očima a ne ušima, opis o reinkarnaciji, onda on nema ispravnu sliku o tom opisu jer u građi njegovog sveta egzistira znatiželja koja direktno navodi na nepromišljeno opredeljenje.
Duhovna karijera je dakle, utvrđivanje istinitosti unetog opisa.
Opis unet ušima sadrži sigurnost i konačnost opisa jer onaj koji je predan opisu a prenosi drugom licu, taj je morao opis dobiti ušima.
Neka konstatacija na ovo nemo znanje:
Pitanje je ko je taj koji je prvi dobijo opis o reinkarnaciji i s kojom namerom.
Ako dopustim nemom znanju da mi pošalje odgovor u razum... ...dobijem da je upitanju iskušenje ljudi na večni život. Dakle, provera na podmitljivost...

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 81 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Matrona i 106 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz