Sada je: sub apr 27, 2024 7:04 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Manifest Komunizma - Karl MAx i Engels
PostPostano: pet aug 22, 2008 8:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Potaknut na razmisljanje od, Citiram:

[quote="FerdinandTheBull"]Ovo je citat koji nam je preporucio Dario:

Premda još nema točnih podataka o njihovu broju, predstavnici vlasti Južne Osetije potvrdili su sudjelovanje brojnih srpskih dragovoljaca u sukobu protiv gruzijske vojske.
U Južnu Osetiju su već prvih dana sukoba počeli dolaziti srpski dragovoljci koji su stali na stranu odmetnute gruzijske pokrajine braneći njezinu želju za odcjepljenjem, ali i, prema neslužbenim informacijama, koristeći ratne sukobe i za pljačku.

Kako navodi beogradski „Blic“ Dmitrij Medoev, predstavnik Južne Osetije u Rusiji, potvrdio je sudjelovanje srpskih boraca u Južnoj Osetiji te prema navodima u tom srpskom dnevnom listu izrazio im zahvalnost napominjući da nema točne podatke o broju srpskih boraca u toj nepriznatoj gruzijskoj republici.

I dok iz većine europskih zemalja u službeni Tbilisi pristiže humanitarna pomoć i potpora očuvanju gruzijske neovisnosti, iz Srbije, kako javljaju mediji te države, pomoć se šalje u susjednu rusku pokrajinu Sjevernu Osetiju za zbrinjavanje izbjeglih ruskih žitelja iz Južne Osetije.

Ruska vojska nakon smirivanja sukoba, unatoč pritiscima međunarodne zajednice, još ne napušta područje zone sigurnosti u Južnoj Osetiji iz koje je do sada izbjeglo više od 34 tisuće ljudi.

(S.M.)


Ne cudim se sto u hrvatskoj stampi postoji tolika srbomrzija i razradjena pro-zapadna propagandna mašinerija koja je stotinu puta do sada uradila kopije raznih "Markala", ali se cudimn da ljudi sa ovog foruma nasedaju na tako plitke propagandne trikove! Dajte ljudi, otkud pre Srbi u Osetiji. Besmislica za podgrejavanje javnog mnjenja i raspirivanje srtasti.

Dario na krivom si putu. To ti kaze covek cijeg su pradedu zaklale Ustase 1941. u sumi iymedju Lasinjskog Sjenicaka i Prkosa, a to ti je oko 28 km. vazdusne ili ti zracne linije pravo na jug od Zagreba ili 45km saobracajem ili ti cestom. Takodje, dva strica, tada jos deca su mi stradali u decjem logoru u Gradiskoj. I pored svega ja ne mrzim hrvatski narod, dapače, imam dosta dobrih prijatelja i nije mi strana jos uvek ideja bratstva i jedinstva... Kamo srece da smo je zadrzali! Na tom mestu gde mi je 41. zaklan pradjed imali smo (snage RSK) 1995. deset VBR tip Orkan kao i artiljeriju tipa Nera sa oko 40 km dometa preciznog i Zagreb na dlanu. Ni jedna nije poletela - jer je ovaj rat od samog početka bio u potpunosti kontrolisan i dirigovan. Tuđman, Alija i Sloba su bili rođena braca istog oca a da to "jadni" nisu ni znali i od pocetka svojih "političkih" karijera su potpuno kontrolisani i vođeni. Rat je započet kada su to želeli i rezultat je kakav su želeli. ..

Sve ovo pišem jer popizdim kada neko nasedne na dnevno političku propagandnu nacionalisticku mašineriju![/quote]


Doznajem povsno, Masoni..
Da li tko moze dalje potkrijepiti temu s vise detelja (linkova)
Karlu Maxu je od strene masona dato da napise menifest komunizma.
Uvjek potlacena "radnicka klasa" i spoznaja da to masonki krugovi dobro zanju napisana je iz razlgoa da dodje do velikog Buma.. u cijelm svijet...

Molim neke dalje nastavni netko kompetentniji.. da i sam saznam vise..

http://www.youtube.com/watch?v=MQEi0zcusj4

http://www.youtube.com/watch?v=5sBT1XWm6jk
http://www.youtube.com/watch?v=5EMqMgx03iM

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 119 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz