Sada je: sub maj 11, 2024 7:45 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto dec 16, 2008 9:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
villy je napisao/la:
Imas placu 2500kn jedva spakjas kraj s krajem.. tvoje misli i tvoj zivot cijeli se vrti da spojis kraj s krajem..
poruka.
Rob bez agresije...


tocno. i sad zamisli da imas jos dwoje dice, zenu sa istom placom i kredit? kako takaw cowik (obitelj) uopce moze razmisljati o nekim wisim stwarima, kad mu je konstantno "mac" nad glawom? istina taj "mac" je stworen od strane onih koji ne zele da uwidi kakwa je to welika igra u pitanju, al pokusaj ti to njemu objasniti?

istina, uwik se moze naci wrimena, ali ja ih razumin. potpuno...

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 16, 2008 11:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 23, 2007 9:20 pm
Postovi: 170
Lokacija: ZG, HR
sa svime se slazem ali recimo iz moje percepcije..nema nista ljepse nego recimo sad-vidjeti malo dijete kako je sretno kad ga se daruje eto,prilika sad je-za bozic...
i sta u tom pogledu ima lose,ja volim obradovati svoje bliznje,a bozic je samo jos jedna lijepa prilika..

eto toliko o bozicu nadam se da shvacas

a ovo tvoje o manipulaciji se slazem :D :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 16, 2008 11:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Ja te u potpunosti shvaca, i vise.
Stvar je percepcije toga, shvacenje; odgoja.

Ponasamo se kao price iz naroda.

Drzao vrecu ili krao isto ti se pise.

A ova izreka se prosiruje na situaciju i deklaliranih terorista"" tko je u sustini terorista i pod cijemom smo 24h cizmom torture.

Za mene to "opravdanje" ne drzi vodu. Bezuvjetno sljeganej ramenima a voda do guse...

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 26, 2008 1:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
http://www.youtube.com/watch?v=t08r4aMuOUE
http://www.youtube.com/watch?v=5wlmwskLGyE

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 19, 2009 4:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Hajde da napravimo reviziju cele price sa (van)zemljacima.

Ima ih koliko hoces, u glavnom graysi i reptilijanci.
Ok. Oni su hiperdimenzionalni i hiperinteligentni.
Ima i dobrih i losih, a i oni dobri su hiperdimenzionalni i hiperinteligentni.
I jedni i drugi, iz nekog nepoznatog razloga, su zakljuchili da valja kontaktirati samo i iskljuchivo vladu SAD.

Vlada SAD je svakom normalnom,a ko ne veruje u vanzemaljce, i teorije zavere, olicenje cistog zla na zemlji.

Zasto bi i oni "dobri" vanzemaljci kontaktirali samo sa njima?

Kontaktiraju oni sa svima, ali kroz otmice.. Zasto lepo ne bi dosao, stao pred mene i lepo rekao to sto ima da kaze, nego su njihove poruke uvek tu preko kojekakvih posrednika? Ako se Reptilijanci prikazuju u javnosti - zasto to ne bi uradili dobri momci? Otmice vanzemaljaca koji vrse "testove" i eksperimente uvek prati jos jedna, navodno da ovi "provere" sta je to uchinjeno.
Ako za njih ne postoji linearno vreme, ili vreme uopste, znaci da se u njihovom realitetu svaki dogadjaj koji se ikada desio, desice se ili se desava na Zemlji se dogadja simultano. Ako je to slucaj- cemu provere? On je istog momenta kada se vratio u svoj realitet saznao i buducnost te osobe, i ima pristup svim podacima- zasto je ponovo otimati radi analize, kad je ona vec analizirana? Ta prica ima gomilu rupa, kao i svaka druga..

Nove new age religije se prave stalno, cak i mi dok modifikujemo i pravimo svoje teorije pravimo neki novi new age pokret, u koji ce da se "uclani" svako ko deli misljenje sa bilo kim od nas...

Ma u redu ako nas tiranise "visa sila" , koja je u sustini niza ali je uspela da nas ubedi u suprotno. Samim tim je visa, cim gutamo njene lazi. Ono sto je stvarno ogavno su ljudi koji tiranisu ljude... Pogledajte samo eksperimente sa hipnozom, ogavno. Kakvo je to "programiranje"? Ako kao sto neki tvrde postoji zvuk, ili frekvencija koja ljude baca u hipnagogicko stanje, tacnije neki BUG u nasem mozgu.. mi bi smo svi mogli da budemo programirani i to trenutno, kako kome odgovara, na mnogo manje suptilan i mnogo efektivniji nacin od onih koji su prezentovani ovde ... Recimo da se u to stanje ulazi uz pomoc trepcuceg svetla(monitor refresh rate) i zvuka odredjene frekvencije.. Jedan klik na "promovisani vebsajt" i eto svezheg zombija... Zasto se patiti sa tehnikama koje ukljucuju downloade iz kolektivne svesti, podsvesti i tako tim? Da je nekome cilj samo da nas porobi to bi moglo da bude tako. Sa druge strane...ako je cilj ometanje, onda bi ovo sto je opisano pod ovom temom vec imalo nekog smisla. A ometanje nechega i nekoga ne mora da bude negativno,mada moze da tako izgleda.

IZVINJAVAM SE , OVO JE NEKIM CUDOM ZALUTALO OVDE...

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 19, 2009 11:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Valjda? je napisao/la:
Da je nekome cilj samo da nas porobi to bi moglo da bude tako. Sa druge strane...ako je cilj ometanje, onda bi ovo sto je opisano pod ovom temom vec imalo nekog smisla. A ometanje nechega i nekoga ne mora da bude negativno,mada moze da tako izgleda.

IZVINJAVAM SE , OVO JE NEKIM CUDOM ZALUTALO OVDE...


VRlo zanimljivo, kao da nije zalutalo.
Smatam da svaki vid ometanja je zlonamjeran...

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 19, 2009 11:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Pa nije bash tako.
Recimo da se nalazish pred pet razlicitih izbora.
Od tih pet izbora je jedan pravi... Ako izaberes tacno i uradis pravu stvazr, napredujes, svest ti sazreva i prosiruju se tvoje sposobnosti.

Od tih pet izbora ti uvek mozes cak i sa nepotpunim razumevanjem materije, cak i slucajno,bez ikakvog znanja izabrati onaj pravi.

Kako mozes da prosiris znanje i svest ako si greskom napravio pravu stvar? Postupio si ispravno, ali iz pogresnih razloga. Ne razumes situaciju.

Medjutim, ako te sve ometa na takav nacin da povecava sanse pogresnog izbora za 90%, i jedini nacin da se izabere onaj pravi je potpuno poznavanje materije.. tada je pravi izbor napravljen iz pravog znanja, svi pogresni elementi su eliminisani i sasvim je sigurno da si tu stepenicu u razvoju prosao i da vise nema potrebe da se vracas na nju.

Primer sam maksimalno uprostio.. Nije najbolje objasnjeno ali ne znam bolje, a to je moje misljenje.

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 20, 2009 12:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Valjda? je napisao/la:
Od tih pet izbora ti uvek mozes cak i sa nepotpunim razumevanjem materije, cak i slucajno,bez ikakvog znanja izabrati onaj pravi.


sve je s razlogom i sve se dogadja radi naseg napredovanja cak i ako ponekad mislili da "nazadujemo". jednostawno, sve je skola, samo je ponekad tesko to shvatiti/prihvatiti.

ops entiteti na 4d-u su "stvoreni" kao protuteza nama, da cowijek (dusa) "skuzi" srz postojanja. balans... :mrgreen:

jos samo da nadodam da (mislim) da se nista ne dogadja "slucajno"...

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 20, 2009 2:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Tako neshto i ja mislim...samo u 4d se bash ni malo ne razumem,nikad nisam bio tamo(bar ne ovo ja) A da sam konektovan sa nechim vishim jesam, to je sigurno..a ako je sve jedno - znachi da sam sa chim god bio konektovan konektovan sa sobom, pa kako god neko krstio to moje "vishe sopstvo" to ne menja apsolutno nishta.

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 20, 2009 4:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Valjda? je napisao/la:
Hajde da napravimo reviziju cele price sa (van)zemljacima.

Ima ih koliko hoces, u glavnom graysi i reptilijanci.
Ok. Oni su hiperdimenzionalni i hiperinteligentni.
Ima i dobrih i losih, a i oni dobri su hiperdimenzionalni i hiperinteligentni.
I jedni i drugi, iz nekog nepoznatog razloga, su zakljuchili da valja kontaktirati samo i iskljuchivo vladu SAD.

Vlada SAD je svakom normalnom,a ko ne veruje u vanzemaljce, i teorije zavere, olicenje cistog zla na zemlji.

Zasto bi i oni "dobri" vanzemaljci kontaktirali samo sa njima?


Odakle ti ideja da "dobri" vanzemaljci uopste i kontaktiraju sa vladom SAD?


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 20, 2009 5:03 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Ja nebih rekao ideja, nego, odakle ti saznanje?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 20, 2009 5:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
od istih onih od kojih je potekla i ideja da kontaktiraju i oni loshi. Stvarno mi se chini da sve te prichice, ali bash sve kuca par istih ljudi. A ako nije vlada SAD u pitanju uvek ima kojekakvih posrednika i "posebno" izabranih... shto mi ni sluchajno ne ide u glavu. Ako neko hoce da BAS MENI pomogne, neka kontaktira bas mene, a ne komshiju Peru il ko zna koga.. pa da oni"shire poruku svetu". Zar hiperinteligentnom multidimenzionalnom bitju ne bi bilo jasno da ce informacije prezentovane na takav nachin biti odbachene samo kao josh jedan pokushaj manipulacije?

Na kraju - ako malo sufrujesh netom na tu temu, videces da se na dosta mesta i Reptoidi i Graysi i svi ostali pominju u pozitivnom kontekstu.

I da kao postoje dobri i loshi reptilijanci i dobri i loshi graysi. I svi pod okriljem SAD-a.. Kako se nishta iz Rusije il neke druge zemlje ne chuje?
Indija je rezervisana za Gurue i kojekakve druge spasioce.
SAD(tu spada i Velika Britanija) za New Age teorije i teorije tipa"alien conspiracy" A vlada SAD "chuva nas jadne male glupe i bespomotjne"..jes, kako da ne.
Kako koji svemirski brod sleti, kako koja "svemirska delegacija" dodje - tako utrchi kod nekih Amera,ili nekog Evropejca(po mogutjnosti nekoga za koga UVEK moze da se dokaze da ima vezu sa svetskom elitom, ako nishta drugo Rotshildima) da sa njima zabrinuto prodiskutuje o stanju svesti ljudi na zemlji..zar sam ja jedini kome tu neshto smrdi?!?!

Za koliko New Age pokreta znash da je doslo odatle? Ne verujem brate nichemu shto mi govore "posrednici". Chisto sumnjam da je iko od njih aliena i video, a kamoli usvojio uputstva... Ne kazhem da vanzemaljci nisu prisutni, samo - sigurno je da se oni dobronamerni ne bi tako pojavljivali, to je sve.

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 20, 2009 10:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Valjda? je napisao/la:
od istih onih od kojih je potekla i ideja da kontaktiraju i oni loshi. Stvarno mi se chini da sve te prichice, ali bash sve kuca par istih ljudi. A ako nije vlada SAD u pitanju uvek ima kojekakvih posrednika i "posebno" izabranih... shto mi ni sluchajno ne ide u glavu. Ako neko hoce da BAS MENI pomogne, neka kontaktira bas mene, a ne komshiju Peru il ko zna koga.. pa da oni"shire poruku svetu".


Zasto mislis da bi neko hteo BAS TEBI da "pomogne", i bas tebe da kontaktira licno? Mislim, to bi znacilo da si ti iz nekog razloga "posebniji" nego drugi ljudi. Ako mislis u smislu da bi svakog coveka posebno trebalo licno da kontaktira neko "vise bice", to mi vec zvuci malkice smesno, otprilike kao da idu od vrata do vrata i "nude pomoc". Licno mislim da "dobri" vanzemaljci nikada ne nude pomoc a da ih to niko nije pitao. Da bi se bolje shvatilo pitanje "dobrih" i "losih" vanezemaljaca, i na koji nacin i jedni i drugi mogu uticati na ljude, mozda nije lose razmisliti o sustini OPD/OPS koncepta.
http://www.galaksija.com/metafizika/ops ... riteti.htm

Citat:
Zar hiperinteligentnom multidimenzionalnom bitju ne bi bilo jasno da ce informacije prezentovane na takav nachin biti odbachene samo kao josh jedan pokushaj manipulacije?


Ako se malo dublje razmisli, u stvari bilo koja teorija, poludokazana hipoteza, ideja, naucni zakljucak, skoro sve, uvek ce nekim ljudima biti prihvatljivo i smisleno a nekim drugim suprotno. Realitet u kome zivimo nije ni "crn" ni "beo", i uvek ce biti i "ovakvih" i "onakvih". Mozda receno drugim recima, nista nece biti odbaceno, iliti svaka roba ima svog kupca, i samo od njega zavisi u sta ce uloziti svoju energiju.

Citat:
Na kraju - ako malo sufrujesh netom na tu temu, videces da se na dosta mesta i Reptoidi i Graysi i svi ostali pominju u pozitivnom kontekstu.


Zasto bi to bilo cudno? Zar nije i logicno da je tako, ako bi uzeli u obzir da je sve to sa hiperdimenzionalnim bicima tacno? Otprilike, ako se vec prica o njima, bolje da je pozitivno. To u stvari spada u new age, gde se uvek ocekuje "pomoc sa strane", i svoja slobodna volja prepusta visem "dobrom" bicu, cak dotle gde u stvari vanzemljaci eksperimetisu na ljudima za nase dobro. Ako obratis paznju, na ovom forumu i sajtu pricamo upravo suprotno, a imamo i topic o tom aspektu price:
http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=667

Citat:
I da kao postoje dobri i loshi reptilijanci i dobri i loshi graysi. I svi pod okriljem SAD-a.. Kako se nishta iz Rusije il neke druge zemlje ne chuje?
Indija je rezervisana za Gurue i kojekakve druge spasioce.
SAD(tu spada i Velika Britanija) za New Age teorije i teorije tipa"alien conspiracy" A vlada SAD "chuva nas jadne male glupe i bespomotjne"..jes, kako da ne.


Sve to zavisi od izvora sa kojeg uzimas informacije. Evo na primer ovo kako si ti napisao govori da nisi bas nesto citao ono sto se ovde pise, mozda da navedes gde si to procitao pa da zajedno kritikujemo. Tako na primer neki materijali kazu da nema dobrih reptila ni graysa, da vec vise decenija postoji samo jedna svetska vlada, a termin "alien conspiracy" ne moze ici zajedno sa "vladom SAD koja nas cuva od njih", jer navodno ta vlada predstavlja produzenu ruku "aliena". Prilicno suprotno od ovoga sto si naveo, sa cime se inace slazem da je new age sranje.

Citat:
Kako koji svemirski brod sleti, kako koja "svemirska delegacija" dodje - tako utrchi kod nekih Amera,ili nekog Evropejca(po mogutjnosti nekoga za koga UVEK moze da se dokaze da ima vezu sa svetskom elitom, ako nishta drugo Rotshildima) da sa njima zabrinuto prodiskutuje o stanju svesti ljudi na zemlji..zar sam ja jedini kome tu neshto smrdi?!?!


Pa nisi, i meni to sve "smrdi", bar ovako kako si opisao. Na sta tacno mislis, gde si procitao sve to?

Citat:
Ne kazhem da vanzemaljci nisu prisutni, samo - sigurno je da se oni dobronamerni ne bi tako pojavljivali, to je sve.


Slazem se, upravo se i radi o tome.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 21, 2009 5:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Odgovor na ovo tje biti malo konfuzan, poshto mi bash ne ide od ruke koriscenje "quote" opcije haha.

Ono prvo.

Ne bas meni da pomogne, nisam se dobro izrazio. Zasto neko pomaze bas tim posrednicima?
Na kraju.. Ako postoje neke vise verzije mene sa kojima sam jedno-znam da bi onaj visi ja pokusao da prosledi sto vise moze informacija,na optimalan nachin, onom nizem, zarad njegovog optimalnog razvoja. Ali to se ne dogadja, ili ovaj nizi ja to nije u stanju da primeti.
(to sto sam naizgled skeptik ne znaci da ne radim na tome da to uspem prepoznati.Samo razmatram sve opcije koje uochim.)
Ukoliko se ovaj ja razvije na optimalan nachin, uskoro ce biti u stanju da iz ovog realiteta pomaze razvoju drugih ljudi, kroz kvalitetniji prenos znanja(ne toliko ni informacija koliko lichnog znanja o nachinu na koji je najbolje poslati neochigledan impuls,koje ce potaci one koji su prestali sa razvojem da nastave,ili ponekom resiti neku nedoumicu)iz onog viseg realiteta. Tako da u sustini chin pomaganja samom sebi(naizgled OPS) prerasta u OPD... Pogotovo ako smo, ne samo ja i moje vishe verzije, nego SVI MI(a verujem da jesmo) Jedno.Tako da ni ne mozhe biti vishe, a ni manje "vrednih". A ako smo svi zbilja JEDNO, po toj logici, ni jedna akcija ne moze biti ni OPD, ni OPS, jer su sve onda okrenute ka univerzumu, ali ostaje pitanje kvaliteta te akcije. Svestan sam koliko ovo glupo zvuchi ali mi se stvarno chini da je tako. :)

Tretje...to bi bilo chudno iz istog razloga iz kojeg je nekom new age zaludjeniku chudno to shto mi mislimo da su dotichni"zlice" ;p. Kao shto si rekao - zavisi od izvora informacija koji prihvatamo,ili ne.

Ako neko smatra da ce njegov optimalan rast i razvoj biti obezbedjen genetskom manipulacijom nek mu je sa sretjom. Ko zna, mozda nekome i hotje? Mislim da tu niko nishta ne mozhe da tvrdi.
200% sam ubedjen da nam je svima u odredjenom periodu potrebno votjstvo,i pomoc sa strane..Bozhje, od nashih Vishih Ja... Od prijatelja, koji nam je ni ne znajuci, kroz razgovor otvorio ochi. Mislim da je to potpuno nebitno... Tako da ako neko smatra da mu trebaju Reptilijanci i Graysi-neka mu ih. Samo nek drzhe svoje pipke podalje od mene hahahaha :P Znam da za mene oni ni sluchajno ne bi bila dobra opcija.

Chetvrto

Ako i jedne i druge teorije pishu ISTI ljudi...
Analogno tome: znam kakvo je misljenje ljudi ovde o ratovima. Podrzavam,100%.
Analogno gledano - podrzati neku "new age" i neku suprotnu teoriju u kojoj su alieni dosli da nas pokarabase je isto kao podrzati bilo koju stranu u ratu - od te dve suprotnosti obe greshe. Bar mi se tako chini..a ometanje je potrebno iz razloga koji sam naveo gore. Verujem da je svaka manipulacija osmisljena od strane ljudi, nekih neandertalaca koji bi da vladaju.. a da nam alieni nisu potrebni za to. Neshto tipa one prichice iz teksta o Insideru - dobili ste alat, a vash je problem kako ga koristite. A mislim da koristimo "Mona Lizu" za potpalu, ili mikroskop da zakucavamo eksere.(u prenesenom znachenju)

Lichno bih iz dubine dushe voleo da greshim ovde... 1000 puta mi je ogavnije da me pripadnik moje vrste tiranishe nego neki hiperinteligentni lizardmen ko zna odakle. Ako su "nashi" u pitanju - stvarno nema opravdanja sto to toliko dugo dozvoljavamo. Ako su ovi drugi-teshim se onim "hiperinteligentni" ;p

Tachno tako kako si rekao, to je "sivo".

Peto.
Uzmi area51, i sve mitove vezano za nju. Sad zbroj sve chinjenice.
Svuda je zajednichko:
Pao NLO
"Ljudi u crnom" se tamo nacrtali malte ne pre nego shto je uvaj uspeo da padne;p
Nekako su uspeli da pokupe SAV video materijal (kao i za 911, uostalom) koji bi pruzhao bilo kakav chvrst dokaz o tome shta se zaista desilo.(pa majku mu zar su ljudi toliko glupi da ne znaju da sakriju parche trake?!?!)

Pogledaj prvi pad NLO-a. Ne znam tachno datum, znam samo da je bilo negde posle drugog svetskog rata.

Sad pogledaj kad je izmisljen radar. Na koji nachin bi ta prvobitna sherpica od radara detektovala NLO koji se kretje MEGA brzo,(pogledaj samo "kratere" sa "slika" pada) pa da "ljudi u crnom" to tom brzinom konstatuju, iskalkulisu gde ce da padne i tamo se, opet, rekordnom brzinom nacrtaju?!

Ako te zanimaju takve prichice - samo kucaj alien theories na netu i uzhivaj gledajutji kontradikcije... I to u okviru jedne te iste priche,a ne njenih razlichitih verzija!! Bezobrazluk...

Ok, sad uzmi u obzir tezu da su sve tipove vanzemaljaca odneli pravac u chuveni hangar18 gde smo MI nad NJIMA (aj malo i to za promenu;p) vrshili eksperimente i radili kojeshta. Ma jeste, ovi sa superiornom tehnologijom od koje bi i Nikoli Tesli poshla voda na usta ni repom da mrdnu za neku "osvetu"(ne verujem da su ljudi na najvishem,ali ni na najnizhem stepenu svesti)..a brate, da se kachi sa toliko tehnoloshki superiornijim bitjima nije lud niko zhiv, a kamoli Ameri koji su vetj tada uspeli da celu planetu drzhe u shaci...
A posle svakog "ufo" crasha nam stizhe sretjna New Agerska vest .. "doshli su da nam pomognu"! Naravno, vlada se pravi neveshta ... tu i tamo nekome iz vlade SAD-a se neshto onako "sluchajno" omakne na tu temu,shto naravno potvrdjuje da ima aliena koliko ti dusha ishte. E, te sluchajne opaske su mi najchudnije. Pogotovo shto ne samo razlichite vladine organizacije, nego ni pripadnici istih organizacija ne mogu da usklade priche po tom pitanju..samo u nekim opshtim crtama. Josh jedan bezobrazluk!
Sad sam vetj smorio sa "dokazima". Ako hoces da saznash vishe prochitaj bilo koji transkript "razgovora sa (van)zemljacima", ali ga posmatraj u kontekstu ovoga shto sam gore napisao..

_________________
Nisam kriv, časna reč!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 34 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz