Sada je: čet maj 09, 2024 11:01 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Pratite svoje dijete uz pomoć novog GPS uređaja
PostPostano: sri jan 07, 2009 3:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
"U Velikoj Britaniji u prodaji se pojavio GPS lokator za djecu koji njihovim roditeljima omogućava primanje obavijesti o djetetovoj lokaciji. Ime uređaja je Nu.M8 i prvi je GPS dizajniran isključivo za djecu.
Vrlo lako se može nositi umjesto ručnog sata, a pokušaj svakoga nasilnog skidanja odmah će alarmirati roditelje.

Roditelji koji upišu pitanje "wru" ili kliknu na "where are you" (gdje si) imat će priliku vidjeti djetetovu lokaciju na Googleovoj karti koja će im precizno pokazati ulicu, adresu i poštanski broj mjesta gdje im se dijete nalazi.

Cijena uređana iznosi 150 funta, a mjesečna pretplata za njegovo korištenje je 10 funti."

Večernji list


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 07, 2009 7:34 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Fenomenalno, samo da nam jos svima stave uredjaje. Mogli bi recimo u nove licne karte.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 09, 2009 8:18 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 05, 2009 12:46 pm
Postovi: 18
To nije lose za pojedinu decu koja su problematicna,da bi olaksali roditeljima...mada iskreno mislim da ni to nije resenje i da roditelji netreba da zalaze u bas svaki pokret deteta...to je malo opsesivno.

_________________
Previse slucajnosti ne postoji,postoji samo sudbina!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 10, 2009 4:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 326
Ja mislim da je ovo samo priprema pred masovno cipovanje koje nam po svemu sudeci ne gine, da bi se sto lakse privilki na tu tako pametnu zamisao koja ce da resi sve nase probleme. ](*,)

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 10, 2009 11:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon okt 06, 2008 9:18 am
Postovi: 17
Lokacija: Cijeli svijet je moja šuma
Daca28 je napisao/la:
To nije lose za pojedinu decu koja su problematicna,da bi olaksali roditeljima...mada iskreno mislim da ni to nije resenje i da roditelji netreba da zalaze u bas svaki pokret deteta...to je malo opsesivno.


bilo kakvo zadiranje u bilo čiju privatnost, bila to osoba od 40 godina ili djete od 3 godine je najobičniji primitivizam.. da ne kažem nešto gore..
svatko živo biće ima pravo odlučivati o svakom aspektu svog života.. kome se sviđa kontrola i manipulacija neka si odma ide ugradit ćip pa nek uživa.. a onog koji ne vidi sva bića jednakim očima nego ih kategorizira pod npr. buci-buci djecu i "normalne" odrasle osobe iskreno žalim...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz