Sada je: sub apr 27, 2024 9:02 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 100 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re:
PostPostano: sri nov 17, 2010 9:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
tehuti je napisao/la:
E sad, tu je u pitanju niži astral ili "pakao" odnosno najniži dio ega koji treba biti alkemijski transmutiran da bi se došlo do značajnog napretka na Putu. U tu svrhu niži astral šalje svoje "agente" da "napadnu" čovjeka frustracijama (larve, elementali, demoni, sukubi/inkubi, misaone forme), bijesom i svim formama negativnih emocija. To je zatišje pred oluju promjena. Tek kad čovjek svjesno pobijedi niži astral u sebi, ti demoni ili sile koje šalje niži dio ega da nas potakne na razvoj, postaju očita prepreka daljnjem razvoju. Zato je "mračna strana" nužna. I zato su veliki adepti i mistici svih religija i ezoterijskih sustava (tajnih društava) dolazili do velikih katarza i kriza u kojima se iskušava njihova Volja. Jel bez "vanjske" prijetnje, čovjek ne osjeća potrebu za promjenom. Zato su tu demoni.


da li niži astral šalje agente i onima koji se ne bave ezoterijom, magijom i demonima, ali je tim ljudima došlo vrijeme da iskuse mračnu stranu?
može li se ta katarza proći bez prizivanja demona? je li zato kažeš "zato su tu demoni" ili misliš samo na to da su demoni tu da se suočimo s mračnom stranom?
A s njom se možemo suočiti i proći je bez da uopće pomislimo da su to demoni?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: sri nov 17, 2010 10:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
tehuti je napisao/la:
Svaki put kad idemo protiv sebe, protiv naše prave volje i namjere, misli koje nam se tada javljaju često nisu naše.


možeš li malo više o ovom? s primjerima iz prakse što se misli kad čovjek ide protiv svoje volje i namjere


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: sri nov 17, 2010 10:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
tehuti je napisao/la:

Vjerojatno najvažniji dio. Bez lutanja u mraku, kako bismo željeli svijetlost?

Kad se jave ti "mračni" simptomi, osoba je spremna na pročišćenje (katarzu) u samoći. U kršćanstvu se kaže da je Isus sišao u Pakao da bi mogao uzaći na Nebesa. To je alkemijska tajna besmrtnosti: najprije treba umrijeti da bi se živilo (VITRIOL).



da li o ovome govori Zaratustra?

da li je pobjeda nad katarzom onda kraj ili tek početak?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: sri nov 17, 2010 10:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
tehuti je napisao/la:
Mi prizivamo demone na dnevnoj bazi, samo toga nismo svjesni.


da li to radimo mišlju ili nekim pokretima?

da li se onda samo mišlju možemo baviti demonologijom s tim da demone doživljavamo kao arhetipski dio sebe ne kao vanjska bića?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Demonologija
PostPostano: pon nov 22, 2010 8:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
tehuti je napisao/la:
Syon je napisao/la:
zanima me konkretno vaše mišljenje o toj temi,dali mislite da bi to trebala biti jedna od grane znanosti,u hrvatskoj je demonologija potpuno zamrla pa se više niti ne smatra kao znanost već nešto drugo...dali vjerujete u postojanje demona,anđela,duhova i ostalih entiteta...dali vjerujete da se mogu prizvati pomoću knjiga tipa Goetia,Necronomicon i drugih ili je to sve u glavi prizivatelja...?


Imam samo intelektualno razumijevanje demonologije. Sam se nisam upuštao u praksu. Imam i Necronomicon u tvrdom formatu, no samo sam preletio kroz poglavlja. Po svemu sudeći najpopularniji oblik praktične demonologije od 19.stoljeća pa do danas je Goetia i Ključ Kralja Solomona a to su grimoari (priručnici za prizivanje) upitnog porijekla. Neki izvori im pripisuju epsku drevnost, čak da je neke grimoare napisao sam kralj Solomon koji je kao adept i majstor magike kontrolirao arkonske/klifotske sile.

Recimo goetijski demoni, kojih ima 72 korespondiraju sa 72 sveta slova (Shemhamephorash, jedne od titule Boga Stvaranja po Kabali). Naravno, bića o kojima je riječ su upravo arhetipi unutar samog čovjeka. A mag te arhetipe samo pokušava manifestirati kroz prizive. Vanjski i unutarnji svijet, makrokozmos i mikrokozmos se tada susreću.

Na pitanje da li su demoni samo u glavi operatora, odgovorio sam u prošloj rečenici, ali da budem jasniji: da i ne. Subjektivna i relativna percepcija čovjeka čini te arhetipe bićima odvojenim od samog čovjeka, te on misli da je riječ o čisto eksternom, pritom zaboravljajući da su sve sile izvan njega istovremeno sve sile unutar njega.


Odlicno sroceno :thumbup:

Moderni magicari danas vole govoriti kako je "sve psiha". Pitanje: a sta je psiha? Mala mozdana tvar? Ili mentalni plan koji se nalazi izmedju astralnog i monadicnog plana, kao i esencija prvog nacela hermetizma: sve je misao; svemir je mentalan?!

Ljudi se dosta saplicu oko mikro i makro plana i obicno se uhvate vjerovanja ili u jedno ili u drugo.

Svidja mi se kako si archone i klifothe stavio u isti kontekst. Po meni bi archoni na mikro planu bili klifoti na makro planu. Korespodencija negativnih / manipulirajucih mentalnih formi u nasem umu (archoni) i bespuca DAAT-a naseljena klifotima (ostacima osobnosti mnogih oblika svijesti na prolasku kroz DAAT).

Ukratko, to je to. Zadovoljstvo mi je citati tvoje postove :thumbup:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: pon nov 22, 2010 8:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
tehuti je napisao/la:
Top_Secret je napisao/la:
Imam prijatelja koji je čitao Necronomicon i privukao nekakav entitet s kojim je imao dosta muke.


Reci ti svom prijatelju da se ne igra s Necronomiconom ako ne zna izvesti solarna tjeranja. Mislim da uobičajeni postupci istjerivanja ne vrijede za entitete iz Necronomicona, a to je pokazala praksa većine magova koje sam upoznao na raznim forumima.

Slično je i sa enohijanskin entitetima.


Ako je vjerovati Grantu, Etire su naplatile lijepu cijenu i Johnu D-u i onom liku iz pasadenskog OTO-a. A izgleda da su oni jos i dobro prosli...

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: pon nov 22, 2010 9:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Tomo K je napisao/la:
tehuti je napisao/la:
E sad, tu je u pitanju niži astral ili "pakao" odnosno najniži dio ega koji treba biti alkemijski transmutiran da bi se došlo do značajnog napretka na Putu. U tu svrhu niži astral šalje svoje "agente" da "napadnu" čovjeka frustracijama (larve, elementali, demoni, sukubi/inkubi, misaone forme), bijesom i svim formama negativnih emocija. To je zatišje pred oluju promjena. Tek kad čovjek svjesno pobijedi niži astral u sebi, ti demoni ili sile koje šalje niži dio ega da nas potakne na razvoj, postaju očita prepreka daljnjem razvoju. Zato je "mračna strana" nužna. I zato su veliki adepti i mistici svih religija i ezoterijskih sustava (tajnih društava) dolazili do velikih katarza i kriza u kojima se iskušava njihova Volja. Jel bez "vanjske" prijetnje, čovjek ne osjeća potrebu za promjenom. Zato su tu demoni.


da li niži astral šalje agente i onima koji se ne bave ezoterijom, magijom i demonima, ali je tim ljudima došlo vrijeme da iskuse mračnu stranu?
može li se ta katarza proći bez prizivanja demona? je li zato kažeš "zato su tu demoni" ili misliš samo na to da su demoni tu da se suočimo s mračnom stranom?
A s njom se možemo suočiti i proći je bez da uopće pomislimo da su to demoni?


Probat cu ja odgovoriti. Mozda te odgovori zadovolje.

Na prvo pitanje: ja bih odijelio nizi astral i sfere sa kojih dolaze demoni. Smatram da demoni dolaze iz sfera Jesoda i sfere DAAT-a. Obije sfere ne doticu astralni plan, osim kada dolazi do korespondiranja naseg astralnog tijela (aure) sa spomenutim sferama. I ne brkati astral sa denzitetima. Astral je vertikalan u odnosu na nasu ravninu, dok se denziteti sire i skupljaju u jednoj tocci. Svaki denzitet ima svoj astral. Kabalisticki, mogli bismo denzitete gledati kao na sfere sephirota (od Malkutha do Kethera) unutar nas, a astral kao sredisnju kalu (kicmeni stub) koja prolazi kroz sve sephirote. Igranje percepcijom, nista vise.

Ne igra ulogu koliko si pod utjecajem spomenutih bica ako se bavis necim , nego koliko si simultano i karmicki otvoren (jednom rjecju, magijski na relaciji energija / svijest). Pod simultano mislim na tebe u razlicitim oblicima postojanja, od kojih neka mogu biti i demonske naravi, a karmicki na tvoj energetski potencijal kroz inkarnacije. Dakle, to sto ti predstavljas trenutno, ne mora biti prava (ili sveukupna) slika tebe na visim (razlicitim) planovima postojanja.
Mozda si u mnogim inkarcijama bio mag i radio sa energijama jakim energijama, tako da ti je prirodno stanje svijesti ono sto bi nekome bio energetski kolaps. Uzevsi u obzir da nesvjesno radimo za mnoge strane, od kojih su neke nama pozitivne a neke ne, "suradnja" sa demonima, ili pak "uzurpacija" od istih, ovise o mnogim, nama nesvejsnim cimbenicima i mehanizmima.

Na drugo pitanje... Katarza je moguca jedino kada inicijant (666) prodje kroz bezdan DAAT-a, pobijedi Choronzona (333) i sjedini se s Bogom (999). "Covjek je deva koja mora postati lav, da bi pobijedio zmaja i postao djetetom" - Nietzsche (Zaratustra). Lav kao simbolika simultane osvjestenosti (Tipheretha / Kristove Svijesti / Transfigurativnog Puta / otvorene srcane cakre / "4tog covjeka" prema Gurdjieffu). Zato lijevi tantrici i bastine toliko klifote i Choronzona, jer smatraju da ih prvo moraju navuci na sebe, da bi ih sto prije i sto bolje prevazisli. Tu metodu je koristio Crowley, ali je zapeo negdje na zadnjoj etapi priciscenja sa vatrom (finalnom ilumizacijom), kada je vatra trebala odvojiti svjetlost (sustinu) od njegovog bica i ostaviti klifotha (njegov ostatak) u DAAT-u. Zato je i zavrsio pojeden od klifotha. Jedini koji si po meni supijeli prijeci Bezdan bili su Sidharta (koji je nakon pobjede nad demonom Marom postao Budha) i Isus (koji je nakon pobjede nad Sotonom postao Krist). Ako ne racunamo Gurdjieffa koji je dosao iz DAAT-a (samo moja teorija).

Trece pitanje...Demoni nisu tu da se suocimo sa mracnom stranom, vec da balansiramo mracnu stranu u sebi, tako da je nadidjemo ( duhovna alkemija). Svijetlo i mrak daju uvijek novo svjetlo ;)

Zadnje pitanje...Svijest o sebi ukljucuje i svijest o visim sferama. Znanje o tome sto je u nama i oko nas i sa kome imamo posla u nama i oko nas, vodi nas u oslobodjenje. Ignorantnost ili zatvaranje ociju pred preprekama, ili zamisljanje da pojedina prepreka nije "ovakva" nego "onakva", samo zadovoljava formu, no sadrzaj nikako ;)

Nadam se da sam bio sa svojim subjektivnim razmisljanjima od nekakve pomoci...

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: pon nov 22, 2010 10:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
Termalni Bata je napisao/la:

Na drugo pitanje... Katarza je moguca jedino kada inicijant (666) prodje kroz bezdan DAAT-a, pobijedi Choronzona (333) i sjedini se s Bogom (999). "Covjek je deva koja mora postati lav, da bi pobijedio zmaja i postao djetetom" - Nietzsche (Zaratustra). Lav kao simbolika simultane osvjestenosti (Tipheretha / Kristove Svijesti / Transfigurativnog Puta / otvorene srcane cakre / "4tog covjeka" prema Gurdjieffu). Zato lijevi tantrici i bastine toliko klifote i Choronzona, jer smatraju da ih prvo moraju navuci na sebe, da bi ih sto prije i sto bolje prevazisli. Tu metodu je koristio Crowley, ali je zapeo negdje na zadnjoj etapi priciscenja sa vatrom (finalnom ilumizacijom), kada je vatra trebala odvojiti svjetlost (sustinu) od njegovog bica i ostaviti klifotha (njegov ostatak) u DAAT-u. Zato je i zavrsio pojeden od klifotha. Jedini koji si po meni supijeli prijeci Bezdan bili su Sidharta (koji je nakon pobjede nad demonom Marom postao Budha) i Isus (koji je nakon pobjede nad Sotonom postao Krist). Ako ne racunamo Gurdjieffa koji je dosao iz DAAT-a (samo moja teorija).


što je daat? to je iz stabla kabale? tko je Choronzon?
Zašto lijevi tantrici se toliko žele suočit s njim ako ga je tako teško pobijedit?

Citat:
Trece pitanje...Demoni nisu tu da se suocimo sa mracnom stranom, vec da balansiramo mracnu stranu u sebi, tako da je nadidjemo ( duhovna alkemija). Svijetlo i mrak daju uvijek novo svjetlo ;)

da li se s mračnom stranom suočavamo kad oni misle da smo spremni ili moramo sami zagazit u mračnu šumu u potrazi za zmajem kojeg moramo ubit?
što ako se nikad ne odazovemo pozivu na dvoboj?

Citat:
Zadnje pitanje...Svijest o sebi ukljucuje i svijest o visim sferama. Znanje o tome sto je u nama i oko nas i sa kome imamo posla u nama i oko nas, vodi nas u oslobodjenje. Ignorantnost ili zatvaranje ociju pred preprekama, ili zamisljanje da pojedina prepreka nije "ovakva" nego "onakva", samo zadovoljava formu, no sadrzaj nikako ;)

kao što je rečeno, sve sile izvan nas su ujedno i sile u nama. demoni su arhetipovi u u nama i arhetipovi su demone. ova borba je borba sa samim sobom i ne bi da se oni izdvoje kao zasebni entiteti, odvojeni od nas samih


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: pon nov 22, 2010 11:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Tomo K je napisao/la:

što je daat? to je iz stabla kabale? tko je Choronzon?


DAAT je iz Kabale. Ostalo mozes lako nac na netu. Google magic :)

Tomo K je napisao/la:
Zašto lijevi tantrici se toliko žele suočit s njim ako ga je tako teško pobijedit?


To moras pitat nekog od njih :)



Tomo K je napisao/la:
da li se s mračnom stranom suočavamo kad oni misle da smo spremni ili moramo sami zagazit u mračnu šumu u potrazi za zmajem kojeg moramo ubit?
što ako se nikad ne odazovemo pozivu na dvoboj?


Ovo drugo.

Tomo K je napisao/la:
kao što je rečeno, sve sile izvan nas su ujedno i sile u nama. demoni su arhetipovi u u nama i arhetipovi su demone. ova borba je borba sa samim sobom i ne bi da se oni izdvoje kao zasebni entiteti, odvojeni od nas samih


Nista nije odvojeno od nas niti smo mi odvojeni od bilo cega. Kada to shvatimo, ostalo ide svojim tokom.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: uto nov 23, 2010 9:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
Termalni Bata je napisao/la:
Tomo K je napisao/la:
da li se s mračnom stranom suočavamo kad oni misle da smo spremni ili moramo sami zagazit u mračnu šumu u potrazi za zmajem kojeg moramo ubit?
što ako se nikad ne odazovemo pozivu na dvoboj?


Ovo drugo.



kako ću ga nać?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: čet nov 25, 2010 1:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Tomo K je napisao/la:
Termalni Bata je napisao/la:
Tomo K je napisao/la:
da li se s mračnom stranom suočavamo kad oni misle da smo spremni ili moramo sami zagazit u mračnu šumu u potrazi za zmajem kojeg moramo ubit?
što ako se nikad ne odazovemo pozivu na dvoboj?


Ovo drugo.



kako ću ga nać?


Mozda on potrazi tebe :mrgreen:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Demonologija
PostPostano: čet nov 25, 2010 4:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Demonologija
PostPostano: uto dec 07, 2010 6:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
svi oni koji se bave ili se namjeravaju baviti prizivima moraju shvatiti da na ovom svijetu ništa nije crno-bijelo isto tako se osloboditi straha da će vas nevidljivi entitet kod priziva pokušati ubiti ili vam otkinuti glavu, ako ste mentalno stabilni, ne skloni paničarenju i strahovima problema ne bi smjelo biti...stavite kratko na stranu sve knjige i tekstove za koje ste čuli i koje ste pročitali i improvizirajte iako demoni ne postoje, barem ne u onom obliku "postojanja" kakav je prihvatljiv za ljude...

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Demonologija
PostPostano: uto dec 14, 2010 4:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
u kakvom obliku demoni postoje?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Demonologija
PostPostano: uto dec 14, 2010 5:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Tomo K je napisao/la:
u kakvom obliku demoni postoje?


Zavisi od tvoje podsvjesti, odakle i dolaze.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Demonologija
PostPostano: uto dec 14, 2010 7:47 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
LightCaster je napisao/la:
Tomo K je napisao/la:
u kakvom obliku demoni postoje?


Zavisi od tvoje podsvjesti, odakle i dolaze.


Evo jedan isječak iz Steinerove knjige "Kako se stječu spoznaje viših svjetova?" na tragu vašeg razgovora, a koji možda može pružit neka objašnjenja, znam da meni je...

Citat:
...Sada ti se, međutim, moraju otkriti sve dobre i sve loše strane minulih života. One su do sada bile utkane u tvoje vlastito biće, bile su u tebi, ali ih nisi mogao vidjeti, kao što fizički ne možeš vidjeti ni svoj vlastiti mozak. Sada se one odvajaju od tebe, izlaze iz tvoje osobnosti. Poprimaju samostalan lik, koji možeš vidjeti kao što vidiš kamenje i biljke vanjskog
svijeta.
1 — ja sam sam to biće koje je sebi oblikovalo tijelo sastavljeno od tvojih plemenitih i tvojih loših postupaka. Moj avetinjski lik satkan je od knjige računa tvog vlastitog života. Mene nevidljiva do sada si nosio u sebi samom. No za tebe je
bilo dobro što je bilo tako. Jer je ova mudrost tvoje, tebi skrivene sudbine, do sada u tebi radila na brisanju ružnih mrlja na mom liku. Sada, pošto sam ja izašao iz tebe, umakla ti je i ta skrivena mudrost.
Ona će položiti taj posao samo u tvoje vlastite ruke.
Moram postati u sebi savršeno, divno biće, ukoliko ne želim otići u propast. Kad bi se dogodilo ovo posljednje, povukao bih sa sobom i tebe samog u jedan mračan, propao svijet. Da bi se spriječilo ovo posljednje, tvoja vlastita mudrost mora sada biti tako velika da uzmogne preuzeti zadatke od one skrivene mudrosti koja te napustila. — I neću, pošto si prekoračio moj prag, ni na trenutak od tebe odstupiti kao tebi vidljiv lik. Ako ubuduće nešto neispravno radiš ili misliš, odmah ćeš svoju krivnju primijetiti kao ružnu, demonsku iskrivljenost moga lika. Tek kad popraviš sve svoje prošle nepravilnosti i dok
se toliko ne pročistiš da ti, nadalje, zlo postane sasvim nemoguće, moje će se biće preoblikovati u blistavu ljepotu. Tada ću se za spas tvoje daljnje djelotvornosti opet moći s tobom spojiti u jedno biće.
Ali moj je prag izgrađen od sveg osjećanja straha koji još u tebi postoji i iz sve strepnje pred snagom da sam preuzmeš punu odgovornost za sve svoje djelovanje i mišljenje. Sve dok te još imalo strah vlastitog upravljanja svojom sudbinom, u ovaj prag nije ugrađeno sve što on mora sadržavati. I sve dok pragu nedostaje i jedan jedini građevni kamen, ti moraš, kao prikovan, zastati na njemu ili se o njega spotaknuti. Ne pokušavaj prijeći ovaj prag sve dok se nisi sasvim oslobodio straha i dok se ne osjećaš spremnim za najvišu odgovornost.


Poz.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Demonologija
PostPostano: sri dec 15, 2010 12:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
LightCaster je napisao/la:
Tomo K je napisao/la:
u kakvom obliku demoni postoje?


Zavisi od tvoje podsvjesti, odakle i dolaze.


upravo to...

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Demonologija
PostPostano: pet dec 31, 2010 9:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
kako ću znat da sam spreman suočiti se sa svojim demonima?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Demonologija
PostPostano: sub jan 22, 2011 5:46 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto aug 31, 2010 10:11 pm
Postovi: 14
Evo odgovora na mnogobrojna pitanja o demonima...
Sve sto si ikada zeleo znati o demonima ali si se plasio pitati :D
Derek Prince - Oslobodjenje od demona
http://www.youtube.com/watch?v=OfUJIaMJUPg
http://www.youtube.com/watch?v=bHGfL1Bt5IM
http://www.youtube.com/watch?v=S67pQ2ylW-w
http://www.youtube.com/watch?v=MUCcCGH1YAs
http://www.youtube.com/watch?v=UG8xh3HBCYo
http://www.youtube.com/watch?v=KMoWDGK-Wgk
http://www.youtube.com/watch?v=rup1RYhHF38
http://www.youtube.com/watch?v=Nkugfu8bmzM


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Demonologija
PostPostano: čet mar 21, 2013 12:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
http://www.bibliotecapleyades.net/cienc ... real19.htm

Ovog mada fakera se treba paziti jer je sve vise ljudi ("ljudi"?) inicirano tim sranjem.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 100 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 91 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz