Sada je: sub apr 27, 2024 10:11 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 349 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: pet jan 06, 2012 9:27 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Nije na čovjeku da kaže kako je bog nešto napravio, naprosto je glupo sebe stavljati na poziciju sa koje bi se tumačile te "radnje" ili to jednostavno nije bog nego ispisani papir koji trpi svakakva tumačenja.

Daljnje religijske rasprave molim voditi na drugim odgovarajućim temama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: pet jan 06, 2012 10:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
u sinoć sam imao jedan, u najmanju ruku jako naporan san.
Bili smo u nekom nepoznatom gradu, ali kao da smo doma(poznatom okruženju)
i pili smo u nekom centru-opušteno, bio je dan,
nisam registrirao da je to bio alkohol i kada smo krenuli doma-ja sam vozio kolegicu sa posla u jednom autu, a žena sa djetetom u drugom.
I u vožnji skužim da sam malo pijan, ali ne vozim uopće brzo,
i sad kod prelaske nekog mosta koji je zaobljen, ja gubim kontolu nad autom, probijam ogradu i sljećemo u rijeku.
Sam put padanja je bio prilično dug, tako da smo se uspjeli pripremiti za uranjanje.
Kolegica je odmah isplivala, a ja čim sam izvirio sa glavom iznad vode-sam pomislio "di mi je djete"?
I tu počinje grčevito traženje male na dnu rijeke, uranjao sam barem pet puta, otvarao vrata od auta, kofere, gubio zrak....
na kraju sam se predao sa najtužnijim osjećajem ikad zamišljenim...
Kakav san, probudio sam se i bio sam budan skoro sat vremena, svako toliko sam se morao prisjetiti da to bio san.

_________________
pamet u glavu


Zadnja izmjena: 2.znam; pet jan 06, 2012 11:14 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: pet jan 06, 2012 10:51 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
mikikiki je napisao/la:
Prvo mi odgovorite kako je ovo Bog uradio

Isaija - 29

10 Jer je Gospod izlio na vas duh tvrdoga sna i zatvorio vam oči, oslijepio proroke i vidioce, glavare vaše.

Izgleda da je tebi zatvorio oci i oslijepio te, posto zujis ko muha bez glave po forumu... 8)

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: pet jan 06, 2012 3:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
2.znam je napisao/la:
u sinoć sam imao jedan, u najmanju ruku jako naporan san.
Bili smo u nekom nepoznatom gradu, ali kao da smo doma(poznatom okruženju)
i pili smo u nekom centru-opušteno, bio je dan,
nisam registrirao da je to bio alkohol i kada smo krenuli doma-ja sam vozio kolegicu sa posla u jednom autu, a žena sa djetetom u drugom.
I u vožnji skužim da sam malo pijan, ali ne vozim uopće brzo,
i sad kod prelaske nekog mosta koji je zaobljen, ja gubim kontolu nad autom, probijam ogradu i sljećemo u rijeku.
Sam put padanja je bio prilično dug, tako da smo se uspjeli pripremiti za uranjanje.
Kolegica je odmah isplivala, a ja čim sam izvirio sa glavom iznad vode-sam pomislio "di mi je djete"?
I tu počinje grčevito traženje male na dnu rijeke, uranjao sam barem pet puta, otvarao vrata od auta, kofere, gubio zrak....
na kraju sam se predao sa najtužnijim osjećajem ikad zamišljenim...
Kakav san, probudio sam se i bio sam budan skoro sat vremena, svako toliko sam se morao prisjetiti da to bio san.


Možda jedan od tvojih paralelnih realiteta? :dontknow:
:glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: ned feb 05, 2012 1:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 7:58 pm
Postovi: 158
Lokacija: Zagreb
Ima istine u tome da snovi dolaze ili od Boga ili od demona.
Ja sam nedavno sanjala poredak svemira. Letila sam svemirom i pokraj mene je bio netko nevidljiv. Prosla sam dva trona na kojima su bile postavljene porculanske posude, nove i sjajne. Kada sam dosla do treceg trona, na njemu je posuda bila izlupana, stara i ruzna. Pomislila sam, zasto bog ne popravi ovu posudu i ne napravi je lijepom i novom poput one dvije. To nesto nevidjlivo pokraj mene pomislilo je: Ali ova posuda je savrsena, netreba je mijenjati. Ona sluzi za unistenje a one dvije za stvaranje. Kada se jedan svemir unisti, drugi nastane. I eto, to neko nevidljivo bice, me je u snu naucilo da sve ima svoju svrhu, pa cak i unistenje.

_________________
"...svima zelim raj za sve..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: ned feb 05, 2012 2:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 7:58 pm
Postovi: 158
Lokacija: Zagreb
Tko vas napada za vrijeme spavanja

Pronašla sam jednu sliku na ovom forumu koja prikazuje biće koje je i mene napalo i koje sam vidjela u svom krevetu kada sam se probudila. Sličnosti su jako velike!

slika

Znam točno tko je ta osoba u stvarnosti. A sad zašto tako izgleda to ne znam, ili mu duša nije ljudska, možda ima neku demonsku inkuba dušu, ili radi neku jadnu magiju to samo bog zna.
Sto se tiće kugli koje se vežu na donji dio leđa, to rade osobe pomoću magije i žele se nahraniti seksualnom energijom.

Eto ljudi, ako imate puno seksualne energije, radije se zaštitite na vrijeme.

_________________
"...svima zelim raj za sve..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: sub feb 11, 2012 8:18 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub nov 19, 2011 6:02 pm
Postovi: 11
Lokacija: Dalmatia,Split
Iako sam vecinu vremena na site-u ali rijetko kad nesto napisem osim nekih upita vezano za literaturu,ovaj put sam nabasao na pravu stvar.Lipo je viditi da nisam jedini.Meni se ovakve stvari vec skoro 10 godina dogadjaju.Isprva nisam davao tome nikakve vaznosti,jer sam mislio da je to san,ili varijacija slicnog sna.Uglavnom meni se dogadjalo da otvorim oci dok spavam i sve mi je jasno,ali ne mogu pomaknuti sobom.Derem se u sebi,bestiman ali ni glasa iz mene.Osjecaj totalne nemoci,ali i borbe da se pomaknem, probudim, nesto.Nekad se znalo dogoditi da ono odmahnem rukom kad se probudim ko ga j....,i nastavim spavati kad ono opet ista stvar.Glup osjecaj nemozes nista ,a sve ti je jasno.Cak znam sto je bilo na televiziji u tu uru jer je bila upaljena.Ali prije kojim mjesec dana se nesto novo dogodilo.Nikad u tim stanjima "spavanja" nisam osjecao nikavu pristunost nekog ili necega.Ovaj put dok sam "spavao" ,znate onaj osjecaj kad ugazite u snijeg pa ostavite otisak,ili kad ugazite na madrac pa se on ulegne na tom mjestu.Dakle spavam ne mogu nista raditi sa sobom,oci otvorene a ispred sebe vidim da se madrac ulegnuo kao da je netko ugazio na njega.E tada je prava PANIKA u meni proradila jer iako spavam znam da nisam lud,nije se ulegnuo sam od sebe a sigurno nije moja noga jer ih obje iman na vidiku.Dakle nisam ja nema nikog tu a krevet se ulegnuo....Prestravio sam se i poceo jos vise "popiz..." u sebi.Naravno probudio sam se kad je panika bila neizdrziva.Ima li tko kakvu ideju o cemu se radi?! Bio bih jako zahvalan.Pozdrav od Cenobita.

_________________
Oni su među nama,pod plaštom noći motre,od pojava ostaju samo obrisi.
...Paranoja me puca...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: ned feb 12, 2012 6:16 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
To su kolege koji ne žive u našem linearnom vremenu pa eto u najboljem slučaju zajebavaju.
Već sama prisutnost i ulet takvih bića u sinhronizaciju sa tvojim vremenom napravi takav kaos u tvojim svjetonazorima (koji ne odgovaraju objektivnoj stvarnosti) da se usereš od straha.
I to em od sekirancije da qurca ne znaš o stvarnosti i da cijeli život žedan šećeš preko vode, em od toga što se hoćeš otrgnuti iz te konkretne situacije, a ne možeš na neadekvatan način kako se to radi "normalno", da se samo makneš s kreveta.

Ovo nije napad na tebe, nego eto moj osvrt na čitavu situaciju sa čovječanstvom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: ned feb 12, 2012 6:54 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Po mom skromnom sudu radi se o tome da si na dosadašnje pokušaje da te se dovede u određeno visoko tenzijsko emocionalno stanje oguglao pa su se počele događati stvari koje će te u takvo stanje ipak dovesti, jer u konačnici sva ta događanja/hologramske predstave koja ti se nameću da ih svjesno proživljavaš za cilj imaju da iz tebe izvuku određenu emocionalnu reakciju, energiju koja je egzistencijalna tvar postojanja određene vrste hiperdimenzionalnih nametnika koji parazitiraju u našem umu, a kojih se čovjek vrlo uspješno riješava kao i ostalih vrsta parazita iz organizma.

Kad se prestaneš bojati i te predstave (bestjelesnih uleknuća na krevetu), pojavit će se neke druge hologramske slike (već prema tomu što ti umu odgovara u tom trenutku) još "strašnije" od otisaka stopala.
Fora je u tome da ih se prestaneš plašiti, a kako stvari dosad kroz moje iskustvo izgledaju, jedini način da to uspiješ je da se suočiš s onim što te "plaši" i dobro to istražiš sa svih strana.

Tokom istraživanja (kažu) najčešće se dođe do vlastite formule kako se riješiti parazita (ili bar njihovog utjecaja) iz uma te samim time i načina kontrole emitiranja energija /izbjegavanja zapadanja u emocionalna stanja koja emaniraju neki oblik patnje/ koje bi im mogle biti zanimljive, tj. naći svoj mir (onaj sa velikim m).

No to je samo moje trenutno viđenje, a iz iskustva znam da se znam i prevarit.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: ned feb 12, 2012 8:10 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub nov 19, 2011 6:02 pm
Postovi: 11
Lokacija: Dalmatia,Split
vjetar je napisao/la:
Po mom skromnom sudu radi se o tome da si na dosadašnje pokušaje da te se dovede u određeno visoko tenzijsko emocionalno stanje oguglao pa su se počele događati stvari koje će te u takvo stanje ipak dovesti, jer u konačnici sva ta događanja/hologramske predstave koja ti se nameću da ih svjesno proživljavaš za cilj imaju da iz tebe izvuku određenu emocionalnu reakciju, energiju koja je egzistencijalna tvar postojanja određene vrste hiperdimenzionalnih nametnika koji parazitiraju u našem umu, a kojih se čovjek vrlo uspješno riješava kao i ostalih vrsta parazita iz organizma.

Kad se prestaneš bojati i te predstave (bestjelesnih uleknuća na krevetu), pojavit će se neke druge hologramske slike (već prema tomu što ti umu odgovara u tom trenutku) još "strašnije" od otisaka stopala.
Fora je u tome da ih se prestaneš plašiti, a kako stvari dosad kroz moje iskustvo izgledaju, jedini način da to uspiješ je da se suočiš s onim što te "plaši" i dobro to istražiš sa svih strana.

Tokom istraživanja (kažu) najčešće se dođe do vlastite formule kako se riješiti parazita (ili bar njihovog utjecaja) iz uma te samim time i načina kontrole emitiranja energija /izbjegavanja zapadanja u emocionalna stanja koja emaniraju neki oblik patnje/ koje bi im mogle biti zanimljive, tj. naći svoj mir (onaj sa velikim m).

No to je samo moje trenutno viđenje, a iz iskustva znam da se znam i prevarit.


Ma volio bih da se "TO" materijalizira bar bih znao o cemu je rijec,ovako mogu samo nagadjati i mozgati,a odgovora nemam.Nervira me ta situacija,nemogu nista sa sobom a svjestan sam okruzenja.Ok sad iman pitanje recimo sanjam,iman san,pojavljuju li se oni u skroz normalnom snu ili samo u slucajevima ove paralize.Jer u paralizi sna nista ne mogu napraviti(ili jos ne kontam kako),ali u snu nerijetko shvatim da sanjam pa mogu ciniti "monade"iliti gluposti ,tj.uzivati.Pa ako mi se jave u normalnom snu ,postoji li kakva zastita.

_________________
Oni su među nama,pod plaštom noći motre,od pojava ostaju samo obrisi.
...Paranoja me puca...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: ned feb 12, 2012 8:18 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Već i tvoj avatar može biti pokazatelj da takve stvari želiš privući na sebe. :)
Čemu onda strah i paraliza kad "nešto" zbilja dođe?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: ned feb 12, 2012 8:28 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub nov 19, 2011 6:02 pm
Postovi: 11
Lokacija: Dalmatia,Split
promatrač je napisao/la:
Već i tvoj avatar može biti pokazatelj da takve stvari želiš privući na sebe. :)
Čemu onda strah i paraliza kad "nešto" zbilja dođe?


Strah je mislim normalan kad ne shvacas neke stvari,jer se svi bojimo nepoznatoga.A na paralizu ne mogu djelovati,volija bi da mogu zalipiti pest onome,necemu stalijevec na krevetu.

A sta se avatara tice volim citati knjige i gledati filmove toga zanra ali nikad nisam gledao u bezdan i trazio odgovore ,da bi na kraju bezdan napokon pogledao u mene.

_________________
Oni su među nama,pod plaštom noći motre,od pojava ostaju samo obrisi.
...Paranoja me puca...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: ned feb 12, 2012 9:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
kao decec sam bio ovisan o horor filmovima, strah bi isijavao iz mene svaku noc kad bi ih gledao (favorit mi je bio Izgubljeni djecaci), sve dok se nisam zapitao zasto to radim...@cenobit666, dal se ti kad zapitas zasto, ili ti je sve jasno?

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: ned feb 12, 2012 9:26 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub nov 19, 2011 6:02 pm
Postovi: 11
Lokacija: Dalmatia,Split
Gordan je napisao/la:
kao decec sam bio ovisan o horor filmovima, strah bi isijavao iz mene svaku noc kad bi ih gledao (favorit mi je bio Izgubljeni djecaci), sve dok se nisam zapitao zasto to radim...@cenobit666, dal se ti kad zapitas zasto, ili ti je sve jasno?


Da mi je sve jasno nebih bio na ovim stranicama nego bi sirio ljubav i znanje na sve strane.

Volim rush,nalet adrenalina u pojedinim situacijama,a mozda kad gledam patnju drugim moj vlastiti zivot se ne cini tako losim :dontknow:

_________________
Oni su među nama,pod plaštom noći motre,od pojava ostaju samo obrisi.
...Paranoja me puca...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: pon feb 13, 2012 10:56 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Zanima me ima li netko iskustva s ne-fizičkim batinama u snu (i na javi). Noćas me izudarao u glavu 4 D lik u snu, nisam osjećala bol nego sam vidjela „sve zvijezde“. Radi se o snu u kojem se vraćam u prostoriju nešto uzeti (prostorija je u mraku, u njoj su članovi moje šire obitelji) i odjednom dobijem seriju udaraca u glavu koji prestanu kad netko upita: „Koji q…. ti od nje hoćeš?“ Upalim svjetlo u prostoriji i pitam tko me izudarao, a glas kaže „Darko“. Zanimljivog li imena. Vidim tri lika izgledaju kao ljudi, jako su fit i opasni. Na moja pitanja i vikanja Darko samo podrugljivo gleda i ne reagira. Dižem frku, vičem ali nikakve koristi, nisu se s mjesta pomakli. U prvi mah sam pomislila uzvratiti, ali sam se osjetila slabijom od lika, samljeo bi me u papar, nisam se sjetila drugačije reagirati.

Ovo iskustvo nisam nikad prije imala u snu, no podsjetilo me na situaciju kada sam na javi primila ne-fizički šamar od kojeg mi je cijela glava protrnula. Tada sam mislila da je nešto drugo, sad na osnovu „zvijezda“ koje sam vidjela znam da se radilo o napadu. U međuvremenu sam postavila zaštitno polje oko sebe koje očito ne štiti u astralnom svijetu.

Pretpostavljam da ulazak u okršaj s takvim likovima može voditi samo do rušenja frekvencije do te mjere da jednog dana osoba uoči da joj je frekvencija toliko niska, da je miljama daleko od svjetla. Mislim da je učinkovit način kontakta s njima da osoba izgradi obrambeni mehanizam koji odbija njihove napade. Što se događa s povratnim energijom napada me ne zanima, u smislu da li će im naštetiti ili ne jer nema veze s mojom namjerom.

Nemam iskustava s astralnom projekcijom osim u snu.

Možda netko ima prijedlog za učinkovitu zaštitu astralnog/eteričnog tijela. Također me zanima, ako netko zna, da li zaštita kad se postavi, usporava ili otežava rad na astralu ili na bilo koji način vrši distrakciju?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: pon feb 13, 2012 4:24 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Zanimljivo. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: uto feb 14, 2012 4:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet sep 26, 2008 12:52 am
Postovi: 47
Lokacija: Beograd
Lampa,

citajuci tvoj tekst , setio sam se vlastitog iskustva koje nije bilo nimalo prijatno. Od tada je proslo dosta vremena i neke stvari i metode odbrane sam probao. Ono sto je najbitnije je promena licnih stremljenja i afiniteta. ne davanje prilike niti mogucnosti sa svoje licne strane u smislu negativnog psiholoskog i emotivnog stanja. potrebno je biti "neukusan" tim enetitetima koji te salecu. To se postize promenom "magnetnog uticaja" svojih vlastitih energija, i ciscenjem energetskih i bioloskih implanta iz tela i aure i poboljsanjem energetskog integriteta. Najjednostavniji metod koji fantasticno funkcionise je sa orgonskim zaperom i meditacijom u toku zappovanja. Postupak traje oko sat vremena. U toku prvog tretmana otpadaju neki od etericnih implanta i obnavljaju se delovi aure koji imaju rupe. Za vreme postupka se koriste dve frekvencije 15Hz i 30Khz... Vec prvom primenom na zacudjujuci nacin stvari se menjaju na bolje ,a kada se postupak sprovodi redovno 10-15 dana uklanja vecinu komponenti koja nas mogu vezati za nize vibracije. Sto se tice "obracuna" sa otimacima.... Mislim da njih veseli kada se covek upusti u bes ili na agresivan nacin pokusava da ih se oslobodi. Mnogo bolje resenje je povecati sopstvenu vibraciju i preskociti nizi astral tokom ulaska u san. Implanti cine da tokom noci "zapnemo" na njihovom terenu pa je njih neophodno pocistiti. Vecina ljudi ima jedan implant na celu sa desne strane koji je po meni kljucni za mnogo nasih licnih "havarija"... Inace njih ima mnogo i raznog tipa ,ali najbitniji po pitanju otmica je onaj koji stvara opsesiju i usmerenost paznje ka morbidnom i mracnom i stanjima straha. Tek kada se oni uklone moze doci i do "karakterne" promene koja ce coveka orjentisati ka visim vibracijama i uopste svetlijim domenima egzistencije. Princip je jednostavan... "Ako ne zelis biti prljav od blata, nemoj skakati u blato"... Kako god, posto je stvar u poodmakloj fazi potrebna je neka ekstra energija koja ce napraviti promenu i pomoci ti da ih jednog po jednog posaljes u svetlo. Vecina tehnika koje su opisivane i za cilj imaju oslobadjanje su principijelno dobre , ali ih je tesko praktikovati i imati od njih koristi kada je aura otvorena ,a covek zakucan u nizoj vibraciji. Po meni... fali im orgonska energija , preciznije pobudjeni orgonit sa moebijusovim kalemom. Na temi o orgonskim uredjajima cu postaviti postupak izrade. ono sto je bitno za znati je da nijedno sredstvo samo po sebi nije resenje , ali da nam neka od njih mogu jako dobro koristiti. Bitno je nase usmerenje. Ono kreira magnetski uticaj i prirodu iskustava.

Ovaj postupak je najbolje koristiti ujutru jer sem sto cisti implante koji mogu biti prisutni celog zivota ili od ranije cisti i energije koje smo "pokupili" na astralu. Radi se uz meditaciju jer svesnim angazovanjem i vizualizacijom ubrzavamo proces i dajemo mu usmerenje... Sam postupak cisti i bioloske parazite koji mogu biti uzrok promene ponasanja i otvoriti nas na nize energije.

1.popiti casu vode
2.sipati novu vodu i staviti na sto pored zappera
3.ukljuciti orgonski zapper na 15Hz i drzati elektrode u rukama tokom 21 minut (usmerenje kristala kvarca u zapperu je obavezno na gore)
U toku zappovanja , opustiti se i disati na stomak.
Ispuniti prostor belim bljestavim svetlom.
Sa udahohom vizualizovati svetloplavu boju koja ispunjava auru odozdo na gore do iznad glave i tu se pretvara u snop koji sve lose "katapultira" u svetlo. U toj fazi se cesto vide senke koje lete na gore i nestaju u bljestavom svetlu. Mogu biti "senke", nejasni oblici, kugle tamne ili crvene boje, delovi nekakvih mehanizama ili razni cudni oblici.
Sa izdahom vizualizovati zlatnu zrak koji se spusta iz svetla kroz glavu i ispunjava auru odozgo na dole sve do ispod stopala. U toku postupka su moguce razne senzacije, poput kratkotrajnog osecaja uznemirenosti , osecaja da nesto mili uz ledja ili da nesto treperi ispred cela ili da je nesto nakaceno na grudima, na nozi ,ruci, vratu... Sve sto se manifestuje je upravo postala proslost i otislo da se ne vrati. Visoke energije otkrivaju prisustvo parazita i on im kratko vreme odoleva. Onog momenta kada ga mi opazimo i svesno registrujemo ,on biva otkriven i njemu je KRAJ. Posto je zappovanje na 15hz dosta temeljno i efikasno ono tokom prvih puta zna da bude burnije cak neugodno. To je prolazno i dobar je znak jer se odvija izuzetno temeljno ciscenje. I fizicko i energetsko.
4. popiti casu vode koja je stajala pored zappera i napraviti pauzu od 7-8 minuta
5. sipati novu casu vode i staviti pored zappera
6. Ukljuciti zapper na 30 Khz i drzati elektrode u rukama tokom narednih 21 minut
U toku drugog dela zappovanja na 30 Khz se desava proces harmonizacije i opustanja. I jedna i druga frekvencija ciste razne necistoce , ali je ova blaza i moze izazvati blagu pospanost. Disati na stomak i ponoviti postupak sa vizualizacijom. Vecina ljudi koji su sprovodili ovaj postupak svedoci o nastajanju bele zastitne opne oko aure i osecaj ugodnosti i bezbriznosti.
7.popiti casu vode koja je stajala pored zappera.

Ovaj postupak je izuzetno mocan i pravi oporavak ,a za posledicu ima nedostatak razdrazljivosti,ocaja, besa i svih nizih energetskih stanja. On oporavlja nase licne sposobnosti i energetski integritet koji imamo sa univerzumom.

Postoji jos niz zanimljivih i pozitivnih fenomena , a jedan je da posle nekoliko kompletnih tretmana dolazi do aktivacije gorespomenutog belog zastitnog sloja na auri i da on deluje autonomno u slucaju potrebe.

Da bi se energije sto pravilnije i bolje aktivirale, potrebna je nasa saglasnost ,a ona moze biti u obliku jednostavne ideje "da su postupkom obuhvaceno svi kljucni detalji i na svim nivoima i u skladu sa nasom Dusom,nasim licnim putem itd...". To je sasvim dovoljno . Bitni detalji i sadrzaji sami isplivavaju tokom meditacije i bitno je da se sto vise opustimo i budemo u stanju svedoka i zapravo dopustimo da se transformacija odvija sama od sebe. Posle nekog vremena ona postaje spontana i mnogo efikasnija nego pre ovog postupka.

_________________
Smole nikad dosta!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Krađa duše, napadi entiteta prilikom sna
PostPostano: pon feb 27, 2012 1:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 27, 2012 12:58 pm
Postovi: 6
Hi, laik sam uglavnom sam se micala od svih bajanja proricanja i svih drugih sličnih djelovanja, jednostavno se nisam na to palila jer sam se opekla još u ranoj mladosti pa ono drš se što dalje, realan život , svojim rukama svojim radom i tako, sve dobro dok je dobro, međutim desilo se da sam susrela nekog tipa koji me jako privukao, kad se toga sjetim ispadnem iz cipela. E sad, već skoro 4 godine mi njegov entitet-duh-duša živog čovjeka neda mira, čita mi misli, puni me seksualnom energijom, stalno mi šalje telekinezom signale po tijelu, mrda mojim mišićima. Prošla sam sve faze, prvo strah, onda odricanje od svega i svačega, no kako sam prilično realna, malo sam se osamila jer to ne možeš nikom ni reči, skužila sam da me zapravo prca, da nije stalno u meni, da dobro osjetim kad iz radoznalosti provjerava što mislim, kao stalno me zavodi, ubacuje mi emocije, sposoban je poslati i misli bez problema i slike. Normalno da sam skoro skrenula, al još sam živa i pribrala sam se, tražim način kako da ga se riješim. Naravno to se na moj seksualni život odrazilo izrazito loše. Mislim da nitko nema pravo drugog opsjedati. Ako itko ima kakav dobar savjet, al stvarno dobar savjet. Molim da mi pomogne. U takvim situacijama racio i emocija može napraviti i više štete, zato sam se smirila. Međutim moj život se tako sveo na glumljenje biljke. Ne mogu reći da sam sretna, a to bih stvarno htjela biti. Najgore je kad posumnjaš u vlastite snage.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Krađa duše, napadi entiteta prilikom sna
PostPostano: pon feb 27, 2012 1:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Zrin je napisao/la:
Hi, laik sam uglavnom sam se micala od svih bajanja proricanja i svih drugih sličnih djelovanja, jednostavno se nisam na to palila jer sam se opekla još u ranoj mladosti pa ono drš se što dalje, realan život , svojim rukama svojim radom i tako, sve dobro dok je dobro, međutim desilo se da sam susrela nekog tipa koji me jako privukao, kad se toga sjetim ispadnem iz cipela. E sad, već skoro 4 godine mi njegov entitet-duh-duša živog čovjeka neda mira, čita mi misli, puni me seksualnom energijom, stalno mi šalje telekinezom signale po tijelu, mrda mojim mišićima. Prošla sam sve faze, prvo strah, onda odricanje od svega i svačega, no kako sam prilično realna, malo sam se osamila jer to ne možeš nikom ni reči, skužila sam da me zapravo prca, da nije stalno u meni, da dobro osjetim kad iz radoznalosti provjerava što mislim, kao stalno me zavodi, ubacuje mi emocije, sposoban je poslati i misli bez problema i slike. Normalno da sam skoro skrenula, al još sam živa i pribrala sam se, tražim način kako da ga se riješim. Naravno to se na moj seksualni život odrazilo izrazito loše. Mislim da nitko nema pravo drugog opsjedati. Ako itko ima kakav dobar savjet, al stvarno dobar savjet. Molim da mi pomogne. U takvim situacijama racio i emocija može napraviti i više štete, zato sam se smirila. Međutim moj život se tako sveo na glumljenje biljke. Ne mogu reći da sam sretna, a to bih stvarno htjela biti. Najgore je kad posumnjaš u vlastite snage.


Hi, ne znam da li će ti pomoći ovo što ću napisati, no budi uporna neko vrijeme da vidiš da li stvar funkcionira kod tebe. Ti si biće više frekvencije i svima koji su niže frekvencije od tebe ako narediš da odu, moraju otići, premda nerado. Međutim, trebaš narediti svojim unutarnjim bićem, svojom sviješću, dušom, čime god. Nešto otprilike poput:" Ja sam biće više frekvencije! Svim bićima, entitetima i misaonim formama niže frekvencije naređujem: Odlazite!" Izgovara se u sebi, ako ti je lakše može i naglas dok se ne navikneš. Da li stvar funkcionira možeš pratiti i po tome što će ti se početi događati manje nezgode jer će te na taj način kažnjavati za neposluh. Što se tiče dotične osobe sama odluči kako ćeš se ponašati u kontaktu s njim. Ako me pitaš kada primjenjivati ovaj način tjeranja zle bagre od sebe, pa sama procijeni, koliko dugo ih želiš kraj sebe. Naredba vrijedi neko kraće vrijeme i treba je obnavljati.

Drži se! :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Krađa duše, napadi entiteta prilikom sna
PostPostano: pon feb 27, 2012 2:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 27, 2012 12:58 pm
Postovi: 6
Hvala za podršku. Mislim da je problem što je moja duša osjetila strah. I nakon toga sam se puno preispitivala, svoje postuke u životu, svoje misli. I teško je samog sebe imat pod kontrolom. Najlakše je napraviti promjenu, ali kad te obitelj i druge obveze vežu i nedaju ti da napraviš promjenu, da odeš na neko drugo mjesto, posao, stan, državu, i polako godinice dolaze i samopouzdanje. Inače tu osobu uopće ne viđam već tri godine, i jedva da smo i razgovarale dve tri rečenice ukupno i nemam ju namjeru nikad više vidjeti. I nikad nisam bila za neke skrivene igrice i odnose, već otvorene karte. A kao nasjela sam kroz misli, kroz skrivene čežnje i takve stvari.

Vezano za ove nezgode koje spominješ, pa to meni tako u životu se uvijek sve i sitnice ulgavnom vrate, tako da sam davno prestala lagat, varat i sl., samo je teško ustrajati, teško je kontrolirat svoje misli, teško je pronaći put. Ipak se to toliko dugo vrti, voljela bih da se nije dogodilo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 349 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 116 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz