Sada je: sub apr 27, 2024 7:55 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 349 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Krađa duše, napadi entiteta prilikom sna
PostPostano: pon feb 27, 2012 5:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Zrin je napisao/la:
Mislim da je problem što je moja duša osjetila strah.

To nas sve muči, no svatko treba naći vlastiti način za prerastanje straha. Dok ga se ne riješiš tvoji izbori nisu bazirani na slobodnoj volji nego na strahu, tj, izbjegavanju situacija koje te mogu dovesti u kontakt s nekim ili nečim što izaziva strah. Čovjek je slobodan kad nema straha, jer tada donosi odluke i radi izbore koji nisu uvjetovani strahom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: uto feb 28, 2012 10:59 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 27, 2012 12:58 pm
Postovi: 6
Meni bi trebala nekakva takva palica da otjeram to od mene, več četri godine on plazi! Mislila sam to s ljublavlju da će proč, al ma kakvi to ga samo hrani, uostalom sve ga hrani! Osim mog spavanja. Dajte mi molim Vas neku palicu da ga preplašim da ode jednom za svagda!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: uto feb 28, 2012 8:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Zrin je napisao/la:
Meni bi trebala nekakva takva palica da otjeram to od mene, več četri godine on plazi! Mislila sam to s ljublavlju da će proč, al ma kakvi to ga samo hrani, uostalom sve ga hrani! Osim mog spavanja. Dajte mi molim Vas neku palicu da ga preplašim da ode jednom za svagda!

Tu je no nisi je prepoznala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi entiteta za vrijeme spavanja
PostPostano: sri feb 29, 2012 1:05 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 28, 2012 5:49 pm
Postovi: 5
Vec neko vreme pratim forum ali nikako da pronadjem vremena da nesto i napisem. Sada vec nemam izbora do pronaci vremena za pisanje jer polako vec pomisljam da ludim. Od kako znam za sebe imam episode paralize sna pracenje raznim glasovima, porukama. Mogu cak osetiti i neciji dah, kao kada vam neko sapuce na uvo. Naucila sam ziveti sa tim i ne obracati paznju na to. Nisam se vise ni plasila toga,jednostavno sam ignorisala takva desavanja.Probudi me to, sacekam da prodje, i odmah nakon toga se uspavam kao bebica.

Ipak,u poslednje dve godine se to znatno pogorsalo. Pocelo je tako sto sam se jedne noci probudila, opet nesposobna da pokrenem bilo koji deo tela, i ugledala uzareno-crvene oci kako me posmatraju. Preteci,izazivacki. Bilo mi je vec dosta takvih budjenja pa sam se nekako uspela osloboditi paralize i ustati iz kreveta. Tada sam shvatila da je stvorenje sa crvenim ocima ustvari beli zec kojeg sam pocela ganjati po sobi. Bio je neverovatno brz,skakao na police,obarao stvari sa njih…Tada sam zacula ocev glas (zivi na spratu ispod) kako me doziva i pita zasto jurcam po sobi u sred noci. Zec je nestao,a ja sam ostala stajati na sredini sobe u kojoj je vladao potpuni haos jer su sve stvari sa polica zaista bile poobarane,kao da je tornado prohujao sobom.

Sve cesce mi se desavaju takve stvari ali se uvek dogodi i nesto novo,nesto sto mi se ranije nije desavalo. Sve cesce se budim,opet sa paralizom,i ugledam crnu senku kako stoji negde u sobi. Izduzeno tanko telo, duge ruke, visina preko 2 metra. Okrene se prema meni kada primeti da ga posmatram, brzinom svetlosti proleti sobom i skoci u mene. Prvi put kada se to desilo prepala sam se jer sam mislila da ce me napasti,da ce skociti na mene. Umesto toga samo je izbledelo tokom skoka,kao da se uvuklo negde u mene. Zaista ne znam kako to da opisem.

Puno sam trazila po netu na tu temu i vidim da nije bas mali broj ljudi kojima se to desava. Ipak, o nekim stvarima koje su se meni pocele desavati nigde ne mogu pronaci nista. Stvarno su mi se smucila vec ta budjenja u sred noci . Desavalo mi se cesto da se probudim i da vidim krajickom oka senku necije ruke (sa jako dugim prstima) kako se pocinje spustati na mene (kao da mi je neko iza ledja u tom trenutku jer uvek spavam na boku). U pokusaju da dokazem sebi da samo zamisljam (ili sanjam) to uspem pobediti paralizu i krenuti rukom prema toj senci. Par puta mi je i uspelo da je uhvatim. Ne znam kako opisati taj osecaj. Kao balon samo donekle ispunjen vazduhom. Guma koja mi se savija pod prstima. I jedna recenica koja uvek isprati taj trenutak. Ne cujem da neko to izgovara, jednostavno kao da telepatski hvatam neciju razmenu misli. Ta recenica je uvek ista … “To se budi”.

Poslednji u nizu dogadjaja (I dogadjaj zbog koga najvise i pisem ovaj post ) desio se nedavno. Opet budjenje u sred noci,paraliza…I osecaj da je neko u sobi. Neko koga zaista ne zelim blizu jer mogu osetiti zlo. Uspela sam se opet nekako osloboditi paralize i ustala sam iz kreveta da upalim svetlo. Nisam mogla upaliti svetlo,kao da nema struje,iako sam cula da moj otac na spratu nize gleda TV ( i ranije mi se uvek desavalo da ne mogu upaliti svetlo nigde u sobi kada mi se desavaju takve stvari). Zaista mi se smucilo tada i zelela sam znati sta je to i sta mi se to desava. Pomislila sam kako zelim da mi se to nesto prikaze i da se ne krije vise. Volela bih da nisam to pomislila. Osetila sam tada kako nesto stoji iza mene i dise mi u vrat. Bilo je tako blizu. Okrenula sam se i ugledala prizor koji nikada necu zaboraviti. Mala,potpuno okrugla glava, ledeno zelene oci pune mrznje i pretnje, strasno naborano lice i nesto malo rascupane i sede kose na glavi. Stajalo je na samo par santimetara od mene I posmatralo me. Imalo je neki cudnu,narandzastu boju koze. Bilo je vise od mene (preko dva metra) ali mu je lice bilo u ravni sa mojim licem. U prvom trenutku sam pomislila da je to zbog toga sto ima jako dug i neobican vrat jer sam samo krajickom oka mogla videti telo (od straha mi je pogled bio prikovan na te ledene oci). Tek kada sam malo spustila pogled videla sam da je to stvorenje imalo telo zmije,ljudsku glavu (ali cudnog,potpuno okruglog oblika) i ljudske ruke. Ne znam ni sama zasto ali prestala sam tada osecati strah. Prosla mi je samo misao glavom kako to stvorenje treba zaliti jer je toliko ispunjeno mrznjom da nema mesta za bilo sta drugo . Kao da je moglo procitati moje misli, jos veci bes se mogao procitati na njegovom licu a oci su mu odjednom postale potpuno crne. Tada je i nestalo. Ja sam ostala stajati na sred sobe pitajuci se jesam li sve samo sanjala ali onda su se oba svetla u sobi (koja sam ranije pokusala upaliti ali kao da nije bilo struje) upalila.

Izvinjavam se na jako dugom postu ali zaista vise ne znam sta da radim. Pokusala sam sa savetima koje su neki od vas vec pomenuli na forumu ali nista nije pomoglo. Na netu ne mogu pronaci neke odgovore koji su mi potrebni. Ne mogu ih,nazalost, pronaci ni u sebi. Da li je neko od vas negde vec cuo ili procitao za nesto slicno tom stvorenju? Da li pocinjem da ludim ili se te stvari zaista dogadjaju?

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: čet mar 01, 2012 6:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Davorin je napisao/la:
Lampa,

citajuci tvoj tekst , setio sam se vlastitog iskustva koje nije bilo nimalo prijatno. Od tada je proslo dosta vremena i neke stvari i metode odbrane sam probao. Ono sto je najbitnije je promena licnih stremljenja i afiniteta. ne davanje prilike niti mogucnosti sa svoje licne strane u smislu negativnog psiholoskog i emotivnog stanja. potrebno je biti "neukusan" tim enetitetima koji te salecu. To se postize promenom "magnetnog uticaja" svojih vlastitih energija, i ciscenjem energetskih i bioloskih implanta iz tela i aure i poboljsanjem energetskog integriteta. Najjednostavniji metod koji fantasticno funkcionise je sa orgonskim zaperom i meditacijom u toku zappovanja. Postupak traje oko sat vremena. U toku prvog tretmana otpadaju neki od etericnih implanta i obnavljaju se delovi aure koji imaju rupe. Za vreme postupka se koriste dve frekvencije 15Hz i 30Khz... Vec prvom primenom na zacudjujuci nacin stvari se menjaju na bolje ,a kada se postupak sprovodi redovno 10-15 dana uklanja vecinu komponenti koja nas mogu vezati za nize vibracije. Sto se tice "obracuna" sa otimacima.... Mislim da njih veseli kada se covek upusti u bes ili na agresivan nacin pokusava da ih se oslobodi. Mnogo bolje resenje je povecati sopstvenu vibraciju i preskociti nizi astral tokom ulaska u san. Implanti cine da tokom noci "zapnemo" na njihovom terenu pa je njih neophodno pocistiti. Vecina ljudi ima jedan implant na celu sa desne strane koji je po meni kljucni za mnogo nasih licnih "havarija"... Inace njih ima mnogo i raznog tipa ,ali najbitniji po pitanju otmica je onaj koji stvara opsesiju i usmerenost paznje ka morbidnom i mracnom i stanjima straha. Tek kada se oni uklone moze doci i do "karakterne" promene koja ce coveka orjentisati ka visim vibracijama i uopste svetlijim domenima egzistencije. Princip je jednostavan... "Ako ne zelis biti prljav od blata, nemoj skakati u blato"... Kako god, posto je stvar u poodmakloj fazi potrebna je neka ekstra energija koja ce napraviti promenu i pomoci ti da ih jednog po jednog posaljes u svetlo. Vecina tehnika koje su opisivane i za cilj imaju oslobadjanje su principijelno dobre , ali ih je tesko praktikovati i imati od njih koristi kada je aura otvorena ,a covek zakucan u nizoj vibraciji. Po meni... fali im orgonska energija , preciznije pobudjeni orgonit sa moebijusovim kalemom. Na temi o orgonskim uredjajima cu postaviti postupak izrade. ono sto je bitno za znati je da nijedno sredstvo samo po sebi nije resenje , ali da nam neka od njih mogu jako dobro koristiti. Bitno je nase usmerenje. Ono kreira magnetski uticaj i prirodu iskustava.

Ovaj postupak je najbolje koristiti ujutru jer sem sto cisti implante koji mogu biti prisutni celog zivota ili od ranije cisti i energije koje smo "pokupili" na astralu. Radi se uz meditaciju jer svesnim angazovanjem i vizualizacijom ubrzavamo proces i dajemo mu usmerenje... Sam postupak cisti i bioloske parazite koji mogu biti uzrok promene ponasanja i otvoriti nas na nize energije.

1.popiti casu vode
2.sipati novu vodu i staviti na sto pored zappera
3.ukljuciti orgonski zapper na 15Hz i drzati elektrode u rukama tokom 21 minut (usmerenje kristala kvarca u zapperu je obavezno na gore)
U toku zappovanja , opustiti se i disati na stomak.
Ispuniti prostor belim bljestavim svetlom.
Sa udahohom vizualizovati svetloplavu boju koja ispunjava auru odozdo na gore do iznad glave i tu se pretvara u snop koji sve lose "katapultira" u svetlo. U toj fazi se cesto vide senke koje lete na gore i nestaju u bljestavom svetlu. Mogu biti "senke", nejasni oblici, kugle tamne ili crvene boje, delovi nekakvih mehanizama ili razni cudni oblici.
Sa izdahom vizualizovati zlatnu zrak koji se spusta iz svetla kroz glavu i ispunjava auru odozgo na dole sve do ispod stopala. U toku postupka su moguce razne senzacije, poput kratkotrajnog osecaja uznemirenosti , osecaja da nesto mili uz ledja ili da nesto treperi ispred cela ili da je nesto nakaceno na grudima, na nozi ,ruci, vratu... Sve sto se manifestuje je upravo postala proslost i otislo da se ne vrati. Visoke energije otkrivaju prisustvo parazita i on im kratko vreme odoleva. Onog momenta kada ga mi opazimo i svesno registrujemo ,on biva otkriven i njemu je KRAJ. Posto je zappovanje na 15hz dosta temeljno i efikasno ono tokom prvih puta zna da bude burnije cak neugodno. To je prolazno i dobar je znak jer se odvija izuzetno temeljno ciscenje. I fizicko i energetsko.
4. popiti casu vode koja je stajala pored zappera i napraviti pauzu od 7-8 minuta
5. sipati novu casu vode i staviti pored zappera
6. Ukljuciti zapper na 30 Khz i drzati elektrode u rukama tokom narednih 21 minut
U toku drugog dela zappovanja na 30 Khz se desava proces harmonizacije i opustanja. I jedna i druga frekvencija ciste razne necistoce , ali je ova blaza i moze izazvati blagu pospanost. Disati na stomak i ponoviti postupak sa vizualizacijom. Vecina ljudi koji su sprovodili ovaj postupak svedoci o nastajanju bele zastitne opne oko aure i osecaj ugodnosti i bezbriznosti.
7.popiti casu vode koja je stajala pored zappera.

Ovaj postupak je izuzetno mocan i pravi oporavak ,a za posledicu ima nedostatak razdrazljivosti,ocaja, besa i svih nizih energetskih stanja. On oporavlja nase licne sposobnosti i energetski integritet koji imamo sa univerzumom.

Postoji jos niz zanimljivih i pozitivnih fenomena , a jedan je da posle nekoliko kompletnih tretmana dolazi do aktivacije gorespomenutog belog zastitnog sloja na auri i da on deluje autonomno u slucaju potrebe.

Da bi se energije sto pravilnije i bolje aktivirale, potrebna je nasa saglasnost ,a ona moze biti u obliku jednostavne ideje "da su postupkom obuhvaceno svi kljucni detalji i na svim nivoima i u skladu sa nasom Dusom,nasim licnim putem itd...". To je sasvim dovoljno . Bitni detalji i sadrzaji sami isplivavaju tokom meditacije i bitno je da se sto vise opustimo i budemo u stanju svedoka i zapravo dopustimo da se transformacija odvija sama od sebe. Posle nekog vremena ona postaje spontana i mnogo efikasnija nego pre ovog postupka.


Hvala ti,
imam zapper s fiksnom frekvencijom. Možeš li mi dati link na stranicu koja sadrži info o izradi zappera s promjenjivom frekvencijom. Pokušali smo prije dvije godine ali ne radi stvar.
pozz,


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi entiteta za vrijeme spavanja
PostPostano: sub mar 03, 2012 3:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 27, 2011 6:15 am
Postovi: 46
Lokacija: Innerspace
Komatiasmeni je napisao/la:
Ne znam ni sama zasto ali prestala sam tada osecati strah. Prosla mi je samo misao glavom kako to stvorenje treba zaliti jer je toliko ispunjeno mrznjom da nema mesta za bilo sta drugo . Kao da je moglo procitati moje misli, jos veci bes se mogao procitati na njegovom licu a oci su mu odjednom postale potpuno crne. Tada je i nestalo. Ja sam ostala stajati na sred sobe pitajuci se jesam li sve samo sanjala ali onda su se oba svetla u sobi (koja sam ranije pokusala upaliti ali kao da nije bilo struje) upalila.


Komatiasmeni, mislim da je u tome resenje. Verovatno si proicitala vec na forumu da se te nakaze hrane nasim strahom i verujem da ima neceg u tome. Ja sam i uspeo da se resim svih "pocetilaca" (bar za sada) tako sto sam se uverio da mi ne mogu nista. Ne znam kako, samo sam se poneo iskustvima drugih sa foruma (nije da hvalim, ali 5+ za ovakve teme),poverovao sam da se ne treba bojati.

Nekako kao da sa porastom mog samopouzdanja, njihovo sve vise opada. U strahu sam postao skoro paranoican, svasta mi se pricinjavalo i poceo sam sve vise citati. Skontao sam da sam jos uvek na pocetku sa znanjem, ali ne i sa samopouzdanjem (mozda je kljuc bas u samopouzdanju).

Jednostavno sam osecanje straha pokusao da zamenim za hrabrost, ali je tesko u PM. Umesto toga, prvo skrenem misli na osobe koje stvarno neizmerno volim i to mi da hrabrost. Neko kasnije vreme sam bio uzbudjen kada ih osetim, jer sam ih ismejavao. Nakon toga uzimale su lepse forme devojaka i slicno, Osecaj je super, dodje ti da se smejes u noci kao blesav :D
Na primer: Kada sam osetio dahtanje za vratom, pomislio sam "mogao si bar da operes zube p_zda ti materina". Znam samo da ih vec duuugo nema, valjda misle da sam opicen ](*,) :D

Te forme izgleda uzimaju razne gadne oblike, zmije, nakaze i slicno, ali za cudo i prelepe devojke, kuce, mede zeke il' bilo sta (valjda da nas tako zbune). Moja devojka je cesto imala napad entiteta koji je uzimao moj oblik i sto se vise bojala, on je bio sve vislji-veci. Sto se vise bolala jer nije znala kako da se brani od osobe koja joj je draga, sve je bio opasniji. Ja sam joj predlozio da se ne boji. Nisam znao sta da drugo da radim, pkusao sam da joj na brzinu ulijem malo samopouzdanja i kako mi se cini, vredelo je.

Ne mogu odgovorno tvrditi da je to resenje, ali vredi pokusati. Covek kada oboli, hvata se i za slamku da bi se izlecio, kada se izleci cuva svoje zdravlje. Bolest ume doci kao samar za budjenje. Da nije bilo raznih ovakvih sra_ja, ja i vecina nas se verovatno ne bih nasli na ovom forumu. Mozda su nam strah i oni bas potrebni kako bi se prodrmali malo u zivotu i stekli vise samopouzdanja koje mnogi ne znaju ni sta je.
Pozdrav!

_________________
Nismo in svesni svoga dana ako nismo svesni cesto nevidljivih sitnica u njemu koji nas cine velikim - OSECANJA


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: pon mar 05, 2012 10:37 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 27, 2012 12:58 pm
Postovi: 6
Što je zapper i gdje se može nabaviti? Pozdrav i hvala unaprijed!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: pon mar 05, 2012 1:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Zrin je napisao/la:
Što je zapper i gdje se može nabaviti? Pozdrav i hvala unaprijed!

EVO TEME:
viewtopic.php?f=6&t=408
:read:
ju velkam,unapred :angel4:
s'rch opcija je pravo chudo, takoreci neophodna alatka u sve vecoj gomili cheterskih,selfpromotivnih,komercijalnih,i raznih drugih 'postova' prepunih buke i govana manifestovanih u 3 do 4 levela devijacije

ne koristiti je na ovom forumu bi bilo kao imati dvocifreni diopter a iz inata chuvati naochare negde duboko u WC sholji
i onda svaki chas zapitkivati ukucane kad god se "Esmeralda" oglasi da vam prochitaju sa titla prevod : " beeesa me, besa me muuuuuuuuuuchooooo" :love11:


:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi entiteta za vrijeme spavanja
PostPostano: uto mar 06, 2012 8:21 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 28, 2012 5:49 pm
Postovi: 5
pravda013 je napisao/la:
Ne mogu odgovorno tvrditi da je to resenje, ali vredi pokusati. Covek kada oboli, hvata se i za slamku da bi se izlecio, kada se izleci cuva svoje zdravlje. Bolest ume doci kao samar za budjenje. Da nije bilo raznih ovakvih sra_ja, ja i vecina nas se verovatno ne bih nasli na ovom forumu. Mozda su nam strah i oni bas potrebni kako bi se prodrmali malo u zivotu i stekli vise samopouzdanja koje mnogi ne znaju ni sta je.
Pozdrav!


Da,takva dogadjanja su i dovela do toga da krenem citati puno na tu i slicne teme. Odavno se meni desavaju takve gluposti i oguglala sam vec na njih (mada nije prijatno kada se dogodi nesto novo i jos strasnije) . Ipak me nervira to sto nekako imam osecaj da neko ili nesto pocinje mesati i neke ljude oko mene,ljude do kojih mi je jako stalo, u tu pricu. Desilo mi se da se probudim usred noci, vidim da napolju pada sneg (iako nije padao kada sam krenula na spavanje), cujem i sta otac gleda na tv-u (potvrdio mi je to narednog dana) i vidim nekog lika kako sedi na stolici pored mog kreveta. Zanimljivo mi je da tada nisam imala paralizu i nisam imala taj osecaj prisustva neceg loseg. Sve u svemu,poceo mi je pricati kako ce se neke jako lose stvari poceti desavati i kako je jako bitno da ja u tom trenutku budem sa nekim osobama (imenuje mog bratanca i jednu moju prijateljicu). Uspavala sam se ubrzo nakon toga i poslednje sto sam cula od njega bilo je "Bitno je da budes sa njima". Narednog jutra se budim i smesno mi je to,pomislila sam kako vec previse citam o nekim stvarima pa je to pocelo uticati i na moje snove. Par sati kasnije moj brat dovodi mog bratanca i mali mi kaze kako je te noci "video" (sigurno je sanjao) mene i moju prijateljicu (kako ulazimo u neki brod) . Malo kasnije me zove ta prijateljica i kaze mi kako je sanjala mene i mog bratanca. Sanjala je kako se idemo ukrcati na neki brod. Guzva je na tom mestu jer jako puno brodova ceka da se ljudi ukrcaju. Ona odlazi pitati nekoga koji je nas brod i gubi se u guzvi. Tada je pocinje hvatati panika,da nas pronadje,jer su karte za brod kod mene. Tu se i probudila,uznemirena i uplasena. Malo je to previse da bude slucajnost, da svo troje manje-vise sanjamo isto.

Pozdrav i hvala na odgovoru! :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: čet mar 29, 2012 2:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet sep 26, 2008 12:52 am
Postovi: 47
Lokacija: Beograd
Lampa je napisao/la:
Davorin je napisao/la:
Lampa,

citajuci tvoj tekst , setio sam se vlastitog iskustva koje nije bilo nimalo prijatno. Od tada je proslo dosta vremena i neke stvari i metode odbrane sam probao. Ono sto je najbitnije je promena licnih stremljenja i afiniteta. ne davanje prilike niti mogucnosti sa svoje licne strane u smislu negativnog psiholoskog i emotivnog stanja. potrebno je biti "neukusan" tim enetitetima koji te salecu. To se postize promenom "magnetnog uticaja" svojih vlastitih energija, i ciscenjem energetskih i bioloskih implanta iz tela i aure i poboljsanjem energetskog integriteta. Najjednostavniji metod koji fantasticno funkcionise je sa orgonskim zaperom i meditacijom u toku zappovanja. Postupak traje oko sat vremena. U toku prvog tretmana otpadaju neki od etericnih implanta i obnavljaju se delovi aure koji imaju rupe. Za vreme postupka se koriste dve frekvencije 15Hz i 30Khz... Vec prvom primenom na zacudjujuci nacin stvari se menjaju na bolje ,a kada se postupak sprovodi redovno 10-15 dana uklanja vecinu komponenti koja nas mogu vezati za nize vibracije. Sto se tice "obracuna" sa otimacima.... Mislim da njih veseli kada se covek upusti u bes ili na agresivan nacin pokusava da ih se oslobodi. Mnogo bolje resenje je povecati sopstvenu vibraciju i preskociti nizi astral tokom ulaska u san. Implanti cine da tokom noci "zapnemo" na njihovom terenu pa je njih neophodno pocistiti. Vecina ljudi ima jedan implant na celu sa desne strane koji je po meni kljucni za mnogo nasih licnih "havarija"... Inace njih ima mnogo i raznog tipa ,ali najbitniji po pitanju otmica je onaj koji stvara opsesiju i usmerenost paznje ka morbidnom i mracnom i stanjima straha. Tek kada se oni uklone moze doci i do "karakterne" promene koja ce coveka orjentisati ka visim vibracijama i uopste svetlijim domenima egzistencije. Princip je jednostavan... "Ako ne zelis biti prljav od blata, nemoj skakati u blato"... Kako god, posto je stvar u poodmakloj fazi potrebna je neka ekstra energija koja ce napraviti promenu i pomoci ti da ih jednog po jednog posaljes u svetlo. Vecina tehnika koje su opisivane i za cilj imaju oslobadjanje su principijelno dobre , ali ih je tesko praktikovati i imati od njih koristi kada je aura otvorena ,a covek zakucan u nizoj vibraciji. Po meni... fali im orgonska energija , preciznije pobudjeni orgonit sa moebijusovim kalemom. Na temi o orgonskim uredjajima cu postaviti postupak izrade. ono sto je bitno za znati je da nijedno sredstvo samo po sebi nije resenje , ali da nam neka od njih mogu jako dobro koristiti. Bitno je nase usmerenje. Ono kreira magnetski uticaj i prirodu iskustava.

Ovaj postupak je najbolje koristiti ujutru jer sem sto cisti implante koji mogu biti prisutni celog zivota ili od ranije cisti i energije koje smo "pokupili" na astralu. Radi se uz meditaciju jer svesnim angazovanjem i vizualizacijom ubrzavamo proces i dajemo mu usmerenje... Sam postupak cisti i bioloske parazite koji mogu biti uzrok promene ponasanja i otvoriti nas na nize energije.

1.popiti casu vode
2.sipati novu vodu i staviti na sto pored zappera
3.ukljuciti orgonski zapper na 15Hz i drzati elektrode u rukama tokom 21 minut (usmerenje kristala kvarca u zapperu je obavezno na gore)
U toku zappovanja , opustiti se i disati na stomak.
Ispuniti prostor belim bljestavim svetlom.
Sa udahohom vizualizovati svetloplavu boju koja ispunjava auru odozdo na gore do iznad glave i tu se pretvara u snop koji sve lose "katapultira" u svetlo. U toj fazi se cesto vide senke koje lete na gore i nestaju u bljestavom svetlu. Mogu biti "senke", nejasni oblici, kugle tamne ili crvene boje, delovi nekakvih mehanizama ili razni cudni oblici.
Sa izdahom vizualizovati zlatnu zrak koji se spusta iz svetla kroz glavu i ispunjava auru odozgo na dole sve do ispod stopala. U toku postupka su moguce razne senzacije, poput kratkotrajnog osecaja uznemirenosti , osecaja da nesto mili uz ledja ili da nesto treperi ispred cela ili da je nesto nakaceno na grudima, na nozi ,ruci, vratu... Sve sto se manifestuje je upravo postala proslost i otislo da se ne vrati. Visoke energije otkrivaju prisustvo parazita i on im kratko vreme odoleva. Onog momenta kada ga mi opazimo i svesno registrujemo ,on biva otkriven i njemu je KRAJ. Posto je zappovanje na 15hz dosta temeljno i efikasno ono tokom prvih puta zna da bude burnije cak neugodno. To je prolazno i dobar je znak jer se odvija izuzetno temeljno ciscenje. I fizicko i energetsko.
4. popiti casu vode koja je stajala pored zappera i napraviti pauzu od 7-8 minuta
5. sipati novu casu vode i staviti pored zappera
6. Ukljuciti zapper na 30 Khz i drzati elektrode u rukama tokom narednih 21 minut
U toku drugog dela zappovanja na 30 Khz se desava proces harmonizacije i opustanja. I jedna i druga frekvencija ciste razne necistoce , ali je ova blaza i moze izazvati blagu pospanost. Disati na stomak i ponoviti postupak sa vizualizacijom. Vecina ljudi koji su sprovodili ovaj postupak svedoci o nastajanju bele zastitne opne oko aure i osecaj ugodnosti i bezbriznosti.
7.popiti casu vode koja je stajala pored zappera.

Ovaj postupak je izuzetno mocan i pravi oporavak ,a za posledicu ima nedostatak razdrazljivosti,ocaja, besa i svih nizih energetskih stanja. On oporavlja nase licne sposobnosti i energetski integritet koji imamo sa univerzumom.

Postoji jos niz zanimljivih i pozitivnih fenomena , a jedan je da posle nekoliko kompletnih tretmana dolazi do aktivacije gorespomenutog belog zastitnog sloja na auri i da on deluje autonomno u slucaju potrebe.

Da bi se energije sto pravilnije i bolje aktivirale, potrebna je nasa saglasnost ,a ona moze biti u obliku jednostavne ideje "da su postupkom obuhvaceno svi kljucni detalji i na svim nivoima i u skladu sa nasom Dusom,nasim licnim putem itd...". To je sasvim dovoljno . Bitni detalji i sadrzaji sami isplivavaju tokom meditacije i bitno je da se sto vise opustimo i budemo u stanju svedoka i zapravo dopustimo da se transformacija odvija sama od sebe. Posle nekog vremena ona postaje spontana i mnogo efikasnija nego pre ovog postupka.


Hvala ti,
imam zapper s fiksnom frekvencijom. Možeš li mi dati link na stranicu koja sadrži info o izradi zappera s promjenjivom frekvencijom. Pokušali smo prije dvije godine ali ne radi stvar.
pozz,


Obican elektronski zapper nece imati dejstvo. Neophodna je orgonska komponenta. Takav zapper je zapravo ono sto Don Croft naziva "Succor Punch". Pretrazi malo na netu o pravljenju ,a ja cu pokusati da ti nadjem semu za obe frekvencije.

_________________
Smole nikad dosta!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi za vrijeme spavanja
PostPostano: pon apr 02, 2012 11:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Davorin je napisao/la:
Obican elektronski zapper nece imati dejstvo. Neophodna je orgonska komponenta. Takav zapper je zapravo ono sto Don Croft naziva "Succor Punch". Pretrazi malo na netu o pravljenju ,a ja cu pokusati da ti nadjem semu za obe frekvencije.


Hvala ti,
:glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi entiteta za vrijeme spavanja
PostPostano: čet apr 19, 2012 12:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 16, 2012 9:41 pm
Postovi: 17
pravda013 je napisao/la:
Komatiasmeni je napisao/la:
Ne znam ni sama zasto ali prestala sam tada osecati strah. Prosla mi je samo misao glavom kako to stvorenje treba zaliti jer je toliko ispunjeno mrznjom da nema mesta za bilo sta drugo . Kao da je moglo procitati moje misli, jos veci bes se mogao procitati na njegovom licu a oci su mu odjednom postale potpuno crne. Tada je i nestalo. Ja sam ostala stajati na sred sobe pitajuci se jesam li sve samo sanjala ali onda su se oba svetla u sobi (koja sam ranije pokusala upaliti ali kao da nije bilo struje) upalila.


Komatiasmeni, mislim da je u tome resenje. Verovatno si proicitala vec na forumu da se te nakaze hrane nasim strahom i verujem da ima neceg u tome. Ja sam i uspeo da se resim svih "pocetilaca" (bar za sada) tako sto sam se uverio da mi ne mogu nista. Ne znam kako, samo sam se poneo iskustvima drugih sa foruma (nije da hvalim, ali 5+ za ovakve teme),poverovao sam da se ne treba bojati.

Nekako kao da sa porastom mog samopouzdanja, njihovo sve vise opada. U strahu sam postao skoro paranoican, svasta mi se pricinjavalo i poceo sam sve vise citati. Skontao sam da sam jos uvek na pocetku sa znanjem, ali ne i sa samopouzdanjem (mozda je kljuc bas u samopouzdanju).

Jednostavno sam osecanje straha pokusao da zamenim za hrabrost, ali je tesko u PM. Umesto toga, prvo skrenem misli na osobe koje stvarno neizmerno volim i to mi da hrabrost. Neko kasnije vreme sam bio uzbudjen kada ih osetim, jer sam ih ismejavao. Nakon toga uzimale su lepse forme devojaka i slicno, Osecaj je super, dodje ti da se smejes u noci kao blesav :D
Na primer: Kada sam osetio dahtanje za vratom, pomislio sam "mogao si bar da operes zube p_zda ti materina". Znam samo da ih vec duuugo nema, valjda misle da sam opicen ](*,) :D

Te forme izgleda uzimaju razne gadne oblike, zmije, nakaze i slicno, ali za cudo i prelepe devojke, kuce, mede zeke il' bilo sta (valjda da nas tako zbune). Moja devojka je cesto imala napad entiteta koji je uzimao moj oblik i sto se vise bojala, on je bio sve vislji-veci. Sto se vise bolala jer nije znala kako da se brani od osobe koja joj je draga, sve je bio opasniji. Ja sam joj predlozio da se ne boji. Nisam znao sta da drugo da radim, pkusao sam da joj na brzinu ulijem malo samopouzdanja i kako mi se cini, vredelo je.

Ne mogu odgovorno tvrditi da je to resenje, ali vredi pokusati. Covek kada oboli, hvata se i za slamku da bi se izlecio, kada se izleci cuva svoje zdravlje. Bolest ume doci kao samar za budjenje. Da nije bilo raznih ovakvih sra_ja, ja i vecina nas se verovatno ne bih nasli na ovom forumu. Mozda su nam strah i oni bas potrebni kako bi se prodrmali malo u zivotu i stekli vise samopouzdanja koje mnogi ne znaju ni sta je.
Pozdrav!

.....................................................................................................................................
ovome sam se slatko nasmijala,jer sam i ja to pokusavala \:D/ ,Probala da kao volim to sto me napada,ali je to bilo jos gore.Napadi bi bili sve jaci i gori.Samopouzdanje mi je jako opalo zadnjih godina.Znam da ga treba vratiti,ali je bilo momenata kad sam bila jako slaba za sve to. :love3:

_________________
"sto si blize snu,to vise osobna legenda postaje istinski smisao zivota"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi entiteta za vrijeme spavanja
PostPostano: čet apr 19, 2012 1:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 27, 2011 6:15 am
Postovi: 46
Lokacija: Innerspace
tan_kju je napisao/la:
pravda013 je napisao/la:
Komatiasmeni je napisao/la:
Ne znam ni sama zasto ali prestala sam tada osecati strah. Prosla mi je samo misao glavom kako to stvorenje treba zaliti jer je toliko ispunjeno mrznjom da nema mesta za bilo sta drugo . Kao da je moglo procitati moje misli, jos veci bes se mogao procitati na njegovom licu a oci su mu odjednom postale potpuno crne. Tada je i nestalo. Ja sam ostala stajati na sred sobe pitajuci se jesam li sve samo sanjala ali onda su se oba svetla u sobi (koja sam ranije pokusala upaliti ali kao da nije bilo struje) upalila.


Komatiasmeni, mislim da je u tome resenje. Verovatno si proicitala vec na forumu da se te nakaze hrane nasim strahom i verujem da ima neceg u tome. Ja sam i uspeo da se resim svih "pocetilaca" (bar za sada) tako sto sam se uverio da mi ne mogu nista. Ne znam kako, samo sam se poneo iskustvima drugih sa foruma (nije da hvalim, ali 5+ za ovakve teme),poverovao sam da se ne treba bojati.

Nekako kao da sa porastom mog samopouzdanja, njihovo sve vise opada. U strahu sam postao skoro paranoican, svasta mi se pricinjavalo i poceo sam sve vise citati. Skontao sam da sam jos uvek na pocetku sa znanjem, ali ne i sa samopouzdanjem (mozda je kljuc bas u samopouzdanju).

Jednostavno sam osecanje straha pokusao da zamenim za hrabrost, ali je tesko u PM. Umesto toga, prvo skrenem misli na osobe koje stvarno neizmerno volim i to mi da hrabrost. Neko kasnije vreme sam bio uzbudjen kada ih osetim, jer sam ih ismejavao. Nakon toga uzimale su lepse forme devojaka i slicno, Osecaj je super, dodje ti da se smejes u noci kao blesav :D
Na primer: Kada sam osetio dahtanje za vratom, pomislio sam "mogao si bar da operes zube p_zda ti materina". Znam samo da ih vec duuugo nema, valjda misle da sam opicen ](*,) :D

Te forme izgleda uzimaju razne gadne oblike, zmije, nakaze i slicno, ali za cudo i prelepe devojke, kuce, mede zeke il' bilo sta (valjda da nas tako zbune). Moja devojka je cesto imala napad entiteta koji je uzimao moj oblik i sto se vise bojala, on je bio sve vislji-veci. Sto se vise bolala jer nije znala kako da se brani od osobe koja joj je draga, sve je bio opasniji. Ja sam joj predlozio da se ne boji. Nisam znao sta da drugo da radim, pkusao sam da joj na brzinu ulijem malo samopouzdanja i kako mi se cini, vredelo je.

Ne mogu odgovorno tvrditi da je to resenje, ali vredi pokusati. Covek kada oboli, hvata se i za slamku da bi se izlecio, kada se izleci cuva svoje zdravlje. Bolest ume doci kao samar za budjenje. Da nije bilo raznih ovakvih sra_ja, ja i vecina nas se verovatno ne bih nasli na ovom forumu. Mozda su nam strah i oni bas potrebni kako bi se prodrmali malo u zivotu i stekli vise samopouzdanja koje mnogi ne znaju ni sta je.
Pozdrav!

.....................................................................................................................................
ovome sam se slatko nasmijala,jer sam i ja to pokusavala \:D/ ,Probala da kao volim to sto me napada,ali je to bilo jos gore.Napadi bi bili sve jaci i gori.Samopouzdanje mi je jako opalo zadnjih godina.Znam da ga treba vratiti,ali je bilo momenata kad sam bila jako slaba za sve to. :love3:


...ako, smeh je zdrav :wink:

Nisam bez veze napisao: "prvo skrenem misli na osobe koje stvarno neizmerno volim i to mi da hrabrost." Ne da volis to sto te napada, to bi bilo totalno blesavo. Niko nije toliki mazohista. Ja iz ljubavi prema bliznjima dobijam neizmernu snagu i strah pretvaram u samopouzdanje, dobijam neverovatnu snagu, nesto kao "ja to mogu, mogu da se izborim sa time". Zato valjda i uspevam. Mozda mi proradi neki odbrambeni mehanizam, zivotinjski instinkt, ili ko zna sta. Ne umem da objasnim iako bih voleo. Znam samo da je napad na njih najbolja odbrana. :love11:

To je osecaj koji sam naucio proizvesti kada god pozelim, a sa obzirom da su napadi prestali, koristim ga kao psihicku i fizicku snagu u svakodnevnom zivotu.

Deluje sasavo, ali meni je pomoglo :D

pozdrav :love5:

_________________
Nismo in svesni svoga dana ako nismo svesni cesto nevidljivih sitnica u njemu koji nas cine velikim - OSECANJA


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi entiteta za vrijeme spavanja
PostPostano: čet apr 19, 2012 3:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 16, 2012 9:41 pm
Postovi: 17
Da,ali kad imas malo vecih problema,onda tu bas i ne pomaze ljubav prema bliznjima.Mene je npr..teralo od njih i same neke lose misli mi po glavi bile.Posle nekih tretmana kod egzorciste sam nekako pocela opet da zivim.Nadam se boljem,jer totalni oporavak od svega traje do dve godine..e sad..Ne bih da navodim sta sam sve prozivela,jer ce biti nekih koji ce reci da izmisljam ili da sam gledala puno filmova na tu temu,ali veruj mi,takvih scena nema na filmu..Nije mi bio smesan tvoj post,vec zato sto sam sve ja to pokusavala,pa nadjes jos nekoga ko je to radio i nasmijes se.U biti vecina ne veruje u to i to je ok,jer da smo svi takvi kakvi jesmo...Daleko nam kuca bila :glasses7:

_________________
"sto si blize snu,to vise osobna legenda postaje istinski smisao zivota"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi entiteta za vrijeme spavanja
PostPostano: pet apr 20, 2012 1:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 27, 2011 6:15 am
Postovi: 46
Lokacija: Innerspace
@tan_kju,

Onda sreca moja sto nisam imao vecih problema. Ne znam sta drugo da ti kazem, nisam neki strucnjak, ucim u hodu i mogu samo predpostaviti kako ti je. Mozda je sve ovo sto pisem, cujem, vidim ili osecam samo baljezgarija i masta jednog fanatika, ali zato sam ovde na forumu. Kako bih naucio sta da od ovog svog odbacim, a sta sacuvam.

PS. Nadam se da ces se uspeti izboriti sa time. Nedaj se, sve se moze, samo treba naci nacina.
:love3:

_________________
Nismo in svesni svoga dana ako nismo svesni cesto nevidljivih sitnica u njemu koji nas cine velikim - OSECANJA


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi entiteta za vrijeme spavanja
PostPostano: pet apr 20, 2012 8:16 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 16, 2012 9:41 pm
Postovi: 17
:blob: veoma sretna u zadnjih par dana....Nesto lepo ce se desi \:D/

_________________
"sto si blize snu,to vise osobna legenda postaje istinski smisao zivota"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi entiteta za vrijeme spavanja
PostPostano: sub aug 03, 2013 8:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 28, 2007 4:29 pm
Postovi: 49
Prije tri večeri sam doživjela takav napad, bilo je osam idiota 4 veća i 4 manja. Dvojica su me vukla za desnu ruku. Nisam mogla nista reći, jezik mi je bio paraliziran. Kad sam malo nadošla počela sam dozivati ime jednog prijatelja i oni su se razbježali. Ruka me boli neopisivo, kao da su mi je iščašili u ramenu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: čet sep 05, 2013 3:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
galaksija je napisao/la:
Ono s čim treba čovjek da se naoruža je – znanje, a od bombardovanja svega i svačega ljubavlju, - nema nikakve koristi. Pozdrav!


Poz Galaksija. Čitajući malo ovu temu, nešto me potaknulo da se zamislim, upravo nad ovom riječju „znanje“. Zanimljivo zvuči, ne? E sad, mnogi ljudi kažu da su imali neobične posjetioce, i uočimo da su se gadno ukakali; strah od nepoznatog, kako reagirati i obraniti se od takvih dim.bića. Recimo, čak i da su čitali neku literaturu u kojoj je neka osoba opisala moguće tehnike samo-zaštite, kada bi napadnuta bića doživjela takav šok susreta, pokušavali bi sve i svašta ali nisu u ničemu mogli uspjeti. Dali je samo znanje dostatno za odbranu? Znanje čega? Znanje onoga što smo negdje pročitali ili primili informaciju da bi to trebalo pomoći ljudima?! Pokušavam razmijeti taj proces. Možda je čovijek u tom trenutku agresije nekog predatora samo u stanju da izvede iluziju – zavarati protivnika ali i samoga sebe? Takvi dimenzionirani procesi, koje sprovode ta bića iznad nas, poznaju tehnologiju – čovječe i oni imaju „znanje“. Dakle, oni znaju da smo mi tanki, krhki, i svoju će tehnološku prednost iskoristiti da slome otpor. Čak i da vizualiziraš taj štit, pretpostavimo da će se oni nasmijati (fig.opaska) i opaliti po brnjici još jače. Nemoj me krivo razumijeti sa ovime što pišem, hoću reći da je ovo što si napisao vrlo značajno, ima se tu šta za pisati; međutim pitam se samo jeli to relevantno za obranu? Dali je to netko uistinu probao?.

Pozdrav

:thumbup:

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi entiteta za vrijeme spavanja
PostPostano: sri sep 18, 2013 1:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Ukoliko misliš na one moje postove iz 2005. godine s prve stranice ove teme, gdje sam rekao:

Citat:
Ono s čim treba čovjek da se naoruža je – znanje…


Citat:
Na kraju, ukoliko čovjek primjeti da je meta nekog od tzv. “astralnih napada,” ja bih mu prije preporučio da tim entitetima, onako učtivo, mentalno poruči:

“Odjebite, jer kod mene nemate nikakve šanse”


…onda mogu reći da to i danas, naravno, važi.

Uostalom, taj koncept je Mujo nešto malo kasnije (2006. godine) sasvim razumljivo i figurativno predstavio u njegovom intervuju koji se može naći – OVDJE.

Čisto da se podsjetimo, ovdje slijedi jedan izvod iz onoga što je Mujo rekao u tom njegovom legendarnom intervjuu:

Citat:
KAKO SE ZAŠTITITI OD ONIH GORE I OVIH DOLE

G: Neki tvrde da čovjek nije njegovo fizičko tijelo i da ne treba toliko da se brine za njega?

M: U isto to bi mi pokušali ubijedit ovce, kad bi one bile malo svjesnije tj. kad bi znale čemu nam služe i šta ih čeka. To ti je samo još jedan mentalni program kojeg nam pokušavaju instalirat. Čovjek je i njegovo fizičko tijelo, kao i sva njegova druga tijela. Mi moramo podjednako da se brinemo za svako od njih. Da nam fizičko tijelo ne treba, budi siguran da ga ne bi ni imali. To u prijevodu znači - ako te neko napadne, brani se svim sredstvima. Čuvaj svoju glavu kako znaš i umiješ.

G: Dobro, kako se mi dole možemo zaštititi od onih gore i ovih dole?

M: Samo uz pomoć znanja.

G: Nemoj zezat!? A nešto konkretnije, mislim, neko oružje, tandžara, čakija, kubura…tek onako, da se nađe pri ruci, za zlu ne trebalo?!

M: Znanje ti je oružje. Što imaš više pravog znanja, bićeš svjesniji. A što si svjesniji, to si jači ili moćniji.

G: A optimizam, pozitivno razmišljanje?!

M: Optimizam ti je daleko od prave realnosti isto ko i pesimizam.

G: A magija, mentalne vježbe, spinovanje čakri, aktiviranje kundalini energije…

M: De, majke ti, nemoj me zajebavat.

***

MUJINA LIČNA STRATEGIJA ODBRANE

G: Dobro, kakva je tvoja lična strategija odbrane od napadača odozgo i odozdo, ako to nije neka tajna?

M: Ja ih prvo dobro prokontam.

G: A šta onda?

M: Onda me mogu samo povuć za ‘svetog duha’.


***


MUJINA LIČNA STRATEGIJA NAPADA

G: Dobro, ako nije neka tajna, kakva ti je strategija napada?

M: Ja ih prvo dobro prokontam

G: A onda?

M: Onda im ga zavučem.

G: Kako?

M: Multidimenzionalno.

***

ZNANJE SPAŠAVA

G: Mogo sam pretpostavit! Dobro, a kako to da Znanje pomaže?

M: Kad radiš na sebi i skupljaš pravo znanje, postaješ sve više svjesniji sebe i prave realnosti. Onda počneš da kontaš, da razumiješ stvar…jel’ kontaš?

G: Kontam, tj. ne kontam, u stvari, znam šta hoćeš da kažeš.

M: Ljudi koji žive u neznanju i koji su nabijeni negativnim emocijama jako ferceraju, pa ih oni odozgo lako uoče. Onda ih još više nalože protiv samih sebe i protiv drugih. Pogotovo ako su ti ljudi okrenuti samo prema materijalnom.

G: Znači, njima oni odozgo lakše manipulišu?

M: Nego šta. Čak ih navode da šire zlo dalje i crpe drugim ljudima energiju.

G: E, jebi ga sad, pa kako onda za njih biti nevidljiv!?

M: Eh, tu smo jarane! Prvo, moraš biti dovoljno svjestan da bi dobro vidjeo realnost. Drugo, kad je vidiš ne smiješ da se obaljestiš (padneš u nesvjest, prim. prev.).

G: Pa, nije valjda dotle došlo?!

M: Nije došlo, nego je sve još davno otišlo u pi…ma…(cenzurisano). Samo što mi to nismo znali. Kontaš li šta oću reć? Razlika je samo u tome što to prije nisi znao, a sad znaš. Sve ostalo je isto, osim, što si ti pametniji.

***

POZITIVNO RAZMIŠLJANJE

G: Misliš, kad shvatiš koje smo ovce, kako nas vijekovima manipušu, šišaju, muzu…

M: I kad skontaš da sve ono što si prije mislio da znaš moreš slobodno bacit u kantu za smeće i da si cijelo vrijeme živjeo u lažima. E, ako i pored svega toga ostaneš pri sebi i zadržiš smisao za šegu i šalu, onda imaš neke šanse da za njih budeš nevidljiv.

G: Kakva bolan šega, ako je dotle došlo…đe ti je tu šega?!

M: Pa, svuđe ima šege, samo mor’ bit’ bidne da se ona nevidi na prvi pogled.

G: Hoćeš reći, pored svega što vidiš moraš imati pozitivne emocije ili što ono kažu, moraš biti pozitivno orjentisan.

M: E, baš to!

G: A to nije onaj klasični optimizam?

M: Ma, jok. Optimisti samo preskaču onu fazu u kojoj moraš vidjet pravu realnost. Razlika je drastična. Oni samo farbaju ono što vide tj. ne vide, u ružičasto, isto kao što pesimisti farbaju sve u crno.

G: Dobro, kako možeš biti pozitivno orjentisan kad vidiš da je vrag odnjeo šalu!?

M: To ti zavisi od čovjekove suštine ili duše, što bi se reklo. Ako toga nemaš, onda to nije moguće. Ako je imaš, onda vidiš da nije sve izgubljeno i da se dosta toga može napravit.

G: Uh, pa to sve ti je za mene stvarno viša metafizika. Znači, ako sam dobro skonto, onaj koji se probudi, taj je nevidljiv za one gore a za ove dole je vidljiv ako hoće da bude vidljiv!?

M: He, he, može on biti vidljiv i za one gore, ako hoće, ali mu ga oni tad mogu samo popušit.


**

Nakon što je saznao za ovaj Mujin koncept “nevidljivosti”, italijanski naučnik Dr Corrado Malanga je poduzeo opsežna naučna istraživanja na tom području, te je negdje krajem 2012. godine uspjeo i naučno da dokaže ono što je Mujo još davno govorio u metaforičkom smislu.

Doduše Dr Malanga je zaboravio da navede Muju u referencama na kraju njegovog naučnog rada na tu temu ali nema veze jer je sve ionako rađeno za narod, po onom starom partizanskom principu:

“Smrt fašizmu-sloboda narodu!“



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Napadi entiteta za vrijeme spavanja
PostPostano: uto dec 03, 2013 11:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 02, 2013 10:37 am
Postovi: 99
Lokacija: Beograd
Kada sam bila u tinejdzerskim godinama, svake noci, cim bih zaspala, nesto tesko bi mi se navalilo na grudi tolikom tezinom, da me je bukvalno utiskivalo u krevet. Iako taj pritisak nisam osecala na rukama i nogama, nisam mogla da ih pomerim, a ni da pustim glas.
Prvi put kada se to dogodilo, osetila sam ruku koja me dodirnula po nogama, i ubrzavala kretanje kako se priblizavala grudima, imala sam osecaj da je "pronasla sta je trazila".
Svaki sledeci put je bilo kao sto sam prvo opisala. I tako, mesecima.
Onda sam jedne noci dok se to desavalo u snu rekla da moram da se probudim, ali nisam uspevala. Onda sam u snu razmisljala kako da prevarim napadaca, sta da uradim? I to sve razmisljam dok i dalje osecam strahovit pritisak na grudima.
Zakljucila sam da treba da uradim nesto sta od mene ne ocekuje. Krenula sam od toga da ne mogu da ispustim glas. Od mene se znaci ocekuje da vicem...a sta ce biti ako ne vicem, vec mirno izgovorim- recimo prvo slovo azbuke- "A"? Cim sam to izgovorila mirno, probudila sam se i pritisak je nestao.
Sedela sam u krevetu i razmisljala:
"Ne bojim se, i sada cu mirno da nastavim da spavam, odmah.Ne bojim te se ."
I tada je sve prestalo.
Ali, posle nekoliko godina se samo jednom pojavilo, samo ovoga puta nisam spavala.
Lezala sam na stomaku, okrenuta ka zidu, potpuno budna, dok su svi spavali. Odjednom, osetila sam strasan pritisak na ledja u visini grudi. Pomislila sam :"Sta je sad ovo, pa budna sam?"
Onda sam opet razmisljala gde bi mogla biti slaba tacka tog pritiska. Osetila sam da pritisak nije tacno usmeren u visini grudi, vec je malo pomeren ka levom ramenu ( mozda zato sto lezim na stomaku?). Pocela sam da pokusavam da se izmigoljim nadesno i sto sam vise to pokusavala, mogla sam sve vise da se pokrecem iako sam donekle i dalje osecala nekakvu paralizovanost, ali se ona smanjivala. Izvukla sam se, pogledala po sobi, nista nisam videla. I to je bio poslednji put da se to desilo.
Rekla bih da je nesto trazilo moj strah, moju dusu...

_________________
"Onaj koji ne iznosi nezni cvet svoje duse na vetrove iskusenja, pa ma ga i cela spasio i preneo do kraja, kao da ga nikad nije ni imao."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 349 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 98 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz