Sada je: sub apr 27, 2024 4:26 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 229 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub jul 07, 2012 12:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Sirius91 je napisao/la:
Nisam, znam da jesu i da je točno to što sam napisao. I ustvari ako čitaš između redova češ skužiti da pričamo o sličnim stvarima. Oni jesu fizički tj. i trodimenzionalni i jesu u ovoj dimenziji, ali su samo malo izvan dosega naše percepcije.. ali ne toliko da se 100% nalaze u 4D-u. Što se tiče njih i 4D-a, mislim da sam to savršeno objasnio.

Oni su kao neke ninđe, ne vidljive oku ne prijatelja i njihova percepcija im dozvoljava da malo varaju u igri time što mogu percipirati dodadni prostor našoj dimenziji što im omogućava "preskočivanje" ogromnih udaljenosti iz trodimenzionale perspektive dok kažeš keks. Tako i njihove letjelice rade.

I od kuda ti ovo da su reptili gospodari demona? po mojem mišljenju je ovo ne točno. Ma ustvari, niti ne može biti točno. Ti zbilja misliš da bi demoni koje ima na milijarde dopustili da ih luzeri poput reptila kontroliraju?

Ako bi ovi stvarno bili četverodimenzionalni, onda ljudi koju su oteti od strane njih nebi govorili stvari tipa "osjetio sam da su me njihovi prsti dodirnuli" jer tijelo čovjeka nije stvoreno da percipira četvrti prostor u budnom stanju.

Ako bi oni stvarno bili četverodimenzionalni, onda bi mi njih jedino mogli vidjeti kao "duhove" jer tako višedimenzionalnost i naša percepcija funkcionira. Doslovno bi prolazili kor njih i nikako ih nebi mogli osjetiti kao čvrste trodimenzionalne oblike.

I ne pušim te izmišljotine o denzitetima, btw.


Ovo što si napisao je očito bazirano kako sam kažeš na tvom "mišljenju", a ne na tvom iskustvu.
Da imaš iskustvo ne bi ništa pušio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub jul 07, 2012 1:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Citat:
Danas obično nalazimo na priično površne ili ponešto ponekad točnih ali samo prepisanih pričica koje u raznim ljudima koji zapravo uopće nisu uronili u temu stvaraju dojam znanja o ovome.


Ovo je još jedna od kamuflaža i zamki u koje upadamo i koje su postavljene baš zato da u njih upadnemo.
Vjerojatno ste primijetili da mnogi od nas ovdje ne vjeruju jedni drugima, misle da je njihovo iskustvo nešto što drugi nemaju. Ili da je teorija ili učenje kojeg su upoznali prihvatili jedino ispravno a drugo je shit.
mogli smo do sada puno puta pročitati komentare koji otkrivaju da postoji nešto što bih ja nazvala duhovna taština, nešto kao izjava: moje iskustvo je autentičnije od ostalih.
U neku ruku je to normalna pojava jer se radi o isključivo intimnim spoznajama i pojavama koje je nemoguće opisati i prenijeti, prema tome, upućeni smo na to da vjerujemo samo sami sebi.....ali, s druge strane, kad bi lakše prihvaćali tuđa iskustva, vjerovali da su autentična, brže bi napredovali, mogli bi iskoristiti tuđe iskustvo i primijeniti ga kod sebe, brže doći do cilja. čak i kad je to tuđe iskustvo parcijalno, kad osoba vidi samo dio slagalice a ne cijelu, čak i tada se može to iskoristiti i primijeniti...
ali,očito to ne ide tim putem.

trebalo bi argunmentirati: tko je prepisao tuđe pričice, tko ne razumije gradivo o kojem priča, autor i naslov koji ne valja...kad iznosimo sumnje da postoje knjige koje su shit, onda bi bilo korektno navesti točno koje knjige, tako da se pomogne drugima da ne gube vrijeme

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub jul 07, 2012 1:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
arwen dor je napisao/la:
Citat:
Danas obično nalazimo na priično površne ili ponešto ponekad točnih ali samo prepisanih pričica koje u raznim ljudima koji zapravo uopće nisu uronili u temu stvaraju dojam znanja o ovome.


Ovo je još jedna od kamuflaža i zamki u koje upadamo i koje su postavljene baš zato da u njih upadnemo.
Vjerojatno ste primijetili da mnogi od nas ovdje ne vjeruju jedni drugima, misle da je njihovo iskustvo nešto što drugi nemaju. Ili da je teorija ili učenje kojeg su upoznali prihvatili jedino ispravno a drugo je shit.
mogli smo do sada puno puta pročitati komentare koji otkrivaju da postoji nešto što bih ja nazvala duhovna taština, nešto kao izjava: moje iskustvo je autentičnije od ostalih.
U neku ruku je to normalna pojava jer se radi o isključivo intimnim spoznajama i pojavama koje je nemoguće opisati i prenijeti, prema tome, upućeni smo na to da vjerujemo samo sami sebi.....ali, s druge strane, kad bi lakše prihvaćali tuđa iskustva, vjerovali da su autentična, brže bi napredovali, mogli bi iskoristiti tuđe iskustvo i primijeniti ga kod sebe, brže doći do cilja. čak i kad je to tuđe iskustvo parcijalno, kad osoba vidi samo dio slagalice a ne cijelu, čak i tada se može to iskoristiti i primijeniti...
ali,očito to ne ide tim putem.

trebalo bi argunmentirati: tko je prepisao tuđe pričice, tko ne razumije gradivo o kojem priča, autor i naslov koji ne valja...kad iznosimo sumnje da postoje knjige koje su shit, onda bi bilo korektno navesti točno koje knjige, tako da se pomogne drugima da ne gube vrijeme


Slažem se s tobom. Svi bismo trebali učiti jedni od drugih jer učitelja nema, jedni drugima smo učitelji. Bez obzira koliko tko za sebe misli da je duhovno napredovao. Problem nastaje kada se na upućenu kritiku uključi ego. I to je normalna reakcija - obrambeni mehanizam, jer osoba kritiku shvaća kao osobni napad, a ne kao alat za brušenje, za napredak.
:glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub jul 07, 2012 1:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Lampa je napisao/la:
Ovo što si napisao je očito bazirano kako sam kažeš na tvom "mišljenju", a ne na tvom iskustvu.
Da imaš iskustvo ne bi ništa pušio.


Nemaš ti pojma šta sam sve vidio i iskusio na svojoj koži pa prema tome. :D

I izmišljotina je zato što u nekojima izvorima ih ima 7, u nekojim 8, u nekojim 12, ... i ja kad bih ti jedan dan govorio jedno a drugi dan nešto sasvim treče mislim da bi i meni rekla da lažem.

I zbog svih tih kontradikcija mogu čisto lijepo tvrditi da su to laži i izmišljotine. http://i0.kym-cdn.com/photos/images/ori ... 1296494117

:D moram se malo našaliti. Previše guste energije na ovom forumu.

Ali držim se ovog što sam napisao. Sve do sada mi pokazuje na to. Nažalost nemamo previše izbora ako hočemo barem doći bliže istini o tim stvarima nego to da moramo razmišljati i promatrati prirodu i sve pojave u njoj. Dakle pomoću filozofije/metafizike.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub jul 07, 2012 1:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Sirius91 je napisao/la:
Lampa je napisao/la:
Ovo što si napisao je očito bazirano kako sam kažeš na tvom "mišljenju", a ne na tvom iskustvu.
Da imaš iskustvo ne bi ništa pušio.


Nemaš ti pojma šta sam sve vidio i iskusio na svojoj koži pa prema tome. :D

I izmišljotina je zato što u nekojima izvorima ih ima 7, u nekojim 8, u nekojim 12, ... i ja kad bih ti jedan dan govorio jedno a drugi dan nešto sasvim treče mislim da bi i meni rekla da lažem.

I zbog svih tih kontradikcija mogu čisto lijepo tvrditi da su to laži i izmišljotine. http://i0.kym-cdn.com/photos/images/ori ... 1296494117

:D moram se malo našaliti. Previše guste energije na ovom forumu.


Mislim da bi svi rado pročitali tvoja iskustva, ukoliko si ih spreman podijeliti. Ne radi zabave nego radi učenja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub jul 07, 2012 1:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Lampa je napisao/la:
Mislim da bi svi rado pročitali tvoja iskustva, ukoliko si ih spreman podijeliti. Ne radi zabave nego radi učenja.


Jedno sam napisao na ovom forumu na samom početku. A večina njih nije ništa posebno i mnogi su ih več i doživjeli, ne tvrdim da sad imam neka uber-fantastična iskustva.

No dovoljno sam osjetio na svojoj koži da znam da je ovo sve itekako realno. Sve ostalo je razmišljanje, čitanje, još više razmišljanja, malo intuicije tu tamo.. itd.

Uglavnom poanta je, i zbog čega se je stvorio cijeli ovaj cirkus: Kada se zbroje 2 + 2 i pomnoži s 5:

Nakon svega izgleda da je evolucijski između trodimenzionalnog oblika života i jednog četverodimenzionalnog oblika života nalazi jedna etapa koja je između tih dvoje, odnosno kada jedno trodimenzionalno biće dobije zbog razvijenije percepcije pristup dodatnoj prostornoj dimenziji

(ovo se je inače več dogodilo jednoj ženi na zemlji btw, imala je problema sa vidom i kada je sjela u auto doslovno je dobila percepciju jedne dodatne dimenzije, u ovom slučaju budući da je sve vidjela "2D" vidjela je kako sve poprima "dubinu" što je njoj užasno bilo čudno i strano, dakle ovo je dokaz tomu što govorim.)

I budući da to biće dobije pristup toj dimenziji to mu omogućuje mnoge stvari. Koje sam več napisao... samo primjere neke šta sve rade. A i ovo je točno kada se u obzir uzmu mnogi primjeri kada su ljudi bili oteti od strane njih.

Jedan primjer je bio taj što je čovjek vidio jednog greysa kako mu doslovno dolazi bez problema kroz zatvorena vrata, bio je "proziran" i prolazio je kroz 3D objekte. Dakle ovo je četverodimenzionalnost. A skoro odmah nakon toga to biće je prestalo biti prozirno i poprimilo je normalan oblik. I taj čovjek je osjetio ruku tog stvorenja na sebi. Znači to stvorenje je prešlo od svoje "ne materijalne 4D forme" natrag u normalnu 3D formu.

Recite vi šta hočetete ali tako je bilo.
I u pravu sam.

Amen. I još se vidi iz mnogih izvora kada su ljudi bili u njihovim letjelicama i vidli su van kroz "prozore" - vidli su normalan 3D svemir..ali njih, tj. tu letjelicu nitko nije vidio. Dakle sama letjelica je bila čvrsta, 3D i nalazila se je u 3D svemiru, i ta greys bića su bila 3D... ali ih nitko nije vidio ne zato što su bili u drugoj dimenziji, nego njihovi brodovi i oni sami imaju tu sposobnost da za nas budu ne vidljivi, tj. da budu izvan dosega naše percepcije. Dakle sposobni su i tome manipulirati.. "sada nas vidite, sada ne!" :D

Dakle ti izvanzemaljci NISU POTPUNO 4D bića. Oni su kao i reptili, između 4D i 3D. Možda je ovo što nekoji zovu NIŽOM četvrtom dimenzijom? zanemarite ovo, sad sam se i ja u ovom djelu zbunio.

Dok su bića poput demona totalno samo 4D. I u ovoj stvarnosti se mogu pojaviti samo kao trodimenzionalne sjene, a ne kao čvrsta 3D bića. Više od toga nitko od nas ne može iskusiti... nitko nema pojma što i tko su bića koja su između 4D i 5D, ili samo 5D. Možemo samo maštati o tome :)

No mislim da ima stvari koje nisu bile rečene i da večina ne zna, čak i oni koji su upoznati sa ovim stvarima, cijelu priču. Nego samo dio..to je potpuno vidljivo nakon svega rekao bih.

Mogu ja još o ovome ali mislim da se kuži poanta. Nemam namjere stalno jedno te isto pisati. Sve sam rekao što sam imao, pozz.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: sub jul 07, 2012 5:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dimenzija i denzitet nije isto.

Ako netko "vjeruje" u dimenzije, zašto bi onda denziteti trebali biti "nevjerojatni"? :evil3:

:mrgreen: :wink:

Svejedno, postoji i jedno i drugo.

Možda najlakše objasniti to kao npr. kanale i opsege u radio-valovima. Opseg je denzitet, a kanal je dimenzija. Definiraju se kanali kao točke frekvencije ( vibracije ) unutar frekvencijskog opsega ( npr. UKW, KW, itd. ). Ovo je samo slikoviti primjer... i nije točan opis.

Kako god sad to sve zvali - ali definitivno postoje druga bića koja žive po tim drugim stvarnostima, dimenzijama, denzitetima ili kako god sad to zvali. Možemo jednostavnije reći - drugim svjetovima, ali ta bića "lako" dođu u naš svijet malo uzeti energije u obliku ljudskog straha i patnje. Sad, zvali mi ta bića demoni, negativni vanzemaljci ili bilo kojim drugim imenima - nebitno. Bitno je PREPOZNATI njihovu interakciju i spriječiti naše dreniranje. Za to je SIMBAD dobar, iz osobnog iskustva mogu potvrditi. No, svatko ima slobodnu volju u tom opsegu da sam može odlučiti hoće, neće, monolog, recitaciju, u bunar, u šumu... itd. :toothy2:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: ned jul 08, 2012 5:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Slažem se jack, da je Simbad dobar, odnedavna ga i ja radim....međutim, prije Simbada sam radila druge tehnike i isto su jako dobre.
naročito je , bar za mene, dobra tehnika kad se ulazi u bol, bolno mjesto..tu se krije pravo bogatstvo...i super mi je također metoda ulaženaja u emocionalne blokade..pa kad nađeš blokade iz Atlantide, ili Egipta...šteta da se to ne može snimiti, koji bi to filmovi bili :wink: :-)
ima raznih puteva da se stigne doma...

BTW..ta bića ne da dolaze u naš svijet nego su stalno ovdje, a mi smo ti koji iz fizičkog možemo povremeno skoknuti u njihov .kad spavamo možemo u atral a kod nekih meditacija neki ljudi mogu dospjeti i do viših razina, ali se opet moraju vratiti na čvrsto tlo.....dimenzije su uronjene jedna u drugu kao posuda u posudu, kao one posude-slagalice za djecu kad imaš veću posudu pa unutar nje manju, pa još manju...stalno su tu, samo smo ih mi povremeno svjesni
Vrsta koja skokne po negativnu energiju tu negativnu energiju i provocira. Programira. Posije pa dođe pobrati. A mi imamo slobodnu volju koja beskrajno snažna sila i može dopustiti ili ne dopustiti, samo ako se sjeti da bi to mogla. To je za mene bila dobra vijest i veliko olakšanje kad sam je doznala i na svoj način provjerila da li stvarno radi. I, radi. Reklo bi se, sve je u našim glavama..To je istina ali ja bih dodala da je i u nogama, i jetri, i bubrezima i svakoj stanici..

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Opsjednutost, multiosobnost i kačenje entiteta
PostPostano: čet jul 12, 2012 1:23 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jul 09, 2012 9:02 am
Postovi: 3
dobar članak. Pišite još o tome detaljnije. \:D/

http://www.tajne-svemira.hr-cro.eu/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sub sep 01, 2012 6:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Sjenko je napisao/la:
A šta je s nakačenjima, programima, otmicama, demonskim simultanostima i karmom općenito? Chemovi su samo mali dio slagalice, a ti moraš riješiti sve da bi počeo živjeti, tj. mogao umrijeti po suštini, opd.

Lijepa analogija, ali ne važi pošto čovječanstvo nije dovoljno sazrilo, niti može sazrijeti da bi tako djelovalo. Upravo zbog gore navedenih razloga.



Isto ko i sa komarcima i muvama. Udri pa ih više nema. Ja sam to tako. A hoće li ljudi sazrijeti? Hm... nadam se ali ne vjerujem. Ne znam možda ako se desi neko veliko sranje pa se opamete. Sumnjam, nažalost.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sub sep 01, 2012 6:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Šta si ti to točno udrio ko muhe? Multidetenzitetna bića čije je postojanje i shvaćanje kreacije te moći koje idu uz to daleko naprednije od tvojih vlastitih?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sub sep 01, 2012 8:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Sjenko je napisao/la:
Šta si ti to točno udrio ko muhe? Multidetenzitetna bića čije je postojanje i shvaćanje kreacije te moći koje idu uz to daleko naprednije od tvojih vlastitih?



A šta je s nakačenjima, programima, otmicama, demonskim simultanostima- to si pitao na to sam ti odgovorio. I mi smo napredniji od životinja i biljaka pa se ne kačimo i gazimo po njima. Pogotovo ne one sa trnjem i otrovom.

Ili bolje rečeno ne diramo one koje su nas svjesne a imaju odgovor na naše djelovanje protiv njih.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sub sep 01, 2012 8:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Znači ti tvrdiš da si riješio svaki od ovih problema koji sam gore naveo i kao briga su ti jedino ostali zli chemovi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sub sep 01, 2012 8:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Sjenko je napisao/la:
Znači ti tvrdiš da si riješio svaki od ovih problema koji sam gore naveo i kao briga su ti jedino ostali zli chemovi?


Otprilike tako. Mada nisu ostali samo chemovi ali ne bih o tome.

U zadnja dva sata neko je probao doprijet do mene. Jedna persona dvaput, taj je probao i prije. Druga persona je prvi put na mom pragu.Ako si ti - nemoj

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sub sep 01, 2012 8:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Nisam, bar ne svjesno. U zadnjih sat vremena sam i onako bio u gradu tako da čisto sumnjam da sam ja.

Ček, ako si stvarno sve to riješio, pa podjeli s nama kako, jer ubrajaš se u skupinu malobrojnih u cjeloj povijesti čovječanstva.

Btw, što god da je, još uvijek je oko tebe i stvara pritisak na drugu i treću čakru uz laganu žgaravicu. Čak i nije da me želi napast, samo te želi za sebe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sub sep 01, 2012 8:57 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ja sam zaspao i sanjao ovu raspravu na forumu kako se nastavlja, ako sam slučajno naletio to je onako prirodno, nije namjerno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sub sep 01, 2012 8:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Nešto pikavo je u pitanju, sumnjam da si ti. Nije za mene da se mješam. A ti ghost dobro porazmisli dali si ih se stvarno riješio, uživajte! :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: sub sep 01, 2012 9:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Hehe mislim da jesam ali ne volim čačkat.

I Joe Frasier je bio prvak svijeta u boksu pa su ga razbili dvojica iza ćoška. Ukrali mu bundu i zlatno zubalo. Zato ne volim čačkat ali se znam branit.


Sjenko zašto pikavo? Više je kockasto, blijedo, rijetko

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: ned sep 02, 2012 12:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ne znam ja kako se to tebi prikazuje, jedino što znam da te želi za sebe pa me je tjeralo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - kemijski tragovi aviona
PostPostano: ned sep 02, 2012 1:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Sjenko je napisao/la:
Ne znam ja kako se to tebi prikazuje, jedino što znam da te želi za sebe pa me je tjeralo.

Kako to radiš? Ja uspijem samo slučajno, ne s namjerom. Tu sam zakržljala.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 229 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 103 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz