Sada je: sub apr 27, 2024 3:57 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 218 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: uto okt 23, 2012 7:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
legolas47 je napisao/la:
Lazarev je površan, ne ulazi mnogo u srž i suštinu. Ne može da se odlijepi od nekih programiranih koncepata pa u skladu s tim tapka i sortira sve po nekim nametnutim obrascima. Teba mu još da "promatrača" popne bar na mjesec.




A koliko knjiga "Dijagnostika karme" si ti legolas procitao :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: uto okt 23, 2012 7:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Prvu jednom bio počeo i nisam pročitao jer mi nije sjedala. A odgledao nekoliko predavanja pa samo vidim kud udara, u kom pravcu. Nije valjda de u knjigama drugačije zbori :mrgreen: I sve je to dobro što priča i u praksi vjerojatno nešto funkcionira ali nije dobro stati na tome. Put vodi dalje, zašto nebi onda krenuli. :thumbup: Ako se ne varam, klanja se pred karmom a kako netko reče netko nam je zavukao karmu uuuu od zada :mrgreen: Bolesnici na vlasti vladaju eonima vremena i žive uvijek dobro i zdravo ko bubreg u loju zato jer su odjebali karmu. No tko će opet znati u kojem grmu leži zec.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: uto okt 23, 2012 8:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Kada ti nije sjedala, onda ne trebas da citas tu se je kod tebe vec javila unutarnja agresija u tvom energetskom polju. Ja sam pocela da citam npr. Karlu Turner i takodjer prestala, kod mene se javila isto agresija u ono vrijeme. Netko tko nije citao barem 1. 2. 3. knjigu ne moze da razumije eventualno 20% i onda ne treba da osudjuje o cemu on prica. To bi bilo isto da se ja raspravljam sa nekim npr. automehanicarem kako se radi generalka motora :mrgreen:
Ne mozes ti da vidis kuda on udara, kada je on u stanju da vidi energetska polja kod svega, iskrivljenja, iz proslosti sadasnjosti, buducnosti i zna da ih tumaci tocno, kako na planu stanice, tkiva, organa, cjelog organizma covjeka, biljki , zivotinja, drzava, politike, religije..................itd.
Covjek cita samo toliko koliko moze da podnese, ja citam vec 1,5 godina, a na 7. sam knjizi, ali mi je puno pomogao u svemu da mijenjam pogled na svijet.

PS . usput, mislim ali ne osudjujem nikoga! da moderatori ovog foruma nisu ni jednu knjigu procitali od Lazareva.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: uto okt 23, 2012 8:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
HO_OPONOPONO je napisao/la:
PS . usput, mislim ali ne osudjujem nikoga! da moderatori ovog foruma nisu ni jednu knjigu procitali od Lazareva.


A zasto bi? U osnovi, sve metafizičke tradicije pričaju isto drugim riječima. Ja sam pogledao par filmića od Lazareva i to malo sto sam čuo sam prepoznao u hrpu drugih tradicija i autora koje sam čitao, te i u vlastitim iskustvima. Onaj tko moze razumjeti sustinu ne mora pročitati tisuću i jednu knjigu da bi shvatio o čem se priča.

Ono sto mislim da je problem je to sto se indentificiras sa Lazarevim i njegovim radom, ali to tebi ide na dusu, ako je tako.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: uto okt 23, 2012 9:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Sjenko je napisao/la:
HO_OPONOPONO je napisao/la:
PS . usput, mislim ali ne osudjujem nikoga! da moderatori ovog foruma nisu ni jednu knjigu procitali od Lazareva.


A zasto bi? U osnovi, sve metafizičke tradicije pričaju isto drugim riječima. Ja sam pogledao par filmića od Lazareva i to malo sto sam čuo sam prepoznao u hrpu drugih tradicija i autora koje sam čitao, te i u vlastitim iskustvima. Onaj tko moze razumjeti sustinu ne mora pročitati tisuću i jednu knjigu da bi shvatio o čem se priča.

Ono sto mislim da je problem je to sto se indentificiras sa Lazarevim i njegovim radom, ali to tebi ide na dusu, ako je tako.




Da, sve je to skoro isto, Lazarev je isto morao uciti od drugih, da bi to sve onda objedinio i eventualne greske svojom dijagnostikom ispravio. Objasnjava i pise vrlo jednostavno da bi to svi mogli razumjeti, jer pise za narod, siroku publiku. Upravo ta siroka publika treba da shvati, jer na karmu npr. jedne drzave ne mogu da uticu par glava koje citaju npr. Steinera i slicno, njih par tu ne moze nista da promjeni na bolje, a narodne mase mogu. Efekat 100 majmuna. Problem vidim najvise u tome, sto ima dosta ljudi koji nisu u stanju da mjenjaju svoj karakter, da manipuliraju, da osudjuju, da vredjaju, mrze, varaju, itd. i onda naravno misle: gluposti sto ovaj pise jel on normalan, ljubav pa ljubav, pa oprostiti, izviniti se, ne vredjati se, vidjeti u svemu visu volju, ma nek se on izvinjava kome hoce, ja sam ja, ko ce meni tu prditi da moram voliti svog dusmanina, ma bolje ga smaknuti. :angel4:

Posto se ova tema vodi pod manipulacija ljudskih bica, onda mi je jasno da moderatori nisu citali DK. Ili mozda i grijesim :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: uto okt 23, 2012 9:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ne znam, pitaj ih :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: uto okt 23, 2012 9:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
To nije u meni izazvalo nikakvu agresiju, jer mi je jasno da ako netko nesto ne razumije nije upoznat sa necim, moze pogrijesiti, pa ako i razumije, a to namjerno cini treba mu oprostiti. Stvar gotova. :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: sri okt 24, 2012 3:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
legolas47 je napisao/la:
Lazarev je površan, ne ulazi mnogo u srž i suštinu. Ne može da se odlijepi od nekih programiranih koncepata pa u skladu s tim tapka i sortira sve po nekim nametnutim obrascima. Teba mu još da "promatrača" popne bar na mjesec.


Ne bi se slozio da je povrsan i da ne ulazi u sustinu. Ako mozes sa njegovim ucenjem da promenis svoj zivot .... onda nije bas da je povrsan. Puno ljudi svedoce da su promenili zivot na bolje pomocu njegove knjige. Sto sa bolestima, sto sa resavanjem konkretnih problema ... sto sta se moze naci o njegovim radom.

On sam kaze kako ide napred sa svojim radom, gde treba menja svoje stavove, onamo gde je video da moze da se uradi "upgrade". Normalno, kako radi tako i uci.

Ali ipak, svako nek radi ono sto mu godi, nema tu diskusije.

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: sub okt 27, 2012 3:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: sub okt 27, 2012 8:32 pm 
O cemu se ovde radi? Nisam ni malo upucen u ove stvari pa ako neko moze u par crta da me uputi pa da probam da se zainteresujem ako je korisno :)


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: sub okt 27, 2012 9:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 23, 2012 6:14 pm
Postovi: 169
Citat:
O cemu se ovde radi? Nisam ni malo upucen u ove stvari pa ako neko moze u par crta da me uputi pa da probam da se zainteresujem ako je korisno :)


Ako si baš zainteresiran, kreni od prve stranice ove teme.Posebno obrati pozornost na ono što piše HO_OPONOPONO.Ovo ti govorim iz vlastitog iskustva...nema zaobilaznica, sve je u detaljima.

_________________
Neznanje je majka svih zala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: uto okt 30, 2012 8:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Eto kako to baš dobro opisa Valery Uvarov.

Tek sad vidih da mi izbi misao iz glave koju nisam znao prenijeti na tipkovnicu :mrgreen:

Citat:
S.Lazarev has pretty nice sense of humor. What he says is general philosophic speculations. However, people likes to listen to him, for what he says is simple, but too far from reality. 5000 years ago he would be good priestly PR manager, but not the one between 11 main priests of upper and lower Egypt…


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: uto okt 30, 2012 11:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
legolas47 je napisao/la:
Eto kako to baš dobro opisa Valery Uvarov.

Tek sad vidih da mi izbi misao iz glave koju nisam znao prenijeti na tipkovnicu :mrgreen:

Citat:
S.Lazarev has pretty nice sense of humor. What he says is general philosophic speculations. However, people likes to listen to him, for what he says is simple, but too far from reality. 5000 years ago he would be good priestly PR manager, but not the one between 11 main priests of upper and lower Egypt…



Daj mi molim te legolas reci odakle ti taj citat, link :?: Valery Uvarov je moj favorit, ali ima nazalost malo prevedenih videa, engleski mi je malo nalos-zaboravljen, barem da je njemacki, to mi je ko maternji.


Imala sam prije 10-tak dana internet-live-Seminar "Regeneracija organa" sa Svjetlanom iz Moskve, to nije nacin regeneracije kao kod Grabovoia ili Petrova, oni koriste prvo Aurografiju za dijagnostiku i onda se pristupa lijecenju tj. balansiranju Aure itd. Na kraju smo mogli da postavljamo pismena pitanja i Svjetlana je odgovarala. Posto mene muci odakle vucem energiju za iscjeljivanje, nisam bas mogla to da pitam, ali sam pitala jer me zanima kakav je njen pogled na ucenje S.N. Lazareva jer je meni prije 18 mjeseci nestao karcinom citanjem njegovih knjiga.
Ona se odmah bila nesto zbrkala, i pocela da objasnjava -kao Lazarev je dobar psiholog, ali je siroki spektar mogucih uzroka bolesti, pa je tesko doci do pravog uzroka ( s tim se i ja slazem, samo bi bilo drugacije kada bi svakog pojedinacno dijagnosticirao, ali to naravno ne stigne, pa zato pise knjige i daje seminare) dalje Aurografija se radi sa viskom i papirom na kojem su koordinate to moze nauciti svatko na seminaru, i daje tocnu sliku Aure evo tu na youtube rusko/njemacki



Ova metoda kojom se vidi uzrok bolesti, problema sa novcem, zivotnim partnerom, djecom itd. isto kao kod Lazareva, samo imas dijagnozu za 1 sat i onda moras raditi na sebi, pa opet kontrolna Aurografija da se vidi sto si postigao itd. vrlo se priblizuje Lazarevu, tj, mozda je jos mocnija. :?: :?: :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: sri okt 31, 2012 7:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
HO_OPONOPONO je napisao/la:

Daj mi molim te legolas reci odakle ti taj citat, link :?: Valery Uvarov je moj favorit, ali ima nazalost malo prevedenih videa, engleski mi je malo nalos-zaboravljen, barem da je njemacki, to mi je ko maternji.



Sa njegove Facebook stranice; komentar nakon što mu je Jedna ženska s' ovih krajeva zalijepila na zid jedan video od lazareva.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: čet nov 01, 2012 8:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
legolas47 je napisao/la:
HO_OPONOPONO je napisao/la:

Daj mi molim te legolas reci odakle ti taj citat, link :?: Valery Uvarov je moj favorit, ali ima nazalost malo prevedenih videa, engleski mi je malo nalos-zaboravljen, barem da je njemacki, to mi je ko maternji.



Sa njegove Facebook stranice; komentar nakon što mu je Jedna ženska s' ovih krajeva zalijepila na zid jedan video od lazareva.




Ne, na njegovoj FB stranici toga nema, a ako je i bilo neka V.U. ponudi nesto bolje, vjerojatno i moze, neka si svako izgradi jednu veliku piramidu u dvoristu :mrgreen: . Interesantno kakva je konkurencija u Rusiji izmedju znanstvenika, Lazarev je besplatan, a svi ostali prave veliki biznis, a koliko su ucinkoviti to je veliko pitanje! :?: :?: :?: :?: :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: ned nov 11, 2012 2:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
S. N. Lazarev - Dijabetes i kardiovaskularne bolesti (Volgograd 01.10. 2011.) :thumbup:



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: uto nov 13, 2012 12:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned mar 22, 2009 1:46 pm
Postovi: 92
Da li neko može da mi pošalje jedanaestu knjigu bez grešaka?
Tražio sam na scribd i sve upload-ovane knjige su iste samo su upload-ovane od raznih ljudi...i sve imaju te iste nepravilnosti.
Npr na strani 17 ima toliko progutanih i slova izmenjenih u neke nerazumljive znake da je neke reči nemoguće dešifrovati (naročito kada je više reči u nizu iskvareno).
Može i verzija na engleskom ili ruskom....samo da je bez tih nepravilosti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: uto nov 13, 2012 12:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
kod mene je isto tako, a sto ces preskoci ili kupi knjigu. Takvih progutanih slova ima u svim knjigama a takodjer cijelih stranica sto fale.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: uto nov 13, 2012 1:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned mar 22, 2009 1:46 pm
Postovi: 92
HO_OPONOPONO je napisao/la:
kod mene je isto tako, a sto ces preskoci ili kupi knjigu. Takvih progutanih slova ima u svim knjigama a takodjer cijelih stranica sto fale.



Ne preskače mi se :|
ne znam da li u Beogradu ima da se kupe njegove knjiige, jel zna neko gde?
Potražiću i u biblioteci...
Potražiću još i na netu neki engleski prevod mora da ima negde.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lazarev - dijagnostika Karme
PostPostano: čet nov 15, 2012 11:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
S.N. Lazarev - Reakcija na spoljni svijet (Njemačka 22.09. 2012.) govori i o GMO



Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 218 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 120 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz