Sada je: sub apr 27, 2024 4:16 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 946 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 44, 45, 46, 47, 48  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: sub aug 27, 2011 9:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
ILLUMINATEN▲ÄRTZTIN PACKT AUS !!! ►Ghislaine Lanctot◄Die Medizin-Mafia

( Iluminati, ispovjest doktorice Ghislaine Lanctot◄ Medicinska-Mafia )

na njemackom:




ili na engleskom:




Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: sri sep 14, 2011 9:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 02, 2009 1:14 pm
Postovi: 69
Lokacija: Zagreb
Neznam dali ste vidjeli šta naš poznati "alternativac" misli o cjepivu protiv A/H1N1

PLEČKO: NEMA TEORIJE ZAVJERE

Nina Đurđević/CROPIXDrago Plečko
Alternativac Drago Plečko smatra da u slučaju svinjske gripe nema teorije zavjere. 'Ne vjerujem inženjeriji virusa. Mi načelno pridajemo veću moć genetskom inženjeringu nego što realno to jest. Nismo mi još na tom stupnju da kontrolirano razvijemo virus i određujemo njegovu patogenost. Mislim da se u ovom, kao i u mnogim drugim slučajevima, radi o prirodi koja je uzvratila udarac.'

Tvrdi da životinjske vrste stvaraju obrambene mehanizme kada su ugrožene. 'Kada su počeli istrebljivati tibetansku mačku, ona je razvila SARS. Dnevno se milijune krava na svijetu ubije. Zato su krave razvile kravlje ludilo, ptice ptičju gripu, a svinje svinjsku', pojašnjava svoju teoriju Plečko.

Istina je da je farmaceutska industrija zaradila na tome. Neka zarađuju ako spašavaju živote, smatra Plečko. Kaže da bi se cijepio kad bi simptomi svinjske gripe bili jači. Na pitanje što ako su nuspojave cjepiva fatalne, Plečko kaže: 'Takva opcija uvijek postoji. Nikada ne možete posve isključiti crni scenarij.'

Orginal teksta- http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/41 ... ganda.html

Gledao sam kontroverze na telviziji Z1 u 6-om mjesecu ove godine i na moje čuđenje ponovio isto što je rekao i tada i naravno da se cijepio. :shock:
Imao sam prije drugačije mišljenje o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: sri sep 14, 2011 9:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Plečko vec odavno ima slicne nebulozne izjave u vezi raznih tema. Nesto je uslo u njega :blob:

Najbolje je bilo kad je na TV-u dao prednost umjetnim vitaminima i zagovarao je upotrebu istih. Mozda je placen da laprda okolo gluposti i da ne iskace iz zadane nam slike stvarnosti :angel4:

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: sri sep 14, 2011 9:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 02, 2009 1:14 pm
Postovi: 69
Lokacija: Zagreb
Da to sam i ja primjetio, naime u 6.-om mjesecu su bile reprize njegovih emisija , svaki dan po jedna i šta sam tamo čuo me jako iznenadilo. Prečešljao je hrpu tema i uglavnom sve, oko 95% potvrdio onoga šta piše u mainstream medijima (kao npr. Da svinjska gripa nije umjetno stvorena, da su ameri ubili Osamu, da su ameri 100% sletjeli na mjesec, da financijska kriza nije namjerno stvorena jer tko bi pobogu od toga imao interesa :shock: , itd) Zato sam i stavio "alternativac".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: uto sep 20, 2011 8:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-sr ... 72677.aspx

Opa...!!

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: uto sep 20, 2011 9:05 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned dec 19, 2010 4:59 pm
Postovi: 7
Ko zna sta se tu desava. Ovo je njen tekst od pre dve godine:

http://www.vreme.com/cms/view.php?id=891553


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: sri okt 12, 2011 10:18 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Finska vlada priznala da je vakcina svinjske gripe prouzrokovala neurološke poremećaje (uglavnom narkolepsija) kod 76 djece:


Izvor


Navodno će im platiti doživotni medicinski tretman. Blago djeci!

Naravno, postavlja se pitanje da li će i vlade drugih zemalja slično postupiti i da li će neko iz redova patokratije, farmakomafije i zvaničnih medija koja su listom podupirala i promovisala ovu veliku prevaru odgovarati za ovaj zločin protiv čovječnosti?!

Koliko je hiljada djece u svijetu nastradalo, vjerovatno se nikada neće saznati?! A psihopate savjest ne može da grize jer je nemaju.

...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: sri okt 12, 2011 7:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 05, 2011 12:48 pm
Postovi: 88
Kako nam se crno pisalo, tih dana kada su vakcinisali, dobro smo i prosli.

76-oro dece iz jedne drzave je smesno zanemarujuca cifra, s obzirom koliko smo se plasili vakcina.

Jel bar negde "procureo" podatak koliko je ljudi imalo problema od tih vakcina?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: pet okt 14, 2011 8:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 02, 2009 1:14 pm
Postovi: 69
Lokacija: Zagreb
25256 je napisao/la:
Kako nam se crno pisalo, tih dana kada su vakcinisali, dobro smo i prosli.

76-oro dece iz jedne drzave je smesno zanemarujuca cifra, s obzirom koliko smo se plasili vakcina.

Jel bar negde "procureo" podatak koliko je ljudi imalo problema od tih vakcina?


To je samo cifra što su zvanično objavili, a šta je sa onima ljudima što "neznaju" šta im je i onima koji če tek kroz par godina ili više osjetiti posljedice. Mislim da je cifra puuuuno veča. A što se tiče "SAMO" 76-oro djece pitao bi ja tebe da je tvoje dijete među tih 76 i da te doktor potapša po ramenu i kaže : samo 76-oro djece je osjetilo posljedice od cjepiva. Siguran sam da bi mu odgovorio : Pa to je smješno zanemarujuča cifra!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: ned okt 16, 2011 12:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub mar 05, 2011 12:48 pm
Postovi: 88
Joyner je napisao/la:
25256 je napisao/la:
Kako nam se crno pisalo, tih dana kada su vakcinisali, dobro smo i prosli.

76-oro dece iz jedne drzave je smesno zanemarujuca cifra, s obzirom koliko smo se plasili vakcina.

Jel bar negde "procureo" podatak koliko je ljudi imalo problema od tih vakcina?


To je samo cifra što su zvanično objavili, a šta je sa onima ljudima što "neznaju" šta im je i onima koji če tek kroz par godina ili više osjetiti posljedice. Mislim da je cifra puuuuno veča. A što se tiče "SAMO" 76-oro djece pitao bi ja tebe da je tvoje dijete među tih 76 i da te doktor potapša po ramenu i kaže : samo 76-oro djece je osjetilo posljedice od cjepiva. Siguran sam da bi mu odgovorio : Pa to je smješno zanemarujuča cifra!


Koliko ce PUUUUUno veca cifra biti? Pricalo se tada, kada su vakcinisali, da ce nas pola pobiti. Nece biti ni 1%.

Farmaceuti su bili zeljni para, a ostali slave kroz pricu o ubijanju ljudi. "donosioci istine"

A za par godina niko se vise i nece secati svinjskog gripa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: čet nov 24, 2011 4:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
OD OVOGA STRAHUJE CEO SVET
PTIČJI GRIP POSTAO ORUŽJE

Naučnici od virusa H5N1 napravili smrtonosnu zarazu koju bi lako mogli da iskoriste teroristi



http://www.kurir-info.rs/planeta/pticji ... 152028.php


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: pon dec 12, 2011 5:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Unistava se cjepivo protiv svinjske gripe i to u vrijednosti od 130 miliona €. Posto vecina njemaca nije htjela da se cijepi, od 34 miliona cjepiva ostalo je 28 miliona kojemu je istjekao rok upotrebe. Cjepivo ce biti spaljeno vrlo jeftino za 14000 €.

http://info.kopp-verlag.de/nachrichten/schweinegrippe-impfstoffe-fuer-13-millionen-werden-vernichtet.html

:angel4: :angel4: :angel4: :angel4: :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: uto dec 13, 2011 9:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 9:46 am
Postovi: 166
mikikiki je napisao/la:
OD OVOGA STRAHUJE CEO SVET
PTIČJI GRIP POSTAO ORUŽJE

Naučnici od virusa H5N1 napravili smrtonosnu zarazu koju bi lako mogli da iskoriste teroristi



http://www.kurir-info.rs/planeta/pticji ... 152028.php

Neka ga upotrebe već jednom, za što ga čuvaju?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: uto jan 10, 2012 1:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
http://vimeo.com/33652695


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: sri jan 18, 2012 10:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
i ima li otprilike podatak ili procjena koliki je ukupno broj ljudi na zemlji vakcinisan u tom naletu pokušaja prisilne i naravno obavezne vakcinacije glede ''svinjske/mexičke'' gripe ?
ili ako je to spomenuto negdje neki link posto ne mogu naci .

o sastavu i upozorenjiam vakcine se svakako moze naci , a i javile su se naravno stetne posljedice i razne vrste ostecenja ili poremecaja zdravlja/psihe ili zivcanog sistema onih koji su ih primili. također se i to navodi kao jedan od razloga likvidacije one poljske drzavnicke delegacije kojoj je pao avion usljed magle, a poljska je (je li jedina cak ne znam) koja to nije htjela ni kupiti ni uzeti ni pokusati uvaliti obavezno špricanj time.
ali svakako nije to ni blizu proslo kako je planirano, obzirom da su se mediji na globalnom nivou razvikali o tome (i isto tako preko noći je to nestalo iz priča i medija) , a vakcine se uzimale i nabavljale na najvisim zvanicnim nivoima dakle vlade zemalja i ministarstva zdravlja, tj bas je trebalo ici na masovnu , globalnu i naravno obaveznu vakcinaciju.
pa ako se zna ili nagađa koliko je zapravo ljudi time štancovano kad se sve sabere , ima li podatak negdje ?

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: čet jan 26, 2012 2:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Evo jos jedan virus se siri. Za sada samo kod zivotinja, bog nam pomogao.......................... [-o<

http://translate.google.de/translate?sl=de&tl=hr&js=n&prev=_t&hl=de&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fgerman.irib.ir%2Fnachrichten%2Fwissenschaft%2Fitem%2F201925-schmallenberg-virus-breitet-sich-aus

:angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: uto jul 03, 2012 5:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Prrrr! je napisao/la:
mikikiki je napisao/la:
OD OVOGA STRAHUJE CEO SVET
PTIČJI GRIP POSTAO ORUŽJE

Naučnici od virusa H5N1 napravili smrtonosnu zarazu koju bi lako mogli da iskoriste teroristi



http://www.kurir-info.rs/planeta/pticji ... 152028.php

Neka ga upotrebe već jednom, za što ga čuvaju?


Evo upravo su krenuli

http://www.kurir-info.rs/uzbuna-u-meksi ... nak-301331


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: sub jul 07, 2012 3:28 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jul 07, 2012 3:13 pm
Postovi: 8
Opet?!

Jane Burgermeister - pandemic update 2012


_________________
Ne želi suviše da znaš. Što se manje zna, lakše se živi. Znanje čoveka čini slobodnim, ali i nesrećnim.- E.M.Remark


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: pon jul 30, 2012 11:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 27, 2005 11:53 pm
Postovi: 99
Lokacija: nemam pojma gdje sam
http://www.index.hr/vijesti/clanak/otvorene-sumnje-u-ispravnost-cjepiva-protiv-gripe-u-hrvatskoj-slucaj-prijavljen-svjetskoj-zdravstvenoj-organizaciji/628608.aspx

_________________
Ja sam još mali!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: "Svinjska gripa" (Virus A/H1N1)
PostPostano: čet aug 09, 2012 9:43 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jul 07, 2012 3:13 pm
Postovi: 8
...znači, ćutalo se...izgleda se ćuti i dalje!

Vakcinisana, pa umrla na VMA

_________________
Ne želi suviše da znaš. Što se manje zna, lakše se živi. Znanje čoveka čini slobodnim, ali i nesrećnim.- E.M.Remark


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 946 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 44, 45, 46, 47, 48  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 138 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz