Sada je: ned apr 28, 2024 7:11 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 414 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re:
PostPostano: uto jul 14, 2009 1:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 07, 2009 10:14 pm
Postovi: 51
Lokacija: Alpha Centauri
FerdinandTheBull je napisao/la:
Ok, snimak izgleda zanimljivo, cak neverovatno.... Ubih se da nadjem ovde negde na forumu je neko objavio jos prosle godine da ce Nibiru moci da se vidi od pocetka maja 2009. ali sad ne mogu da nadjem... Isto tako se secam da je objavio da ce biti vidljiv sa juzne polulopte.... Gde je ovo snimljeno? Veoma je atraktivno, pa me cudi da nema bar 1000 snimaka sa vise lokacija... Ne shvatam, jesu li potrebni neki filteri prilikom snimanja???

Pozdrav...

Da.Poctkom maja ali samo u drzavama juzne zemljine polutke......


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet jul 24, 2009 1:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet apr 09, 2009 11:40 am
Postovi: 41
Lokacija: Nadolazece
Malo nam je tema zamrla...a nadjos nesto na jednom forumu,pa cu samo copy...

X cemturija, stih 72( 2027 ):

„ U godini 1999., u sedmom mjesecu,
S neba će sići strašan kralj.
Ponovno će ustati kralj Angolmois.
Mars će prije i potom
Vladati sretno.“

Mnogi astrolozi su predviđali da će u 1999. godini doći do smaka svijeta, upravo pozivajući se na ove stihove Nostradamusa. Međutim, dobri poznavatelj Nostradamusa Manfred Dimde tvrdi da ako se uzme da centurija označava stoljeće, a broj stiha godinu, tada bi se po Dimdeu ovaj Nostradamusov stih trebao odnositi na godinu 2027. Slijedom toga Dimde smatra da je točan prijevod 72. stiha, X centurije slijedeći:

„ U godini tisućitoj novog stoljeća
ne prije 97. mjeseca.
Na nebu će se pojaviti kralj straha/
kralj nebeskog razaranja. Ponovno će
biti probuđen veliki kralj anđela iz čistog zlata.
Petnaest dana prije, jedan potom.
Neko vrijeme vladat će 1000 zvijezda.“

Dimde smatra da je riječ o dolasku kometa. Dimde smatra kada Nostradamus kaže „ u godini tisučitoj“ onda je to njegov navještaj „ za tisuću godina. To bi pak po Dimdeu značilo da će se ovaj prorokovani događaj dogoditi za tisuću godina od godine 2027. dakle, negdje oko 3100. godine. Dimde smatra da je Nostardamus predvidio da će ljudi uočiti taj komet 2027. godine, a koji će se konačno pojaviti u orbiti Zemlje oko 3100. godine. No, možda tu nije riječ o kometi kako je mislio Nostradamus, več o jednom planetu za kojega su znali Sumerani. Sitchin kaže za Nibirua: „ Po svom kretanju on se ponaša kao kometi...“. Planet Nibiru ili Marduk kruži oko Sunca u orbiti od 3600 godina. Njegova orbita je šest puta veća od orbite Plutona. Anunnakiji su sletjeli na Zemlju oko 450,000 godina, što znači da je tada Nibiru bio u blizini Zemlje. Taj planet kada se približi Zemlji ima jako veliki utjecaj na Zemlju, na način da izaziva na Zemlji tektonske poremečaje, vulkanske erupcije, potrese, dakle, velike promijene, a sve zbog toga što gravitacija Nibirua djeluje na gravitaciju Zemlje. To je razlog zašto Zemlja s vremena na vrijeme doživljava velike promjene i kataklizme, a to pak znači da nestaju civilizacije i civilizacije. Primjerice planet Nibiru je bio pokraj Zemlje oko 10,800 godine, a tada se otprilike dogodilo ono što je poznato u svim kulturama kao „ Veliki potop“! Je li to možda slučajnost? Sumerani će nam reći ne, a upravo su takvu poruku ostavili nama, generacijama poslije. Ako je orbita Nibirua 3600 godina , to znači da mu od apogeja, tj. njegove najudaljenije točke u dubokome Svemiru do točke kada je u ravnini Zemlje treba 1800. godina. To pak znači da se on vidi sa Zemlje kada prijeđe 2/3 svoga puta pd apologeja do Zemlje, tj, 2/3 od 1800 godina. 2/3 znači 600 godina prije dolaska na točku kada je u ravnini sa Zemljom. To pak znači kada dođe u točku poravnanja sa Zemljom, od tada će se vidjeti sa Zemlje još otprilike 600 godina. To znači u konačnici da nas Anunnakiji mogu posječivati i imati utjecaja na naša zbivanja u periodu od 1200 godina. Zadnji put Nibiru je bio u blizini zemlje ili točki kada je bio u ravnini sa Zemljom oko nulte godine, tj. godine Kristova rođenja. A to pak znači da mu je do apogeja ili vanjske točke trebalo 1800 godina. Pa onda opet kreće prema Zemlji. to znači da će opet biti vidljiv sa Zemlje oko 2400.. godine vidljiv u svome punome sjaju, ljudi će shvatiti zaštogodine. Sada se vraćamo na Nostradamusove stihove i tumačenje Dimdea i možda možemo shvatiti zašto je Nostradamusu bila važna 2027. godina. Možda će netko već tada zamijetiti nekakvu čudnu zvijezdu, novu, nikada do sada viđenu, pa će je zamijeniti za neki novi komet. Ali tek kada Nibiru bude oko 2400. godine vidljiv u svome punom sjaju ljudi će shvatiti da je riječ o planetu. I uistinu, kako kaže sam Nostradamus biti će to Kralj nebeskoga razaranja, jer kako su nam Sumerani ostavili predaju, njegova gravitacija izaziva drastične promijene u svih planeta našeg sustava pa tako i Zemlje. I uistinu možega se povezati sa zlatom jer u njegovoj atmosferi postoji zlatni štiti, kako kažu sami Sumerani, jer im je on zaštita od Sunca. I uistinu će taj kralj, kako ga naziva Nostradamus vladati 1000 godina, konkretno 1200 godina!

eto....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet aug 06, 2009 10:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 07, 2009 10:14 pm
Postovi: 51
Lokacija: Alpha Centauri
Dokle vise je napisao/la:
Planet Nibiru ili Marduk kruži oko Sunca u orbiti od 3600 godina.

Marduk se smatra BIVSIM clanom suncevog sustava a koji je sada asteroidni pojas upravo zahvaljujuci Nibiru-u i njegovom razaranju....(tako sam nasao na netu)....Pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet aug 07, 2009 4:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 18, 2007 5:47 pm
Postovi: 94
Sve bi bilo ok, da Nibiru nije grad u Egiptu, a Sitchin pomjesa kruske i jabuke.

_________________
http://www.kabbalah.info/croatian/educa ... .htm#begin


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sub aug 08, 2009 12:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 09, 2007 1:34 pm
Postovi: 136
Lokacija: Belina
Napravio sam zanimljivu playlist na youtubeu:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=E329F143D8AB2AE0

_________________
http://www.4shared.com/file/91406519/30 ... TESLA.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: uto aug 18, 2009 1:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 9:05 am
Postovi: 242
miodragm2 je napisao/la:
neznam jel ovo Nibru? Nešto jeste
http://www.youtube.com/watch?v=ANCvsy0QMGg


No da, sad budemo još takvi naivci da budemo vjerovali u notorne gluposti. Ako je ovo snimljeno po danu, zar ne bi bilo čudno i izašlo na svim stranicama da je "na nebu bilo dva Sunca!"

FearLess je napisao/la:
kolos je napisao/la:
FearLess
Citat:

Definitivno nije nesto na sto smo navikli da gledamo na nasem nebu.

Jesi li sigurna? :mrgreen: To je vjerojatno sunce iza smoga ili nekakvog dima.


SiguraN sam. Sunce nije tako malo na Australskom nebu.


Da, Sunce nad Australijom je nekakvo drugačije nego kod nas, a nevidljive planete svjetle kroz oblake točno ko Sunce nad Europom...

#-o

_________________
Well this world is so rough it could steal all of our love,
But it could never steal our soul.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet aug 21, 2009 9:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
jedan zanimljiv video sa tragovima u zitu

http://www.youtube.com/watch?v=7QtLq-t13kc

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet aug 21, 2009 10:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 9:05 am
Postovi: 242
Gordane, zanimljiv video. Sad si me sjetio da pitam društvo da li tko ima neki link za trenutni položaj zvijezda na nebu. Bar onih glavnih? Ma, gledam gotovo svaku večer nebo i ne mogu se sjetiti da sam prije vidio jednu zvijezdu na sjeveroistoku koja svjetli znatno jače od ostalih. Pa me baš zanima jel to venera, mars ili što a nisam uspio naći nikakve stranice koje bi mi to razjasnile.
Hvala za pomoć!

Možda je offtopic a možda je Nibiru :mrgreen: ko bi ga znao :)

:love12:

_________________
Well this world is so rough it could steal all of our love,
But it could never steal our soul.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet aug 21, 2009 10:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Skini si Stellarium, odlična aplikacija za pračenje zvijezda, planeta itd. u realnom vremenu s bilo kojeg položaja na zemlji.
http://www.stellarium.org/hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet aug 21, 2009 11:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Google Sky ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet aug 21, 2009 11:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Gordan je napisao/la:
Google Sky ?

ne walja. stellarium je zakon... :thumbup:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pet aug 21, 2009 12:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 9:05 am
Postovi: 242
Stellarium je stvarno zakon! Hvala Top_Secret!

Evo i odmah sam otkrio o čemu se radi. Pa to je Jupiter!

Kak genijalan program, baš sam impresioniran :)

:love12:

_________________
Well this world is so rough it could steal all of our love,
But it could never steal our soul.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sub aug 29, 2009 1:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Evo jedan malo noviji snimljen u Italiji, možda smo ga i mi mogli vidjeti da smo gledali :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sub aug 29, 2009 4:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 24, 2006 12:38 pm
Postovi: 62
Malo mi je cudno da je od svih talijana koji su tog ranog jutra vozili automobile nastojeci vjerovatno doci na posao, samo snimatelju bilo neobicno prisustvo "dva sunca" :^o

_________________
The Truth Is Out There


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sub aug 29, 2009 4:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 18, 2007 5:47 pm
Postovi: 94
Ljudska glupost je nenadhebiva!

_________________
http://www.kabbalah.info/croatian/educa ... .htm#begin


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: ned aug 30, 2009 12:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Aratron je napisao/la:
Malo mi je cudno da je od svih talijana koji su tog ranog jutra vozili automobile nastojeci vjerovatno doci na posao, samo snimatelju bilo neobicno prisustvo "dva sunca" :^o

A da su stali kako bi opravdali svoje kašnjenje na posao? "Oprostide gospodine šefe, zakasnio sam radi drugog sunca koje se pojavilo na nebu, inače radi se o 10-tom planetu, znanom kao Nibiru koji svakih 3600 godina ulazi u sunčev sustav i donosi kaos na planetu. E da, i na tom planetu živi rasa vanzemaljaca zovu se Anunnaki koji dolaze da nas porobe. Ima toga jooooš, pa ako vas zanima, ja imam vremena...
Šef: :shock:
:mrgreen:

Opčenito, jel nije tako da večina ljudi zanemaruje očigledne dokaze o postojanju nečega. Ali ako to potvrdi autoritet...


Zadnja izmjena: Top_Secret; ned aug 30, 2009 1:10 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: ned aug 30, 2009 1:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Fiat Lux je napisao/la:
Ljudska glupost je nenadhebiva!

Po tome, i tvoj post to dokazuje, osim ako nisi pripadnik ljudske vrste, jer ta izreka ima logike samo ako je izrčena od nekoga tko nije ljudske vrste.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pon aug 31, 2009 1:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 24, 2006 12:38 pm
Postovi: 62
Citat:
A da su stali kako bi opravdali svoje kašnjenje na posao? "Oprostide gospodine šefe, zakasnio sam radi drugog sunca koje se pojavilo na nebu, inače radi se o 10-tom planetu, znanom kao Nibiru koji svakih 3600 godina ulazi u sunčev sustav i donosi kaos na planetu. E da, i na tom planetu živi rasa vanzemaljaca zovu se Anunnaki koji dolaze da nas porobe. Ima toga jooooš, pa ako vas zanima, ja imam vremena...
Šef:



Ovo je definitvino jedino logicno obrazlozenje :D

_________________
The Truth Is Out There


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pon aug 31, 2009 7:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 18, 2007 5:47 pm
Postovi: 94
Top_Secret je napisao/la:
Fiat Lux je napisao/la:
Ljudska glupost je nenadhebiva!

Po tome, i tvoj post to dokazuje, osim ako nisi pripadnik ljudske vrste, jer ta izreka ima logike samo ako je izrčena od nekoga tko nije ljudske vrste.


Ja sam svjetlosno bice u ljudskoj kozi , hahahahaha...

_________________
http://www.kabbalah.info/croatian/educa ... .htm#begin


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet sep 17, 2009 1:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet feb 17, 2006 9:02 am
Postovi: 208
Lokacija: Rijeka
Projekt Camelot: Bob Dean - DOLAZAK NIBIRUA

jos jedan prevod od freehumanity888

Ovaj video sadrži iznimno važne informacije za sve proučavatelje Planeta X (Nibiru). Bob Dean iznosi podatke i o drugim intrigantnim pričama, uključujući klasificirano otkriće "Noine arke" visoko na planini Ararat, Vostok jezero u Antarktici, nestanak Phobos satelita.... Svjedočenje Boba Deana jedan je od najvažnijih događaja u povijesti ufologije. Bivši visoki časnik američke vojske javnosti je obzananio postojanje tajnih NATO-vih dokumentata načinjenih u razdoblju od 1961-64g., a koji su u detalje bilježili posjete izvanzemaljaca Zemlji. Obzirom da se radilo o jednoj tako visoko pozicioniranoj osobi iz vojnog miljea, bio je to pravi spektakl u ufološkoj zajednici, ali kako to već biva, imao je mali odjek u mainstreamu.

http://www.youtube.com/view_play_list?p ... D5CACAB226


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 414 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 136 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz