Sada je: ned apr 28, 2024 10:24 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 414 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: čet sep 17, 2009 8:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
A evo ga i čovek koji je može se reći sa najvećim pristupom, izašao je iz Illuminata i otkrio je brdo stvari o njima i njihovim namerama. Između ostalog kako je Zecharia Sitchin dobijao instrukcije iz Vatikana šta tačno da piše kako bi obmanuli masu. Imao je svoj sajt koji je ugašen, sačuvani su mnogi tekstovi i raštrkani su po netu, ali evo vam video intervju, isto project camelot

http://www.projectcamelot.org/leo_zagami.html

DOPUNA:

Otkrio sam da Leo Zagami nije baš poverljiva osoba, istina je sve o njegovoj prošlosti i zaista se bori protiv moćnog neprijatelja ali druge loše sile su uspele da se umešaju u sve to, tako da validnost tvrdnje o Nibiru ne mogu da garantujem, jer se ne zna koji deo intervjua nije u redu.


Zadnja izmjena: HAL; ned sep 20, 2009 4:22 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: ned sep 20, 2009 2:39 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 10, 2008 7:00 pm
Postovi: 9
Ovaj intervju sa Bobom Dinom mi je zaista bio fantastičan, odgledao sam ga u jednom dahu. Ima li još nekih njegovih intervjua na Jutjubu? Šta mislite, može li mu se verovati?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: ned sep 20, 2009 4:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Ja mu verujem, možda neke podatke koje ima nisu tačni zbog same koncepcije i hijerarhije u vojsci, ali generalno može mu se verovati, i iz svih intervjua koje sam gledao čini mi se da je prilično dobar čovek.

http://www.projectcamelot.org/bob_dean.html gledaj redom, tj. odozdo pa na gore, ne propusti intervju sa njegovom ženom :)

a ako ovo nisi gledao, isto overi

http://www.youtube.com/watch?v=_ngvIP0Za9M


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: ned sep 20, 2009 6:41 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon nov 10, 2008 7:00 pm
Postovi: 9
Pogledaću, hvala. :occasion5:

Inače, i meni deluje takav, baš sam zato i pitao. :) Često kod čoveka možeš da prepoznaš iskrenost i dobrotu, pa čak i preko video snimaka, a on mi deluje baš kao neko takav. Mislim da svakome ko se zainteresuje za ovu tematiku prvo treba dati baš ovakav neki intervju. Ako krenu sa Ajkom, reptilima, britanskom kraljevskom porodicom - nema ništa od toga. Ovo je bilo baš onako nenametljivo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: pon sep 28, 2009 10:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
Ne vjerujem u Nibirua. Nibiru ne postoji.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: uto sep 29, 2009 6:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 9:05 am
Postovi: 242
piskavac je napisao/la:
Ne vjerujem u Nibirua. Nibiru ne postoji.


:-k vjerojatno niti Nibiru ne vjeruje u tebe, tako da ste kvit!

:love12:

_________________
Well this world is so rough it could steal all of our love,
But it could never steal our soul.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: uto sep 29, 2009 7:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
nogard je napisao/la:
piskavac je napisao/la:
Ne vjerujem u Nibirua. Nibiru ne postoji.


:-k vjerojatno niti Nibiru ne vjeruje u tebe, tako da ste kvit!

:love12:


Što bi smo Nibiru i ja dobili kad bi vjerovali jedan u drugoga?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: uto sep 29, 2009 7:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Legalizaciju! :blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: uto sep 29, 2009 9:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 25, 2007 1:15 am
Postovi: 449
Lokacija: Zagreb
HAL 9000 je napisao/la:
Legalizaciju! :blob:


Legalizaciju?! Hm, pa ne idem pružati žigolo-usluge starim nibiruankama. To mogu radit i na zemlji. I to mnogo ekonomičnije i efikasnije.



P. S. tek sam se mnogo kasnije sjetio da nije riječ o žigolo-uslugama, nego da je to u vezi moga avatara.

S Nibiruom ili bez njega, legalizaciju nećemo dobit, osim ako se za to ne izborimo odlučnom borbom.


Zadnja izmjena: piskavac; sri okt 07, 2009 2:36 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sri okt 07, 2009 1:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jan 28, 2009 7:33 pm
Postovi: 224
Lokacija: Ni na nebu ni na zemlji
piskavac je napisao/la:
Ne vjerujem u Nibirua.


lol, ti ne verujes u NibiruA.. hh e dojaja :lol: :lol: :lol:

_________________
^_^


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sub okt 10, 2009 7:46 am 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Bob Dean - "Doalzak Nibirua" 1/11 ------- Prevod HR.
http://www.youtube.com/watch?v=WCti7oj3 ... re=related


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sub okt 10, 2009 12:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto dec 18, 2007 5:47 pm
Postovi: 94
juzni krst je napisao/la:
Bob Dean - "Doalzak Nibirua" 1/11 ------- Prevod HR.
http://www.youtube.com/watch?v=WCti7oj3 ... re=related


Lik je puno pricao, a nak kraju nije rekao nista!

_________________
http://www.kabbalah.info/croatian/educa ... .htm#begin


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sub okt 10, 2009 5:58 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Fiat Lux;
Citat:
Lik je puno pricao, a nak kraju nije rekao nista!

Ovo me podsjeća na moje školske dane:
Kada god nisam znao neku lekciju kriv mi je bio profesor da mi je slabo objasnio, jer nisam bio svjestan i nisam još imao snage da sam sebi priznam da se nisam ni trudio da naučim.
Pozdrav.

p.s. Izvini Lux - čovo je tako mnogo rekao ali za njegovu priču treba mnogo znanja (kosmičkog, unutarnjeg) onoga o kome pišu. Uspenski, Gurđijev, Grist, Vadim i drugi, pa tek onda razabrati žito od kukolja, jer ne znači da je sve što je Bob rekao tačno, kao što ne znači ni da će biti sve tačno kada i mi sve to razaberemo. Znanje je beskonačno a svi zajedno smo samo učenici u fizičkoj iluziji.
Samo razabiranje i trud pri tome je pomak u vlastitom učenju.
Dobra noć.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sub okt 10, 2009 8:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Dezinformator koji promoviše dezinformacije Zaharije Sičina.
Sve što govori o Anunakima odnosi se na reptile, ali njih ne sme da pomene.
Čuva svoju matoru guzicu.
Zato ga i puštaju da govori i ovako dezinformiše javnost, i otovreno populariše njihovu Jednu svetsku vladu kao pozitivnu stvar, koja će, po njemu, nastati u krvi ali će spasavati Zemlju od gorih posledica.

Ipak su mu vredne neke mrve od drugih informacija koje je ovde izneo a morao je da bi bio uverljiv.
Jedna od tih je da su izvorni stanovnici Marsa bili crvene puti ("nalik na američke indijance") i da su se ovde naselili.
To sam i ja napisao u Sankhyi pre više godina.
Ali sam izneo i zašto su se naselili, a ovaj tako važnu i krupnu stvar ne pominje.
Zašto?
Zato što bi to potvrdilo da je priča Sverdlova tačna. A Sverdlov razotkriva Sičina kao reptilskog dezinformatora. Pošto ovaj očigledno radi za iste reptilske hibride (Iluminate) kao i Sičin, to ne sme da dovede u vezu.

Nibiru je bio veštački planet kakav reptili koriste za putovanja i nalaze se u njegovoj unutrašnjosti. Zato je ovaj prolupao kada je morao da odgovori na dobro pitanje kako je taj planet naseljen kada putuje svemirom. Kobajagi tehnologijom održavaju atmosferu.
Nibiru je bio i Anunaki su svojim glupim eksperimentima napravili samo crnu rasu ovde i otišli.
Nisu oni napravili sve nas ljude.

Zato onaj ko se raduje dolasku Planeta X ili Nibirua, raduje se dolasku reptila i njihovoj otvorenoj vlasti ovde, da ne moraju više ovako da se prikrivaju, jer im to sve teže polazi za rukom (tj. kandžom!) zato što će se frekvencije Zemlje promeniti 2012 godine.
Zato žure da vam programiraju um kako njima odgovara. I uz pomoć nanotehnoloških čipova u vakcinama protiv svinjskog gripa, da bude sigurnije.

O tome ko je Zaharija Sičin imate svedočenje iz prve ruke ovde:
http://www.ivantic.net/Dejvid%20Ajk%20i ... izonom.pdf


Zadnja izmjena: Pantelija; sub okt 10, 2009 9:05 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sub okt 10, 2009 8:58 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Pantelija, nisam htio da ja objašnjavam ko je kakav, a pogotovo da ocjenjujem ko je dobar a ko je loš. Ostavio sam svakome ponaosob da sam zaključuje i uči. Ti imaš drugi način, određuješ ko je dobar a ko je loš - neznam?
Što se tiče Sičina tu se slažem sa tobom, a što se tiče Bobovog izlaganja o Anunakijima, naravno da su to: Sivi, Orionci, Lizardi i Nefili - isti oni koji su nas i prekrojili pre 300 000 hiljada godina. Naravno da se vraćaju da to ponovo urade. To što ti govoriš je predivno objašnjeno u; Donosioci svitanja, Kaseopejski transkripti (još bolje). Treba izvaditi žito iz kukolja, kako sam već gore i rekao. Ne sumnjam da ti nisu dobre namere da i drugima preneseš svoje znanje, ali što se mene tiče, bolje je da ovakvim načinom i ne istupaš jer je strašno agresivan, Ako misliš da si u pravu samo udri.
Valjda i sam znaš da iznoseći podatke i deleći unapred rešenja ne možeš nikome pomoći, jer svako mora lično proći sve faze da bi savladao lekcije. Jesi li nekada pomislio da mnogima na ovaj način odmažeš - nije loše i sa te strane pogledati novčić.

Citat:
Zato žure da vam programiraju um kako njima odgovara. I uz pomoć nanotehnoloških čipova u vakcinama protiv svinjskog gripa, da bude sigurnije.

Kažeš da "nama" programiraju umove, a zar ne misliš da je i tvoj već programiran kada ovako nastupaš prema onima kojima bi trebao pomoći. (zbog znanja koje imaš). Zar nije ljubav način komunikacije kod OPD kandidata (ti se vjerovatno tim smatraš), a uz to i razumevanje, tolerancija i sve ono što ih odmara. Neznam kako tebi izgledaju tvoji tekstovi i dali ti to uopšte čitaš ali puni su negativne energije našto su ti mnogi, pa i ja lično, ukazivali na različite načine.

Drugar, ubeđen sam da taj rečnik kojim se izražavaš može biti mnogo pogodniji za sve ostale i bez te silne grubosti i nadutosti koja je stalno prisutna. Potrudi se malo i svi će biti zadovoljni, a ti sigurno najviše.
Pozdrav :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sub okt 10, 2009 9:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Zar ti toliko smeta reč "dezinformator" :roll:

To je reakcija na programiranje.
Trebalo bi da si do sada naučio tu lekciju.
To je upravo ono što smeta nekiima kako ja pišem.
I ovaj ovde to lepo objašnjava kod astronauta: programirali ih da povraćaju kada se govori o onome što ne smeju da znaju.

Samo vi povraćajte, meni ne smeta, daleko sam i nemam nameru da vaše povraćke analiziram niti da im se prilagođavam i zbog njih glumim budalu.

Trebalo bi da više cenite to što otvoreno govorim, jer zato smo ovde, umesto da tražite da vam se ulagujem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sub okt 10, 2009 9:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 16, 2006 12:30 am
Postovi: 305
Pantelija je napisao/la:
Samo vi povraćajte, meni ne smeta, daleko sam i nemam nameru da vaše povraćke analiziram niti da im se prilagođavam i zbog njih glumim budalu.

Baš krasno, zašto takav stav? Predpostavljam da si i ti prošao kroz proces "povračanja" dok nisi dogurao tako daleko kako kažeš. Ili ti je možda sve samo palo s neba odjednom.
Pantelija, usput, šta misliš o Billy Meieru?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sub okt 10, 2009 10:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Bili je u početku bio dobar, ali posle je prolupao i umislio da je prorok.
Zato su ga otkačili.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sub okt 10, 2009 10:10 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
Pantelija:
Citat:
Zar ti toliko smeta reč "dezinformator"
To je reakcija na programiranje.
Trebalo bi da si do sada naučio tu lekciju.
To je upravo ono što smeta nekiima kako ja pišem.
I ovaj ovde to lepo objašnjava kod astronauta: programirali ih da povraćaju kada se govori o onome što ne smeju da znaju.

Samo vi povraćajte, meni ne smeta, daleko sam i nemam nameru da vaše povraćke analiziram niti da im se prilagođavam i zbog njih glumim budalu.

Trebalo bi da više cenite to što otvoreno govorim, jer zato smo ovde, umesto da tražite da vam se ulagujem.

Ja mislim suprotno, izgleda da ti imaš problem sam sa sobom i da misliš da ti samo kao "nešto" vidiš a mi ništa ne vidimo, što bi došlo kao "ja pametan - oni idioti".
Ja mislim da si ti programiran da kod ljudi stvaraš negativnu energiju, Što bi rekao Vadim Zenland - ti si produkt "klatna"(negativne energije) i jedini ti za sebe govoriš da "nešto znaš". A u stvari ti si daleko od bilo kakvog znanja. Tvoje je znanje u dopisivanju putem interneta, a u biti ti si strašljivac koji je opterećen strahovima i onda ih ispoljavaš na agresivan način da bi druge preplašio a sebe osokolio. To je tvoja hrana. Zaboravio si samo da ti to nisi, ti si energija - samo negativna a strahovima se upravo hrane oni koje ti kao napadaš i sa kojima prepadaš one koji te još nisu pročitali. Tvoje oružje nije znanje, tvoje oružje je strah, ali pretvaranje ti nemože pomoći kod mene i možda kod još nekih. Ja sam se i u prošlim životima borio protiv takvih, a i sada sam došao u ovom milenijumskom procesu da takve kao ti razotkrivam. Sakrit se nemožeš ali dok te i drugi ne otkriju tvoji će se šefovi još mnogo njihove energije najesti. I kao što kaseopejci rekoše Lauri za Vincenta: "obznani ga da i drugi shvate ko je on, a na njima je da ga dalje prate".
Time se i ova replika završava, a na ostalima je da te prate i sami stvaraju zaključke. Žao mi je energije koju uzimaš za svoje šefove ali si i ti sam žrtva i za njih si beskoristan.
Ti se samo ne zoveš Sičin, nego Antić, a pošto su imena nevažna zadaci su vam isti - zavarati mase i odvesti ih u krivi smjer. Svjestan si i sam o čemu ja govorim i nemaš potrebe uvlačiti druge u svoju prljavu mrežu - znaš i sam da sam te pročitao od prvog trenutka. Nije moje da druge savjetujem šta da urade i kako da misle, to je na njima ali što se tiče mene nemaš šanse da se provučeš.
Na kraju možeš povraćati koliko hoćeš, i moraš znati da šefovi ne cijene mnogo one koje otkrijemo - samo ti možeš imati problema kada "Oni" shvate da si im beskoristan.
](*,) = [-X


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Nibiru
PostPostano: sub okt 10, 2009 10:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Sam ton ove tvoje povraćke od posta je sto puta negativniji od svega negativnog što sam ovde napisao. O njenom sadržaju se uobičajeno kaže: govori o tebi, a ne o meni.
Prestani da se baviš sa mnom, biće ti lakši život.
Idi čekaj Nibiru.


Zadnja izmjena: Pantelija; ned okt 11, 2009 7:44 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 414 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 99 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz