Sada je: sub apr 27, 2024 6:46 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 435 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: ned nov 13, 2011 3:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima





:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: ned nov 13, 2011 2:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 4:02 am
Postovi: 86
[quote="Pantelija"][/quote]

ako nesto znam to je da niko od nas ne moze da ima ideju sta se stvarno desavalo pre nego sto smo postali svesni stvari oko nas, tj pre nego sto smo rodjeni. od svih stvarni podloznih krivotvorenju istorija zauzima ubeljivo prvo mesto i ne treba se hvatati istorijskih "cinjenica" da bi se bilo sta dokazivalo danas jer nemamo najmanju predskave gde, sta i kako je bilo tada. jedina stvar iz proslosti kojoj mozemo da verujemo 100% je umetnost i sta je umetnik pokusavao da izrazi kroz svoj rad... i to isklucivo oslanjajuci se na to kakva osecanja ce da izazove njegovo delo u nama i tako prozivimo sta se stvarno desavalo tih godina oko njega... sve ostalo je previse podlozno mahinacijama.... postoji jos jedna stvar kojoj po meni moze da se veruje, a to su duhovne vestine i mudrosti koje se bave esecijalnim osecanjima koja se nisu menjala od pamtiveka... znaci sve sto pise mozemo i sami da dozivimo i prezivimo i potvrdimo... mahamudra, budizam, gnostika su neke stvari koje sam naceo koliko sam mogao do sada i cine mi se istinitim i vrednim.

ja licno sam toliko stvari naucio o epohama iz vremena pre nego sto sam rodjen uzivajuci slike, poeziju, skulpture, knjige, muziku i filmove iz proslosti.. i kada pravite za sebe istorijsku sliku proslosti gde su delici zagonetke duse umetnika ulozene u njihova dela vi ne mozete da pogresite... umetnici uz par mudraca su najvece blago nase planete... naseg malog, sigurnog kosmickog mehurica kojim plovimo kroz hladni univerzum... i koji smo, mi ljudi, napali kao bakterije zub...

a bitka naseg vremena nije da dokazujemo da li su hrvati izmanipulisani srbi, ili da su srbi nebeski narod vec da se borimo za radno vreme od 6h mesto 8, da se borimo za kompletno drukcije potpuno besplatno obrazovanje, posao za sve koji zele da rade manuelno, ukidanje "adverztajzinga", da probamo da preobratimo robote da shvate da nije uspeh mahnito srljati ka moci u drustvu i da nemju vise moci zato sto su bolji vec zato sto su ludji i sto ne prezaju ni od cega da do nje dodju, da sirimo svest o tome da nema nicega dovoljno vrednog da bi naskodili zemlji ostvarjuci taj cilj, da se polako objasnjava vojnicima da ne postoji nista sramotnije i gore od toga biti vojnik i boriti se za ma koje ciljeve kao marioneta, slicno vazi i za pandure, da se polako smenjuju politicari vazduhom, a ohrabruju pojedinci da im ne treba vodja, i mozda je cak i vreme da pocnemo da ostvarujemo najvisi cilj covecanstva, da polako udaramo temelje anarhiji

just another sunny sunday afternoon :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: ned nov 13, 2011 4:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 11:26 am
Postovi: 138
Lijepo napisano.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Ujedinjenje Zemljana preko Srba i Hrvata?
PostPostano: ned nov 13, 2011 9:45 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri nov 09, 2011 11:33 am
Postovi: 7
Dobri moji pišem u svojoj knjizi o tome koliko je bitno ujedinjenje Slovenskih mučenika tj. Srba i Hrvata u procesu formiranja nacije Zemlje i to bih voleo da razrešimo zauvek na dobro Zemljana.

Ajme , Ajme ne vidimo ama baš bre ništa.

Šta Vi mislite da je činiti u tom smeru?


Što mudrije Zemljani.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: ned nov 13, 2011 10:04 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Smatram da ujedinjenje može biti samo pokazatelj, nikako uzrok, ali kako si previdio ostatak svijeta?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: pon nov 14, 2011 8:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 24, 2009 1:42 am
Postovi: 365
Ovo je tragikomično. Ja sam znao Swami Pantelija da ti imaš ozbiljnih problema s halucinacijama i razlikovanjem fantazije od stvarnosti ali ovo je ipak previše. Komentiraš da su drugi izmanipulirani a što sam ponavljaš? - upravo onu "ideologiju" koja je procvjetala u Srba nakon 90ih (tek malo ukrašenu ovim što si čitao po stranicama kakva je ova), ideologiju koja je, uostalom, zaslužna za trenutno stanje srpskog društva. U odabranom si društvu po tome - zatucani klerici, ratni zločinci i paravojne formacije, poluprocesuirane navijačke skupine. Kad me već vučeš za jezik reći ću da je ta ideologija toliko primitivna i glupa da je mogla izniknuti i održavati se samo u najneobrazovanijem društvu Europe. To što slušaš Deretića pokazuje na kojoj niskoj razini si ti razvojem. Za prepoznati o kakvom se istinskom degeneriku radi nije potrebno ni poslušati ga, dovoljno je vidjeti njegove manire i tikove koji su specifični za priglupe sociopate poput njega. Da te ne zasljepljuje činjenica da govori o srpstvu, to bi ti odmah bilo vidljiv. A sama filozofija koju prodaje je da ti stane pamet - svi od Portugala do Sibira (ali pazi - svi!) su izmanipulirani Srbi. To je "otkrio" on - Srbin u dijaspori i po struci strojar. I Isus je govorio srpski. Ma hajde. Nekom normalnom bi to bilo malko sumnjivo. Pa ja ne znam zašto se uopće spuštam na razinu da objašnjavam koliko je to inteligencijski deficitarno. Oni koji se kače na Deretića (i njegove ekvivalente) predstavljaju istinski ološ i talog društva o kom se radi.

_________________
Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: pon nov 14, 2011 2:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Samo tako je napisao/la:
Ovo je tragikomično.


Što se tiče Deretića ja sam i rekao da on lupa po mnogo čemu, ali da je samo napipao neke važne stvari, i nigde nisam izneo da se slažem sa njim u potpunosti.

Što se tiče tebe, mislim da si divan primer razloga zašto sam rekao da je ova tema vrlo važna jer na njoj možemo videti manipulacije i programiranje na delu. Sam si se predstavio jer doslovno ponavljaš te programe. Počni malo da se pitaš da li je baš sve tačno što su ti rekli o "Srbiji devedestih godina". Počni od famoznog Memoranduma SANU, gde je sve tačno predviđeno i ostvareno (kao da ga je Dejvid Ajk pisao), ali ne ostvareno od strane Srba, nego od strane onih čije programe i stereotipe o Srbima ovde glasno ponavljaš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Ujedinjenje Zemljana preko Srba i Hrvata?
PostPostano: pon nov 14, 2011 6:14 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Dobri moji pišem u svojoj knjizi o tome koliko je bitno ujedinjenje Slovenskih mučenika tj. Srba i Hrvata u procesu formiranja nacije Zemlje i to bih voleo da razrešimo zauvek na dobro Zemljana.

Ajme , Ajme ne vidimo ama baš bre ništa.

Šta Vi mislite da je činiti u tom smeru?


Što mudrije Zemljani.



Što su SVI i Srbi i Hrvati naprema jednom MANJEM selu u Kini? Šačica ljudi...

I sad ključno pitanje: zašto bi baš nas manjina, nekolicina ljudi, bila vrlo pogodna za "ujedinjenje" Zemljana?

Zašto to nebi bili svjesniji ljudi svih nacija na planeti? Svaka nacija ( umjetno stvorena manjina ljudi ) ima svojih svjesnijih ljudi... pa zašto onda ta frekvencija nebi određivala "one koji ujedinjuju"?

:-k

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: uto nov 15, 2011 12:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 24, 2009 1:42 am
Postovi: 365
Pantelija je napisao/la:
Što se tiče tebe, mislim da si divan primer razloga zašto sam rekao da je ova tema vrlo važna jer na njoj možemo videti manipulacije i programiranje na delu. Sam si se predstavio jer doslovno ponavljaš te programe. Počni malo da se pitaš da li je baš sve tačno što su ti rekli o "Srbiji devedestih godina". Počni od famoznog Memoranduma SANU, gde je sve tačno predviđeno i ostvareno (kao da ga je Dejvid Ajk pisao), ali ne ostvareno od strane Srba, nego od strane onih čije programe i stereotipe o Srbima ovde glasno ponavljaš.


Nikakve stereotipe ja nisam ponavljao, ali iskreno, stvarno iskreno, vidim ih kod tebe.

Što se tiče SANU memoranduma. Pa pogledajmo... U BiH Srbi drže neproporcionalno velik dio zemlje i sve su samo ne ugroženi. U Hrvatskoj u mogli prihvatiti Z4 i imati što nijedna manjina u svijetu nema - nitko im nije kriv što nisu (http://www.jutarnji.hr/rusija-je-bila-n ... ske/213406). Što se događalo na Kosovu ne bih komentirao jer nisam upoznat, ali znakovito je da se u Srbiji i dan-danas (s ovom demokratskom garniturom na vlasti!) događanja u kriznim žarištima namjerno lažno predstavljaju, što su nedavno u pogledu Kosova otkrili Drašković i Jovanović. (Ali naravno tebi su oni nečiji agenti, zar ne?) Još uvijek se misli da su propaganda i laži način da se nešto postigne. Ti si žrtva toga.

_________________
Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: uto nov 15, 2011 1:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Evo pa se edukujte :angel4: :

http://atlantidaforum.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=64

Wichtig: Für alle die Nebenwirkungen oder jegliche Art von Anfragen, kontaktieren Sie Ihren Arzt oder Apotheker :mrgreen:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: uto nov 15, 2011 1:22 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Citat:
Što se tiče SANU memoranduma. Pa pogledajmo... U BiH Srbi drže neproporcionalno velik dio zemlje i sve su samo ne ugroženi. U Hrvatskoj u mogli prihvatiti Z4 i imati što nijedna manjina u svijetu nema - nitko im nije kriv što nisu (http://www.jutarnji.hr/rusija-je-bila-n ... ske/213406).


Eto, pa percepcija prosečnog Srbina je da su u ovoj našoj Stradiji sve sami bosanci direktori, vlasnici firmi i zemljoposednici :toothy2:

Aj, dovoljno je valjda da to kažem! Sad ti razmisli ko tu koga j... ili, ko j... sve zajedno nas koji fasujemo te IDIOTARIJE!!!

Pošten čovek samo da lupa glavom o zid pored Patrijota ahahah...joj ludila. Ovo je katastrofa, koliko sva tri naroda imaju jednaku percepciju ovih drugih - i koliko su sva tri zadrta u istoj formi katastrofične gluposti, koju je bog izgleda na ovim prostorima delio i šakom i kapom.

@Samo tako - da li si svestan da bi svaki Srbin ovde iskoristio IDENTIČAN argument protiv Bosanaca? I da bi isti bio jednako (ne)validan?

"Bog je najpametnije podelio zdrav razum - svako misli da ga ima dovoljno"

Neumoljiva statistika: količina debilizma je direktno proporcionalna posmatranom uzorku. Iliti, u procentima je ista, ne birajući ni naciju, ni socijalni status, niti bilo šta drugo. Pametnom - dovoljno.


Ne bi' se oglasio inače na ovoj temi, zaista mi je izgleda bilo kakav naciJonalizam odstranjen hirurškim putem negde u ranom detinjstvu - ali sam imao baš ovakav razgovor malopre sa jednim prijateljem hahaha. Isto sranje, samo se imena rotiraju.

Da se umesto Srbi, Bosanci i Hrvati, u bilo kom nacionalističkom isprdku koristi "Naši, Njihovi, i Oni Tamo" garantujem da bi i Srbin, i Hrvat, i Bosanac - prepoznali sebe u ulozi pravednika - pa bi se, u skladu sa svojom narodnom Tradicijom - onako sočno pobili oko toga ko se krije iza koje zamenice.


Naravno, preduslov da eksperiment uspe bi bio da celokupni bude na engleskom jeziku. Inače bi učesnici istog mogli koristiti Ekavicu, Jekavicu, Ijekavicu, Hijekavicu, ili neki drugi novokomponovani bronhitičan zvuk kao putkoaz ko je tu ko šta i gde ? Ček, a možda je bio Bošnjačjki Srbin? Il' Hrvatski Srošnjak? Ili možda Srvatski Hrosanac?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: uto nov 15, 2011 7:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
I posle ovakvih kosmopolitskih komentara, kome onda smeta kada neko tvrdi da smo svi mi na Zapadnom Balkanu (osim Šiptara) zapravo Iliri, a da su nas veštački podelili i zavadili?

Što se tiče Memoranduma SANU, dovoljno je skinuti ga sa interneta i pročitati da se vidi da se u njemu samo komunjarskim jezikom onog doba predviđa razbijanje Jugoslavije i kako se to sprovodi. Ništa više. Upravo je to smetalo onima koji su to sprovodili pa su zato satanizovali taj Memorandum proglasivši Srbe za glavne krivce samo zato što uopšte postoje u tolikom broju i što prirodno žele da žive u jednoj državi.
Ali tu su i sami Srbi bili krivi što su želeli da žive u komunističkoj iluziji pa su tako i pomogli celu stvar oko sukoba i raspada. Sav rat je sa Zapada prikazivan kao borba protiv srpskog komunizma, a ne toliko kao protiv srpskog nacionalizma.
Zapravo, srpski komunizam je za svoje poslednje utočište našao nacionalizam kao paravan iza koga se krio. A komunizam su mu nametnuli i u mali mozak usadili upravo nesrbi, oni sa Zapada, koji ga sve vreme razbijaju.
Srbi uopšte nisu toliko nacionalisti koliko su politički naivni. Zapravo, Srbi su najmanje nacionalno svesni i ostrašćeni od svih drugih na Balkanu, zato se tako brzo i raspadaju i gube bitke od svih drugih manjih ali jačih nacionalista.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: uto nov 15, 2011 8:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 24, 2009 1:42 am
Postovi: 365
Valjda? je napisao/la:
@Samo tako - da li si svestan da bi svaki Srbin ovde iskoristio IDENTIČAN argument protiv Bosanaca? I da bi isti bio jednako (ne)validan?
Ja sam govorio o teritoriju, ne poduzećima i sl. Sa teritorijem nema varanja. 49%.


Nadam se da sam završio s ovom temom. I ovako imam potrebu da se operem.

_________________
Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: uto nov 15, 2011 8:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 11:26 am
Postovi: 138
Moguće je da su hrvati, srbi i bošnjaci bili pripadnici istoga naroda zvanoga Iliri. I genetska istraživanja to potvrđuju. I to nije bit, niti to tko osporava. Neka naučnici rade svoj posao bez ideoloških, nacionalnih ili vjerskih predrasuda, pa čemo valjda jednom saznati pravu povijest ovih naroda i ovoga prostora ex Yu.
Međutim vidim samo ponavljanje nekih srbskih stereotipa i od strane "prosvijećenih".
1. Veštački su nas podelili i psvađali
2. satanizovanje i ugroženost srba
3. prirodno (hic) pravo srba da žive u jednoj državi
4.srbi su manji nacionalisti nego drugi narodi
Upravo su ovo programi i zablude,koje tako rado zamjerate drugima.I nema smisla ovdje raspravljati dok vi sami ne počistite vlastito dvorište i smeće iz njega.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: uto nov 15, 2011 6:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 4:02 am
Postovi: 86
Samo tako je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
Što se tiče tebe, mislim da si divan primer razloga zašto sam rekao da je ova tema vrlo važna jer na njoj možemo videti manipulacije i programiranje na delu. Sam si se predstavio jer doslovno ponavljaš te programe. Počni malo da se pitaš da li je baš sve tačno što su ti rekli o "Srbiji devedestih godina". Počni od famoznog Memoranduma SANU, gde je sve tačno predviđeno i ostvareno (kao da ga je Dejvid Ajk pisao), ali ne ostvareno od strane Srba, nego od strane onih čije programe i stereotipe o Srbima ovde glasno ponavljaš.


Nikakve stereotipe ja nisam ponavljao, ali iskreno, stvarno iskreno, vidim ih kod tebe.

Što se tiče SANU memoranduma. Pa pogledajmo... U BiH Srbi drže neproporcionalno velik dio zemlje i sve su samo ne ugroženi. U Hrvatskoj u mogli prihvatiti Z4 i imati što nijedna manjina u svijetu nema - nitko im nije kriv što nisu (http://www.jutarnji.hr/rusija-je-bila-n ... ske/213406). Što se događalo na Kosovu ne bih komentirao jer nisam upoznat, ali znakovito je da se u Srbiji i dan-danas (s ovom demokratskom garniturom na vlasti!) događanja u kriznim žarištima namjerno lažno predstavljaju, što su nedavno u pogledu Kosova otkrili Drašković i Jovanović. (Ali naravno tebi su oni nečiji agenti, zar ne?) Još uvijek se misli da su propaganda i laži način da se nešto postigne. Ti si žrtva toga.


pozdrav
pretpostavljam da hoces da kazes da su hrvati bili spremni na z-4 i da samo srbi nisu hteli da ga prihvate.
evo ovaj dokumentarac je u hrvatskoj produkciji po pogledaj ako mozes, da vidis z-4 iz hrvatske perspektive pa mi kazi da li ti i dalje ovaj clanak sto si linkovao deluje pouzdano
jebote kako do sada niste shvatili da politicari postaju najveca ljudska govna, koja su na sve spremna da bi napredovala... sto je neki politicar uspesniji znaci da je sa vise strana trgovao i vise usluga ucinio i vece djubre... jebote ne veruj nicemu sta oni kazu i prezentuju... ako ni zbog cega drugog onda zbog toga sto ces naci jos 100000000000 drugih politicara koju ce istu stvar da izvrnu u svoju korist i tako je prezentuju... a ti ces da prihvatis ili ono sto prvo cujes i napravis bedem oko toga i ne das novom misljenju da prodre, ili ces da prihvatis ono sto najvise odgovara tvojim predrasudama...
jedina proslost po kojoj mozete da kopate i da ima bilo kakvog smisla je ona koja se desila tik pored vas.. sto je manje ljudi ucestvovalo u tom togadjaju manje ima promenjivih i veca je sansa da se reprodukuje realnije ali opet ce da bude uprljana vasim subjektivnim misljinjem ma koliko vi mislili da je objektivno...
RIP PAST

edit:
ops zaboravih link
http://www.youtube.com/watch?v=z-9jF69AW9o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: uto nov 15, 2011 7:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Samo tako je napisao/la:
Drašković i Jovanović. (Ali naravno tebi su oni nečiji agenti, zar ne?)

Što se tiče prvog, ovde se sam razotkrio uz malu pomoć Vuka Jeremića. Ne kažem da je Jeremić iskren političar, čisto da se ogradim od potencijalnih komentara iz tog pravca.

http://www.b92.net/video/videos.php?nav ... _id=555580


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: pon nov 28, 2011 11:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 24, 2010 11:26 am
Postovi: 138
Svi junaci nikom ponikoše
i u crnu zemlju pogledaše.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: uto nov 29, 2011 9:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
slika

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: sri nov 30, 2011 2:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ipak ima neko luđi od nas:

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/292605/Po ... -Pakistana


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Srbi i Hrvati
PostPostano: sri nov 30, 2011 8:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Pantelija je napisao/la:
Monty Python je nezaobilazan... 8)

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 435 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 111 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz