Sada je: sub apr 27, 2024 9:25 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Epidemija čudnih snova
PostPostano: pon nov 30, 2009 8:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Posljednjih dana događa mi se nešto sa snovima. Mislila sam da je to vezano uz sva ova promišljanja o chemtrailsima i svinjskoj gripi, ali onda sam u "slučajnim" razgovorima saznala da se ipak nešto čudno događa. Naime, jako se puno ljudi žali na čudne snove, na način na koji sanjaju. Ono što me zaprepastilo to je da veliki broj njih sanja: apokalipsu! Na ovaj ili onaj način.
Upravo zbog toga otvorila sam temu jer me interesira da li se i Vama ostalima to događa.

Ja ne znam što se događa, niti to mogu objasniti - mislim na snove! Ne znam i da li sanjam cijelo vrijeme, jer kad sad razmišljam o tome zaklela bih se da sam barem tri ili četiri puta tokom noći bila budna i ponovno zaspala i nastavila isto sanjati.
Nisam sanjala apokalipsu, ali sam imala "pregled" masovnog umiranja od bolesti koja razara DNK! Pokazano mi je na koji način. U tom trenu kad mi je objašnjavan "napad" na DNK vidjela sam to kao gustu maglu, iako to je još gušće od magle, koja obavija i "zamućuje" naše postojanje.
Ne žalost, ne mogu se sjetiti ničega više, jednostavno je "izgubljeno". Imam samo taj osjećaj umiranja ljudi i nestajanja.

Drugi snovi su vrlo slični, a u jednom mi je svećenik, koji to nije, a ja baš zato "ulazim" u razgovor s njim, objašnjavao pojam smrtnosti. Niti toga se ne sjećam.

Treću noć sam probuđena velikom tutnjavom. U prvi sam tren mislila da se radi o avionima, obzirom da se čuju i noću. Međutim, bila je to vrlo jaka i mukla, podzemna tutnjava, a ja sam se digla i otišla kroz mrak u kuhinju. Malo je reći da sam bila prestravljena, imala sam osjećaj da je nešto nad cijelom mojom kućom. Bila sam budna, zapalila cigaretu i razmišljala o djeci koja spavaju na katu.
Nisam se ni pomakla, niti poželjela otići vidjeti jesu li dobro??!!!
Vratila sam se spavati, ali dva dana nakon toga kćer mi je rekla kako ju je po noći bilo užasno strah jer joj je netko (nešto) došlo u sobu.
Kako spava zajedno sa sestrom i psom, pomislila je da je ta kretnja, pas ili sestra, međutim vidjela je da oni oboje spavaju.
Kaže da se jako uplašila, prekrila preko glave, ali i čula da je to nešto hodalo po sobi, a onda sjelo u fotelju!
I ona je vrlo brzo ponovno zaspala, nije joj čak niti palo na pamet zazvati sestru ili probuditi psa!

Eto, samo me interesira, obzirom da sam o tome čula od vrlo običnih ljudi koji se ne bave ovim temama o kojima mi ovdje pričamo! To me zaista iznenadilo!
Ima li netko ideju što se događa?


Lijepi pozdrav, Alf :love5:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: pon nov 30, 2009 9:19 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Snovi su nastavak nasih dnevnih frustracija. :wink:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: pon nov 30, 2009 9:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Tri su neprijatelja na Putu; Uznemirenost, Razočaranje i Strah.
Ostani Alf bez obzira na sve; nemoj da ti, na finjaka, promijene frekvenciju i osobnost.
Primjetio sam dosta tvojih postova vezanih za H1N1 i chemtrailse, informiranost & svjesnost je jedno ali upadanje u njihov vir je nešto sasvim drugo...
Znam da gore navedeno zvuči malo čudno al čudna su i vremena.

i da, prestani pušiti.

:love5: :hello2:

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: pon nov 30, 2009 10:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
metuzalem je napisao/la:
Tri su neprijatelja na Putu; Uznemirenost, Razočaranje i Strah.
Ostani Alf bez obzira na sve; nemoj da ti, na finjaka, promijene frekvenciju i osobnost.
Primjetio sam dosta tvojih postova vezanih za H1N1 i chemtrailse, informiranost & svjesnost je jedno ali upadanje u njihov vir je nešto sasvim drugo...
Znam da gore navedeno zvuči malo čudno al čudna su i vremena.

i da, prestani pušiti.

:love5: :hello2:



Hvala, ali neću prestati pušiti! To mi i mama govori već 20 godina, a nikako da je poslušam. Jednostavno - istina je da volim cigarete i nikada nisam ozbiljno razmišljala da ih ostavim.

Razmilit ću o ona tri neprijatelja, možda nisam toga svijesna, ali vjerujem kako nisam uznemirena, razočarana niti preplašena. Puno sam toga odvalila, pa te tri stvari već dugo nisu u mom životu. Zadržavam pravo da sam potpuno luda pa to kod sebe ne vidim.

Ono o čemu sam pisala je činjenica! Činjenicom za mene postaje nešto što mi je potvrdilo više ljudi koji nisu na Putu, ne bave se ovakvim istraživanjima ili promatranjima ili nazovi to kako hoćeš. Ti ljudi su preplašeni, uznemireni, a neki užasnuti.

Dakle, uz njih, o čudnim snovima ovih dana čula sam i od ljudi koji su slični meni, a mislim da isto tako nisu uznemireni, preplašeni niti razočarani.

Što se razočaranja tiče već dugo nemam taj osjećaj iz jednostavnog razloga, ništa ne očekujem osim od sebe same.

Što se tiče mojih snova često kroz njih proživljavam neke stvari, često dobivam odgovore ili me usmjere. To je istina, ali nikada nisu bili ovakvi. A sanjam već jako dugo godina. Samo primjećujem razliku. Time nisam rekla da smatram da su "loši" ili dobri, samo su čudni i drugačiji, nešto s čim se do sada nisam susrela.

Spomenuo si da upadam u njihov vir! Možda jer pratim što se događa! Misliš da sam se približila ili?
Možeš li mi to pojasniti, molim te!

Eto!

Alf :love9:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: pon nov 30, 2009 11:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Ja sam pre neku noc sanjala da idem uzbrdo po smedjoj poplacanoj stazi. Oko mene neko sitno rastinje, kamenje, zemlja. Hodam unatraske i polako se penjem. Tada cujem neki potmuli zvuk i vidim da sa neba padaju, pod kosim uglom, dolazeci meni iza ledja, uzarene kugle. Padaju svugde oko mene, i znam da ce jedna sigurno, kad tad naleteti, ali sto je vrlo zanimljivo, nikakav strah nisam osecala. Samo sam imala saznanje o tome da sam na pravom putu, i da ako nastavim njime, bez ikakvog straha, bicu dobro. U svakom smislu. Nije me bilo briga da li cu fizicki nastradati, jer sam znala da to, nekako, uopste nije vazno.

Kazu da svaki san koji sanjamo, a svesni smo u snu svojih osecanja, i nakon sto se probudimo, zapamtimo ga sa svim detaljima, da su to vazni snovi, koji nam mogu biti dobar putokaz.

Mozda ti Alf, zaista ne osecas strah, ali je on, ipak prisutan, na nekom dubokom nivou.
Mozda nisi, naizgled ni razocarana. Ali cinjenica je da nam nije svejedno.

To sto je Metuzalem naveo, treba preispitati u sebi. Nisi ti luda sto to u sebi ne vidis, samo mozda, nisi do kraja otisla u tim analizama.

A sto se tice toga da vise ni od koga nista ne ocekujes... Pa, mozda. Ja sam tako mislila, pa opet, sebe ponekad uhvatim u suprotnom. To su neka osecanja na mnogo finijem, suptilnijem nivou, nego sto su bila ranije. Bitno je osvestiti ih kada to primetis, ma kako blaga bila. I jos nesto, sto je meni pomoglo. Ja vise od sebe same ne ocekujem mnogo, odnosno, ne zamaram se time. Jednostavno, pokusavam da zivim zivot sto cistije, sto iskrenije. Radim ono sto mi srce kaze. Kada uradis sve onako kako smatras da treba, bez rasipanja energije, i ides dalje...znas da si dala od sebe ono najbolje, onda nastavljas svojim putem neopterecena . Sa istom jednostavnoscu.

I da... spavati sa zivotinjama u istoj sobi nije dobro. Covek je najosetljiviji u snu.

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: pon nov 30, 2009 11:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Rudar je napisao/la:
Snovi su nastavak nasih dnevnih frustracija. :wink:



Svakako tacno. Za neke ljude. A za neke moze biti i "sastanak" sa svojim visim ja, simbolicko shvatanje nekih stvari iz zivota (i smrti), pa onda pravo razmisljanje i zakljucivanje, neoptereceno programima koji nas tiste u nasem tzv. budnom stanju, i tako sprecavaju da pravilno mislimo i zakljucujemo.

Mislim da san nije jedino stanje promenjene svesti koje dozivimo u toku dana, ima ih mnogo, ko zna koliko malih snova . . . a svaki san je jedan mali zivot, bas kao sto je i zivot jedan veliki san, ili bezbroj malih . . . :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: uto dec 01, 2009 2:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 11, 2009 10:12 am
Postovi: 449
Moram da vam prenesem svoje neobično iskustvo od pre neki dan u vezi snova.

Pričao sam sa drugarom preko telefona uobičajene stvari, to mi je jedan od najboljih drugova i čujemo se redovno. Završili smo razgovor, ja sam nastavio sa svojim obavezama kada mi opet zazvoni telefon nakon minut-dva i opet on, kaže hoće da mi ispriča svoj san od prethodne večeri. U snu je bio sa svojim drugarom iz detinjstva, pili su alkohol i nešto slavili. Išao je gradom koji u tom momentu nije imao struje i bila je gomila ljudi na ulici koji su radili svoje dnevne aktivnosti iako je bio mrkli mrak. Primetio je i policiju koja razgoni ljude. Nakon toga sreće neke drugarice iz naše srednje škole, i među njima je bila neka devojka visoka preko 2.5m, kaže ništa na njoj nije bio drugačije, bila je proporcionalna samo ogromna! Kasnije je viđao još gomilu ljudi po ulici kako se šetaju sa ekstremno visokim ljudima!!!! Pre nego što pređem na sledeću stvar, da napomenem kako se taj drug ne bavi tematikom ovog foruma, ali sam mu spomenuo jedanput Ajkove teorije. E u sledećoj fazi sna, biva gonjen od ljudi sa kacigama na glavi i od reptila!!! Kada mi je spomenuo reptile naježio sam se, a evo i sada sam se naježio : ) kaže kako su ga jurili i on ih je ubio tako što je pucao na njih. Ono što me je još više zaprepastilo je njegov opisa reptila iz snova,opet naglašavam on nikada nije video ni na slikama, a opis je bio toliko detaljan i poklapajuć sa viđenjima ljudi da nisam znao šta da kažem u tom momentu. Nakon što se to završilo na ulici viđa još jednog našeg druga kako cepa košulju sa nekim, slavi nešto kao i sav ostali narod na ulici, neko opšte slavlje i veselje ali ne zna povod za to.

Isto to veče sam sanjao san koji verujem da je uzrok slavlja iz njegovog. Nalazio sam se u kući koja je bila cela od prirodnih materijala u predivnoj prirodi sa pogledom na ogromne pašnjake i šumom iza kuće. U snu kuća je bila moja i ja sam priredio nekakvu zabavu! Izašao sam na kratko na svoju terasu, i pridružio mi se jedan drug. Kad odjednom sa neba kreću da sleću i da se materijalizuju GOMILE I GOMILE I GOMILE NLO-a na sve strane, raznih boja i veličina. Zanemeo sam u snu, i nisam mogao da verujem da se to konačno dešava. Vrlo intenzivan san, koje retko dobijam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: uto dec 01, 2009 8:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
hvala Sigma :D !
Vjerujem da je moguće da nisam svijesna svojih podsvijesnih strahova, sve je moguće. Ono što mene interesira, a mislim da je važno je upravo činjenica da se to ne događa samo meni. Nebitno je za druge ljude kako ću ja "razvrstati" svoje snove, ali upravo mi je vrlo interesantno da se događa nešto što obuhvaća velik broj ljudi koji nisu poput mene "ušli" u praćenje situacije koju živimo.
Smatram da o tim stvarima treba govoriti, jer i to je dio znanja.
Istina je da sam ponekad bolno iskrena, što je i dobro, jer nudeći sebe na taj način, pokrećeš stvari koje te dodatno "uče".

A i mišljenja sam da živimo u vremenu kad je sve vrlo važno, upravo zato uza sve informacije i dezinformacije dobro je dijeliti iskustva i mišljenja. Jer što bi bilo kad bi svi zašutjeli?
U kontekstu pružanja informacije o snovima o kojima sam pisala, a vidim i drugi, događa se nešto bitno različito. Da li je to na bilo koji način manipulacija, ne znam, ali pokušavam saznati!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: uto dec 01, 2009 9:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
napisacu i ja svoje iskustvo, posto sam se cuo taj dan sa @alfom nevezano uz snove i na kraju se ispostavilo ovo o cemu pise...sanjao sam kockastu prozirnu formu koja se sastojala isto tako od milijuna sitnih prozirnih kockica...ta kocka se selila sa mjesta na mjesto raspadajuci se na te male prozirne kockice koje bi letile na drugo mjesto i opet formirale tu veliku prozirnu kocku (nesto predivno ko specijalni efekti u filmovima)...u jednom trenutku, neznam dali sam pozelio ili sto, uglavnom te kocke su pocele letiti prema meni i kroz mene... u trenutku leta kroz mene, osjetio sam neku jaku energiju (neznam dali je bila pozitivna ili negativna) i osvjestio sam se u snu...tad su poceli lucidni snovi...nasao sam se u sobi (staroj, prije uredjenja stana) i gurnuo sam glavu kroz zid, no bila je samo praznina...otvorio sam prozor i izasao sam iz sobe na ulicu...znam da sam se pitao "KO SAM JA"...postajao sam sve svjesniji i vodio sam san...derao sam se ko budala po ulici "KO SAM JA" :D i prisao mi je jeda muskarac...bio je jako visok i imao je malo duzu kosom...pitao sam ga tko si ti..dali si moj vodic...on je to potvrdio...potapsao sam ga po ramenu i rekao mu da je stvaran...xexe...no cudilo me to sto mi je jako brzo prisao i imao zabrinuto lice...ko da nije htio da se sretnemo... :shock:...u tom trenutku se budim i gledam po sobi...ruke su mi iznad glave i u trenutku ponovnog sklapanja ociju vidim svjetlo ko da gledam iz mraka u tunel...shvacam da se nastavlja...uglavnom nekoliko puta sam se probudio, zaspao i imao spontane lucidne snome...nisam siguran, no mislim i spontanu AP...uglavnom dosao sam do zakljucka da ruke iznad glave pomazu, jer kad sam ih stavio uz tijelo, nije se nista dogodilo...cim sam ih vratio iznad glave, pocelo je... 8)


HAL 9000 - koja slucajnost izmedju tvojih milijuna NLO -a i mojih milijuna kockica i tvoje viskoe zene i mog viskog muskarca... :lol:

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: uto dec 01, 2009 12:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet apr 28, 2006 1:57 pm
Postovi: 76
Lokacija: Prijedor, BiH
Kao klinac sam sanjao veliki potop i kraj svijeta.
U tom snu sam vidjao i gusterolika bica (kasnije sam saznao da sam sanjao bica koja odgovaraju opisu reptila).
To je jedini san kojeg se sjecam i to se sjecam u najsitnije detalje, niti jedanog sna od tog se nisam sjecao niti poslje budjenja iz sna.
Sve bi to bilo uredu da nisam do prije par godina opet poceo sanjati snove tog tipa, samo sad nisam sanjao veliki potop niti bilo sta slicno, vec sanjam raznorazna upozorenja da zlo dolazi i da se moram pripremiti. Osoba u snu koja me upozorova je musko nesto vise nego uobicajeno (circa 2,10 - 2,20 m) i ima izuzetno svijetlu kosu u koju je na momente tesko gledati slicno nesto kao i na sunce sto je tesko gledati.
U tim snovima srecem nepoznate osobe koje mi govore da smo mi svi tu iz nekog razloga. Cesto se upustim u razgovor sa tim osobama koja mi govore da su sanjali kraj svijeta svako na svoj nacin dok su djeca bili i da su svaki od njih vidjali repile u tim snima.
Nakon par snova sam i ja poceo nesvjesno da drugim osobama koji su novi u tom snu da smo svi tu iz nekog razloga. Svaka od tih osoba govori da im se javlja slicna osoba kao meni ali se uvijek sretnemo kad nas te osobe napuste tako da ja nisam vidio njihove vodioce kako ih ja zovem.
Ovi snovi mi se znaju javiti i kad budan sanjam tj kad zaklopim oci u sred dana, sve dok me neko ne "probudi".
U zadnje vrijeme su ovi snovi sve cesci, nekad su se javljali jedanput u 2-3 mjeseca a sada se javljaju svako 5-10 dana.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: uto dec 01, 2009 8:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
ja sam isto sanjao kraj svijeta. odjednom su počeli meteroi padati na sve strane .bilo je ko u akcijskom filmu katastrofe :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: uto dec 01, 2009 8:41 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Bas ste preoptereceni. Ja sanjam lepe zene........

I ja sam preopterecen.....

:wink: :thumbup:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: uto dec 01, 2009 9:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Rudar je napisao/la:
Bas ste preoptereceni. Ja sanjam lepe zene........

I ja sam preopterecen.....

:wink: :thumbup:


Tebi od srca želim da se snovi ostvare! S lijepim ženama, naravno!

Alf :thumbup:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 12:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
sanjo sam prekjučer da se borim sa zombijima, u nekom first person pucačina mode-u i to protiv kineskih zombija :mrgreen: ali ne pridajem baš preveliki značaj tome, ionako volim zombi filmove pa je nekoako logično da sanjam ono o čemu znam razmišljati preko dana...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 5:22 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
alf je napisao/la:
Rudar je napisao/la:
Bas ste preoptereceni. Ja sanjam lepe zene........

I ja sam preopterecen.....

:wink: :thumbup:


Tebi od srca želim da se snovi ostvare! S lijepim ženama, naravno!

Alf :thumbup:


A sta onda ja tebi da zelim?
Da promenis svoje frustracije, pa da ti tek onda neko moze reci da zeli da ti se snovi ostvare?
Nastavljas borbu za covecanstvo?
Mislis da ces ih ti spasiti od nekoga?
Zelis nagradu?
Od koga?

:thumbup: :occasion5: :love5:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 5:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Rudar

Nisu mi jasni tvoji postovi u ovoj temi. Nisi se nijednom recju osvrnuo na temu (cak ni indirektno), odnosno ono o cemu je Alf pisala i cak postavila i pitanje u prvom uvodnom postu.

Ovaj zadnji post ti je cak i bezobrazan i nekako izazivacki. Sta je u pitanju? Trazis kavgu, ili opet nesvesno unosis debalans medju ljude. Sreca pa u zadnje vreme to bas i ne uspeva.

Evo malog rezimea tvojih postova u ovoj temi.

Citat:
Snovi su nastavak nasih dnevnih frustracija.


A kako znas to?

Citat:
Bas ste preoptereceni. Ja sanjam lepe zene........

I ja sam preopterecen.....


Ne vidim da ovaj cist idiotizam treba i komentarisati :mrgreen: Siguran sam da "ona" polovina covecanstva zaista i sanja lepe zene ili muskarce.

Citat:
A sta onda ja tebi da zelim?
Da promenis svoje frustracije, pa da ti tek onda neko moze reci da zeli da ti se snovi ostvare?
Nastavljas borbu za covecanstvo?
Mislis da ces ih ti spasiti od nekoga?
Zelis nagradu?
Od koga?


Ovo je tek nerazumljivo. Jel ti mozak bio ukljucen dok si ovo pisao? :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 6:20 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Odgovoricu ti onako kako si se ti meni obratio.

Odjebi.

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 6:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Rudar je napisao/la:
Odgovoricu ti onako kako si se ti meni obratio.

Odjebi.


Dragi Rudar! Ispričat ću ti se ako si pogrešno shvatio ono što sam ti odgovorila! U niti jednom trenu nisam pomislila da možeš lijepe žene imati samo u snovima.
Istina je da uopće nije bitno da li je netko lijep! Žena mora imati neke druge osobnosti da bi je muškarac mogao zaista voljeti.
A sad da se vratim na temu: samo radi tebe odgovorit ću "javno" a ne samo tebi.
Otvorila sam je upravo zbog toga što sam u jednom trenu pomislila kako je moguće da nama manipuliraju kroz snove!
To može , ali i ne mora biti istina!
Što je uopće Istina?
Niti ti, niti ja ne znam odgovor na to pitanje, ali ja mogu pretpostaviti nešto u što u tom trenu vjerujem.
Ti možda vjeruješ u nešto drugo.
To je tvoje pravo i tvoj odabir.
Tvoju reakciju ne smtram napadom, jer eto ja nemam neprijatelja! Shvaćaš poantu: nemam neprijatelja!
Kad to shvatiš možemo dalje pričati, dapače, vrlo ću rado to učiniti. Do tada, ovo je mjesto gdje će ljudi pričati o snovima ovih dana, o snovima koji imaju zajedničke elemente i ako je to način na koji možemo dobiti informaciju - ja je tražim! I neću stati zato što se tebi to ne sviđa, ali si neći niti "uzeti" ulogu spasitelja.
Ono što sam željela to je samo izmjena mišljenja.
Ništa više i ništa manje!

I na koncu cijele ove priče, daj molim te sjeti se što si sanjao - možda te upravo to određuje i više no što si mislio!


Sve dobro Alf :love3:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 7:02 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
alf je napisao/la:
Rudar je napisao/la:
Odgovoricu ti onako kako si se ti meni obratio.

Odjebi.


Dragi Rudar! Ispričat ću ti se ako si pogrešno shvatio ono što sam ti odgovorila! U niti jednom trenu nisam pomislila da možeš lijepe žene imati samo u snovima.
Istina je da uopće nije bitno da li je netko lijep! Žena mora imati neke druge osobnosti da bi je muškarac mogao zaista voljeti.
A sad da se vratim na temu: samo radi tebe odgovorit ću "javno" a ne samo tebi.
Otvorila sam je upravo zbog toga što sam u jednom trenu pomislila kako je moguće da nama manipuliraju kroz snove!
To može , ali i ne mora biti istina!
Što je uopće Istina?
Niti ti, niti ja ne znam odgovor na to pitanje, ali ja mogu pretpostaviti nešto u što u tom trenu vjerujem.
Ti možda vjeruješ u nešto drugo.
To je tvoje pravo i tvoj odabir.
Tvoju reakciju ne smtram napadom, jer eto ja nemam neprijatelja! Shvaćaš poantu: nemam neprijatelja!
Kad to shvatiš možemo dalje pričati, dapače, vrlo ću rado to učiniti. Do tada, ovo je mjesto gdje će ljudi pričati o snovima ovih dana, o snovima koji imaju zajedničke elemente i ako je to način na koji možemo dobiti informaciju - ja je tražim! I neću stati zato što se tebi to ne sviđa, ali si neći niti "uzeti" ulogu spasitelja.
Ono što sam željela to je samo izmjena mišljenja.
Ništa više i ništa manje!

I na koncu cijele ove priče, daj molim te sjeti se što si sanjao - možda te upravo to određuje i više no što si mislio!


Sve dobro Alf :love3:

Hahaha, kakav nesporazum. Sve zbog nasih kontejnera. Ja sam nekom drugom napisao da odjebe.

Ne trebas se ti meni ispricat, jer ne vidim zasto. Nisam pogresno shvatio ono sto si napisala. Znam da nisi pomislila da lepe zene mogu imati samo u snovima.
Znam da zena ima druge vrste lepota, pa mogu bas te da volim. I znam sta sanjam i zasto. Nista ja tebi nisam pisao napamet. Zato sam i napisao da su snovi nastavak nasih dnevnih frustracija. Zato i sanjam "lepe" zene. I znam da me to odredjuje.
A koja bi moja reakcija na tvoj post mogla biti napad?

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 7:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Rudar je napisao/la:
Odgovoricu ti onako kako si se ti meni obratio.

Odjebi.


Meni? Pa hvala :mrgreen:

Takvu reakciju iz donjih centara sam i ocekivao. Sta da se radi ipak "ta" polovina covecanstva ne zna za drugo.

Nego nisi nista napisao kao odgovor na moj post. Probaj da se koncentrises i da odgovoris, molim te. Evo ponovicu ga za tebe:


Citat:
Rudar

Nisu mi jasni tvoji postovi u ovoj temi. Nisi se nijednom recju osvrnuo na temu (cak ni indirektno), odnosno ono o cemu je Alf pisala i cak postavila i pitanje u prvom uvodnom postu.

Ovaj zadnji post ti je cak i bezobrazan i nekako izazivacki. Sta je u pitanju? Trazis kavgu, ili opet nesvesno unosis debalans medju ljude. Sreca pa u zadnje vreme to bas i ne uspeva.

Evo malog rezimea tvojih postova u ovoj temi.


Citat:
Snovi su nastavak nasih dnevnih frustracija.



A kako znas to?


Citat:
Bas ste preoptereceni. Ja sanjam lepe zene........

I ja sam preopterecen.....



Ne vidim da ovaj cist idiotizam treba i komentarisati Siguran sam da "ona" polovina covecanstva zaista i sanja lepe zene ili muskarce.


Citat:
A sta onda ja tebi da zelim?
Da promenis svoje frustracije, pa da ti tek onda neko moze reci da zeli da ti se snovi ostvare?
Nastavljas borbu za covecanstvo?
Mislis da ces ih ti spasiti od nekoga?
Zelis nagradu?
Od koga?


Ovo je tek nerazumljivo. Jel ti mozak bio ukljucen dok si ovo pisao?


No?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 96 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz