Sada je: sub apr 27, 2024 7:46 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 7:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
Rudar je napisao/la:
Bas ste preoptereceni. Ja sanjam lepe zene........

I ja sam preopterecen.....

:wink: :thumbup:


kad ih ne možeš imati, ovo je vjerojatno druga najbolja opcija :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 8:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
U ovih nekoliko posljednjih "prepucavanja" ponašamo se baš kao "službeni mediji"! Zar ne vidite? Ne bi trebali - svi mi zajedno to raditi!

Možda je upravo to - ono što od nas očekuju!

Rađe razmilsimo o onoj "trećoj" strani koju spominje Galaksija, a svi se pravimo gluhi i slijepi!


Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 8:13 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Arbitrium Liberum

Ni tvoji postovi nisu iz visih centara. Ne zavaravaj se. Prokomentarisao sam ti na PM. Izgleda da ti trazis kavgu, unosis debalans i pravis snosaj ega. Od svih postova u ovoj temi, bas si za moje zapeo i resio da pravis off topic, iako ja to nisam radio. Jednostavno ne uspevas da shvatis sta ja pisem. Tvoj problem. Da nisi mozda ti ona "druga" polovina covecanstva, pa sad treca strana radi napad na forumase kroz tebe? :mrgreen: :wink:

On topic. Ostalo mozes samo na PM sa mnom nastaviti.

:hello2: :love8: :love2:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 8:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Rudar je napisao/la:
Arbitrium Liberum

Ni tvoji postovi nisu iz visih centara. Ne zavaravaj se. Prokomentarisao sam ti na PM. Izgleda da ti trazis kavgu, unosis debalans i pravis snosaj ega.


Cini mi se da si ovde opisao svoj post koji si napisao kao odgovor Alfu:

Rudar je napisao/la:
alf je napisao/la:
Rudar je napisao/la:
Bas ste preoptereceni. Ja sanjam lepe zene........

I ja sam preopterecen.....

:wink: :thumbup:


Tebi od srca želim da se snovi ostvare! S lijepim ženama, naravno!

Alf :thumbup:


A sta onda ja tebi da zelim?
Da promenis svoje frustracije, pa da ti tek onda neko moze reci da zeli da ti se snovi ostvare?
Nastavljas borbu za covecanstvo?
Mislis da ces ih ti spasiti od nekoga?
Zelis nagradu?
Od koga?

:thumbup: :occasion5: :love5:


Jedini post koji izgleda kao da trazi kavgu, unosi debalans i pravi snosaj ega je ovaj tvoj citirani, a pogotovu ova cetiri poslednja pitanja koja si postavio totalno ne-motivisano i koja se ne mogu vezati za bilo sta sto je Alf rekla. A sada se jos ponasas i kao neki prostak i izjavljujes "odjebi". #-o Mada to nista ne cudi, s obzirom da smo se do sada navikli na tvoj nacin reagovanja na kritike upucene tebi, samo ovaj put si i "prost", sto ranije nisi bio, odnosno nisi pokazivao to.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 9:22 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Citat:
Jedini post koji izgleda kao da trazi kavgu, unosi debalans i pravi snosaj ega je ovaj tvoj citirani, a pogotovu ova cetiri poslednja pitanja koja si postavio totalno ne-motivisano i koja se ne mogu vezati za bilo sta sto je Alf rekla. A sada se jos ponasas i kao neki prostak i izjavljujes "odjebi". #-o Mada to nista ne cudi, s obzirom da smo se do sada navikli na tvoj nacin reagovanja na kritike upucene tebi, samo ovaj put si i "prost", sto ranije nisi bio, odnosno nisi pokazivao to.


Izgleda. Iz donjih centara.

Znas, sat vremena sam pokusavao da u AL-ovom postu pronadjem nesto skriveno, sto je hteo da mi pokaze, ali nisam uspeo da ubedim sebe da mu je to bila namera.

Ali ne znam odakle ti sad upadas, iako si napisao da moj post IZGLEDA, kao da trazi kavgu. Mislis da si je pronasao? Da to nisu tvoje projekcije? Kavge?

Poslao sam Alfu PM sa objasnjenjem, iako nije trazila. Cak nije ni komentarisala ta pitanja, nego pogresno, ono odjebi, koje je bilo nekom drugom upuceno.

Tvoje licno, subjektivno misljenje je da sam prostak, da pravim debalans i ostalo. Valjda zbog donjih centara.

P.S. Gledajte i smajlije. Kontajnirana svest, kao uzrok sukoba i nesporazuma. Eto, to je jedini problem. Promenite naocare.

:thumbup: :occasion5:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 9:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Ovo sto Rudar radi je toliko vazno, tako da mislim da je jedan mali off topic opravdan.

O cemu se radi? Bas o uticajima te "trece strane". Odnosno o hiperdimenzionalnim uticajima.

Ono sto Rudar sada radi je klasican primer hiperdimenzionalnog uticaja.


1. Svaku misao, ideju ili bilo sta sto moze biti kreativno ili dovesti do necega konstruktivnog, pokusava se omesti i skrenuti sa puta. Recimo da je u ovom slucaju ta ideja/misao bio alfin prvi post. Znaci postojala je mogucnost da nesto novo saznamo, naucimo iz te nase price u vezi teme koju je alf zapocela. I koja je vazna jer verovatno ima veze i sa otmicama ili abdukcijama http://www.galaksija.com/karlaturner.htm


2. Tada na scenu stupa kontrolni sistem i aktivira se neko u najblizoj okolini (forumu) ko je najzgodniji za tu ometacku ulogu. Ta osoba je tu obicno jer nam se dobro prodala, jer smo naivni i nesvesni, jer smo "dobri" i svakome dajemo sansu, pa mislimo da je ista kao mi, dok je istina drugacija. Ta osoba je najcesce organski portal http://quantumfuture.net/sr/organskiportali.htm i apsolutno nesvesna svoje uloge. Ta osoba je u ovom slucaju Rudar (za koga ja ne kazem da je organski portal, ali je evidentno da ne zna sta radi i da svojim ponasanjem efektivno jeste organski portal, odnosno ponasa se kao takav)


3. Pocinje sa ometanjem/skretanjem paznje/energetskim iscrpljivanjem kroz svoje postove. Obratite paznju prvo na temu i najvise na kvalitet tih postova:

Citat:
Snovi su nastavak nasih dnevnih frustracija.

Bas ste preoptereceni. Ja sanjam lepe zene........

I ja sam preopterecen.....

A sta onda ja tebi da zelim?
Da promenis svoje frustracije, pa da ti tek onda neko moze reci da zeli da ti se snovi ostvare?
Nastavljas borbu za covecanstvo?
Mislis da ces ih ti spasiti od nekoga?
Zelis nagradu?
Od koga?


Ko zeli, neka sam za sebe analizira ima li u ovim recenicama necega konstruktivnog, direktno ili indirektno vezano za temu i pitanja koja je alf dala u prvom postu?

Obratite paznju na subjektivnost i sugestivnost u njegovim postovima, sto vrlo dobro dolazi do izrazaja u tom poslednjem postu gde vec iz njega progovara frustracija jer nije skrenuo dovoljno paznje na sebe.

Posle moje intervencije sugestivnost, paraautoritativnost i paramoralizam (sve "simptomi" psihopatije, vezano za organske portale i hiperdimenzionalne uticaje, potraziti na forumu i sajtu) vriste do neba.

Projektuje svoje ideje na druge i ponavlja ono sto je cuo u pokusaju da iskoristi u svoju korist.

Citat:
Ni tvoji postovi nisu iz visih centara. Ne zavaravaj se. Prokomentarisao sam ti na PM. Izgleda da ti trazis kavgu, unosis debalans i pravis snosaj ega.


Paramoralise i manipulise. "Stavlja" se ispred drugih clanova i govori toboz u "njihovo ime" pravi sebi stranu i tako pokusava da stekne kredibilitet u ocima clanova (ko ne razmislja naseda sigurno):

Citat:
Od svih postova u ovoj temi, bas si za moje zapeo i resio da pravis off topic, iako ja to nisam radio. Jednostavno ne uspevas da shvatis sta ja pisem. Tvoj problem.


Pokusava od onoga ko ukazuje na njega da napravi budalu i tako obori njegoj kredibilitet u ocima drugih, i samim tim omalovazi ono sto taj pokusava da kaze:

Citat:
Da nisi mozda ti ona "druga" polovina covecanstva, pa sad treca strana radi napad na forumase kroz tebe? :mrgreen: :wink:


Pri svemu tome je indikativno da nije sposoban da suvislo odgovori na par pitanja koja sam mu ja postavio u prvom postu koji ga je iznervirao.

Zaista klasican primer u malom onoga sto nam psihopate i patokratija radi na globalnom nivou. Zamislite da smo sada svi zajedno fizicki na nekom skupu i da se odigrava ista prica. Alf bi rekla temu, mi bismo diskutovali o tome, svako shodno svojim licnim sposobnostima. Rudar bi poceo da nas skrece sa teme pokusavajuci da nam usmeri paznju na nesto sasvim drugo, kao npr. na zene koje eto on sanja, i na koje su se neoprezni i "skloni humoru" i upecali. Ja bih ga opomenuo i time isprovocirao. On bi me napao verbalno, dizuci sto vecu galamu i pometnju moze. Pokusavao bi da me isprovocira (ono "odjebi"), da me niko ne slusa (jer sam eto budala), da stekne kredibilitet i ljude "iza" sebe manipulacijom (kao u njegovom zadnjem postu). Na kraju ako mu nista ne bi uspelo, najverovatnije bi fizicki nasrnuo na mene.

Ukratko, pokusavace sve, pa ce se cak i miriti, bice i fin i slatkoreciv. Tragedija je u tome sto uglavnom svi nasedamo na to.


Mislim da smo ovakvim ili slicnim scenarijima svi manje vise u svojim zivotima vec prisustvovali (setite se samo nasih ratova 90-tih).

Sledece sto ce Rudar da radi je da dize sto vecu galamu na forumu, (to bi na globalnom nivou bili masovni mediji) da se poziva na slobodu misljenja, demokratiju (mnogi nasedaju na to u svako doba). Da salje gomilu PM-ova, vec je poceo. I na kraju da predje u tzv. overdrive, da psuje, brise svoje postove iz revolta (jer samo njih moze). To je vec desetinama puta vidjen scenario, cilj je iscrpljivanje kroz tu buku i odustajanje od svega sto on nije nametnuo kao interes. (ili gledano globalno oni)

I jos jednom da ponovim ja ne smatram da je Rudar organski portal ili psihopata, niti tako nesto mogu da znam. Ali cinjenica je da pokazuje sve simptome i da se tako ponasa. Da li zato sto je stvarno takav ili zbog toga sto ne zeli da razmisli, njegov je problem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 9:53 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: ned mar 30, 2008 12:27 am
Postovi: 581
Ovo je nametanje svog misljenja, sa opravdanjem off topica.

Da ste pitali kulturnije, objasnjio bih sta su one "lepe zene" u mojim snovima. Cak sam i pomislio da si to ukapirao odmah, kad si napisao da se neko moze susresti sa svojim visim ja u snovima. Medjutim, ti si prvi poceo sa bezobraznim postovima, a samo zato sto si moje video kao takve.

"Lepe zene" su moj zenski deo, s kojim se susrecem u snu, stapam se s njim i dozivljavam katarzu u snu. "Preopterecen" sam, jer bas ovih dana citam jednu Oshovu knjigu, koja o tome govori. Mozda sam trebao odmah napisati "lepe", pa bi drugacije izgledalo. A kad mi Alf pozeli ostvarenje tih snova, ja se zapitam: Sta onda da ja tebi pozelim, kad ona meni zeli lepo. Pa da joj se preopterecenja promene, da snovi budu lepsi. A o borbi za spas covecanstva sam pokusao skrenuti paznju da je moje misljenje da je to nemoguca misija. Da u stvari treba pogledati u sebe i misliti o zakonu privlacnosti. Jer ono o cemu najvise razmisljas i uneses mnogo emocija u to, kao Alf oko svinjske gripe, to ti i donese zakon privlacnosti. (probaj sad ovako pregledati opet moje postove sa prve strane)

A da si ti kulturno pitao sta zelim time reci, onda ti ja ne bih napisao da odjebes.

Zaista sam pomislio da si odmah ukapirao o cemu pisem, kad si napisao da se neko u snovima susrece sa svojim visim Ja, pa sam dugo citao tvoj prvi uvredljivi post, nebih li nasao da ti meni nesto skriveno zelis pokazati. Nisam uspeo.

I na kraju, ja i dalje vidim samo nesporazum zbog svacijih kontejnera.

A da li ste se zapitali da vi projektujete svadju, pa ste to videli u mojim postovima? Drugi nisu to videli. Ili bar nisu tako reagovali.

Citat:
Znam da zena ima druge vrste lepota, pa mogu bas te da volim. I znam sta sanjam i zasto. Nista ja tebi nisam pisao napamet. Zato sam i napisao da su snovi nastavak nasih dnevnih frustracija. Zato i sanjam "lepe" zene. I znam da me to odredjuje.


I ovo sam napisao.

Laku noc. :hello2:

_________________
whatever you focus on, you will experience


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 9:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Sanjala sam! Sanjala ljude koji se svađaju! Sanjala ljude na suprostavljenim stranama! Sanjala da su umrli od boli jer su govorili. Sanjala riječi koje su bili mačevi. Sanjala da su mačevi probadali srca. A mačevi - bili su misli! Srca su krvarila, ali umjesto krvi na tlu ispod njih nije bilo ničega! Ništa! Praznina!

Razgovarala sam, nisam sanjala putem privatnih poruka s ovim ljudima!

I pitam se: znate li koliko "tragaoca" početnika "zaviri" ovdje i čita ovo?

I moje sljedeće pitanje je: koliko smo hrabri kad to radimo pod svojim imenom i prezimenom, a ne ovako?
Da se zna tko smo, zar bi i tada pisali sve ovo?
Ja bi?
A vi?

I na kraju, ne znam zašto i ne znam kome ova tema ne odgovara, a ja i dalje mislim da je prava!
Zato pišite o snovima, a svađe preselimo na pm!
Pa tko voli.....

Alf \:D/

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 10:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
alf je napisao/la:
I moje sljedeće pitanje je: koliko smo hrabri kad to radimo pod svojim imenom i prezimenom, a ne ovako?
Da se zna tko smo, zar bi i tada pisali sve ovo?
Ja bi?
A vi?

zar je bitno TKO smo ako NIsmo uopce?
:angel4:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 10:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Rudar je napisao/la:
Da ste pitali kulturnije, objasnjio bih sta su one "lepe zene" u mojim snovima.

A zašto nisi objasnio kad si uvidio da si pogrešno shvaćen?
Iz postova se jasno vidi da te alf nije shvatila,Al,Aragorn,demiurge također nisu shvatili o čemu govoriš.
Neznam koju knjigu je danas čitala alf,ti ili Aragorn,a niti vi neznate koji sam ja film gledao danas i da uletim s tekstom tipa "rajčice su zapravo paradajzi",vjerojatno me nitko nebi razumio što sam time htio reći.Možda bi,ali prema reakcijama bih uvidio da me nitko ne shvaća i nebih čekao da dođe do nesporazuma već bih pokušao objasniti kako se moj tekst uklapa u temu razgovora.
Ti si čekao sukob ili nisi to je tvoja stvar,ali on se je dogodio,a to je očito.
Sad čija je to greška nek si svatko protumači.
Ako znam da sam u konejneru kao i svi,jeli tad "razumnije" očekivati da te svatko razumije ili da te nitko ne razumije???

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sri dec 02, 2009 10:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Rudar je napisao/la:
A da li ste se zapitali da vi projektujete svadju, pa ste to videli u mojim postovima? Drugi nisu to videli. Ili bar nisu tako reagovali.

ewo, tek sada sam primjetio i ne mogu a da ne komentiram - stwarno mi postajes nejasan rudar. nekako kao da se gubis u swom trazenju...
Rudar je napisao/la:
A sta onda ja tebi da zelim?
Da promenis svoje frustracije, pa da ti tek onda neko moze reci da zeli da ti se snovi ostvare?
Nastavljas borbu za covecanstvo?
Mislis da ces ih ti spasiti od nekoga?
Zelis nagradu?
Od koga?

Rudar je napisao/la:
Odjebi.

je li ti shwacas da iako owi gore odgowori nisu bili upuceni meni, da sam osjetio napad i negatiwnu energiju prezentiranu od twoje strane. je li to Ljubaw koju tako cesto promowiras uwjerawajuci nas da Si je osjetio? prije bih rekao - frustracija... :-k

i onda nakon swega napises owo:
Citat:
P.S. Gledajte i smajlije. Kontajnirana svest, kao uzrok sukoba i nesporazuma. Eto, to je jedini problem. Promenite naocare.

tesko smajlowi mogu isprawiti one gore rijeci, no ja owo cak widim kao pokusaj da isprawis te napadacke postowe ili se mozda prawis blesaw uwjerawajuci nas da se ti swo wrijeme - salis?!

swe u swemu lp... :blob:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: čet dec 03, 2009 12:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
alf je napisao/la:
I moje sljedeće pitanje je: koliko smo hrabri kad to radimo pod svojim imenom i prezimenom, a ne ovako?
Da se zna tko smo, zar bi i tada pisali sve ovo?
Ja bi?
A vi?

ja nebih
anonimnost mi daje slobodu, da doista budem kakav jesam...a ukoliko i pod plaštom anonimnosti ne zloporabim tu slobodu napadajući bez veze druge znači da sam stvarno fin i pristojan te nadasve dobro odgojen.
Forumaške "čarke" nisu loše kao "začin" al ako prerastu u glavno jelo onda je napoooornoooo...

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: čet dec 03, 2009 9:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
Htela bih da se zahvalim svim ljudima koji su svojom velikom zeljom da istrazuju ,svoje istrazivanje nesebicno delili sa nama. Njihova razmisljana i njihovi tekstovi su me jako motivisali i jos uvek me motivisu da idem dalje. Galaksija, Pantelija , Fingolfin, Jack, Arja , jedan mali hrabri Alf i drugi...su na svom putu samospoznaje odlucili da zavire iza zavese i da delic toga sto vide pokusaju da nam docaraju svako na sebi svojstven nacin... \:D/
Znam da sam malko :offtopic: i izvinjavam se zbog toga ali smatram da ovde na forumu ima jako dobrih tema za diskusiju i da nisu bezazlena i ako mozda na prvi pogled tako izgledaju.
Htela bih samo da kazem da na na svom putu samospoznaje ne koracamo svi u istom ritmu i istom brzinom, neki su daleko ispred nas, drugi daleko iza nas, dok ima i onih sa kojima koracamo ruku pod ruku istom brzinom i istim tempom...
Ne bih vise da filozofiram ko je razumeo shvatice, nego ajde da i ja malo dam svoj doprinos ovoj temi :wink:
Nesecam se da li sam ovaj san vec napisala na temu Snovi, nema veze i da jesam, ponovicu ga opet.
Ovaj san sam sanjala pre nekoliko godina, dok jos nisam bila upoznata sa vanzemaljskom manipulacijom ali ga se jako dobro secam. A ide otprilike ovako:
Bliska buducnost, ljudi nigde na vidiku, uglavnom znam da nas je ostalo jako jako malo, ja vozim neki skuter koji ne ide po zemlji vec nekoliko metara iznad i imam neko oruzje u ruci pa kao u akcionim filmovima pucam na neprijatelja iza mene, ha :D
Invazija vanzemljaka :mrgreen: uveliko, rusevine na sve strane, sve u svemu opsti haos. Ja se ubrzo nadjem u jednoj kuci koja je naravno sva u rusevinama i nema nigde prozora , tu se kao sakrijem i kroz otvor na njoj vidim nekakva cudna stvorenja, sva naoruzana kako sa nekim takodje jako cudnim zivotinjama, reklo bi se da su one kod njih kao kod nas psi tragaci, traze preostale zemljanine da ih ukokaju. Ubrzo nakon toga shvatam da je ova kuca u kojoj sam za njih potpuno nevidljiva, te se kuca odjednom pretvara u novu i tu se pojavljuje neka devojcica koja me zna jako dobro, mada ja nju neznam ali osecam neku cudnu bliskost sa njom ( ovde moram da napomenem da sam nekoliko godina kasnije rodila ceru, pa mi eto sada prija da verujem da se tad radilo o njoj), ona mi nesto govori, nesto jako bitno cega sad naravno nemogu da se setim, ali eto san se tu zavrsava. Bio je jako upecatljiv, a tek sam godinu dana kasnije uspela da ga shvatim. :love11:

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: sub jan 09, 2010 2:55 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jan 08, 2010 10:09 pm
Postovi: 5
Draga Alf,
Tek sinoc spazih ovu temu o snovima. Moram ti reci da sam upravo zbog nje i registrovao profil na forumu. Imam slican problem sa cudnim snovima, i to bas u poslednjih par meseci. Mislim, kad uspem da zaspim. Ali, iako sam jedini koji se bavi GALAKSIJOM i njenom tematikom u svom okruzenju, nisam jedini koji sanja cudne snove. Ponekad se nocu javi neki cudan osecaj, kao da me neko gleda. Tada se mnogo naljutim! I voleo bih da znam sta/ko je to, da ga naucim pameti... :) Mislio sam da se samo meni desavaju cudne stvari, jos od malih nogu, ali ovaj sajt mi je pokazao da ima jos ljudi koji se bude. I ja u snovima srecem nekog decaka sa kojim se obicno, usred neke katastrofe, svadjam zato sto previse pusim ili sto se precesto sisam... Kao da me klinac vaspitava... Bas je simpaticno. Posto sam u zivotu imao posla sa mnogim ljudskim spodobama, vise se ne plasim nikoga... Samo, nekada kada me probude ovi cudni snovi, osecam jako mnogo energije, i jake bolove u stomaku... Bolovi traju dok se ne skoncentrisem i zainatim... I to svakih sedam dana, u noci izmedju petka i subote, imam slicne pustolovine. Bas sam se i ja pitao sta se to desava, kad videh da je to neko vec primetio i zaiteresovao se. Trazim slicne odgovore kao i ti.
Veliki pozdrav!!! :love3:

Le Petit

_________________
You are the Little Prince himself- extraordinary, mysterious, philosophical, and with a passion for just the right sort of sheep. Remember: "The eyes are blind. One must look with the heart...".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: čet jan 14, 2010 4:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
alf kemitrejlsi su bezveze mozes li sprijecit nemozes
gripa je bezveze mozes li sprijecit nemozes
ucenje je super mozes li mozes

okani se gluposti sta gušteri rade, jer si onda isto baba koja sa balkona gleda sta susjedi rade nego radi na sebi kako susjedi nebi imali utjecaja na tebe, fino dignes ogradu ili bodljikavu zicu videonadzor minsko polje tenk mitraljez pokoji i sl.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: čet jan 14, 2010 4:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Judziin je napisao/la:
alf kemitrejlsi su bezveze mozes li sprijecit nemozes
gripa je bezveze mozes li sprijecit nemozes
ucenje je super mozes li mozes

okani se gluposti sta gušteri rade, jer si onda isto baba koja sa balkona gleda sta susjedi rade nego radi na sebi kako susjedi nebi imali utjecaja na tebe, fino dignes ogradu ili bodljikavu zicu videonadzor minsko polje tenk mitraljez pokoji i sl.


Hvala na savjetu koji ne bih dobila da nisam sve ovo napisala. Eto, to je moj način učenja. Što se blokiranja utjecaja tiče, mjere poduzimam, a neke stvari možda i pripustim da utvrdim znanje. Ako dolaziš na kavu, javi se prije da ne zapneš u minskom polju, ne odletiš u zrak ili te moj top ne raznese u komadiće.
:blob: srdačno Alf \:D/

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: čet jan 14, 2010 8:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
nerazumem :?: sta bi bilo da ovi hrabri slobodni istrazivaci nisu nama lepo sve ovo ucinili dostupnim, cisto sumljam da bi samo radom na sebi sve ovo saznali, mozda i bi ali koliko bi nam jos zivota trebalo :?:
Takodje nerazumem ljude kojima smetaju pojedine teme, nemora da citaju ako ih nezanima, zaobidjite brate mili .....

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: ned jan 17, 2010 2:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
Fairy je napisao/la:
nerazumem :?: sta bi bilo da ovi hrabri slobodni istrazivaci nisu nama lepo sve ovo ucinili dostupnim, cisto sumljam da bi samo radom na sebi sve ovo saznali, mozda i bi ali koliko bi nam jos zivota trebalo :?:
Takodje nerazumem ljude kojima smetaju pojedine teme, nemora da citaju ako ih nezanima, zaobidjite brate mili .....


upravo si rekla da si veći matematičar ako pročitaš hery potera


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: pon jan 18, 2010 7:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
Judziin je napisao/la:
upravo si rekla da si veći matematičar ako pročitaš hery potera


Brate Judziin , mislim da si odlicno razumeo sta sam htela da kazem.
Shvatam ja tebe da covek netreba preterano da se opterecuje oko svih tih stvari, nego da misli na svoj duhovni razvoj... medjutim mozda su bas nekom ovakve teme pokretaci. Kad sam ja pocela da citam ovaj forum , najvise me je zaintrigirala tema <cudna desavanja>, zatim snovi, pa su tek onda dosle kasiopejske transkripte i ostalo...
Nema potrebe da se prepucavamo kad svako ima svoj put, niti da se mesamo drugima na njihovom putu...
Svako dobro :love3:

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Epidemija čudnih snova
PostPostano: pon jan 18, 2010 9:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
Pozdrav svima,

htio bih podjeliti sa vama moj san, prvi puta sam ga sanjao prije šest-sedam godina, i nisam ga odmah shvatio,
trebalo mi je još par nastavaka tog sna svakih dvije, tri godine.

Inače živim u Puli,
i evo ide: nalazim se u nekakvom ruševnom gradu, ni traga nikome, držim za ruku djevojčicu i krećemo se preko razrušenih cesta(napomenuo bih da ceste i zgrade izgledaju kao da je bio potres-kao da je nešto izronilo od ispod), a čini mi se da se krećemo dosta bezbrižno, uopće ne razmišljam o roditeljima, bratu...preskačemo te rupe i udignuća i čini se da znam gdje želi doći, gdje idem.


U drugom nastavku bježimo i skrivamo se od neprijatelja(ne sjećam se kako izgledaju)

E sad, nakon drugog sna, shvatim da mjesto gdje smo se kretali u stvari Vidikovac(dio Pule)
, da su zgrade(ima dosta zgrada od 5-6 katova) kao propale u zemlju, a ceste se uzdigle i popucale.
Danas imam trogodišnju kćeru i dosta često se sjetim tog sna.

Hvala Alf na otvaranju ove teme.
Baš sam htio već duže vremena ovo podjeliti sa nekim.

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 69 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 122 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz