Sada je: čet mar 28, 2024 10:50 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 200 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri okt 06, 2010 12:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 02, 2010 11:13 am
Postovi: 68
“If you don't think drugs have done good things for us, then take all of your records, tapes and CD's and burn them.”

-Bill Hicks

_________________
cijeli svijet je pozornica...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri okt 06, 2010 7:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
vincent je napisao/la:
“If you don't think drugs have done good things for us, then take all of your records, tapes and CD's and burn them.”

-Bill Hicks


_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri nov 03, 2010 4:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Zach Galifianakis Smokes Weed On National Televsion "Bill Maher's Show"!



Ovacije za slobodu uma od tabua!!! :blob:

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: pet nov 05, 2010 1:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 02, 2010 11:13 am
Postovi: 68
Hahahah...kakav car. :rofl :notworthy:

_________________
cijeli svijet je pozornica...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: pon nov 08, 2010 9:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
vincent je napisao/la:
Hahahah...kakav car. :rofl :notworthy:

hehe da :rofl

sto se tice teme, uvjeren sam da je ona promasena, i da je steta entuzijazma koji je unio, recimo bajs, da docara dobrobiti koje je moguce izvuci od " biljke moci" ako znas kako. merry jane je jedna prilicno pitoma gospodja, koju je uz malo cvrste volje i discipline prilicno lako kontrolirati.
netko je ovdje spomenuo prijatelja koji je bio visegodisnji konzument i sad je tup, glupav i psihotican. pa, on je takav bio i prije, samo nije dobio priliku da se dokaze.

droge definitivno nisu za svakoga i u svakoj dobi. trava, i to danasnja, 3-4x jaca od one sezdesetih, definitivno nije za nikoga tko nije zavrsio sa pubertetom, a takvih je puno, neki imaju i 35 god.

takodjer, puno je ljudi koji se upustaju u rasprave i pocinju sa; "probao sam nekad davno i bilo mi je bezveze..."
i ja sam probao nekad davno i bilo mi je bezveze. ali srednjoskolski tulum na kojem se pije bambus i pusi trava vjerovatno nije vrsta iskustva o kojoj je htio pisati autor topica.

povuci cu jednu paralelu, mozda netko shvati. vjerovatno ste na nekom njemackom kanalu vidjeli nekakav prilog iz swingerskog kluba u kojem muz i zena koji su upravo isfukani od drugih muzeva i zena, pokusavaju novinaru objasniti u cemu je stvar. imaju blazene izraze lica i samo sljepac ne vidi da se oni uistinu vole, da su cvrst par, i da bez straha uzivaju u toj igri. "drustveno prihvatljivo centrirani" gledaoci priloga, svoju zbunjenost, iznenadjenje, pa i prikrivenu ljubomoru, u petoj minuti priloga smixaju u gadjenje, jer oni isto znaju sto je sex, i sigurni su da su ove sotone na ekranu bolesnici. to uglavnom i kazu pred televizorom.
to nikako ne znaci da oni imaju ikakvog pojma sto se desava u zivotima ovih dvoje iber ljubavnika :D

iz svog iskustva i zivota, koji je, za sada, uspjesan po svim tockama koje danasnje drustvo smatra bitnima, mogu reci da su droge i seks nesto cemu dugujem isto koliko i knjigama koje sam procitao i tehnikama koje sam upraznjavao i upraznjavam.
takodjer, ovo sto pisem ne znaci da i droge i "prekomjeran" sex vec nisam napustio, jer sam se uz pomoc njih dokotrljao do stupnja u kojem mi vise ne trebaju da bih bio na "levelu" koji sam zahvaljujuci njima otkrio i upoznao.
tesko je to objasniti pa necu ni pokusavati.

ali dozvolite da ima i takvih ljudi, kao sto ima ljudi koji se bez uzeta penju po skliskoj stijeni i zive uzorne zivote u svakom pogledu. svi imamo razlicite granice i potrebe za iskustvima po koja smo dosli, uglavnom svi mi vozimo automobile, iako dokazano na ulicama ti isti automobili pobiju na tisuce ljudi. ne pomaze cak ni to sto su svi ti ljudi koji ih voze uspjesno prosli auto skolu.

znaci, disciplina i pamet u glavu! :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: uto nov 09, 2010 12:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
=D> :thumbup:

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: pet nov 12, 2010 6:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
zelenozubi je napisao/la:
vincent je napisao/la:

iz svog iskustva i zivota, koji je, za sada, uspjesan po svim tockama koje danasnje drustvo smatra bitnima, mogu reci da su droge i seks nesto cemu dugujem isto koliko i knjigama koje sam procitao i tehnikama koje sam upraznjavao i upraznjavam.
takodjer, ovo sto pisem ne znaci da i droge i "prekomjeran" sex vec nisam napustio, jer sam se uz pomoc njih dokotrljao do stupnja u kojem mi vise ne trebaju da bih bio na "levelu" koji sam zahvaljujuci njima otkrio i upoznao.
tesko je to objasniti pa necu ni pokusavati.

:hello2:


slažem se

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri nov 17, 2010 9:03 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 19, 2010 2:08 pm
Postovi: 17
Potencijalni reptil Bill Maher (a i drugi oko njega).

Evo smislih vic na taj video:

Koja je razlika između trave i LSD-a?

180 stupnjeva, da je Zach konzumirao LSD pogledao bi voditelje emisije i rekao "OMG look at those dragons!"

:lol:

Pozdrav ;)

_________________
http://www.youtube.com/user/IvanSpirit7


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sub nov 20, 2010 8:57 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub nov 20, 2010 8:29 am
Postovi: 3
@LightCaster, tesko da ces naci sjeme i saditi Ayahuascu u basti bila legalna ili ne jerbo je rijec o biljnoj mjesavini, odnosno napitku dobivenom od dvije ili vise biljaka.

na ovakvim temama se ljudi redovno, al redovno zaborave i pokazu sve svoje predrasude, strahove i sranja u svom njihovom sjaju (ovo uopce ne ide tebe @LC, primjecujem usput)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sub nov 20, 2010 11:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Ljudi sa tim materijama se ne treba zafrkavati. One blokiraju kontakt između astralnog i fizičkog tijela. Dok je čovjek pod njihovim uticajem događa se slobodan protok osjećaja iz astralnog u fizički svijet pa čovjek sve drugačije vidi. To obično zabavlja ljude ali se zaboravlja da se taj kontakt vremenom prekida i više ne može da se uspostavi pa je prirodno da fizičko tijelo postaje gluplje i rastrešeno i nepouzdano. Pokvari se. A svi smo sami odgovorni za svoja tijela. Ne kažem da se po nešto po nekad ne može koristiti ama bih se zadržao na prvjencu kafi i duvanu. Sobranje (kutija 4 eura ili Ziganov 3eura) 5 cigareda, prvjenac dvije čaše i grka kafa u opuštenoj atmosferi smiraja dana, daju natprirodne moći umu. Sve preko toga vodi u pjanstvo, nesanicu i bronhitis.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: ned nov 21, 2010 10:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
FORMICA je napisao/la:
Ljudi sa tim materijama se ne treba zafrkavati. One blokiraju kontakt između astralnog i fizičkog tijela. Dok je čovjek pod njihovim uticajem događa se slobodan protok osjećaja iz astralnog u fizički svijet pa čovjek sve drugačije vidi. To obično zabavlja ljude ali se zaboravlja da se taj kontakt vremenom prekida i više ne može da se uspostavi pa je prirodno da fizičko tijelo postaje gluplje i rastrešeno i nepouzdano. Pokvari se. A svi smo sami odgovorni za svoja tijela. Ne kažem da se po nešto po nekad ne može koristiti ama bih se zadržao na prvjencu kafi i duvanu. Sobranje (kutija 4 eura ili Ziganov 3eura) 5 cigareda, prvjenac dvije čaše i grka kafa u opuštenoj atmosferi smiraja dana, daju natprirodne moći umu. Sve preko toga vodi u pjanstvo, nesanicu i bronhitis.

=D>
Primjetio sam ovo o čemu pričaš.
Prvo se pojavi jedna predivna bistrina , jasnoća, ali ona je praćena tupoćom.

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: ned nov 21, 2010 12:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
blokira se ceoni rezanj, sto oni u sustini i zele...

objektivno gledajuci ovaj cijeli video mozemo izuci vrlo dobre i korisne informacije.
http://www.youtube.com/watch?v=Vy1MFWtFg1U

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: ned dec 19, 2010 4:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split


:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: čet dec 30, 2010 7:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
aamon , fala :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: čet dec 30, 2010 9:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 02, 2010 11:13 am
Postovi: 68
Inače sam znatiželjan momak, pa sam drogu probao još u osnovnoj (a bio sam i u takvom društvu), ali nikada nisam doživio ništa neobično (osim omamljenosti) sve do prije nekih 6mj. kada sam uzeo stvarno velike količine marihuane.

Svijest mi se mjenjala svakih par sekundi,vidno polje mi se suzilo, sve je bilo nekako magično (a vrijeme je prolazilo jaaako sporo).
Imao sam jak osjećaj da će sve biti u redu i da se ništa ne brinem.
I tako, bilo je super dok me nisu počele "pucat" paranoje (npr. da ću zauvijek ostati u ovakvom stanju).
E da i ideje su mi jednostavno prštale iz glave (bavim se slikanjem i poslje toga sam imao ideje za mjesec dana slikanja)...

Osim marihuane sam probao još par vrsta droga i tabletica, ali marica mi je ostavila najdublji trag (LSD još nisam imao prilike uzeti, ali uskoro bi i to trebalo doći na red).

_________________
cijeli svijet je pozornica...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: ned jan 02, 2011 5:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 16, 2010 10:38 pm
Postovi: 204
LSD ostavio ubedljivo najjachi utisak od tih standardnih..

probao sam najvishe pola standardne doze. planiram ceo kartonchic

LSD mi je uvek bio nekako poseban.. pocheo sam od 1/4, pa 1/3, pa 1/8 nekog sranja.. pa 1/2 sjajna.. pa opet 1/4 jache doze... pa 1/8 te iste.. ali sad bih 1/1, jer nema vishe smisla shkrtariti.. to ce mi biti 7. put da uzmem u zadnjih 15 godina.. znachi sveukupno dosad sam uzeo otprilike neshto vishe od jednog celog.... jako malo za neshto shto mi je ubedljivo najbolje... no to je fina droga koja ti daje dosta slobode....

nishta drugo od ovih standardnih nema to "neshto"... dan posle je fantastichan, dani posle su fantastichni.. nema negativnih efekata, samo pozitiva... jedna stvarno fina drogica.. :D

naravno, nije za svakoga... ali mozhe biti za svakoga..... nisam uzimao velike doze ali ovako deluje kao da ne voza ona tebe nego kao da sam sebe vozash... daje ti slobodu da odesh na kraj sveta ako zhelish... a uglavnom to i pozhelish :mrgreen:

shto je najbolje od svega, vecina kritichara se plashi da kazhe da je shtetna po organizam... uglavnom reda radi spominju psihu... uglavnom, moj osecaj je da i u tom sluchaju psihu mozhesh sjebati samo ti sam, opet ako to pozhelish... :mrgreen: (shto ukljuchuje i preterivanje)

mislim da ko nije probao ne bi trebalo ni da komentarishe...


Zadnja izmjena: Remain; ned jan 02, 2011 5:47 am; ukupno mijenjano 3 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri jan 05, 2011 5:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Remain je napisao/la:
... jedna stvarno fina drogica..


Mislim da nema "finih drogica". Treba biti jako oprezan sa svakom, i mozda uzimati samo u formi "eksperimenta". Mada, ko zna, mozda i gresim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: sri jan 05, 2011 5:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jul 16, 2010 10:38 pm
Postovi: 204
Aragorn je napisao/la:
Remain je napisao/la:
... jedna stvarno fina drogica..


Mislim da nema "finih drogica". Treba biti jako oprezan sa svakom, i mozda uzimati samo u formi "eksperimenta". Mada, ko zna, mozda i gresim.


dobro, opreznost se podrazumeva.. treba se prvo dobro informisati ako se zheli probati.. treba imati zdravu psihu za te stvari.. jel ako ne znash shta uzimash besmisleno je i uzimati. a potrebno je bome i znanje o psihi i samom zhivotu u jednom shirokom spektru. no sa LSD-jem se razvija i to chulno saznanje.. u svakom sluchaju oprezno, ne treba preterivati sa tim iako se doze LSD-ja mere u mikrogramima, shto je neverovatno mala kolichina..

sa wikipedije:

"Doziranje LSD-a se meri u mirkogramima (µg), milionitim delovima grama. Radi poređenja, doziranje većine lekova i droga se meri u miligramima, hiljaditim delovima grama. Albert Hofman je smatrao da aktivna doza meskalina, između 0,2 i 0,5g, ima delovanje uporedivo sa 100µg ili manje LSD-a. Drugim rečima, LSD je između pet i deset hiljada puta jači od meskalina.[13] Pojedinačna doza LSD-a obično iznosi između 100 i 500 mikrograma, dok se delovanje može osetiti već sa 25 mikrograma.[14] Tipična doza u 1960-im je iznosila između 200 i 1000µg, dok je 1990-ih smanjena na svega 20-80 µg"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: uto jan 11, 2011 4:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 09, 2007 1:34 pm
Postovi: 136
Lokacija: Belina
Prvo se treba zapitati sta to znaci rijec "droga".

Meni je nesto bilo cudno da su bas najpametniji ljudi u proslosti koristili "droge". I jos mi je cudnije da ljudsko tijelo prirodno proizvodi te supstance.

Kako bih opisao Psiho-Aktivna iskustva?

Zamislite da citate po 1000 stranica knjige u jednoj sekundi?

ili zamislite 6 sati orgazma, pa jos 6 sati ljubavne opijenosti posle toga?

Ili zamislite da potpun izlazak iz tijela i stapanje sa zemljom, vazduhom, svime, osjecaj potpune slobode, shvatanjem da je zivot nista drugo nego igra.
Te "droge" su bozji darovi za obrazovanje i ucenje, i prosvjetljenje. I kada se desi da neki "prosvjetljeni" ljudi govore kako je meditacija jedini put do prosvjetljenja, znajte da oni ne rade nista drugo nego SERU.

_________________
http://www.4shared.com/file/91406519/30 ... TESLA.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Droge
PostPostano: uto jan 11, 2011 6:28 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Vrlo JAK stav, ali sagledan samo iz jednog ugla, pa moram primjetiti ko i ti da opet netko SERE. :angel4:

Recimo ovo što kažeš da i tijelo proizvodi te supstance... to nije zato jer se tijelo želi drogirati, nego zato jer je to jednostavno dio funkcionalne ravnoteže tjelesne kemije.

E sad kako/zašto doljevanje još (ionako prisutne) droge može pomoći u nekakvom duhovnom razvoju? Sigurno ne zato da se poboljša ravnoteža nego se radi o nekakvom relativno pristojnom rušenju uobičajenog toka percepcije? Da se osjeti/uvjeri da onaj polazni način nije toliko fiksan koliko se čini.

Ta navedena svrha droge kao rušitelja fiksnih ideja je po meni i nekako krajnja preporučljiva, i to ako baš mora, ali to je samo moj stav.

A ovo:
Citat:
Zamislite da citate po 1000 stranica knjige u jednoj sekundi?

ili zamislite 6 sati orgazma, pa jos 6 sati ljubavne opijenosti posle toga?

Ili zamislite da potpun izlazak iz tijela i stapanje sa zemljom, vazduhom, svime, osjecaj potpune slobode, shvatanjem da je zivot nista drugo nego igra.
To traje koliko i šut? Kud to vodi i kako dalje kad djelovanje prestane?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 200 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz