Sada je: ned maj 12, 2024 11:21 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Seminar ekonomska kriza
PostPostano: pon mar 01, 2010 1:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
Pozdrav!,

eto na faxu uspio dobiti seminar vezan za gospodarsku krizu i njezin utjecaj na gospodarstvo, politiku, društvo,sport... prava prilika da se ljudima nešto kaže... znam mnogo toga, imam dosta literature, no želio bih vaše priloge, seminare, tekstove na hrvatskom koji što jezgrovitije i jasnije opisuju utjecaj krize na sve gore navedeno.

dakle ne sad romane i knjige već nešto što lijepo i jasno objašnjava malo možda povijest nastanka tajnih društva, samu krizu i njezin utjecaj na društvo, i sve ono gore....
hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seminar ekonomska kriza
PostPostano: uto mar 02, 2010 9:38 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
nitko???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seminar ekonomska kriza
PostPostano: uto mar 02, 2010 6:07 pm 
integrirani je napisao/la:
nitko???


Integrirani, možda da stvari pokušaš ovako postaviti: Tema ima za napisati barem 50 doktorata, a ne jedan seminarski rad. Što da pokušaš dati neki kostur pa pozoveš ljude da ti pomognu da popuniš praznine? Ovako mi to izgleda kao da si dobio mogućnost/sredstva da napraviš brod za Mars i pitaš "ajdemo ljudi, šaljite sve vaše ideje i nacrte o kojima govorite pa ćemo im pokazati kako se leti na Mars". Možeš li zamisliti na što bi mogao ličiti taj brod?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Seminar ekonomska kriza
PostPostano: čet mar 04, 2010 12:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 06, 2010 9:44 pm
Postovi: 38
prasimix je napisao/la:
integrirani je napisao/la:
nitko???


Poseti neki ekonomski forum ako postoji .Mogu ti poslati na private sajt biblioteke
Privredne akademije, gde mozes pogledati seminarske i sl. sa ovih prostora, posto je
to neka slovanacka varijanta. :glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seminar ekonomska kriza
PostPostano: čet mar 04, 2010 2:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Pa možda nabolje da cijeli seminar u današnjem duhu vremena "sastaviš" od naših razmjena mišljenja ovdje na forumu. Istovremeno imaš i gomilu linkova koji potkrepljuju naše "teze".
Sve što ti treba je ovdje. :angel4:

Malo se šalim, ali poznavajući sebe u toj dobi, ja bih vjerojatno točno to učinila! I naravno, svoj pečat bi dala komentirajući razne postove, eventualno dodatno objašnjavajući "onime što nas uče", a na taj način bih stvorila seminar nad seminarima!
Obzirom da sam se tako ponašala puno sam puta "pala" ali sreća koju sam pri tom osjećala jer sam ostala "svoja" je bila nemjerljiva!

Pa ti vidi!!!

Alf :love3:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seminar ekonomska kriza
PostPostano: pet mar 05, 2010 1:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
hvala na odgovorima,

ovak, ne želim graditi brod, samo priopčiti kostur, koji ne uključuje 50 doktorata, recimo daniel estulin je lijepo sve objasnio u svom predavanju u europskom domu u 2 sata.

dakle ne želim ekstrapoliranje teme, već neki tekst koji jednostavno objašnjava poadinu ekonomske krize, a to ne uključuje ops, opd polaritete, vanzemaljce, atlantidu itd... makar bi se sve moglo dovest i povezat. Dakle u grubo....

šta mislite kakav je utjecaj krizte i stvaranja super država na sport?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seminar ekonomska kriza
PostPostano: pet mar 05, 2010 2:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Čuj sunac, a hoćeš li možda da ti netko od nas napiše taj seminar? :angel4:

Alf :blob:

Mogu ti i štrudle poslati! \:D/

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Seminar ekonomska kriza
PostPostano: ned mar 07, 2010 6:48 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 25, 2009 6:12 pm
Postovi: 29
alf, hvala na ponudi :-), može, znao sam da si ti OPD dušica. Javi mi se na pm pa da ti kažem šta točno, a što se tiće štrudla- može ako su friško pečene :occasion5: , ajd pa se javi !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Constantine i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz