Sada je: čet mar 28, 2024 8:19 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 97 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: pet mar 05, 2010 11:35 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet mar 05, 2010 11:30 pm
Postovi: 1
Što mislite o ovome pomalo je šokantno !


http://www.scribd.com/doc/17102361/Objelodanjenje-Insidera

](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: pet mar 05, 2010 11:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet feb 26, 2010 7:37 pm
Postovi: 67
evo i linka za download, da se lakse procita:

http://rapidshare.com/files/37991299/otkrivenja.osobe.koja.je.upucena.pdf


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: sub mar 06, 2010 12:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
ima dosta istine u tom tekstu; recimo za naftu...

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: sub mar 06, 2010 9:52 am 
ApsolutniPocetnik je napisao/la:


Može li se znati o kojem je forumu riječ, gdje se nalazi originalni tekst?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: sub mar 06, 2010 10:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
pricano je o tome prije par godina

viewtopic.php?f=9&t=2012&p=55373&hilit=insider#p55373

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: sub mar 06, 2010 10:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
GLP fourm , ali ja nisam mogao naći origgigi thread iz 2005.g...
treba samo napomenuti da je GLP sada pravi cointelpro forum s dosta RPG thread-ova naročito od kada je vlasnik/admin istog Trinity aka Jason Lucas/Travistock institute dok je Elaine sad admin AlienEarth...

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: sub mar 06, 2010 11:26 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
metuzalem je napisao/la:
GLP fourm , ali ja nisam mogao naći origgigi thread iz 2005.g...


Našao sam ga ovdje i ovdje

A ovdje i ovdje u dijelovima.


:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: sub mar 06, 2010 12:51 pm 
Hvala na linkovima, bez čitanja svega u najboljem slučaju izgleda posloženo po principu "istina-laž-laž-laž-istina" što je isprobana metoda svim manipulatora i donosioca "Istine" i "Spasenja".

Sviđa mi se ovo "uzvišeni zakon" =D>


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: sub mar 06, 2010 2:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 12:13 am
Postovi: 113
Imate prijevod na Grunfer"s blogu!

http://grunfer.hatona.org/pocetna/?page_id=72

Po mom vidjenju, lik propagira iste vrijednosti kao i mi, znaci prvenstveno rad na sebi, provjera svih informacija te temeljita analiza, ne ocekivanje spasitelja, pomoci od drugih, instant prosvjetljenja i slicnih stvari!
Spomenuo je i rat izmedju sila svjetla i tame koji se odvija kroz nas i na osobnoj je razini!

Moja preporuka za procitati!

U svakom slucaju zanimljiv lik!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: sub mar 06, 2010 3:26 pm 
tilt je napisao/la:

Po mom vidjenju, lik propagira iste vrijednosti kao i mi, znaci prvenstveno rad na sebi, provjera svih informacija te temeljita analiza, ne ocekivanje spasitelja, pomoci od drugih, instant prosvjetljenja i slicnih stvari!
Spomenuo je i rat izmedju sila svjetla i tame koji se odvija kroz nas i na osobnoj je razini!

Moja preporuka za procitati!

U svakom slucaju zanimljiv lik!


Nadasve zanimljiv lik poput, propagira "iste" vrijednosti kao i mi (ne znam tko to mi), ovo je stavljeno gotovo odmah na početku (pošteno, da čovjek ne troši vrijeme na proučavanje ostatka):

Q: Jesi li ikada ti ili članovi tvoje familije sudjelovali u okultnim ritualima, ako da, koja je bila njihova namjena?
A: Rituali imaju namjenu koju većina ne može shvatiti.
Rituali su tu da spoje sa višim bićima koja upravljaju ovim područjem.
Mi radimo svoj posao.

Q: Moram reći da je vaš uzvišeni zakon sjebao ovaj planet i njegove stanovnike čisto lijepo!
A: Seljaci poput tebe ne shvaćaju da vi to radite, nitko drugi. Usput, po tome što si sad rekao, produžio si si ostanak ovdje na zemlji još jedan životni vijek... moja sućut.


Ma baš božanski tip, u pravu je kad kaže da su o njih napravili religiju.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: sub mar 06, 2010 4:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 12:13 am
Postovi: 113
Vidim da se i tebi kao i meni "svidjaju" rituali! :mrgreen:

Tko kaze da i mi necemo imati vlastite rituale, kada predjemo odredjeni prag svjesnosti???
Vec sada ih pomalo sticem!


Ne moras shvatiti sve zdravo za gotovo!

A to insider i naglasava!

Ako u cijelom njegovom tekstu ima makar zrno istine, a naslucujem da ima, onda cu prihvatit to zrno, a ostali "kukolj" odbacit!


U svakom slucaju, samo radom na sebi, mozemo dalje napredovat, i bitka se odvija u nama i kroz nas!


Trebamo pronaci svoj put i svoju istinu, tj onu koja nam je dana da je primimo.

Neznam jeli ti poznata prica o 5 sljepaca i slonu??
Jedan mudri kralj je doveo 5 sljepaca i dao svakom da opipa razliciti dio slona,( surlu, kljove, usi, tjelo noge....).
Tada ih je okupio i pitao jednog po jednog da mu opisu slona, naravno, izbila je svadja oko toga sta je u stvari slon ( jer je jedan dozivljavao slona kao surlu, drugi kao kljove treci kao usi.....)
Umjesto da su saslusali jedan drugoga i pomocu opisa probali sklopit cjelokupnu sliku slona, oni su se svadjali i tvrdili da je slon ono sto su opipali!

E, sad, ja nas vidim kao te sljepce, koji pipaju u mraku neznanja, i pronalaze djelice istine, koji su, naglasavam, samo djelici jedne cjelokupne istine, koji su nam dati da ih vidimo!
Zato, moja i tvoja istina mogu izgledat razlicito i naizgled nespojivo, ali to je samo djelic slagalice! Nemojmo bit kao sljepci iz price!

Moj dozivljaj insajdera je pozitivan i njegov text ima smisla!

Ako ti ja dam dinamit kao dar, na tebi je kako ces ga ti iskoristit!
Mozes ga koristit u gradjevinarstvu, gdje ima mnogostruke koristi, a mozes i za razaranje!
Ako ti dam noz, mozes ga koristit za sjec kruh i hranu, a mozes i za ubijanje!
Primjera ima u nedogled!
Kao sto on kaze, na tebi (nama) je izbor. Isto vrijedi za sve darove koje smo primili !

Nemam razloga nikoga mrzit , a niti krivit za svoj vlastiti izbor!


Hvala i ne zamjeri! :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: sub mar 06, 2010 5:28 pm 
Hvala tilt na podrobnom odgovoru, nemam što zamjeriti, samo bi još jednom htio ponoviti: "istina-laž-istina" s time što ništa novo nisam čuo, tip je kao papagaj koji ponavlja lijepe priče koje možeš naći na x drugih mjesta, a u istu je upakirano kao je on (oni) "in charge" i tko vam je kriv što se tu gdje jeste.

Kad bolje promislim mislim da se lik fino zabavljao dok je sve skupa pisao. BTW, koji je uopće motiv? Tko profitira? Javlja se gosp."Ja-sam-izabrani-božanski-super-kul-tip" i sada ću vas prosvjetliti, reći ono što ljudi koji su se ozbiljno uhvatili rada već znaju s time što ću im pokušati uvaliti još sranja "među redovima" pa ako prođe, prođe?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: sub mar 20, 2010 12:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
ne mora biti istina-laž-istina iz ustiju insidera pošto niti on ne zna sve, više kao istina-zabluda-istina, što je i normalno jer ne postoji jedan izvor znanja, a i očito je da je i on izmanipuliran samo na nekoj drugoj razini.
al da zna bit, mislim da zna, a ovo tko je u kontroli i kome pripada nafta je nevažno


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: sub mar 20, 2010 4:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
U zadnjih par godina pojavilo se 2 ili 3 takvih obelodanjenja insidera. Sad, da li je to istina ili su to samo malo nacitaniji i upuceniji ljudi, pitanje je. Ali i samo njihovo pojavljivanje, nacin price, ono sta pricaju, potvrdjuju njihovu pricu da su OPS i da OPD princip ne shvataju (a i ne jebu) preterano. Naprimer to sa ritualima, rituali i jesu vazni, ali za odredjen prag i kvalitet svesti (odnosno OPS).

Bilo kako bilo, svi smo u kreaciji jednake vaznosti, takve individue mogu samo da imaju vece znanje i to je sve, ako je ovde sa nama, tu je. Sto ce reci moze da misli da je nesto vise, jace, ali ne bi bio tu da je i za njega sve bas tako sareno.

Uvek i nad popom ima pop :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto mar 23, 2010 6:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
koja 2-3 objelodanjenja?
znam samo za ovo jedno koje distribuira


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: uto mar 23, 2010 9:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
2-3 koliko se ja secam. U jednom se zove bas insider, u jednom hiden hend, za treci se ne secam. A sad linkove da nadjem pojma nemam. Ili su obrisani.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: sri mar 24, 2010 11:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Nadam se da necu prekrsiti neko pravilo foruma, ako postam ovaj link:

http://www.godlikeproductions.com/forum ... 05905/pg41

Ovaj je, navodno, nasa-in insajder. Na stranici koju ce otvoriti, nalaze se sumirane informacije, pa ko voli...

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: čet mar 25, 2010 6:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 12, 2009 10:26 am
Postovi: 1353
Lokacija: Split
"originalni insider" nije dio strukture, već sila u pozadini, bar se tako predstavio.
osim općenitih i dvosmislenih odgovora, zapazio sam da je negirao utjelovljenje krista i to na način da je izjavio da se "pravi krist" stvarno utjelovio ali mnogo prije. jedino što u svemu što sam pročitao mogu povezati s ovim je steinerova izjava da se tri milenija prije krista utjelovio i lucifer. krist je "imao pravo" na utjelovljenje radi tog utjelovljenja lucifera. to je kozmička pravda, biraj oružje, ali koristimo ga obojica.

_________________
http://www.rudolfsteiner.com.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: čet mar 25, 2010 9:23 am 
MonteChristo je napisao/la:
zapazio sam da je negirao utjelovljenje krista i to na način da je izjavio da se "pravi krist" stvarno utjelovio ali mnogo prije. jedino što u svemu što sam pročitao mogu povezati s ovim je steinerova izjava da se tri milenija prije krista utjelovio i lucifer. krist je "imao pravo" na utjelovljenje radi tog utjelovljenja lucifera. to je kozmička pravda, biraj oružje, ali koristimo ga obojica.

Ovo je vrijedan komentar, mislim da je Krist odličan "lakmus papir" za brzinsku provjeru namjere (mada samo na toj provjeri ne možemo ostati jer se na žalost njega se zloupotrebljava svo vrijeme, jer da nije tako ne bi ni imali kršćansku religiju i njezine sve izdanke kakve ih danas poznajemo).


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Objelodanjenje Insidera
PostPostano: čet mar 25, 2010 12:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Taj iz 2005. nije posebno zanimljiv. Evo nasao sam ovog iz 2008. Obratite paznju sta pise o "svetu i univerzumu", ne o sebi i "vladajucim lozama" ili sta je on (svirac na onoj stvari kao i svi mi)


http://www.abovetopsecret.com/forum/thread402958/pg1


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 97 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz