Sada je: pon maj 13, 2024 8:28 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Oprez da ne postanemo prazne ljusture!!!
PostPostano: pon aug 02, 2010 9:24 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 13, 2010 8:54 pm
Postovi: 3
Citao sa puno po ovom forumu mislim da je super pa sam se odlucio da napisem svoja saznanja o odredjenim stvarima koji primjecujem a nemam kome reci a da me ne gleda kao nekog ludaka.
Vidim stvari koje nemaju odredjenu logiku npr. kako da objasnim stalno nametenje odredjenih misljenja i stalno osporavanje necijeg pokusaja da bude koristan i da radi da bih se poslije odredjenog vremena moglo manipulisati sa njim posto on postaje prazna ljustura, posto mu je selektivno oduzimana sva nadleznost u odredjenim poslovima i odredjenim stavovima da bih se moglo dominirati sa njim.

Gledam kako nepismeni dominiraju sa obrazovanim ljudima a da oni ne mogu da proniknu sta im se desava i ti isti pismeni pruzaju otpor kroz galamu i bijes a ovi to mrtvo posmatraju (samo kako su proracunati) jer znaju da na taj nacin i ako vise puta ponove tekva stvari naposljetku ovi pristati na sve njihove prijedloge. Njima i jest cilj da ih uniste a to je jedan od nacina, da izvuku i svaki atom zivota u njima i na kraju da umru a da nisu ni svjesni koji su bol i patnju prosli. Sto veci otpor pruzaju ne shvataju tu igru koja ih uvlaci u klopku nego sa tom galamom i svadjom misle da su jaci a u stvari se pokoravaju.Nazvao ovaj nacin manipulacije SELJACKA POLITIKA koja se uvijek mjenja i prilagodjava po svakom posebno a ponekad nisam svijestan koje je rijesenje protiv takvih osoba, ne nasjedam na te provokacije ali osjetim nemir i znam da su uspjeli da mi uzmu moju pozitivnu energiju.

Sjetim se da sam velike Sokratove misli (bar za mene) ide ovako nekako "ubijedi covjeka da 5 puta kaze da (pozitivan odgovor, slaganje sa stavom) i 6 put ce reci da pa kakvo god pitanje bilo".

Volio bih da cujem vase misljenje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Oprez da ne postanemo prazne ljusture!!!
PostPostano: pon aug 02, 2010 2:00 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
kale77 je napisao/la:
...a ponekad nisam svijestan koje je rijesenje protiv takvih osoba...


Budi svjestan, to je rjesenje. A kako do toga doci.... uci, citaj, istrazuj, ...evo ima OVDJE dosta materijala a i
OVDJE :mrgreen:



....potom praksa :love3:

Citat:
Oprez da ne postanemo prazne ljusture!!!
.........................................................
.........................................................
Volio bih da cujem vase misljenje.


Moje misljenje je da bi trebao da posvetis vise paznje Zakonu privlacenja za pocetak. Cisto da vidis kako radi taj mehanizam. Imas kod pantelije na sajtu njegovo objasnjenje Zakona privlacenja kao i linkove ka knjigama. Takodje imas i na forumu topik sa tom temom. Mozda ti to znanje bude od koristi, pored tehnika koje vec primjenjujes. Znanje stiti 8)

http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/tajna.htm



:hello2:



:read: :love5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz