Sada je: sub apr 27, 2024 7:48 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 161 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: ned okt 17, 2010 2:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
zlatko je napisao/la:
Homoseksualnost nije bolest ali homofobija jest.
Mislim da bi se svatki homofob trebao dobro, ali stvarno dobro zamisliti i upitati, što to u njemu izaziva takve loše emocije prema homoseksualcima i njihovom pravu na slobodan život. Od kuda i zbog čega dolaze te i takve emocije. Uz malo truda, znanja i puno hrabrosti može to otkriti. Tu na forumu ima negdje tema ,,Tehnika ogledalo'', koja sasvim dobro može objasniti i dati odgovore na ta i slična pitanja.

Pa ja se jesam zapitao i tačno znam razloge, čak sam se pronašao u "vašim" wiki definicijama, ja sam racionalni homofob, prema tim definicijama :rofl

Inače, ja želim sva ista prava i za one koji upražnjavaju incest!!!
Da se i oni venčavaju, imaju decu (bar je mogu imati prirodno) i javno exponiraju svima govoreći kako je incest OK, kako je to savršeno normalno, i kako to treba da upražnjavaju svi koji osete takve porive (a procenat je ooooogromen :mrgreen:)...

Neko me je prozvao u vezi moje izjave da gejevima ne treba dozvoliti usvajanje... pitanjem o usvajanju uopšte...
Ne znam ko je, ali mi nije sad ni bitno, samo ću odgovoriti...
Jasno sam napisao da gejevima ne treba dozvoliti usvajanje, zato jer znam, dakle ne mislim, da će negativno uticati na veliki procenat dece!
Hetero parovi već imaju legitimno pravo da usvajaju decu.

Istina je da su svi manje ili više bolesni (ljudi), no, to nije nikakav argument u ovoj priči, tih bolesti je oduvek bilo i biće ih, šta će nam pored toga i ove nove... pa još i da ih podstičemo na način na koji to "neko" želi da nas natera...

Ima i ljudi koji vole da se za vreme sexa popišavaju, mažu govnima, jedu ih i tome slično...
Ni oni nikome ništa neku štetu ne čine...
Treba i to propagirati kako bi se ljudi ohrabrivali da se opuste i podstaknu da svim tim porivima daju šansu i razviju ih :mrgreen:
Pa da, potencirajmo sex što je više moguće, jer ovde i jeste reč o tome, o sexualnom paćeništvu...
Bio sam i ja sexualni paćenik, ali sve što je apsurdno ikontraproduktivno nestaje sa shvatanjem...

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: ned okt 17, 2010 2:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 6:55 pm
Postovi: 190
Lokacija: Rijeka-istok
LightCaster je napisao/la:
Zlatko,

opet se vraćamo na početak sa ovom tvojom tvrdnjom. Pročitaj malo postove na predhodnim stranama.

Problem koji vi homosi imate je taj što kao i svi ostali mentalni (pored ostalog) bolesnici nećete ni sebi ni drugima da priznate je da imate problem, i nećete da se potrudite da sebi pomognete da ozdravite. Vaš problem, ali batalite priču kako je 90% ostalih normalnih i zdravih muškaraca koji vas vide kakvim jeste bolesno od fobije koja ne postoji. Čisto izvrtanje realnosti čemu su mentalni bolesnici skloni. Već smo elaborirali da tvrdnje 10% protiv 90% ne mogu biti opravdane i realne. To što vi nećete da priznate sebi da imate problem, i svoj problem reflektujete na druge, kako bi sebe opravdali je taktika koja ne pali. Autujte se iz tog potiskivanja priznanja da imate problem i riješite ga, prije svega sami sa sobom.


Interesantan je tvoj način razmišljanja LightCasteru. Prvo me etiketiraš kao homosa, a onda pričaš o normalnim ljudima u koje vidim ubrajaš i sebe. Kad netko u raspravi umjesto argumenata počne upotrebljavati insinuacije to je onda znak nemoći istoga da brani svoj stav.
Interesantno je kako neki ljudi svaki pristojan i normalan dijalog doživljavaju kao neki napad na sebe i svoju normalnost. A dijalog je samo jedan od načina interpretiranja. Ali samo za one koji su spremni poštovati pravila dijaloga i učesnike u istom. Oni koji to nisu u stanju, mogu improvizirati nešto ali nisu sposobni i ne mogu interpretirati, odnosno izvući ono bitno.

Što tebi od onog gore što sam napisao ide na živce. Jel te možda nešto podsjećaju na vlastitu nezrelost, pa onda ''normalnošću'' želiš poetizirati smisao svog postojanja ! Nekakvim ''normalno/nenormalno'' ekshibicijama pokušavaš provući kvazi-intelektualnu podvalu, kao samo-zaštitni sistem protiv drukčijeg mišljenja. To je tipični mentalni sklop ''mislioca'' iz sebe, naviklog na naviku naviknutog života.
Vidio sam ja puno zanimljivih obrambenih tehnika. I to najviše od onih koji svakodnevno potiskuju na vratima podsvijesti onog malog, neuglednog -ja-, kojeg se odriču umjesto da ga grade, zbog kojeg, osjećaju krivicu koja ih tjera se ''brane''.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: ned okt 17, 2010 6:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
zlatko je napisao/la:
Što tebi od onog gore što sam napisao ide na živce.


Ništa. Uopšte se ne angažujem emotivno u ovoj debati. Samo iznosim svoje mišljenje, kao i ti.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: ned okt 17, 2010 12:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 11:27 am
Postovi: 50
Lokacija: zagreb
metuzalem je napisao/la:
@teh_zoh
obrtanje teza, negacija notornog i na kraju vrijeđanje, kako očekivano =D>


vrijeđanje ? zvati nešto bolešču samo na temelju vlastitog neistomišljenja je jako primitivno, barem iz moje perspektive.

Arbitrium Liberum je napisao/la:
Apsolutno. Ako malo pazljivije pogledas forum i sajt, videces da oni ne reprezentiraju nase stavove i misljenja. Narocito ne Aleksi Dzonsi i slicna americka cointelpro sranja.


Ono sto vidis po potpisima nekih (svezih i zelenih) clanova foruma, ne reflektuje opsti stav foruma.

Ovaj forum najpre reprezentuje ono sto se nalazi pod "sticky" temama na podforumu metafizika.


Pozdrav :mrgreen:


tvoj komentar je corpus delict komentiranja konteksta. Fulao si bit onoga što sam rekao, bilo iz vlastitog prkosa ili zbog intelektualne inferiornosti neznam.

Ako smatrate da su oni inferiorna bića zbog svoje devijantne moralnosti to je potpuno druga stvar.
Činjenica: homoseksualnost NIJE bolest.

_________________
jhva elohim meth
Egoism is the very essence of a noble soul


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: ned okt 17, 2010 2:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 8:01 pm
Postovi: 67
Citat:
Ima i ljudi koji vole da se za vreme sexa popišavaju, mažu govnima, jedu ih i tome slično...
Ni oni nikome ništa neku štetu ne čine...
Treba i to propagirati kako bi se ljudi ohrabrivali da se opuste i podstaknu da svim tim porivima daju šansu i razviju ih


Pazi baki, da te neko ne proglasi za govnofoba. :rofl
Govna su od Boga nam data. :rofl

_________________
Svako je kreator svoje realnosti.Ako si nezadovoljan, kreiraj drugu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: pon okt 18, 2010 9:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
:rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: uto okt 26, 2010 2:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jul 07, 2010 10:45 am
Postovi: 45
SAMI PROSUDITE! (18:40-->26:10 min.)

Red Carpet
( Red Carpet , Nova TV )
24.10.2010

http://videoteka.novatv.hr/multimedia/red-carpet-83.html

_________________
Download (VIDEO materijala) ili Dodavanje na svoj 4shared profil.
SVE JE PREVEDENO (integrirani titlovi)

viewtopic.php?f=9&t=3354&p=104115#p104115

http://www.4shared.com/account/dir/s3tB ... tml?rnd=81

http://www.youtube.com/watch?v=BMv9Jmf3 ... re=related


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: pon nov 08, 2010 4:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 03, 2009 6:50 am
Postovi: 70
Lokacija: pod zvjezdama
Baaalkane baaalkane baaalkane moj, pjevao je stulic, a i bome, kada vidim ovdje neke komentare, opet se podsjetim di zivim.
Nisam sve citao, jer nisam imao zeludac za to, ali i ovih nekoliko komentara mi je bilo dovoljno.
Dakle, jedan alt. forum, kao sto je ovaj, di su vise manje ljudi, koji gledaju malo izvan pravila, da da ljudi na njemu mogu biti toliko skuceni i uskovidni, (da ne kazem zatucani) to ne mogu vjerovat.
Mislim da ovdje 80% ljudi nije bilo van juge, da malo vidi, kako je to vani sređeno, i kako svi zive u savrsenome skladu.
Nisam gay, ali ih podrzavam, i neka idu van, i neka se bore, a ne ko mi, harac, pdv 23%, i svi sute i trpe.
A ovi koji govore da je to bolest, ufff, kako bi volio da im sin dovede doma jednog dana nekog nigera, sa pitonom do koljena.
Ne mogu vise pisat, muka mi je.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: uto jan 18, 2011 9:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Eto o čenu sam ja ovde na temi pričao... http://www.net.hr/zdravlje/page/2011/01/18/0014006.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: uto jan 18, 2011 9:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Lako je njima prosvjedovati kad su im mecene najveće face estradnog i političkog establišmenta
pederskog zapada.
Nemam ništa protiv homića i lezbača ali neka to rade diskretno, sex bi trebao biti nešto zbilja intimno a ne sa tim ići u javnost i još pritom očekivati razumjevanje šire javnosti koja je kod nas još ite kako konzervativna.



Eto to nam je dala ravnopravnost spolova, muškarci postaju pederi a žene lezbejke.

Bog je stvorio Adama i Evu a ne Adama i Stevu :rofl

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: uto jan 18, 2011 10:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
kartikeya je napisao/la:
Eto to nam je dala ravnopravnost spolova, muškarci postaju pederi a žene lezbejke.

Onaj link koji sam dao, ukoliko se izuzme mogućnost da sam postao paranoičan poslednjih meseci :D i da "tripujem", čini se možda, dokazuje da:
ili neko deluje mentalnim i drugim programima na stanovništvo te ono postaje neprirodno i abnormalno, dakle ne bolesno jer to više, prema "nauci" nije bolest, ali je i dalje anomalija :D a sa ciljem, koji sam počeo i da opravdavam, redukcije prekoćenog stanovništva :D
Ili, niko to ne radi namerno, već je to jednostavno normalna posledica našeg neprirodnog i sve neprirodnijeg CIVILIZOVANOG života...

I da, kartikeya, nemoj misliti da je to tako samo u Japanu... napravi anketu u svom kraju, shvatićeš da ni mi nismo bolji...

Ko zna???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: uto jan 18, 2011 10:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Uzroke toga treba tražiti u otrovima u hrani.
Samo je fluor sposoban na napravi tako nešto, a koliko još i drugi otrovi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: uto jan 18, 2011 10:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
yasuni je napisao/la:
Mislim da ovdje 80% ljudi nije bilo van juge, da malo vidi, kako je to vani sređeno, i kako svi zive u savrsenome skladu.


U kakvom skladu? Ostvarenih perverzija svih vrsta.

yasuni je napisao/la:
A ovi koji govore da je to bolest, ufff, kako bi volio da im sin dovede doma jednog dana nekog nigera, sa pitonom do koljena.
Ne mogu vise pisat, muka mi je.


Muka ti je od tvog bolesnog, perveznog i mediokritetskog uma.

Šta bi ti radio da ti sin dovede pederčinu umesto devojke?
Pokazao mu kako se puši?
Tako kao ti može da razmišlja samo neko ko nema decu niti normalna osećanja prema njima. Verovatno si još balav da bi ih imao, a kako razmišljaš nećeš ih ni imati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: uto jan 18, 2011 10:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Slažem se Pantelija, ostalo sam rekao u predhodnim postovima na ovoj temi.

Ovi "napredni" metroseksualci što podržavaju homose misle da su svu pamet ovog svjeta popili i da tako treba. Niti vide ko ih i zašto vodi u NWO, niti ko im iza leđa radi.

:rofl

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: uto jan 18, 2011 11:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Zapravo, kako bi bilo jasnije onima neupućenijima nalik yasuni-ju treba reći da nama nije cilj ikoga podržati ili se boriti protiv u njega, jedini nam je cilj sloboda, a radi toga pokušaj "dobijanja" kritične mase kako bi se kod populacije inicirala lanćana reakcija potrebe za osvešćivanjem ili makar samo za preispitavanjam inputa, tj kriticizmom...

Panteliju, npr, yasuni nikada ne bi shvatio kao dobronamernog ukazivača na "grešku u sistemu", već će ga, kako smo svi mi one iz našeg odrastanja, kad smo bili mladi i glupi, doživeti kao napadača :D
Ali ako mu se blago ukaže na određenu literaturu, gde bi mogao da postepeno dobija uvid u uzroke svoje mučnine, a koja bi bila izravno praktično proveriva, on, yasuni, mogao bi da shvati samoga sebe (da ne napišem onu predposlednju reč pred zagradom odvojeno kod prvog sloga, optužićeme za potajnoh homića) :D i izleči se od te sablasne mučnine...

Serem i ja kad nemam pametnija posla :wink:

PS.
No... ne zaboravimo koliko je važno i za muškarce da budu lepi, glatki i negovani... Primitivno je smatrati da je to osobina samo žena... :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: uto jan 18, 2011 11:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 24, 2009 1:42 am
Postovi: 365
A jeste se našli, prava ekipa. Muškarčine, vidi se po postovima.

I argumenti su na razini.

A mislim da bi ove litanije Swami Pantelije ipak trebalo sankcionirati. Nisu pristojne, u najmanju ruku.

_________________
Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: uto jan 18, 2011 11:43 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Samo tako je napisao/la:
A mislim da bi ove litanije Swami Pantelije ipak trebalo sankcionirati. Nisu pristojne, u najmanju ruku.

Koje točno?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: uto jan 18, 2011 11:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 24, 2009 1:42 am
Postovi: 365
Ako ti ja to moram govoriti... onda je zaista bolje da stoje.

_________________
Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: sri jan 19, 2011 12:04 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Dogovoreno! :)

Ne vidm da je Pantelija prekoračio liniju brutalno nepristojnog, samo hoda po granici i donekle je i duhovit i zorno prikazuje situaciju što bi bilo kad bi bilo, a ti ne moraš uzeti stvari toliko osobno, jer živimo u sredini koja je mnogo gora nego što bi Pantelija mogao biti nepristojan.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: STOP - GAY PARADA - Parada trivijalnog ponosa
PostPostano: sri jan 19, 2011 12:58 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
LightCaster je napisao/la:
Slažem se Pantelija, ostalo sam rekao u predhodnim postovima na ovoj temi.

Ovi "napredni" metroseksualci što podržavaju homose misle da su svu pamet ovog svjeta popili i da tako treba. Niti vide ko ih i zašto vodi u NWO, niti ko im iza leđa radi.

:rofl



Ovi što brane pedere a sami tvrde da nisu pederi, nego napredne "demokrate" - oni su zapravo odrasli na video igricama, a ne pored dobrih roditelja. Uz to im je mozak popila Coca-Cola, aspartam i fluor. Zato je za njih to pitanje virtuelno, a ne konkretno i realno. On žive u virtuelnom svetu i o ovom pitanju razmišljaju na hipotetički način na osnovama koje su drugi postavili, na lažnim i pervertovanim osnovama. Tako je i moguće da se pervertuju prirodne činjenice i zoofili prikazuju kao normalni i "orijentisani na životinje".
Bulazne o nekakvim slobodama i pravima, a radi se konkretno o tome da li ćeš dočekati unuče ili nećeš.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 161 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 88 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz