Sada je: čet mar 28, 2024 11:25 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 204 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri nov 23, 2011 8:25 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Koje god krize nema, izmislit će je po potrebi da nas mogu izvući.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: ned nov 27, 2011 11:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Velika Britanija upozorila svoje veleposlanike: Krah eura je sve bliži, pripremite se za masovne nerede

http://www.jutarnji.hr/velika-britanija-upozorila-svoje-veleposlanike--krah-eura-je-sve-blizi--pripremite-se-za-masovne-nerede/990025/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: čet dec 01, 2011 10:49 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon mar 14, 2011 8:29 am
Postovi: 12
Lokacija: Bikini dolina
http://www.scribd.com/doc/74034895/S-on ... chengena-2


temat iz zadnjeg broja Zareza


a na ovim stranicama su tekstovi iz prvog temata u Zarezu

http://www.protiv-eu.org/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: ned dec 04, 2011 10:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
EU-parlamentarac usporedio EU s Jugoslavijom pa dodao: 'U Hrvatskoj još uvijek vladaju stari komunisti koji će postati jako bogati kad uđu u EU a slobodnih medija nema' (VIDEO)


http://hrsvijet.net/index.php?option=com_content&view=article&id=18555:eu-parlamentarac-usporedio-eu-s-jugoslavijom-pa-dodao-u-hrvatskoj-jo-uvijek-vladaju-stari-komunisti-koji-e-postati-jako-bogati-kad-uu-u-eu-a-slobodnih-medija-nema-video&catid=5:svijet&Itemid=72


"U rujnu prošle godine sam otišao u Hrvatska. Htio sam saznati da li se provodi jedna adekvatna nacionalna rasprava o ulasku u Europsku uniju i da li postoji jedna kampanja koja je fer.

Što sam pronašao? Otkrio sam da EU čini sve što može kako bi podmitila političke klase u Hrvatskoj - radi to prilično dobro, zapravo i previše dobro. EU je već dao 320.000.000 € za Hrvatska u ono što se zove "pretpristupna pomoć". EU je upravo investirao milijun eura u jednu kampanju za promidžbu ulaska u Europsku uniju koja nije ništa drugo nego propaganda, koja Hrvatima sugerira kako je EU njihova jedina nada.

Pametno, čak ste dali radna mjesta Hrvatima - visoko plaćeni poslovi Hrvatima u Europskom parlamentu i Europskoj komisiji, samo da im se pokaže koliko dobro će im biti - koliko dobro će vladajućoj klasi biti - ako se pridruže.

A imate i zastave EU-a na državnim zgradama, svugdje po državi, kako bi se stvorio dojam da je ulazak u EU gotova činjenica.

Imate i spremne pomagače, jer stari komunisti su još uvijek tamo u Hrvatskoj, oni i dalje drže sve pozicije moći i svi oni će se jako obogatiti, ako Hrvatska uđe u Europsku uniju.

A tu je još zlokobniija strana, jer nema slobodnih medija u Hrvatska. Nema nacionalne rasprave koja se treba događati. Doista nagrada je bila ponuđena - 10.000 kuna bilo je ponuđeno, ako bilo tko može pronaći jedan članak u bilo kojem hrvatskom listu koji objašnjava da ulazak u EU nije prava stvar.

Cijela kampanja je korumpirana i manipulirana. Vidjeli smo to i prije od Europske unije, ali mislim da se u Hrvatskoj događa na skali koja je gora od svega što sam vidio prije.

Ova zemlja gotovo tisuću godina je tražila neovisnost. I za 20 godina su imali neovisnost - uspjeli su se izvući iz propalog političkog eksperimenta koji se zvao "Jugoslavija" - i ako oni glasuju za pridruživanje Europskoj uniji, oni su glasali za ulazak u jednu novu Jugoslaviju - u propali politički eksperiment koji će implodirati.

Nadam se, da će u posljednjih mjesec dana ili dva krenuti rasprava u Hrvatskoj. Nažalost, sumnjam u to."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: čet dec 08, 2011 10:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
Evo i drug Nidjo Farage savjetuje pakovanje kofera.. :mrgreen:



Radujem se prizoru u skorasnje vrijeme kada ce taj isprdak od unije isparit u eteru :mrgreen:

:occasion5:

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: čet dec 08, 2011 10:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
Pa malo na naski: :mrgreen:





:occasion5:

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sub dec 10, 2011 12:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Toner je napisao/la:
Pa malo na naski: :mrgreen:





:occasion5:



Pa neznam, da li je to istina, mislim da sam vec cula kako su Amis ocarani, sretni i ludi za Croatia-om i kako su vec takoreci pola obale pokupovali....................... ..................... .................................

E, pa bas mi je drago da ce nasa lijepa biti primljena u EU od Juni 2012. ( naravno ukoliko ta EU jos bude EU do juni 2012) :evil3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: pon dec 12, 2011 12:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
Mislim da je David Icke to najbolje ovim rekao: "Pa tko još ulazi u kuću koja se ruši?"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri dec 14, 2011 3:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
http://www.megaupload.com/?d=W2B4YPZP

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri dec 14, 2011 7:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
kartikeya je napisao/la:
http://www.megaupload.com/?d=W2B4YPZP


Sta je ovo?

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri dec 14, 2011 8:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
susuru je napisao/la:
kartikeya je napisao/la:
http://www.megaupload.com/?d=W2B4YPZP


Sta je ovo?

kolumna iz najnovijeg globusa.

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: pet dec 16, 2011 12:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 18, 2010 5:45 pm
Postovi: 68
Pocela Panika U EU
sad ce pocet napadati sve koji su protiv Eu Mozda
cemo i mi forumasi postati teroristi.
http://politika.hr/svijet/7590-eu-anarh ... a-opasnost


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri dec 21, 2011 6:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
U Austriji se formira o t p o r protiv E...U.......

http://kopp-online.com/nachrichten/oesterreich-eu-gegner-starten-volksbegehren-fuer-austritt.html

=D> =D> =D> =D> =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri dec 21, 2011 7:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub maj 29, 2010 9:46 am
Postovi: 166
Neka naprave frku prije nego ovdje bude referendum.
Austrijci, molim vas, pliiiiiiiiiz!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri dec 21, 2011 8:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
evo novih absurdnih zakona za E U od 2012 godine
stavite u Google prevodjenje

http://kopp-online.com/hintergruende/europa/torben-grombery/eu-fordert-kuehlschrankkontrollen-und-andere-absurditaeten.html

](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri dec 21, 2011 10:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 07, 2010 11:42 am
Postovi: 193
HO_OPONOPONO je napisao/la:


Evo ti google prevoditelj . Ovo nesto s policama i temperaturama još inagađam ali ovo s pekarama :help: :help: :help:

Od siječnja 2012 primjenjuju se novi, stroža pravila Direktive EU higijene. Građani EU-a bi trebalo staviti na po volji birokrata u Bruxellesu u budućnosti prilikom kupovine toplije. Prvo, to je samo u hladnjače za znatno hladnije, a zatim nakon prijelaznog razdoblja, ali iu trgovinama za hranu. Tamo, temperatura mora biti spušteni značajno police za svježe proizvode. Bez obzira na vanjske temperature. U Velikoj Britaniji već postoji val prosvjeda protiv novih pravila u cijeloj Europi. U njemačkom govornom građani, mediji do sada nisu ni informirani.

Uzrokovan znatan bijes u Njemačkoj Bruxellesu aranžman, međutim, nakon prvog Siječanj bi trebao dovesti do childminders knjige, kao što bi pokrenuti restoran. EU povjeri ih dolazni robe inspekcije. U običnom engleski: childminders treba voditi evidenciju o svim hrane daju djeci potvrdu. To ne bi trebalo biti dovoljno da preokrenu primitka. Nakon što je znatno prosvjeda iz Berlina, gdje je 1300 dana majke su registrirani, Bruxelles EU sada je u Berlinu childminders izuzeti od poštivanja propisa.

Ali oni sada imaju pekara ciljane. Oni zainteresirani za pronalaženje starog svijeta umješnost i ne ispeći s automata, moraju biti Fachbürokrat budućnosti i voditi evidenciju, kao što su childminders. Pročitajte kako je EU vožnje najnoviji njemački pekari u ludilu i zašto ste kao gost u njemačkim pekarama vjerojatno uskoro dobiti samo je pečenje tijesta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sri dec 21, 2011 10:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Gdje je dodo da prevodi ????
Sorry, ja pecem kolace :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: pet dec 23, 2011 11:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
radi se o slijedećem u tom tekstu:

http://kopp-online.com/hintergruende/europa/torben-grombery/eu-fordert-kuehlschrankkontrollen-und-andere-absurditaeten.html

Od 01.01.2012. vrijedit će neki novi zakoni u EU o higijeni (koji izvjesne djelatnosti dovode do apsurda). Npr.

Naime zahtjeva se da temperatura hladnjaka u dućanima bude znatno niža nego što je to trenutno slučaj, a nakon izvjesnog prijelaznog perioda morat će se sniziti temperatura i u ostalim dijelovima dućana gdje stoji hrana i to sve bez obzira kakve vremenske prilike bile. Drugim riječima, ubuduće Evropljani će se morati toplije obući kada budu išli u kupovinu (o povećanoj potrošnji struje i onda naravno većim cijenama, jer netko to mora platiti, još se šuti).

Tzv. "dnevne majke", žene koje čuvaju djecu doma dok su im roditelji na poslu i kojih npr. u Berlinu ima čak 1300, morati će u buduće voditi knjigu (dokaza) o tome koje su sve namirnice dale djeci jesti i pri tome nije dovoljno samo priložiti račun kupljenih namirnica. Berlinske "dnevne majke" su protestirale protiv tog zakona i trenutno su izuzete od tog zakona, odnosno ne moraju ga se pridržavati.

I pekare su uzeli na zub, naime tko još peče u skladu sa starim zanatom, a ne pomoću automata, morat će biti pravi stručni birokrati i voditi knjige kao i "dnevne majke". Uglavnom EU dovodi njemačke pekare do ludila.

To bi to!

Što im to treba da znači?

Moje mišljenje jedne od mogućnosti: naime ma kako se to nama banalno činilo na 1. pogled, ali iskustvo dokazuje da se iza takvih poteza redovito krije neka veća agenda.

Po svemu sudeći (zaključujem ja) ide se za tim da se kontrolira na sve moguće načine što ljudi/djeca jedu. Davno je jednom netko rekao: "Tko kontrolira hranu, kontrolira čovječanstvo".

Takvim suludim zakonima, tjeraju sve one koji još samostalno spremaju hranu, da od toga jednostavno odustanu, ZATO IM TO TOLIKO KOMPLICIRAJU, i koriste "HRANU IZ AUTOMATA", industrijsku, gotovu, kontroliranu... uglavnom onu preko koje će sve više snižavati kvalitetu ljudske prehrane=zdravlja=inteligencije. . .

Ako sam nešto naučila u Njemačkoj/EU, to je onda da tamo ništa poštenije stvari ne stoje nego u zemljama bivše Juge, samo su daleko PERFIDNIJI. Kao dobili ste nešto više, a moje je iskustvo pokazalo da ste sve to na izvjestan način skupo platili, naime svojom slobodom. :evil3:

Draga HO_OPONOPONO, imaš pravo, samo ti peci, jer kako je krenulo, pitanje je dokle će se i to tu moći, hahahahahahaha :love3:

Ne zna čovjek bi li se smijao ili plako.

Što je najgore, ovo gore nije bio vic.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sub dec 24, 2011 10:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
Lakota Wanagiyata je napisao/la:
Pocela Panika U EU
sad ce pocet napadati sve koji su protiv Eu Mozda
cemo i mi forumasi postati teroristi.
http://politika.hr/svijet/7590-eu-anarh ... a-opasnost

Stara taktika kada zelis nekoga da ocrnis samo mu nalijepis negativnu etiketu.

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: EU - Vrhunac političke prevare
PostPostano: sub dec 24, 2011 10:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
dodo je napisao/la:
radi se o slijedećem u tom tekstu:

http://kopp-online.com/hintergruende/europa/torben-grombery/eu-fordert-kuehlschrankkontrollen-und-andere-absurditaeten.html

Od 01.01.2012. vrijedit će neki novi zakoni u EU o higijeni (koji izvjesne djelatnosti dovode do apsurda). Npr.

Naime zahtjeva se da temperatura hladnjaka u dućanima bude znatno niža nego što je to trenutno slučaj, a nakon izvjesnog prijelaznog perioda morat će se sniziti temperatura i u ostalim dijelovima dućana gdje stoji hrana i to sve bez obzira kakve vremenske prilike bile. Drugim riječima, ubuduće Evropljani će se morati toplije obući kada budu išli u kupovinu (o povećanoj potrošnji struje i onda naravno većim cijenama, jer netko to mora platiti, još se šuti).

Tzv. "dnevne majke", žene koje čuvaju djecu doma dok su im roditelji na poslu i kojih npr. u Berlinu ima čak 1300, morati će u buduće voditi knjigu (dokaza) o tome koje su sve namirnice dale djeci jesti i pri tome nije dovoljno samo priložiti račun kupljenih namirnica. Berlinske "dnevne majke" su protestirale protiv tog zakona i trenutno su izuzete od tog zakona, odnosno ne moraju ga se pridržavati.

I pekare su uzeli na zub, naime tko još peče u skladu sa starim zanatom, a ne pomoću automata, morat će biti pravi stručni birokrati i voditi knjige kao i "dnevne majke". Uglavnom EU dovodi njemačke pekare do ludila.

To bi to!

Što im to treba da znači?

Moje mišljenje jedne od mogućnosti: naime ma kako se to nama banalno činilo na 1. pogled, ali iskustvo dokazuje da se iza takvih poteza redovito krije neka veća agenda.

Po svemu sudeći (zaključujem ja) ide se za tim da se kontrolira na sve moguće načine što ljudi/djeca jedu. Davno je jednom netko rekao: "Tko kontrolira hranu, kontrolira čovječanstvo".

Takvim suludim zakonima, tjeraju sve one koji još samostalno spremaju hranu, da od toga jednostavno odustanu, ZATO IM TO TOLIKO KOMPLICIRAJU, i koriste "HRANU IZ AUTOMATA", industrijsku, gotovu, kontroliranu... uglavnom onu preko koje će sve više snižavati kvalitetu ljudske prehrane=zdravlja=inteligencije. . .

Ako sam nešto naučila u Njemačkoj/EU, to je onda da tamo ništa poštenije stvari ne stoje nego u zemljama bivše Juge, samo su daleko PERFIDNIJI. Kao dobili ste nešto više, a moje je iskustvo pokazalo da ste sve to na izvjestan način skupo platili, naime svojom slobodom. :evil3:

Draga HO_OPONOPONO, imaš pravo, samo ti peci, jer kako je krenulo, pitanje je dokle će se i to tu moći, hahahahahahaha :love3:

Ne zna čovjek bi li se smijao ili plako.

Što je najgore, ovo gore nije bio vic.

Riblja Corba u svojoj pjesmi pjeva "Napisali zakone da se bolje zaklone".Ja bih to prepravio u "Napisali zakone robe da nas lakse porobe"

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 204 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz