Sada je: sub apr 27, 2024 7:03 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 82 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: uto dec 07, 2010 7:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Priča o kojoj raspravljate po meni je samo dio šire priče, te bi je možda trebalo gledati u tom kontekstu!

Jedan od mogućih scenarija možda bi bio ovakav!

Ako krenemo od pretpostavke da netko želi promijenu na način da stvori Novi svjetski poredak, sve ovo bilo bi zaista u službi istoga!

Tako mislim da je objava bilo kojeg dokumenta važna radi ciljeva. Ne može ništa nastati kao novo dok se u potpunosti ne poruši staro. Tako je bilo i bit će. Da bi SAD nestale kao SAD, te nastale kao neka unija (bilo koja) s možda i novom valutom, sasvim je primjereno napasti ovo što postoji. Počelo je s recesijom, a nastavlja se sa svime ovime. No, WL progovara o mnogo stvari, a vrlo dobro sve usmjerava prema bankama!
Što se događa s bankama? O čemu priča Eric Cantona i je li to put koji je za nas nabolji?


viewtopic.php?f=8&t=3186


Ima ovdje jedan tekst koji isto tako ne treba zanemariti....
Mogući scenarij za čipiranje?


http://hrsvijet.net/index.php?option=co ... &Itemid=72

I najnovije, današnje:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/ukid ... 27287.aspx

Dakle ne radi se ovdje samo o Americi! Cijeli je svijet u istoj igri!

Teško je reći danas što je informacija, a što dezinformacija, ali svakako sve treba gledati kroz razne izvore u kojima se naziru gotovo iste stvari!

Banke trebaju propasti!
Amerika treba propasti!
Naš način vjerovanja se treba mijenjati!
Kršćanstvo je zastarjelo!
Mi smo Bogovi!
Mi smo ljubav!

Sve je mogući scenarij za još veće cenzure, ali potrebno je ljude uvjeriti da će od sada pa nadalje sve biti u službi istine! Hoće li ako znamo da nikada nije bilo?

Kako ćemo znati što je istina kad pojma nemam tko smo i kuda idemo?

Ajmo vidjeti što se događa na duhovnim poljima! Jer sve je povezano!

Što kaže popularna šamanka, Kiesha Crowther?


viewtopic.php?f=9&t=2968


Priča o propasti «stare» i pojavi «nove Amerike», o bankama i njihovom «zlu», o dolasku svijetlosne braće koja nas vole? Ali mi se njih plašimo pa nam oni ne mogu pomoći! Ali ipak hoće, jer su u biti već ovdje. A mi smo svi Jedno, svi smo jednaki! Ne bih se baš složila s time! I naravno samo Ljubav pobjeđuje!

Vrlo prikladno, svi nas toliko ljube pa nam daju sve te informacije, a mi ništa ne trebamo osim ne bojati se, ostati u miru i činiti baš ono što se od nas traži!

Što su nova otkrića? Na što nas to pripremaju? Na Spasitelja? Pa ima ih koji su sve vezano uz WL, Keishu, Venus projekt..... već shvatili mesijanski, time ne mislim samo na ovaj forum, mislim na ljude koje sretnem na ulici, na poznanike...

Navela sam samo neke na prvi pogled nepovezane stvari....no, osobno mislim da sve što vidimo/čujemo/prihvaćamo – treba jako dobro filtrirati! I naravno, samo pratiti sebe unutar svega ovoga! Jer nema drugog načina!

Da bi to postigli dobro je svakodnevno se pitati zašto mi se ova informacija sviđa, a ova druga ne! Zašto o nečemu «mislimo» tako, a ne onako! Tko misli?

A u tom je procesu nužno, povezivati sve što nam je ponuđeno, jer svi smo Jedno zar ne?

I naravno znati da svaka laž sadrži zrno istine!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: uto dec 07, 2010 8:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
joloko je napisao/la:
setite se


pitam one vise obavestene jer tacne podakte ne znam,
sta se od prve objave do sada u globalnom drustvu zaista promenilo?

ja u svojoj okolini nisam primetio nikakve bitnije posledice sem radovanja "slobodi u medijima".
da li ste vi primetili jos nesto?


Ja sam primetio neverovatno ushicenje, i pripremanje terena za novog spasitelja naseg, otkivaoca najvecih tajni kome bezgranicno verujemo, koji ce nas voditi poutem prosvetljenja, protiv svetske posasti i zlih demona.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: uto dec 07, 2010 10:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Sexleaks igra, eksplicitni detalji, nije za Yhwh-ove svjedoke, katoličku mladež i slične lako uzbudljive;
http://www.index.hr/vijesti/clanak/sex- ... 27410.aspx

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: uto dec 07, 2010 11:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Zlata vrjedan članak i istraživanje !!!

Wikleaks and Imperial Mobilization - The CIA's "Mighty Wurlitzer"

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: sri dec 08, 2010 12:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Wiki-Leaks Serves Israeli Agenda Of Demonizing Iran

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: pon dec 13, 2010 6:14 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 6:18 am
Postovi: 25
Pa šta će vam internet ako imate tu fanatičnu ropsku svest i verujete da ne možete ništa učiniti.

Ovde je poenta. Nekoliko dana nakon 5-og oktobra, neko iz moje familije ko je NAJGLASNIJE kukao pod Miloševićem (svi smo kukali, loše nam je bilo, ali ovaj je 24/7 samo kukao) je konstatovao da se tim prevratom ništa neće promeniti. Zašto?

Čim je Milošević pao, 5-og oktobra, njemu je nestao izgovor. Nestao mu je najveći izgovor koji je ikad imao, izgovor za sve njegove probleme i za sve što je postao (kukavac). I brže bolje, u roku od nekoliko dana, je okrenuo ploču i počeo da priča kako se ništa ne menja. Lako je sada iz 2010-te godine govoriti da većina obećanja nije ispunjena, ali ajde vi to kažite 10-og oktobra, dok se parlament još dimio, RTS nije snašao sa novom šemom rada, a Đinđić bio ŽIV.

Ne znam da li iko na ovom forumu uopšte ŽELI da shvati koliko se vladari moraju prilagođavati raznim situacijama, incidentima i slično. Čak ako CIA/NSA/itd iskoristi ovo za neko buduće podmetanje lažnih informacija (ako whistleblowing postane učestao, biće i učestalih zloupotreba), to ne znači da je ovaj konkretan leak koji je odradio Manning nekakva podmetačina "vanzemaljskih guštera de rothschild" iz kojekakvih deniziteta i sličnih nebuloza.

Ovo je jednostavno patologija mog gorespomenutog člana familije začinjena bajkama Dejvida Ajka (koji ima neke zanimljive poente kada se okane guštera i svemira). Ako ne može da preuzme odgovornost za svoju situaciju, čovek svaljuje krivicu na okolinu, samo što je to u blažim oblicima neposredna okolina - prijatelji i komšije, a kod duboke patologije - to je gušter iz svemira koji vlada svetom i preziva se rotšild. I samim tim odbijaju svako slovo ovoga što sam napisao, što i nije toliko bitno - jer ako ne umeju sami sebi pomoći, ne može im pomoći ni neko kuckajući po forumima... Ovo pišem da pokažem da nisu jedini oni koji ne veruju da je danas u mom gradu pala kiša jer je to rockefeller jutros naručio...

gorchilo, dobri su ti postovi, ko sunce posle kiše (rokfelerove, naravno...)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: pon dec 13, 2010 10:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 06, 2006 10:33 pm
Postovi: 127
Lokacija: Beograd
ako bi bio upoznat kako funkcionishu globalni medijski giganti bilo bi ti jasno da svetska WL kampanja ne bi bila moguca bez ozbiljne podrske onoga koji ih dizajnira i kontrolise.

samo tom cinjenicom sva razmisljanja o spontanosti operacije padaju u vodu!!!

pozdrav

_________________
*Isus*Buda*Tesla


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: pon dec 13, 2010 2:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 6:18 am
Postovi: 25
Hehe, ovi medijski giganti, tj. njihovo "poznavanje" me je podsetilo na Kiš-ov tekst o nacionalizmu koji se ovde može zameniti sa konspiracionizmom

Nacionalizam (konspiracionizam) je, pre svega, paranoja. Kolektivna i pojedinačna paranoja. Kao kolektivna paranoja, ona je posledica zavisti i straha, a iznad svega posledica gubljenja individualne svesti; te, prema tome, kolektivna paranoja i nije ništa drugo do zbir individualnih paranoja doveden do paroksizma. Ako pojedinac, u okviru društvenog projekta, nije u stanju da se «izrazi», ili zato što mu taj društveni projekt ne ide na ruku, ne stimuliše ga kao individuu, ili ga sprečava kao individuu, što će reći ne daje mu da dođe do svog entiteta, on je primoran da svoj entitet traži izvan identiteta i izvan tzv. društvene strukture. Tako on postaje pripadnik jedne skupine koja postavlja sebi, bar na izgled, kao zadatak i cilj probleme od epohalne važnosti: opstanak i prestiž nacije, ili nacija (čovečanstva). Sa teretom takve, tajne, polujavne ili javne misije, N.N. postaje čovek akcije, narodni tribun, privid individuuma. Kad smo ga već sveli na tu meru, na njegovu pravu meru, pošto smo ga izdvojili iz krda, u koje se on sam smestio – ili gde su ga drugi smestili, imamo pred sobom individuu bez individualnosti, nacionalistu (konspiracionistu), rođaka Žila (Jules).

Ovakvih "veličina" iza tastature kol'ko hoćeš :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: pon dec 13, 2010 3:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 06, 2006 10:33 pm
Postovi: 127
Lokacija: Beograd
ne znam kakve istina o WL veze ima sa nacionalizmom,
a pominjanje kishe pokazuje da si pogresno razumeo materiju.

vidis samo crno ili belo a zapravo dualitet kad se govori o drustvenim odnosima ne postoji,
sve je u finesama i korelaciji,
tako da ako bas oces ne znaci da WL nema neke "bele-pozitivne" aspekte iako ima i one "crne".

jednostavno, stvar je osnovnog obrazovanja, interesovanja i inteligencije, razumeti kako struktura drustvenog sistema informisanja funkcionise, sta je u njoj moguce a sta ne, narocito ako je to globalna pojava kao sto je slucaj sa WL.

Nazalost, vecinu ne zanima nista sem tabloidnih naslova, skandala tako da ostaje veliki prostor za manipulaciju od strane onih inteligentnijih a zeljnih moci. Jednostavno ne moze jedno bez drugog.

Ne vidim da su ljudi masovno pohrlili da procitaju i istraze svu arhivu WL, zedni jos Istine.
Ne, sve je kao sto je bilo, zabole ih za zlocine, nastavili bi ovako samo da se nista ne promeni.
I to zna onaj koji vlada i koristi koliko moze.
Surovo zvuci ali tako je!

A oni koji zele da znaju istinu znace je sa ili bez WL, potpuno svejedno.

_________________
*Isus*Buda*Tesla


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: pon dec 13, 2010 4:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
joloko je napisao/la:
ne znam kakve istina o WL veze ima sa nacionalizmom,
a pominjanje kishe pokazuje da si pogresno razumeo materiju.

vidis samo crno ili belo a zapravo dualitet kad se govori o drustvenim odnosima ne postoji,
sve je u finesama i korelaciji,
tako da ako bas oces ne znaci da WL nema neke "bele-pozitivne" aspekte iako ima i one "crne".

jednostavno, stvar je osnovnog obrazovanja, interesovanja i inteligencije, razumeti kako struktura drustvenog sistema informisanja funkcionise, sta je u njoj moguce a sta ne, narocito ako je to globalna pojava kao sto je slucaj sa WL.

Nazalost, vecinu ne zanima nista sem tabloidnih naslova, skandala tako da ostaje veliki prostor za manipulaciju od strane onih inteligentnijih a zeljnih moci. Jednostavno ne moze jedno bez drugog.

Ne vidim da su ljudi masovno pohrlili da procitaju i istraze svu arhivu WL, zedni jos Istine.
Ne, sve je kao sto je bilo, zabole ih za zlocine, nastavili bi ovako samo da se nista ne promeni.
I to zna onaj koji vlada i koristi koliko moze.
Surovo zvuci ali tako je!

A oni koji zele da znaju istinu znace je sa ili bez WL, potpuno svejedno.



Jako dobar zaključak. Žalosno ali istinito. Znali su unaprijed koju će reakciju proizvesti, ništa senzacionalno da bi moglo narušiti nečiju vlast a reakcija naroda kao i uvijek. 99.99% ljudi koji su čuli za tu vijest o WL nema pojma zapravo o čemu se tu radi niti je se potrudilo da pregleda taj materijal. Dali su sebi samo nekoliko poteza unaprijed tj da mogu ako trebadne reagirati i na sad novi pojam koji se na mala vrata uvlači u društvo a to je Internet Terorizam. Dakle ubuduće ako im se ne svidi nečiji materijal na netu jednostavno ga proglase teroristom. Npr za nas tu to sa WL nije ništa novo i znali smo masu gorih stvari od tih tračeva. Ako im ikad voda dođe do grla jednostavno imaju opravdanje da spuste prekidač interneta. Po meni; za njih trenutno glavna opasnost je internet a s druge strane i jedno od najači oružja. Ubiti dobili su upravo ono što su tražili; dali su sebi još više ovlasti u spriječavanju slobode i to je čisti fašizam i diskriminacija no tko te pita. Za šta vrijedi demokracija i sloboda govora i medija kad se najveći zagovornici demokracije bore protiv bilo kakve slobode govora. Tu i tamo se sad pojavljuju neki prosvjednici koji žele da se oslobodi Julian ali sve je to pišanje u vitar...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: pon dec 13, 2010 6:03 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 6:18 am
Postovi: 25
joloko je napisao/la:
ne znam kakve istina o WL veze ima sa nacionalizmom

Kišov tekst se može primeniti i na teorije zavere tipa "sve je (uvek) suprotno od onoga kako izgleda" (copyright by balkanski špijun). Otud je pored nacionalizma stavljeno iu zagrade konspiracionizam. Jedno je 9-11, drugo je kad komšija radi za CIA-u...

joloko je napisao/la:
pominjanje kishe pokazuje da si pogresno razumeo materiju.

Pominjanje kiše je bio sarkazam (sarkazam = oblik humora koji karakteriše podrugivanje i ironija).

joloko je napisao/la:
jednostavno, stvar je osnovnog obrazovanja, interesovanja i inteligencije, razumeti kako struktura drustvenog sistema informisanja funkcionise, sta je u njoj moguce a sta ne, narocito ako je to globalna pojava kao sto je slucaj sa WL.

Kad neko ko ne zna ko je Kiš (a kamoli da se njegov tekst može shvatiti na više načina), neko ko sarkazam ne prepoznaje ni kad mu se servira, počne da priča o inteligenciji i obrazovanju, vreme je da se završi diskusija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: pon dec 13, 2010 6:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Naravno da je WL afera projekat kontrolnog sistema. Dovoljno je jasno kada ih vidimo kako globalno vrište da je u pitanju novi 9-11.

Poslije 9-11 u USA imamo Patriotski Akt, policijsko-vojnu diktaturu ukidanjem sloboda, i radikalizaciju represivnog aparata u odnosu na naconalne, patriotske, i krugove slobodno mislećih koji ne prihvataju svaku izjavu MSM kao novu Bibliju.

Van USA imamo okupaciju dvije nezavisne države koje veze nemaju sa 9-11, i bukvalnu krađu i otimačinu resursa iz tih država. O preko milion ubijenih Iračana i više od 200.000 Avganistanaca, za zadnjih 7 godina, da ne govorimo. Zločine protiv čovječanstva dopunili su upotrebom osiromašenog uranijuma, i ostalog eksperimentalnog ili zabranjenog oružja i najsavremenije tehnologije nad narodima koji u poređenju sa agresorom žive kao u srednjem vjeku.

Što možemo očekivati poslije ovog novog 9-11, kako ga oni zovu, vidjećemo.

Ono što nikako ne prihvatam, jer je defetistički i potpuno ubija volju za otporom, su tvrdnje da je kontrolni sistem savršen i da je otpor uzaludan. To je laž, niti je sistem savršen niti ima punu kontrolu. Priče o tome kako sistem raspolaže tehnologijom kojom može da izvrši promjene u vremensko-prostornom kontinumu i kako "više inteligencije" iz denziteta x imaju punu kontrolu, su u najmanju ruku blesave. Da je tako odavno bi ovdje funkcionisali samo roboti i mentalni zombiji, nesposobni da bez zadate komande išta urade. Ne vidim da je situacija tako crna i širenje takvih nebuloza pomaže kontrolnom sistemu patokrata a ne nama koji cijenimo slobodu.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: uto dec 14, 2010 7:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Odluka Suda u Londonu: Julian Assange pušten na slobodu uz kauciju

http://www.sarajevo-x.com/svijet/clanak/101214107


The Time: Julian Assange je ličnost godine

http://www.sarajevo-x.com/svijet/clanak/101214115


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: uto dec 14, 2010 8:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 06, 2006 10:33 pm
Postovi: 127
Lokacija: Beograd
povezano

_________________
*Isus*Buda*Tesla


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: uto dec 14, 2010 8:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Još...

Magazin Rolling Stone: Julian Assange je rock zvijezda godine

http://www.sarajevo-x.com/showtime/show ... /101214068


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: uto dec 14, 2010 11:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 12:18 pm
Postovi: 451
LightCaster
Citat:
Ono što nikako ne prihvatam, jer je defetistički i potpuno ubija volju za otporom, su tvrdnje da je kontrolni sistem savršen i da je otpor uzaludan. To je laž, niti je sistem savršen niti ima punu kontrolu. Priče o tome kako sistem raspolaže tehnologijom kojom može da izvrši promjene u vremensko-prostornom kontinumu i kako "više inteligencije" iz denziteta x imaju punu kontrolu, su u najmanju ruku blesave. Da je tako odavno bi ovdje funkcionisali samo roboti i mentalni zombiji, nesposobni da bez zadate komande išta urade. Ne vidim da je situacija tako crna i širenje takvih nebuloza pomaže kontrolnom sistemu patokrata a ne nama koji cijenimo slobodu.


:thumbup: :thumbup: :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: čet dec 16, 2010 11:03 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 6:18 am
Postovi: 25
Previše ljudi gleda na 911 kao na sveti gral. 911 je nažalost svorio religiju koja se ne razlikuje mnogo od eko-religije. Kao što eko-vernici ne priznaju ni da je 1+1=2 od nekog ko dovede u pitanje globalno zagrevanje, slično je i sa 911 vernicima. I kad Asanž kaže da ne veruje u 911, oon je jeretik, dakle NWO plaćenik, dakle satanista/okultista/iluminat/bilderberg/mason/vanzemaljac/space-lizard/denizitet/bla-bla.

Verujem ja da je 911 inside job, ali to ne znači da odbijam da slušam sve što kaže neko ko ne veruje.

Ali religija je moćna stvar, i kad ljude misle da su je se rešili (i imaju puna usta otorenog uma i slično) zapravo su je samo zamenili nekom drugom religijom.

U ime Trade Centra, Pentagona i Pensilvanijskog aviona - Amin.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: čet dec 16, 2010 1:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 06, 2006 10:33 pm
Postovi: 127
Lokacija: Beograd
table191 je napisao/la:
Ali religija je moćna stvar, i kad ljude misle da su je se rešili (i imaju puna usta otorenog uma i slično) zapravo su je samo zamenili nekom drugom religijom.


word.

_________________
*Isus*Buda*Tesla


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: čet dec 16, 2010 6:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Sex, Lies, Iran, Israel and WikiLeaks



Aldous Huxley Would Be Proud

by Kelley B. Vlahos, December 14, 2010
http://original.antiwar.com/vlahos/2010 ... -be-proud/

Aldous Huxley Visionary 1958 Interview with Mike Wallace 1 of 2 [HD]



“Some of us still believe that, without freedom human beings cannot become fully human and that freedom is therefore supremely valuable. Perhaps the forces that now menace freedom are too strong to be resisted for very long….

“It is still our duty to do whatever we can to resist them.”


__________________________________________________________________

slika

__________________________________________________________________

slika

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Wikileaks igra
PostPostano: pet dec 17, 2010 12:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy ... _id=479991

Moraju i zenski deo da ocaraju, do sada je nezavistan, zeljan slobode, buntovnik sistemu, sada je samouveren i sexy \:D/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 82 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 110 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz