Sada je: sub apr 27, 2024 3:17 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Lord javno iznosi tajne
PostPostano: sub dec 11, 2010 3:50 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub dec 04, 2010 7:09 pm
Postovi: 18


ovo je najzanimljiviji video koji se ovih dana može naći na netu!


stoga, poslušajte christophera story-ja i lorda jamesa, u britanskoj kući lordova. prvog su ubili, a drugog još nisu. :shock:
naime ovaj drugi slučajno ili namjerno otkriva svijetu da postoji odabranih "the top six people in the world"; 6 ljudi vjerojatno odabranih od najmoćnijih obitelji svijeta kojima prezimena ne znamo.
još jedna njegova zanimljiva rečenica: "the total value of the vatican bank reserves would claim to be more than the entire value of gold ever mined in the history of the world" :angel4:

_________________
What luck for rulers, that men do not think. A. Hitler

It is a characteristic of all movements and crusades that the psychopathic element rises to the top. R.Lindner


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lord javno iznosi tajne
PostPostano: sub dec 11, 2010 6:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Mos misliti. Engleski lord otkriva neke tajne slika

Verovatno je deo nekog eksperimenta i ustvari misli da je kokoska slika

A njegovi programeri iz nekog mi (pa dodati broj) se valjaju od smeha po kancelariji slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lord javno iznosi tajne
PostPostano: sub dec 11, 2010 3:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Uuuuuuuuu kako dobar video psihopat! Prepun veoma bitnih informacija, hvala ti puno na ovom nalazu!

Prvi ubijen a drugi zamalo da dobije srčani udar tokom iznošenja prljavog veša patokratske elite. Javno o 6 ljudi koji odlučuju o sudbini čovječanstva, o vatikanu, tokovima novca, itd.

E ovog puta nije Jones, Icke, Ventura, ili neko "nevažan". Ovoga puta se izlajao član te iste elite.

Poslao sam ovo svima koje znam iz Global Resistance pokreta. Hvala ti još jednom. =D>

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lord javno iznosi tajne
PostPostano: sub dec 11, 2010 4:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Opet "mos misliti". Oce oni i da ubiju te nevazne da bi to dobilo na vaznosti. Mislim, ne budimo naivni. Da je to nesto sto je realno istina, on ne bi ni stigao do te govornice, a narocito ga mi ne bismo gledali na jutjubu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lord javno iznosi tajne
PostPostano: sub dec 11, 2010 5:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Pustimo naivnost na stranu, i ko je kakav, ajmo malo o informacijama koje se pojavljuju.
Svideo mi se komentar ispod samog videa na youtube:

A commenter called "Yoogoh" just hit on something! Not only Kissinger but the current Pope, the British Royal family and the Rothshilds are not only NWO globalists but THEY ARE GERMAN!

Kisindžer, Papa, Britanska Kraljevska porodica, Rotšildi porjeklom iz Njemačke (na stranu što su i Cionisti, globalisti, patokrate, masoni i iluminati, ali listom svi navedeni)

Lord James of Blackheath describes a Private "Foundation" which has more money than all the governments of the world put together. This "Foundation X" willing to bail out the world "for nothing". What a lovely sounding old Lord this man is BUT is he seriously this naive?

Koja to "Fondacija" ima para više nego sve vlade svjeta? Jel to dokaz vanzemaljskog života, jesu donjeli to zlato sa Plejada možda? Ne brate nego kontrolišu sistem i piju nam krv ko i dosad.

Nevertheless, why is all this so top secret if it is a real, honest offer by a Private Group of people who should never have achieved such an amount of money in the first place (for what I hope are obvious reasons). Further, if such a Foundation exists (which it certainly seems to) then they can only have gained this amount of wealth over a very significant period of time (thinking in decades to centuries here) and it will have been, without a shadow of a doubt, ill-gotten. So the question is: Why don't we simply hold a gun at their heads fully loaded and say "Hand it over! What's preventing you?" Because if they need to talk to a Head of state before they do it then there must simply be conditions.

And lastly, WHO are these top 6 people of the world? You may say "it said top 6 security clearance" but so what? How many nations are there? So HOW can there be only 6 people with a Worldwide top security clearance? From what nations and what has security got to do with it? Probably very much the same as what the Official Secrets Act has to do with the Bank of England eh?

For more on a possible connection to this see http://earthlinggb.wordpress.com/2010/0 ... rity-fund/

Izuzetno dobro pitanje, ko su ti ljudi i ko im je dao pravo da odlučuju u naše ime, ko ih je birao, zašto nisu javne ličnosti, i koji entiteti stoje iza njih?


Prateći dati link dolazimo do još interesantnijih podataka i informacija:


Ashley Mote raises an issue in EU Parliament

“Mr President, I wish to draw your attention to the Global Security Fund, set up in the early 1990s under the auspices of Jacob Rothschild. This is a Brussels-based fund and it is no ordinary fund: it does not trade, it is not listed and it has a totally different purpose. It is being used for geopolitical engineering purposes, apparently under the guidance of the intelligence services.

I have previously asked about the alleged involvement of the European Union’s own intelligence resources in the management of slush funds in offshore accounts, and I still await a reply. To that question I now add another: what are the European Union”s connections to the Global Security Fund and what relationship does it have with European Union institutions?”

Ashley Mote: EU Fraud & Corruption (8 of 13) - Global Security Fund

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... EQyakpsv5E

Again, and again, we see the hand of the Rothschilds.

Ashley Mote is then set up and accused of fraud.

So what exactly is the Global Security Fund? And what was/is it’s purpose?

Well, believe it or not, the so-called ‘Global Security Fund’, consisting of off-balance sheet USG (U.S. Government) funds originally worth $27.5 trillion raised from 200+ international banks, is a fund which was set up to finance the ‘management’ of the ‘post-Cold War’ environment.

The accumulated value of these funds, held offshore in bank accounts linked to Title 18, Section 6 US Government intelligence corporations established under President Reagan’s Executive Order 12333, is now believed to exceed $70 trillion.

The original $27.5 trillion was raised from the 200+ banks at a deep discount for 20 years at 7.5% per annum.

Introducing LEO WANTA:

Particularly big when various foreign countries are rooting for the “Wanta Plan” to rescue the U.S. like the Marshall Plan did for Europe post WWII, beause it will help save them as well. This is a key event of our lives going on right here: the missing 70 TRILLION dollars connected to the criminal endeavors of Clinton-Bush crime team Presidents with the Federal Reserve. That side of the group wants a destruction of the U.S. to continue the NWO. The other side–all the rest of U.S. with many foreign countries and banks–wants the injection of the U.S. 70 trillion that would wipe out U.S. debt in literally weeks. If the U.S. is taken down, the nefarious blocking of the “Wanta Plan” shows that it is intentional.

There is no doubt that this is one of the great enigmas of our time. The existence of a fabulous fund of money, whose administrator is the former agent of the US Federal Reserve and Somali ambassador, Leo Wanta, has the investigators divided.

In the nineteen eighties, under the Reagan Administration, Leo Wanta worked as a consultant and secret agent of the Federal Reserve. The absolute confidence which came to be placed in him during his career led the Administration to put him in charge of an immense fund of money, set aside for an hypothetical war with the Soviet Union or for helping to destroy it. At the end of the Cold War, the money should be used for the benefit of the general population.The figure was 25 trillion dollars at the outset, but, with interest owed over the years, the amount today is 75 trillion dollars.

To avoid these funds being liberated, Leo Wanta, who afterwards became Somalian ambassador, was imprisoned in Switzerland and the United States, and was repeatedly poisoned when in prison. None of this deterred Leo Wanta when he was released from prison, from continuing to claim his legal right as administer of this immense fund, through the AmeriTrust Group Inc. The reference which shows this is title 18 USC Section 6 offshore bank accounts, authorized under President Reagan’s Executive Order 12333.

In 2003, a federal jury in Alexandria, Virginia, confirmed Wanta’s status as frontman administrator, and recognized the rights of the American people over this immense amount of money. Among his many opponents in the higher spheres there was a certain CIA agent, Hillary Roadham Clinton and former president of the United States and ex-director of the CIA, George Bush senior, both of whom manage accounts derived from these funds. The first mentioned, known in the CIA by the code name Witch, was in charge of the Foundation for the defense of infancy under President Reagan’s executive order 12333, the same one as that authorizing the Wanta funds. Secret service agents were authorized to manipulate these funds by order of title 16, section 6 USG relating to corporations for the manipulation of funds for intelligence purposes operations. They could do so and deny any link with these services, in order to safeguard their status as secret service agents. According to Christopher Story, the journalist closest to Wanta, “it is known that Hillary is accustomed to use these funds as her private fortune”....

i tako dalje i tako dalje i tako dalje...

THE CURIOUS CASE OF THE ‘FRAUD-BUSTING’ EUROPEAN COMMISSIONER

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lord javno iznosi tajne
PostPostano: sub dec 11, 2010 9:01 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Proces otkrivanja nekih određenih istina vezanih za dinamiku šire slike stvarnosti u kojoj se nalazimo, sama ta stvarnost dokinut će uvlačenjem novoprobuđene osvještenosti u razradu i rasčlambu detalja.

Nije zavraga izreka vrag se krije u detaljima.

Drugim riječima, kad se shvati da je sve što proživljavamo i doživljavamo kao stvarnost, u biti samo kazališna emocionalna predstava globalnih razmjera, istinabog zaista dojmljivo interaktivna, postavljena od strane neke sile koja od nje ima koristi, te održavana na repertoaru od naše vlastite ograničenosti prijema, obrade i odašiljanja informacija/energetskih frekvencija koje iskaču iz okvira frekvencijskih vrijednosti iste te predstave/stvarnosti, nema potrebe za daljnjim rasčlanjivanjem tko točno igra koju ulogu, i s kojom svrhom, iz pozicije probuđenog gledaoca predstave, jer je i to gledalište isto tako samo još jedna od rola emocionalnog glumišta, a njeno detaljiziranje i mikroskopska analiza samo još jedna od metoda otimanja dragocijene psi-energije/pažnje s ciljem hranjenja vlasnika kazališta.

Kad se dostigne prag razumijevanja emocionalne drame u koju smo uvučeni (na ovaj ili onaj način), a dosad smo je smatrali jedinom stvarnošću, ne primjenjivanje tog razumijevanja u svakodnevnim aktivnostima (prelazak preko praga) na način prakticiranja vlastite slobodne volje u namjeravanju i ostvarivanju cilja odbijanja sudjelovanja u istoj, a u konačnici i upravljanja vlastitim emocionalnim ispoljavanjima, manifestira se kroz emocionalne frekvencije ili stanja koja se i dalje nalaze u okviru onoga na što ukazuju (ili što razotkrivaju).
Iz tog kuta gledanja, po mojoj skromnoj procjeni, komentari poput

Citat:
Mos misliti. Engleski lord otkriva neke tajne

Verovatno je deo nekog eksperimenta i ustvari misli da je kokoska

A njegovi programeri iz nekog mi (pa dodati broj) se valjaju od smeha po kancelariji

Opet "mos misliti". Oce oni i da ubiju te nevazne da bi to dobilo na vaznosti. Mislim, ne budimo naivni. Da je to nesto sto je realno istina, on ne bi ni stigao do te govornice, a narocito ga mi ne bismo gledali na jutjubu.


potpuno stoje i nisu nimalo naivni, nego upravo i dolaze kao produkt primjene shvaćanja pozadinske entropičnosti dinamike modela stvarnosti/predstave i jalovosti (čak i kontraproduktivnosti na planu razvoja organa/prijemnika za frekvencije/informacije šireg spektra) poklanjanja ozbiljnije pažnje ovoj temi.

Naravno, potpuno sam svjestan da ovo što (u ovom trenutku) vrijedi malome meni, ne mora biti ni od kakve vrijednosti ikome drugome.

Poz.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lord javno iznosi tajne
PostPostano: sub dec 11, 2010 11:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
A meni nekako izgleda da je jedno i drugo gledište u pravu.I ako ih pokušam spojiti u jednu cijelinu,poput pitanja "Zašto bi neka "lutka" iznosila neke inkriminirajuće podatke?",možda dođem do odgovora.
I sam se slažem s Al-om da bi matrix zaustavio takvu osobu,ali pitanje koje mi nailazi jest Kada?Ako uzmem primjer Kastenadinog prikradanja ili iz gnostike sakrivanja od svijeta (nešt takvog :oops: ),postoji mogućnost da ostane do sada živ i iznese te informacije.....Pitanje je zašto to radi?Ionako mediji to nisu prenosilli.
Sad ču malo......zakomplicirati sam sebi :shock: :lol: .
Ako pogledam,par zadnjih "važnijih" globalnih događaja su katastrofa u meksičkom zaljevu,wikiliks,sjeverna koreja......,Sanader :rofl i recimo ovo.
I u svemu ovome vidim (možda krivo),pipkanje ljudske psihe.I sad nisam siguran,jel to pipanje koliko smo opijeni samim sobom OPS il se jednostavno čeka neka određena reakcija mase ljudi kao bi matrix postigao željeni efekat.
U ovom sam trenutku mali optimista.Lord nije rekao ništa novo.Ali lord nije rekao ni ništa važno.Ako ljudi do sada nisu shvatili da je politika jedan veliki maskenbal,riječi ovog lorda su za takve ljude čista dosada i ludost.Također moguć poziv na nacionani nagon,kao i možda sakrivanje vlastitih tragova u nekom "biznisu"........tko bi ga znao.
Ako ništa drugo,ljepo je vidjeti da barem nešto izlazi na vidjelo,nešto za što bi se prije par godina mislilo da je nemoguće čuti od nekog političara.Samo trebam/o pripaziti da nas ne napadnu s leđa.
:occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lord javno iznosi tajne
PostPostano: ned dec 12, 2010 11:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Sve je moguće kao i uvijek! Netko je ovdje naveo da je zamalo dobio srčani udar!

E to mene interesira, kako to izgleda kad netko "zamalo" dobije srčani udar!

Obzirom da ne razmijem o čemu govori, sve što mi je u vašim postovima zapelo za oko je samo ta informacija, jedan je ubijen, a drugi nije! I taj drugi sad priča! Naravno, je li istina ono što priča? Zašto priča? Poremetio mu se program? Ima grizodušje? Služi nečem novom?

Uf koliko pitanja! A odgovora nigdje. Zato neću ulaziti u dubinu onoga što taj čovijek radi, pa ostajem samo na onom jednom pitanju o srčanom udaru!



Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 122 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz