Sada je: sub apr 27, 2024 9:20 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: sub jul 21, 2012 12:24 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 15, 2012 1:59 pm
Postovi: 28
Lokacija: Astral
Prije četiri godine počeli su da me prate neki ljudi, ne znam zbog čega. Prisluškivali su mi telefon i fiksni i mobilni. Vrijeđali su me nepoznati ljudi na internetu i na ulici, hakovali su mi kompjuter.

To je trajalo tri godine. Kada sam se vratila iz Beograda kući u Crnu Goru, ljudi koje slabo poznajem su počeli da mi dovikuju na ulici: "Prate me!", a niko u CG nije mogao da zna šta mi se dešavalo u Beogradu. Upoznala sam jednog momka koji mi se dopao i koji mi je posle nedelju dana poznanstva rekao ironično da me posmatraju iz satelita.

Otišla sam kod psihijatra nakon psihičkog loma i dobila lijekove. Kada sam izašla u čekaonicu, tamo se nalazila mlada žena koja je izgledom podsjećala na mene. Ona je bila u sredini okružena sa dva muškarca koja su nešto kucala u mobilnom telefonu. Kada me ugledala počela je da vrti glavom lijevo-desno, gore-dolje. Pokreti su bili brzi i sinhronizovani. Posle par pokreta, ponovila sam za njom ISTE POKRETE ISTOM SINHRONIZACIJOM bez svoje kontrole. Ona me samo pogledala i okrenula glavu na drugu stranu. Potom je došla moja majka i otišli smo kući.

Da li sam programirana?

_________________
When you have ruled out the impossible, whatever remains, no matter how improbable, must be the truth.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: sub jul 21, 2012 12:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Jesi :)

Prvo sto u lokaciji imas astral. Tu ti podsvijest govori za sto si najvise vezana.

Pracenje ljudi ne mora biti biti posljedica programa nego posljedica tvog nesvjesnog energetskog djelovanja. Kako negativni koriste u razne svrhe individue, tako ih koriste i pozitivni i neutralni u odnosu na nasu perspektivu... Vjerojatno te aktivirao netko odozgora, mozda samo tvoje vise simultano postojanje pa si nekim ljudima pocela predstavljati prijetnju...I ne samo ljudima nego i strukturama...

Meni kada su se pocele dogadjati neke stvari prije 6 godina mislio sam da cu popizditi...Pracenje automobilima...isti auti parkirani pred kucom u kojoj bi ljudi koji nemaju sta raditi u toj ulici satima sjedili i "cekali"... Kad sam jednom krenuo na jednog lokalnog mocnika koji me napadao sa energijom, dosavsi pred njegovu kucu i porucivsi mu mentalno: "ajde majstore, samo ti i ja", pred kucu je u gluho doba noci dosao auto ZG registracije, crn i skupocjen u kojem je sjedio neki gospodin i samo promatrao. Kada sam nakon pola sata otisao, otisao je i auto...

Iako sam pokusao vidjeti "ko je zapravo gospodin i sto radi"...u glavi mi je bila kristalna misao: "pusti...nemoj se pacati u to..."

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: sub jul 21, 2012 1:00 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 15, 2012 1:59 pm
Postovi: 28
Lokacija: Astral
Astral sam navela kao lokaciju jer sam uglavnom trećinu života provela tamo. Snovi su mi bili u astralu sa sve demonima i entitetima koji tamo borave i to svake večeri. Svaki san sam pamtila, sve lokacije, mirise, boje i svaku prikazu koja me napala. Silovanja, mučenja, kasapljenja su bila svakodnevni dio mojih snova. Detalje o snovima počela sam da iznosim na internet, da tražim pomoć ljudi sa sličnim iskustvima, tada su počela praćenja. Sumnjala sam da moje iskustvo sa astralom jeste ključan razlog zašto mi se sve ovo izdešavalo.

Mada ne znam kako sam mogla bilo koga da ugrozim, uglavnom sam ja bila žrtva svojih snova energetski, psihički...

Sumnjam da sam programirana zbog pokreta koje sam ponovila za onom ženom u čekaonici.

_________________
When you have ruled out the impossible, whatever remains, no matter how improbable, must be the truth.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: sub jul 21, 2012 1:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Layla je napisao/la:
Astral sam navela kao lokaciju jer sam uglavnom trećinu života provela tamo. Snovi su mi bili u astralu sa sve demonima i entitetima koji tamo borave i to svake večeri. Svaki san sam pamtila, sve lokacije, mirise, boje i svaku prikazu koja me napala. Silovanja, mučenja, kasapljenja su bila svakodnevni dio mojih snova. Detalje o snovima počela sam da iznosim na internet, da tražim pomoć ljudi sa sličnim iskustvima, tada su počela praćenja. Sumnjala sam da moje iskustvo sa astralom jeste ključan razlog zašto mi se sve ovo izdešavalo.

Mada ne znam kako sam mogla bilo koga da ugrozim, uglavnom sam ja bila žrtva svojih snova energetski, psihički...

Sumnjam da sam programirana zbog pokreta koje sam ponovila za onom ženom u čekaonici.


Nije te programirala ta žena. To je samo karika u lancu i taktika kako odvlačenja pažnje tako i iscrpljivanja ,,mete-žrtve,,. Proganjanje i ostale navodeće stvari sam prošla i sama, ali nikada nisam dala da to utiče na stanje mog mentala tipa psihičkog šoka-sloma ili nešto tome slično. Zbunjoze sam im hehehe,,opraštala,, ali bez ikakvog prisustva STRAHA u bilo kakvom obliku što je jako bitan faktor.
Ako si imala uvide-doživljaje samo kroz snove ali bez ikakvog predhodnog prčkanja sa nekim tehnikama ili bilo kojim oblikom nevidljivih stvari (može i pretjerana upotreba religijskih prčkanja) da bih ti mogla reći nešto više jako je bitna stavka, koliko imaš godina i naravno period uočavanja kad su stvari počele tj. opet koliko si tada imala godina.
Ako si ulazila u prčkanja sa nekim stvarima onda neki drugi parametri nose neke druge bitnosti i naravno da u u skladu sa tim i mogući odgovori-rješenja drugačiji.
Zašto ti ovo pišem. Pišem iz tog razloga jer ovo može biti velika raskrsnica koja vodi različitim smjerovima i pravcima tj.da li su to simptomi- putevi 1.BUĐENJA ili 2.OTIMANJA i MANIPULIRANJA tvoje duše.Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: sub jul 21, 2012 1:54 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 15, 2012 1:59 pm
Postovi: 28
Lokacija: Astral
Bila sam ateista do prije dvije godine.

Snove sam imala cijelog života, od kad znam za sebe sve do loma. Tada su počeli da se miješaju sa stvarnošću u vidu halucinacija, ali je pod dejstvom tableta sve nestalo. Sad konačno posle 27 godina nemam snove. Strah od snova nisam imala, sem kao dijete, ali me jesu iscrpljivali, jer bih se budila umornija nego prje spavanja.

Ono što me dovelo do loma je psihičko i verbalno zlostavljanje od moje 22. godine na svakom koraku, na internetu, na ulici, na faksu, čak i u kućnim posjetama od strane nepoznatih ljudi. To vuče paranoju koja je nakon par godina prešla granice izdržljivog, pošto su se miješali u svaki privatan kontakt sa bilo kojom osobom koju bih upoznala i uništavali mi kako prijateljske veze, tako i emotivne.

_________________
When you have ruled out the impossible, whatever remains, no matter how improbable, must be the truth.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: sub jul 21, 2012 2:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Layla, mozda nema veze s tobom nego s nekom osobom sa kojom si blisko vezana. Ja kada sam ko mladic hodao sa jednom curom, ta je privlacila na sebe kojekakva sranja a istovremeno mnoga od tih sranja prelamala su se preko mojih ledja...

zena niti je posebno izgledala niti je vanjstinom vapila za pozornoscu, ali najednostavan odlazak u neki klub privlacio je na nju i na mene hrpu debila. nemalo puta sam upadao u fizicke konflikte...verbalni su bili gotovo mandatorni...

Jednom na koncertu jednom neki pijani rabijatni Englez od sto picaka napikira se na moju zensku koja je prema vecini zena tamo bila privlacna kao radnica u tvornici olova, i pocne ju dirati po dupetu, gledajuci mene i trazeci moju reakciju, a ekipa iza njega cekala da samo izustim rijec da krenu na mene...

Cak i kada smo isli po jednom dijelu grada, razne ekipe bi njoj dovikivale: "picko" a meni "pederu"...Ono....Horror film...

Kada smo poceli ici drugim putem prema kuci, pored jedne tvornice, radnici bi fuckali a meni nakon sto bi ih pogledao derali se: "dodji dodji da te malo iztarapaniramo".

Kad bi bio sam ili sa bilo kim drugim, drugom ili drugima... (sa bilo kojom od mase frendica od kojih je vecina prema tadasnjoj zenski bila manekenska klasa...)...nista...Cim bi se nasao sa svojom...show...

No taj showtime bio je prekinut...

Sve je prestalo kada sam pukao jednom, uzeo metalnu pumpu za biciklo (sto se ne smatra oruzjem) i iskocio sa bicikla pred ekipu koja nas je vrijedjala vikanjem: "sta je majku vam jebem" i udaranjem pumpom po ogradi kuce po cijem dvoristu se se "predatori" razbjezali.

Interesantno je bilo promatrati dinamiku svega toga...Ja stojim pred kucom sa metalnom pumpom i urlam a ekipa pocinje polagano dolaziti do ograde smirivajuci me: "nije to tako decko, krivo si shvatio, mi smo se samo zezali itd."...

Kada sam razbio taj lanac, uskoro sam od cure popusio kosaricu...Taj put sa pumpom ispao sam "primitivac i gori od njih..."...Jeah....

Kasnije sam imao nekih iskustava da prolazeci pored copora ljudi ponekad neko vikne nicim izazvan meni: "dodji da te razbijem...".

Opet, stvar je prestala kada sam na pola sata postao psihopata, uzeo poveci cekic iz garaze, dosao do grupe i samo ih u tisini promatrao"...Ni pis...Svi odma postali englezi...

nekad se neki programi i paradigme trebaju prekinuti nasilno. Iako Ajnštajn lijepo govori kako ista reakcija na problem ne moze rijesiti uzrok problema, u odredjenim situacijama, samo se klin klinom izbija...

Ista stvar sa energetskim napadima...Trazis uzroke, pustas, ne branis se...No nakon nekog vremena puknes i vratis istom mjerom...I zamisli...Razrijedi se...

Materija je primitivna a masa visih djelovanja prolazi kroz prizmu materije...

Ne kazem da je kod tebe tako, ali da si obiljezena pitaj boga od koga i cega...jesi...

Astralni snovi puni nasilja znace ceste astralne otmice i jednu jos vjerojatniju stvar - da si MOD. Mother Of Darknes...zena energetskog potencijala koja se astralno i fizicki koristi za crnomagijske rituale iluminata i crnih bratstava...

Ne znam da li je ovdje igdje pisano o MOD...Ako nije, Pantelija o tome ima daleko vece znanje odmene pa neka napise nesto ako mu se da!

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Zadnja izmjena: Termalni Bata; sub jul 21, 2012 2:30 pm; ukupno mijenjano 8 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: sub jul 21, 2012 2:18 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 15, 2012 1:59 pm
Postovi: 28
Lokacija: Astral
Nailazila sam i ranije na taj izraz Mother Of Darknes, ali nisam znala šta znači. Fizički se ne koristim, ali astralno sigurno, posebno ako to uključuje sexualni napad. Moja astralna iskustva nisu samo u vidu snova, već i u vidu astralnih projekcija, kao i paraliza sna gdje sam bila često silovana od strane nekakvih entiteta. Osjetilna iskustva u ovim stanjima su snažna u vidu dodira, mirisa, ukusa, te je doživljaj stvaran kao da se zaista dogodio.

_________________
When you have ruled out the impossible, whatever remains, no matter how improbable, must be the truth.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: sub jul 21, 2012 2:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Evo sta su programi...Cim nesto konkretno krenem pisati, sabotaze i propustanje slova na svakom koraku... trebao bi prestat pisati duge postove jer svaki puta preletim preko neke greske...bem ti rastresenost :)


Layla je napisao/la:
Nailazila sam i ranije na taj izraz Mother Of Darknes, ali nisam znala šta znači. Fizički se ne koristim, ali astralno sigurno, posebno ako to uključuje sexualni napad. Moja astralna iskustva nisu samo u vidu snova, već i u vidu astralnih projekcija, kao i paraliza sna gdje sam bila često silovana od strane nekakvih entiteta. Osjetilna iskustva u ovim stanjima su snažna u vidu dodira, mirisa, ukusa, te je doživljaj stvaran kao da se zaista dogodio.


I sto ti to govori ako ne da se radi o skolskom primjeru astralnih otmica...

Miris sumpora ili zeljeza...4D OPS entiteti i neke frakcije demona...

Zujanje u usima ili pored usiju...grejsi...

Zelena izmaglica (mutna, ne kristalno svijetleca...to je nesto drugo)...grejsi...

"Padanje u trans" u svjesnom stanju, nicim izazvano...4D OPS tehnologija (ELF...povezano i sa HAARPOM i kejmtrejlovima)...

Moj savjet: povezi se sa vlastitim cuvarima (bez ikakvih rituala i slicnih sranja)...jednostavnom snagom volje i iskristalizirane namjere... I radi Simbad...Ja sam bio skeptican prema toj metodi koja se pojavila u moru sranja...ali stvar djeluje... Nije lose niti raditi Kompjutor Uma ili tehniku promatranja stvari u sebi, oko sebe i iz zivota u ogledalu, na traci, na ekranu itd...Ali Simbad ima puno jace zastite...Tim vise sto je ukljucena vlastita volja i kreativnost a aktivna imaginacija i asocijacije svedene na minimum...To je vec u startu jak stit sam po sebi...

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: sub jul 21, 2012 4:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Layla je napisao/la:
Bila sam ateista do prije dvije godine.

Snove sam imala cijelog života, od kad znam za sebe sve do loma. Tada su počeli da se miješaju sa stvarnošću u vidu halucinacija, ali je pod dejstvom tableta sve nestalo. Sad konačno posle 27 godina nemam snove. Strah od snova nisam imala, sem kao dijete, ali me jesu iscrpljivali, jer bih se budila umornija nego prje spavanja.

Ono što me dovelo do loma je psihičko i verbalno zlostavljanje od moje 22. godine na svakom koraku, na internetu, na ulici, na faksu, čak i u kućnim posjetama od strane nepoznatih ljudi. To vuče paranoju koja je nakon par godina prešla granice izdržljivog, pošto su se miješali u svaki privatan kontakt sa bilo kojom osobom koju bih upoznala i uništavali mi kako prijateljske veze, tako i emotivne.


Tablete isto kao kod nekih alkohol su samo napravile drugačiju ,,hemiju,, u mozgu-tijelu i tako napravile vještački paravan ili zaštitu od istine i pravog UZROKA dešavanja. Takve vrste tableta prije ili kasnije svi takvi ,,pacijenti,, prestaju uzimati.

Ako je u pitanju buđenje kada se napadi mogu pojačati kao vid STIMULATIVNOG načina kako bi duša krenula u shvatanje i istraživanje su period puberteta, 21 g., 28g. 35g. 40g. 55g. Ovdje se ide na tačnost + - jedna godina.
Između ovih godina npr. od puberteta do 21 godine, ili od 21do 28godine, od 28 do 35 godine itd može biti jedan od neizdržljivih razdoblja koje sam ja zvala hehehe, sjaši Murta da uzjaše Kurta kad se MORA krenuti u nekakav vid spašavanja iliti traženja izlaza iz situacije, jer je stvarno nemoguća.
U jednom takvom tvom životnom periodu koliko vidim ti si se zainteresovala za vjeru i od ateiste postala vjernik tako da je meni to odličan pokazatelj da se kod tebe ipak samo radilo o periodu buđenja tj. nekog duhovnog spoznavanja.
Taj proces će se i dalje nastaviti jer je,, iskra upaljena,, ne samo kroz vjeru nego i dalje kroz želju za spoznajom raznih drugih duhovnih stvarčica (već vidljivo kroz tvoje razmišljanje o tome jesi li MOD itd), jer religije nemaju ili nedaju odgovore na sva ljudska pitanja, hehehe.

Uglavnom nastavak traganja i istraživanja neće biti pitanje dali ti to želiš, nego ćeš jednostavno u shvatanje nekih spoznaja biti uvedena milom ili silom. Ovo milom ili silom će se smjenjivati po principu kad god budeš odlagala istini pogledati u oči i savladati tj. shvatiti neke lekcije duše bit će silom tj. životno bolno.Ako prepoznaš lekciju ,,učenje duše,, odigravat će se na sasvim jednostavan i lakši način, jer napadi su nažalost za veliku većinu ljudi najbolje i najkraće lekcije za uspostavljanje kontakta sa našom dušom, tj. mnoge stvari koje zna i koje nam želi reći.

PS. Kroz život doista trebamo paziti u šta ulazimo (tehnike i bilo koja pomoćna sredstva), ili bar nemojmo nikada prestati obraćati pažnju kad to što koristimo kao pomoć prestaje služiti svojoj svrsi, jer je to vidljivo kroz ponovne i moguće jače napade, što je opet jednako znaku za upozorenja da trenutno na nekom putu duše stojimo u mrtvoj tački iz koje treba otkočiti i krenuti dalje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: sub jul 21, 2012 8:25 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 15, 2012 1:59 pm
Postovi: 28
Lokacija: Astral
Nakon loma sam doživjela kundulini aktivaciju, tako sam spoznala Boga i Božji um, tako da nema veze ni sa jednom religijom, nego to nije tema.

Nisam sigurna šta da radim na sebi, a da u isto vrijeme ne dođem u poziciju reaktiviranja kundulinija, jednom mi je dosta za sva vremena, tu energiju ne umijem kontrolisati, ona jednostavno kontroliše mene. Htjela sam da probam neke tehnike deprogramiranja, ali sve su podrazumijevale meditaciju i aktiviranje čakri. Toga se zbog svega gore navedenog jednostavno bojim.

_________________
When you have ruled out the impossible, whatever remains, no matter how improbable, must be the truth.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: sub jul 21, 2012 9:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Layla je napisao/la:
Nakon loma sam doživjela kundulini aktivaciju, tako sam spoznala Boga i Božji um, tako da nema veze ni sa jednom religijom, nego to nije tema.

Nisam sigurna šta da radim na sebi, a da u isto vrijeme ne dođem u poziciju reaktiviranja kundulinija, jednom mi je dosta za sva vremena, tu energiju ne umijem kontrolisati, ona jednostavno kontroliše mene. Htjela sam da probam neke tehnike deprogramiranja, ali sve su podrazumijevale meditaciju i aktiviranje čakri. Toga se zbog svega gore navedenog jednostavno bojim.


Tvoj problem je ravnoteža znanja i bića, o čemu se detaljno govori u radu Gurđijeva.
Pretpostavljam da tvoja aktivacija kundalinija nije ni bila tvoja, nego ti je izazvana upravo zato da bi bila slomljena s njome i još lakše kontrolisana i iskorišćavana tvoja energija.
Da si zaista spoznala Boga i Božiji um ne bi imala probleme koje imaš. To si samo videla za trenutak, ali to nije postalo tvoje znanje i tvoje ostvarenje. Boga i božiji um je moguće videti, kao što se vidi planinski vrh u daljini, i da sve u vezi sa njim bude jasno, ali tek treba doći do njega i popeti se na njega, postati to. Ali um-ego zavarava čoveka tako da kada nešto vidi misli da je time sve završeno, da je to već to.

Ne podrazumeva svaka meditacija aktiviranje čakri. Prava meditacija ih budi uravnoteženo tako da se to događa ispravno i bez problema.
Ovde imaš sve što ti treba za pravu meditaciju i o radu Gurđijeva:
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/meditacija.rar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: sub jul 21, 2012 11:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Layla je napisao/la:
Nakon loma sam doživjela kundulini aktivaciju, tako sam spoznala Boga i Božji um, tako da nema veze ni sa jednom religijom, nego to nije tema.

Nisam sigurna šta da radim na sebi, a da u isto vrijeme ne dođem u poziciju reaktiviranja kundulinija, jednom mi je dosta za sva vremena, tu energiju ne umijem kontrolisati, ona jednostavno kontroliše mene. Htjela sam da probam neke tehnike deprogramiranja, ali sve su podrazumijevale meditaciju i aktiviranje čakri. Toga se zbog svega gore navedenog jednostavno bojim.


To je ono sto sam ti na pocetku rekao, da si aktivirana od vise svijesti da obavljas nesvjesne funcije i time uzdrmavas mnoge strukture i suprotne polaritete energija...

Govorim ti ovo jer se nalazim u istoj situaciji, samo na malo drugaciji nacin... Samo sto sam ja odmah znao ko me aktivirao a koje strane me istovremenio pokusavaju sabotirati...

Po mom misljenju vise se posveti vlastitim saboterima nego supresiji kundalini energije jer ces prije prosvicati nego nesto konkretno napraviti.

Gledaj to na drugi nacin...Da te aktivirala crna strana ne bi imala nikakvih problema u 3D...

Povezi se sa cuvarima, radi Simbad i radi na sistemima vlastite obrane.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: ned jul 22, 2012 1:54 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Zdravo Layla.

Upoređujući ono što si do sada napisala sa mojim iskustvima došao sam do zaključka da se radi o istoj šemi djelovanja, o istom kalupu. Oboje smo otimani i samim time oboje smo implantirani. Nadalje, prošli smo kroz fazu iscrpljivanja da bi potom doživjeli "nervni slom", odnosno ludilo, (paranoja, halucinacije, itd). Potom smo doživjeli aktivaciju kundalinija. Nakon svega toga smo liječeni ljekovima (pretpostavljam da primaš psihotike ukoliko si pričala o otmicama, odnosno da ti je dijagnoza jedna od nekoliko vrsti šizofrenija). Ja sam još prošao kroz pokušaj samoubistva usljed tog ludila te dva mjeseca "liječenja" u mentalnoj instituciji.

Meni se sve ovo dogodilo prije godnu dana. Prije tri mjeseca sam se skinuo sa ljekova. Prije dva sam pokušao da uradim prvi vođeni SIMBAD preko skype-a jer samostalno nisam mogao. Nije uspjelo sa Doricom zbog ometanja preko implanata i moje napetosti. Iz tog iskustva sam shvatio da ću morati na regresivnu hipnozu. Uradio sam je nedavno. Povadio sam i eliminisao sve implante i entitete. Sad sam ok.

To je prvi korak koji bih ti perporučio da učiniš. Uradi SIMBAD. Informiši se o SIMBAD-u na temi Abdukcije.

viewtopic.php?f=2&t=2274&start=260

Ako ne možeš uraditi sama obrati se članu foruma pod imenom alf ili kontaktiraj Doricu pa probaj preko Skype-a (naravno moraš znati engleski odlično). Doricu možeš kontaktirati preko ovog sajta (pošalji joj odgovoren test):

http://flashmentalsimulation.wordpress. ... ment-test/

Znači, prvo se moraš izmaći negativnim uticajima. A to znači: riješi problem otmica i implanta (putem SIMBADA). Kad ukloniš implante i prestanu otmice nestaće ta sadašnja mora oko programiranosti. To ne znači da si lišena programa ( svi ljudi ih imaju ) nego da si sigurnija u sebe, možeš da razaznaš što je što unutar tebe pa samim tim možeš početi sa radom.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: ned jul 22, 2012 7:17 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 15, 2012 1:59 pm
Postovi: 28
Lokacija: Astral
Dijagnoza mi je psihoza i liječim se antipsihoticima već dvije godine. Psihijatar mi je rekao da će biti potrebno još minimum tri godine ukoliko želim da sam potpuno zaliječena. Lijekovi mi prijaju, jer više nemam košmare i halucinacije.

Tu Simbad tehniku ću probati čim prije, nadam se da neće biti problem što sam pod tabletama, pošto one mijenjaju hemijsku strukturu mozga.

_________________
When you have ruled out the impossible, whatever remains, no matter how improbable, must be the truth.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: ned jul 22, 2012 9:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Layla je napisao/la:
Dijagnoza mi je psihoza i liječim se antipsihoticima već dvije godine. Psihijatar mi je rekao da će biti potrebno još minimum tri godine ukoliko želim da sam potpuno zaliječena. Lijekovi mi prijaju, jer više nemam košmare i halucinacije.

Tu Simbad tehniku ću probati čim prije, nadam se da neće biti problem što sam pod tabletama, pošto one mijenjaju hemijsku strukturu mozga.


Ti nemaš psihozu već problem koji si ovde opisala u vezi uticaja i programiranja.
U tom poslu na veliko rade psihijatri. Ti si njihovu kontrolu na daljinu samo zamenila ličnom posetom kontroloru (psihijatru).
Ako slušaš psihijatra nikada nećeš biti "izlečena" jer oni nikoga i ne leče.
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Z ... _smrti.flv
Lekovi ti ne prijaju jer više nemaš košmare i halucinacije, nego ne možeš ni da ih imaš zbog tih "lekova" jer ti oni parališu mozak. Oni ne uklanjaju halucinacije, samo sprečavaju mozak da može da ih ima. A to sprečavanje ima teške posledice i na druge funkcije. Njihovo se "lečenje" samo svodi na zombiranje ljudi tako da ne mogu da prave probleme.
Ovde je lepo opisano kako psihijatrijski "lekovi" proizvode bolesnike umesto da ih leče:
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Z ... lekovi.pdf


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: ned jul 22, 2012 10:05 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 15, 2012 1:59 pm
Postovi: 28
Lokacija: Astral
Gledala sam taj klip ranije i znam za sve ovo o čemu govoriš.

Međutim, alternativu nemam. Lijekovi su jedini pomoću kojih sam izgubila halucinacije. Prije toga nisam mogla da funkcionišem u svakodnevnom životu. Nisam mogla na posao, na faks, nisam mogla da komuniciram sa ljudima, da obavljam bilo koju rutnsku, a kamo li kompleksinu radnju. Sada sve to mogu.

Nus pojave od lijekova sam svakako imala, ali oni su sića u odnosu na moje stanje pod prisustvom halucinacija.

_________________
When you have ruled out the impossible, whatever remains, no matter how improbable, must be the truth.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: ned jul 22, 2012 11:03 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Ok. Tvoj stav mi je sasvim poznat jer sam se i sam oslanjao na ljekove jedan period. Ljekovi ti daju jednu vrstu sigurnosti. Međutim, hehe, ti si ZDRAVA. Osjeti to, ponavljaj sebi tu činjenicu.

Što se tiče SIMBADA pod ljekovima više informacija o tome ćeš naći u temi Abdukcije. Informiši se. Pročitaj danas tu temu, link sam ti već dao.
Potom, stupi u kontakt sa alf ili Doricom, da bi dobila još informacija u smislu koje korake da poduzmeš. Preporučujem ti vođeni SIMBAD od strane ili alf ili Dorice.

Ako ti što još bude trebalo, tu smo - samo pitaj.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: ned jul 22, 2012 12:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Psihijatar ako mu dodjes sa simptomima kundalini aktivacije dijagnosticira to kao psihozu, neuroze i fenomen depersonalizacije... Fenomen depoersonalizacije posebno je interesantna pojava jer zadnjih godina sve vise ljudi pokazuje te "simptome".

Za razliku od posjete psihologu prije 13 godina, sa kojim sam imao divan i produktivan razgovor (ima jako dobrih psihologa i psihijatara, iako su u debeloj manjini), posjeta psihijatru prosle godine (kada me se lupalo sa svih strana), rezultirana je 5 minutnim slusanjem preko kurca, dijagnosticiranjem fenomena depersonalizacije i neuroze te pripisivanjem triju vrsta "magicnih pilula".

Kako da ne :angel4:

Opcenito lijekovi bilo koje vrste...dalje od andola/aspirina i kafetina ne idem...

Jako lose energetski reagiram na sve vrste antibiotika, antialergena, anestetika, alkohola i opcenito bilo kakvih sredstava koje djeluju na centralni zivcani sustav...

Cigarete, zeleni / crni / crveni caj, tu i tamo blaga kava ili malo kole... To je sve.

Prilikom jedne posjete zubaru ne znam jel bilo gore meni ili mojoj zubarki, nakon sto mi je odvalila anestetik koji sam osjetio kao da mi netko vadi dusu van iz tijela, i nakon sto sam zamolio cuvare za ciscenje, energija mi je pocela izbacivati otrov iz energetskog tijela a ja se na stolcu tresti kao da me trese generator od 220.

Znam da je sirota zena uplaseno gledala i govorila: "ali to nije normalno" i ja kako ju smirujem: "eto samo jos tren pa mozemo krenuti dalje..." :angel4:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: pon jul 23, 2012 12:03 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub nov 26, 2011 1:43 pm
Postovi: 6
Lokacija: među zvijezdama
Hm. Znači s obzirom da te negativne sile kontroliraju sve, možda uopće nije pametno ovako iznositi svoja iskustva al dobro.
zanima me nešto - jasno mi je da oni žele svijet ostaviti u ovom stanju matrixa, ne žele da se probudimo iz "sna" i spoznamo sebe, Boga... pa zato se i okreću onima koji su spremni za promjenu, tj. koji imaju predispozicije da nešto učine. Ali zar ne bi takvi ljudi trebali biti teži za kontrolu, jer ipak,čuvaju nas svi anđeli? možda će ovo pitanje biti nekome smiješno, ono, anđeli ne postoje i sl., al ja sam se tisuću puta uvjerila da su sa mnom i da mi netko pomaže, kako god nazvali tu pozitivnu energiju..Zato mi nije jasno, zar je negativno jače od pozitivnog ? i dalje kad pogledam ovaj svijet, koliko god nas sve navodi da se udaljavamo od sebe, svoje biti, ima onih koji shvate tu božansku ljubav i žive život svjesnije od drugih..
premda vjerujem da jesam izprogramirana po nekim stvarima, ne želim si to u potpunosti priznati jer bi značilo da je mrak jači od svjetla, a nije, i koliko god nas oni mogli kontrolirati, ima i onih koji nam pomažu, zar ne? npr. jedini planet izbora o tom piše, u krajnosti je sve ljubav, treba voljeti i one "zle", jer je ljubav ono što oni ne razumiju..
i tako, sve me ovo zbunjuje--pričam to jer sam sinoć opet imala doživljaj,probudila sam se usred noći i samo sam osjetila to neko vibriranje po cijelim leđima i kralježnici i čula nekakve korake tap tap tap tako glasne a opet čudno tihe, nisu dolazili izvana, i naravno da sam počela paničariti, molila sam se i tako, odjednom sam se jako umirila i zaspala, pa se opet budila i bila u nekoj javi, čudno smirena..

_________________
...neka te oni na koje misliš po ljubavi prepoznaju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Programiranje uma
PostPostano: pon jul 23, 2012 2:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ispod bezdana negativno dominira jer veca denzitetska gustoca uzrokuje vecu inertnost duha pa tako i jace utjecaje onih koji se nalaze u bezdanu i oko bezdana...na nas...

Postoje andjeli...ko je rekao da ne postoje? Samo je to nesto potpuno strano nasem poimanju andjela koje je mas produkt religijskog programiranja i nametnute percepcije...

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 128 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 114 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz