Sada je: sub apr 27, 2024 11:15 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Velika-svjetska-kriza-na-pomolu?
PostPostano: sri feb 09, 2011 8:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
http://www.index.hr/vijesti/clanak/zast ... 37117.aspx

Zanimljivo,

ovo je za mene breaking news, ali opet zanimljivo-niti jedan drugi hrvatski medij nije prenio vjest.

http://portaloko.hr/index.php?option=co ... Itemid=124
ovdje malo sremežljivosti.

Mišljenja?

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: velika-svjetska-kriza-na-pomolu?
PostPostano: sri feb 09, 2011 9:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Pa nesto mi lici (smrdi) na neku pripremu, mozda uvodni scenarij, na nesto slicno kao onda we te ce???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: velika-svjetska-kriza-na-pomolu?
PostPostano: pet feb 11, 2011 2:04 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet feb 10, 2011 2:43 pm
Postovi: 3
Po meni nekoliko opcija:
Opcija 1
Sastanak da se objasni nova procedura vezano za curenje diplomatskih stavri preko wikileaksa

Opcija 2
Na pomolu svjetska kriza i pripreme za to (pod krizom može biti stvarno svašta)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: velika-svjetska-kriza-na-pomolu?
PostPostano: pet feb 11, 2011 3:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
možda ovo...

Corporate War Dates 1812 1912 2012
it seems like there are ALWAYS patterns to attempts at Global Dominance.

I highlighted the first day of the Coptic Calendar September 11th the other day. Today, I'd like to take a look at 'what normally happens shortly after the first decade of each new century, namely the 1812 war, the 1912 war, and the 2012 war...

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: velika-svjetska-kriza-na-pomolu?
PostPostano: sub feb 12, 2011 8:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
svaki scenario je moguć(wikile. je možda jedan od razloga), ali kada se desilo da imperator povuče sve veleposlanike istovremeno?
kada sam pročitao tekst, činilo mi se da sljedi nejakva objava, sad su se ušutili? :-k

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: velika-svjetska-kriza-na-pomolu?
PostPostano: uto feb 15, 2011 12:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 10:20 am
Postovi: 121
Evo ovdje sluzbene izjave. Mozda se zena jednostavno htjela na jednom mjestu obratiti svm veleposlanicima.

http://thecable.foreignpolicy.com/posts ... _territory


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: velika-svjetska-kriza-na-pomolu?
PostPostano: uto feb 15, 2011 9:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 27, 2009 9:03 am
Postovi: 240
i tako ojačati svoj lik da postane predsjednički kandidat na sljedećim izborima

_________________
so long, and thanks for the fish!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: velika-svjetska-kriza-na-pomolu?
PostPostano: sri feb 16, 2011 5:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet feb 08, 2008 10:55 pm
Postovi: 57
Ja cu samo da iznesem kako su se kockice poslozile kod mene u vezi sa ovom krizom kao i ukupnim promjenama koje se registruju na nasoj planeti.

Jednostavno bi rekao, dolazi gazda, "oni dolaze".

Za njihov povratak neophodno je pripremiti uslove na terenu, a to su Jerusalem kao njihov glavni centar, Egipatske Piramide ka glavni centar za komunikaciju, osmatranje i pracenje.
Golanska visoravan mjesto slijetanja i Sinaska gora kao mjesto za uzlijetanje., kao glavne tacke a sasvim sigrno da ima i manje vaznih odredista.

Sve to je stacionirano na Bliskom istoku, a podrucje obuhvaceno nemirima je upravo Bliski istok.
Ta podrucja moraju doci pod kontrolu jednog gazde, dali direktnu ili indirektnu ali ce biti pod jednim sesirom.

Mnogima vjerujem nije poznato da se iz svemira ili izlazak u svemir sa nase planete nemoze vrsiti na bilo kojem dijelu nego samo na odredjenim tackama a jedna i ujedno najveca tacka je iznad Bliskog istoka.

Sumeri, nihovi spisi a na osnovu njih da se sa sigurnoscu utvrditi da je to njihova glavna lokacija, tu su prvi puta dosli i odatle su takodje i otisli, poslije cega se na tom istom podrucju pocela siriti danasnja religija.

Sve u svemu to podrucje je bukvalno preorano raznim iskopavanjima u svrhu istrazivanja davne proslosti a Irak je platio ceh zato sto se veliki dio tih nalazista nalazio upravo na Irackom teritoriju a Sadm nije zelio biti saradnik na tom polju.

_________________
miki90


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: velika-svjetska-kriza-na-pomolu?
PostPostano: čet feb 17, 2011 9:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 10:20 am
Postovi: 177
Lokacija: na Žalu
miki90,
te tvoje kockice koje su ti se posložile, a još i više one na temi "Nibiru", mene jako podsjećaju na nečije tuđe kockice, naime one Z. Sitchina.
Da te pitam: zašto nisi odgovorio na pitanje o izvoru tvojih informacija, nego spominješ općenito neke 'sumerske spise', kao da se prodaju na kiosku.
Ovdje na forumu ljudi imaju običaj dati linkove, navesti izvore, kako bi informacije koje smatraju značajnima podijelili s drugima. Čemu škrtariti?

:love3:

_________________
Strahlen Gottes
sind wir hier auf Erden -
Brauchen's nur zu sein
und nicht zu werden.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: velika-svjetska-kriza-na-pomolu?
PostPostano: čet feb 17, 2011 11:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet feb 08, 2008 10:55 pm
Postovi: 57
Klejbezabla je napisao/la:
miki90,
te tvoje kockice koje su ti se posložile, a još i više one na temi "Nibiru", mene jako podsjećaju na nečije tuđe kockice, naime one Z. Sitchina.
Da te pitam: zašto nisi odgovorio na pitanje o izvoru tvojih informacija, nego spominješ općenito neke 'sumerske spise', kao da se prodaju na kiosku.
Ovdje na forumu ljudi imaju običaj dati linkove, navesti izvore, kako bi informacije koje smatraju značajnima podijelili s drugima. Čemu škrtariti?

:love3:

Kao prvo, zvuci mi kao da ti nesto smeta Sitchina?
Drugo zasto me povezujes sa njim, dali sto se on bavi Sumerskim spisima i Nibiriem a i ja ih spominjem ali ne u njegovom stilu i njegovoj interpetaciji jer su ovo moje kockice i sem izvjesnih dodirni tcaka nemaju bas puno slicnosti sa istim.
Trece nemogu ti dati nikakav link za sobstvenu interpetaciju jer jos nemam sobstveniu stranicu inace se koristim mnogim linkovima a koje uglavnom nadjem ovdje.

_________________
miki90


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: velika-svjetska-kriza-na-pomolu?
PostPostano: čet feb 17, 2011 11:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Minime je napisao/la:
i tako ojačati svoj lik da postane predsjednički kandidat na sljedećim izborima


Skažem se, lutkari koji povlače konce postaviće je za sledeću marionetu u ovalnom ofisu, naravno kad potroše ovu.

slika

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: velika-svjetska-kriza-na-pomolu?
PostPostano: čet feb 17, 2011 11:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 10:20 am
Postovi: 177
Lokacija: na Žalu
Sitchin nije ovdje napisao nikakav post, pa mi nije mogao ničim ni zasmetati. Stil je svakako tvoj, ali me u interpretaciju nisi uvjerio, sorry. Odakle si sklapao kockice što se tiče sumerskih spisa? Pošto su 'sumerski spisi' glinene pločice, velikim dijelom fragmentirane, a i pisane klinastim pismom, bome si se morao naraditi pri skockavanju, ako si to radio sam. Ako nisi, to što izbjegavaš navesti neki izvor, a Sitchin, kako vidim, to itekako jest (a ne samo 'dodirna točka'), čini mi se da ukazuje na to da kaniš prodavati tuđu robu pod svojom firmom. Već viđeno, i neuspjelo.

:love3:

_________________
Strahlen Gottes
sind wir hier auf Erden -
Brauchen's nur zu sein
und nicht zu werden.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 12 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 92 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz