Sada je: ned apr 28, 2024 3:03 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 99 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: sub mar 05, 2011 5:34 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa je tako nekako, to je zatečeni odnos koji radi na temelju velikog broja suučesnika, što je broj veći to je račun vjerovatnosti točniji, a ima tko računati i ima zašto računati.
Samo isto tako, što je broj suučesnika veći, to je i sistem tromiji za promjene, to je dvosjekli mač za kalkulante.

Što se tiće obmanjivanja, ne mora se ni to, sistem je dovoljno trom da ni svijest o obmanjivanju ništa ne znači.
Zapravo prestanak obmanjivanja znači i još negativnosti, još jedan veliki dugački jauk kojeg će netko pojesti za eventualni kraj sistema. Ta negativnost zbog prestanka obmanjivanja (zbog nekakvog buđenja) je ujedno i blokada, obrambeni mehanizam sistema.

Tu ima ono nešto što piše u transkriptima da potpuni nedostatak brige o sebi diže čovjeka pravo u 4D, sa time je maknuta ta blokada.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: sub mar 05, 2011 5:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 06, 2006 10:33 pm
Postovi: 127
Lokacija: Beograd
duboko zborish

_________________
*Isus*Buda*Tesla


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: pon mar 07, 2011 9:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
zanimljivo, valjda to vrijedi i po onome: "Tko voli svoj život, izgubit će ga, a tko prezre život u ovome svijetu, sačuvat će ga za vječni život." Vječni-4D.
Ma sve je to toliko jednostavno samo se meni još (a vjerovatno i mnogima) čini toliko komplicirano.... a uvijek su naizgled komplicirane stvari tako blaženo jednostavne.
Da se vratim na Lady... ma nemam zašto
daleko je ona od nas :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: pon mar 21, 2011 2:45 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned dec 26, 2010 9:43 am
Postovi: 28
http://www.youtube.com/watch?v=8WnCdf04ba0

Ovde sam ja cula prvi put Lady Gagu :lol: :rofl Cartman :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: uto mar 22, 2011 11:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
http://dnevnik.hr/showbizz/glazba/sokan ... -kosa.html
evo je opet, 5+23+11 umjesto + je zapravo križ.... ma divno
po novom hitu se vidi koliko je narod slijep i glup, kak dozvole da to bude hit kad se kuži plagijat... ma nije bitno.... sve to ide svojim tokom. al da nervira - NERVIRA


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: sri mar 23, 2011 11:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 18, 2008 12:44 pm
Postovi: 227
thats one ugly bitch!
slika

_________________
"The problem with quotes on the internet is that you never know if they are real or not." -Julius Caesar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: pet apr 08, 2011 6:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
lady gaga je visoka svećenica u ceremonijama u krugovima showbiznisa.
bila je već tu nekoliko puta kao neke druge poznate osobe i sjeća se toga djelomično. strašno puno laže i po prirodi je reptilian iz niže četvrte dimenzije.
zapravo ona toliko laže da je izmislila sve o sebi privatno što se može izmisliti.

ona nije obična zabavljačica koja je umno kontrolirana, ona je doslovno vanzemaljac sa agendom.
kao i beyonce. ostali su daleko ispod njih uglavnom. npr. rihanna je opsjednuta demonom, dok jayz samo surađuje.

teško za povjerovati da više ni pjesma nije samo pjesma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: pon apr 11, 2011 11:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Uopće mi to nije teško za povjerovat... ali ne mogu dovoljno naglasiti i izraziti koliko je ona meni ružna i odvratna... ma nešto prestrašno, da mi njena noga dotakne dvorište - taj komad zemlje na koji je stala iskopala bi i bacila negdje... odvratan je stvor.
Viš za Beyonce malo sumnjam - rekla bih samo "umno kontrolirana", a onaj gorilastoretardirani đej-zi - slutim da surađuje i ide u kojem god smjeru mu kažu - sve za svog Boga "Novac i moć". Vjerovatno dobiva uputstva što se tiče riječi muzika, stila i ubacivanja onih skrivenih zvukova i tekstova (kako se to već zove ne znam?) u svim vodećim "pjesmuljcima".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: pon apr 11, 2011 11:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
gle "slučajnosti" kad mi je prethodni post objavljen - 4 x se pojavljuje broj 11


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: pon apr 11, 2011 10:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
možda se čini da je lady gaga odvratan stvor, ali je jako talentirana i pjesmom i plesom
i zanimljive su njezine kreacije i ideje. zalaže se i za mir i jednakost, ali naivno, jer u konačnici mir i jednakost i jesu njihov cilj, ali ne pod slobodom čovjeka

iako je reptilian i sudjeluje u planu utamničenja ljudi na zemlji kao i svi oni drugi, ipak je njezina umjetnost izvedbe ekspresija jedne individue vođene svijesti

onaj spot za born this way više nije ni u granicama ovozemaljskog simbolizma pa prelazi u njihovu sferu i priča kozmičku priču na početku


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: uto apr 12, 2011 5:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
pope.is.alien. je napisao/la:
možda se čini da je lady gaga odvratan stvor, ali je jako talentirana i pjesmom i plesom i zanimljive su njezine kreacije i ideje. zalaže se i za mir i jednakost, ali naivno, jer u konačnici mir i jednakost i jesu njihov cilj, ali ne pod slobodom čovjeka


Kada si već na ovakvom forumu pokušaj da saznaš da ona uopšte nema svoje kreacije i ideje niti se zalaže za bilo šta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: uto apr 12, 2011 5:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
pope.is.alien. je napisao/la:
možda se čini da je lady gaga odvratan stvor, ali je jako talentirana i pjesmom i plesom
i zanimljive su njezine kreacije i ideje. zalaže se i za mir i jednakost, ali naivno, jer u konačnici mir i jednakost i jesu njihov cilj, ali ne pod slobodom čovjeka

iako je reptilian i sudjeluje u planu utamničenja ljudi na zemlji kao i svi oni drugi, ipak je njezina umjetnost izvedbe ekspresija jedne individue vođene svijesti

onaj spot za born this way više nije ni u granicama ovozemaljskog simbolizma pa prelazi u njihovu sferu i priča kozmičku priču na početku


Ah, zaboravio si navesti i da je odmah donirala lovu Japanu nakon potresa i tsunamija. Još malo i bit će nova Djevica Marija.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: uto apr 12, 2011 7:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
alf je napisao/la:
Ah, zaboravio si navesti i da je odmah donirala lovu Japanu nakon potresa i tsunamija.

Kakva je glupača čudi me da tu lovu nije donirala unapred, pre zemljotresa.

alf je napisao/la:
Još malo i bit će nova Djevica Marija.


Tu titulu je već zauzela njena programerka, Madona.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: uto apr 12, 2011 10:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
pope.is.alien. - mene zaista zanima kako vi vidite da je ona talentirana i pjesmom i plesom? Ovakav komentar mi je normalan za čuti od klinaca iz 8 razreda, inače sam imala dojam da ste pametna i bistra osoba ali ovo me baš iznenađuje. I koje su njene ideje??? To što ona na sceni radi samo je odraz onoga što živi i gleda, više imam ja talenata u spravljanju kolača negoli ona u bilo čemu.
To da sam ja profurala izlazak na scenu iz ljigavog jajeta, transformirala lica (ajmo reći da joj to nije prirodno) u nekog aliena.... to bio talenat jer to nije moj svijet i takve stvari nisam nigdje vidjela ... čekaj malo... jesam u nekim horror i SF filmovima tak da ni tada to ne bi bio talenat već samo kopija.
A pjesma "Born this way....". U pjesmi nema ni originalnosti, ni umjetnosti, ni ljepote, ni zvučnosti, ni ljepota stihova - čista jeftina kopija i jedino što u njoj vrijedi jest to što ona proizvodi i izaziva u ovcama.
A za što se zalaže? Pa čak ni fiktivno se ona za niš ne zalaže....
Al dok je zombija koji joj se dive - neka je i hvaljena i slavljena, tako treba i biti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: uto apr 12, 2011 6:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
Pantelija je napisao/la:
pope.is.alien. je napisao/la:
možda se čini da je lady gaga odvratan stvor, ali je jako talentirana i pjesmom i plesom i zanimljive su njezine kreacije i ideje. zalaže se i za mir i jednakost, ali naivno, jer u konačnici mir i jednakost i jesu njihov cilj, ali ne pod slobodom čovjeka


Kada si već na ovakvom forumu pokušaj da saznaš da ona uopšte nema svoje kreacije i ideje niti se zalaže za bilo šta.


poznajem strukturu djelovanja 'iluminata', pa i onih u showbiznisu dovoljno dobro da znam da ona ne kao programirana osoba, već kao aktivan i svjestan član njihove organizacije ima određenu slobodu sve dok ide u tom smjeru
dosta toga je unaprijed dogovoreno što se tiče njezine karijere, ali ideje za spotove donosi sama, a i sama piše pjesme

ne rade svi to, lady gaga i još neki sad na sceni su specifični po tome što su reinkarnirani 'zli' entiteti baš s tom svrhom, sad kada je pop kultura potpuno zauzela svijet i jedna je od najmoćnijih sredstava obmane

većina njih je umno kontrolirana i radi što im se kaže, kao npr. britney spears. umno kontroliranje je najjednostavniji način za sve, radi se svaki dan i donosi puno novca.
ali lady gaga i kanye west su visoko rangirani članovi i oni nisu kontrolirani nikako niti rade nešto što ne žele. nisu morali prodati dušu 'vragu' poput katy perry. ona je u astralu došla u kontakt sa jakim demonima sa kojima ne da je ušla u ugovor kao što su neki ljudi, možda i neki od nas, ugovorili tisućljetni ili neki takav ugovor, ona je prodala dušu zlu i pitanje je hoće li ikada više biti sposobna vratiti se

znam za ljude koji su još u razdoblju prije krista na zemlji sklapali dogovore sa demonima koji žele doći na zemlju preko tih ljudi. kroz brojne reinkarnacije i liječenja, još uvijek nisu uspjeli prekinuti ga, iako nije nemoguće. ali prodaja duše je skroz druga stvar. onaj tko je prodao dušu neće ni moći izdržati za 20-ak godina biti na zemlji fizički

npr. čuo sam jednom (u astralu doduše) da će justin bieber biti iniciran javno na idućim mtv nagradama ili grammyijima. to ne znam je li točno, vjerojatno ne, ali ne bi se ni začudio
prevelika je strka oko njega da ne bi postao učinkovita mašina za obmanu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: uto apr 12, 2011 7:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Na osnovu čega misliš da je duša nešto što se može "prodati" i "kupiti"?
Pitam jer osećam uticaj crkvenog programiranja u tvom rečniku.
Kao da potiče od Fritz Springmeiera i Cisco Wheelera.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: uto apr 12, 2011 7:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
vjeruj, ja sam isto mislio kad su mi drugi to tvrdili
ali nisam čitao te autore niti sam imao ikakvu kršćansku podlogu prije početka učenja o ovome

ali kako je dalje ispadalo, izgleda da se stvarno događaju ljudima stvari da kada su nesvjesni svjetla i kada misle da je situacija beznadna za njih jer ne poznaju to što su i tko su, onda dozivaju demone raznim ritualima. iz astrala ili čak one jače entitete (što je jače, objasnit ću) a demoni koriste njihov kršćanski um kako bi im prodali foru o prodaji duše
i jednom kad osoba dozvoli demonu da je zaposjedne, što se doslovno događa, i kada demon dođe sa osobom na zemlju on može biti puno života prikačen na dušu osobe
demonu je nebitan razlog zašto osoba želi da je on zaposjedne, oni bi dali sve da dođu na zemlju.
kada je demon u nekome, on sam želi uspjeti nekako na zemlji, a demoni mogu biti inteligentni, pogotovo oni iz viših hijerarhija drugih svjetova. osoba sa demonom sklopi specifičan odnos gdje se čini kao da su dvije osobe unutar jedne i osoba dannoćno može komunicirati sa demonom. većina pop pjesama rihanne, katy perry i sl. su o njihovim vlastitim demonima, sa kojima su stvorili takav odnos da su kao u ljubavnoj vezi. seks opsjednutih sa drugim ljudima je pak način na koji se demon može prenijeti ili otvoriti prolaz drugim demonima iz njegove dimenzije.

to kad kažem jači, znači da postoje jači i slabiji entiteti. od nižih bića viših svjetova do presnažnih entiteta poput nekih 'bogova' koji su harali zemljom reinkarnirani i izazivali užasne pokolje i katastrofe na zemlji. zemlja ima iskustva sa većim brojem takvih lažnih bogova i božica, a neki od njih su bili i gmazovi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: uto apr 12, 2011 8:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Sve to stoji što kažeš o demonima i njihovim uticajima, ali pretpostavljam da ne poznaješ lično Lady Gagu, pa otkuda onda znaš šta je ona radila po astralu i s kojim demonom?
Ili misliš da si dovoljno iskusan da možeš od oka da proceniš ko je samo programiran, a ko je dovoljno napredan da se svesno poveže sa demonom da bi uspešnije radio to što tadi?
Koliko ja vidim, njen zadnji spot o tome kako porađa vanzemaljca je čisto masovno programiranje, tačnije okidač za one već programirane.
Zato ne mogu da se složim da ona nešto radi sama po svojoj volji i pameti.
I ne izgleda dovoljno pametno kao neko ko zna šta radi, pogotovu ne kao neko ko svesno može da deluje na astralu i sa astralnim silama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: uto apr 12, 2011 8:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
ma, pametnija je ona nego što se čini
to sam vidio na nekim privatnim snimkama nje iz ranijih dana
samo je život skroz usmjerila na taj pravac i stalno laže


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lady Gaga - putokaz manipulacije
PostPostano: pet maj 06, 2011 10:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Malo sam se prešla, nije djevica Marija, nego Marija Magdalena! Hm, kuda vodi ta priča koju sada priča.....



http://www.opera-17.com/world/2011/05/0 ... smu-judas/

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 99 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 113 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz