Sada je: sub apr 27, 2024 8:14 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 384 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sub feb 05, 2011 10:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 07, 2008 7:57 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Malo mi je sumnjivo to - što tako puno zna o programiranju... kao da je i sam dio toga - ili se tim bavi(o)... :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sub feb 05, 2011 11:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Što više ljudi zna o programiranju to je sama moć programiranja manja.
Tj oružije o kojem naučiš sve što možeš, postaje manje ubojito po tebe (nas).

Elem, o svemu tome ima na netu, čak i patenti i šeme. Čak je i Galaksija dao linkove i preveo članke na sajtu (Kontrola uma, i slično).
Ima čak i preklapanja između članaka sa Galaksije i textova u ovoj knjizi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: pet mar 25, 2011 4:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
chriz je napisao/la:
...i isto se nadam da ako dodje to konacnog obracuna izmedju nas samih da ce se kasopejci udostojit doc osobno te nas malo korigirat,stvarno nam triba nadvlast jer smo kao rasa totalno otupili te se odvojili od nas samih

i jope' :blob: :blob: :blob:
:angel4: [-o< :notworthy: :toothy2:










:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: ned apr 03, 2011 6:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
MonteChristo je napisao/la:
mislim odlične napomene zoka.
zemlja je za sve osim za okorjele materijaliste živo biće.
diše i komunicira, a to je već i više nego dovoljno da bi je shvatili kao živo biće.
čak i misli se shvaćaju kao entiteti.
zemlja samo diše puno sporije. u proljeće izdahne i tjera sve biljke na površini u smjeru daha, u jesen udahne i sve se na njoj povlači. na suprotnoj hemisferi je obratno.


Svaka ti cast kako si ovo lepo rekao...

misiiim,mnogo mi se svidja :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri apr 06, 2011 11:45 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto apr 05, 2011 8:26 am
Postovi: 17
Lokacija: Patala
baki je napisao/la:
Artist je napisao/la:
...ko kaže da je zemlja prenaseljena? to netko kaže

Pa ja kažem :D
Ne bi bila prenaseljena da na njoj žive savesni ljudi, ali i jedan skot na njoj je dovoljan da je učini prenaseljenom... Ali, nažalost, nije samo jedan :mrgreen:



yup overexploatation not overpopulation..

ljudi je previše s obzirom na njihove "potrebe" -šuplje, ali pogubne po Gaiu.

_________________
“The Freedom which lives in My Depth is the highest reward only for those who truly strive for it..”


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: pon apr 25, 2011 11:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
SSgt Barry Sadler, Ballad of the green beret



It's A Good Day to Die (Starship Troopers 3)



Očigledan pimjer mentalnog programiranja od strane Četvrtog Rajha u cilju regrutacije ovaca iz stada radi depopulacije i profita.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: uto apr 26, 2011 2:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Poslato: Sub Apr 23, 2011 12:24 am
spyro je napisao/la:
The important thing is not what goes into your mouth, but that which comes out of it.


Doduše i Sotona je iskušavao Isusa. Nije bitan Isus nego Sotona sada. Njegovo je da vas testira pa sad ono jedino ego može biti povrijeđen pa sada.

Znate što gadite mi se i vi vegetarijanci i mesožederi i bilo koji koji o ovome filozofirate. Vi ste svi jedna bagra isto ko i novčić s dva lica. Treba vas provocirati namjerno da vidimo gdje su vam programi. Ovu temu treba ukinitu s foruma radi ometanja bitnijih stvari. Tko ima psihičkih problema i ovo mu smeta nek ode u psihijatra.

A ovo je poruka za normalne :

The important thing is not what goes into your mouth, but that which comes out of it.

I bilo koja normalna osoba na bilo kojem forumu kad se o ovakvim temam počme uopće raspravljati samo će copy pastat ovo šta sam dao i zaključat svaku daljnu komunikaciju.

Imate psihijatre okolo i jedni i drugi pa se javite njima a ne nas davit s glupostima. Aj Bog.


Poslato: Sub Apr 23, 2011 12:30 am
spyro je napisao/la:

Pa siguran sam da ima forum o hrani na ovim prostorima pa nek idu tamo i raspravljau o tome šta tko voli jist a ne ovdje.

Mogu i na reiki forum. Tamo će im i ovako i onako tzv reiki MAJISTORI oprat mozak ako jedu mesu.

Tamo će nać istomišljenike o vegetarijanstvu pa nek se tamo svađaju oko toga.

Cijelu stvar zaklopiš samo s jednom rečenicom i zakljućaš temu.

Ta rečenica je ova :

The important thing is not what goes into your mouth, but that which comes out of it.

Ovako glupim temama uostalom i nisu mijesta na ovakvim forumima.

Gastronomija net il tako nešto ukucajte pa tamo pišite o glupostima.

Ovdje to nikoga NE ZANIMA.

A ako vas nešto žulja na relaciji mesožder vegetarijanac upišete psihijatrija com pa se njima obratite.

A ako ste vegatrijanac možete i upisat reiki hara pa će vas tamo podržati.

Ovdje s glupostima ono da ne budem grub al nikoga to ne zanima šta jedete.

Koga to brige ?

The important thing is not what goes into your mouth, but that which comes out of it.


Poslato: Sub Apr 23, 2011 1:06 am
spyro je napisao/la:
Bogy je napisao/la:
Jer djeca su mudrija od nas!


Zaista ?

A šta ako se inkarnira neki zloćesti u tijelo tog dijeteta ?

Il glupi neki ?

On je pametan.

Pričaš gluposti.

Jesu neka djeca su jako pametna i večina je ok al konstatacija NIJE TOČNA.

Genraliziraš.

Ustvari cila poanta tvog posta je kako si ti pametan jer ti nisi htio jesti meso al eto sad tvoji stari roditelji iz zdrastvenih razloga jer im je kao eto valjda doktor rekao nije bitno ne smiju PA SI TI PAMETAN.

Evo svi ti na forumu pliješćemo kako si strašno TI pametan.

Pod hitno zaključat ovu temu i sve ovakve slićne i stavit onu rečenicu koju sam postao.

Ima psihijatrija com il gastronomija com pa nek tamo pričaju a ne ovdje.

Nitko nas ne plača trideset eura po satu da budemo nečiji psihijatri a niti da slušamo nečije gluposti.

I uostalom nije uopće točna medicinska konstatacija da stariji moraju izbacit meso iz uporabe.

Ono nadrobija si toliko gluposti samo kako bi reka kako si ti ispa PAMETAN sa svojim starcima a u osnovi si da ti ne kažem ja šta.

I zato i ovakve i slićne teme se u startu zakljućavaju s jednim jednostavnim :

The important thing is not what goes into your mouth, but that which comes out of it.

I to je to.


neki su programi brzi,neki spori
a neki sporo-brzoponavljajuci ,
bash kao pokvarena LP plocha - 33/45/78 obrtaja
:blob:
12:24 am
pa jope' :blob:
12:30 am
i jope' :blob:
1:06 am
sve dok neko ne iskljuchi gramofon
ili dok se ne prekine napajanje usled solarne oluje :toothy2: :angel4:


:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: uto apr 26, 2011 5:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
spyro je napisao/la:
U Hrvatskoj je ljudima prekipio film.

Mogu jugokomunjare i veliko Srbi pričat šta god oće al gotovo je.

Sad ćemo uzeti stvar u svoje ruke.

Marko Perkovic Thompson E moj narode

http://www.youtube.com/watch?v=KbqSYW6cILM

Gotovina je bio kap koja je prelila kap na čašu na ovim prostorima.

Rat.

Sad možete filozofirat koliko oćete al to je sve bla bla bla bla vjetar najobičniji od sada pa nadalje.

Amerika nikad neće dopustit cijepanje Bosne ko što želi Dodik. Neće ni Hrvatska. A neće ni muslimani u Bosni. Pitanje je vremena kad će Dodik i Srbi u Bosni napraviti fatalnu grešku koju je napravio Milan Babić. Samo je pitanje vremena. A napraviti će je a onda su gotovi.

HRVATSKA SRBIJA PAD KRAJINE 1

http://www.youtube.com/watch?v=ujiRVdNKXQA

i jope' :blob:


:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: uto apr 26, 2011 9:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 17, 2010 5:19 pm
Postovi: 398
Lokacija: sada i ovdje
a i ti baš imaš puno razumevanja kartikeya prema čovjeku #-o [-X

ko zna šta ga mori, i šta uopće čini, i zašto to sve čini.... nemoj ti biti čudovište kojim druge nazivaš, potrudi se pa budi bar malo čovjek :thumbup:

_________________
-Evo moje tajne. Vrlo je jednostavna. Dobro se vidi samo srcem.Bitno je očima nevidljivo...
-Vrijeme što si ga posvetio svojoj ruži čini tu ružu toliko dragocjenom...
-Ljudi su zaboravili tu istinu, ali ti je ne smiješ zaboraviti. Zauvijek si odgovoran za ono što si pripitomio. Odgovoran si za svoju ružu..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: uto apr 26, 2011 9:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 10, 2011 9:32 pm
Postovi: 46
kakvi su se samo preokreti događali danas na ovoj temi, postovi su brisani , pa opet stavljani, pa brisani i opet stavljani, ni sami odgovorni ne znaju sta ce, totalna konfuzija.... nije valjda da ova tema stvara takve velike odluke, sta i kako napraviti :-k :-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: uto apr 26, 2011 9:31 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Evo još jednom da se obriše pa se valjda više neće reinkarnirati.
Razumijem ja spiru, ali mora se smiriti, hitno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri apr 27, 2011 6:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Artist je napisao/la:
a i ti baš imaš puno razumevanja kartikeya prema čovjeku #-o [-X

ko zna šta ga mori, i šta uopće čini, i zašto to sve čini.... nemoj ti biti čudovište kojim druge nazivaš, potrudi se pa budi bar malo čovjek :thumbup:



Odrastao sam u kući koju su ustaše do pola zapalili u drugom svjetskom ratu, moj djed ju je nekim čudom spasio od potpunog uništenja, vidio sam u oluji što čovjek čovjeku može uraditi, vidio hrpetinu leševa.
Pokušali su me i četnici ubiti 91 godine itd. .
Ne ubrajam se niti u jedno od poznatih stada, niti mi pastir treba, osjetio sam na vlastitoj koži što mržnja kakvu pojedinci siju na ovom forumu može učiniti i ne želim imati razumjevanje za mračne tipove poput spyro ili koga već.
Takva ideologija kakvu zastupa spyro je sijala zlo i smrt na ovim prostorima, bez obzira kojem nacijonalnom taboru pripadali.

Dragi moj Artist, mene su zmije poput spyre grizle i ujedale ali me nisu uništile, danas takvi ili su počinili suicid ili su na putu da to urade kad tad jer ih razdire vlastita savjest, na žalost ima i dobar dio onih kojima je savjest amputirana i nikad im zla nije dosta, niti se kaju za počinjeno, za takve imam samo riječi žaljenja i neka im je kuća daleko od moje ko što i jest.

Odoh ja :offtopic:

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri apr 27, 2011 9:09 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ima takvih priča na obje ili više strana, a sve zakuhano i isprogramirano od guzonja, zato pusti tu tematiku, nije cilj ovog foruma da se nekom povraća kad čita postove ovog tipa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri apr 27, 2011 11:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ova tema je postala tako zbunjujuća da su čak i Sivi mačji kašalj za vas. Ne znam zašto mi je post obrisan a tu nekakvi napuhani mržnjom i bolešću ostali.
Niš mi nije jasno.
Baš niš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri apr 27, 2011 2:59 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Artemida tvoj post je bio u redu, svaka čast... ali nadovezivao se na post koji je trebao biti obrisan i onda nema smisla da tvoj ostane kao komentar u prazno, mora ostati neki tijek rasprave, a ne samo razbacani postovi.
Oprosti ako te to zaboljelo, nije s takvom namjerom.

Koji postovi sa mržnjom su ostali?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri apr 27, 2011 3:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Ok - nisu možda sa mržnjom ostali ali jesu oni sa... pa ne bih htjela vrjeđati no nekako se izražavaju stavovi ko da slušam Dnevnik, te četnik, te ustaša, te Hrvatska.... Toliko sam alergična na to da je to strašno, budem alergična kad to čujem oko sebe ali ovdje očekujem ipak malo viši nivo!
Na prvom mjestu na vrhu piramide - ČOVJEK - Narodi svijeta, a ispod dolje na samom dnu religije, nacionalnosti i svi ovi majmuni koji nas još vode. Al neće dugo.
Nema problema za moj post, sad razumijem zašto je brisan, već sam posmislila da se žele i ovdje malo mazati oči i razdvajati ljude.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri apr 27, 2011 3:50 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Artemida je napisao/la:
nekako se izražavaju stavovi ko da slušam Dnevnik, te četnik, te ustaša, te Hrvatska.... Toliko sam alergična na to da je to strašno, budem alergična kad to čujem oko sebe ali ovdje očekujem ipak malo viši nivo!

Upravo zato su postovi i obrisani, mogu ljudi biti i u pravu, ali čim se tako nešto spominje pali se vatra kraj benzina, a to je tu nepotrebno.
Drugi put žalbe na moderaturu molim šalji preko PM-a nekome od admina, moderatora, takva su pravila.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri apr 27, 2011 4:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 2:44 pm
Postovi: 882
Origins and Techniques of Monarch Mind Control

Za prevod koristite Online Prevodilac.

_________________
http://truthfrequencynews.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri apr 27, 2011 7:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet aug 01, 2008 10:33 pm
Postovi: 452
Lokacija: v. gorica
Artemida je napisao/la:
Ok - nisu možda sa mržnjom ostali ali jesu oni sa... pa ne bih htjela vrjeđati no nekako se izražavaju stavovi ko da slušam Dnevnik, te četnik, te ustaša, te Hrvatska.... Toliko sam alergična na to da je to strašno, budem alergična kad to čujem oko sebe ali ovdje očekujem ipak malo viši nivo!
Na prvom mjestu na vrhu piramide - ČOVJEK - Narodi svijeta, a ispod dolje na samom dnu religije, nacionalnosti i svi ovi majmuni koji nas još vode. Al neće dugo.
Nema problema za moj post, sad razumijem zašto je brisan, već sam posmislila da se žele i ovdje malo mazati oči i razdvajati ljude.


Pored svega što sam prošao i dalje gledam u ljudima svijetlu stranu njihovog bića, ali ako je netko stvarno toliko plitak da se sa njim ne može otvoreno izmjeniti nekoliko pametnih rečenica jednostavno ga ostavim na miru.
Izjave koje SPYRO iznosi su pliće da gore ne može biti, ostao sam šokiran jučer kad sam otvorio ovu stranicu, čak sam nekoliko puta provjeravao da nisam na krivom forumu, ostao sam zaprepašten.
Cijenim ovaj forum i sve normalne sudionike, poznajem i neke njegove moderatore koji su zbilja posebni i hrabri ljudi, koji su uložili ekstreman trud održavajući forum sve ovo vrijeme.
Stvarno nebi bilo u redu da se ovaj biser pretvori u nešto poput INDEX-a ili njemu slčnih foruma.

Svima lijep i srdačan pozdrav

_________________
JEDNOM SE ŽIVI ALI VJEČNO


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Mentalni Programi
PostPostano: sri apr 27, 2011 8:52 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Sve se to izvrsno uklapa u temu, mentalni programi za široke mase + specifični programi za veće-manje grupe i pojedince, samo eto treba maknuti ono što je prevruće da ne prigori tema.
Mislim da je sad narod na balkanu kako se ono kaže "bure baruta".


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 384 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 111 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz