Sada je: sri maj 29, 2024 11:24 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 529 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet jul 26, 2012 11:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
I tako znači, kažeš tvoji čuvari su jači od mojih? E baš nisu, moji čuvari su jači od tvojih! Ti tvoji nisu za verovati, programiraju te! Ne, ti tvoji programiraju tebe! More kad te moji dovate za astralnu gušu ... Moji čuvari su bolji od tvojih! Ne, moji čuvari su bolji od tvojih! Ne, tvoji čuvari su bolji od moj... e jebiga.


Nekad mi je jednostavno jako drago što nisam ni prosvetljen ni probuđen.

:love3: :occasion5:

Btw, fina pesmica, Bato :) Vokal je za svaku pohvalu, i melodijski i što se izvedbe tiče. Iako mi taj muzički stil baš ne leži, stvarno je ok.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet jul 26, 2012 11:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Btw, SVI. Posle prethodnog posta sam iz prve ruke spoznao šta to znači "sken" ... Ko god da si, nemoj da ti se ponovi :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: čet jul 26, 2012 11:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Pitam prijatelja u vezi ove situacije, neka odgovori prvo sto mu padne na pamet na tri pitanja:

A, B, C ili D?

A, B ili c?

Broj od 0 do 100?

(svako slovo je jedan odgovor a zadnje je skala u postocima tocnosti)

I kaze frend: C, A i 78.

Zatim se obratim Sjenku sa istim pitanjem. U drugom pitanju slucajno zamijenim A i B (posto sam primarno u pocetku mislio na A kao B i obrnuto, ali sam u startu promijenio)

Sjenko kaze: U prvom me pikau A, B i D, C je mekan...znaci - C.

U drugom je B.

Broj je 78.

P.S. Sjenko pojma nije imao o rezultaima od drugog frenda...

Ha? Ha? Ha? Who is the mean mother fucker? :love3:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pet jul 27, 2012 12:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Valjda, nasao si se na vjetrometini... :wink: Ni kriv ni duzan :glasses7:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pet jul 27, 2012 12:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Šta da vam kažem, poradite na štelovanju nišana i nastavite se klati međusobno, a ja odo da spavam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pet jul 27, 2012 10:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
Termalni Bata je napisao/la:
Vidi vidi kako se otvaras =D> Cim ti neko nesto direktno kaze, ti odmah da je na nizim frekvencijama...

Svjetlo? Daleko si ti od svjetla :) Svjetlo materije, mozda...

I ja upravo trazim smajli gdje se jedu kokice i pritom nezainteresirano tipka po mobitelu :)

I kazes, ide biznis?! Pastva placa? I drugi ucitelji dolaze k tebi jer su se sapetljali o nize frekvencije...I saljes entitet u svjetlost. I mices cipove sa ljudi. I deprogramiras ljude. I tjeras zle vanzemaljce od ljudi...

J-e-b-o-t-e =D> "Well, shave my legs and call me Dorothy" :thumbup: :mrgreen:

Prvo kradem energiju. Sad i sve skeniram...Sta ce tek u slijedecem postu biti? :thumbup:

Ne patim od mesijanstva, ali pate neki koji su optereceni "mojim"... Svoje romane pisem cisto iz gusta i za dusu i niti ih namecem drugima niti se nesto posebno po netu prezentiram. Ko zeli, neka cita, ko ne, ne. Ja sam sretan sto se mogu necim kreativnim baviti, sto mi istovremeno sluzi kao neka introspekcija i retrospekcija vlastitog iskustva, koje je ispremijesano i dobrim stvarima i losim stvarima i chanelingom i programima i kristalnim spoznajama ali i ego tripom. Jedina stvar koju bi mijenjao je kada sam u jednom poglavlju romana napisao da su reptili jedni od minornijih igraca koji pretezno samo promatraju u utjecu na one sa vecom kolicinom reptilske genetike, te da postoje drugi mnogo gadniji koji iz pozadine reptile isturuju u prvi plan. Taj info nije imao veze niti sa kanalom niti sa vodicima vec sa mojim ego tripom i fazom da otkrijem "zavjere iza zavjera", da bi kasnije skontao (samo)manipulaciju i obmanjivanje koja je trajala sve slabijim intenzitetom gotovo pa godinu dana...iako sam iznutra znao da to ne drzi vodu, pokusavao sam na sve nacine opravdati primarno napisanu glupost. Priznam. Iluzija je definitivno pukla kada sam napisao pjesmu "Reptilian Agenda" i uvjezbavao je sa bandom i tokom tih par dana u noci me se budilo, stalno je nesto sabotiralo probe a stara psihopatkinja dozivjela mozdani udar.

Mogu li biti otvoreni od ovoga sto sam napisao?

Ispricat cu ti jedno svoje iskustvo (iako njime riskiram ban sa foruma) sa administratorkom jednog foruma koja je od kada sam dosao na taj forum imala konstantnu potrebu da visi na meni. Gdje ja, tu ona. A sve neke kontre a sa druge strane osjecam jal i pritajeno divljenje istovremeno. Osjetio sam preke nje povremeno i lagane energetske napade. Osobi idem na onu stvar ali ne moze me pustiti. Sve neke sitne podbadalice, ovo, ono... Al svejedno, nisam nikad zelio svadje nego sam to vise volio argumentima rijesavati... I jednom prilikom uhvati ona mene na chatu i pocne se zaliti na strahovite migrene koje ju muce godinama. I pitam jel mogu pomoci. Moze. Ja sam napravio nesto sto ne bih nikad vise nikom radio, a da tu osobu dobro ne poznajem i da sa njom nisam blisko vezan...Zamolio sam svoje cuvare neka ako zele pomognu zeni da joj se makne glavobolja...I zena me drugo jutro kontaktira poduzim postom u kojem mi naprica kako nikad nije osjecala takvo olaksanje u glavi i kako je prvi put u pet i vise godina potpuno lagana i svjesna svega. Ok. Ja rekoh: dobro, ja sa time nemam veze...zahvali mojim cuvarima...

I najednom, istu vecer, oslobodjena glavobolje ona ne moze "na astral". Nesto joj ne da. Nesto ju je "cijelu zatvorilo". Ona to ne moze izdrzati jer "ona mora svaku vecer na astral"...Ok. Ja se zabrinem skroz i sam sebi govorim kako sam glup sto sam se uopce isao u to petljati jer pitaj boga sta se ipak moglo nakaciti...I na kraju, zena pocne pisati po cijelom forumu kako sam demon, kako sam posalo demone na nju, kako vise (najbolji dio) "ne moze ostvariti kontakt sa Krišnom" (kasnije tvrdila da je jedino nju Krišna stvorio) itd...Ja sam i dalje bio zbunjen jer tako nesto se nije smjelo dogoditi. I zena unajmi nekog mladog momka koji ima izvrstan dar skeniranja neka on mene provjeri. I provjeri mene taj momak i kaze: "On ti je poslao entitete koji su ti maknuli glavobolju. Oni su to napravili (maknuli glavobolju). Nesto iza tebe pokusalo je napasti njega a ono sto stoji iza njega poklopilo je i tebe i ono iza tebe. Preciznije receno - blokiralo." I to sam tek kasnije saznao, kada je cijela ta drama trajala danima... I kasnije mi je taj momak samo potvrdio ono sto sam znao i sam, ali naivan i pretolerantan nisam tome davao pozornost. Ta zenska osoba je MOD, demonizirana, histericna i emotivno totalno rastrojena. I nakon niza histericnih ispada na forumu tih dana, napisao sam osobi "da je ocito stvorena jedino za kuhacu i kurac, te muza koji ce je svakoga dana barem nekoliko puta isamarati, da joj istjera gluposti iz glave".

Poanta je...na Ohalu forumu sam demon, na Reiki forumu sam "administratorki napadao macku sa energijom, jer je (zamislite) macka povracala dok smo pricali" (sto inace macke nikad ne rade...jel), na Objavama sam od jednog momka etiketiran kao: "onaj koji je iniciran arch demonom Darvazuelom kad je ko mali proucavao magiku ko beba zvecku" (nit sam ikada cuo za tog demona niti sam ikad proucavao magiku ko beba zvecku..stavise...uvijek zazirao od toga).
Ovdje ispadnem kradljivac energije i eto sad skener...

Zamisli, sa jedne strane spasavam mačiće iz vode, micem puzeve po cesti, rasplacem se na emotivne scene u filmovima a po forumima ljude napadam sa demonima, kradem im energiju i skeniram ih... =D> A opet moguce je...Da citiram Iliju Cvorovica: "Sta je to meni, Jakovljevicu? Ja sebe ne mogu da vidim izvana" :glasses7: I naravno, primitivci me mrze, demonizirane osobe osjecaju se neugodno u mom prisustvu, non stopme se napada...Pa ja sam mislio ako sam toliko zao da bi sada trebao imati vilurinu na tri kata, jahtu i neku pastvu pod sobom koji bi pozorno upijali svaku moju rijec i klanjali mi se. A ovako...sve radim za đabe :) I jos me manipulira kucni kontrolor i svasta preko nje... :) Slab sam ja demon onda :rofl

LOgicno pitanje je: "Termalni, ako imas te nekakve vodice i cuvare koji te stite od tko zna kakvih stvari, zastio te ne mogu zastititi od jedne obicne babe i od napada ljudi iz kojekakvih kako ti kazzes, undergorunda i kojekakvih uzurpacija i kradja energije?". Logican odgovor je: "Zato sto su Arwen, Znak, Vjetar i Blagoje u pravu sto se tice onoga da ja sam mnogo puta dramatiziram i da sa jedne strane uzivam u svom egu koji se valja u kaljuzama napada." To priznam, ali ne iz perspektive cjelokupne slike koju namecu oko toga.

Zamislite covjekakoji je dozivio kojekakve uzurpacije i dozivio svojevrstan energetski PTSP, te na svaku i najmanju uzurpaciju skace u stavu: "pusku na gotovs" i vracaju mu se flashbackovi na neke gadne stvari koje je prozivio. A da nisam traumatiziran, to bi bila potpuna neistina.

No uglavnom, da ove svoje nebuloze privedem kraju, pa (Ilija Cvorovic): "ako me se za Dan Bezbednosti sete, sete se....ako ne....ja sam izvrsavao svoju duznost...moje je bilo - da radim" :)

Ja ne skeniram. Ali ako se nadjem u opasnosti moje zastite i cuvari skeniraju. I ja mogu reci da sam preko jednog clana prije dvije veceri imao energetski napad (osoba me napala nesvjesno, ljutnjom) ali sam propustio jer sam prepoznao da je osoba ok samo nekako cudno nadrkana na mene...

Jos uvijek stoji sto sam rekao prije...Ako vise osoba kaze da sranja idu preko mene ili od mene, ja se micem. Ne racunam Blagoja i tebe :mrgreen:

Ono sto ja znam je da se sprema rat. Vidljivi. Ma sta rat...RATCINA. U ratu smo mi vec odavno samo vecina toga nije svjesna. I nikakve flufy kvazi ezoterijske seme tu nece koristiti osim za samozavaravanje.

Takve fluffy spike postale su mandatorne na drugim mjestima. Ovo je jos jedini forum koji znam na netu a da je postedjen teze manipulacije i sabotaza, posto ima jake 6D zastite a i nekoliko bijelih iz tri de koji itekako dobro znaju svoj posao (nisu na forumu i nemam pojma tko su).

Ako Galaksija ili Jack nakon ovoga napisu: "Termalni, pozdravi nam prijatelje greyse i reptile odozgora" ili "Forum je postedjen manipulacija i sabotaza i neka tako i ostane" ili "To su fantazije, paranoje i kointelpro..." i banaju me sa foruma, ja im necu zamjeriti ni najmanje. Stavise, bit cu im zahvalan sto su mi omogucili da vrijeme posvetim drugim stvarima koje sam mozda zbog previse boravljenja ovdje u zadnje vrijeme, i naravno zbog svog ega, malo zapostavio.


Zavodila te kao Eva Adama. Biblijska priča se ponavlja: Zmija zavodi Evu, a Eva Adama. Ili možda ovaj put Zmija zavodi Adama? Nikad ne znamo, zar ne? :love4: :love8:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pet jul 27, 2012 11:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Čista perverzija. Ljubavni trougao.

Ali neko će najebat, to je sigurno.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pet jul 27, 2012 8:03 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Strvinari čekaju!

slika

Termalni jesi ovakvog vidio ono par dana prije? Naletio sam na ovo u seriji Babylon 5, to je tamo vrsta koja jede leševe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sub jul 28, 2012 8:01 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Slicni...sa manjim surlama...Vise lice onima iz Petoga Elementa...

Jucer sam malo mentalno promotrio jedan dio svoje kuce iz kojeg sam osjetio cudne vibre...Vec se znalo desiti da mi se nakace neka sranja tamo... Vidio neke ljude zmije....TRulo, raspadajuce...ljudske glave i gornji dijelovi tijela koji se spajaju o oblik slican zmijskom u rep. Siste, gmizu jedni po drugima (vidio sam troje tih "prelijepih" Gajgerovsko / Lovecraftovskih spodoba). Mozda sam vidio ljude u buducnosti nakon sto "veliki plan" bude proveden i jedan dio Zemlje ode u vampirski svemir/dimenziju kaosa ali mi se cini da je to trenutno dio te dimenzije koja se na odredjenim energetskim tockama preklapa preklapa sa nasom (vjerojatno energetske tocke na kojima je gradjena masa arhaicnih gradjevina, pa tako i moja kuca)...Ima vjerojatno i veze sto mi je preko starre jednom dosla astralna zmijurina koja se obavila oko mene i koju sam morao sasjeci da je se oslobodim...Stara, troma i debela bila...I nije se opirala kada sam je sjekao...Kao da sam joj u stvari radio neku uslugu...

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: sub jul 28, 2012 10:25 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Interesantno maloprije. Secem s malim i prolazim pored jedne stare kuce iz koje znam osjecati sranja a mali svaki puta pokazivati s prstom i govoriti "baba, baba" (vidi neku babu cijelo vrijeme)...Prema nama ide djeda neki i bulji u mene, ali ono bilji....ne mene...nego "u mene"... Blokiram ga i pomislim: "kolika je vjerojatnost da je to tip iz ove kuce?" (inace slabo poznam ljude iz ulice) i evo ti ga, ja se okrenem, a majstor me bulji u otljucava dvorisna vrata...

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: ned jul 29, 2012 3:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Kad sam lego negdje oko pola 1 osjetio sam na sebi reptilsku tehnologiju i kako mi se pokusava uci u energetsko polje ali bio sam preumoran da bilo sto konkretno radim. Oko pola tri ustao sam sa strahovitom vrtoglavicom i prosetao po stanu po stanu doslovno se odbijajuci od zidova ko biljarska kugla od martinela. Opet, bio sam preumoran da ista radim i lego sam. Prije pola sata pokusaj fizicke otmice zajedno sa ogromnim kolicinama kradje energije iz tijela. Jos uvijek mi je tijelo ko od gume... Iskocio sam iz kreveta potpuno paraliziran a desnu ruku nisam osjecao od lakta na dolje. Ne osjecao...nego ko da je nemam. Golom snagom volje poceo sam mlatiti svom snagom oko sebe i osjecaj u ruku se vratio. Tad sam poceo energetski napadti sve izvore od kojih i preko kojih ide...
Na sebi osjecam iste one crne stitove koje sam osjecao onu vecer kad su me oni fakercici iz magijskog undergrounda pokusali energetski zatvoriti a iza njih cista reptilska tehnologija... Aha...kako da ne... Jednom bilo u stvarnosti a dalje se u bajkama spominjalo.... E taman kad sam pomislio: a da ja mozda ne brijem previse o znacaju te Olimpijade?!"... :thumbup:

Kako ide ona pjesma gdje programirana MOD pjeva a lik na klavijaturama samo sto se ne shapeshipfta: "bilo gdje u svijetu...mozes biti bilo gdje u svijetu...."...i ne samo u svijetu... mozes biti bilo gdje u svemirskom brodu ili u bilo kojoj od podzemnih baza :angel4:

A interesantno da kada sam po googlu trazio stvar jedan od rezultata bio je: "Can lizards live almost everywhere around the world?"

Kako bi ovdje rekli: znakovi pored puta :glasses7:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: ned jul 29, 2012 1:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Bato-- Koliko orgonita imaš u kući? I kakvih? Kakva je interakcija?

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pon jul 30, 2012 12:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 15, 2011 12:07 am
Postovi: 56
ghost je napisao/la:
A fore tipa suša/ kiša su najbolji način da te niko ne može zaštitit od kredita i uvlačenja u još veće ropstvo a sve u vidu humanitarne pomoći. A i naši potkupljeni političari potpuno čisti.

To nam i treba kad se samo 1% sjetio kako da se zaštiti od tih stvari. A zemlja se obrađuje 6 milenijuma unazad. Bogu za plakat.


Upravo se vratila sa posjete jednoj takvoj zajednici koji žive u prirodi "samoodrživi", čuvena Blatuša, čiji je "pokretač" i, rekla bih vlasnik, onaj sa emisije Šesti kat - Robert. Već nekoliko dana se kanim napisati koju riječ na forumu o tom iskustvu, pa da ne bih bilo off topic, odoh pronaći tu temu i staviću link kad završim.

Elem, čini mi se da se od otimanja energije ne može nigdje zapravo pobjeći, što su suptilniji ljudi oko tebe to su i napadi suptilniji i otimanje veće. Možda napadi suptilnijih osoba traju kraće i upakovani su u ljepši celofan, teže ih je prepoznati, ali zato energija koju ti izvuku je veća. Ja kad shvatim šta se događa sa tim "finim alternativcima", ostanem iscijeđena kao krpa.

ccccccc vrijeme je teško.... ili sam ja toliko hrkala do sad da nisam ništa primjećivala.... ko bi ga znao?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pon jul 30, 2012 2:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 15, 2011 12:07 am
Postovi: 56
Termalni Bata je napisao/la:
Dakle, ako je reptilima bio cilj dici mi kundalini da patim, da teskom mukom dolazim do spoznaja i lekcija na duge staze, da budem sikaniran od ljudi i ismijavan, da mi energetska sranja idu preko svakog tko ima najmanju naznaku reptilskog ili demonskog u sebi, da budem sto otvoreniji prema sebi i premadrugima, da sepatim sa egom i radim kontra ega sto je vise moguce...onda svaka cast na okrenutoj psihologiji i logici koja daleko nadilazi moje rezone :)


Termalni, kao da si opisao moj život. Baš, nema nikakvih iznenađenja, svi nam putevi tako liče jedni na druge.... Koliko tješi, toliko me i rastužuje ta činjenica.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: pon jul 30, 2012 9:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Nema potrebe da te rastužuje ta činjenica, Termalni i nije tako loš... :lol:
Šablon sudbine koji hrabro opisuje verovatno liči na mnoge druge, još da je pomenuo sklanjanje kišnih glista sa staze...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 31, 2012 1:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 15, 2011 12:07 am
Postovi: 56
Gordan je napisao/la:
Kako se tek lijepo krade energija na ovoj temi... :mrgreen:
Sjenkic, a vidi sad kad se ukljuce usisavaci, posto si dirnul tam gdje nesmes... 8)
Bezim ja dok je jos imam malo :occasion5:

:thumbup: :angel4: :angel4: :angel4: :angel4:

:love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3:


Auuuuuuuu, slažem se, ja tek sad došla do ove stranice, ovo je brrrrr prestrašno šta se ovdje događa. A krenula da napišem onu pričicu o Blatuši, hajde, rekoh, da prvo provirim koju stranicu na Krađi energije, ima puno, nikad da završim..... puf! Sledih se


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 31, 2012 4:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 14, 2008 11:37 pm
Postovi: 264
Mulj srednjeg veka oplemenio je i ovu temu; grupno padanje u histeriju, upiranje prsta u žrtvu, spremanje drva za lomaču... i zabava može da počne.
Svako ko priča o krađi energije automatski govori i o kvalitetu te iste energije koju proizvodi. Ne može se nešto "ukrasti" ako toga nema i svako ko želi proizvoditi buđave emocije da bi bile "pokradene" radi to po sopstvenoj slobodnoj volji, a za glupost ne postoji opravdanje...

Nešto u vezi histerije i napada panike:

-----------
Kasiopejci, 19.02.2000.

Q- (L)Imala sam užasno traumatskno iskustvo u nedjelju, onaj dan kad je članak izašao.
Mislila sam da ću dobiti srčani udar. Što se desilo?

A- Napad panike.

Q- Bilo je grozno. Moje srce je prestalo kucati, a onda je tako jako drhato da su mi se
prsa tresla. Nisam imala puls. Mislila sam da će mi srce totalno stati. (F) Vjerovatno si
bila spašena od bića 6-tog denziteta. (L) Mene je Ark spasio. Ok, o članku, što vi imate
reći?

A- Otvoreno je za raspravu.

-----------


I za kraj:

-----------
P: (L) Danas je 22.06.2012., obljetnica drugog kontakta s Kasiopejcima. Koliko je prošlo, 18 godina? A i to je bio zadnji dan padanja Shoemaker-Levy kometa. Padale su od 16 - 22.07. Prvu sesiju s Kasiopejcima smo imali 16.07. a drugu 22.07. To je promijenilo naše živote zauvijek! Dakle... Pozdrav?

O: Svo veselje ovome svijetu!

P: (L) I koga večeras imamo sa nama?

O: Eionjoya.

P: (L) I kroz kuda ili od kuda prenosite?

O: Nova Godina dolazi!

P: (L) Kroz kuda prenosite?

O: Kasiopeja.

P: (L) Izgledate malo uzbuđeni zbog nečeg.

O: Jesmo!

P: (L) Zbog čega ste uzbuđeni?

O: Mir će doći!

P: (L) I kad će taj mir doći? Pa možda "kada" nije pravo pitanje. Kako će doći mir?

O: Univerzum će počistiti kuću!!!

-----------

Ne postoji mesto za skrivanje i mišje rupe ne pomažu bez obzira koliko to nekome surovo zvučalo. Čišćenje je odlična stvar ali ne i za parazite, dakle, "Mir će doći!"

("Mnogi ljudi se plaše skeniranja ", "Da, mnogi ljudi se plaše mnogih stvari...")


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 31, 2012 6:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Iskreno, baš i nisam primetio neku krađu energije na ovoj temi, ali sam primetio da je u jednom momentu došlo do kratkog spoja žica pa je u skladu sa tim dosta energije potrošeno radi apsolutno ničega. Ko što i obično biva kod kratkih spojeva ... Ode sve na varnice ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 31, 2012 7:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Oh, ja jesam primjetio. No nije to bila svjesna niti namjerna krada. Razno razni entiteti s razlicitim namjerama i interesima su se kroz svoja ljudska vozila medusobno pograbili. Na kraju upravo ta ljudska vozila placaju cjenu. No nije to nista novo niti nevideno, nego eto, intezivna su vremena pa se i okrsaji lakse zamjete.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 31, 2012 7:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Sjenko je napisao/la:
Oh, ja jesam primjetio. No nije to bila svjesna niti namjerna krada. Razno razni entiteti s razlicitim namjerama i interesima su se kroz svoja ljudska vozila medusobno pograbili. Na kraju upravo ta ljudska vozila placaju cjenu. No nije to nista novo niti nevideno, nego eto, intezivna su vremena pa se i okrsaji lakse zamjete.


Ovi s prve žice optužuju za krađu ove sa druge a ovi sa druge ove sa prve. I tako u krug. A za to vreme se izvesni treći gosti. Tako ja vidim, al ja sam energetski slep bar na jedno oko ;) Do "kratkog spoja" nije došlo slučajno. Ma, najbolje da se ja dobrovoljno banujem.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 529 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz