Sada je: ned apr 28, 2024 12:43 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 79 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 12:13 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Termalni Bata je napisao/la:
A opcenito rasprava na zadnjoj stranici je EGOM NA EGO. Nista vise :wink: Sve ostalo je samo upakirana kozmetika i preseravanje :thumbup:


Uf, prijatelju. Zar se tako cijeni pomoć koju ti Ljudi, na tvoje traženje, od Duše ponude?!

Možda bi bilo bolje da si pomoć (bar ovaj segment tebe koji se ovdje manifestira) potražio na nekom forumu koji se bavi popravcima svih vrsta mašina. Ovdje bi dušom trebao slušati, bar probaj :wink:

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 12:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ah dragi prijatelju, pomoc je dosla kad sam je trazio i tu za mene prica staje :wink:

A "dusebriznistvo", projiciranje i ostala kozmetika nije do mene :wink:

Znam da ti smetam ali eto, morat ces me trpiti (tako je to u zivotu...ne mozemo se svi imati) :wink:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 2:03 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Termalni Bata je napisao/la:
Ah dragi prijatelju, pomoc je dosla kad sam je trazio i tu za mene prica staje :wink:


Znam. Za tebe je priča već davno tu stala. Nisam se tebi ni obraćao, nego prijatelju kojeg si mi zarobio :wink:

Citat:
A "dusebriznistvo", projiciranje i ostala kozmetika nije do mene :wink:


Naravno da nije do tebe, za "dušebrižništvo" je potrebna duša, zato joj se i obraćam. Znam da čuje bez obzira na larmu koju dižeš :wink:

Citat:
Znam da ti smetam ali eto, morat ces me trpiti (tako je to u zivotu...ne mozemo se svi imati) :wink:


To bi bilo tako da te doživljavam osobno. Tada bi već i letio s foruma na krilima vjetra, i ponovno se registrirao pod drugim, trećim, četvrtim...nick-om, slao p.p.-je, pod nekim od novih nickova kao slučajno ostavljao linkove na vrlovrliji od devedeset posto foruma svijet deluzija...znaš već, sve ono što mašine već i čine...no, nema tebe u mom životu pa mi ni ne smetaš. Ustvari si mi ti smiješan, duša mi suosjeća s onom koju si zarobio, tome poklanjam pažnju. :wink:

A kad bi i ti tome poklonio nešto pažnje, vidio bi da si taj posljednji citat sam sebi napisao tj. onome koga držiš u zatočeništvu. I ja, kada bi htio nekog držati pod svojom mentalnom kontrolom, bi ga uvjerio da je eto to tako u životu, i da bez obzira što mu smetam on to moram trpiti jer ne mogu svi sebe imati mislim di ćeš boljeg dobrovoljnog mentalnog zatvora od ovakvih koncepata, fakat lukavo, al provaljeno brate. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 3:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 19, 2012 9:34 am
Postovi: 107
Citat:
Svi trazitelji sadasnjeg trenutka - mozete mi popusiti kurac.


Citat:
Astralni blagoslov od Dalibora Mladenovica.


Citat:
Znam da ovdje ima Bijelih i to prilicno jakih bijelih.


Jel i oni da puse ku....??

Citat:
Bato,poslusaj Siriane.


:rofl

Citat:
Zahvaljujem trojici uskocitelja i sedmoro ljudi koji su drzali vanjski rub. Pomoglo nam je.


:rofl :rofl :rofl

Karmopolis?????/ <>?<"{L?>O:K<LKNJ>?:OKL<JMKUGJJ

Citat:
Covjek kroz zivot upozna svakakvu bagru a najgora je definitivno ona koja sebe smatra "produhovljenom"... Ono sto konstantno pada sa kvazi duhovnog stabla su ljudi koji se sakrivaju iza smjesnih maski licemjerja i prilicne kolicine debiliteta. Takvi su pretezno katolici i new ageri (dvije strane istog novcica koje povezuje osjecaj krivnje). Najgori su takozvani "ezoterici" (citaj: egoterici)...tu se nadje svakakvih likova...od mafioza koji citiraju Osha, Castanedu i Gurdjieffa, sitnih i krupnih obrtnika i biznismena koji briju na "moc sadasnjeg trenutka" pa do najgorih psihopata koji svoju mentalnu i dusevnu bolest pokusavaju kompenzirati psihoticnim fanatizmom - ima ih u svim strukturama, od radnika u fabrici do sefova banaka... Sve su to ljudi ogrezli u koncepte

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/2012/01/index.html

Termalni Bata je napisao/la:
Osho je divno rekao: "nemoj imati zadrsku pred ljudima pa neka se svako nosi s tim kako zna i umije".

Lukavstina? Zbog lukavstine, to jest onoga sto Kasiopejci nazivaju "inteligencijom" i jesmo ovdje gdje jesmo. "Ono sto vi smatrate inteligencijom je samo lukavstina u eri spiritualnog barbarizma" :thumbup:


ghost je napisao/la:
Termalni Bata je napisao/la:
karmapolis je napisao/la:
ljudi smijesni ste kad vas jedan luzer i egomanijak manipulira i krade vam energiju. umjesto da ga pustite da propadne sto apsolutno zasluzuje, vi ga na ovaj nacin odrzavate na zivotu. njega negativne sile NE napadaju - nego svaki egomanijak PRIVLACI takve sile. on se jednostavno ne zna i ne zeli nositi sa svojim ogromnim egom, i to je samo njegov problem za koji je sam kriv.

price o bijelim i crnim silama su manipulacija, udica za naivce. kao on je visoko-rangirani bijeli, pa ga zato napadaju crni, i zato bi mu vi trebali pomoci. smijesna i jeftina manipulacija. sve je u glavi. ako je on poremecen, ne morate biti i vi. posljedicno, onaj tko mu ide "pomagati", taj ce to skupo platiti!
prvo, izgubit ce energiju kojom ce se nahraniti njegov ego. drugo, doci ce na udar raznih sila jer se mijesa tamo gdje ne treba.

tako da ste upozoreni. ovo ide za naivne i neznalice, a luzeri su ionako predodredjeni da gube energiju na gluposti. takodjer, znam da ima dosta onih koji znaju da se tom liku jednostavno ne smije pomagati.

a za one kojima treba crtatI, jedan primjer njegove egomanije:

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/2012/ ... html#dan27

postoji mnogo skromnih ljudi malog ega kojima stvarno treba pomoc. njima se pomaze jer to zasluzuju, a ne egomanijacima.


Pozdrav, Blagoje :wink:


I to je sve?


Citat:
I to vodi kud? U jednoj fazi vjerovatno da nabiješ sve na onu stvar.


Nije u pitanju nabijanje, nego pusenje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 3:30 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon aug 20, 2012 2:45 pm
Postovi: 1
poslusaj socijalne radnike, cisti svoj prostor redovito. postuj njih i njihove savjete i oni ce postovati tebe.
kucni psihopat je odraz tebe. nauci voljeti ono sto mrzis kod nje i ona ce nauciti voljeti ono sto mrzi kod tebe. ona je tu da te nauci ljubav.
tripovi otvaraju 3. oko preko solarnog plexusa. ako ih uzimas shvati da se tako otvaras entitetima moci. bit ce u redu prema tebi dok im sluzis, tj dok sluzis Ja. dat ce ti dio mudrosti. kad shvatis da je Ja ujedno i Bog i Vrag, kad po prvi put pocnes otvarat svoje srce nastaje kaos. duzan si im i oni taj dug zele naplatiti.
pjevaj i plesi svom djetetu. budi svjestan da ljudi straha tvoju hrabrost gledaju kao ludost. tvoj uzitak je njihova bol. ako im nanosis bol, nadji balans u tome koliko boli oni u tom trenu mogu podnijeti.

"Molio sam Siriane da stvari ili oni rijese na energetskoj razini ili da meni daju snage da ih rijesim...rekli su da se ovo mora rijesiti na sasvim prizeman nacin, strpljivoscu i razboritoscu i hladnom i smirenom glavom. "

govore istinu.


afirmiraj. koncentriraj se na ono sto zelis. ne je strah, da je ljubav. misli i govori pozitivno i kreirat ces pozitivan svijet oko tebe. u pocetku ce ti biti teze, kasnije sve lakse. ne je stvoreno da lazemo sebe, a na taj nacin i jedni druge. tvoj ne upravo postaje da. (:

cesto kad se ljudi povrijede oni psuju. covjek se udari u stol, osjeti bol i kune.
covjek koji redovito kune nosi bol u sebi na koju zeli ostati slijep. i radje je izbacuje van drugima. suoci se sa svojom boli, shvati zasto je tu i transformiraj je u uzitak.
psovke = kletve. svaki put kad psujes proklinjes sam sebe i cijeli svijet. blagoslovljen bio.

spoznaj koliko si mocan. spoznaj da je ljubav tvoj najveci stit. spoznaj SVE.

ljubim Te (;

_________________
LJUBIM SVE. RAZUMIJEM 0 1


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 3:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 19, 2012 9:34 am
Postovi: 107
Hrvoje Urbanc je napisao/la:
poslusaj socijalne radnike, cisti svoj prostor redovito. postuj njih i njihove savjete i oni ce postovati tebe.
kucni psihopat je odraz tebe. nauci voljeti ono sto mrzis kod nje i ona ce nauciti voljeti ono sto mrzi kod tebe. ona je tu da te nauci ljubav.
tripovi otvaraju 3. oko preko solarnog plexusa. ako ih uzimas shvati da se tako otvaras entitetima moci. bit ce u redu prema tebi dok im sluzis, tj dok sluzis Ja. dat ce ti dio mudrosti. kad shvatis da je Ja ujedno i Bog i Vrag, kad po prvi put pocnes otvarat svoje srce nastaje kaos. duzan si im i oni taj dug zele naplatiti.
pjevaj i plesi svom djetetu. budi svjestan da ljudi straha tvoju hrabrost gledaju kao ludost. tvoj uzitak je njihova bol. ako im nanosis bol, nadji balans u tome koliko boli oni u tom trenu mogu podnijeti.

"Molio sam Siriane da stvari ili oni rijese na energetskoj razini ili da meni daju snage da ih rijesim...rekli su da se ovo mora rijesiti na sasvim prizeman nacin, strpljivoscu i razboritoscu i hladnom i smirenom glavom. "

govore istinu.


afirmiraj. koncentriraj se na ono sto zelis. ne je strah, da je ljubav. misli i govori pozitivno i kreirat ces pozitivan svijet oko tebe. u pocetku ce ti biti teze, kasnije sve lakse. ne je stvoreno da lazemo sebe, a na taj nacin i jedni druge. tvoj ne upravo postaje da. (:

cesto kad se ljudi povrijede oni psuju. covjek se udari u stol, osjeti bol i kune.
covjek koji redovito kune nosi bol u sebi na koju zeli ostati slijep. i radje je izbacuje van drugima. suoci se sa svojom boli, shvati zasto je tu i transformiraj je u uzitak.
psovke = kletve. svaki put kad psujes proklinjes sam sebe i cijeli svijet. blagoslovljen bio.

spoznaj koliko si mocan. spoznaj da je ljubav tvoj najveci stit. spoznaj SVE.

ljubim Te (;


Evo ga opet Blagoje>?<Nuicdvylsurlgfjvnv bchsdkadhauytaruibn :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 5:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
vjetar je napisao/la:
Termalni Bata je napisao/la:
Ah dragi prijatelju, pomoc je dosla kad sam je trazio i tu za mene prica staje :wink:


Znam. Za tebe je priča već davno tu stala. Nisam se tebi ni obraćao, nego prijatelju kojeg si mi zarobio :wink:


Meni je izgledalo ko da se obracas meni :wink: Ajde kad sam uz kradju energije poceo i zarobljavati, alal mi vera :mrgreen:

vjetar je napisao/la:
Citat:
A "dusebriznistvo", projiciranje i ostala kozmetika nije do mene :wink:


Naravno da nije do tebe, za "dušebrižništvo" je potrebna duša, zato joj se i obraćam. Znam da čuje bez obzira na larmu koju dižeš :wink:


Za "dusebriznistvo" potpuno je samo licemjerje i potpuna odsutnost empatije. Za jednog moderatora previse si subjektivan. A o dizanju larme - ogledalo :wink:


vjetar je napisao/la:
Citat:
Znam da ti smetam ali eto, morat ces me trpiti (tako je to u zivotu...ne mozemo se svi imati) :wink:


To bi bilo tako da te doživljavam osobno. Tada bi već i letio s foruma na krilima vjetra, i ponovno se registrirao pod drugim, trećim, četvrtim...nick-om, slao p.p.-je, pod nekim od novih nickova kao slučajno ostavljao linkove na vrlovrliji od devedeset posto foruma svijet deluzija...znaš već, sve ono što mašine već i čine...no, nema tebe u mom životu pa mi ni ne smetaš. Ustvari si mi ti smiješan, duša mi suosjeća s onom koju si zarobio, tome poklanjam pažnju. :wink:


Opet zarobljavanje duse :wink: Ako sam dobro shvatio, ti si taj koji odlucujes tko ce letiti s foruma 8) Ja tu samo vidim religijski identitet / projiciranje / identitet uhvacen dogmom i udaranje u one koji se ne slazu sa tvojom vizijom svijeta :wink: A ja vidim ne da me ne dozivljavas, nego me previse dozivljavas. O tome govori i energija iza tvojih postova. Poistovjecen si sa onim sto pisem 100 % i smetam ti. Dozivljavas me osobno i u meni vidis neku vrstu prijetnje. Zato i imas cijelo vrijeme ofenzivan stav prema meni. A to je prijatelju, karakteristika masina :wink:


vjetar je napisao/la:
A kad bi i ti tome poklonio nešto pažnje, vidio bi da si taj posljednji citat sam sebi napisao tj. onome koga držiš u zatočeništvu. I ja, kada bi htio nekog držati pod svojom mentalnom kontrolom, bi ga uvjerio da je eto to tako u životu, i da bez obzira što mu smetam on to moram trpiti jer ne mogu svi sebe imati mislim di ćeš boljeg dobrovoljnog mentalnog zatvora od ovakvih koncepata, fakat lukavo, al provaljeno brate. :wink:


Naravno, kada ja prihvacam tudje misljenje o stvarnosti (ne govorim o "dusebriznistvu" vec o drugacijem pogledu na svijet, bez ego tripa i nametanja svojim ili usvojenih koncepata drugima). Ti na njega ides đonom. Zasto? Zato jer si poistovjecen sa odredjenim ideologijama i jer si pronasao svoje mjesto unutar neke strukture (takodjer odlika masina). I zato naravno da ne mozes prihvatiti da ne moze svatko imati svakoga (biti dobar sa nekim) jer smo (to se slazem) pod utjecajem koncepata. Nisam ja taj koji ovdje sjedi na tebi nego ti onaj koji pokusavas sjediti na meni i koji bi najradije da me se odstrani sa foruma :wink: A posto ti to ne polazi od ruke, gledas gdje ces udarati (katkad suptilno, katkad direktno a katkad energetski) i cekas trenutak kad ce ti se zelja ostvariti :wink: Da ti mene ne dozivljavas, ti ne bi trepnuo na sve ovo, a ne se svojski trudio sabotirati cijelu temu (i onu drugu) i ulagati svu svoju energiju u to (sto mnogi osjete iz aviona) :wink: Alf ti je dobro rekla - poslusaj savjet :wink:

I nemoj brate ici na misice jer su ti krila jos mala :thumbup:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 5:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Hrvoje Urbanc je napisao/la:
poslusaj socijalne radnike, cisti svoj prostor redovito. postuj njih i njihove savjete i oni ce postovati tebe.
kucni psihopat je odraz tebe. nauci voljeti ono sto mrzis kod nje i ona ce nauciti voljeti ono sto mrzi kod tebe. ona je tu da te nauci ljubav.
tripovi otvaraju 3. oko preko solarnog plexusa. ako ih uzimas shvati da se tako otvaras entitetima moci. bit ce u redu prema tebi dok im sluzis, tj dok sluzis Ja. dat ce ti dio mudrosti. kad shvatis da je Ja ujedno i Bog i Vrag, kad po prvi put pocnes otvarat svoje srce nastaje kaos. duzan si im i oni taj dug zele naplatiti.
pjevaj i plesi svom djetetu. budi svjestan da ljudi straha tvoju hrabrost gledaju kao ludost. tvoj uzitak je njihova bol. ako im nanosis bol, nadji balans u tome koliko boli oni u tom trenu mogu podnijeti.

"Molio sam Siriane da stvari ili oni rijese na energetskoj razini ili da meni daju snage da ih rijesim...rekli su da se ovo mora rijesiti na sasvim prizeman nacin, strpljivoscu i razboritoscu i hladnom i smirenom glavom. "

govore istinu.


afirmiraj. koncentriraj se na ono sto zelis. ne je strah, da je ljubav. misli i govori pozitivno i kreirat ces pozitivan svijet oko tebe. u pocetku ce ti biti teze, kasnije sve lakse. ne je stvoreno da lazemo sebe, a na taj nacin i jedni druge. tvoj ne upravo postaje da. (:

cesto kad se ljudi povrijede oni psuju. covjek se udari u stol, osjeti bol i kune.
covjek koji redovito kune nosi bol u sebi na koju zeli ostati slijep. i radje je izbacuje van drugima. suoci se sa svojom boli, shvati zasto je tu i transformiraj je u uzitak.
psovke = kletve. svaki put kad psujes proklinjes sam sebe i cijeli svijet. blagoslovljen bio.

spoznaj koliko si mocan. spoznaj da je ljubav tvoj najveci stit. spoznaj SVE.

ljubim Te (;


Sjenko, jesi mi rekao: "ponekad ce saveznici doci sa postovima koji ti se nece svidjeti ali ce iza njih stajati dobronamjernost"?!

Ovo je jedan od njih. Ne slazem se sa svime al kimam glavom u sustinskom razumijevanju :love3:

Kad se jos tome pribroji i savjet od Alf na prvoj stranici, to bi u globalu bilo to :love3: :king: :love9:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 5:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Mozda previse pricam :P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 5:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ugledaj se na mene :D :mrgreen:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 6:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ono gore netko si je dao truda da izvuce moj citat o "ezotericima", to jest "mafiozama koje citiraju Osha, Castanedu i Gurdjieffa". Odlican clanak. Preporucujem. Opet, hvala na reklami :mrgreen: Kontekst je doduse profulan - mafioze = pokvareni biznismeni koji su u svoju materijalnu filozofiju i koncept moci ukalupili "spoznaje" spomenutih autora (slicno biznismenima koji citatima i nacelima iz "Umijeca Ratovanja" gaze preko drugih). Nisam se osvrtao na common man koji krpa kraj s krajem i citira pojedine autore :hello2:

Percepcija i rezon je izgleda privilegija samo minornog broja ljudi :thumbup:

Bilo kako bilo, Blagoje ima moj duzan respekt. Toliko se trudi da me oblati da me vjerojatno vidi u televizoru i navecer kada legne spavati (Blagoje, ako me stvarno vidis prije spavanja, to nisam ja nego netko tko ti se zeli tako prestaviti :) Ne zaboravi: "Oni sve rade javno da ne bi izgledalo tajno" - Ilija Cvorovic, "Balkanski Spijun"; ili iz serije "Vratice Se Rode": "Znak kaze da je Baranda ulijevo ali mi cemo bas zato desno, kao - zajebimo znak" :angel4: ). Blagoje je moj najbolji prijatelj ako cemo vjerovati Gurdjieffu ("Neprijatelj ti je u stvari najbolji prijatelj jer ce sve svoje napore uloziti da te sto bolje upozna da bi te mogao sto bolje ocrniti") a posto voli moj blog i moje pisanje, poslat cu mu primjerak svoja dva romana i treci kad ga dovrsim; potpisane i sa velikom posvetom najboljem (ne)prijatelju :mrgreen:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 6:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 19, 2012 9:34 am
Postovi: 107
Termalni Bata je napisao/la:
Ono gore netko si je dao truda da izvuce moj citat o "ezotericima", to jest "mafiozama koje citiraju Osha, Castanedu i Gurdjieffa". Odlican clanak. Preporucujem. Opet, hvala na reklami :mrgreen: Kontekst je doduse profulan - mafioze = pokvareni biznismeni koji su u svoju materijalnu filozofiju i koncept moci ukalupili "spoznaje" spomenutih autora (slicno biznismenima koji citatima i nacelima iz "Umijeca Ratovanja" gaze preko drugih. Nisam se osvrtao na common man koji krpa kraj s krajem i citira pojedine autore) :hello2:

Percepcija i rezon je izgleda privilegija samo minornog broja ljudi :thumbup:

Bilo kako bilo, Blagoje ima moj duzan respekt. Toliko se trudi da me oblati da me vjerojatno vidi u televizoru i navecer kada legne spavati (Blagoje, ako me stvarno vidis prije spavanja, to nisam ja nego netko tko ti se zeli tako prestaviti :) Ne zaboravi: "Oni sve rade javno da ne bi izgledalo tajno" - Ilija Cvorovic, "Balkanski Spijun"; ili iz serije "Vratice Se Rode": "Znak kaze da je Baranda ulijevo ali mi cemo bas zato desno, kao - zajebimo znak" :angel4: ). Blagoje je moj najbolji prijatelj ako cemo vjerovati Gurdjieffu ("Neprijatelj ti je u stvari najbolji prijatelj jer ce sve svoje napore uloziti da te sto bolje upozna da bi te mogao sto bolje ocrniti") a posto voli moj blog i moje pisanje, poslat cu mu primjerak svoja dva romana i treci kad ga dovrsim; potpisane i sa velikom posvetom najboljem (ne)prijatelju :mrgreen:


Ako ti neko pokazuje apsurde, koje on vidi, i kontradiktornosti, koje pises, ne mora obavezno da ti je neprijatelj.Blacenje i neprijatelja vidis samo ti.

Ali, cini se da su ti neprijatelji svi koji misle drugacije.

Ne znam samo, da li su tvoje licne kreacije Hrvoja i karmapolisa, tvoji istinski prijatelji ili neprijatelji? I zasto meni pokusavas jednog prisiti?

A prividjenja na televizoru ili nekom drugom mediju su tvoja specijalnost. Ja s tim nemam posla.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 6:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ne znam Blagoje...Ja se tebi ne javljam na PM niti ti posvecujem neku pozornost. Pogledaj malo dinamiku svojih postova pa realno zakljuci tko kome posvecuje mnogo vremena - ti meni ili ja tebi :wink: Smeta te nesto kod mene ali sam ti presklizak da se za mene uhvatis, pa trazis pozornost i kod mene vadis stvari iz konteksta. I to toliko precizno da zavrsis na Poljudu i vices "Zvezda, Zvezda, ajmo Marakana!" :mrgreen:

Za prividjenja na televizoru i drugim medijima :thumbup: Dobra kontra :glasses7: Ali pokusaj shvatiti, likovi u televizoru stvarno su prividjenja :mrgreen:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 6:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 19, 2012 9:34 am
Postovi: 107
Termalni Bata je napisao/la:
Ne znam Blagoje...Ja se tebi ne javljam na PM niti ti posvecujem neku pozornost. Pogledaj malo dinamiku svojih postova pa realno zakljuci tko kome posvecuje mnogo vremena - ti meni ili ja tebi :wink: Smeta te nesto kod mene ali sam ti presklizak da se za mene uhvatis, pa trazis pozornost i kod mene vadis stvari iz konteksta. I to toliko precizno da zavrsis na Poljudu i vices "Zvezda, Zvezda, ajmo Marakana!" :mrgreen:


Koliko mi ne posvecujes pozornost se videlo krooz neke, pa i ovaj i prethodni post. I bas zbog toga sam ti pisao PM, jer sam imao utisak da zelis reci da sam ja u stvari karmapolis. Nesto si tu gadno pomesao, ali nisi jedini.

Jel i za Hrvoja mislis da sam to ja?
Jesam li ja svaki nick, koji ti je "neprijatelj"?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 6:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Dodji prijatelju da te zagrlim jer ti treba zagrljaj :mrgreen: Onako, bez pederluka :mrgreen:

Isplakat ces mi se na ramenu: "I ti si onda...i ja sam onda...i ti si mislio...pa si mi napisao...ali ja nisam...a ti si mislio" a ja cu te tapsati po ledjima i govoriti: "Ma Blagoje, znam, znam...sve je u redu...znam...ok...ma nije bed...ma sve 5"

hihihihihihihihi

:angel4:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 7:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
@Termalni
Citat:
Kontekst je doduse profulan - mafioze = pokvareni biznismeni koji su u svoju materijalnu filozofiju i koncept moci ukalupili "spoznaje" spomenutih autora (slicno biznismenima koji citatima i nacelima iz "Umijeca Ratovanja" gaze preko drugih). Nisam se osvrtao na common man koji krpa kraj s krajem i citira pojedine autore :hello2:


Osjetio sam da se ovo odnosi na mene mada se nisam htio više baviti tobom.

Ja u mom biznisu dajem. Ljudi sami traže i ocijenili sa 8;8. Zato i dobro ide. I zato imam vremena za shvatanje i citiranje.I zato ti valjda i smeta. Jer poenta je iskoristit život u bilo kom denzitetu da ga živiš kvalitetno i ispunjeno.Svojom snagom.
I uvijek se nađu zujalice koje vole da nekom tamo, bilo kome, crkne krava.
Jer ne vide ništa kod sebe pa zure u tuđe. A još da ti kažem koliko je to materijalno dobro puko bi server od tvog jeda.
Davno sam i ja mislio da me mrze zbog svega i svačega pa zato ne ide kako ja hoću.

Reče mi majka: sine ako hoćeš saznat ko ti smeta pogledaj u ogledalo.
Možda je to isto ono ogledalo što ti preporučuješ. Pregaocu i Bog daje, kaže narod. Siromaštvo nije sramota ali je grijeh i sramota ne učiniti ništa da se stanje popravi. A izgleda mi da te to materijalno i prizemno najviše jebe.
Puno zujiš malo meda daješ.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 8:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Nije Alf pričao o "tim" novčićima, Alf je rekao da ste ovdje, a i na Krađi energije, a i na nekim drugim temama, samo na prvi pogled suprostavljene strane. Isto sranje - drugo pakiranje. I još je Alf rekao da bi da je on moderator to dobro podigao, protresao i otpuhnuo! Da je Alf moderator - forum bi bio umanjen za cca 150 stranica budalaština od ljudi koji se "hvale" napadima. Valjda zato što imaju pomagače. Pa te napade poput najsuptilnije navlakuše, rastegnu nad cijelim jednim forumom. Zgodno, ali na žalost, to na koncu izgleda da čitajući forum čovjek ne može ne zapitati se: Gdje sam? Na forumu "24 sata" ili Galaksiji? I zato bih dobro zagrabila i protresla. Eto to je moja priča o novčićima! Ne zato što mi smetate, već zato što ostavljate tragove i zato što sve više članova dolazi i ulazi u "vašu" priču o napadima i zato što se širite poput virusa! I zato što svime što radite "pljujete" po onima koji kad su "napadnuti" dođu ovdje tražiti informaciju. I najgore je što se od njih razlikujete po tome što oni dolaze osvijestiti sebe, a vi to još uvijek niste niti dotakli! Da bi čovjek uvidio gdje je, trebao bi spustiti pogled do nogu, pa vidjeti u čemu stoji, a ne gledati i slušati pomagače! Koji, ako smijem primjetiti i nisu baš neki....I da - čudno je danas vrijeme - čak i kad se piše o "istinitim" stvarima čini se to na način da postanu takve da o njima nitko dalje ne želi ni razmišljati. Jel to zadatak, šta kažu pomagači?

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 9:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
ghost je napisao/la:
@Termalni
Citat:
Kontekst je doduse profulan - mafioze = pokvareni biznismeni koji su u svoju materijalnu filozofiju i koncept moci ukalupili "spoznaje" spomenutih autora (slicno biznismenima koji citatima i nacelima iz "Umijeca Ratovanja" gaze preko drugih). Nisam se osvrtao na common man koji krpa kraj s krajem i citira pojedine autore :hello2:


Osjetio sam da se ovo odnosi na mene mada se nisam htio više baviti tobom.

Ja u mom biznisu dajem. Ljudi sami traže i ocijenili sa 8;8. Zato i dobro ide. I zato imam vremena za shvatanje i citiranje.I zato ti valjda i smeta. Jer poenta je iskoristit život u bilo kom denzitetu da ga živiš kvalitetno i ispunjeno.Svojom snagom.
I uvijek se nađu zujalice koje vole da nekom tamo, bilo kome, crkne krava.
Jer ne vide ništa kod sebe pa zure u tuđe. A još da ti kažem koliko je to materijalno dobro puko bi server od tvog jeda.
Davno sam i ja mislio da me mrze zbog svega i svačega pa zato ne ide kako ja hoću.

Reče mi majka: sine ako hoćeš saznat ko ti smeta pogledaj u ogledalo.
Možda je to isto ono ogledalo što ti preporučuješ. Pregaocu i Bog daje, kaže narod. Siromaštvo nije sramota ali je grijeh i sramota ne učiniti ništa da se stanje popravi. A izgleda mi da te to materijalno i prizemno najviše jebe.
Puno zujiš malo meda daješ.


Ma covjece bozji, ono je tekst star godinu dana :roll: Ako ne i vise...Ja niti znam sa cime se ti bavis niti me interesira :roll:

"Mnogo ti se bi bre umisljas" - Ilija Cvorovic

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pon aug 20, 2012 9:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Citat:
slicno biznismenima koji citatima i nacelima iz "Umijeca Ratovanja" gaze preko drugih). Nisam se osvrtao na common man koji krpa kraj s krajem i citira pojedine autore :hello2:


Ovo sam ja shvatio kao obraćanje kontra mene pošto sam, budala, citirao Sun Tzo i Umijeće ratovanja.

Tebi dat udicu - ubošćeš se, ribu- još grđe, tužićeš da sam te htio udaviti kostima.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 79 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 64 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz