Sada je: sub apr 27, 2024 9:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 79 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 8:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
"Beskonacnost ne u jednom smjeru, nego u jednom trenu" - Ouspenski. Divan osjecaj :love9:

I bas kad potrazih medju filmovima nesto za pogledat, na vrhu popisa "Klonovi napadaju". Svemire, svemire, nekad si bezobrazno ocit :angel4:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 9:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 11, 2011 3:12 pm
Postovi: 67
Termalni Bata je napisao/la:

I bas kad potrazih medju filmovima nesto za pogledat, na vrhu popisa "Klonovi napadaju". Svemire, svemire, nekad si bezobrazno ocit :angel4:


:rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: sub aug 18, 2012 9:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
ja sam ti već napisala ali tebi se to ne sviđa..
na ono što sam već napisala dodat ću samo još da trebaš koristiti svoju pamet, i da trebaš biti malčice lukaviji. imam osjećaj da ne vidiš što se zbiva u konkretnom svijetu i da ne znaš povlačiti obične poteze. ne mislim da trebaš biti manipulator nego da trebaš paziti na ono što radiš i preskočiti nekad ono što želiš reći, odšutjeti i kad si siguran da si u pravu.
možda da ti odeš kod nekog advokata da ti objasni konkretno koje su posljedice, kako da se postaviš, koja su tvoja prava...što ti oni zapravo kuhaju, jer očito kuhaju..i oca su ti smotali kako neće nadležne ...vidiš da obrađuju tvojeg oca i uvjeravaju ga da si opičen. preduhitri ih, uvjeri ga ti da nisi opičen nego da si draga i dobra osoba ili što on već od tebe očekuje, a on bi tre trebao razumjeti jer vjerojatno ima nekih točaka u kojima se vaše sudbine preklapaju i gdje ti vodiš njegove bitke...

ovako, prizemno gledajući, problem je stan u kojem živiš..opisao si okolnosti pod kojima si dobio taj stan, i moguće je netko drugi zainteresiran da sjedne na tvoje mjesto....da bi te izbacili , zato te treba proglasiti ludim i nesposobnim da bi te se maklo iz tog stana. koliko si do sada opisivao svoje postupke i riječi koje govoriš svojem domaćem vampiru, izgleda da ti njima pomažeš u tome da te izbace iz stana. nisu tu na djelu reptili nego sasvim obična bića koja bi ti ipak trebao nadmudriti , već kad si pametan i sposoban, a jesi pametan i sposoban, nemoj to shvatiti kao ironiju, ja to mislim doslovno.....samo, trebao bi početi koristiti svoje sposobnosti u prizemlju a ne samo na višim katovima...
službe često stanu na stranu onoga tko prvi do njih dođe tražiti pomoć, ali ponekad i znaju prepoznati što se zbiva...razmisli o tome kako ćeš ti njih posjetiti i tražiti od njih savjet i pomoć kako da što bolje pomogneš babi koja je teška i tvrdoglava, kako to obično bivaju stari ljudi.

netko je spomenuo knjigu Umiječe ratovanja. Ozbiljno ti je i ja preporučujem.
Tamo piše nešto u stilu: Ratnik ne ide u bitku kad nije siguran da će pobijediti.
Ratnik se ponekad pametno povlači . ponekad glumi da je kapitulirao, ponekad se preruši, pošalje im drvenog konja...nije cilj uništiti protivnika i uništiti zemlju, nego zemlju ostaviti netaknutu a protivnika učiniti svojim saveznikom....zaboravila sam detalje, ali tako nekako...

pitaš za bijele...da, mogli bi ti pomoći, ali mislim da ti trenutno nemaš povjerenja ni u koga. a na nešto ili nekog bi se trebao osloniti. trebao bi imati saveznika. nekog konkretnog saveznika, službenu osobu...teško ti je i teško ćeš ti to sam izvesti .
iz tvojeg pisanja sam zaključla da ti sve pokušavaš sam, i u duhovnom svijetu sam sebi si učitelj i očito u konkretnom svijetu, pokušavaš sve uzeti na svoja leđa i nositi. to nije lako i to malo tko može izdržati. svi smo mi samo ljudi, ponekad nam treba da nam netko pomogne. ne ovako na forumu, nego konkretno, neka živa osoba.
šaljem ti topli pozdrav

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: sub aug 18, 2012 9:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
* Upoznaj neprijatelja da bi ga pobijedio.
* Pobijediti bez borbe jest najbolje.
* Planiraj ono što je teško dok je još lako, čini ono što je veliko dok je malo. Najteže stvari na svijetu moraju biti načinjene dok su još lake, najveće stvari na svijetu moraju biti načinjene dok su još male. Iz tog razloga mudraci nikada ne čine ono što je veliko i to je razlog zašto oni tu veličinu mogu postići.
* Duboko znanje jest biti svjestan smetnji prije smetnji, biti svjestan opasnosti prije opasnosti, biti svjestan razaranja prije razaranja, biti svjestan nesreće prije nesreće. Snažna akcija jest treniranje tijela bez opterećenosti tijelom, vježbanje uma bez korištenja umom, radeći u svijetu, a da se ne bude pogođen svijetom, provodeći zadatke, a da se ne bude zatrpan zadacima.
* Dubokim znanjem načela, nered se može pretvoriti u red, promijeniti opasnost u sigurnost, promijeniti razaranje u preživljavanje, promijeniti nesreću u sreću. Snažnom akcijom u skladu s Putom, može se privesti tijelo u područje dugovječnosti, dovesti um u sferu misterije, dovesti svijet do velikog mira i privesti zadatke do velikog ispunjenja.
*Najučinkovitiji od svih pokreta je onaj koji je neočekivan; najbolji od planova je onaj koji je nepoznat."

-Lako je onima koji stignu prvi na bojno polje i tu čekaju svog protivnika; oni koji stignu posljednji na poprište i jurnu u bitku, izmore se.
Stoga dobri ratnici natjeraju protivnika da dođe k njima, a ne idu protivniku.

Ako natjerate protivnike da dođu k vama da se bore, njihova sila će uvijek biti prazna. Ako ne odete protivniku, vaša sila će uvijek biti puna. Ovo je umijeće pražnjenja drugih i punjenja sebe.

Protivnik dolazi dobrovoljno onda kada mu se ukaže prilika za pobjedu. Protivnik nerado kreće kada postoje izgledi da će pretrpiti gubitke.
Dakle, kada je protivnik odmoran, moguće ga je izmoriti. Kada je sit, moguće ga je izgladniti. Kada se odmara, moguće ga je natjerati u pokret.

Napadate iznenada, iscrpljujući protivnike koji bježe ne bi li spasili goli život. Spaljujete njihove zalihe i uništavate im usjeve presjecajući im tako puteve snabdijevanja. Pojavljujete se na kritičnim mjestima i napadate u trenutku kada oni to najmanje očekuju, tjerajući ih da traže spas.

Pojavite se tamo gdje oni ne mogu da dođu, krenite onamo gdje vam se najmanje nadaju. Da biste prešli stotine kilometara bez umora, krećite se nenastanjenim predjelima.
(Sun Tzu: "Umijeće ratovanja")

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: sub aug 18, 2012 11:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Osho je divno rekao: "nemoj imati zadrsku pred ljudima pa neka se svako nosi s tim kako zna i umije".

Lukavstina? Zbog lukavstine, to jest onoga sto Kasiopejci nazivaju "inteligencijom" i jesmo ovdje gdje jesmo. "Ono sto vi smatrate inteligencijom je samo lukavstina u eri spiritualnog barbarizma" :thumbup:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: sub aug 18, 2012 1:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
"Možeš željeti koliko te volja, ali ako tvoja razina energije nije sukladna sa značenjem onoga što znaš, možeš se oprostiti sa svojim znanjem; ono ti nikada neće biti dostupno"

Ghost over and out.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Zadnja izmjena: ghost; sub aug 18, 2012 2:24 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: sub aug 18, 2012 2:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
@ arwen dor
=D>

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: sub aug 18, 2012 8:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
bajs je napisao/la:
@ arwen dor
=D>

yep, mudro zbori, staloženo i nadsve svjesno... a kad se k tome doda i sexy avatar .... :notworthy:

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: ned aug 19, 2012 9:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Arwen je zlatna zena =D> Steta sto je previse dolje a premalo gore i sto sa dolje kompenzira gore (pa cesto neke stvari ispadnu trivijalnije i ruzicastije nego sto jesu) :wink: Upravo suprotno onome sto je kod mene slucaj, sto je Arwen jako dobro definirala i pogodila u sredinu :thumbup:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: ned aug 19, 2012 11:31 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 19, 2012 11:20 am
Postovi: 2
ljudi smijesni ste kad vas jedan luzer i egomanijak manipulira i krade vam energiju. umjesto da ga pustite da propadne sto apsolutno zasluzuje, vi ga na ovaj nacin odrzavate na zivotu. njega negativne sile NE napadaju - nego svaki egomanijak PRIVLACI takve sile. on se jednostavno ne zna i ne zeli nositi sa svojim ogromnim egom, i to je samo njegov problem za koji je sam kriv.

price o bijelim i crnim silama su manipulacija, udica za naivce. kao on je visoko-rangirani bijeli, pa ga zato napadaju crni, i zato bi mu vi trebali pomoci. smijesna i jeftina manipulacija. sve je u glavi. ako je on poremecen, ne morate biti i vi. posljedicno, onaj tko mu ide "pomagati", taj ce to skupo platiti!
prvo, izgubit ce energiju kojom ce se nahraniti njegov ego. drugo, doci ce na udar raznih sila jer se mijesa tamo gdje ne treba.

tako da ste upozoreni. ovo ide za naivne i neznalice, a luzeri su ionako predodredjeni da gube energiju na gluposti. takodjer, znam da ima dosta onih koji znaju da se tom liku jednostavno ne smije pomagati.

a za one kojima treba crtatI, jedan primjer njegove egomanije:

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/2012/ ... html#dan27

postoji mnogo skromnih ljudi malog ega kojima stvarno treba pomoc. njima se pomaze jer to zasluzuju, a ne egomanijacima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: ned aug 19, 2012 12:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Evo za nauk drugima žao mi je što nisam imao vremena prije.

Postoji priručnik o letenju gdje je na prvih 80 strana objašnjeno polijetanje i sletanje. Samo je 10 strana o letjenju.Zadnjih deset.
Krenuti odmah u let i to još u orkansko nevrijeme je najgori potez. Vikali neki sa zemlje da se ne ide visoko ali kočijaš kao pilot ne čuje. Falilo gorivo i evo rezultata. Ne zna sletit. A priručnik na dohvat samo treba znati gdje piše.

Gravitacija je nezaobilazna sila i u astralu. Doduše i pad je let što smo imali prilike vidjeti. I sad će dušebrižnici reći "dobro da nije pao u publiku i satro nas".

Koji su mu organi dozvolili da poleti bez dozvole? Neko bi trebao odgovarati krivično.


BTW http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/2012/ ... html#dan27 gledam komentare na članak: poznati nickovi ili klonovi? stvarno vrli svijet. Naći ćeš tu i što nisi izgubio. I sad mi je jasno zašto je nekome lakše nabiti metar u dupe nego cenat u glavu.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: ned aug 19, 2012 1:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
karmapolis je napisao/la:
ljudi smijesni ste kad vas jedan luzer i egomanijak manipulira i krade vam energiju. umjesto da ga pustite da propadne sto apsolutno zasluzuje, vi ga na ovaj nacin odrzavate na zivotu. njega negativne sile NE napadaju - nego svaki egomanijak PRIVLACI takve sile. on se jednostavno ne zna i ne zeli nositi sa svojim ogromnim egom, i to je samo njegov problem za koji je sam kriv.

price o bijelim i crnim silama su manipulacija, udica za naivce. kao on je visoko-rangirani bijeli, pa ga zato napadaju crni, i zato bi mu vi trebali pomoci. smijesna i jeftina manipulacija. sve je u glavi. ako je on poremecen, ne morate biti i vi. posljedicno, onaj tko mu ide "pomagati", taj ce to skupo platiti!
prvo, izgubit ce energiju kojom ce se nahraniti njegov ego. drugo, doci ce na udar raznih sila jer se mijesa tamo gdje ne treba.

tako da ste upozoreni. ovo ide za naivne i neznalice, a luzeri su ionako predodredjeni da gube energiju na gluposti. takodjer, znam da ima dosta onih koji znaju da se tom liku jednostavno ne smije pomagati.

a za one kojima treba crtatI, jedan primjer njegove egomanije:

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/2012/ ... html#dan27

postoji mnogo skromnih ljudi malog ega kojima stvarno treba pomoc. njima se pomaze jer to zasluzuju, a ne egomanijacima.


Pozdrav, Blagoje :wink:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: ned aug 19, 2012 2:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Termalni Bata je napisao/la:
karmapolis je napisao/la:
ljudi smijesni ste kad vas jedan luzer i egomanijak manipulira i krade vam energiju. umjesto da ga pustite da propadne sto apsolutno zasluzuje, vi ga na ovaj nacin odrzavate na zivotu. njega negativne sile NE napadaju - nego svaki egomanijak PRIVLACI takve sile. on se jednostavno ne zna i ne zeli nositi sa svojim ogromnim egom, i to je samo njegov problem za koji je sam kriv.

price o bijelim i crnim silama su manipulacija, udica za naivce. kao on je visoko-rangirani bijeli, pa ga zato napadaju crni, i zato bi mu vi trebali pomoci. smijesna i jeftina manipulacija. sve je u glavi. ako je on poremecen, ne morate biti i vi. posljedicno, onaj tko mu ide "pomagati", taj ce to skupo platiti!
prvo, izgubit ce energiju kojom ce se nahraniti njegov ego. drugo, doci ce na udar raznih sila jer se mijesa tamo gdje ne treba.

tako da ste upozoreni. ovo ide za naivne i neznalice, a luzeri su ionako predodredjeni da gube energiju na gluposti. takodjer, znam da ima dosta onih koji znaju da se tom liku jednostavno ne smije pomagati.

a za one kojima treba crtatI, jedan primjer njegove egomanije:

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/2012/ ... html#dan27

postoji mnogo skromnih ljudi malog ega kojima stvarno treba pomoc. njima se pomaze jer to zasluzuju, a ne egomanijacima.


Pozdrav, Blagoje :wink:


I to je sve?

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: ned aug 19, 2012 2:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
karmapolis je napisao/la:
ljudi smijesni ste kad vas jedan luzer i egomanijak manipulira i krade vam energiju. umjesto da ga pustite da propadne sto apsolutno zasluzuje, vi ga na ovaj nacin odrzavate na zivotu. njega negativne sile NE napadaju - nego svaki egomanijak PRIVLACI takve sile. on se jednostavno ne zna i ne zeli nositi sa svojim ogromnim egom, i to je samo njegov problem za koji je sam kriv.

price o bijelim i crnim silama su manipulacija, udica za naivce. kao on je visoko-rangirani bijeli, pa ga zato napadaju crni, i zato bi mu vi trebali pomoci. smijesna i jeftina manipulacija. sve je u glavi. ako je on poremecen, ne morate biti i vi. posljedicno, onaj tko mu ide "pomagati", taj ce to skupo platiti!
prvo, izgubit ce energiju kojom ce se nahraniti njegov ego. drugo, doci ce na udar raznih sila jer se mijesa tamo gdje ne treba.

tako da ste upozoreni. ovo ide za naivne i neznalice, a luzeri su ionako predodredjeni da gube energiju na gluposti. takodjer, znam da ima dosta onih koji znaju da se tom liku jednostavno ne smije pomagati.

a za one kojima treba crtatI, jedan primjer njegove egomanije:

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/2012/ ... html#dan27

postoji mnogo skromnih ljudi malog ega kojima stvarno treba pomoc. njima se pomaze jer to zasluzuju, a ne egomanijacima.



Kaose, kućo stara, da nisi to ti? :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: ned aug 19, 2012 2:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ima na linku gore tekst (na istoj stranici, malo skrolati) pod nazivom : "Osvjesten i neosvjesten, pametan i glup" na koji sam posebno ponosan. A tekst "Mozete mi svi popusiti ku¸ac" je tekst na koji sam jos vise nego posebno ponosan. Hvala na reklami :thumbup: Kako bi rekli u modernom marketingu: "nema niceg boljeg od negativne reklame" :mrgreen:

"Pametan ce pokusati shvatiti mehanizme pametnijeg da ucini sebe jos pametnijim. Glup ce pokusati shvatiti mehanizme pametnijeg da ga onesposobi ili pregazi. Pametan uziva u drustvu pametnih ljudi. Glup se u drustvu pametnih ljudi osjeca ugrozen. Pametan shvaca pametne rasprave i diskurse. Glup ih ne shvaca i smatra ih provokacijom i attackom na sebe.
Pametan, koji je stvarno pametan, nece glupom pokusavati pronaci mane. Glupom je to imperativ - pronaci sto vise onoga sto smatra manama i "olaksati" sebi "dusu".
Zato svijet i je ovdje jer ljudi vole razvodnjavati i vagati. "U svakom zlu ima dobroga i obrnuto", "u svakom crnom ima bijelog i obrnuto", "u svakoj gluposti ima pameti i obrnuto", "u svakoj neosvjestenosti ima osvjestenosti i obrnuto". To je pusto racionaliziranje. Jednom kad covjek kaze bobu bob a popu pop, pocinje sagledavati svoje frustracije; do tada - on je sam frustracija :) Do tada: "svi smo mi Mirko Norac i Janica Kostelic" :))) "

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: ned aug 19, 2012 2:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Sjenko, nije ni bitno tko je, vec pattern koji stoji iza toga :wink:

Prvo pa musko :toothy2: Treba cijeniti sto se netko rega samo zbog jedne stvari i ulozi svu svoju energiju u prvi post :mrgreen: Po nekakvoj logici, sad sam nahranjen za cijelu godinu...taman do prijelaza :) Treba cijeniti zrtvu kada netko ide upozoravati druge da ne daju energiju a sam je unese vise od svih ljudi zajedno na "Pojacana Kradja Energije" i "Trazim Pomoc" temama :glasses7: :love3:

Sjenko, jesam rekao da ce doci netko tko ce sa prvi postom rusiti mnoge paradigme i skrenuti pozornost na neke bitne stvari?! 8) Jel doso? Jeje! Taman kad sam pomislio da me ego obmanuo :toothy2:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Zadnja izmjena: Termalni Bata; ned aug 19, 2012 2:32 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: ned aug 19, 2012 2:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Kanalizacija se izlila u astral sa svim svojim proizvodima. Luzeri iz podzemlja su na nebu. Preskočivši 3D u kojem su sve samo ne svoji.
La comedia e finita. Maske su pale. Svi normalnomisleći su došli do otkrovenja. Gadi mi se disat kroz govna. Ne prizemna nego podzemna. Izbljuvak svijesti u nesvijesti.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: ned aug 19, 2012 2:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Kad se stavi ogledalo, ispada potpuno drugacija slika: Astral je kanalizacija. Luzeri sa neba sisli su u podzemlje. Preskocivsi vise denzitete u kojima su sve samo ne svoji. Maske ce tek pasti (ali da, pocele su padati). Do otkrivenja su dosli samo neki. Treba naucit disat u govnima; i prizemnim i podzemnim. Izbljuvak nesvijesti u svijest.

Slijedecu korekciju naplacujem po slovu (broj ziro racuna na PM) :angel4:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: ned aug 19, 2012 2:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
da ti se diže jebo bi. Ovako si samo jeben. Izjeban stvarnošću, takoreći.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: ned aug 19, 2012 2:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Termalni Bata je napisao/la:
Sjenko, nije ni bitno tko je, vec pattern koji stoji iza toga :wink:

Prvo pa musko :toothy2: Treba cijeniti sto se netko rega samo zbog jedne stvari i ulozi svu svoju energiju u prvi post :mrgreen: Po nekakvoj logici, sad sam nahranjen za cijelu godinu...taman do prijelaza :) Treba cijeniti zrtvu kada netko ide upozoravati druge da ne daju energiju a sam je unese vise od svih ljudi zajedno na "Pojacana Kradja Energije" i "Trazim Pomoc" temama :glasses7: :love3:

Sjenko, jesam rekao da ce doci netko tko ce sa prvi postom rusiti mnoge paradigme i skrenuti pozornost na neke bitne stvari?! 8) Jel doso? Jeje! Taman kad sam pomislio da me ego obmanuo :toothy2:



Ispada da se ljudi nista nego vozila za inteligentne algoritme koji djeluju kroz njih. Ovaj mi se cini poznatim i podsjeca me na caos enginea koji se vec pojavljivao pod razlicitim nickovima na ovom forumu. Da li je to on ili netko sa slicnim algoritmom ne znam, pa resio da pitam :)

Sad da li je to zaista to sto cekas nemam pojma, no reko bi da najgore tek dolazi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 79 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 133 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz