Sada je: sub apr 27, 2024 5:51 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 79 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 2:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Nisam ovo zelio pisati na Pojacanoj Kradji Energije, zbog aberacija, digresija i spamova pa sam otvorio novu temu. Nadam se da je u redu.

Ovako, od mog zadnjeg javljanja dogodile su se mnoge stvari, pogotovo otkad sam lupio sakom po stolu i sve odlucio rjesavati promatranjem i nepostovjecivanjem sa stvarima koje me i koja nas salijecu. Mene i porodicu. U odredjenim trenucima potpuno sam usao u "fazu" i potao lucidno svjestan svega sto se dogadja i potpuno se depostovjetio sa sobom i zauzeo ulogu promatraca. Napadi su se pojacali. Od kucnog psihopata. Zatim reptilski napadi koje sam sve uspio suzbiti. Zatim neke neodredjene energije koje su za mene bile novost ali nisam im dao blizu. Siriani su mojoj zeni rekli prije tjedan dana: pripremite se na sranja ovih dana i to iz svih smjerova. Tako se i desilo. Prvbo je psihopat iz stana pored nas koji nas non stop maltretira i prijeti se socijalnim radnicima zbog vlastitih fiksacija i ludila, konacno ostvario prijetnju i poslao nam socijalne radnike, pod izlikom da "maltretiram sirotu baku" (kucnog psihopata). Socijalni radnici bili su izrazito jednostrani i slutim da ce tu jos biti mnogih sranja. S druge strane, vlastiti otac dolazi mi sa optuzbama da sam narkoman i da je sad potpuno jasno "to sto pricam o tamo nekakvim silama" jer je na jednoj utakmici cuo kako dvojica govore o meni kako sam se "skinuo sa tripa" (?????????). Ja saznao ko su ta dvojica i pitao ih da li su normalni... Odgovor mi je bio da je to sve izvuceno iz konteksta. Slucajnost :thumbup: Dalje, od par ljudi pa tako i od starog cuo da "secem malog u kolicima i masem rukama ko ludjak jer me jedna osoba vidjela i zakljucila da to nije normalno" (nije, dakle normalno sto pjevam i koji puta zaplesem djetetu dok ga secem u kolicima jer se osjecam sretno i ispunjeno). I tu se pocne spajati mozaik - maltretiram baku, "poludio sam od kojekakvih sila", drogiram se i nisam sposoban setati dijete jer stalno nesto masem sa rukama...+ na kraju - socijalni radnici koji su mi procesljali cijeli stan i nasli da su moje gace i hlace na stolici u dnevnoj sobi, neoprano sudje i paucina na vrhu prozora "losi uvjeti za dijete" te ja "koji umjesto da cistim sjedim pored kompjutera dok su oni ulazili u stan". Dakle, tu ce jos biti svasta. Molio sam Siriane da stvari ili oni rijese na energetskoj razini ili da meni daju snage da ih rijesim...rekli su da se ovo mora rijesiti na sasvim prizeman nacin, strpljivoscu i razboritoscu i hladnom i smirenom glavom. Drugim rijecima, da i dalje radim na budnosti i promatranju i da sve to shvatim kao zadnje trzaje matriksa. I osjetio ja mirnocu i prostor oko sebe za manevriranje ali jednostavno se ne mogu smiriti do kraja jer smatram da je ovo preveliki kolac za mene. Iscrpljen sam, izmozden, umoran od svega i ne narubu zivcanog sloma, nego daleko preko ruba. Ovo ne da je kap koja je prelila casu, ne voda koja je prelila casu (ili lonac), nego ocean koji je prelio korito i to ne danas, nego prije par godina. Ovo je besmisleno i suludo da besmislenije i suludije ne moze biti.

Molim "dusebriznike" i "velike majstore" i "ascendente" da se klone komentiranja jer je sve vec receno na temi Pojacana Kradja Energije. Ne zelim cistiti prostor, davati si reiki, raditi Simbad, slati entitete u svjetlost, mantrati, afirmirati, omati i umati, stajati na jednoj nozi i cistiti svoju karmu, vec trazim samo jednu stvar.


Znam da ovdje ima Bijelih i to prilicno jakih bijelih. Ne trazim nikakvu energiju na meni i na mojima, nego back up na kompletnu situaciju. Dakle, pozornost i "lanac", obrambeni. Dalje sve ide samo od sebe.

Da ponovim: nemojte, ali nemojte prckati ili eksperimentirati nista nego samo ono sto sam gore napisao (oni koji znaju znat ce i sto napraviti).

I jos da ponovim... Nemam zivaca raditi (tojest, ne raditi) ono sto mi je receno od cuvara "odozgora" jer sam pod prevelikim stresom i preisfrustriran i zato molim samo za back up.

p.s. Shvati li neko ovo kao preseravanje, zabrijavanje, paranoju, kradju energije,manipuliranje itd itd...iskreno - jebe mi se vise. Napisao sam ovo iskreno i iz srca jer stvarno trebamo pomoc.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 8:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 11, 2011 3:12 pm
Postovi: 67
Mogu samo potvrditi ovo što je Bata kazao - zadnjih sedmica napadi su višestruko pojačani, djeluju maksimalno sinhronizovano i to iz više pravaca. Što više zalaziš i otkrivaš šta je vanjski napad, a šta nije, to zalaziš sve dublje u njihove mehanizme djelovanja. Ne jednom se zaprepastim tolikoj lukavštini i opačini koja proizlazi iz njihovih djelovanja. Stvar je u tome da se sad mnogo više mora djelovati u materijalnom svijetu, odnosno što više izlaziti "van" da bi razriješili sve te vanjske okolnosti koje nam se ubrzano događaju (jer je sve višestruko ubrzano, inače, pa i ovi sinhronizovani napadi). A u tome i jeste glavna stvar - zabaviti nas što više sa vanjskim problemima, oduzeti nam vrijeme na bavljenje njihovim razrješavanjima kako bi nam što manje vremena ostalo za bavljenje "unutarnjim radom". I sama sam umorna kao i Termalni Bata od ovog što nam se događa zadnjih mjeseci i dok sam se ranije tješila onom čuvenom "najtamnije je prije svitanja", sad mi više ni to ne pomaže.

Na kraju, zaključila sam da je opet - do mene i do nedostatka discipline i potpune fokusiranosti na unutarnji rad. Jer, koliko god se napadi pojačavaju, najmanje istu toliku količinu moramo utrošiti na daljnje poniranje u sebe i na zaštite. Znam da je to postalo više deplasirano govoriti, ali ja ne vidim drugog izlaza, nego ponovno zasukati rukave i očistiti sve što znam i što mogu u ovom trenutku života. Naravno, vanjska pomoć bi bila dobro došla itekako, ali ne poznajem te "bijele" o kojima Bata govori, iako bi i meni u ovom trenutku trebao neki stručni scann ili u najmanju ruku razmjena mišljenja o tome kako izaći na kraj s ovom novom vrstom napada koji nam se dešavaju.

I umalo da zaboravim - odustajanje od drame, Bato, prisjeti se, jedan je od načina izlaska iz situacije...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 8:50 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
U pravu si Lyra. Nadam se samo da je "najtamnije pred svitanje". I kod mene već godinama traju naj nevjerojatniji napadi, a ovu godinu mi se čini da sam na rubu izdržljivosti. Praktički živim iz dana u dan.
Prije dva dana na jednom drugom forumu jedan član mi je napisao: Popuši mi...
Jezivo je bilo što u isto vrijeme kad je poslao post ja sam spavala i sanjala da mi netko nepoznat pokušava ugurati svoju stvar u usta, a ja vrištim i tjeram ga i zapalila sam u snu svijeću i osjetila sam probadanje u desnoj strani trbuha.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 9:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet feb 24, 2011 1:42 pm
Postovi: 59
Lokacija: 5D
Bato,poslusaj Siriane.

...rekli su da se ovo mora rijesiti na sasvim prizeman nacin, strpljivoscu i razboritoscu i hladnom i smirenom glavom.

Najbolja tehnika.

:love3:

_________________
Love & Light


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 9:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Po meni ako je napad u 3D i odgovor mora bit u toj dimenziji.
Za ratovanje najbolji priručnik je "Umijeće ratovanja" Sun Tzu-a.
Za socijalne gladnike najbolji način je komplikacija uključivanjem više instance...
Ne znam u kojoj si koloniji nastanjen ali manje više svi kolonijalni zakoni su prepisani od exYU,
puštanje socijalnih gladnika u stan bez sudskog naloga je dobrovoljno tj. nisi dužan ih pustit, razgovarat ili sl.. ako su na prijevaru ušli, ako su bili neugodni ili sl. podliježu zakonskim sankcijama. Pošto su već ušli u postupak onda je najbolje s istima komunicirat pisanim putem.
Što se tiće kućnog psihopata aka psychophatus domesticus vulgaris, imam takvog istog doma... moja iskrena sućut.

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 9:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Hvala ljudi svima na podrsci.

Lyrika, ne trebam skenirati niti bilo sta (trenutno bjezim od bilo kakovih "konan tehnika") ali citajuci tvoj post osjetio sam kako mi "netko" pocinje ubacivati misli (od cega sam se otrgnuo) da bi nakon procitanog Jasmininog posta osjetio reptilsku tehnologiju na grlenoj cakri (i jos je osjecam). Lyra, mislim da je do tebe i da te direktno udaraju isto kao i mene i mnoge ovdje. :love3: Iako sam par minuta prije nego sam dosao na forum osjetio reptilsko skeniranje tehnologijom cijele aure (osjecaj kao da te nesto lagano dize ali koliko god zeljelo ispasti pozitivno, sustina budnim - i fizicki neispavanim - senzorima ipak ne promakne).

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 9:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
Nisam osjetila strah u svom snu i to je dobro. Svjesna sam da sam ovdje došla samo ponešto odraditi i izdržati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 11:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 11, 2011 3:12 pm
Postovi: 67
Termalni Bata je napisao/la:
Hvala ljudi svima na podrsci.

Lyrika, ne trebam skenirati niti bilo sta (trenutno bjezim od bilo kakovih "konan tehnika") ali citajuci tvoj post osjetio sam kako mi "netko" pocinje ubacivati misli (od cega sam se otrgnuo) da bi nakon procitanog Jasmininog posta osjetio reptilsku tehnologiju na grlenoj cakri (i jos je osjecam). Lyra, mislim da je do tebe i da te direktno udaraju isto kao i mene i mnoge ovdje. :love3: Iako sam par minuta prije nego sam dosao na forum osjetio reptilsko skeniranje tehnologijom cijele aure (osjecaj kao da te nesto lagano dize ali koliko god zeljelo ispasti pozitivno, sustina budnim - i fizicki neispavanim - senzorima ipak ne promakne).



Ma, nismo se razumjeli. Spomenuo si bijele (pretpostavljam na koje misliš) pa dodah na to da bih željela da i mene skenira neko prije svega dobronamjeran ali i dovoljno moćan, jer objektivan i nepristrasan pogled na moju auru i kompletno biće bi mi itekako dobro došao. Samo me još zanima kakve su ti to misli počele da se ubacuju kad si čitao moj post, odnosno čije energije si osjetio... ali o tom možemo i na pp :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 11:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Reptilske...Zato sam i stavio pod navodnike. Sabotiranje na daljinu...

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 4:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 19, 2012 9:34 am
Postovi: 107
Citat:
I osjetio ja mirnocu i prostor oko sebe za manevriranje ali jednostavno se ne mogu smiriti do kraja jer smatram da je ovo preveliki kolac za mene. Iscrpljen sam, izmozden, umoran od svega i ne narubu zivcanog sloma, nego daleko preko ruba. Ovo ne da je kap koja je prelila casu, ne voda koja je prelila casu (ili lonac), nego ocean koji je prelio korito i to ne danas, nego prije par godina. Ovo je besmisleno i suludo da besmislenije i suludije ne moze biti.


25 strana na temi o pojacanoj kradji energije si se pravio pametan, znao sve i pisao kako ti ne trazis pomoc, jer si svega svestan. Ostali su ispadali neznalice pored tovg znanja i svesti o svemu. Smejao si se drugima.

Zivot nije matriks, onaj iz filma. Nema tu back upa. Ono sto si napravio, sad glumi dalje. Ovo je samo tvoj film i, koliko god to ne zeleo priznati sebi, sam si reziser. SAM.

Sada, kada konacno trazis pomoc, opet je trazis van sebe. Tamo je nema!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 4:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
@Blagoje

Probaj neko vreme glumiti transformatora pa da te vidim. Kako ne shvataš da i taj tvoj "zakon privlačnosti" ima određene zakone koji su regulisani od strane samosvesnih bića, i da to postoji na obe strane medalje, te da se ti faktori mogu složiti i raditi u svrhu blokade određenih vrsta delovanja, usled korišćenja od strane suprostavljene sile? I da ta "ascenzija" o kojoj se toliko kenja ima određene mehanizme iza sebe?

metuzalem je napisao/la:
Po meni ako je napad u 3D i odgovor mora bit u toj dimenziji.


Da, tačno, za ono što ide kroz 3D je u glavnom 3D odgovor sasvim dovoljan. Ali te napade u 3D najčešće režiraju sa viših instanci. Znam jer sam trenutno pod jednim.

Citat:
...rekli su da se ovo mora rijesiti na sasvim prizeman nacin, strpljivoscu i razboritoscu i hladnom i smirenom glavom.


Jedino tako. Glumi smirenost, normalnost i savršenost ako već ne možeš drugačije. Trebao bi biti sposoban da "propustiš" određene stvari kroz sebe bez da se kačiš za njih.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 5:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Blagoje je napisao/la:

pisao kako ti ne trazis pomoc



To sam bio ja napisao jer tad doista nije trazio pomoc. Sad su se ocito stvari promjenile.

Eto cisto da se nebi izvlacile stvari iz konteksta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 5:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Ne razume čovek da nisu svi došli ovde da bi ladili jaja pa to ti je.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 5:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned feb 19, 2012 9:34 am
Postovi: 107
Citat:
Probaj neko vreme glumiti transformatora pa da te vidim.


Valjda? je napisao/la:
Ne razume čovek da nisu svi došli ovde da bi ladili jaja pa to ti je.


Citat:
Jedino tako. Glumi smirenost, normalnost i savršenost ako već ne možeš drugačije.


](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 5:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Šta ti nije jasno, jarane? :mrgreen: Da se motornom testerom ne pije voda? #-o

Edit: Ahhh, izvinjavam se:

u "Probaj neko vreme glumiti transformatora pa da te vidim." sam Glumiti trebao staviti pod navodnike. Eto, možda nekom pomogne da razjasni ovaj shuffle :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 8:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Zahvaljujem trojici uskocitelja i sedmoro ljudi koji su drzali vanjski rub. Pomoglo nam je. :love3:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 8:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Termalni - ostani u Sada. Doslovno. Što znači - ne brini sada o rješavanju socijalnih radnika ili napadu kućnog psihopate, ali budi spreman na njih - no - ostani u Sada. Znači ne Sada koje ignorira moguće buduće događanje...rješavaj samo ono što u Sada dolazi...mislim da znaš na što mislim.

Tako neće "prolaziti" kroz tebe, nego pored tebe - bit će tu, ali te neće iscrpljivati. Ojačat ćeš svoju poziciju.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 8:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Sjenko, Valjda?... #-o

Zavezao bi vas za stolicu i citao vam na glas tri dana "U potrazi za cudesnim" :twisted:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 8:35 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Termalni Bata je napisao/la:
Zahvaljujem trojici uskocitelja i sedmoro ljudi koji su drzali vanjski rub. Pomoglo nam je. :love3:

Ma bravo, nema toga što 11 Bijelih ne može.
A što vam je pomoglo, produbit deluziju?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Trazim pomoc
PostPostano: pet aug 17, 2012 8:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
alf je napisao/la:
Termalni - ostani u Sada. Doslovno. Što znači - ne brini sada o rješavanju socijalnih radnika ili napadu kućnog psihopate, ali budi spreman na njih - no - ostani u Sada. Znači ne Sada koje ignorira moguće buduće događanje...rješavaj samo ono što u Sada dolazi...mislim da znaš na što mislim.

Tako neće "prolaziti" kroz tebe, nego pored tebe - bit će tu, ali te neće iscrpljivati. Ojačat ćeš svoju poziciju.

Alf :blob:


To i pokusavam raditi :wink: Sad se malo opustenije dise :wink:

Dobro je da se ujedno ciste i drugi. Nekima pase. A nekima ne :toothy2:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 79 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Matrona i 94 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz