Sada je: sub apr 27, 2024 8:02 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 413 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet dec 22, 2011 2:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
Htio bih samo napisati nešto u vezi psihopatije. Jučer gledam dnevnik 3 i pri kraju eto priloga o tome kako su znanstvenici u Nizozemskoj stvorili mutirani virus ptičje gripe i da može ubiti milijarde ljudi i da uz sve to nabrajanje novinara o tome kako je opasan taj virus bez ikakave emocije (kao da im nije stalo do života drugih i sebe) još kaže - KAKO JE TO VELIKI NAPRED ZNANOSTI :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: I kao, ovo što su oni stvorili nije ni upola opasno kao stvari koje rade u Rusiji i Americi i da ti virusi nema šanse da izađu van iz laboratorija. Da baš.....

Cititrajući Tollea: Inteligencija u službi ludila!

I da bi stvar bila toliko tragikomična, nakon tog užasnog priloga kako se stvaraju stvari koje mogu ubiti milijarde ljudi, slijedi prilog o nekoj trivijalnoj stvari, više se ni ne sjećam, jer sam bio toliko tužan i bijesan u isto vrijeme gdje to živim.

Iskreno, tako mi je već slabo od ovog svijeta, gdje se troše milijuni na uništavanje života i to se naziva napredak, dok toliko ljudi umire dnevno jer nemaju adekvatnu zdravstvenu zaštitu, gladni su i ništa se po tom pitanju ne rješava.

I sad moje pitanje vama: kako da očekujemo napredak ili čak promjenu svijesti kad se ovakve stvari pojavljuju na javnoj televiziji (znam da nije baš neki izvor informacija) i nitko, a ma baš nitko ne reagira. Imam osjećaj da je psihopatija postala opće prihvaćena stvar i što je najgore, kad se ljudi i pokrenu da bi nešto promijenili i imaju dobar cilj, odjednom na čelo te skupine ili bilo koje grupe za promjene izbije neki gmaz ljigavi, kao da mi želimo da nam uvijek na čelu bude neki psihopata koji traži moć, valjda već toliko naviknuti da smirena, ljubazna, suosjećajna osoba ne može biti vođa i ne može se zalagati za promjenu stvari bolje ili čak isto toliko sa strašću kao i psihopate koje vodi samo vlastiti ego, a ne želja za općim napretkom. Sami smo si krivi, jer mislimo i govore nam da nemamo snage promijeniti stvari, a i kad nešto želimo pokrenuti u zajednici nemamo nikakve potpore tome.

I pitanje, glupo pretpostavljam: Dali je psihopatija zarazna bolest da se širi tolikom brzinom, jer očito je dovoljno mutirala da inficira svaki kutak Zemlje ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet dec 22, 2011 9:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 31, 2007 8:27 pm
Postovi: 298
Lokacija: 7D
Pozdrav tzg

Evo ovde su skoro svi tvoji odgovori...

http://www.galaksija.com/politicka_pone ... adrzaj.htm

Pa dopuniš znanje sa ovim...

http://quantumfuture.net/sr/organskiportali.htm

i ovim...

http://www.galaksija.com/metafizika/ljudi_bez_duha.htm

I onda je već malo jasnije ko vlada ovim svetom i zašto?
U svakom slučaju, emocije te neće nikuda odvesti, kukanje pogotovu, već sagledavanje situacije, da je ovaj svet, stvarno dolina suza, i jedan veliki masakr....
Pa sad vidi, gde ćeš da pobegneš od ovakvog sveta, i kad?....

Pozdrav i svako dobro za celu ekipu....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: pon sep 03, 2012 4:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
legolas47 je napisao/la:
Ja bih ovo stavio u ovu rubriku :rofl :rofl :rofl

"Nismo birali ni zemlju ni mjesto gdje ćemo se roditi,
ni narod u kojem ćemo se roditi,
ni vrijem u kojem ćemo se roditi,
ali biramo jedino dali ćemo biti ljudi ili neljudi."
Ivo Andrić

Jesmo birali i zemlju i mjesto gdje ćemo se roditi,
i narod u kojem ćemo se roditi,
i vrijeme u kojem ćemo se roditi,
ali zato možda i jesmo đubrad koja jesmo zbog toga što smo izabrali ili nismo izabrali,
i na kraju krajeve opet smo izabrali a možda i nismo đubrad, možda smo uspjeli prokužiti đubrad koja su nas nagovorila da budemo đubrad poput tebe Andriću. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ali šaljem ti ljubav, jer tako kaže nova religija :rofl :rofl :rofl :rofl


i jope' :blob: hvala na prezentaciji :toothy2:



:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: uto sep 04, 2012 8:33 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jul 04, 2012 7:04 pm
Postovi: 3
Danas se jedna jako zanimljiva ali razočaravajuće predvidljiva stvar dogodila.

Naime, na satu sociologije se je predstavila profesorica. Za nju se govori da je netrpeljiva prema curama i dečkima koji imaju "ženskaste" bilježnice i rozne majice (predaje sociologiju - ironija na kvadrat).

Dakle, predstavila se je i onda je počela sa vrlo čudnim psihološkim taktikama. Počela je govoriti kako ona može izvrsno čitati ljude, kako točno zna kada je učenik bijesan, ljut, svadljiv, tužan, prkoslijv, sretan ovo ono.

Pa je pitala jednu curu: Jel misliš da postoje profesori koji znaju egzaktno procijeniti nečije znanje, profesori koji mogu točno znati raspoloženje, stanje učenika itd.?

Cura kaže paaaa ne.
Profa kaže: e pa nema puno takvih ali ja sam ta! [OMG]

Nakon toga je dokazala svoju netrpeljivost kada je počela predstavljati učenike. Izabrala je samo dečke, a da dva dečka nisu sjedili sa curama, vjerojatno se te cure ne bih mogle niti predstaviti.

Naime ona je tražila da svaki u klupi opiše onog drugoga itd. Kada je došla do mene i mojeg kolege ja sam dao prvu riječ kolegi te je ona pitala sva napucana egoizmom jel on taj koji dominira i šefuje. Ja sam rekao da to nije tako i da se ja sa takvima uopće ni ne družim. Ona je odmah zamrznula lice u nevjerici da su ne daj bože njene sposobnosti podbacile.

Onda je počela govoriti o tome kako je udžbenik grozan, da ona može predavati i psihologiju te kako je psihologija totalno sranje. Rekla je da farmaceutika i psihologija manipuliraju ljudima za profit. I tu me je zaintrigirala.

Ali onda je počeo totalni fijasko i situacija u kojoj sam si pomislio da sam zahvalan da znam puno toga o matrici te ipak gledam na realnost objektivnijim očima.

Naime ona je počela psihološki razgovor na razini šestogodišnjaka o tome kako danas malo ljudi nosi radost u sebi bla bla o tome kako bi nama bilo da nam se dadu radosne pilule... očajno

I naravno bio mi je taj razgovor iznimno smiješan jer znam da se harmonija i blagostanje ne mogu postići ako nismo svjesni objektivne realnosti. Bez istine nema ničega.

I onda je počela o ljudima "koji nose tugu i strah". uh bljuje mi se...
Pa je spomenula neki slučaj premlačivanja u nekoj zagrebačkoj školi bla bla.
Ali ovo je uključilo alarm u mojoj glavi koji je tako glasno zvonio da mi nije dao mira dok nisam progovorio: rekla je da su SVI i citiram "ama baš svi" takvi ljudi bili u djetinjstvu... i onda je zastala a pola razreda kao dobre poslušne glupe prazne ovce kažu... zlostavljani.

ISUSE BOŽE I MARIJO SIĐI PA VIĐI MENI KROZ GLAVU PROLAZI.

Naravno svi znamo da psihopati ne moraju uopće biti zlostavljani to je genetska značajka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A i činjenica kako većina psihopata zapravo nisu nasilni nego upravljaju drugima, i ostali ljudi im služe kao plijen. Naime, njima razmišlenje potpuno zaobilazi emocionalne centre.

I kažem ja njoj (na način da mi dio mozga govori nemoj uvalit ćeš se a drugi nije ni razmišljao riječi su samo počele teći): Profesorice, zar ne bi mogli neki od tih slučejeva biti rođeni psihopate? Naime istraživanja su pokazala da je psihopatija genetska prenosiva značajka.

Profesorica: NE, NE, NE, NE, NE to su izmišljotine, (ja: ali profesirice dokazano je) ,"manipulacije"... Patološko ponašanje je uzrok maltretiranja i zlostavljanja. Ko dok ti mama kaže joooj da bog da se nisam udala za tvog čaču isti si ko on...

I onda sam vidio da sa njom nema raspravljanja nakon što sam joj par puta rekao da je potkrijepljeno istraživanjem pa sam samo počeo klimati glavom.

Dao sam joj informaciju koju je ona direktno prilagodila svojem sistemu vjerovanja kada je rekla da su to samo manipulacije - nema veze što je njena tvrdnja potpuno nepotkrijepljena a istraživanja i više nego da jesu, to takvim pojednicima uopće nije važno.

Uz ovakve ljude nam je bolje da nas ledeno doba i milijardu čestica metora i patogena ubiju.
Ovo zaista postaje smiješno.

Gdje je nestao ČOVJEK? Objektivna realnost čovječanstva je zaista nimalo ohrabrujuća.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: uto sep 04, 2012 8:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ma profesorica je možda nezadovoljna sobom, pa bi možda trebala uzeti jedan penisan, pa bi joj vjerojatno bilo bolje... :angel4:

No, šalu na stranu, ima ljudi koji misle da znaju sve, a u stvari su u jednoj shemi, odnosno, kontejneru razmišljanja. Pošto je to profesorica koja će ti dati neku ocjenu na kraju školske godine - možda je mudrije klimati glavom, dobiti prolaznu ocjenu, a istraživanje o ovakvim psihopatskim slučajevima - napraviti sam. Internet, drugi ljudi koji to iskreno istražuju bez predrasuda - povezivanje i međusobna razmjena informacija... dobitna su kombinacija!

Inače, LinuxDomi - dobrodošao!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: uto sep 04, 2012 9:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Ovo ti je zapravo odlična prilika da u učiš na živom “primjerku “!!!
HE HE.HE

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: uto sep 04, 2012 9:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
EDIT.


Zadnja izmjena: Rajko; pon dec 06, 2021 6:34 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: sri sep 05, 2012 10:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Citat:
Ma profesorica je možda nezadovoljna sobom, pa bi možda trebala uzeti jedan penisan, pa bi joj vjerojatno bilo bolje... :angel4:


U slučaju nestašice zamjenski su Opalidon i Kuramicin

PS zamalo da zaboravim: Ne prekidati terapiju barem 10 dana. Potreban oprez jer stvara poželjnu i jaku zavisnost sa nepredvidim posljedicama kod 90% žena. Ako zavisnost izostane povećati dozu po mjeri pacijenta. Dostupno, po jačini, u tri boje: žuta, bijela, crna
Nuspojave nisu poznate. Eventualna nadraženost i crvenilo na mjestu uzimanja lijeka prolazi samo.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: sri sep 05, 2012 4:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
=D>
Tipična dijagnoza većine muških pripadnika i to u najvećem dijelu onih koji imaju problem sami sa sobom i svojim poimanjem sexa kroz koji su u stvarnom realu često ugroženi. Takvi kad nemaju šta pametno reći uvijek imaju ono poprilično otrcano FALI JOJ KURCAAA !!! :rofl

Pitam se šta da je profesorka bila profesor kako bi dijagnoze bile više hahaha prosvjetljenije tj. kurčevito-normalnije i sve tako u tom OPD ili OPS stilu???... :toothy2:

Šta da se na forum javila djevojka i žene sa foruma (pošto i onako uopšte ni nema bar jednog ženskog moderatora :?: ) onako iz sveg glasa konstatovale da profesoru FALI PIČKEEE!!!

](*,) koji put ka prosvjetljenju i shvatanju, a tek o objašnjavanju najnormalnijih 3d likova i događaja, nemožeš vjerovati :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 12:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
LinuxDomi je napisao/la:

Gdje je nestao ČOVJEK? Objektivna realnost čovječanstva je zaista nimalo ohrabrujuća.



Čovjek je nestao kad se počeo promatrati kao muškarac i kao žena! Da bi se vratio sebi - nužan je uporan i ustrajan rad i samopromatranje.

Sam si sebi u biti dao najbolji komenetar na post - ovim posljednjim pitanjem!

Bravo mladiću! :thumbup:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 1:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
znak je napisao/la:
=D>
Tipična dijagnoza većine muških pripadnika i to u najvećem dijelu onih koji imaju problem sami sa sobom i svojim poimanjem sexa kroz koji su u stvarnom realu često ugroženi. Takvi kad nemaju šta pametno reći uvijek imaju ono poprilično otrcano FALI JOJ KURCAAA !!! :rofl

Pitam se šta da je profesorka bila profesor kako bi dijagnoze bile više hahaha prosvjetljenije tj. kurčevito-normalnije i sve tako u tom OPD ili OPS stilu???... :toothy2:

Šta da se na forum javila djevojka i žene sa foruma (pošto i onako uopšte ni nema bar jednog ženskog moderatora :?: ) onako iz sveg glasa konstatovale da profesoru FALI PIČKEEE!!!

](*,) koji put ka prosvjetljenju i shvatanju, a tek o objašnjavanju najnormalnijih 3d likova i događaja, nemožeš vjerovati :rofl


Nije li ovo tipično ljutito feminizirano mišljenje?

No na stranu to, mnogu ljudi se demoniziraju uslijed seksualne deprivacije, tako da, jednako kako ženi treba penis, muškarcu treba vagina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 1:34 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Sjenko je napisao/la:
No na stranu to, mnogu ljudi se demoniziraju uslijed seksualne deprivacije, tako da, jednako kako ženi treba penis, muškarcu treba vagina.


Za što im trebaju?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 1:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Za otpuštanje seksualne energije na koju se, kad se ne upražnjava, a pojedinac ima potrebu, ljepi hrpa raznoraznih gadarija koje vode do daljnjih devijacija. Iz istog razloga je prisilni (uvjetno rečeno, jer većina koja se odluči na celibat nije spremna) celibat jako loš. Za celibat osoba mora zrela, a seksualna energija treba biti usmjerena u više centre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 2:53 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Pa i "potreba za otpuštanjem seksualne energije", iz percepcije mogućnosti njenog "preusmjeravanja u više centre", djeluje kao poprilična devijacija.

Osim toga, za to ni ženi ni muškarcu objektivno ne treba nitko drugi. Koncept potrebe za tuđim spolnim organom, po meni, osim što je jak vektor ljepljenja na materijalno, fizičko, stvaranje ovisnosti, kao i izvor ogromne količine raznoraznih frustracija, također i odvlači pažnju od unutarnjeg sebe na ono vanjsko.

To je energija koju je "najteže" kontrolirati i usmjeravati po želji baš stoga što su koncepti kojima baratamo u vezi nje "naljepljena hrpa raznoraznih gadarija".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 3:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
vjetar je napisao/la:
Pa i "potreba za otpuštanjem seksualne energije", iz percepcije mogućnosti njenog "preusmjeravanja u više centre", djeluje kao poprilična devijacija.

Osim toga, za to ni ženi ni muškarcu objektivno ne treba nitko drugi. Koncept potrebe za tuđim spolnim organom, po meni, osim što je jak vektor ljepljenja na materijalno, fizičko, stvaranje ovisnosti, kao i izvor ogromne količine raznoraznih frustracija, također i odvlači pažnju od unutarnjeg sebe na ono vanjsko.

To je energija koju je "najteže" kontrolirati i usmjeravati po želji baš stoga što su koncepti kojima baratamo u vezi nje "naljepljena hrpa raznoraznih gadarija".


Sve je točno što kažeš, no nije tako jednostavno.

Seksualna potreba je nešto prirodno u svojoj osnovi, pod uslovima 3d svemira u kojem živimo. Nagon za reprodukcijom i produženjem vrste. Većina pripadnika neke vrste, u ovom slučaju čovječanstva, nema kapaciteta za preusmjeravanje svojih nagona u više centre. Da ima, nebi bilo vrste. Ista priča kao da kažeš da je u usporedbi sa OPD načinom izmjene energije, OPS način ubijanja i konzumiranja hrane poprilična devijacija. Je, ali u uslovima u kojima živimo nemamo drugog izbora.

Također tu je i sva sila slojeva seksualnog programiranja, što kolektivnih ljudskog roda kroz godine usmjeravane socijalizacije, što individualno karmički impletentiranih u pojedinca.

Osobno vjerujem da što se seksualnosti tiče, pomirenje sa istom mora ići postupno. Prvo pojedinac treba unazad izvrtiti sve programe, tj fetiše koje ima. U tom procesu nastaje potreba da se ti programi izžive, a to nekad zna biti do zla boga morbidno i odurno. No ako se blokiraju, nastaje samo daljnje devijiranje i frustracije. Ako osoba ima sreću da u tom procesu ima seksualnog partnera koji je na istom putu, onda seks od vektora koji lijepi za materijalno, postane nešto što pomaže napretku svijesti, jer pokazuje vidove ljubavi i privrženosti drugom biću po opd principu (stapanje dva spola u jedan, androgin) koji sa klasičnom seksualnošću baziranom na macho muškarcu koji jebe krotku ženicu nemaju nikakve veze.

Naravno, to ne znači da čovjeku na putu nužno treba netko, no poanta je da seks nemora nužno biti kontraproduktivan za duhovan napredak kako mnogi misle.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 3:52 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Citat:
Seksualna potreba je nešto prirodno u svojoj osnovi, pod uslovima 3d svemira u kojem živom.


O ovakvim devijatnim nametnutim konceptima i govorim ustvari.
Upitna je prirodnost osnova 3d svemira u kojem živimo pa samim tim i uslova i konceptata koje ti uslovi nameću kao što su i "seksualne potrebe", i "nagon produženja vrste", i "ops/opd" , ma praktički sve što ti može pasti na pamet.

Mislim, čemu ikakav oblik "uvjetovanosti", "nužnosti" ili "potrebe" za ičim u univerzumu slobodne volje i ispoljavanja svijesti.
Kako je to "prirodno", prirodno bi bilo birati, ne iz ponude, nego od volje.

Sve drugo, meni s plusosam dioptrijom, izgleda poprilično neljudski, utiho i poskrivečki (a opet pred nosom) kompletno psihopatizirano - da ostanem :ontopic:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 4:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
vjetar je napisao/la:

O ovakvim devijatnim nametnutim konceptima i govorim ustvari.
Upitna je prirodnost osnova 3d svemira u kojem živimo pa samim tim i uslova i konceptata koje ti uslovi nameću kao što su i "seksualne potrebe", i "nagon produženja vrste", i "ops/opd" , ma praktički sve što ti može pasti na pamet.

Mislim, čemu ikakav oblik "uvjetovanosti", "nužnosti" ili "potrebe" za ičim u univerzumu slobodne volje i ispoljavanja svijesti.
Kako je to "prirodno", prirodno bi bilo birati, ne iz ponude, nego od volje.

Sve drugo, meni s plusosam dioptrijom, izgleda poprilično neljudski, utiho i poskrivečki (a opet pred nosom) kompletno psihopatizirano - da ostanem :ontopic:


Poanta je u tome da i nije prirodno, ovaj 3d svemir sa svim svojim uvjetovanostima je preslika psihopatije OPS sila zapravo, nešto kao ogledalo načina na koji su podjeljeni odnosi unutar našeg svemira. Inače kad kažem naš svemir, smatram to kompletnim sustavom sa svojom hijerarhijskom podjelom, relativno slično malanginom konceptu svemira. Takvih sustava ima mnogo, neki su bliži ops raspodjeli, a neki opd. Poanta je da taj naš i nije svemir slobodne volje, nego svemir kompletno izdevijiranih i nametnutih ispoljavanja svijesti, te odtud sva različita sila devijacija i bolesti koje se s viših razina preslikavaju na ljude.

Kako god, zarobljeni smo u njemu i živimo bazirani na njegovoj raspodjeli pa se moramo i pokoriti njegovim pravilima. Ako ništa, zato da bi ih razumjeli i jednog dana mogli nadići.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 4:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Sjenko je napisao/la:
znak je napisao/la:
=D>
Tipična dijagnoza većine muških pripadnika i to u najvećem dijelu onih koji imaju problem sami sa sobom i svojim poimanjem sexa kroz koji su u stvarnom realu često ugroženi. Takvi kad nemaju šta pametno reći uvijek imaju ono poprilično otrcano FALI JOJ KURCAAA !!! :rofl

Pitam se šta da je profesorka bila profesor kako bi dijagnoze bile više hahaha prosvjetljenije tj. kurčevito-normalnije i sve tako u tom OPD ili OPS stilu???... :toothy2:

Šta da se na forum javila djevojka i žene sa foruma (pošto i onako uopšte ni nema bar jednog ženskog moderatora :?: ) onako iz sveg glasa konstatovale da profesoru FALI PIČKEEE!!!

](*,) koji put ka prosvjetljenju i shvatanju, a tek o objašnjavanju najnormalnijih 3d likova i događaja, nemožeš vjerovati :rofl


Nije li ovo tipično ljutito feminizirano mišljenje?

No na stranu to, mnogu ljudi se demoniziraju uslijed seksualne deprivacije, tako da, jednako kako ženi treba penis, muškarcu treba vagina.


Sjenko zaobiđi me lagano zajedno sa konceptom feminizma i ostalih gluposti, jer to što radiš nije dozvoljeno, doista možda jest na forumima ali samo nekima koji ne kuže stvar, ali u nekim drugim i bitnim dimenzijama sigurno neće proći bez kazne i odmazde i nije bitno jeli ljudi obično lažu drugima da je bilo nesvjesno, jer kod tebe i magičara je očigledno itekako svjesno...prema tome nađi si neku drugu vrstu zabave tj.experimentisanja... Lijep pozdrav...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 4:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ja nisam magičar i samo sam rekao što mi se učinilo. A to je da si reagirala osobno, kao da se na forumu stvara muška urota protiv ženskog roda. Čini mi se da si iznad tih obrazaca potlačenosti žena (koja je možda očita u svijetu, ali u međuljudskim odnosima na ovom forumu spol ne igra nikakvu ulogu, pošto individue koje pokazuju bilo koji od ekstrema, od šovinizma pa do feominizma brzo budu udaljene zbog ispoljavanja fenomena po kojem nosi naziv ova tema).

P.S. i u drugom postom si reagirala osobno, možda jesam malo zločest pa te pikam, ali stvarno ovakve reakcije i optužbe ne doliče osobi tvog iskustva.

Lijepi pozdrav i tebi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 4:27 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Sjenko je napisao/la:
Kako god, zarobljeni smo u njemu i živimo bazirani na njegovoj raspodjeli pa se moramo i pokoriti njegovim pravilima. Ako ništa, zato da bi ih razumjeli i jednog dana mogli nadići.


Kakav primjer :thumbup: ! Pazi koji mentalni koncepti (zatvori) se kriju iza termina "zarobljeni", "njegova raspodjela", "moramo", "pokoriti", "pravila", "jednog dana".
Nismo mi zarobljeni u njemu, (to su samo vozila, ona su uvjetovana), nas nema u svemiru, mi smo samo u sebi, i svemir je u nama, a i zatvor. Prema volji (jer ovo jest svemir slobodne volje, samo ne moje ili tvoje), samo je treba oslobodit, prvo od ovakvih koncepata.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 413 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 108 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz