Sada je: pet apr 19, 2024 10:54 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 413 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 4:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
vjetar je napisao/la:
Kakav primjer :thumbup: ! Pazi koji mentalni koncepti (zatvori) se kriju iza termina "zarobljeni", "njegova raspodjela", "moramo", "pokoriti", "pravila", "jednog dana".
Nismo mi zarobljeni u njemu, (to su samo vozila, ona su uvjetovana), nas nema u svemiru, mi smo samo u sebi, i svemir je u nama, a i zatvor. Prema volji (jer ovo jest svemir slobodne volje, samo ne moje ili tvoje), samo je treba oslobodit, prvo od ovakvih koncepata.


Da, treba, no to povlači sa sobom i nemogućnost funkcioniranja u ovom društvu i po ovim principima. Odvajanje od osnovnih koncepata je odvajanje od svjeta, tad tjelo postoja samo vozilo. I postaneš, kako je Rudrah reko, bezuman i neljudski, volja postaje slobodna no prestaje biti kanalizirana u bilo šta ovosvjetovno. Što je uredu ako si pustinjak koji živi u špilji na himalaji, ali nije prihvatljivo ako si čovjek u modernom društvu, pogotovo ako o tebi ovise i druga vozila, ilitiga ljudi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 4:51 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
znak je napisao/la:
Sjenko zaobiđi me lagano zajedno sa konceptom feminizma i ostalih gluposti, jer to što radiš nije dozvoljeno, doista možda jest na forumima ali samo nekima koji ne kuže stvar, ali u nekim drugim i bitnim dimenzijama sigurno neće proći bez kazne i odmazde i nije bitno jeli ljudi obično lažu drugima da je bilo nesvjesno, jer kod tebe i magičara je očigledno itekako svjesno...prema tome nađi si neku drugu vrstu zabave tj.experimentisanja... Lijep pozdrav...


Evo još jedan primjer, samo iskaču, ko kokice...

nego veliš gore (između ostalog)

...sigurno neće proći bez kazne i odmazde i nije bitno jeli ljudi obično lažu drugima da je bilo nesvjesno...

jel misliš za razliku od ovoga?

Tipična dijagnoza većine muških pripadnika i to u najvećem dijelu onih koji imaju problem sami sa sobom i svojim poimanjem sexa kroz koji su u stvarnom realu često ugroženi. Takvi kad nemaju šta pametno reći uvijek imaju ono poprilično otrcano FALI JOJ KURCAAA !!! :rofl

Pitam se šta da je profesorka bila profesor kako bi dijagnoze bile više hahaha prosvjetljenije tj. kurčevito-normalnije i sve tako u tom OPD ili OPS stilu???... :toothy2:

Šta da se na forum javila djevojka i žene sa foruma (pošto i onako uopšte ni nema bar jednog ženskog moderatora :?: ) onako iz sveg glasa konstatovale da profesoru FALI PIČKEEE!!!

](*,) koji put ka prosvjetljenju i shvatanju, a tek o objašnjavanju najnormalnijih 3d likova i događaja, nemožeš vjerovati :rofl


Ne odnosi li se ova zadnja rečenica
koji put ka prosvjetljenju i shvatanju, a tek o objašnjavanju najnormalnijih 3d likova i događaja, nemožeš vjerovati
prema kriterijima po kojima je bila usmjerena na postove Jack-a i (isključenog) ghost-a
i na tvoj gore prvocitiran post?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 5:05 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Jebo vas, svi skačete sebi u usta, aj malo "vanjske konsideracije". #-o
Svatko je sklon svoj nadrealizam staviti povrh tuđeg pa tuđi vidi ko čudoređe i manipulaciju, i onda nastaju borbe mladih tigrova.
I dobro je dok su još borbe mladih tigrova, ali kad se desi da se sve preseli u niže centre i izgubi se velika slika, onda više nije dobro.

viewtopic.php?f=7&t=815


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 5:23 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Sjenko je napisao/la:
Da, treba, no to povlači sa sobom i nemogućnost funkcioniranja u ovom društvu i po ovim principima. Odvajanje od osnovnih koncepata je odvajanje od svjeta, tad tjelo postoja samo vozilo. I postaneš, kako je Rudrah reko, bezuman i neljudski, volja postaje slobodna no prestaje biti kanalizirana u bilo šta ovosvjetovno. Što je uredu ako si pustinjak koji živi u špilji na himalaji, ali nije prihvatljivo ako si čovjek u modernom društvu, pogotovo ako o tebi ovise i druga vozila, ilitiga ljudi.


Odvajanjem od koncepata tijelo ne postaje vozilo, ono to već je. I ne postaješ bezuman i neljudski (ako to već nisi i bio) nego obrnuto, dostižeš ljudskost i kad je volja slobodna može biti kanalizirana u što god da želi, uključujući i ovosvjetovno no ne po principima ovog modernog društva, nego principima vlastite (po)novoprobuđene ljudskosti.

Tj. tek kad se riješiš (odvojiš od njih) neljudskih koncepata možeš postat čovjekom. Do tad si zarobljenik vozila i njemu nametnutih koncepata. Tek tada možeš živjeti ovaj 3d život punim plučima (pa čak i na Himalaji) :D .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 5:27 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa da, zato jer je psihopatija trenutno = ljudskost.

Prosjek okvira vlasti i institucija pa tako normi i vrijednosti na zemlji je prešutno ravan psihopatiji, a nominalno je human.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 5:33 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
promatrač je napisao/la:
Pa da, zato jer je psihopatija trenutno = ljudskost.


Kako kome, nadrealiteti se razlikuju. Meni je recimo ova gornja rečenica totalna kognitivna disonanca.
Nešto ko jebanje za nevinost.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 5:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
vjetar je napisao/la:
Odvajanjem od koncepata tijelo ne postaje vozilo, ono to već je. I ne postaješ bezuman i neljudski (ako to već nisi i bio) nego obrnuto, dostižeš ljudskost i kad je volja slobodna može biti kanalizirana u što god da želi, uključujući i ovosvjetovno no ne po principima ovog modernog društva, nego principima vlastite (po)novoprobuđene ljudskosti.

Tj. tek kad se riješiš (odvojiš od njih) neljudskih koncepata možeš postat čovjekom. Do tad si zarobljenik vozila i njemu nametnutih koncepata. Tek tada možeš živjeti ovaj 3d život punim plučima (pa čak i na Himalaji) :D .


A šta je to ljudskost? Što je to čovjek?

ja vidim stvari upravo onako kako Promatrač kaže, psihopatija=ljudskost.

Ovaj svijet je jedan veliki, kolektivni koncept ljudskog roda, ne razumijem kako se možeš odvojiti od koncepata, a nastaviti živjeti i preživljavati u svijetu, neokrznut konceptima, od kojih je isti sastavljen. Jednostavno, zvuči nerealno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 5:44 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Nema nevinih, mogu se samo sagledati razine kurvanja gore i dolje u sklopu vanjske konsideracije, a nakon takve konsideracije se eventualno i premjestiti na iskreniji položaj od trenutnog.
Može onda kurvanje kao poslovanje u sustavu PDV-a kao napredak? (metaforički)
Ali onda bi to trebala biti legalna djelatnost u sklopu države, ali nije pa eto.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 6:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Sjenko je napisao/la:
Ovaj svijet je jedan veliki, kolektivni koncept ljudskog roda, ne razumijem kako se možeš odvojiti od koncepata, a nastaviti živjeti i preživljavati u svijetu, neokrznut konceptima, od kojih je isti sastavljen. Jednostavno, zvuči nerealno.

Jeste, zvuči.
Mislim da se većina onih koji su dublje kontemplirali to pitanje češe po glavi kontajući isto!
S druge strane, odvajanjem od koncepata počinje se plovidba rijekom života, a život je Svijest sama, vječna, ne može biti pogreške u tome osim iz ugla okoline koja i predstavlja psihopatsku grudvu Zemlje.
Ne treba se zamarati sa tim jer neće to Um tako lako dozvoliti, neće dati zeleno svjetlo, svaka borba sa njim je uzaludna, borba sa konceptima je uzaludna.
Ali prepuštanje u smislu barem teoretskog shvatanja šta mi zaista jesmo kontradiktorna je konstantno aktivnom Umu i samim tim to je "borba" a nije borba, jedino tako se može iznad.

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 6:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ne mislim ja da je odvajanje od koncepata nešto loše, dapače to je nužno ako se želiš osloboditi. Ono što kažem je da je uz to nemoguće imati normalan život po psihopatskim pravilima, što zbog napada, što zbog toga što vidiš uzaludnost i laž svijeta u kojem živiš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 6:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Sjenko je napisao/la:
Ne mislim ja da je odvajanje od koncepata nešto loše, dapače to je nužno ako se želiš osloboditi. Ono što kažem je da je uz to nemoguće imati normalan život po psihopatskim pravilima, što zbog napada, što zbog toga što vidiš uzaludnost i laž svijeta u kojem živiš.


Naravno da je tako ako se bojiš! Prvo makni strah, pa ćeš imati mogućnost promatrati koncepte sa strane. Možda tada ugledaš i nešto što neće sadržavati uzaludnost i laž svijeta! Ali ako normalnim životom smatraš iskljućivo onaj po psihopatskim pravilima - e onda je moguće da se ne želiš osloboditi. Pa je najbolje krenuti od početka....

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 7:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
EDIT.


Zadnja izmjena: Rajko; pon dec 06, 2021 5:02 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 9:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Rajko, na neki način si sažeo što želim reći. Izvjesna manipulacija je nužna, ako osoba želi živjeti u ovom svijetu.

Alfice, nije kod mene problem strah, barem ne aktivni strah od nepoznatog. Niti se ja bojim da neću moći dalje bez koncepata, jednostavno, kako sam se sustavno depoistovjećivao kroz život sa onim što sam mislio da sam ja, to sam više uviđao jaz između onoga što ja jesam (ne znam što je jer za to nemam koncept, a i poprilično je slojevito na neki čudan način) i osobe koju glumim te života koji živim. Iz tog kuta, cijeli svijet, baziran na glumi bića koja su već životima uronjena u govna koja glume, izgleda poprilično uzaludno. Također što stvara muku je to što više nema nazad, koliko god da se nekad zaboravom u glumljenju neke od mnogih uloga koje igram, kad tad sve to pukne u svojoj uzaludnosti. Napred pak ne znam što je, izranjaju mnoga čudesa, i svako od njih izgleda iskrenije od ovog našeg svijeta, ali ni u jedna od njih ne spadam. Ispada kao vječna plovidba kroz more ništavila među svjetovima u potrazi za domom. Od tamo, ovaj naš svijet izgleda kao propali eksperiment spreman za odstrijel, jer u usporedbi s onim što je vani, ništa što mi zamislimo ne može biti bitno ni pravo, jer sve što možemo zamisliti bazira se na konceptima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 9:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
bajs, zasto ti pises zelenim slovima,
malo mi je to cudno :-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 10:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Sjenko je napisao/la:
Ne mislim ja da je odvajanje od koncepata nešto loše, dapače to je nužno ako se želiš osloboditi. Ono što kažem je da je uz to nemoguće imati normalan život po psihopatskim pravilima, što zbog napada, što zbog toga što vidiš uzaludnost i laž svijeta u kojem živiš.

Ta uzaludnost i laži na koje misliš se rastapaju, odnosno poprimaju svoje mjesto u široj slici.
"Normalan život" je samo još jedan koncept koji se teško može nazvati normalnim u momentu kada ovo shvatanje isplivava.
Koncept normalnog života je samo pseudonim za ublaženi oblik patnje.


zelenozubi je napisao/la:
bajs, zasto ti pises zelenim slovima,
malo mi je to cudno :-k

:mrgreen:
Lijepa je.

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: čet sep 06, 2012 11:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
bajs je napisao/la:
Ta uzaludnost i laži na koje misliš se rastapaju, odnosno poprimaju svoje mjesto u široj slici.


Upravo zato nemogu više vjerovati u njih, ako razumiješ što hoću reći.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: pet sep 07, 2012 6:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
vjetar je napisao/la:
znak je napisao/la:
Sjenko zaobiđi me lagano zajedno sa konceptom feminizma i ostalih gluposti, jer to što radiš nije dozvoljeno, doista možda jest na forumima ali samo nekima koji ne kuže stvar, ali u nekim drugim i bitnim dimenzijama sigurno neće proći bez kazne i odmazde i nije bitno jeli ljudi obično lažu drugima da je bilo nesvjesno, jer kod tebe i magičara je očigledno itekako svjesno...prema tome nađi si neku drugu vrstu zabave tj.experimentisanja... Lijep pozdrav...


Evo još jedan primjer, samo iskaču, ko kokice...

nego veliš gore (između ostalog)

...sigurno neće proći bez kazne i odmazde i nije bitno jeli ljudi obično lažu drugima da je bilo nesvjesno...

jel misliš za razliku od ovoga?

Tipična dijagnoza većine muških pripadnika i to u najvećem dijelu onih koji imaju problem sami sa sobom i svojim poimanjem sexa kroz koji su u stvarnom realu često ugroženi. Takvi kad nemaju šta pametno reći uvijek imaju ono poprilično otrcano FALI JOJ KURCAAA !!! :rofl

Pitam se šta da je profesorka bila profesor kako bi dijagnoze bile više hahaha prosvjetljenije tj. kurčevito-normalnije i sve tako u tom OPD ili OPS stilu???... :toothy2:

Šta da se na forum javila djevojka i žene sa foruma (pošto i onako uopšte ni nema bar jednog ženskog moderatora :?: ) onako iz sveg glasa konstatovale da profesoru FALI PIČKEEE!!!

](*,) koji put ka prosvjetljenju i shvatanju, a tek o objašnjavanju najnormalnijih 3d likova i događaja, nemožeš vjerovati :rofl


Ne odnosi li se ova zadnja rečenica
koji put ka prosvjetljenju i shvatanju, a tek o objašnjavanju najnormalnijih 3d likova i događaja, nemožeš vjerovati
prema kriterijima po kojima je bila usmjerena na postove Jack-a i (isključenog) ghost-a
i na tvoj gore prvocitiran post?


Kad se kaže proljetni vjetar i orkanski vjetar doista spada u isti koš tj, pod vjetar ali su rezultati i stanja koja izazivaju na zemlji ti vjetrovi drastično različiti, jer nam jedan donosi korist a drugi štetu.
Znači u samom korištenju termina i samog koncepta vjetra nalazi se mnogo različitih krajnjih ishoda da bi zatvorili oči i to sve strpali u isti koš, jer po tom receptu ispada da kada nekome braniš, da doista koristim i mislim na riječ braniš sa svim onim što ona označava da sebi ili nekom drugom čini lošu stvar da si automatski na spisku psihopata što nema veze sa istinskom suštinom psihopatije zbog gubljenja u nebitnim detaljima radi kojih se već podosta odlutalo od same istinske suštine termina psihopatija.

Znam da se nesmije komentirati riječ moderatora i doista mi misli nisu usmjerene u nekom negativnom kontekstu, ali mi doista treba neki konstruktivan odgovor na ovo pitanje jer za mene je to takođe vrsta primjera...

Pitanje glasi: Kada isključiš korisnika jeli to potiče iz viših ili nižih centara i jeli to onda isto psihopatski jer u svojoj kući tj. forumu takođe nešto BRANIŠ i za to imaš izjesnu KAZNU ILI ODMAZDU tipa bana jer nedijelite isto mišljenje.

Na osnovu par zadnjih postova na ovoj temi meni se stvara jedan zaključak da hajmo reći da oni koji se ,,bore,, protiv psihopatije i tu onda mislim na sve uključene u diskusiju onda takođe djeluju iz nižih centara ili nekom vrstom psihopatskog načina odbrane, jer je očito da se u koš psihopatije nastoji ugurati sve i svašta ili se to meni samo čini...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: pet sep 07, 2012 9:55 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
znak je napisao/la:
Pitanje glasi: Kada isključiš korisnika jeli to potiče iz viših ili nižih centara i jeli to onda isto psihopatski jer u svojoj kući tj. forumu takođe nešto BRANIŠ i za to imaš izjesnu KAZNU ILI ODMAZDU tipa bana jer nedijelite isto mišljenje.


Kad netko postavi pitanje tipa ili-ili, on ustvari ne treba odgovor, on ga već ima, samo ga zanima dali se netko s njim slaže ili ne (ili-ili, nema treće). Svejedno ću pokušat odgovoriti bez obzira što smatram da je ostatak pitanja prepun već donešenih sudova i odgovora. Isključivanje sa foruma nije nikakva kazna ili odmazda niti se nekog isključuje s foruma zbog nedijeljenja mišljenja (da je tako prvo bih sebe isključio :D ), a kad bi to tako bilo, slažem se da bi bilo poprilično psihopatski i iz nižih centara. (S tim da sam mišljenja da i viši i niži centri imaju svoj + i - pol, tj. nisu "niži centri" isključivo nešto negativno, bicikl i auto, naprimjer, nemogu se voziti bez njih, niti "viši" isključivo nešto pozitivno - ovisi o prikladnosti situacije, kad bi auto vozili kroz više centre, reakcije bi nam bile prespore)
Isključivanje s foruma je više kao mjera dezinfekcije "upaljenih" mjesta kako se groznica (neprikladne energije nižih centara) ne bi dalje širila ( iz percepcije izazivača upale takav čin vjerojatno izgleda kao kazna i odmazda isto kao i orkanski vjetar iz percepcije žitelja Zemlje). Ban se upražnjava zbog grubog nametanja svog mišljenja uz nepoštivanje tuđeg, bezveznog spamanja po temama, bezobrazluka... između ostalih stvari, a u odnosu na rezultate koje nečije pisanje izaziva na forumu.
Naravno da se od psihopatskih utjecaja treba odbraniti (mada bi možda bilo mudrije izbjeći ih - što je na otvorenom forumu neizvedivo), no ne i psihopatskim metodama.

Citat:
Na osnovu par zadnjih postova na ovoj temi meni se stvara jedan zaključak da hajmo reći da oni koji se ,,bore,, protiv psihopatije i tu onda mislim na sve uključene u diskusiju onda takođe djeluju iz nižih centara ili nekom vrstom psihopatskog načina odbrane, jer je očito da se u koš psihopatije nastoji ugurati sve i svašta ili se to meni samo čini...


Pa na to sam i ciljao u svim postovima na ovoj temi.
Ne da se sve i svašta nastoji ugurati u psihopatiju, nego se psihopatija ugurala u sve i svašta. Iz tog rakursa razumljiva je izjava kako je psihopatija trenutno = ljudskost i pitanja tipa A šta je to ljudskost? Što je to čovjek?
Toliko smo okruženi psihopatskim utjecajima da smo se već počeli i identificirati s njima. Na to ne pristajem i otud ono što si osobno doživjela kao "orkanski i štetan vjetar". Ništa to nije bilo osobno, radilo se samo o vađenju primjera (naravno kako ih zamagljeni ja vidim) koncepata u kojima se očituje utjecaj psihopatije, a prihvaćeni su kao nešto normalno i ljudsko.

Ostaje pitanje u kolikoj je mjeri ovo "objektivna" slika stanja na terenu, a koliko moja vlastita deluzija. I u kolikoj se mjeri kroz postove ustvari obraćam sebi.

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: pet sep 07, 2012 4:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
Ok Vjetar.
Ja sam nekako došla do nekih svojih shvatanja i poimanja viših i nižih centara i tu ima razlike od poimanja viših i nižih centara kako se ovdje shvaća.
To me je dovelo do zaključka da 95 % djelovanja ljudi ide iz nižih centara, jer uopšte se veliki broj nije ni razvio da bi osvijestili i percipirali svoje više centre, a kamoli sa njima djelovali i ako su u ubijeđeni da djeluju iz viših centara. Potom takođe mislim da stvarno i istinsko djelovanje viših centara samo znaju koristiti ipak rijetki i to djelovanje se ne dešava u ovom 3d postojanju i ako može razriješiti i djelovati na osobe i stvari u 3D, ali hebi ga mišljenje je kao i dupe- to jest ima ga svako :roll:i odvede nas sve skupa od teme skroz.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Psihopatija
PostPostano: pet sep 07, 2012 9:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Povratak na temu, ima zgodan dio o psihopatiji!

http://www.4dportal.tv/intervjui/video/ ... 4dportaltv

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 413 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz