Sada je: sub apr 27, 2024 2:08 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Daljinski detektor lazi
PostPostano: pet jan 06, 2006 3:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Daljinski detektor lazi

Poremeceni umovi u americkom ministarstvu obrane su jako vrijedni u izmisljanju novih nacina kontrole i manipulacije - sada im je najnovija izmisljotina – daljinski detektor lazi. Imaju namjeru da slucajne prolaznike na cesti opale po licu ili mikrovalovima ili laserskim zrakama i tako dodju do fizioloskih podataka na osnovu kojih ce zakljucit da li je netko terorist, bombas samoubojica ili ne. Sto je najbolje, glavni faktor po kojem ce ovi mentalni ranjenici otkrivat teroriste je: da li ta laserom opaljena osoba pokazuje psiholoske znakove stresa ili ne, naprimjer: nervoza, ubrzan rad srca, znojenje, stupanj mozdane aktivnosti, govor tijela i tako dalje.
Ok. Po toj teoriji smo svi MI teroristi, bombasi i samoubojice, jer svi imamo problema, sto doma, sto na poslu, sto sa sugradjanima u svakodnevnom zivotu, naprimjer kad mi se neka guska nagura u redu na blagajni prije mene i kad joj ocitam lekciju, toliko sam u ubilackom raspolozenju, da se po toj najnovijoj tehnologiji samo treba pojavit marica da me odvede na ispitivanje.

Mislim, ljudi, DA LI MI TREBAMO NJIMA DOZVOLIT SVAKO SRANJE KOJE IM PADNE NA PAMET!
Ta sranja ne sluze za hvatanje ikakvih terorista, nego sluze da nas ovce jos vise imaju pod kontrolom i manipulacijom. Terorista nema, osim onih koji sjede u amer. min. obrane, koji teroriziraju NAS: NESVJESNE, PREPUSTENE, OBESHRABRENE, NEMOCNE, NESPOSOBNE DA DIGNU SVOJ GLAS.

Da li da svakom i dalje dozvoljavamo bez rijeci da radi s nama ono sto hoce!??

Ljudi, osvjestimo se SVI ZAJEDNO, recimo tim teroristima: NE!!!
NE! NE! NE! NE!!!!!!!!




IZVOR:
“THE US Department of Defense has revealed plans to develop a lie detector that can be used without the subject knowing they are being assessed. The Remote Personnel Assessment (RPA) device will also be used to pinpoint fighters hiding in a combat zone, or even to spot signs of stress that might mark someone out as a terrorist or suicide bomber.

In a call for proposals on a DoD website, contractors are being given until 13 January to suggest ways to develop the RPA, which will use microwave or laser beams reflected off a subject's skin to assess various physiological parameters without the need for wires or skin contacts.”
http://www.newscientist.com/article.ns? ... 925335.800


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 06, 2006 4:35 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ima li tko e-mail od njihovog ministarstva, da im napišem mail... hehe!

Rekao bi im da su oni teroristi i da si to zguraju u guzice... baš me zanima što bi odgovorili... ajd ak netko to nađe, nek mi pošalje u poruke... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 07, 2006 6:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Najbolji detektor laži je obrnut govor !

Znači , netko priča sa tobom a ti ga ljepo snimiš , diktafonom recimo
Nakon toga pustiš taj njegov govor unazad , a kad ono . . .
Probaj možda uspiješ , i niš se nemoj čudit ako čuješ ono što nisi očekivao :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 11:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 21, 2005 3:21 pm
Postovi: 60
Lokacija: zagreb
F.RA daj neki primjer.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 2:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citat:
F.RA daj neki primjer.


Evo ja cu dat jedan:
Clinton je jednom govorio nest bezveze tipa "dan je lijep" i kad su okrenuli dobili su "Zivio luciferu" i "hvala ti luciferu"

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 5:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 21, 2005 3:21 pm
Postovi: 60
Lokacija: zagreb
Da,a jel mi mozes rec konkretno koje su to bile rijeci pa da isprobamo.Mislim nije da mi to nekaj znaci al tek tolko da vidim. recimo kad naopacke izgovoris roma(rim) dobijes amor a to zanci ljubav.Rim je centar krscanstva,pa sad ak to ima neko simbolicno znacenje,eto.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 5:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Jao si ga nama ako mi ne mozemo imati nista pod kontrolom...

Pa volja nam sluzi zato da bi ju koristili! Kako mozete popustit i rec da ste ograniceni??!

Zar ni mi sami ne mozemo drzati sebe pod kontrolom? Ljudi daj shvatite da je citav svijet pod vasom kontrolom i ne moze vam nitko nista nekakvim daljinskim uredjajem detektora lazi ako vi to ne dopustite!

Da li vi shvacate da ovdje popustate osjecajima slabosti, bijesa i pobune, a koja je potpuno nepotrebna, totalno krivo ulozeni trud, nova tema, novi komentari, poticaj na akciju, a ostajemo i dalje na istom nivou! Pa vec smo valjda dosli do nekakvog zakljucka da se ne mozemo s njima boriti na istom nivou?

Njihov trud se pobjedjuje tako da postane beskoristan, a ne da se ulaze protutrud. Daj razmislite! Sav trud koji bi ovdje ulozili, ne bi vam pomogao da rijesite problem koji je napisan u ovom topicu! A ako bi ulozili trud u drugom smjeru, u smjeru da njihov trud postane beskoristan, onda bi i vi sami dobili nesto, od cega bi imali dalje koristi i sto vam pomaze u budjenju!

Pa da li vi shvacate sto se dogadja u vama kada citate i pisete ovo?! Cak ako vas informacija potice na djelovanje, iskoristite taj utjecaj i usmjerite ga u pravom smjeru!

Pa kolko ce se ovdje jos ljudi zvat probudjenim, a to ne shvaca!

Da li me itko ovdje uopce razumije?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 5:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Dreamback, potpuno si u pravu i skidam Ti kapu (to se tako kaze jel). :)

Priznajem, fascinira me Tvoj nacin razmisljanja u zadnje vrijeme.

Priznajem da si ovim zadnjim postom POTPUNO u pravu, priznajem da je PAMETNO ulagat energiju u konstruktivne stvari, a ne se zamarati destruktivnima i beskorisnima, kao i da je citav svijet pod nasom kontrolom i nitko nam ne moze nista nekakvim daljinskim uredjajem detektora lazi ako mi to ne dozvolimo.

Priznajem: u pravu si: trud se pobjedjuje tako da postane beskoristan, a ne da se ulaze protutrud.


Dakle, ljudi:

1) uzmite MOLIM VAS moj pocetni post cisto INFORMATIVNO - bez emocija

2) mi smo ti koji smo sefovi od naseg svijeta :!: :!: :!:


Hvala Ti dreamback & respect !! :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 12, 2006 9:38 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned dec 04, 2005 4:59 pm
Postovi: 20
Ne znam, ovo je alarm a kad se ta masinerija stavi u pogon bit ce kasno, jos ako bude opce prihvacena, tko zna ako su mali ljigavi draco tehnoloski napredniji onda ovo moze raditi sve sto pozele.
Hmm ovaj je zanimljiv, ajmo vidit o cemu misli, hmmm pozitivne misli ajmo mi to malo izmjenit, misli da je svemocan, e to nama ne pase al sad sto mi je lakse;
izazvat trenutnu smrt, unistit mu zivot, ma strpat cemo ga u kavez, tko ce sto sumnjati, ako mi kazemo da je nepozeljan i opasan za drustvo tako je jer mi smo ovdje za dobrobit svojih ovaca.

psovao bih al se suzdrzavam, sto moze ljudsko bice nego se pokorit ili barem glumit da je poslusna ovca, ali do kad.
Uostalom ako se dovoljno dugo pretvaramo i sami naposljetku povjerujemo u to...
Poslusna ovca do samog kraja jeeeeeeee, beeeeeeee

Ma serem, al tak je.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 12:22 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Ma ljudi tog nece ni bit...

A sad, pa i ja nisam 100% u pravu. No, ako ce bit negdje uskoro, vjerojatno ce bit prvo u americi. Sad, tko zeli pomoc i sam zna kako ce i na koji nacin... Postoji puno nivoa i nacina, naravno...

AH........ Primjecujem da postajem i gramofonska ploca. Imate vas vlastiti mozak, sve sto vidite i cujete postavite kao prosirenje i nesto sto moze pobiti, a i nemora.. Dualitet, Triualitet, Cetveritet, Petelitet...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 12:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 21, 2005 3:21 pm
Postovi: 60
Lokacija: zagreb
draemback s onim tvojim gornjim postom se apsolutno slazem.Po meni da bi im napravili planove beskorisnim trebamo se prvo rijesit potrebe za materijalnim,jel dog god imamo potrebu za novcem,moci, kontrolom necega,sexom itd. itd. oni nas mogu kotrolirat i drzat na lancu,mislim da to radi na tom principu.Najsmjesniji protutrud na koji sam ovdje naisao je taj da je dobro pusit cigarete jel smo onda sigurniji i zasticeniji,to je zbilja smjesno.I ja sam primjetio da se na ovom forumu sve vrti u krug i da nema puno koristi od toga al ovo gore sto sam procitao me nekak ucinilo zadovoljnim sto neko tak razmislja.Istina,sve je u nasim rukama samo treba postat svjestan toga,jedina i najbitnija informacija koja nama treba je upravo ta.

pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 1:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
dreamback je napisao/la:
Da li me itko ovdje uopce razumije?


Kad vec pitas, ja te ne razumijem.
Prekomplicirane i preduboke teze iznosis. Mozda da malo sjednemo i razmislimo pa ce se stvari posloziti....
Sad bi mi dobro dosao Kalki da kojom mudrom rijeci mi pomogne shvatiti Transcedenciju.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Daljinski detektor lazi
PostPostano: pon mar 13, 2006 1:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Tina je napisao/la:
Mislim, ljudi, DA LI MI TREBAMO NJIMA DOZVOLIT SVAKO SRANJE KOJE IM PADNE NA PAMET!
Ta sranja ne sluze za hvatanje ikakvih terorista, nego sluze da nas ovce jos vise imaju pod kontrolom i manipulacijom. Terorista nema, osim onih koji sjede u amer. min. obrane, koji teroriziraju NAS: NESVJESNE, PREPUSTENE, OBESHRABRENE, NEMOCNE, NESPOSOBNE DA DIGNU SVOJ GLAS.


Prvi korak je informiranje o problemu i preuzimanju vlasti u svoje ruke koliko god je to moguce u nekoj situaciji.
U Hrvatskoj bi to recimo bio koncenzus za neulazenje u EU jer sa njom prihvacamo cijeli niz slicnih zakona.

Tu se uzdajem u morfogenetsko polje iliti efekt 100 majmuna. Jednom kad sine kriticnoj masi trebalo bi i ostatku biti dovoljno jasno o cem se radi.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 7:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 21, 2005 3:21 pm
Postovi: 60
Lokacija: zagreb
organski portal:
____________________________
Kad vec pitas, ja te ne razumijem
____________________________

Kak ne razumijes,zbilja je sve jasno i jednostavno receno.Od sjedenja i razmisljanja nema nista,ja to radim vec godinama,treba jednostavno svatit ovo gore napisano i pocet djelovat u skladu s tim.To je rjesenje svih nasih briga i problema,svatit ko mi jesmo,postat svjesni moci i darova koje imamo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 7:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 21, 2005 3:21 pm
Postovi: 60
Lokacija: zagreb
Organski portal:
__________________________________________________________
U Hrvatskoj bi to recimo bio koncenzus za neulazenje u EU jer sa njom prihvacamo cijeli niz slicnih zakona.
__________________________________________________________

Daj objasni kak bi nam to pomoglo,htjeli mi to il ne u eu cemo uci,a ako ne to ce se opet izvest tak da to bude nama na stetu,njihova moc i kontrola je prejaka tak da nikakav koncenzus to ne pomaze nego upravo ono sto je dremback napisao(steta sto narazumijes o cem govori,a mozda i ne zelis razumjet)

Nekad su mi neki ljudi ovdje sumljivi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 7:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Ma hrvatska postenim referendumom nemoze uc u EU, ako podjemo od onoga da djeca priznaju sva misljenja od roditelja u mojoj skoli 99,9% roditelja se protivi ulasku

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 9:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Nekad su mi neki ljudi ovdje sumljivi.

Ti si meni sumnjiv.

Citat:
I ja sam primjetio da se na ovom forumu sve vrti u krug

Ti se vrtis u krug.

Citat:
njihova moc i kontrola je prejaka tak da nikakav koncenzus to ne pomaze

Istina,sve je u nasim rukama samo treba postat svjestan toga

Od sjedenja i razmisljanja nema nista,ja to radim vec godinama,treba jednostavno svatit ovo gore napisano i pocet djelovat u skladu s tim.

Pa sad jel su oni svemocni ili nisu i jel je samo potrebno da budemo svesni ili treba i da delujemo u skladu sa svescu?
Teze te je shvatiti od dreambacka. :wink:

Slazem se sa portalom.Kad dodje vreme mogli bi da se bacimo u ozbiljnu akciju promovisanja ne ulaska u EU.Da spasavamo sta se spasti moze.Bar dok nas zakoni kolko tolko stite od NWO-a.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 9:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citat:
Citat:
Citat:
Nekad su mi neki ljudi ovdje sumljivi.



Ti si meni sumnjiv.

Citat:
Citat:
Citat:
I ja sam primjetio da se na ovom forumu sve vrti u krug


Ti se vrtis u krug.


E Esperio sta si napo covjeka, ti stvarno neznas postovat tudje misljenje
A mora se i priznat, na ovom forumu se nekad sve vrti u krug

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 10:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 21, 2005 3:21 pm
Postovi: 60
Lokacija: zagreb
Esperio zasto sam ti sumljiv?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 13, 2006 10:57 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
A mora se i priznat, na ovom forumu se nekad sve vrti u krug


I ne samo na ovom forumu!!! SVE se vrti u krug! Da. Ciklusi. Manji, pa onda malo veći... pa još veći... ciklusi u ciklusima... Razumijete?

Bravo IsusBog, bravo... odlično. Nisi ni svjesan koliko će se naučiti iz ove jedne tvoje rečenice!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 85 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz