Sada je: sub apr 27, 2024 6:15 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: POMOC HITNO!
PostPostano: pet apr 04, 2014 9:05 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 04, 2014 3:53 pm
Postovi: 10
123


Zadnja izmjena: AYAHUASCA; sri jul 25, 2018 5:09 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: POMOC HITNO!
PostPostano: pet maj 02, 2014 6:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub nov 08, 2008 8:57 pm
Postovi: 58
Sava, Mirjana, Stevica i Dusan se bave crnom magijom. Ucinices sledece: kupices kilogram belog brasna. Ispeci ces jedan hleb. Na njemu neka stoje tri petice: 555. S time tvoja muka nestaje.

Lep pozrdav

_________________
DOOM SHALL RISE


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: POMOC HITNO!
PostPostano: ned jun 08, 2014 8:53 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 08, 2014 7:27 pm
Postovi: 11
Lokacija: Sarajevo- Banja Luka
AYAHUASCA je napisao/la:
Slusajte.. hitno mi je potrebna neka pomoc.. sa mamom pricam 1 ili 2 puta mesecno o mng losim stvarima koje se desavaju.. evo otvoricu se vama ovde i ako ne poznajem nikoga.
Gledajte rec je o "magiji" crnoj izgleda.. radi se o tome da ljudi pritom veoma bliski sa tatine strane imaju nesto mng lose protiv nas..Mama mi je pricala o desavanjima dok se ja nisam rodio.. to je uzas, veoma je lose kad pomislim samo na to. A pritom ja u to i dalje ne verujem, mada kad pogledam sa 2 strane nije to bas neka sprdnja.. Kazu da su nam nametnuli sve lose.. mama je bolesna a za tu njenu bolest nema dijagnoza evo zena jadna vec 3 godine ide po lekarima niko ne zna sta je, otac voli da popije i tu uglavnom nastaje dreka.. brat 30 godina nema posla bas je sve onako nizbrdo.. Pitao sam mamu bas kakve oci imaju ti ljudi, rekla mi je da su zmijske onako bas lose tu sam povezao stvari sa reptilima donekle.Medjutim ja imam svoj unutrasnji mir, i sa moje tacke gledista to je samo nametanje crnih i losih misli i energije ljudima .. samim tim kad su takve misli i sve to zar nije logicno da ce da se desava samo crnina.Gazenje po jajima, neki zapisi hodzini tuc muc... hiljadu stvari mi je zena jadna ispricala. Ja se ne plasim toga nikako.. jer je u tome i ceo stos valjda.Ali ne mogu vise da gledam ovakve stvari po kuci.
Molim vas jel imao neko nekakvih iskustva sa ovim stvarima, kako se izborio sta da radim a da pritom ne dam 2000evra na neke bele magove i tako dalje, siguran sam da postoji prirodni proces svega toga.. imam 18 ceo zivot je predamnom.. pomozite molim vas. :help:


Nisam čitao čitav tekst, znam otprilike samo kukanje i vidim koti se javio, da se šprva !
Kakva glupost crna magije, to su ljudi smislili u svoj svijesti, kad nemogu naći izlaz !!!

Pozdrav,

_________________
Hrišćanstvo & Islam zavjera čovječanstva !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: POMOC HITNO!
PostPostano: ned jun 08, 2014 9:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Oko crne magije ima puno sprdnje i bapskih priča, puno zabluda i gluposti. Neki tvrde da djeluje ako se vjeruje, neki da djeluje us vakom slučaju i kad se ne vjeruje.

Crna magija je vrsta psihičkog napada, vid krađe energije.
Svima je jasno da postoje ljudi koji te iscrpe svojim pričama i svojim ponašanjem, od takvih ljudi ti se vrti u glavi, osjećaš se malaksalo...
postoje ljudi koji moraju imati ono što im se sviđa samo zato jer smatraju da njima pripada sve što požele, i napravit će sve da dođu u posjed toga na što su se namjerli.
Crna magija je samo korak dalje u "metodama" otimanja.
Crna magija se radi da bi se nekom nešto oduzelo, materijalno ili da se preotme partner koji će to materijalno moći osigurati, odstraniti konkurenciju u odnosima, poslovima itd.
Energiju se otima na razne načine, a energetski to izgleda tako da se vampir zakači bioplazmatičkim vrpcama za čakre žrtve (o tome što su bioplazmatičke spone ili vrpce ima u knjigama B. Brennan)
Ovisno kako je ta krađa energije napravljena, tj. na kojoj je razini, tako se i otklanja.
Nešto se može riješiti tzv "osmicom" - prema knjizi Phillis Christall: Kidanje veza...nešto prema knjizi Celine Dione: Psihička samoobrana, nešto možda pomoću tehnike koju ćeš naći na blogu Serena Alba i njezinom knjigama: čarolija božanske iskre ali ne može se time maknuti sve vrste i vidovi napada.
Nešto se može riješiti tek kad se uključi SIMBAD ili enka druga metoda oslobađanja od vanzemaljskih nametnika.
Crna magija je izraz kojim su ljudi u prošlosti imenovali ono što bi danas nazvali utjecajem vanzemaljaca , djelovanjem impanata, vanzemaljskim otmicama...ali i stare metode mogu biti od pomoći, bolje i to nego ignorirati.

Predlažem ti da se informiraš iz literature. Ne sa foruma jer tu ima svašta.

Ima raznih metoda otklanjanja crne magije, od kojih neke stvarno nemaju smisla, neće štetiti ni koristiti , eventualno će te dobro nasmijati..
Zato, prvo nauči nešto o tome. ima knjiga i na netu. koliko se sjećam, baneprevoz je imao Dione Fortune, B. Brennan i svašta...
Svakako, ideja da je magija uzrok "sumnjivim" bolestima nije za odbaciti. Ako je, onda ne bi bila samo bolest jedne osobe u pitanju, nego više osoba koje su povezane oko neke stvari, i ne bi bilo samo na jednom području života nego bi pogodilo više područja (zdravlje, veze, ljubav, posao, novac, uspjeh )

Osim toga, treba pregledati podzemne vodene tokove, magnetska zračenja, blizinu dalekovoda ili nečeg drugog što emitira štetna zračenja. Možda i pregledati da nije u doticaju s kakvim kemikalijama, da li osoba radi s inekticidima, pesticidima, što udiše na poslu, da ne boravi možda direktno ispod azbestnog krova, čime su pofarbani zidovi ..Da nije alergična na nešto iz hrane, sastojke u tkaninama koje koristi...
I na kraju, a možda je trebalo to napisati na početku, ponekad je u pitanju manija proganjanja, paranoja, za što treba otići kod psihijatra i to što prije jer se čekanjem problemi mogu samo pogoršati. Bolesti kojima nema dijagnoze mogu biti psihosmatske a mogu biti i znak ozbiljnih duševnih bolesti . Jest da paranoja može imati uzrok u magisjkim i vanzemaljskim "stvarima" ali se treba ići kod "redovnog" doktora, a "duhovne" metode se mogu raditi i paralelno

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 4 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 107 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz